Smette Lenzkirch J. KRAAN Co. z Werkmansgoederen L. J. Sluis' Voer-Artikelen zijn en repar ONZEpriiia H. W. SPIJKER, Weedestraat 25 Broedmachines P. H. J. Timmerman VERVAMGT HET BI 1U WASSCHERIJ gij smakelijk eten Blokhuis* Vischhantlel Piqué Overhemden, gekleurde Overhemden. WASCHGOED AUTO-BESTELDIENST PU ROL B. HILHORST voor alle soorten Je adres Steenhofstraat 43 - Soest. ft ft ft. ft ft ft ft ft ft ft ft ft ft ft ft ft ft ft ft ft ft Ochtendvoer, J. METS, Soestdijk. J. C. Pohlman, Openbare Verkooping 1ste klas Reparatie-Inrichting Helder Neemt een proef K. KRAA1JENHOF Soest-Soestdijk-Baarn-Amsterdam. Firma Wed. D. HAKS. 107. Leges ter Secretarie. Naar aanleiding van een van Heeren Ge deputeerde Staten dezer Provincie ontvangen schrijven dato 3 dezer 5e afdeeling. No. 1201 638 betreffende de ter goedkeuring in gezonden verordening dato 16 Juni jj. tot wijziging der verordening op het heffen van leges ter secretarie, deelen wij Uw College beleefd mede, dat de werkzaamheden, die na het ter Provinciale Griffie afgeven van een Buitenlandsch paspoort ter Gemeente-Secre taris verricht moeten worden, van dien aard zijn. dat zij niet met eene gewone legalisatie gelijk gesteld kunnen worden. Wij stellen U daarom beleefd voor in de redactie van het bepaalde in art. 15a eene kleine wijziging aan te brengen en met trekking der verordening daio 16 Juni j.1. de verordening opnieuw vast te stellen over eenkomstig het hierbij gevoegd ontwerp. Na een korte bespreking, waarbij de heer Foeken wijst op de hooge kosten aan het verkrijgen van een pas ver bonden en de heeren Hilhorst^n van den Broek inlichtingen vragen over verstrekking van passen aan bedevaart gangers en onvermogenden, wordt de voorgestelde redactiewijziging zonder hoofdelijke stemming goedgekeurd 108. Spoorwegen. Door de heeren Besselsen en van den Broek is het volgende voorstel ingediend Ondergeteekende hebben de eer aan Uw Col lege het volgende voor te stellen: 1. Te besluiten aan Burgemeester en Wet houders op te dragen, hetzij schriftelijk, of persoonlijk in audiëntie bij den Minis- ster van Waterstaat afdoende beveiliging der overwegen van den lokaalspoorweg binnen de Gemeente te vragen. 2. Ingeval dit niet tot een bevredegend re sultaat mocht leiden, nogmaals met de directie der Nederlandsche Spoorwegen in overleg te treden teneinde een afdoende beveiliging althans van de voornaamste overwegen te verkrijgen. Toelichting. Reeds vele malen is door ondergeleekenden op het groote gevaar dezer onafgesloten overwegen gewezen. Dit gevaar wordt met den dag grooterten eerste door het steeds toenemende verkeer over den spoor weg en ten tweede door een steeds voortgaande bouw ijan woningen langs de wegen, welke den spoorweg krui sen, waardoor bij de drukste overwe gen n.1. Molenstraat en Nieuwe Weg het uitzicht zeer gering is. Reeds tal van ongelukken zijn voor gekomen, terwijl voor enkele dagen onze gemeente wederom werd opge schrikt door een ontzettend ongeval. Deze onverantwoordelijke toestand kan zoo niet langer voortduren. Waar de spoorwegdirectie tot heden niet geneigd bleek hierin afdoende ver andering te brengen en het o.i. plicht der Gemeente is hare bewoners e.a. voor het steeds dreigende gevaar te beschermen, kan misschien een uiteen zetting van den toestand aan den mi nister uitkomst brengen. Indien op deze wijze geen resultaat zou worden verkregen kan nogmaals overleg met de spoorwegdirectie plaats vinden en mag zelfs voor belangrijke Nadat aan den heer Besselsen op zijn verzoek, door den Voorzitter eenige inlichtingen zijn verstrekt, wordt het voorstel zonder hoofdelijke stemming aangenomen. 