Bel dan op No. 42 Heere's Taxi-I en Allerlei ■ss:s IK. J. M V. Vrijdag J.I. had de wekelljksche bij eenkomst wan de Kath. Jonge Midden- standsvereeniging plaats. Als spreker trad de iWe'.eerw. Moderator op, met als onderwerp: .Twee bewijzen voor het bestaan van God", welke hij op zette. Vrijdag 20 Dec. wordt er een recollectie gehouden in de kapel het St. Jorisbuis. Een jongedame deed bij de politie haar beklag, dat een kantoorbediende haar met een sneeuwbal gegooid had. Zij liep een dusdanige wond aan het hoofd op, dat zij zich heeft laten ver binden in het ziekenhuis. Een winkelier uit de Langestraat meldde, dat men zijn lichtreclame met sneeuwballen gooien vernield had. In den ouderdom van 80 jaar is alhier overleden de heer F. J. v. Gras- stek, oud-rijksontvanger alhier. De overledene was gedurende vele jaren penningmeester van het Nut van 't Algemeen. In den ouderdom van 59 jaar is hier overleden ir. R. Ie Poole, inspec teur van de volksgezondheid, afdeeling volkshuisvesting voor de provincie Overijscl. Zaterdag heeft de orchestvereeni- ging .Amersfoort" ter gelegenheid van haar 25-jarig bestaan een druk bezochte receptie gehouden. Ver. Handel en Nijverheid. In Mei wordt een tentoonstelling gehouden. Ook de F.A.M- is voorne mens een winkelbeurs te organiseeren. Het is niet noodig dat de winkelbeurs ter wille van de tentoonstelling zal worden uitgesteld. Alleen de tijdsruimte moet van beiden wat uit elkaaar lig gen. Ingekomen was een schrijven van een particulier om een winkelweek in de binnenstad te houden. Het denk beeld wordt niet afgewezen, maar het is ook niet recommendable om achter het plan van een particulier aan te loopen. De bond van Handels- Kantoorbedienden deed het verzoek zooveel mogelijk aan een vervroegde sluiting op Oudejaarsavond mede te werken. Dit verzoek zal in de F.A.M. worden behandeld. Gebcren: Johanna Maria Everarda, d. v. J. v. Doorn en H. M. v. Groe- nestein. R. K. Handels-, Kantoor- en Winkel bediendenvereeniging. In Rest. „Princess" vergaderde Maan dagavond de R. K. Bond van Handels-, Kantoor- en Winkelbedienden, afd. Amersfoort onder leiding van den heer J. Lubberts, die er op wees d_; het vergaderbezoek in den laatsten lijd zeer slecht is. Deken Sandkuyl had bericht van verhindering gezonden. Het afd. bestuur heeft besloten geen candidaten te stellen voor de Bondsraad Utrecht. Door het afd.bestuur is wederom con tact gezocht met den Christelijken Bond en met de drie Middenstands organisatie^ om op Oudejaarsavond de zaken om 7 uur gesloten te krijgen. Daarna werd de nieuwe contributie regeling aan de leden bekend gemaakt. Medegedeeld werd dat zoo mogelijk te Amersfoort een cursus zal worden gegeven om het diploma te behalen van bediende Manufacturenbedrijf, waarvoor het eerste examen zal wor den gehouden begin 1937. Vervolgens hield Kapelaan Venings uit Utrecht een zeer interessante lezing met lichtbeelden over de H.H. Marte laren van Uorcum. Vooraf behandelde de Eerw. Spr. op duidelijke wijze het ontstaan der hervorming en wees op de menschelijke dwalingen in de leiding der Kerk, waaruit te meer waar bleek het woord van Christus .Ik zal met U zijn tot het einde der tijden". Ver volgens schetste de Eerw. Spr. het lijden en de betoonde moed van de 19 Priesters, gevallen als slachtoffer der hervorming voor hun vurig geloof in het H. Sacrament en hun trouw aan den Paus, het Opperhoofd der Kerk. Aan hel Slot wekte Z.Eerw. de aan wezigen op tot devotie ter eere van de H.H. Marlelaren, temeer daar onder dezen een Amersfoorter was, de H. Theodorus van Embden. Wanneer ge eens mede optrekt naar den Briel dan kan het niet anders of uw geloofsijver zal worden verlevendigd. Een hartelijk applaus nad Kapelaan Venings in ontvangst te nemen. De Voorzitter sloot de vergadering met een opwekking om de Kerstgave voor de werkloozen niet te vergeten. Katholieken die verhuisden. E. Poort, van Teut 3 naar Teut C8, expediteur. A. Merox, van Regentessel. 