No. 1 van Lijst 8 Heere's Taxi-Bedrijf Stemt te Amersfoort op der R. K. Staatspartij Allerlei Hof 12 - Telefoon 1418 NIEUWE LUXE RUIME WAGE» VOOR BUITENRITTEN 6 cent per K.M. Handelsregister. Inschrijvingen: Amersfoortsche Schrijfkamer (ASK) cyclostiel, typinr., copieerinr. enz., Vio lenstraat 6. Eig.: O. J. v. Munster. Sig.magazijn 1.2.3", Langestraat 123. Eig.: H. M. v. Haaren Bos. ra. F. Th. Onnes v.h. Blankenberg <S Zn., dir. L. S. Snoek en O. B. Wolf. Proc.h. L. J M. A. van Dijk en B. J. Wolf, Lavendelstr. 3. Gewijzigd in: N.V. Drukkerij vh, Blankenberg dcZn. Radioverhuur voor Gooi- en Eemland Soest. Kerkstraat 3. Uittr. mede-eig. A. W. Hofslot. W. Th. Pot Sr., KI. Spui 20, Dienst verrichting. Uittr. eig. W. Th. Pot. N.V. Sig.tabr. „Deïi Moeda". Stoove- str. 23; uittr. comm.: F. L, Wuyters, J, Loots, F. Grosveld; uittr. directeur J. v. Raay. Amersfoortsche Handel Mij., Utr.weg 22, uittr. dir. K. v. Heuvelen jr. Geslaagd te Utrecht voorhetdiploma Boekh. van de Ned. Ver. tot Bevord. der Handelswetenschappen onze stad genoot de heer A. C. ter Borg, opge- eid door den heer K. A Groenhuijsen, eeraar Boekh. M.O. alhier. Zaterdag werd onze stadgenoot Prof. Dr. Th. Weevers, hoogleeraar in plan- tenphysiologie en pharmacognosie aan de Universiteit te Amsterdam 60 jaar. Prof. Weevers studeerde te Amster dam biologie en promoveerde in 1902 tot doctor in de plant- en dierkunde. Hij was achtereenvolgens assistent de botanie aan de Amsterdamsche gemeente-universiteit en leeraar Amersfoort aan de H. B. S. en het gymnasium. Van 1921 tot 1924 was Prof. Wee vers buitengewoon hoogleeraar te Gro ningen en sinds 1924 is hij hoog leeraar te Amsterdam. Avondklokkenspel. Het Torenspel op de Woensdag avonden van 8 tot 9 uur vangen volgende week aan. Dan speelt de beiaardier S. van Kalveen volgende nummers Zeeuwsche boerendans, SiepDe Dahlia, HullebroeckDe vroolfjke Jongen, Kallenbach De Herder. Worp; Mooi Holland, Beijerle; Twee voerlui, ViottaDe kleinste. Belljens; Zand mannetje, Brahms; Grootvaders Klok De Nacht, Abt; Avondgezang. Burgerlijke Stand. GeborenHerman Johannes, z. var H. Burghouts en C. B. Boender. Johanna Wilhelmina, d. van A. P. v. Amerongtn en W, Fluit. Augustinus, z. van A. J. v. d. Hoogen en A. Raven horst. Saakje. d. van B. H. Meijer en C. Scholten. Onderbouwd: M. J. ter Hoeven en C. Ltjkelboom. G. J. v. d. Brink en J. ten Kulve. A. A. v. d. Werff en N. M. Spencer Elce. G. W. F. Donker en A. de Backere. D. F. Lardirtois en E. Iksal E. J. Weslerik en J. v. d. Weerd. Getrouwd: J. v. Altena en H. J. Hofman. OverledenB. H. Jansen, 23 j., echtg. van W. ten Brink. H. T, Nieuwhuis, 79 j., wedn. van G.J.Ger ritsen. J. J. de Graaff, 62 j., echtg. van A. E. H. Wüppermann. G. Hagenbeuk. 