Sembrandtzaaltekoop OpefibareJferkoQping Openbare Verhuring G. Daams, Dierenarts Douw-enTimsrwerkeii MMIS I Or. RUPERT Dr. v. Leeuwen v. d. Muyzenberg Afbraak te koop Tentoonstelling J. JORNA Te huur gevraagd: P. Hornsveld Feestelijke inhaling van den nieuwen Burge meester van Soest HEEREN- EN JONGENSKLEEDING Leeren Motor- en Auto Jekkers „Handelshuis SOEST" fl.SO - f 2.00 VOORJAAR EN ZOMER „Handelshuis SOEST" Dienstbode of Noodhulp Kennismaking gezocht Een ruime Werkplaats, Woon- of Winkelhuis, Gedeelte van Villa, Verkerk's Zaden enz. DINSDAG 2 MAART 1926, A. Een Woonhuis met Erf en Tuin, B. Een perceel Grond, C. Een Huis met Schuur, Erf en Bouwland, D. Drie perc. Bouwterrein Na afloop ongev. 60 perc. GEHAKT HOUT, bij inschrijving van de Boerenhofstede „NIEUWSTALENBURG" DINSDAG 9 MAART 1926, PUBLIEK VERKOOPEN Een Huis (1924 gebouwd) met Erf en Bouwgrond, TELEF. B 355 Groote voorraad Onderdee- len voor Patefoons en Gramafoons. H. Wolfsen, Veldweg 19. Kunst-Inrichting BLOK Soestdijk, Vredehofstr. 3a Wed. J. C. POHLMAN Het Gemeentebestuur verzocht ons langs dezen weg bekend te maken, dat bij Koninklijk Besluit d.d. 4 Februari 1926 No. 12 tot Burgemeester dezer gemeente is benoemd, de heer Mr. G. Deketh, thans wonende te Hilversum. Voorts kunnen wij U meedeelen, dat het in de bedoeling ligt genoemden Burgemeester in zijne functie te instal- leeren op Vrijdag 19 Februari a.s. De daartoe noodige raadsvergadering zal gehouden worden des v.m. 11 Va uur. Van de zijde van het Gemeentebestuur worden geen uitnoodigingen tot bijwo ning der installatie verzonden. In den namiddag wordt door den Burgemeester aan een ieder de gelegen heid gegeven nader met hem kennis te maken. De daarvoor bepaalde receptie zal gehouden worden van 3 tot 41/, uur in het gemeentehuis. Ten slotte wordt onze medewerking gevraagd bekend te maken, dat het de wensch van het Gemeentebestuur is den Burgemeester feestelijk in te halen aan de gfens der gemeente. In dit verband wordt de medewerking ingeroepen van de inwoners en verzocht algemeen te vlaggen. Over de wijze waarop de feestelijke intocht zal plaats vinden, stelt het Ge meentebestuur zich voor eene bespreking te houden met afgevaardigden uit alle Vereenigingen en organisaties hier ter plaatse. Deze vergadering, welke niet nader hoofdelijk wordt bekend gemaakt, is bepaald op Maandag a.s., des avonds te 8 uur in Hotel „Eemland". Verzocht wordt aan bovenstaanden oproep van het Gemeentebestuur gevolg te willen geven. Nadere bijzonderheden zullen na de vergadering bekend gemaakt worden. men heeft kunnen bemerken is de wijze van vlaggen, 't geen zelfs zeer de aan dacht trok van ingezeten en vreemdeling, en wel het feit dat voor het huis van den vorigen burgemeester de Beaufort de vlag het onderste boven was uitge stoken, alzoo blauw, wit, rood het stond werkelijk hoogst gedistingeerddoch, nog meer belachelijk. Elke medaille ech ter heeft zijn keerzijdehet kan daarom zeer goed zijn, dat, 't geen wij voor „belachelijk" hebben gehouden, door den heer de Beaufort, als zeer ernstig is bedoeld nml. om dit keer eens niet te vlaggen voor onze Koningin, doch ter eere van den hertog van Meckeler.burg of van de Koningin van Madagascar want met beider vlaggen stemde de omgekeerde vlag van den heer de Beau fort geheel over een. Een burgemeester moet een goed voorbeeld geven, althans dat mag men verwachten doch of zijn voorbeeld na volging zal vinden Met beleefden dank voor de plaatsing, EEN KONINGSGEZINDE. Soest, 11 Februari '26. Overspannen Zenuwen vragen een Kalmeerend