16 naar Berkenweg 7 inw., werkt.k. C.V. ff v. Brakel, van v. Assenraadstr. naar Celzusterenstr. 33. sig.m. A. v. Doorn, van Vermeerstr. 135 naar Franklinstr, 90, rijkski. J. Wigtenbroek, van Westsingel 4a naar Varkensm. 15a. winkelchef. A. Kamensheg, van Pothstr. 34 naar Pothstr. 34 inw. H. Venhorst, van Parallelweg 28 inw. naar Lipinestr. 28, monteur. E. Willems, van G. v. Stellingw.str. 44 inw. naar Lupineslr. 28 inw. K. v. d. Heiden, van Soesterweg 196 naar Kamp 75 inw. Wed. O. Groenestijn, van Soesterweg 206 naar Soesterweg 227. Gemeente-eigendommen. De gemeenteraad zal besluiten tot verhuring van: een landbouwerswoning aan den Ouden Soesterweg aan M. Bloemendal; een landbouwerswoning aan den Ouden Soesterweg aan J. Krijnen; bouwland nabij de B. Wuy- tierslaan aan P. Wijntjesperc. Kapel- weg 250 aan G. v. Essen; een huis aan den Isseltschen weg aan Th. Ram- selaaiperc. Leusderweg 291 aan T. Kamerbeek; een boerderijtje aan het Monnikenpad aan H. van Beek; wei land in de Birkt aan H. Hoksbcrgen bouwland aan den Ouden Soesterweg aan H. Hoksbergen; een aan de Eem in de Birkt gelegen weiland aan H. Kok; tuingrond aan de Ursulinesteeg aan Chr. Esveldt en grond aan den Utrechtscheweg aan Mevr. v. Rossum. Aanbesteding. De architect Johs. H. Blom heeft heden aanbesteed het bouwen van een boerderij aan den Liendertschen weg. Hoogste inschrijver was D. van Schooneveld voor f3688; laagste was Gebr. Pijpers te Nijkerk voor f2622. Uit den Omtrek Achteveld Wegens het doen van valsche aan gifte en oplichting is proces-verbaal opgemaakt tegen den 28-jarigen S. al hier. In September deed S. aangifte van diefstal van een rijwiel te Amers foort. Daar de 6ets verzekerd was, streek S. de verzekeringspenningen op. Thans is aan het licht gekomen, dat S. de fiets heeft verkocht. S. heeft be kend. Nijkerk Burgerlijke Stand. (Nadruk verboden). Geboren: Hendrik, z. v. F. Bouw meester en A. Blankesteijn Hen- drika, d. v. G. van Sligtenhorst en H. Versteeg Hendrik, z. v. G. de Jong en A. Schipper Anton, z. v. P. Stitselaar en M. van Poolen Maria, d. v. P. van Beek en J. Schuuring. Ondertrouwd: H. S. Taal en G. H. Schut. GetrouwdP. Feenstra en N. van Schelven. Op de markt 50.000 eieren f 4.75 —5.25, jonge henneneieren f 3.50—4.25, eenden- n f 2.75-3, 1 schram f20, 63 biggen fll14, 2 varkens 165—70, 135 runderen: kalfkoeien f 120—160, kalfvaarzen f70—105, vet vee, le kw. f 0.13-0 26. 2e kw. f 0.13-0.18. vette koeien f135-170, 22 nuchtere kal veren: mestkalveren 18-13, slacht- kalveren f3—6. Hoe zl], die Nederlaftds bevrijders heeten Uit Roomsch geloof en Spaansche dwinglandij, Onder bevel van Willem van Lumey Onschuldigen vermoordden. Pleit hen vrij, Wanneer dit past in 't ruim van uw geweten I Steeds zal de holle leuze misdaad baren Wanneer zij vruchtbaar wordt bij 't veil publiek Ik kies de zijde van de martelaren Daarom, mijnheer, noem ik mij katholiek! In Brabant weet men van den geus te spreken Daar heb ik 't vaderlandsch gevoel geleerd. Vouw ik de handen om den Heer te smeeken, Dat Hij 't volk hoede, vrij en onge deerd Van staatszucht, tyrannie en v verkeerd Vertrouw in wie door geweld regeert Nooit leerde ik de hand ten hemel steken Heil roepend om een