80 j.. ongeh. Geboren Elizabeth Francisca, d. v, M. N Kuling en W M. Brasser. Overleden G. A. Woudenberg, 78 jr., wed. v. J. Kramer. R. K. Bouwver. „St. Bonifacius". De jaarvergadering wordt gehouden op Dinsdag 18 Juni 'savonds 8 uur in .St. Jozel". De Agenda vermeldt onder n.._. Verkiezing voorzitter (periodiek); Verkiezing van 2 bestuursleden (perio diek), aftredend J. Peeman en C. Th G- v. KalleveenVerkiezing lid Com missarissen (periodiek)Balans, Winst en Verliesrekening 1934. De aangeboden algemeene Verlies rekening der 170 woningen over het Lodewijk XVI te verschijnen. De Koning begiftigde hem met 12000 livres en eene jaarlijksche rente van 1200 livres. Daarmede was de koene daad van Blanchard beloond. Ten slotte voegen wij hier nog bij dat een apotheker Pilitre de Rozier genaamd, vergezeld van een burgi uit Boulogne genaamd Romain de 15 |nni 1785 denzelfden tocht per ballon wilde volvoeren in tegenovcr- eestelde richting van Boulogne uit naar Engeland. Nauwelijks echter waren opge-tegen en terwijl zij zich n boven de kust bevonden, sprong hun ballon, die met een mengsel van gas en verhitte lucht was gevuld met ge weld uiléén. De ongelukkige lucht schippers storlten van een hoogte van 500 meter naar beneden. Pilatre de Rozier was onmiddellijk dood, Romain stierf na tien minuien. Zij waren de eerste offers van de luchtvaart. boekjaar 1934 geeft de volgende om schrijving der lasten: Afschrijvingen 1934 f 4.688.55As surantie f80.25 Interest f21.285.84 Salarissen f 598Waterverbruik f 1.234 Onkosten f 264.98; Belastingen f 4.792.46Vergoeding Bestuur f 443.10, Bijdrage Onderhoudsfonds 14.497.33 Meerder onderhoud 80 woningen f2.157.47; Schade leegstaan 1121.05; Oninbare huren f 80.75Kosten inning achterstallige huren f 5.00 Loopende Annuiteitsdeelen 1375.97 Winst saldo 1934 f 1.556.25; Totaal f42.181.00. Omschrijving der Baten Ontvangen huren f41.823.08; Ge kweekte rente f357,92; Totaal 142.181.00. Pinkstermaandag kenmerkte zich door een druk verkeer in de gemeente. Behalve de deelnemers aan een mond- harmonica-concours, kwamen ruim 1500 aanhangers van Mussert in en om de Markthal samen om van hier uit een wandeltocht in den omtrek te ondernemen. Intocht en afmarsch ge schiedden in voorbeeldige orde. Op een sportterrein nabij Leusden werden de deelnemers door hun partijleider Ingenieur Mussert toegesproken. Een van de deelnemers aa Wandeltocht van Mussert's volgelingen werd onderweg onwel. Ondanks spoe dig geboden geneeskundige hulp en overbrengen naar 'l Ziekenhuis, over leed de man. Zaterdagavond begaf zich de 71- jarige S. uit Utrecht naar het Retraiten- huis voor het houden van een retraite. Hij was met een kennis per auto ge komen. Toen de auto op eenigen af stand van het retraitehuis moest blijven staan, stapte S. uit om zich te voet naar het gebouw te begeven. Hij werd onwel en zakte in elkaar. Een ontbo den dokter kon slechts den dood con- stateeren. Het stoffelijk overschot is naar het St. Elisabeth's Ziekenhuis vervoerd. Gevestigde personen. Pieternella de Vroe, N.H., Scesterw. 19. dienstb. Th. Thomassen, R.K., J. Marisstr. 4, kant.bed. Elisabeth Honders, N.H., Bisschopsw. 149, dienstb. Zazilia Luksch, R.K., Soesterweg 419. Johanna Graefe, D.E., A.Paulownal. 