BIJBLAD Stakloopen Hebt U al gezien in POST's ""MT" Opruiming Heeren Mode-Artikelen J. J. F. v. Electrisctie Smederij, Gediplom. Hoefsmid N.V. SOESTER BOUWMATERIALENHAKDEL Metselsteenen |75 ffl Officieel Verslac C. Kraaijenhagen DE KAASHAL VAN ZANTEN-BATENBURG Firma Gebrs Staal, smt B L fff De prima Frottè's gaan nu voor f 1.13 p. El. verhuizingen Het Zuivelhuis F. S. Posthumus, Soesterberg Meubelmakerij - Stoffeerderij V- TABltfitn Cb&^WÊÈÊL ma!£s.,ervangen door me,eri"' hoe goedkoop alle Artikelen tijdens de F. C. Kuijperstraat 6 - Telef. 135 Zie de Etalage, ook in den winkel H. H. Bouwers! W. F. van Riet Groene Kruis' «I Geijtenbeek Aanleg en Onder houd van Tuinen W. Roest R. van Zuilen J. G. Drogisterij D. F. VOIGT Roomkaasjes per stuk 75 ct. Heuvel weg 2 - Soestdijk. tegen scherp concureerende prijzen. behoorende bij „DE SOESTER" van Zaterdag 5 Augustus 1922. van het verhandelde in de Openbare Vergadering van den Raad der ge meente Soest, gehouden op Maandag 31 Juli 1922, des namiddags 2 uur Voorzitter A. Endendijk L.li. Secretaris J. Q. A. Batenburg. Tegenwoordigde Raadsleden S. Besselsen, P. v. d. Bremer, D. v. d. Broek, H. Butselaar, T. Butselaar, A. Endendijk, P. C. W. Foeken, G. Hil- horst, C. F. W. Rietveld en M. Scheffer. Afwezig de Heer A. O. Dammers. De vergadering wordt met gebed geopend. 101- Nofulen. Vaststelling der notulen der vorige vergadering. De heer Besselsen verzoekt aantee kening in de notulen van het feit, dat hij bij de behandeling van het voor stel van den heer van den Broek, in zake verlaging van keurloonen van varkens, niet voor maar tegen stemde. De heer van den Broek wijst er op, dat hij bij tle behandeling van het voorstel inzake de Nijverheidsschool in de door den heer Rietveld gemaakte opmerking, dat hij als arbeidersverte genwoordiger bezig was een dergelijke school onmogelijk te maken, zulks niet in zijne bedoeling lag. Hij wilde alleen naar een minder kostbare oplossing streven. v Behoudens het vorenstaande worden de nojulen goedgekeurd. 102. Onderwijs. Benoeming van twee onderwijzeres sen aan de O. L. School aan de Beetz laan. De heer Rietveld verzoekt in het vervolg toezending van de door B. en W. opgemaakte voordracht ten einde bij bezoek van eventueele sollicitanten daarvan op de hoogte te zijn, waarop namens B. en W. toezegging wordt gedaan aan het verzoek te zullen vol doen. Door B. en W. wordt de navolgende voordracht aangeboden. Onder overlegging van de desberrefiende sollicitatiestukken hebben wij de eer Uw College voor de benoeming van twee onder wijzeressen aan de openbare lagere school aan de Beetzlaan, de volgende in overleg met den heer schoolopziener in de Inspectie Hilversum opgemaakte voordrachten aan te bieden: voor de eerste vacature: 1. Mej. J. R. Hering, Den Haag. 2. Mej. A. B. C. de Jong, Ammerstol. 3. Mej. M. H. Meijburg, 's-Graveland. en voor de tweede vacature: 1. Mej. A. B. C. de Jong, Ammerstol. 2. Mej. M. Woertman, Dordrecht. 3. Mej. C. Klokke, Hilversum. Wij verzoeke U bij beide vacatures op een der in bovenstaande voordrachten genoemde personen uw keuze te willen bepalen. (Jit de gehouden stemming blijkt dat hebben verkregen. Voor de le vacature Mejuffr. J. R. Hering 4 stemmen, A. B. C. de Jong 0 M. H. Meijburg 6 Zoodat is benoemd Mejuffrouw M. H. Meijburg. Voor de 2e vacature Mejuffr. A. C. B. de Jong 5 stemmen M. Woertman 1 C. Klokke 4 Aangezien geen der voorgedragenen de volstrekte meerderheid van stemmen heeft gekregen wordt overgegaan tot een 2e vrije stemming waarbij werden uitgebracht op Mejuffr. A. C. B. de Jong 4 stemmen. M. Woertman 0 C. Klokke 6 Zoodat is benoemd Mejuffrouw C. Klokke. 