iisSfeS letoo- en Tuingrint bij A. v. d. Dijssel K Dr. DE VOS VIOOLLEERAAR Alro Obligatlën BUITENPLAATS Een Buitenplaats Edammer Kaas HARTEMINK J. GEIJTENBEEK PUBLIEKE VEILING te Soest HOTEL „EEMLAND" (Zeer billijk) Te bevragen aldaar „DE I TUINPARASOLS diverse kleuren eni'"Stille«"d Zoo zijn onze manieren BELANGRIJKE PRIJSVERMINDERING MAISON PLESMAN B.z.a. net Meisje Noodhulp Zit-Slaapkamer of Zit- en Slaapkamer Kamer disponibel Cond. f3.50 per maand Burgerwoonhuis TE HUUR drachtige Zeug. Te koop gevraagd Brandkast. Te huur gevraagd Te koop gevraagd Vanaf heden verkrijgbaar Bij den Agent J. Teering Meisje Dagmeisje Dienstmeisje gevraagd Beschaafde Juffrouw Hulp in Huishouding Loopjongen of flinke nette Loopknecht. Bediende. Persoon gevraagd Koolplanten te koop SOESTDIJK DINSDAG 10 JULI 1928 Te koop wegens plaatsgebrek Vraagt prijs van Soester Kolenpark Noord-Hoilandsche (2.40 p. stuk Publieke Verkooping DONDERDAG 21 JUNI 1928 DONDERDAG 28 JUN11928 iOUWLMD Publieke Verkooping Donderdag 21 Juni 1928 Donderdag 28Juni1928 BOUWLAND OP DINSDAG 26 JUNI v.m. (10 uur) EEM (glPIIlLTI MMUPlPilL WEGENS VERTREK TERSTOND TE HUUR OF TE KOOP MET OF ZONDER INVENTARIS VAN WEEDESTRAAT 51 ID> SOESTDIJK GEVONDEN VOORWERPEN Een ceintuurkettirig, huissleutel, lip- sleuteltje, ring met sleutels, kinderporle- monnaie, damesmantel, belastingmerk, aangeloupen een Dwergliondje. te Soesterberg gevonden zak aardappelen, kap van auto. EXCURSIE PLUIMVEEVEREEN1G1NG „SOEST" Donderda hebben de deelnemers van den c s in pluimveeteelt, die gepasseerden winter alhier onder de bekwame leiding van den heer Lieshout is gehouden, een excursie gemaakt naar Barneveld. Des v.m. te 7 uur vertrok men van Sóesl naar de eiermarkt die te 8 uur begon en om 9 uur geëindigd was. Te 10 uur bracht men een bezoek aan het hoenderpark „De Hokken" van den heer Bremer te Barneveld en te 2 uur n.m. is het hoenderpark „De Harskamp" te Harskamp van den heer Krüller be zocht. De tocht geschiedde per autobus, 't Is een mooie leerzame tocht geweest. ARBEIDSBEURS Stand op 13 Juni 1928. Metselaars 7, Opperlieden 16, Grond- arbeiders 16, Losse arbeiders 15, Schil ders 2, Typisten 1, Reizigers 1. Tim merlieden 5, Winkeljuffrouw 1, Koper- werkers 1, Loopers 1 lfc:r zenuw- 17 5 De Raad kwam Dinsdagavond 13 Juni j.1. te 7.30 in openbare vergadering bijeen, teneinde besprekingen te houden over de interpretatie van de verordening op het Grondbedrijf. Alle raadsleden waren tegenwoordig. Na de gebruikelijke opening werden de notulen van de vorige vergadering z. h. si. goedgekeurd. Alvorens over te gaan tot behandeling van het eenige agendapunt, stelde de Burgemeester twee spoedvoorstel'en aan de orde. In de eerste plaats deelde hij mede dat de nieuwbenoemde onderwijzer aan de Openbare Lagere School aan de Beetzlaan, de heer R. Broek, in verband met zijn gezondheidstoestand ontslag heeft aangevraagd, onder overlegging van een certificaat van zijn geneesheer. Spreker stelt derhalve voor dat de Raad dit ontslag verleene, waartoe z h. st. wordt besloten. Ten tweede brengt Spreker in herin nering, dat op Dinsdag 3 Juli a.s. de Vrijwillige Brandweer haar 5-jarig be staan viert. (1ste Lustrum). De Vereeniging heeft reeds een vrij groot bedrag aan giften van de inge zetenen voor die feestviering ontvangen, maar waarschijnlijk zal er nog een bedrag te kort komen. Vvaar de wakkere leden der Vrijwil lige Brandweer steeds dag en nacht veil hebben