29, dienstb. Paula Schuhmann, E.L., K. Wilhelmina- str. F, dienstb. Paulina Delien, R.K., Gabrielstraat 6, winkelj. A. Kok, G.K., Arnh.str. 19, slager. J. Vos. R.K. Methorststr. 32, gar.ch. T. Knijp, W.v.Mechelenstr. 7, melkf. Beertje Dasselaar, N.H., P.Buijsl. 18, dienstb. E. Scheffer, N.H., Krankeledenstr. 16. H. Hagreis, N.H., B.W.Iaan 300. v. Esschoten, N H., Wijersstraat 15, brood b. Elisabeth Rupert, R.K., Pr.Frederikl. 15, dienstb. J. Marlens, N.H., Billitonstr. 28, hfd.v. Cunegonda Snoeck, R.K.. Utr.weg 126. K. Naayer, Coninckstr. 26, boterv. J. de Graaff, R.K., Huygenslaan. K. Ham, N.H., Soesterw.422, los werkm. A. Hanlo, R.K Regentessel. 22, ingen. A. Augustijn, R.K.. Timorstr. 26, A. Dekker, N.H., Soesterw. 76, arb.N.S. R. Warris, N.H., Dollardstr. 34, cond. Gerarda Donkerman, R.K., Seringstr. 1' Gerardina v. Kraanen, Billitonstr. t Rika Dorresteyn, R.K., Langegr. 30. J. Hogewind, D., Huygensl. 12. j. Zomer, N.H., Fvchsiastr. 37, ijscov. Adriana Wander, N.H., KI. Koppel 7. A Spijkers, R.K., Franklinstr. 100. Johanna Koeroo, N.H., Soesterw. 151, dienstb. C. Lemmen, N.H., Utr.weg 266, verpl. P. v. d. Starre, N.H., idem. G. Hoogeveen, N.H., idem. G. Bosch, N.H., Utr.weg 284. Martha Breedland, N.H., Utr.weg 299, juffr. van gezelschap. C. Vriens, Arnh.weg 22. Leonie Oldenkirchen, R.K., idem. Helena Bernsen, R.K., Hellenslr. C. de Bruyn, Kapelweg 99. A. v. Gijn N.H.. Vlasakkerw. 36, mont, Johanna Kok, R.K., Bernulfusstr. 35, dienstb. O Cisch, R.K., Palmstr. 244, slager. Johanna Mulder. R.K., St.Andriesstr. 5b. v. d Mheen, N.H., Arnh.weg 125, landarb. Jelleije Warris, N.H., Dollardstr. 34. L. Candido, R.K Zuidsingel 22, gran.w. Klasina Mylius, de Genestetl. 9, kind.j. lebeltje Zwerver, G K., Randerbr.weg 39. dienstb. Elisabeth Goedegebuur, N.H., J. v. d. Heydenstr. 14, dienstb. Geertje Goedegebuur, N.H., Pr. Fre- derikl. 12, dienstb- J. Endeveld, N.H., Methorststraat 23, winkelb. R. Kramer, N.H Fr.Halsstr. 20. slager. F. Horn, R.K., Schimmelp.straat 18b, sig w. Bertha Beuse, R.K., Utr.weg 128,dnstb. Wiebina Doornbos, G.K.. O.Soesterw. 142, huish. Gerarda v. Bemmel, G.K., Regentessel. 32, dienstb. Christina v. d. Brink, C.G., Soester weg 112. Jannetje v. Duinkerken, Utr.straat 22, dienstb. J. v. d. Woude, V.Z.J., Lupinestraat 11, schilder. Katholieken begrijpt Uw staatkundige taak. Werpt Uw stem niet weg. Stemt niet op een splinterpartij. Uit den Omtrek Baarn Burgerlijke Stand. Geboren: Cecilia Maria, d. van A. J. M. v. Breukelen en A. N. H. C. de Mol. Cornelis, z. van H. Koenen en C. de Graaf. Getrouwd: W. Hop en G. Laseur. H. C. C. Wagner en C. E. H. Lamberts. A. R. v. Wou denberg en L. A. v. Abel. Overleden: Karei Jan Philips, 76 j. Gevonden voorwerpen. Hondje, rozenkrans, muts, sleutels, ceintuur, porlemonnaie, padvindersriem, regenjas, ring met magneetsleuteltjes i stofjas. Verkeersweek. Zooals bekend, wordt deze week de Verkeersweek gehouden. Op Vrijdag 14 dezer wordt 's morgens en 's middags een verkeersfilm vertoond voor de scholen en 's avonds 8 uur voor de ouderen. Het tentje op den Brink zal weder