en Zenuwsterkend middel. Mijnhardt's Zenuwtabletten be antwoorden volkomen aan dit doel. Glazen buisje 75 ct. Bij Apoth. en Drogisten PASSENCONTRoLE Na afschaffing van het visum zijn weer maatregelen genomen voor de contröle op de hier verblijf houdende vreemdelingen. Algemeen meende men, dat nu alles maar vrij was, doch dit is niet het geval Evenals voorheen moet iedere vreemde ling bij langer verblijf zich binnen 14 dagen eerst bij de Politie, bureau Vreemdelingendienst (ingang poort naast muziekschool Ganzenmarkt 5-7, tusschen 9 en 12 en 2 en 3 uur) en daarna bij het Bevolkingsregister (Oudkerkhof 29, tusschen 9 en 3 uur), worden aan gemeld. Elke vreemdeling moet steeds in het bezit zijn van een pas, waarvan de geldigheidsduur niet verloopen is; in de Duitsche passen kan men dit zien op blz. 4 en 5. Is de Duitsche pas verloopen, dan kan die voor 1 jaar ver lengd worden bij het Consulaat, Amster dam tegen f2.50, porti inbegrepen. Binnen kort wordt door de politie een algemeene controle over alle vreem delingen gehouden en men zorge dus dat de passen der meisjes in orde zijn. Voor Oostenrijkers, Hongaren en Tse- chen kan men ten mijnent inlichtingen krijgen over de consulaten. Voor dezen is het visum niet opgeheven. Nadere informaties gratis voor meisjes tusschen 7l/a en 10 uur n.m., Zondags na 2 uur. PASBUREAU Oude Gracht 247, Utrecht. Plaatselijk Nieuws. DE MOORD. Omtrent den verschrikkelijken moord aanslag, waarbij een algemeen geacht en gezien ingezetene dezer gemeente A. Roest, op zoo'n noodlottige wijze om het leven kwam, kunnen wij het volgende berichten. Martens leefde gescheiden van zijn vrouw, die momenteel bij zijn zwager A. Roest vertoefde. Dien bewusten Zondag moet M. ook reeds woorden met zijn vrouw gehad hebben. M. wist ook, dat zijn vrouw nabij den Lazarusberg ten huize van een zekeren de J. ging wer ken. Om haar nu in bescherming te nemen voor een eventueele ontmoeting met haar man, werd zij beurtelings afgehaald door Roest voornoemd en een anderen zwager de Jong. Het toeval wilde nu, dat M. zijn zwager Roest ontmoette en schijnt Roest gezegd te hebben, „hetgeen je dezen morgen tegen je vrouw zeide, moet je nu mij maar OVERHEMDEN BOORDEN DASSEN SOKKEN BEENSTUKKEN - BEENKAPPEN LEEREN VESTEN ENZ. Soesterbergschestr. 15 a Tel. 200 Oudste en grootste Speciaal Zaak te dezer plaatse eens zeggen". Weldra werd het een heftige woordenwisseling, welke zoover ging, dat Martens een revolver, geladen met zes scherpe patronen, plotseling te voorschijn haalde en op Roest twee schoten loste, waarvan Één hem in de zijde trof en één in den linkerpols. Roest kon nog eenige meters zich voortbewegen, doch zakte daarna ineen. Het zoontje van heer v. d. Bremer, pensionhouder, wonende a. d. Lazarus- berg, was getuige van een en ander en moet nog aan R. gevraagd hebben „heeft u pijn", waarop R. slechts eenige kreunen liet hooren. De dood moet zeer spoedig zijn ingetreden. Martens had hierna de vlucht genomen met zijn rijwiel in de richting Veenhui- zertol, langs de Praamgracht, de Meent- weg, Maatweg, Lange Brinkweg. Hij schijnt voornemens te zijn geweest zich zelf bij de politie aan te melden. Nabij de woning van den majoor van politie is hij dan ook gearresteerd. Wij vernamen, dat de revolver, waar mede M. heeft geschoten, en die door hem was weggeworpen, later is terug gevonden op het bouwland nabij de G. S. Verhoevenstichting. Er bevonden zich nog vier scherpe patronen op en twee leege hulzen. Het lijk van R. is zeer spoedig over gebracht naar de stichting Marienburgh