103. Aanbieding van het verslag over den toestand der gemeente over 1921. De heer Besselsen wijst op den slechten toestand van het water ii verschillende perceelen aan de Veen huizerstraat en den Akkerweg. De Voorzitter zegt dat aanleg van waterleiding ter plaatse, nog steeds een punt van overweging uitmaakt Een ecAie koker* Ba.HIJHH fCT. en is altijd jJ f 1% voorzien ven ^0 den naam H A MIJMHARDT met doch dat de buitengewoon hooge kos ten daaraan verbonden het voor B. en W. moeilijk is een voorstel te doen. Het verslag wordt daarna voor ken nisgeving aangenomen. 104. Aanbieding van het verslag 1921 over de verrichtingen, met be trekking tot de volkshuisvesting. Het verslag wordt daarna voor ken nisgeving aangenomen. 105. Comptabiliteit. Vastgesteld worden a- een besluit tot wijziging der hegrooting over 1922. b- tot belegging van gelden. c- tot het aangaan van een defini- neve geldleening groot f211000.—te gen eene rente ad 6°/o. 106. Electriciteit, Voorstellen tariefswijziging voor levering van Electrischen stroom door de Provinciale Utrechtsche Elcctricitelts Maatschappij aan de Gemeente Soest. Het verbod voor gaslevering in artikel - der bestaande concessie-voorwaarden wordt als vervallen beschouwd, en mits dien ook artikel 2, paragraaf 7. net tarief voor levering van electrischpn I stroom wordt, ingaande 1 Ii.niS» want dit hceft 1,1 de morgenuren hoegenaamd constateeren n,n» ve ni.iats doch voor lichtgebruikt, Het tarief voor levering stroom wordt, ingaande iX wTj', ,met, ?,e "'««opname 'in juit 19-2) vastgesteld als volgt a- tarief 1^ 33 Cent per K.W.U: b ?fi*/ÏÏ1 k abonnementen ver- «fr! A bestaande abonnementen c. De bestaande kolentoeslag vervalt. d. Voor tarief II kunnen bij een ge- Snn vCi?f verbruik van minstens zouu K. W. U. per jaar speciale contracten worden afgesloten. e. Voor beltransformatören (rcductors) wordt een vast recht geheven Van por kalenderjaar, bij voor uitbetaling. Gedeelte van een jaar wordt voor een vol jaar berekend. Deze redüctors worden vóór den motor ingesteld, en desgewenscht door de P. U.E.M. kosteloos bruikleen beschikbaar gesteld. Schaft inen den beltransformator zelf aan, dan wordt deze achter den meter aangesloten en bedraagt de vergoeding f2.00 per jaar. t. de uren van omschakeleling voor de tarieven I en II worden gesteld op 's-avonds een half uur vóór zonsondergang en 's-nachts 12 uur. g. Voor de openbare verlichting zal berekend worden per lamp van 50 Watt f25.00 per jaar, exclusief- ampen; voor branduren, nachtr lampen, enz. blijft de bestaande regeling gelden. Wanneer het aan tal lampen ct 50 Watt stijgt boven 300. zal van de meerdere lampen f 20.00 per jaar worden betaald. De tarieven, genoemd onder II, sub u worden aangenomen tot einde 1922 (Ie meteropname in 1923). De Directie der P.U.E.M. heeft daarna het recht voor het jaar 1923 alsnog wijzigingen voor te stellen, op grond van de resultaten over 1922. Bij beoordeeling daarvan zul len de over 1922 afgeleverde K.W.U. worden berekend als te zijn geleverd tegen de thans voorgestelde tarieven. Hiertegenover behoudt zich de gemeente Soest het recht voor per 1 Januari 1924 wijzigingen der tarieven voor te stellen, gebasseerd op de exploitatie over 1923. Wordt van deze rechten geen gebruik gemaakt, dan zullen deze tarieven wor den beschouwd als maxima voor de eerste 5 jaren, te rekenen vanaf 1 Janu ari 1923. Zoodra over een vol jaar de bedrijfsrekening van Soest sluitend is, zal direct een prijsverlaging intreden voor het tarief I, waarvan de grootte