worden opgeslagen, terwijl de pad vinders voor den verkoop van vlag getjes zullen zorg dragen. Ook de agenten van politie werken mee om de verkeerscourant te verspreiden. Trouwens, ieder moet meedoen om deze verkeersweek te doen slagen, door lid te worden van de afd. Baarn de Vereeniging voor Veilig Verkeer. Barneveld De Veluwsche Landstormdag, welke alhier plaats had, trok bijzonder veel belangstelling. Het weer werkte er in het bijzonder toe mede. om dezen dag le doen slagen. Een uitgebreid en teressant program werd afgewerkt. Een uitstekend terrein was voor dit doel aangewezen. Hiervoor had men beschikbaar de prachtige slotweide van het landgoed „De Schaffelaar". Ook ize Koningin kwam kijken. De ochtend werd geheel in beslag genomen door schietwedstrijden er hippische prestaties, o. a. patrouille- springen, gympkana wedstrijden, op ongezadeld paard rijden, opzadelen en hetzelfde traject nogmaals rijden, stoelenrit, gymkhanawedstrijden op de fiets en een springconcours voor onder officieren. Hoogland Geboren: Antonius Petrus, z. van P. v. d. Wolfshaar en M. van den Hoven. GetrouwdJ. van Middelaar en W. Huijskes. OverledenD. van Westerlaak, 57 jr., echtgen. van T. v. 't Klooster. H. Degenkamp 86 jr., ongehuwd. IVl]kerk Onder 't Veen op den rijksstraat weg reed O. uit Hoogeveen per motor met zijn vader als duo-passagier in de richting Amersfoort, toen plotseling de voorband van het rijwiel sprong. De berijders kwamen te vallen en werden in ernstigen toestand per ziekenauto van de fa. Nefkens naar het St. Elisabeth's Ziekenhuis te Amers foort vervoerd. De toestand van den zoon is levensgevaarlijk, de vader heeft zware hersenschudding bekomen. Leusden Burgerlijke Stand. Geboren: Anna Wilhelmina Maria, d. v. C, Herder en G. M. v. d. Hengel. Overleden J. Ruitenbeek, 42 jaren J. Blom, 87 jr., ongeh. Soest Burgerlijke Stand. Geboren Sjoerd, z. v. S. D. Idzerda en T. Schipper Heudricus Wilhel mus, z. v. J. Huigen en E. M. J. Staring At, z. v. J. W. Brey en A. Eveleens Hendrik Johan, z. v. M. Duinsber- gen en H. v. Drie Petrus Egbertus, z, v. H. Kok en E. Zieltjes Evert, z. v. D. J. Westeneng en H. W. Laseur Maria, d. v. M. Visman en M. Have- kotte Jacobus Arnoldus, z. v. P. J Brouwer en M. G. v. 't Klooster Wilhelmus Petrus Johannes, z. v. J. Bosboom en E. F. A. Wit. Onder trouwd C. J. A. M. Niemans en A. v. Dijk J. G. H. Veenstra en H. A. Stork. Getrouwd: D. F. Belser W. Hornsveld A. B. Overgoor G. Wantenaar A. J. van den Heuvel en P. Wiegmans. Overleden: J. v. Amersfoort, 9 dagen N. C. Salwegter, 71 jr., echtg. v. M. A. Gart ner F. v. Schaik, 37 jr. Stoutenburg Geboren: Gerardus Hendricus, H. Tolboom en H. M. v. Druten. Een brutale inbraak, waarbij voor een groot bedrag aan geldswaardige papieren alsmede gouden en zilveren sieraden zijn gestolen, is op klaar lichten-dag gepleegd in de woning van C. Petit te Ursem. Den laatsten tijd zijn op verschil lende plaatsen in de Betuwe herten en reeën opgemerkt. Deze dieren, die waarschijnlijk uit de Veluwsche bos- schen