110. Onderwijs. Behandeling van een aanvrage van het Bestuur der R. C. U. L. O. School om toekenning van de vergoeding in gevolge art. 101 der Lager Onderwijs wet 1920. Overeenkomstig het voorstel van B. en W. wordt besloten de vergoeding tot een bedrag van f567.toe te ken nen. ^^shikloopen en schrijnen der h ^ifukloopen en schrijnen der huid, verbrande huid d6or de zon, slukgeloopen voeten. Gebruik t Verknjqh. bij Apofh. en Drogisten] huid, on, 7. uik fïnanciëele offers niet worden nagelaten wat in het belang van qet leven en beveiliging tegen verminking der in wo'ners e.a. eisch kan worden geacht. Vertrouwede dat de Raad zich mdt onze voorstellen zal willen vereenigen en aan alles wat in deze gedaan kan worden hare medewerking zal verlee nen, bevelen wij beide voorstellen in Uwe overweging aan. De heer Besselsen ligt zijn voorstel nader toe. Hij wijst op de vele onge vallen, welke reeds in deze gemeente zijn geschied, en zegt, dat de gemeente desnoods terzake belangrijke offers moet getroosten. De heer Scheffer is overtuigd van de noodzakelijkheid, tot beveiliging over te moeten gaan, maar is van oor deel dat niet de gemeente, maar de Spoorweg Maatschappij daarvoor moet zorgen. De Voorzitter wijst er op, dat inder tijd de gronden voor den aanleg der Spoorweg noodig, afgestaan zijn, onder beding, dat de overwegen niet afge sloten mochten worden. Nu is echter de toestand zoodanig veranderd, dat zulks dringend noodig is. De Wet verplicht de Maatschappij niet tot afsluiting. Reeds lang hebben B. en W. zich herhaaldelijk tot de Spoorweg Mij. ge wend, doch zonder resultaat. Ruim 14 dagen voor het laatste ongeval is nog geschreven om plaatsing van Lantaarns met opschriften, bij deze gevaarlijke overwegen. Alle raadsleden betuigen hun sym pathie met het voorstel en wordt, na een langdurige bespreking over ver schillende wijzen van beveiliging en een opmerking van den Heer Rietveld over de hooge kosten, goedgevonden, dat B. en W. zich tot den Minister zullen wenden, teneinde te trachten een betere beveiliging te verkrijgen. Mocht zulks niet tot het gewenschte resultaat leiden, dan zou. nader over wogen moeten worden, wat ter zake zal moeten geschieden. In dit verband verzoekt de heer Scheffer nog, te willen bevorderen, dat alle de overweg passeerende treinen, tijdig bellen. 109. Onderwijs. Behandeling van het adres van het R. C. Schoolbestuur alhier; om een bijdrage uit de gemeentekas, ter be strijding der kosten van verandering van inrichting der R. C. Jongensschool. Wij hebben de eer Uw college voor te stellen, ingevolge art. 72 der L. O. Wet 1920 aan het schoolbestuur der R. K. Jongens school beschikbaar te stellen de bedragen voor aanleg van electrischlicht. waterleiding en het aankoopen van een kast, als zijnde verandering van inrichting, zulks tot een gezamenlijk bedrag van f567,50. De kosten voor aankoop der kachels zullen bestreden moeten worden uit de ingevolge art. 101 der genoemde wet verstcekte ver goeding 111. Hinderwet. Onder de velen, die zich in de laatste jaren in deze gemeente vestigen, behooren niet alleen zij, die met geen industrie te maken hebben, maar ook dezulken, die hun bedrijf of fabricatie naar hier overbrengen. Uit eco nomisch oogpunt is industrie van zeer veel belang voor eene gemeente. Evenwel, niet uit het oog verloren mag worden, dat de plaats, alwaar een inrichting in den zin der Hinderwet wordt opgericht, niet van belang ontbloot is ten opzichte van de belangen der openbare orde, veiligheid of gezondheid. Het is o.i. moeilijk voor tegenspraakvatbaar.dat het zeer ongewenscht is reuk of stank ver spreidende of ernstigen hinder veroorzakende nrichtingen te hebben op alle mogelijke punten in