nagemaakten Pruis. Op wat zich heil noemt, heeft mijn Kerk kritiek. Den waren Heiland kent ze aan ware kruis. Daarom, mijnheer, noem ik mij katholiek PRINCE: Heer Jezus zoet, de Prins der ware Kerk. Die één is, heilig en apostoliek, Maakt ons in dienst van Zijnen Vrede sterk. Daarom, mijnheer, noem ik mij katholiek Antoon van Duin kerken en Mussert. in Volk en Vaderland sprak men van deze zich Katholiek noemenden Antoon van Duinkerken. Deze reageerde daarop met het volgende pakkende vers: Jawel, mijnheer, ik noem mij Katholiek En twintig eeuwen kunnen 't woord verklaren u en aan uw opgewonden kliek, Die blij mag zijn met twintig volle jaren, Als ónze God u toestaat te bedaren 't heilgeschreeuw, geleerd bij de barbaren, En als uw volksbeweging haar muziek Toonzetten leert op ónze maat der eeuwen. De Roomschen hebben in de politiek Iets meer gedaan dan onwelluidend schreeuwen. Daarom, mijnheer, noem ik mij Katho liek. Gij weet het slecht, maar in een zieken lijd, Toen Rome rot was van de dictatoren, Elkaar verdringend met den gragen nijd Van wie elkanders roem niet kunnen hooren, Werd God de Zoon te Bethlehem geboren Uit eene Maagd, wier naam in uwe ooren Klank voert van ketterij en godsdienst strijd. Een Joodsche vrouw, die gij diep verachten Joden zijn aan uw soort niet sym pathiek Maar die het licht is onzer zwartste nachten. Daarom, mijnheer, noem ik mij Katho liek leeft te zeer in uw bewogen heden Om het te weten, maar het is geschied, Dat weinigen, die dezen naam beleden Beschermers bleken van het wijd gebied, Waarop men heden nog beschavingziet. Gij preekt wei, maar gij kent de tek sten niet! Wat is liw toekomst zonder óns ver leden? Bedenk, als onze duizendtallen dunnen, Dat eens Paus Leo, ónvervalscht mystiek, Weerstand bood aan een overmacht van Hunnent Daarom, mijnheer, noem ik mij Katho liek. Gij zijl wellicht het oud verhaal ver geten, Of kent het niet. maar leer het dan van mij, Liturgie. De Kerk is niet slechts de leidster en behoedster der waarheid, èn leidster èn bewaarster der goedheid en der schoonheid. De liturgie der Kerk is een aan schouwelijke voorstelling der christe-1 lijke waarheden in heilige, symbolische, mystieke handelingen, woorden en ge zangen. En de liturgie, opgevat als de wetenschap van dit liturgisch drama, is de ware aesthetics van den H. Geest. Denk u eens de kerk weg uit het kleine onaanzienlijke dorpje, z'n kerkje met de toren en de klokken, de rijzige muren en beschilderde ramen, de sta ties van den kruisweg, de heiligebeel- denlaat gebed en gezang van pries ter en volk verstommen laat de feesten van het kerkelijk jaar ongevierd bijgaan, en alle waarde en schoonheid dezer menschen zal, in hunne verwij dering van God, tot verval komen. Of vinden wij soms in een moderne groote stad het schoone in de musea, theaters, concertzalen, bioscopen op onze sportterreinen Om eerlijk te zijn. iets ervan wel. Maar»de ziel der schoonheid openbaart zich slechts voor den devoten kerkbezoeker, die met aandacht de handelingen der liturgie volgt. Deze schoonheidszoeker vindt het oerschoone, de bron der schoon heid in God, in het trinitarische leven, in de hooge vreugde der kerkelijke feesten. Slechts deze heilige, kerkelijke kunst beantwoordt aan den hoogsten eisch der aesthetiek: dat de kunst geen schoon, doch doelloos spel mag zijn, maar dat zij het leven moet dienen in hare aanschouwelijke openbaring der hooge ideeën, die alle leven be zielen. Zeker is ook het leven der natuur, hare vier jaargetijden, een wonder werk der schepping, een wonderwerk van natuurlijke schoonheid. Maar de