den Rijn overgezwommen zijn, zijn niet schuw, zoodat het een bewo ner zelfs gelukt is een fraai hert zeer dicht te benaderen en zelfs te voeren. Tijdens het spelen vonden een aan tal kinderen bij Wilna een granaat. Zij trachtten het voorwerp le openen, waarop het explodeerde. Zes kinderen werden zoo ernstig gewond, dat vijf hunner aan de opgeloopen verwondin gen overleden. In een mijn te Koblenz is een ern stig ongeluk gebeurd. Daar ontplofte plotseling een patroon, die was blijven steken. Vier arbeiders werden doode- lijk getroffen. Door de Amerikaansche Kamer van Koophandel zijn de nieuwste gegevens gepubliceerd aangaande het filmbedrijf over de geheele wereld. Volgens deze gegevens is er mo menteel een kapitaal van meer dan 3 milliard gulden in belegd. Er zijn 45.999 bioscopen of bioscoopzalen met geluidsinstallaties. Hiervan bevinden er zich 15.273 in de Vereenigde Staten en van dit getal zijn er 13.396 in ex ploitatie. Bovendien zijn er nog meer dan twintig duizend bioscopen of bios coopzalen zonder geluidsinstallaties. Elke week worden de bioscopen door twee honderd millioen personen be zocht, wat per jaar twee milliard en 400 millioen beteeken». Het grootste percentage bioscoopbezoekers heeft de Vereenigde Staten, In 1934 werden in totaal 1080 films vervaardigd, wrarvan 600 in Europa en 480 in Amerika, ongerekend nog wat de Aziatische landen produceeren. Elk jaar wordt door het filmbedrijf meer dan honderd millioen gulden aan reclame uitgegeven. Met het stoomschip „Essen" arri veerden aan de Javakade te Amsterdam twee volwassen leeuwen, welke een geschenk zijn van den Keizer van Abessynië aan de Koningin. H.M. heeft deze dieren toevertrouwd de zorgen van Artis, waarvan H.M. beschermvrouwe is. _.n prachtigen Zondag is Pink ster Maandag op tal van plaatsen een waar noodweer losgebarsten. Een fel te hagelslag heeft veel Pinkstervreugde bedorven en groote schade toegebracht. Vergezeld van hevige onweersbuien kletterde de hagel minuten lang neer, afgewisseld door een stroomenden regen. Op tal van plaatsen zijn te velde slaande gewassen vernield. In verschillende tuinbouwdorpen van het Westland is een ontzaglijke schade aangericht, welke op geen duizenden guldens na te schatten is. Ook de jonge groenten en de vruchtboomen zijn zwaar geteisterd. Uit Oostvoorne en omgeving en uit Terneuzen zijn eveneens berichten binnengekomen, welke opgroote schade wijzen. Op de Bergsche Plas bij Rotterdam sloeg een boot om, terwijl 5 personen zich in de gesloten kajuit bevonden. Men wist van de slachtoffers er vier met heel veel moeite te redden. Een kind verdronk. Te Aarlanderveen ontstond boerentwlst, die in een vechtpartij ontaardde, waarbij een der twistenden zijn tegenstander met een mes doodelijk trof. Te Rotterdam overreed een land bouwer, tot zijn ontzetting, zijn eigen kind, hetwelk levenloos onder den wagen moest vandaan gehaald worden, Bij het vogelschieten te Ravestein ging onverwacht een geladen geweer af, waardoor een der schutters doodelijk werd