en is Maandag ter gerechtelijke schouw vervoerd naar Utrecht. Men kan zich de verslagenheid en bedroefdheid der echtgenoote van den zoo oppassenden en braven jongen man, Roest moest nog 30 jaar worden, en was vader van drie kinderen indenken. Onder zeer groote belangstelling had Donderdagvoormiddag de teraardebe stelling plaats van het stoffelijk overschot. Te 9 uur werd door den Zeer Eerw. heer A. C. H. Vossenaar in de parochie kerk van den overledene de plechtige uitvaartdienst voor den overledene aan God opgedragen, waarbij het mannen- en knapenkoor op voortreffelijke wijze de Gregoriaansche Requim Mis uitvoer de. Het kerkgebouw was propvol. Na afloop van de plechtigheden in het kerkgebouw begaf de rouwstoet zich naar het R.K. kerkhof alwaar het koor zong „Pie Jesu". Onder de vele aanwezigen merkten wij op het dagelijksch bestuur dezer gemeente, personeel van publieke werken en tallooze belangstellenden, kennissen en vrienden van den dierbaren ontsla pene. Te plm. 10 uur was de plechtigheid geëindigd, en keerden velen huiswaarts diep getroffen met het lot van de ach tergebleven jonge weduwe met haar 3 kleine kinderen. Wij vernamen nog, dat de echtgenoote van Martens het geval van den moord zich dermate heeft aangetrokken, dat zij op medisch advies zal moeten worden overgebracht naar Utrecht. Deze vrouw verkeert in een hoogst overspannen toestand. VECHTERSBAZEN. Zondagmiddag had in de Birktstraat een vechtpartij plaats tusschen twee Nijkerkers en R. v. D. alhier, waarbij nogal klappen vielen van beide kanten. De politie was echter spoedig tusschen- beide gekomen en wist de vechtlustigen te scheiden. De oorzaak der vechtpartij was „het meisje". De politie maakte van een en ander procesverbaal op. BENOEMING BURGEMEESTER. Bij Koninklijk besluit van 4 Februari j.l. is tot Burgemeester dezer gemeente benoemd Mr. G. Deketh te Hilversum. TOONEEL-UITVOERING. Blijkens een voorkomende advertentie in dit nummer hoopt de Tooneelvereen. „Streven naar Beter" een uitvoering te geven in Hotel „de Gouden Ploeg" op Zaterdag 20 Februari a.s. Opgevoerd zullen worden „Het schot aan de grens" en „Jan Ongeluk". Men leze verder de advertentie. GESLAAGD. Geslaagd voor het diploma Machine- schrijven te Utrecht: Mej. A. Breeden en Mej. L. Grootveldt, leerlingen van Mej. F. v. d. Veen, Nieuw-Baarnstr. 59, Baarn. HERDENKINGS-BIJEENKOMST. Woensdag 17 Februari 1926 s'avonds half acht houdt de Christelijke Oranje Ver. „Juliana van Stolberg", een feest avond ter herdenking van het 25-jarig huwelijksfeest van het Koninklijk echt paar. Zie de advertentie in dit blad. RAADSVERGADERING. De Raad der gemeente Soest is in Openbare vergadering opgeroepen tegen Vrijdag 19 Februari 1926, des voormid dags 11.30 uur. AGENDA. 1. Installatie van den Heer Mr. G. Deketh als Burgemeester dezer gemeen te. 2. Voorstel benoeming van den heer Mr. G. Deketh tot Ambtenaar van den Burgelijken stand. ONBESTELBARE STUKKEN. Onbestelbare stukken terugontvangen te Soest in de 2e helft der maand Januari 1926. 1. Raad van Arbeid, Amersfoort. 2. Mr. J. F. Olivier, Scheveningen. 3. Mrs. Fn. Tonoro, Los Angeles. 