volle beteekenis krijgt het eerst door z'n geestelijke verdieping in 't litur gische kerkjaar: van af den Advent tot Kerstmis, het geboortefeest van het eeuwige Licht; vandaar naar de tra gedie der Goede Week en de triomf van Paschen; verder tot het glorierijke Pinksterfeest, dal, met achter zich zijn lange rij van Zondagen, een eindeloos uitzicht in een nog onbekende toe komst vermoeden laat. De kerkelijke liturgie laat ook ner gens een leegte open. Zij luistert elke maand op met haar heilig werk en elke week, eiken dagzij heeft haar hymnen en psalmen meesterlijk over den hee- len jaarkring verdeeld. Als de H. Thomas van Aquine de liturgie van Sacramentsdag samenstelt, wordt deze philosoof die enkel intel lect lijkt, tot de hoogste poëzie-vlucht opgevoerd, door geen profaan dichter benaderd. De kerkelijke liturgie maakt niet en kel de ke k zelf tot een tempel var schoonheid door processies en om megangen dringen hare uitingen ook buiten de kerk door. Want de schoonheid is iets geeste lijks. De H. Geest is haar bron, van Hebt U een Taxi of auto noodig Amersfoort, waaruit zij zich uitstort over de ge- heele wereld: en alles neemt er van In zich op, naar gelang eigen ont vankelijkheid. Wij katholieken belijden, in tegen stelling met anderen, dat Jezus Chris tus een zichtbare Kerk gesticht heeft en dat in onze saamhoorigheid met deze zichtbare Kerk van Petrus, met deze Kerk van den Paus, ook het wezenlijke van onze belijdenis, van ons geloof ligt. Christus wilde een stralende, voor allen zichtbare Kerk op hoogen steenrots. Hij wilde één kudde met één herder. Hij wilde geen nieuwe philosofie, Hij wilde een nieuwe levensorde. Daarom zoeken wij katholieken onze rust, onze zekerheid niet in subjectie- ven uitleg van willekeurig gekozen uitspraken van het N. Testament, maar wij vinden die in ons meeleven en meevoelen met de ééne zichtbare Kerk, met haar liturgisch leven. Wij gaan tot |ezus, wij houden ons aan Zijne goddelijke en menschelijke natuur, aan Zijn Lichaam, waarvan de ledematen wij willen zijn, aan zijn voortleven de Kerk. Wij gelooven aan Hem en aan Zijn werk, dat alleen in de Kerk tot open baring komt en niet daarbuiten. 't Is Jezus zelf die in de liturgie tot ons spreekt en voor ons doet. Wij zien Hem in de handelingen van den priester aan het altaar, in de woorden en gezangen der priesters hooren wij Hem. Ik weet niet of er een naar het leven genomen beeld van Jezus bestaat, maar wel weet ik, dat door de liturgie Jezus beeltenis zich in ons hart drukt en Zijn stem onze ziel ontroert, zooals ons ook die groote schilderstukken ontroeren, Christus voorstellende, ge zeten op een troon; gelijk men er vindt apsis van oud-christelijke basilieken. Hof 12 - Telefoon 1418 NIEUWE LUXE RUIME WAGENS VOOR BUITENRITTEN 6 cent per K.M. Binnenland Dr. Gerard Brom. Op de voordracht ter benoeming van een hoogleeraar in de Ned. taal en letterkunde aan de Universiteit te Am sterdam komt als nummer één voor dr. G. Brom, hoogleeraar aan de R.K. Universiteit te Nijmegen. Provinciale Staten. De Prov. Staten van Utrecht zijn voornemens f5000 te bestemmen als gif» voor de Universiteit te Utrecht die haar jubileum in 1936 viert. In 't dorpje Hainzell is de land bouwer Bolz in één week viermaal grootvader geworden. Op één dag werden zijn dochter en twee zijner zoons verblijd met de geboorte van een zoon en twee dagen later ontving hij het bericht, dat een andere dochter aan een zoon het leven had ge schonken. Bij oefeningen van de militaire politie te Loenen is een sergeant-majoor van de politie-troepen door een schot in