zaj afhangen van de bereikte resultaten. Blijkt ook daarna de rekening sluitend te blijven, dan zal worden overgegaan tot verlaging van tarief II en de open bare verlichting. Als inkomsten zullen ook worden medegerekend alle leverin gen op hoogspanningsaansluitingen, als mede de leveringen aan perceelen, ge legen in grens gemeenten, voorzoover deze worden bediend door het voor Soest behoorende geleidingsnet. De meterhuur wordt voorgesteld als volgt: Enkel tarief: Dubbel tarief tot 0.5 K.W. f 0.25 f 0.60 p. m" van 0.5 t.m. 1 -0.60 -1.10 1 2.50, -0.80 -1.60 2.5 5. -1.50 -2.10 5. 10 - 2.00 - 2.60 boven 10 -2.50 -3.10 De P.U.E.M. neemt de kosten van ver nieuwing van crisisbouw voor hare risico en zal deze niet brengen teil laste der Bouwrekening of der Exploitatie rekening. De P.U.E.M. verplicht zich tot het aan leggen van huurkoop-installaties tegen een tarief van 35 cent per maand en per lichtpunt, gedurende drie jaren, bij het algemeen geldend stroomtarief per K. W. U. Onder lichtpunt wordt verstaan de draad geleiding met afsluiter, een snoer vanaf den zolder, lamphouder en glazen of blikken reflector, alles geheel gereed gemonteerd, doch zonder lamp, stop contacten worden eveneens als licht punten beschouwd. Verbruikers over huurkoop-installaties zijn ten allen tijde bevoegd de installatie over te nemen tegen een prijs, gebaseerd op bovengenoemd huurkooptarief, met aftrek van een rentebedrag op van 6prc. 's-jaars. De kosten van een aansluitleiding wor den door den aanvrager gedragen, voor zoover deze geleiding langer is dan 25 meter, gemeten uit het hart van den weg, waarlangs het geleidingsnet loopt tot aan den meter. Indien een perceel kan worden aangesloten over een af stand van 25 meter van een reeds aan gesloten perceel, geschiedt de aansluiting eveneens kosteloos, In beide gevallen zal de vrije binnenleiding ten hoogste 2 meter mogen zijn. Voor grootere afstanden dan 25 meter zal worden gerekend 50 cent per meter voor een 1 phasenaansluiting, en f 1.00 per meter voor een 3 phasenaansluiting, buiten en behalve de kosten voor even tueel benoodigde palen, welke tot een zelfkostenden prijs zullen worden be rekend. VIII Art. 8 der concessievoorwaarden wordt als vervallen beschouwd. Eventueele kosten, veroorzaakt door verplaatsing van het geleidingsnet, als gevolg van verlegging of verbreeding van gemeentewegen, worden voor 5prc. door de gemeente gedragen. IX Alle inlichtingen, betreffende adresver anderingen en dergelijke worden van wege de gemeentesecretarie verstrekt, tegen eene vergoeding van f 15.00 per kalenderjaar, plus eventueele portokosten De juiste redactie van de hiervorenge- noemde voorstellen zal nader door B. en W. en de P.U.E.M. in concept wor den vastgeslegd en vóór Januari 1923 den Raad ter goedkeuring worden aan geboden. N.B. Een lid der Lichtconimissie wenscht voorstel II, sub f te amendeeren en geeft in overweging de uren voor omschakeling der tarieven I en II te stellen op 's-avortds een half uur vóór zonsondergang en 's-morgens een half uur na zonsopgang. Deze voorstellen opgemaakt door de Licht- commissie worden door ons eenparig over genomen en den Raad ter vaststelling aan geboden. De Voorzitter stelt de gelegenheid open tot het maken van opmerkingen en het stellen van vragen. De heer Besselsen, lid van de be trokken raadscommissie, verdedigt zijn voorstel om het uur van omschakeling voor de tarieven I en II te stellen, in stede van des nachts om 12 uur, op /s uur na Zonsopgang. Hij zegt In de vergadering der commissies met B. en W. heb ik reeds medegedeeld, dat door mij ten