getroffen. Uit Amiëns in Frankrijk wordt Jge- meld dat daar na een feestmaaltijd ongeveer 150 geneesheeren vrij hevig zijn ziek geworden tengevolge van vergiftiging. Uit verschillende dcelen des lands komen berichten over verkeersonge vallen tijdens de Pinksterdagen. Enkele aanrijdingen hadden den dood van reizigers tengevolge. Hevige branden hebben gewoed te Nieuwaal in de Betuwe en in Schaik in Brabant. Te Nieuwaal brandden ze; flinke boerderijen af en te Schaik even eens zes hofsteden met schuren cn stallingen. PAROCHIEKERK ST. HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 PastoorJ H. Hooyman. Matthias Withoosstraat no 34. Telefoon 1158. WOENSDAG. Vrijdag en Zaterdag Quatertemperdagen, geboden vasten- en onthoudingsdagen. 7um Lof ter eere van het H. Hart. ZATERDAO 4 tot 9 uur Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7 uur. half 8 en 8 uur. Zondag plechtige H. Commun.e der kinderen. ^TOCHIEKERK ST. ANSFR1DUS |acob Catslaan no. 26b Pastoor: P. J. M. Sandkuyl, Jacob Catslaan no. 28, Telefoon 558. WOENSDAG. Vrijdag en Zateftjgg Quatertemperdagen, geboden vasten- en onthoudingsdagen. DONDERDAG Half 10 gezongen Huwelijksmis. VRIIDAG u Half 8 Lof ter eere van het H. Hart van Jezus. ZATERDAG Van 4 tot half 9 uur biechthooren. Half 8 Lof met Rozenhoedje. Dagelijks de H. Missen om half 8 en 8.10. Binnenland De Spoorwegen. Sedert 1921 zijn de jaarlijksche ex ploitatiekosten tot ongeveer de helft verminderd, hetgeen neerkomt op bedrag van meer dan 90 millioen. De minister overweegt maatregelen, waardoor eenerzijds het personenver keer aantrekkelijker wordt gemaakt, anderzijds de bezuiniging op de ex ploitatiekosten nog verder kan worden doorgevoerd. Retraiten in het St. Alfónsushuis te Amersfoort Zaterdag 15-18 Dinsdag 18-21 Zaterdag 22-25 Dinsdag 25-28 JUNI Mannen cn jong. (St. Ludg. Utrecht) f6.50 R. K. Politiebond St.MIchaël, verg. f6.50 Heeren Middenstand, verg. 110.— Vrouwen en meisjes (R. K. Vrouwen bond), verg. (6.50 Vrijdag 28—1 Juli. Heeren Vincenttanen (Jubileum-retr.) f 10.- I Juli Herdenking van het 25-jarig bestaan van het Retraitehuis. JULI Dinsdag 2—5 Juli. Gehuwde vrouwen, verg. 16.50 Zaterdag 6—9 Jonge Middenstanders, verg. 17,50 Dinsdag 9—12 Gehuwde Dames, verg. f 10.— Zaterdag 13-16 A.R.K. A-, verg. f7.50 Dinsdag 16—19 Ongehuwde dames, verg. f 10.— Zaterdag 20—23 K.J.V. (leden cn aspiranten) verg. 16.50 Dinsdag 23—26 Meisjes, verg. 16.50 Zaterdag 27—30 Jonge Mannen J.W. verg. f6.50 AUGUSTUS Dinsdag 30 Juli—2 Aug. Mannen en jong. (Bouwvakken), f 6.50 Vrijdag 2—5 Aug. K.J.V. (leidsters en leden), verg. f6.50 Donderdag 8—11 Heeren Handelsreizigers, verg. f 10. Zondag 11 14 Meisjes, verg. f6.50 Woensdag 14—17 Ongehuwde Dames, verg. f 10. Zaterdag 17—20 Mannen en jongel.(H. Familie) verg. 16.50 Dinsdag 20—23 Heeren Middenstand, verg, f 10.— Zaterdag 24—27 Meisjes (Congreganistcn) verg. f6.50 Dinsdag 27—30 Geh. vrouwen (Groningen), verg. f6.50. Beleeld verzoek zich aan te melden bij de Directie van het Retraitenhuls Amersfoort. Tel.303. Postcheque englrono. 