de gemeente. Wij behoeven U slechts te herinneren aan de kwestie Staats om U te doen zien, welk een nadeel een fa briek, staande bij een dicht bevolkt gedeelte der gemeente en bij een opebare inrichting (openbare school) kan veroorzaken. Thans komen wij voor een soortgelijk geval te staan. Er is namelijk een schrijven ingekomen, waar bij inlichtingen worden gevraagd inzake het voornemen tot oprichting van een fabriek tot het maken van eau de cologne, haar waters, poetsartikelen, anorganische verf stoffen en andere pharmaceutische producten in het gebouwtje, staande achter villa Bosch- wijck te Soesterberg, hetwelk tot heden dienst deed als autogarage. Aangezien dit zoo goed als zeker geen z.g. „reuklooze" fabriek zal zijn, hebben wij er bezwaar tegen de vergunning tot oprichting in dat gedeel- der gemeente midden in een bewoond centrum, te verleenen. Dit bezwaar is ook niet te ondervangen door opleggen van voor waarden. omdat deze de wijze van bewer king der te vervaardigen artikelen niet kun nen opheffen. Slechts één middel is het Gemeentebestuur, met name den Raad, in handen gegeven, en wel door uitvoering te geven aan art. 4,2- der Hinderwet hetgeen zegt, dat de gemeene teraad bij plaatselijke verordening in het belang der openbare orde, veiligheid of ge zondheid een bepaalde plaats of gedeelte der gemeente kan aanwijzen voor het oprichten, hebben of gebruiken van een der in art. 2 der wet, genoemde inrichtingen met verbod om elders in de gemeente het bedrijf of de bedrijven uit te oefenen, waartoe de oprich ting of gebruik van die inrichting wordt- Deze bevoegdheid strekt zich niet uit tot de inrichtingen, die alleen vallen onder no. 1 van art. 2. In uwe vergadering van 25 November 1920 deden wij U reeds een voorstel in dezen geest en boden wij U een ontwerp-verorde- ning aan, welke toen op voorstel van den heer Endendijk is aangehouden. Door den snellen aanwas de bevolking en de daarmede gepaard gaande bebouwing van onderschei dene terreinen achten wij thans wel het oogenblik gekomen in de zaak een beslis sing te nemen. Het meest geschikte terrein achten wij het gedeelte der gemeente ten Noord-Oosten van den Langen Brinkweg. Dit gedeelte, liggend in de kom der gemeente, zou dan met het buiten de kom liggend deel voor industrie terrein kunnen worden bestemd. Wanneer U met het bovenstaande accoord gaat, stellen wij U voor de hiernevens gaande ontwerp-verordening wel te willen vaststellen. De Raad der gemeente Soest. Gelet op art. 4.2e lid der Hinderwet. Gezien het voorstel van Burgemees- ster en Wethouders d.d. 24 Juli 1922,3e afdeeling no. 6-1-6, alsmede het advies der Gezondheidscommissie van Juli 1922: BESLUIT vast te stellen de volgende VERORDENING houdende aan wijzing van een gedeelte der ge meente Soest, bestemd voor het oprichten, hebben of gebruiken van eenige inrichtingen, vallende onder de Hinderwel. Artikel 1. Voor den tijd van 20 jaren, vanaf den datum van afkondiging van dit besluit, wordt bepaald, dat de inrich tingen, genoemd in art. 2 der Hinderwet, sub II tot en met VIII, IX met uitzondering van bakkerijen, X met uitzondering van slachtereijen, XI en XII met uitzondering van sme derijen, koper- en blikslagerijen, als mede de rafiineerderijen van goud- en zilver, XIII met uitzondering van de drogerijen van sigaren, XIV tot en met XVI, XVII met uitzondering der kuiperijen, en XVIII "slechts mogen worden opgericht, gehouden en gebruikt in dat gedeelte der gemeente, dat niet valt in de kom der gemeente, zooals die is omschre ven in de Algemeene Politieverorde ning dezer gemeente, met uitzondering van het gedeelte der kom, gelegen ten Noord-Oosten van den Langen Brinkweg