opzichte van het omschakelingsuur van tarief I op II een ander standpunt werd ingenomen. j De bedoeling van de 2 tarieven is deze dat de eerste is voor lichtgebruik de tweede voor krachtgebruik. Nu moet om het bedrijf zoo ecomisch mogelijk te doen werken het gebruik van tarief II of dagstroom worden bevorderd ech ter niet zoodanig dat de voordeelen door de gebruikers van tarief II verkregen voor een deel mede worden gedragen door de ge bruikers van tarief I. Dit toch is het geval wanneer het omscha kelingsuur zooals thans is voorgesteld op 12 uur 's nachts komt te staan. Dit is maar een aangenomen uur dat b.v. evengoed 1, 2, 3 of 4 uur zou kunnen zijn zonder aan de stroomafname iets te veran deren. Echter juist de morgenuren zijn het waarin nog al belangrijk van dezen goed- koopen stroom zal worden geprofileerd. Niet voor krachtgebruik waarvoor dii Tarief is. niet plaats doch voor lichtgebruikt, Nu zal men mij misschien aanvoeren dat toch iedereen hiervan in de morgenuren kan grofiiteeren. Dit is echter theorie. In de practijk komen de alleen lichtgebruikers en over het alge meen de geheele arbeidersbevolking er niet toe een dubbel tariefmeter te nemen. Deze zullen gebruikt worden door bepaalde groepen. In de eerste plaats de gebruikers van stroom voor drijfkracht en daarnaast de gebruikers van stroom voor verwarming. Dat zoovelen hier over een dubbel tarief meter beschikken is niet omdat zij kracht- gebruikers zijn, doch omreden hun dit als lichtgebruiker bij de bepalingen welke onder de oude concessievoorwaarden golden be langrijk voordeeliger was. Dit blijft thans voor een deel zoo voort gaan en zullen b.v. boeren en bakkers van dft goedkoope tarief voor verlichting gebruik maken terwijl o. a. het waterleidingbedrijf er den geheelen nacht van kan profitceren en ten slotte alle aangeslotenen op tarief II welke deze voor kracht of verwarming 1100- dig hebben mede voor verlichting hiervan gebruik maken. Wanneer uu al dit stroopigebruik voor ver lichting ook voor lichttarief dus volgens ta rief I werd betaald zou dit m. i. de totale opbrengst doen stijgen en waar de tarieven zullen worden bepaald naar de algemeene uitkomsten voor de Gemeente volgt hieruit dat het meerdere wat had kunnen inkomen Indien het omschakelingsuur anders was door alle gebruikers moet worden gedragen. Ik wil dit ten slotte nog met een voor beeld trachten duidelijk te maken. Wanneer in de morgenuren wordt afge nomen b. v. 100 K. W. U. dan brengt dit op 100 maal 15 cent is f15.- volgens tarief I zou dit zijn 100 maal 33 ct. f33. Dit geeft dus ccn vermindering van f 18.- Deze f 18,— moeten dan door alle afnemers worden betaald in den vorm van hoogere tarieven. Resumeerende M. de V. wil ik gaarne dat aan deze onbillijke bepaling een einde word gemaakt en wil daarom voorstellen het om- schakelingsuur zoo- stellen dat zich dit met zons op- en ondergang regelt een en ander als door de P. U. E. M. op andere plaatsen wordt aangenomen. De heer Foeken wijst er op, dat het gewenscht is het uur van omschakeling te bepalen op 12 uur 's nachts, ten einde het stroomverbruik in de morgen uren zooveel mogelijk te bevorderen. Immers in die uren zal dan gelden het lage tarief, wat grooter gebruik tenge volge zal hebben. Doordat in die uren de stroom ook het minste kost, zal de daarop te ma ken winst het grootst zijn, wat in de toekomst tot verlaging der tarieven kan bijdragen. Spr. meent dat de heer Besselsen de zaak niet zuiver stelt door van licht- en krachtstroom te spreken, maar dat wij hier door het dubbeltariefstelsel avond- en dagstroom kennen voor