92245 Amersfoort. PAROCHIEKERK ST. FRANC ISCUS XAVERIUS. 'I Zand no. 29 Pastoor: Deken C. Hartman, 'I Zand no. 31. Telefoon 730. WOENSDAG, Vrijdag cn Zaterdag Quatertemperdagen, geboden vasten- en onthoudingsdagen. VRIJDAG 7 uur Lof. ZATERDAG Van half 4—half 10 gelegenheid biechten. 7 uur Lof. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 en PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegrachl no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen. Langegracht no. 37. Telef. 1450, WOENSDAG, Vrijdag en Zaterdag Quatertemperdagen, geboden vasten- en onthoudingsdagen. WOENSDAG Avonds kwart over 8 Congregatie an de H. Familie der vrouwen. DONDERDAG 7 uur Lof. VRIJDAG 7 uur Lof. ZATERDAG 4-9 uur Biechthooren. Dagelijks de H. Missen om 7, Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor G. Rentinck. Telefoon no. 20. WOENSDAG. Vrijdag en Zaterdag Quatertemperdagen, geboden vasten- en onthouding. ZATERDAG Biechthooren vanaf 4 uur. In de week de H.H. Missen om 7-»i 8 uur. Hamer» veld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor H. J- Croonen. Telefoon: Hamersveld No. 4. WOENSDAG, Vrijdag eit Zaterdag Quatertemperdagen, geboden vastcn- en onthoudingsdagen. DONDERDAG Half 8 Lof. VRIJDAG Hall 8 Lof. ZATERDAG Biechthooren i 4. 5, 6. 7 en 8 uur. n de week H. Mis om half 8. Hoogland PAROCHIE ST. M'RTINUS. Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerkhaan Tel. 3, WOENSDAG Quatertemperdag, geboden vasten en onthoudingsdag. Isle H. Mis op Lco's Oord. 8 uur H. Mis. Kwart voor 9 H. Mis. Hall 10 en hall 11 catechismus op de scholen. DONDERDAG Kwait voor 9 Isle H. Mis. Hall 10 gezongen Huwelijksmis voor Bruidegom en Bruid VRIJDAG Quatertemperdag, geboden vasten- en onthoudingsdag. 8 uur le H. Mis. Kwart voor 9 2c H. Mis. Half 10 en half 11 catechismus op de meidag, geboden vasten- cn gsdag. i H. Mis. ir 9 2e H, Mis. hthooren. met Rozenhoedje. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: H. Broere. Burgemeester van Tuyllstraai. WOENSDAG II. Mis in hel St. Joscph-Gesficht. Om half 9 H. Mis in de Kerk. Woensdag, Vrijdag cn Zaterdag Quater temperdagen, geboden Vasten- en Ont- h'Miduigsdagen. VRIJDAG 7 uur Lol ter eere van het H. Hart. ZATERDAG Half 5—half 9 gelegenheid rm te biechten. 7 uur Lof. Deze week de H. Mis ont half 9. B<.UFG„U ue ixaui. upen- bare Leeszaal en Bibliotheek aan de to. 24. Kosteloos toe-!| ir alle personen boven Raadpleeg deze korte agenda. DAGELIJKS geopend de Katli. Open bare Leesza*' -- Nieuwstraat gankelijk 18 jaar. Het Museum Flehilé aan den West- singel (uitgenomen des Zondags). Katholieke Spaarbank.Zitting Woens- 1J VriidaB van 10 lot II uur, Zondag van 12 tot 1 uur. DONDERDAG 13 |uni. (aarvergadering der Dr. Ariëns-ver. in Monopolc. - Kwart voor 8, in SLJozef, buiten gewone vergadering voor de leden oer k. K, Spoorwcg-personeel-vcr- eenigtng afd. Werkplaalsen. DINSDAG 18 Juni. 8 uur, ill Sl. Jozef Jaarvergadering Bouwvereniging St. Bonifacins.

De Eembode | 1935 | | pagina 2