4. H. J. Bon, Wormervcer. VEREENIGING VAN VRIJZINNIG GODSDIENST1GEN. Vooral voor liefhebbers van mytholo gie en Egyptische kunst was de lezing met lichtbeelden zeer belangwekkend, die de Heer J. Pfersich uit Arnhem, Vrijdagavond, 5 Febr. j.l. hield in het Gebouw „Religie en Kunst" over „Gods dienst en Cultuur van het Oude Egypte". „Religie en Kunst" de naam van dit Gebouw, aldus begon Spreker, zijn het gevoelsleven, het zieleleven van een volk. De Godsdienst en de Kunst van het Oude Egypte waren zeer symbolisch, wat men vooral in de oude graven kan waarnemen. Het geloof, dat de zie! van tijd tot tijd in het gestorven lichaam terug keert, was oorzaak, dat men dat lichaam bal semde, om het eeuwen lang te bewaren en dat men den doode alles in het graf mede gaf, waar die ziel behoefte aan zou hebben, even als bij het leven. Het kort geleden ontdekte en geopende graf van Toet-Amen-Amen is hier een hernieuwd bewijs van. Twintig eeuwen vóór Christus bracht men eenige rege ling in de godsdiensten, die verschillende nomadestammen in Egypte gebracht had den. Men hield toen echter nog drie stelsels elk van negen Goden over. Het is natuurlijk onmogelijk de mytho logie en de namen van al die Goden hier weer te geven. Spreker heeft er een reuzen werk aan gehad, om verschillende Goden en Godinnen na te teekenen, uit de gevon den papyrusrollen. Mevrouw v. d. Mandelen bedankte na afloop den Spreker, waarvan in de Zaal echter weinig verstaan werd. De opkomst van het publiek was zeer middelmatig. J.S. R.K. ZANGKOOR. Woensdagavond, 10 Febr. j.l. gaf het R.K. Zangkoor in het Gebouw der St. Joseph Jongel. Vereen., eene Tooneel- en Zang-Uitvoering. Opgevoerd werden „Krelis Louwen" of Alexander de Groote op het Poëtenmaal, Blijspel in drie be drijven van Pieter Langendijk (1715), „Keizer Karei en de Roovers", Zangspel in één bedrijf, en „Als het Circus komt...? De Tooneelschikking en het decor in het eerste stuk was wederom uitstekend. Het spel en zeggen kon mij dit keer minder bevallen, die oude Hollandsche stukken zijn over het algemeen moeielijk weer te geven. De hoofd- en titelrol blonk verre boven zijne medespelers uit. Het Zangspel kon mij beter bevallen. Houding en actie waren daarin zeer goed en de mooie grot was prachtig, gedempt, rood verlicht. De klucht: „Als het Circus komt" werd vlot en pittig gespeeld. Allen waren veel beter, dan in het eerste stuk, vooral Cato was een pracht type van een snib- bigge huishoudster, de schrille, schelle stem werd goed volgehouden. De klucht werd niet overdreven en nergens ruw, zij oogstte dan ook menig lachsalvo. De symphonie verleende als steeds hare zoo zeer gewaarde medewerking. Het geheel had een grooter publiek verdiend. J. S. BAL-MASQUÉ De voetbalclub Esvac heeft alle eer gehad van het eerste Bal-Masqué, dat ooit op Soest gehouden is. De organisatie was uitstekend, de zaal was met eenige vlaggen versierd, een groot orgel speelde lustige dansen, zoodra de L.A. Jasz-Band van het vliegkamp te Soesterberg even rustte, de Heer Hopman als balletmeester leidde de dansen op zijne bekende nette manier en wat het voornaamste is, er was eene ongedacht groote deelname van gemas- kerden, die buitengewoon veel werk van hunne costuums hadden gemaakt. Onder de mooiste damescostuums trok bizonder de aandacht, eene roode Pierrette met ballonnetjes, „Electra", de twee Steken (fantasie) de twee groene Meisjes enz. Van de Heeren blonk uit een Indiaan en een costuum beplakt met tabakreclames. Alles op te noemen is ondoenlijk, er waren o.a. een zwarte Kat, poeslief en kattig, met een Politieagent, een Orang Oetang met begeleider, een uitmuntend Biedermeijer Paar (begin vorige eeuw), Esvac I, ff en 111 in de kleuren van de club, eene prachtige Boerin, Charlie Chaplin, een paar Clowns, een Brand weerman, een paar uitstekende Apachen (Heer en Dame), de Engelsche Vlag, (Dame), een Bedelaar, een Kuitenprikker enz. enz. De jury, bestaande uit Mevr. Bedijs en de Heeren Veenstra