alle verbruikers. Hoe meer het verbruik van dagstroom bevorderd wordt, des te grooter wordt de winst en daarop komt 't per saldo toch aan. en doorloopen der huid en 11^ schrijnende plekken Gebruik ^gj^Verkrijqb bij Apolhen Drogisten Het rekensommetje van den heer Besselsen zal zelfs door Bartjes voor accoord geteekend worden, maar de conclusie die de heer Besselsen trekt is niet juist, omdat bij toenemend ver bruik van taJief II direct andere ver houdingen ontstaan. De heer T. Butselaar vraagt inlich tingen inzake de verhooging van het krachttarief, welke hij nog al hoog vond. De heer Foeken geeft daarop voor beelden van een dergelijk tarief van andere plaatsen en wijst o.a. op Al melo en Amsterdam. Voorts maakt hij van de gelegenheid gebruik er op te wijzen, dat de meterhuur niet is ver hoogd. De heeren Endendijk, Besselsen en Schefier bespreken de mogelijkheid de meterhuur van z.g. dubbeltariefmeters zoo goedkoop mogelijk te maken, ten einde een ieder in de gelegenheid te stellen een zoodanige meter aan te vragen. Goedgevonden wordt, dat B. W. in overleg met de licht-com- missie daartoe pogingen in het werk zullen stellen, zulks echter voorname lijk voor de klein-gebruikers. In dit verband wijst de heer Foeken nog op de belangrijke kosten, welke aan de aansluiting van dubbeltariefmeters zijn verbonden, daar alle meter door een speciale geleidingsdraad worden aan gesloten op de z.g. moedermeters in de transformatorenzuilen. Nadat nog ter sprake is gekomen de wenschelijkheid om het krachtver- bruik in de z.g. splitsuren zooveel mo gelijk te beperken, in verband met de roote kosten welke een dergelijk ver bruik veroorzaakt, woreen B. en W. jemachtigd in samenwerking met de ichtcommissie en de P. U. E. M. een zoodanige regeling te ontwerpen, dat de risico tot een minimum wordt be perkt. In overweging wordt gegeven om voor krachtaansluitingen die stroom verbruikers op tarief I een minimum aarverbruik te doen garandeeren van - per ingestelde max. K.W. plus bijvoorbeeld 8 cent per afgenomen K.W.U. De heer Hilhorst bespreekt nog de z.i. minder economische wijze waarob in sommige gevallen de meters door de P. U. E. M. worden geplaatst, wat meerdere kosten bij aanleg medebrengt en de soms ruime berekening van het aantal metersleiding dat binnenshuis voor rekening van de aanvragers komt. De Vogrzitter zegt, dat B. en W. in voorkomende gevallen gene^bn zijn hunne bemiddeling te verleenen. Daarna brengt de Voorzitter het voor stel van den heer Besselsen in stem ming, hetwelk met op 1 na algemeene stemmen wordt verworpen. De heer Besselsen stemde voor. Het voorstel van B. en W. en de Iicht-commissie wordt daarna zonder hoofdelijke stemming aangenomen. De Voorzitter brengt daarna een woord van dank aan de Licht-commis- sie en in het bijzonder aan den heer Foeken voor de vele moeite welke zij zich heeft getroost en waarvan de heer Foeken zeker het leeuwenaandeel heeft gehad, welke werkzaamheden een zoo gunstig resultaat opleverden. OPRUIMING Partij dunne, doch zeer sterke Jaeger Heeren Pantalons r 2,48 Mooie macco pjeeren Pantalons nu f 1,34 Dril Overhemden (goede kwaliteit) f 1,38 Sportkousen niet 15 pCt. korting. Zijden Sjaals (breed en lang) f2,48 Metalen Ceintuurs f 1,90 Zwarte katoenen Kousen f 0,25 Bruine (mooie kous) f 0,54 Witte (mooie kous( f 0,49 Thule Fronts f 0,43 Kinder Corsets f 1.25 Grootste witte Handkoek f 0,34 Tafellakens 105 bij 145 cM. f 1,69 Geen zoogenaamde Opruiming maar een werke lijk van de hand doen tegen VEEL verminderde prijzen. Prima Schortenbont 120 cM. br. (fijn goed) 59 ct. Wit Katoen