om paraat te zijn voor het welzijn der ingezetenen, meent spreker dat de Rar.d in dit geval ook niet ach terwege n.ag blijven met een financieel blijk van belangstelling. Spreker stelt derhalve voor een extra garantie te geven voor bovengenoemd doel en derhalve de subsidie voor dit jaar te verhoogen tot f 150. Z. h. st. besluit de Raad hiertoe. Thans komt aan de orde de inter pretatie van de verordening op het Grondbedrijf. Als eerste spreker hierover verkrijgt het woord de heer Busch, die conform het voorstel Endendijk in de vorige vergadering aangenomen, eerst een officieuse voorbespreking wenscht over het gevoerde beleid over het Grond bedrijf en eerst daarna een vergadering over de interpretatie van de verordening zou willen zien, daar deze twee zaken onmogelijk zoo gescheiden kunnen worden, dat men eerst over de inter pretatie zou kunnen spreken zonder tevens het beleid in het geding te brengen. De Burgemeester zegt in de over tuiging gelee hebben dat die twee punten wel scheiden waren en meent dat hiertegen geen bezwaren kunnen zijn. De heer den Bliek is het met den heer Busch eens en heeft veel meer tijd van voorbereiding noodig om van de ter visie gelegen hebbende 90 vel folio, behoorlijk kennis te nemen. De heer Busch constateert dat het theoretisch mogelijk is de twee zaken te scheiden, doch de sfeer is zoodanig dat het praktisch totaal onmogelijk zal zijn die scheiding door te voeren. Spreker wil na ongeveer 10 dagen een officieuse vergadering hebben, waarin de betrokken personen kunnen worden gehoord. Mr. van Doorne meent dat interpre tatie en voorgeschiedenis niet uit elkaar zijn te houden. De kwestie is ter sprake gekomen omdat er verlies bleek te zijn waar winst was voorgespiegeld. De vraag is thans waar komt dat verlies vandaan. Is dit alleen door een andere uitlegging der verordening of misschien ook omdat voorschriften niet zijn nage komen of omdat eigenmachtig maar is gehandeld. Z :aar meteen het beleid ook in het .ebat gebracht. Ten einde een juist beeld te krijgen van den toestand van het grondbedrijf is het opsporen van de oorzaken van het verlies nummer een en met de verordening uit te leggen komen we die oorzaken niet te weten. Alles is te zeggen voor een officieuse voorvergadering en daarna de officieele raadsvergadering, maar voor de omge keerde volgorde niets. Spreker zal dan ook zijn stem aan het voorstel Busch geven. De heer Doorman meent dat de interpretatie der verordening geheel los staat van het gevoerde beleid en zegt dat hij geheel zakelijk over die veror dening kan spreken, zonder dat daarbij personen in bespreking komen. Hij is dus voor voortzetting der be raadslaging. De heer Busch zegt dat de interpretatie eerst nu aan de orde is gekomen, omdat verlies is en men liever winst wil hebben. Zoo het laatste het geval ware geweest, heeft Spreker de overtuiging dat de interpretatievraag dan nooit naar voren was gekomen, waaruit al voldoende blijkt, dat de zaken onmogelijk geschei den kunnen worden. Nadat meerdere leden hun meening hierover nog hebben geuit en de heeren van Klooster, de Bruijn en Dammers ook het voorstel Busch steunen, con stateert de heer den Bliek nog, dat thans de zaken zeker niet gescheiden kunnen worden, nu de Burgemeester tevens alle stukken, het gevoerde beleid betreffende, ter inzage heeft gelegd. De Burgemeester zegt dat hij dit laatste gedaan heeft, omdat het in zijn bedoeling lag na deze openbare