en Theunis, hadden een zware taak. Ten slotte vielen de fraaie prijzen ten deel, voor het mooiste costuum aanDame, Roode PierretteHeer, IndiaanPaar, de Bieder meiers. Voor de Comische Costuums, Dame Boerin; Heer, Tabakreclame; Paar zwarte Kat en Politieagent. Voor het origineelsteDame, de Sun Maid Rozijnen Heer, de Kuitenprikker Paar, de Aap met Begeleider. Prijs voor groep kregen Esvac I, II en III, terwijl het Apachen paar nog een extra prijs werd toebedeeld. Ook de Heer Stalenhoef zal met ge noegen terug zien op deze zoo uitstekend geslaagde, keurig, nette en uiterst ge zellige avond, jammer dat er niet nog wat meer toeschouwers waren. J. S. GEVONDEN VOORWERPEN Op werkdagen, des voorm. tusschen 9—12 uur, zijn op het Politiebureau inlichtingen te bekomen van de navol gende voorwerpen Een zilveren damesarbandhorloge, nieuw R.K. kerkboekje, etui inhoudende potlooden inktlap enz., mantelceintuur, buigtang, doublé speldje met pareltje, huissleutel, kinderinuts, sjaal, zilveren sierspeld met pareltje, en een notitie boekje. Aangeloopen een hondje. WAARSCHUWING. De Burgemeester van Stompwijk en Veur waarschuwd klompenmakers en handelaren, zaken te doen metJ.J. DE RIP, handelend onder den naam van klompengrooth. „De vergulde Klomp" handel in Aardappelen, groenten en brandstoffen, Molenstraat Ie Veur (Z.H.). VOLKSONDERWIJS Op 3 Februari hield de Afd. Volks onderwijs haar jaarvergadering. Uit het jaarverslag van den Secretaris bleek, dat het ledental steeds toeneemt uit dat van den penningmeester, dat het afgeloopen jaar een batig saldo opleverde. De aftredende bestuursleden, de H.H. Besselsen en Groen, werden herkozen, terwijl het Bestuur werd aangevuld met Mevrouw Bakker-Timmer en den heer Koopmans. DIERENBESCHERMING EEN SOCIAAL BELANG Goedheid jegens dieren is reeds daar om in elke beschaafde maatschappij noodzakelijk, omdat ze ook goedheid jegens onze medemenschen leert en een goede behandeling van onzen „zwakke ren broeder", komt de geheele mensch- hcid ten goede. Laten we dit nader omschrijven„Wie niet van dieren houdt, houdt ook niet van mcnschen" zegt een populair spreek woord, en zien we niet alle dagen dat kinderen, die dieren plagen, ook hun ouders, hun broers en zusters kwellen en er een soort genoegen in vinden kwaad te doen. Als ze opgroeien, worden deze jeugdige dierenbeulen de schrik van hun omgeving en een gevaar voor de geheele maatschappij. Een goed behandeld huisdier is ook voordeeliger, ten eerste omdat het meer en beter werk kan leveren, ten tweede omdat het zich aanhankelijker toont. Het is bepaald noodig dat mensch en dier het maximum van hun werkkracht leveren om de productie weer tot haar normalen staat en de vroegere welvaart terug te voeren. Ook daarom dus moeten de dieren onze trouwe medewerkers goed behandeld worden, want van hun gezondheid hangt zoowel de hoe danigheid als de hoeveelheid van het door hen te verrichten werk af. De slecht gevoede koe geeft minder melk paard en muilezel die zulk zwaar werk hebben te verrichten, zullen dit niet of zeer onvoldoende kunnen doen, zoo ze lichamelijk niet behoorlijk ver zorgd wordeneen hongerige poes is een slechte muizenvangster, (al wordt vaak het tegendeel beweerd). De hond bewaakt onze kudden en bewaakt onze eigendommen maar als hij niet genoeg eten krijgt, verliest hij zijn fijnen reuk. De praktijk van het transport en het dooden van slachtvee is vol van verlies, rampen, smarten en martelingen die natuurlijk ongunstig op onze eigen ge zondheid terugwerken. Hoeveel vleesch- vergiftigingen bijv. zijn