Artikel 2. Het is verboden elders in de ge meente het bedrijf of de bedrijven uit te oefenen, waartoe de oprichting, het houden of het gebruiken van de in richtingen, bedoeld in art. l.vereischt wordt. Artikel 3. in art. 1 bedoelde inrichtingen, wezen of het feit, dat een verordening als de voorgestelde, alleen inde kom, kan gelden, wordt de ontwerpverorde ning vastgesteld, echter op voorstel van den heer Foeken, met weglating van de 15 laatste woorden van artikel I. Het zal dus in de geheele kom ver boden zijn, bedoelde inrichtingen op te richten. Burgemeester en Wetgouders zullen echter overwegen of het mogelijk is, de verordening aan te vullen met een bepaling, waarbij de Raad e.g onthef fing der verordening kan verleenen. Zoo zulks niet mogelijk is zal dan worden getracht de gelegenheid te openen, geen hinder veroorzakende in richtingen toch in de kom te kunnen toelaten. 112. Trambedrijf. Aanbieding van de rekening en ver antwoording van het trambedrijf over 1921 in het desbetreffende accountants rapport, met voorstel van B. en W. de rekening goed te keuren. Wij hebben de eer U hierbij te doen toe komen het Rapport betreffende de controle der administratie van het trambedrijf der gemeente Soest over het jaar 1921, en stel len Uw College voor hieraan uwe goedkeu ring te willen hechten, benevens den directeur voor het gevoerde beheer eervol te déchar- geeren. De heer Foeken vraagt inlichtingen omtrent het tijdstip, waarop verwacht kan worden, dat de nieuwe trekkracht' voor de tram in dienst zal worden steld, een en ander in verband met de vacantiereizigers. De Voorzitter zegt, dat het in de bedoeling ligt, Woensdag a.s. de trac tors in dienst te doen treden. De rekening en verantwoording, aan wijzende en nadeelig saldo, groot f 4734.85wordt daarna zonder stem ming goedgekeurd. 113. Comptabiliteit. Uitloting van 34 obligatiën van de leening, oorspronkelijk groot 154.500 (Rradsbesluit 14 Juli 1920). Uitgeloot worden de nummers: 129, 264, 65, 19, 138, 96, 72, 5, 14, 109, 207, 77, 272 208, 267, 1, 62, 70,202, 269, 273, 58, 108, 305, 88; 35, 4, 54, 283, 299, 183, 34, 105 en 307. Als vorm van 17 Obligatiën van de leening oorspronkelijk groot f66000.— (Raadsbesluit van,12 Juni 1919). Uitgeloot worden de nummers72, 120, 104, 126, 32, 61, 128, 17, 117, 37, 108, 4, 3, 60, 111, 64 en 99. 114. Gemeente-eigendommen. Verkoop grond en aanleg van wegen. Behandeling van een verzoek van Jhr. Roëll te Utrecht om ruilkoop van erfpacht, van een perceel grond, gele gen aan de Birkstraat. Overeenkomstig het voorstel van de Commissie wordt besloten den grond niet te verkoopen. Daarna wordt overgegaan tot be handeling van het verzoek van Jhr. Roëll voornoemd om op zijn kosten alleen bij genoegzamen verkoop van terreinen, door de gemeente een weg te doen aanleggen nabij de Birk straat. en W. doen het navolgende voorstel In verband met punt 14 der raadsagenda voor de vergadering van 31 dezer deelen wij U beleefd mede, dat de aanvrager betreft een perceel grond, gelegen aan de Birkstraat. De Commissie was nog niet in de gelegen heid ons hierover van advies te dienen, zoo dat wij de vrijheid nemen het voorstel mondeling te doen, staande de vergadering. Tegelijk met de behandeling van dit adres willen wij aan het mondeling verzoek van Jhr. Roëll voldoen, 'door opgave te verstrek ken van de kosten van aanleg, verharding en rioleering van den nieuw geprojecteerden weg ten Noorden van den Birkstraat. Volgens rapport van den gemeente-architect, opge maakt in overleg met den Directeur van Publieke Werken zullen de kosten van dezen wegaanleg bedragen f 16380.