de borst getroffen. Nadat door eer geneesheer de eerste hulp was ver leend, is het slachtoffer in hoogst zorgwekkenden toestand overgebracht naar een ziekenhuis te Arnhem. In de nabijheid van Sassnilz is een Duitsche driemotorige bommenwerper van het I. 23-type, een van de zwaarste machines der Duitsche luchtmacht, omlaag gestort en vernield. De zeven inzittenden zijn allen om het leven gekomen. De bewoner van een perceel Laurierstraat te Amsterdam die bij zijn zuster inwoonde, kreeg ruzie met die zuster over huiselijke aangelegenheden. Hij bracht de vrouw een paar rake slagen op het hoofd toe. Zij lieplern- stige verwondingen op; een der kin deren sloeg hij zóó, dat het een wond aan het dijbeen kreeg. In een bronsfabriek bij Altenberg (Duitschl.) heeft een ernstige ontplof fing plaats gehad, die een zwaren brand tengevolge had. Verscheidene fabrieksgebouwen zijn geheel verwoest. Drie personen werden onder de puin- hoopen begraven. Een zwaargewonde en een doode konden worden ge borgen. parochiekerk st francisci» XAv UKIUa 't Zand no. 29 Pastoor: W. A. J. M. Oostveen. -t Zand no. 31. Telefoon 730. Quatertemperdag d. i. geboden vasten- Te 9 u'u r* Go'ld wi-Mis, gezongen H. Mis, waarna de Lofzang .Magnificat VRIJDAG r«S half 5 gelegenheid om te biechten voor de jongens van de 3de en 4de schoolklassen. ZATERDAG Quatertemperdag. Van half 4—half 10 gelegenheid om le biechten. 7 uur Lof met Rozenhoedje. Dagelijks de H.H. Missen om 7, 8 en 9 uur. GEBR. RIJS SOESTERWEG 29 Kransjes30 cent per hall pond Ketslkrawsen f 1.00 per pond Wei'-iai-hlstollen vanaf 50 cenl Dividend boekjes opaanvr. beschikbaar Zondags van 4-8 uu' Geopend TELEFOON 2054 Euwe heeft het schaakspel- toumooi tegen den wereldkampioen Alesjhine gewonnen. De koster van een der Arnhemsche kerken betrapte een kerkdief, die juist een offerbak had gelicht. Het werd teruggevonden in een acietasch, die de man bij zich droeg en waarin hij tevens het gereedschap meevoerde, dat hij noodig had bij het openbreken der blokken. In .Spoor en Tramwegen" wordt meegedeeld, dat tijdens de duur van de Wereldtentoonstelling 72.000 Nederlanders per trein naar de Belgi sche hoofdstad zijn vervoerd. Binnenkort zullen den raad van Amsterdam voorstellen van burgemees- wethouders bereiken tot samen voeging van politie en brandweer, ten einde zoo tot kostenbesparing te komen. De Amsterdamsche brandweer telt op 't oogenblik ongeveer 340 man en kost rond f 1.300 000 per jaar; het politie corps is 2100 man sterk en vordert itgaven plm. f7 millioen. De 50-jarige arbeider-rangeerder Reuver is op het station Oldenzaal door een locomotief gegrepen en ge dood. Te Hilversum is de 28-jarige spoor wegarbeider Rilsma onder een wagen van een trein geraakt. Den ongeluk kige werd een been afgereden. Hij werd naar een ziekenhuis gebracht, waar hij overleed. In Raalfe is een driejarig kind bij het eten van brood, geslikt. Den laatsten lijd zijn vele Neder landers in Duitschland, die werkloos werk gesteld. Als gevolg daarvan is in de uilgaven voor onder steuning van behoeftige landgenooten in Duitschland een daling ingetreden. Een en ander is een gevolg van de maat regelen, welke hier te lande worden toegepast ten aanzien van de werk gelegenheid voor buitenlanders. Kerknieuw». Aartsbisdom Utrecht. Z. H. Exc. de Aartsbisschop Utrecht heeft benoemd tot Assistent te Amersfoort (H. Franciscus Xav den Weleerw. Heer J. L. Gerritsen, thans kapelaan te Hengelo. Raadpleeg deze korte agenda. DAGELIJKS geopend de Katli. Open bare Leeszaal en Bibliotheek aan de Nieuwstraat no. 24. Kosteloos toe gankelijk voor alle personen boven 18 jaar. Hel Museum Flehité aan den West singel (uilgenomen des Zondags). Katholieke Spaarbank. Zitting Woens dag van 7-8 uur, Vrijdag van 10 tot II uur, Zondag van 12 tot 1 DONDERDAG 19 December. 