er niet het gevolg van I Het vervoer van slachtvee heeft meest in groote massa's plaatsdagen lang worden de dieren in veelal te nauwe ruimten opgesloten of welze moeten eindelooze marschen maken, doormee- doogenlooze drijvers voortgejaagd. Hoeveel vroeger niet herkende ziekten doen zich niet onder de menschen voor, die alleen dóór dierenlijden worden ver oorzaakt hoeveel ziekteverschijnselen Voorziet U thans van onze Keurige afwerking De volmaakte Onderkleeding voor Soesterbergschestraat 15 a Tel. 200 District Agent Kohier Naaimachines. treden niet in verergden vorm op, waar de bodem reeds bereid is door het gebruik van minderwaardig vleesch of visch. Het algemeen belang: vermindering van wreedheid en misdaden, terugwinnen van de vernielde welvaart, eischen ge biedend en noodzakelijk ook betere behandeling van het dier. We spieken hier niet, zooals men ziet, tot de menschen met overdreven gevoeligheden we zijn geen visionairen of fanatici we zijn practici die voor uitgang wenschen die 't welzijn van allen willen bevorderen van mensch en dier, in één solidariteit, waaraan we meer dan ooit behoefte hebben. Allen hebben we belang bij geestelijke verheffing en verruiming, en goedheid jegens de dieren is een noodzakelijkheid ook in 't belang der menschheid. Dr. F. de C. (Uit„Org. Ned. Ver. t. Besch. v. Dieren"). SPORT VOETBAL CLUBNIEUWS V.-V. „SOEST" Soest I—A.V.C. 12—1. Direct bij den aanvang wordt van beide kanten flink aangepakt. Er blijkt al vlug dat Soest zich niet gemakkelijk gewonnen zal geven. Een penalty op Soest doel wordt naast geschoten en even daarna geeft de midvoor van Soest met een prachtschot zijn club de leiding 1—0. Na de rust wordt door beide partijen gezwoegd. A.V.C. maakt na 10 min. spelen gelijk 1 1. Soest werpt zich nu ais één man in den strijd en 15 min. voor 't einde bezorgt de midvoor van Soest voor de tweede maal zijn club de leiding waarin geen verandering komt. U.V.V. 9—Soest II 3—1. Soest II kon het tegen U.V.V. 9 niet bolwerken. De moed niet bolwerken. De moed niet verliezen jongelui. Vol gende keer beter en dan blijft succes niet uit. Zondag a.s. 2 uur Soest II—A.V.C II. E.S.V.A.C. Zondag 14 Febr. 1926 Voorthuizen I E.S.V.A.C. 1 Scherpenzeel II—Esvac II vertrek autobus vanaf J Stalenhoef Hó- tel „de Gouden Ploeg" 12 uur. Esvac IIIVictoria IV aanvang 2 uur terrein Boschstraat. Dierkberichfer). SOEST Zondag 14 Februari Ned. Herv. Kerk Voorm. 10 uur (kerk) Ds. K. W. Vethake van Utrecht. 's Avonds 6 uur (kerk) Ds. K.J. v. d. Berg van Amersfoort. SOESTDIJK Voorm 10.30 uur (Spoorstraat) Ds. A C. H. van Hoogenhuyze van Am sterdam. 's Avonds 6.30 uur (Spoorstraat) Ds. D. P. Brans. Donderdag 18 Febr. 's avonds 7 uur (Spoorstraat), Ds. I. Kievit van Baarn. HEES. Voorm. 10 uur Ds. M. G. Gerritse van Amersfoort. Geref. Kerk Julianastraat Voorm. 10 uur Dr. J. Hoek. 's Avonds 6 uur Ds. B. AJkema. Soesterbergschestraat Voorm. 10 uur Ds. B. Alkma. Nam. 6 uur Dr. J. Hoek. {Christel. Geref. Kerk. Voorm. 10 uur en 's avonds half 6 Docent v. d. Heijden, Hoogleeraar a. d. Theol. Sshool te Apeldoorn. Woensdag 17 Februari 's avonds half 8 Ds. Salomons van Amersfoort Vrijz. Godsdienstige n. Gebouw Religie en Kunst Rembrandtlaan Geen dienst. SOESTERBERG Ned. Herv. Kerk. Voorm. 10 uur Ds. J. A. Radix. Arbeidsbeurs. Aanbieding werkzoekenden: 3 Metselaars 11 Timmerlieden 10 Grondarbeiders. 13 Losse arbeiders 1 Incasseerder 3 Opperlieden. 5 Landarbeiders 2 Chauffeurs 3 Schilders 1 Electricien. 