—. Evenals bij de opgave van de wegen in de Buitenplaats „Vosseveld" zijn kosten van aanleg water leiding en electrisch licht niet in vorenge noemd bedrag begrepen. Van deze gelegenheid kunnen wij tevens gebruik maken U mede te deelen, dat de Commissie inzake verkoop van grond het terrein nogmaals heeft naggegaan en geen bijzondere bepalingen voor den aanleg der wegen noodig heeft geoordeeld. Resumeerende stellen wij U voor, ons te machtigen aan Jhr. Roëll mede te deelen, dat de gemeente bereid is de wegen, voor komende op de hierbij gevoegde kaart en gelegen op zijn eigendommen, aan te leggen en te verharden voor de totaal som, groot f 56380.-. Uw beslissing zien wij gaarne tegemoet. De heeren Foeken en Van de Broek van 8—9 uur v.m. en van 1— 2 uur nmi. Postwissels en kwitanties. Alleen op werkdagen van 8,30 v.m. tot 3 uur n.m. Postchèque- en Girodienst. Alleen op werkdagen van 8,30 v.m. tot 3 uur n.m. Rijkspostspaarbank. Alleen op werk dagen van 8,30 v.m. tot 7,30 n.m. Rijksverzekeringswet. Alleen op werk dagen van 8,30 v.m. tot 3 uur n.m. Invaliditeitswet en Ouderdomsrente. Dinsdags en Vrijdags van 9 uur v.m. tot 12,30 n.m. Hulppostkantoor Soesterberg Nog geen opgave ontvangen. Rijks Ontvanger Baarn Kantoor geopend Maandags, Dins dags, Donderdags en Vrijdags van 9—12 en van 1,303,30 uur. Zitdag te Soest den tweeden Woensdag van eiken maand, behalve in Jan. en Febr. van 101 uur in het Raadhuis. Zomerdienst Paardentram Soest—Baarn. Vertrek van Soest (remise) naar Baarn *7,45 f8,— 9,06 10,— 11,— 12,20 1,20 1,56 2,48 4,07 4,48 6,05 8,13 9,40 Vertrek van Halte Soestdijk 7 min. later Vertrek van Baarn 8,36 9,50 11,05 11,45 1,20 2,02 2,35 3,35 4,52 5,35 7,35 8,55 10,37 Alleen op werkdagen f Alleen op Zon- en Feestdagen Nieuweweg 112. Handel in aardappelen, groenten en fruit zooals Kielen, Profiteert nu Keperbroeken Manchesterbroeken Bevertienbroek^, de P"js der gebreide JUMPER-MANTELS a J:.ihiiic hezorfd Boezeroens, id Op aanvraag worden U zichtzendingen nog van thuis bezorgd. Minzaam aanbevelend, is het beste fabrikaat ter wereld op-hel-S^ied «n KLOKKEN en munten uit ut kwaliteit en atw r g en zijn toch billijk in prijs. Direct leverbaar eikenhout met ^00^, winder Armbandhorloges WESTMINSTER, Groote sorteering in goud en zilver Zie de etalage. Molenstraat 40. Houdt zich beleefd aanbevolen voor het aan nemen van alle soorten waschgoederen opge maakt en droog toegeslagen. Aanbevelend A. A. REUVERS. Wegens vergevorderd seisoen eenige machines tegen verminderde prijs. De Deli Broedmachinefabriek, Spöorstraat 26, Soestdijk. A. F. ELZINGA. Wil dan niet vergeten, Dat onze ZOUTEVISCH Zeer goed van kwaliteit is. U koopt ze zonder graten En behoeft ze niet te braden, Slechts even broeien en 't is gewis, Dat ze heel lekker is. Ze is heerlijk en gezond, Slechts 45 cent per pond. Beleefd aanbevelend, F. C. Kuijperstraat 7 - Telephoon 57 Wilt gij veel eieren van uw kippen? Voedert dan het zoo bekende Walchersch verkrijgbaar in verzegelde baaltjes K.O. f 0,80, 5 K.O. f 1,50, 10 K.O. f2,80, 50 K.G. f 11,50. HOENDERPARK AUKJE Nieuweweg W.Z. 22. Opvokfoer 1-2-3-A Ochtendvoer per zak 2tt, 5, 50 Kilo Gemengd 60 Kilo Alles tegen fabrieksprijs. Prachtig gemengd voer met zonne- pitten en kleine mais. Stofvrij. per 10 pond f 1.— 50 Kilo f 9.— Kuikenrijst per 10 pond f 1.