8 uur in St. Jozef, ledenvergadering R. K. Werkliedenvereeniging voor de sladsparochies. VRIJDAG 20 December. 7 uur in Concordia vergadering der R.K. Onderwijzersvereeniging. Instal latie geestelijk adviseur en lezing met lichtbeelden over Egypte door Rec tor Henri de Greeve. DONDERDAG 26 December. Om 2 uur en om 8 uur bioscoop voorstellingen in Concordia, ten bate van het Jeugdwerk in de Par. O. L. Vrouw. KATHOLIEK AMERSFOORT. (Cultureele Groep.) Uitvoeringen in het Grand-Theatre. 17 Januari 1936. De Vereenigde Haag- sche Spelers, Pierre Balledux. Groote Kans". 30 April. N.V. Amsterdamsche Too- neelvereeniging. A. van Dalsui A. Defresne. „Circus Knie". PAROCHIEKERK ST.HENRICUS. Paulus Borstraat no. 41 Pastoor: J. h. Ilooyman. Matthias Withoosslraal no 34. Telefoon 1158. WOENSDAG, Vrijdag en Zaterdag Quatertemperdagen, geboden Vasten- en Onthoudingsdagen. ZATERDAG Om half 12 voorbereiding voor het 3de en 2de leerjaar. Des nam. Biechlhooren van 4—9 uur. Dagelijks dc H. Missen om 7 uui, half 8 en 8 uur. PAROCHIEKERK O. L. VROUW HEMELVAART Langegrachl no. 36 Pastoor: A. W. J. Spitzen. Langcgracht no. 37. Telef. 1450. Woensdag, Vrijdag en Zaterdag Qua tertemperdagen, geboden Vasten- en Onthoudingsdagen, WOENSDAG 7 uur gezongen 11. Mif. Gulden Mis. "s Avonds kwart over 8 Congregatie van de H. Familie, beide aid. DONDERDAG Half 5 uitstelling van het Allerheiligste. 's Avonds 7 uur Lof. ZATERDAG 4—9 Biechlhooren. Dagelijks de H. Missen om 7,8 cn 9 uur Achterveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor G. Rcnlinck. Telefoon no. 20. Woensdag. Vrijdag en Zaterdag Quater- teopcr geboden Vasten en Onthou dingsdagen. ZATERDAG Biechlhooren vanaf 4 uur. 7 uur Lol. In dc week de H.H. Missen om 7 cn Hamersveld PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor II. J. Croonen. Telefoon; Hamersveld No. 4. WOENSDAG. Half 8 gezongen Gulden Mis Wuensdag, Vnjdag en Zaterdag Quater temperdag. DONDERDAG. r Lof. ZATERDAG Bicchthooten om 3. 4. 5. 6 en 7 uur. In de week de II, Mis om half 8. KERKELIJKE DIENSTEN. [.«rsv; 5, eerste lid van de Auteurswet. Dit betreft ooit het overnemen met bronvermelding Amersfoort. PAROCHIFKERK ST. ANSFRIDUS Jacob Catslaan no. 26b Pastoor: Deken P. J. M. Sandkuyl, Postgiro no. 93297. Jacob Catslaan no. 28, Telefoon 558. WOENSDAG, Vrijdag en Zaterdag Quatertemperdagen: Geboden vasten en onthouding. ZATERDAG Van 4 lot half 9 biechlhooren. 7 uur Lof met Rozenhoedje Dagelijks de H. Missen om half8enU.I0 Hoogland PAROCHIE ST. MARTINUS. Pastoor: W. S. J. de Jong. Kerklaan. Tel. 3. WOENSDAG Quatertemperdag geb. vasten en ont houdingsdag. Half 8 1ste H. Mis. Kwart over 8 2e H Mi«. (Gulden Mis). «0 uur catechismus op dc scholen. DONDERDAG Half 8 Isle H. Mis. Kwart over 8 2e II. Mis. VRIJDAG Quaierlcmperdag geboden vaslen- en ontlvnidingsdag. Half 8 Isle II. Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. ZAeTERDAGCaleCll'SI,mS °P scl"),ln" Quatertemperdag geboden vasten- cn wag. Half 8 Isle II."Mis. Kwart over 8 2e H. Mis. Bieclitlmoren van 3—6 uur. 6 uur Lol met Rozenhoedje. Hooglanderveen PAROCHIE ST. JOZEF. Pastoor: II. J. Brocre. Burgemeester van Tuyllstraat. Woensdag, Vrijdag en Zaterdag, Quater temperdag, geboden Vaslen- en Ont houdingsdagen. ZATERDAG •8 gelegenheid om le biechten, rur Lot. jDezc week de II. Mis om 8 uur.,

De Eembode | 1935 | | pagina 2