1 Kantoorbediende 1 Bakker ZONDAG 14 FEBRUARI IS AANWEZIG ADVERTENTIËN Bij vonnis der Arrondissements-Rechtbank te Utrecht d.d. lo Februari 1926 is verklaard te verkeeren in staat van faillissement H. Kfl&JOOR, van beroep Winkelier, wonende te Soest, Beu kenlaan No. 21, met benoeming van den E.A. Heer Mr. G. van der Flier tot Rechter-Com- missaris en den ondergeteekende tot Curator. MR. H. J. G. JANSSEN VAN RAAY. Baarn, Cantonlaan No. 5. Voor de vele blijken van belangstelling, ondervonden op mijn Jubileumdag van 1 Fe bruari, betuig ik aan allen mijn hartelijken dank. J. L. KWAK, BRIEVENBESTELLER. Terstond gevraagd flinke zelfstandig kunnende werken. Adres Kerk- pad Z.z. 20a, Soest. Door Werkman wordt met een R.K. MEISJE. Brieven franco onder No. 360 Bureau van „De Soester". Direct van eigen., LANDHUIS, 5^6 kamers, enz., waterl., electr. licht, tl. tuin. Aanbiedingen met uitv. inl. en prijsopg. onder No. 361 bureau van „De Soester". TE HUUR GEVRAAGD in den omtrek van Soestdijk. Liefst aan de groote verkeersweg. Brieven onder No. 362 bureau van „De Soester". TE HUUR aan de Van Weedestraat. Brieven onder No. 365 bureau van „De Soester". TE HUUR boven of beneden, beide met vrije Keuken, na vooraf bericht, dagelijks te zien. Burgem. Grothestraat 71. MET HET HUIS, zeer geschikt voor Industrie, gelegen bij Station Soestdijk, ook afzonderlijk. Te bevragen Rembrandtlaan 7b, Soestdijk. zijn weder in depót bij FERD. HUYCKLAAN8 SOEST De Nots. A. O. DAMMERS te Soest, zal op des voorm. 11 uur in Hotel „Eemland" a.d. Van Weedestraat te Soest PUBLIEK VERKOOPEN: staande en gelegen a. d. Vinkenwegte Soest, pl. gem. 30, gr. ongev. 1 A. 76 c.A. gel. a. d. Veldweg te Soest, groot II A. 50 c.A. Zeer geschikt v. Opslagterrein. st. en gel. a. d. hoek v. d. Ouden Utrecht- schen weg en den Schoutenkampweg te Soest, pl. gem. Oude Utrechtsche weg 20 en 20a, groot 13 A. 40 c.A. Te veilen in 3 perc., comb. en massa. gelegen a. d. Hellingweg te Soest, tez. groot 12 A. 70 c.A. Te veilen in 3 perc., comb. en massa. Bezichtiging dagelijks. Te aanv. bij de bet. der koopp. v. of op 2 Maart. 1926. liggende langs den Spoorweg tusschen Soest en Den Dolder. Nadere inl. t. kant. v. gen. Notaris. Breeder bij biljetten. Bestaande uitWoon- en Achterhuis met stalling voor 9 koeien en 2 paarden, bouw en weiland en bosch, tezamen groot 7.54 H.A. Gelegen te Lage Vuursche aan den Rijks straatweg Soest—De Bilt, tegenover den Doiderschenweg. Thans nog bewoond door M. Vellekoop. Voor den tijd van zes jaar, het gebouwde ingaande 1 Mei 1926, de landerijen terstond na de toewijzing. Inschrijvingsbiljetten worden ingewacht vóór of op Woensdag 24 Februari 1926 des mid-' dags 12 uur, ten kantore van Nots. KNOPPERS Utrechtschepoort, Amersfoort, waar tevens nadere inlichtingen te bekomen zijn. SOEST 1926 Notaris F. P. E. VAN D1TZHUYZEN te Baarn, zal op des avonds 772 uur in het Koffiehuis van den Heer H. Butzelaar aan de Nieuwe Steeg te Soest, krachtens art. 1223 B. W. te Soest aan den Langen Melmweg nr. 13, ter grootte van 7 aren. Bezichtiging Dinsdags en Donderdags van 2—4 uur. Aanvaarding bij de betaling der kooppen ningen op 20 April 1926. Meerdere inlichtingen ten kantore van ge noemden Notaris. VINKENWEG 9 - SOESTDIJK bij de Nieuwstraat Steeds de nieuwste Platen. Groote partij Deuren en Raamkozijden, Balken, Planken, Kraalschroten, Pannen, Pompen, Palen enz. Verminderde prijzen Lange Brinkweg 31 Soest. Magazijn van degelijk Schoenwerk aan uiterst billijke prijzen. Minzaam aanbevelend, Lange Brinkweg 23 TIMMERMAN - AANNEMER Beveelt zich beleefd aan voor

De Soester | 1926 | | pagina 2