f 0,24 Tricotine (diverse tinten) f 1.35 Crepon, 100 cM breed, f 1,19 Artma Baddoeken, groote maat f 0,59 Pluche Tafelkleden vanaf f 10,90 Gekleurde en witte Fantasiekleedjes koopjes 2 persoons Spreien f 3,68 Serrekleedjes f 1,29 Vitrage 29 cent per el Sterk Handgaren 9 cent LakCeintuurs 19 cent Fantasie Sokken 29 cent Doosjes Letterzakdeekjes 52 cent Bretels 34 cent, Strikjes 40 cent. Gehaakte Binders en Zijden Binders 45 ct. Slappe Boorden 39 cent, Sokkenhouders 30 cent. Prima Gummieboorden 49 cent. enz. enz. Speelschortjes 59 cent. Badbroeken 39 cent. Jongens Overhemden f2,25 Netlederen 20 pCt. korting. Halve kousjes tegen eiken prijs. Drukknoopen 3 cent p. dz. (roestvrij). Breikatoen 11 cent per knot. Em. D. M. C., p. kluwen 30 cent. Borduurkatoen 6 cent per streng. Bollen Haakzijde 25 cent. Crème Katoen per plak 25 cent. Zilverdraad 10 cent per klos. Brooksgaren 25 cent. Restanten in Stukgoederen, Borduursel, Lint, Kant enz., Zeer voordeelig Theedoek 60 c.M. vierk., beste droger 25 cent. Directoire Pantalons vanaf 69 cent. Kinderjurken 20 pCt. korting. Vraagt prijsopgaaf van alle soorten Schilderwerken bij Huis-, Reclame- en Decoratieschilder, Boschstraat 35. Geen minderwaardige qualiteiten. Alles zeer goedkoop en goed. Dames Pantalon Combination f 1.34 Prima Amerikaansche Bustehouders f 1.68 Corsets vanaf f 2.19 M. J. v. d. HEIDEN en J. v, WOUDENBERG NIEUWSTRAAT 24b TIMMERLIEDEN - METSELAARS belasten zich met alle voorkomen de Bouwwerken. Prijsopgaaf gratis Bloemisterij - Bloemenmagazijn Burg. Grothestraat 4. Tel. 113 Levering van Diverse Bloemwerken. Prachtige Tuinvazen ontvangen. Handel in Bloem en Tuinzaden BI oemenmagazijn „Kweeklust' Beveeld zich beleefd aan voor alle voorkomende Bloemwerken PLANTEN- EN TUINZADEN Aanleg en onderhoud van Tuinen. Bode Soest—SoestdijkUtrecht. Tel. Soest 116. Tel. Utrecht 422. Bestelhuizen Brinkweg 25. Utrecht Neude 28. Beveelt zich tevens beleefd aan voor met lastauto. Veenhuizerstraat 34a Soestdijk Handel in AARDAPPELEN EN GROENTEN Binnen- en Buitenlandsch Fruit Van Weedestraat 45. Volvette Goudsche Kaasp. p. p, fl 0.70 Goudsche kaas p. p. 0,60 Leidsche Kaas p. p. 0,50 Volvette Edammer 2 pnd. 1,25 Prima Roomboter marktprijs Versche Eieren per stuk 0,08 Veenhuizerstraat 80 - Soestdijk. Schoenmaker! j Maat- en Reparatie-Inrichting. BURGEMEESTER GROTHESTRAAT 28 - - SOESTDIJK Bericht hiermede, de EERSTE SOESTER ELECTRISCHE BRILLEN- SLIJPERIJ geopend te hebben. Houdt zich aanbevolen voor het leveren van BRILLEN met of zonder recept van H.H. Oogartsen. Tevens REPARATIE-INRICHTING. Groepen en het Ook billijk adres voor het opnemen van Huizen, leveren van Foto-artikelen. 20 ïtgp" Neemt ook eens proef van mijn Boter a 80 cent per pond. Het Bouw- en Woning-Bureau VAN WEEDESTRAAT 26, Telefoon 16. Belast zich met het maken van Bouwplannen, Bestekken, Begrootingen, Bouwkundig adviezen, Aanvrage Bouwver gunning, Premiebouw en Hinderwet tegen billijke tarieven. Tevens koopen, Verkoopen, Verhuren en Taxatiën van vaste goederen, Sluit, Verzekeringen enz. Zeisterstraat 13, Telef. 19 Handel in Ijzerwaren en Tuinbouwgereedschappen, Benzine en Olie Rijwielen en Onderdeelen, - Bandsrijwielhersteller A. N. W. B. Beleefd aanbevelend, F. S. POSTHUMUS. vh. G. VAN DEN BURG MAOAZIJN en opslag kantoor VELDWEQ 2 n.b. STATION SOEST. TELEF. 21. GEOPEND VAN 8-12 en 2-5 De Directie. Heuvelweg B, Soestdijk Ledikanten, Bedden, Matrassen, Complete Mcubileering van Huizen, Villa's en Kantoren, Linoleum, Karpetten, Matten, Gordijnen. Prijsopgaaf zonder eenige verbinding

De Soester | 1922 | | pagina 7