ver gadering een officieuse bespreking over het gevoerde beleid te houden. Het voorstel Busch om de vergadering thans te sluiten en na ongeveer tien dagen een officieuse bespreking te houden, waarbij dan alle betrokken personen door den Raad kunnen worden gehoord, wordt met 103 stemmen aangenomen. Tegen dit voorstel stemden de beide Wethouders Endendijk en Koenders en de heer Doorman. Thans stelt de Bur gemeester aan de orde de Rondvraag De heer van den Bremer brengt B. en W. dank voor het in orde brengen van den Zwartenweg. De heer Pronk verzoekt bij het sproeien vooial niet de Birkt te vergeten, die soms erg stoffig kan zijn. Wethouder Koenders zegt overweging toe. De heer den Bliek beklaagt er zich over dal de nieuwe sproeiwagen niets ontziet, zelfs niets de kleeding van het publiek en daarom irriteerend werkt. Wethouder Koenders zal dienaangaan de de noodige instructies geven, doch wijt het minder handig manoeuvreeren aan de nog geringe ondervinding van het personeel. In de toekomst zal dit ongetwijfeld beter worden. De heer Busch brengt het college dank voor het in orde maken van de Torenstraat en verzoekt tevens deze straat voor het automobielverkeer ir alle twee de richtingen open te stellen voor den winkelstand is dat een groot voordeel, terwijl nu de straat verbreed en verbeterd is er toch geen bezwaren tegen kunnen zijn. De heer den Bliek is ook voor open' stelling in twee richtingen. Bij de tegen woordige toestand kweekt men over tredingen, daar hier onbekenden de Torenstraat toch in de verboden richting berijden, omdat men van die nu zoo mooie weg niet kan veronderstellen dat hij gesloten zou kunnen zijn voor automobielen en men het bord niet altijd opmerkt. Daarenboven mag ander verkeer van wagens en dergelijke wel in de verboden richting de Torenstraat berijden en deze voertuigen zijn dikwijls veel breeder en zwaarder dan automo bielen. De Burgemeester en Wethouder Koenders 2eggen onderzoek toe, speciaal of het wegdek thans reeds berekend is op zwaar verkeerdaarenboven moet nog een laatste deklaag worden aange bracht. Wethouder Endendijk zegt dat het Zondags een bezwaar zal zijn bij het aan- en uitgaan van de kerk, wat de heer Busch doet uitroepenMaar dat is toch geen argument De heer Busch vraagt in aansluiting op de vraag van den heer Pronk voor de Birkstraat, ook vooral te denken om de Bosstraat te besproeien, daar deze weg met 't oog op het drukke auto verkeer en hare droogte, hinderlijke stofwolken veroorzaakt. Tenslotte verzocht de heer Busch Wethouder Koenders hem eenige vragen over de sproeiwagen te willen beant woorden en welof de radiateur onlangs gerepareerd is, of de dynamo die ver brand is, door een nieuwe is moeten vervangen worden en of het juist is dat de ventilator door een oudé breuk dwars door de radiateur is doorgeslagen zoodat deze geheel vernieuwd moest worden, waarbij geconstateerd werd dat reeds meerdere reparatie's daaraan hadden plaats gevonden. Hij informeert tevens naar het ben zineverbruik, waarvan hij gehoord heeft dat dit 1 op 1 bedraagt. Op die manier kost de sproeiwagen de gemeente geen f3500.maar wel 113.500.als dit zoo door gaat. Deze wagen met zijn groot benzine- en olieverbruik en de toestand waarin die blijkbaar verkeerde, zal in de toekomst blijken een belasting vreter te worden. Het is hem bekend dat de Wethouder door een deskundige tot 2 maal toe voor aankoop van dezen ouden wagen is gewaarschuwd. Wethouder