— Kuikenzaad per 10 pond f 1.20 Nog eenige fl. prima Bessensap. Gevulde drups per ons 20 ets. SUN MARD pakje Rozijnen Nieuw artikel per pakje 15 ets. Roomboter per pond f 1.35. Aanbevelend, Van Weedestraat 46. Van Weedestraat 47a Lange Brinkweg 31 Ontvangen nieuwe zendingen Zelfbinders en Dassen, Fronts, Boorden en Manchetten in diverse prijzen. Minzaam aanbevelend De welke vóór den datum van afkondiging dezer verordening zijn opgericht met vergunning van Burgemeester en Wet houders, mogen blijven bestaan. De heer Foeken betuigt zijn instem ming met het doel der verordening. Hij meent echter dat de aangewezen plaats niet de juiste is. Vooral bij warm weer en daarmede veelal gepaard gaande Oostelijke wind zullen de inwoners der gemeente daar van hinder kunnen krijgen. De heer Hilhorst is het met het voor stel geheel eens, doch verzocht nog eenige inlichtingen. De heer van den Brot k wijst nog op de gevaren van vestig;ing van fa brieken nabij huizencomplex buiten de kom. Hij heeft hierbij eshter voor namelijk het oog op fabrieken welke voor hun omgeving last veroorzaken In het belang der arbeider sbevolkin g zou hij echter vestiging van fabrieken die geen hinder veroorzaken, niet wil len belemmeren. Nadat de heer Endendijk heeft ge- vragen inlichtingen, voor wiens kosten eventueel later aan te liggen straat verlichting zal komen. Na eenige discussie wordt besloten het bedrag der te vergoeden kosten ad f16380.—te verhoogen tot f17000.— met het doel deze verhooging te doen dienen voor dekking van de kosten, voortvloeiende uit een eventueel later te nemen raadsbesluit tot verlichting der aan te leggen weg. Daarna sluit de Voorzitter de Open bare Vergadering en gaat de Raad over in geheime ztiting ter behandeling van een kohier der Plaatselijke Inkomsten- Belasting en reclames. Na heropening wordt het kohier vastgesteld op een bedrag van f222,25. Daarna sluiting. (Ongecorrigeerd). Handel in Aardappelen, Groenten en Fruit Nieuwe Weg No. 88. Tevens verkrijgbaar Koffie, Thee, Tabak en Sigaren. Gemeente Secretarie. Geopend eiken werkdag van 9—12,30 Gemeente Ontvanger Eiken Dinsdag, Woensdag en Zater dag van 9—T uur behalve den laatsten Zaterdag van de maand ten kantore Raadhuis. Gironummer 22122 Huurcommissie. Spreekuur Secretaris eiken werkdag van 9—12' uur ten Raadhuize le Afd. Openbare werken. Spreekuur Directeur Dinsdags, Woensdags, Donderdags en Vrijdags van 11 12 uur, behoudens onvoor ziene omstandigheden. Postkantoor Soest Post, Telegraaf en Telefoon. Geopend op werkdagen van 8 uur v.m. tot 7,30 n.m. (Zaterdags voor Postzaken tot 6 uur). Geopend op Zon- en Feestdagen SOEST 1922. krachtens art. 1223 B. W. Notaris F. P. E. van DITZHUIJZEN te Baarn, zal op DONDERDAG 24 AUGUSTUS 1922, des avonds 7 uur in het Koffiehuis van den Heer H. Butzelaar aan de Nieuwe Steeg te Soest publiek verkoopen Van Weedestraat 36 - Soestdijk H' Een zeer gunstig gelegen villa met tuin, atelier en verdere gebouwtjes te Soest, aan den Kolonieweg nr. 4 nabij het Herstellings oord Trein 828, ter grootte van 17 Aren en 25 Centiaren. Bezichtiging Dinsdags en Donderdagsmid dags van 2—4 uur. Aanvaarding bij de betaling der kooppen ningen uiterlijk op 5 October 1922. Meerdere inlichtingen te bekomen ten kan tore van genoemden Notaris. gemangeld en gestreken Billijke prijzen. Goede Bohanduling. Houvoloordp.tr.aat 5, Baarn, Bostell ingen voor Soest worden aan ge otimen btf O. VAN BSCH, Burgemeester Orothe6traat 61. Beleefd aanbovelend, MAANDAGS, WOENSDAGS, VRIJDAGS. BESTELHUIS: Amstordam. Stroomarkt 19, Tel. Noord 3919 Soest, J. Stalenhoef, Hotel Café Restaurant -De Gouden Ploeg", Tol. 65. 9 Soestdjjk, Burgomooster Grotliestraat 30, Tel. 37. Baarn, W. J Timmer, Laanstraat 102, Tel, 456. VERTREK Soestdjjk 8.30 v.m. Amsterdam 4.00 n.m. Vertegenwoordiger voor Baarn W. J. TIMMER, Laanstraat 102. Beleefd aanbevelend, UEd. dw. dr. Burgemeester Grotliestraat 30, Soostdjjk. Vertegenwoordiger voor Soest J. VAN OER LINDEN OnIO .Tramhalte", Tel. 112 Monstertleseliles ,1 25 cent per stuk rkrljghaar

De Soester | 1922 | | pagina 8