Koenders geeft de ver schillende reparatie's toe, doch zegt dat zij de Gemeente geen cent hebben gekost, daar er een jaar garantie op den wagen is. Wat het benzineverbruik aangaat, de kleine Fordauto verbruikt ongeveer 60 tot 75 Liter per week en de nieuwe wagen ongeveer 170 Liter, waarbij valt op te merken, dat de nieuwe wagen slechts een keer een weg behoeft te berijden, tegen de Ford tweemaal, De heer Busch geeft den Wethouder in overweging de juistheid van zijn beweringen te controleeren. Te ongeveer kwart over acht wordt de vergadering weer gesloten. Weinig hadden wij vermoed reeds zoo spoedig bij zoo'n belangrijk agenda punt, weer buiten te staan. Inmiddels, van uitstel zal ditmaal wel geen afstel komen. De Soester Courant van verleden week bevat een artikel van de hand van den heer Smit, getiteld„Samen uit. samen thuis". Wij laten het hieronder volgen Samen uit, samen thuis Niet onaardig voor on/e gemeente naren zal de mededeeling zijn, dat door Mr. van Doorne, redacteur van „De Soester", tegen mij een aanklacht is ingediend bij den Off. van Justitie te Utrecht, zulks als gevolg van het door mij in „De Soester Courant" van 18 Mei j.1. opgenomen ingezonden stuk Soester Inconsequenties", welk stuk door den schrijver was onderteekend met „Krelis van den Brink weg". Zooals onze lezers zich zullen her inneren, gal Krelis in genoemd stuk zijn afkeuring te kennen over de per soonlijke wijze, waarop de redactie van De Soester" haar lezers meende te moeten inlichten omtrent de Grondbe drijf-geschiedenis, hetwelk geschiedde in twee vervolgartikelen, voorkomende De Soester" van 5 en 12 Mei j.1., terwijl door Krelis gelijktijdig een andere lezing met betrekking tot deze zaak werd gegeven. Een eigenaardigheid in genoemde aanklacht is wel, dat v. Doorne mij ziet als de schrijver van bedoeld stuk. In de aanklacht toch spreekt van Doorne, dat hij door mij wordt aange vallen, terwijl het hem. evenals alle lezers, duidelijk moet zijn, dat bedoeld stuk een ingezonden stuk is en dus buiten mijn verantwoording. Dat hij mij wil zien als den schrijver van bedoeld ingezonden stuk is zijn zaak, doch, dat hij in genoemde aan klacht er op meent te moeten wijzen, dat hij de schrijver van de in „De Soester" opgenomen vervolgartikelen over het Grondbedrijf niet is, is voor mij onbegrijpelijk. Ik vraag mij af, voelt hij nu pas, dat hij te ver gegaan is in de uiting van zijn haat, die hij blijkbaar tegen den heer van Vliet heeft en wil hij nu die hatelijkheden schuiven in de schoenen van anderen Niet erg ridderlijk hè Het wil mij echter voorkomen, dat het niet het stuk van Krelis is, waarom van Doorne thans meent tegen mij te moeten optreden. Veeleer meen ik, dat de oorzaak moet worden gezocht in de polemiek tusschen Brandnetel (van Doorne) en mij, waarbij eerstgenoemde het schijnbaar nog steeds niet kan dulden, in deze zaak een zoo treurig figuur te hebben moeten slaan. Wat ik in deze zaak niet begrijp, is, dat van Doorne, die in zijn blad steeds tracht verschillende ingezetenen af te maken en met modder te smijten en zijn blad herhaalde malen gebruikte tot groote schade van de gemeenschap, dat deze persoon nog valt over een zinsnede, die hem niet welgevallig is. Gaarne laat ik aan de lezers over een vergelijking te maken tusschen de door hem en mij steeds gebruikte woor denkeus en het gehalte van de in zijn en in mijn blad opgenomen artikelen ook, al wisl hij zijn woorden zoo te kiezen, dat hij tot op heden nog niet met den strafrechter in aanraking kwam. SMIT. Aan het bovenstaande, waarin de heer Smit alles wat hij aan geest en bescha ving bezit heeft neergelegd, behoeven wij weinig meer toe te voegen. Het artikel doet ongetwijfeld op den schrijver het juiste licht schijnen. Echter doet het wel eenigszins verwonderlijk aan dat een uitgever niet weet dat, wanneer in zijn redactieloos blad iemand beleedigd wordt, hij als uitgever verantwoordelijk is, niet alleen strafrechtelijk, maar ook civielrechtelijk, wegens aantasting van eer en goeden naam. Wij hadden echter nog wèl gedacht dat de heer Smit wist dat de schrijver van een beleedigend artikel deze verantwoordelijkheid draagt. Doch zelfs daarvan schijnt de heer Smit niet doordrongen te zijn, gezien het beleedigende in de voorlaatste alinea van bovenstaand artikel terzake waarvan opnieuw een klacht bij de Justitie is ingediend. Het schijnt werkelijk dat dit de eenige methode is om den heer Smit de journalistieke opvoeding bij te bren gen die hij blijkbaar zoozeer behoeft. Wij zullen echter gaarne het onze er toe bijdragen hem die bij te brengen via den politierechter. Red. Soester. pïOOOOOWOOOOOOOWOïjOOOOQWi LAANSTRAAT 77 - TEL. 104 BAARN ■MoorMor/o<x>ooooooooooo<MO(xi .Religie en Kunst" GEESTELIJK LEVEN Gedenkt mij in uw gebeden! Gebeden hebben kracht Zij komen als stralen gegleden Door onze nacht. Gebeden zijn gedachten Gedrenkt met innigheid, Gevoimd in zuivere zachte Ootmoedigheid. Hun mild-bewogene vrede Geneest de eenzame pijn Gedenkt mij in uw gebeden, Opdat ik geheeld moge zijn. Jongeman vraag! Kerkberichlen. SOEST N e d. H e r v. Kerk Zondag 17 Juni. Voorm. 10 uur de lieer van Ginkel, Cand. t. d. H. D. te Zeist. SOESTDIJK Rembrandtzaal Voorm. 10 uur Ds. J. I. van Schaick. Nam. 6 uur Ds. J. Ch. W. Kruis- hoop. 's Avonds 5 uur Hagepreek aan de Soesterbergschestraat Ds van Schaick, onderwerp: „Het doel van Jezus' werk". GEREFORMEERDE KERK Julianastraat Voorm. 10 uur Ds. B. Alkema. Nam. half 6 Ds. J. v. d. Meulen. Soesterbergschestraat Voorm. 10 uur Ds. J v. d. Meulen. Nam. half 6 ds. B. Alkema. CHRISTELIJK ÜEREF. KERK Julianastraat Voorm. 10 uur en 's avonds 6 uur Leesdienst. VRIJZ. GODSD1ENSTIGEN Gebouw Religie en Kunst Rembrandtlaan Voorm. half 11 Dr. P. Glas uit Bos koop. Zondag 17 Juni is aanwezig ADVERTENTIËN SPORT VOETBAL Niet in staat allen te bereiken, die haar gekend en bemind hebben, geven wij, ook langs dezen weg kennis van het overlijden van onze lieve dochter en zuster JOHANNA in den ouderdom van bijna 22 jaar. P. S. v. ANDEL T. v. ANDEL- Kooyman H. M. v. ANDF.L. Soes!, 9 Juni 1928. Voor de vele bewijzen van deelneming ondervonden bij het overlijden van onze lieve Vrouw, Moeder en Dochter EL1SABETH WIERSMA Geb. Reinders betuigen wij U onzen hartelijken dank. Uit aller naam, J. AREND WIERSMA Soest, Juni 1928. Torenstraat 8. voor dag en nacht, v.g.g.v. Br. no. 285 bur. van dit blad. Gevraagd voor 2 maanden flinke v. d. dag. Hoog loon, veel verval. Br. no. 290 Bureau van dit Blad. met eenvoudig, doch degelijk pension, tegen billijke condities. (Qeen beroepspension). Alleen brieven met prijsopgave onder no. 294 bureau van dit blad. In klein gezin m. of z. pension. Prijs billijk, onm. omgeving Nieuwerhoek. Brieven no. 295 Bureau van dit Blad. Akte M.0. Ned. Muziek Poed. Verb. Brieven no. 290 Bureau van dit Blad. te huur, bev. groote voor- en achterkamer, hal, keuken met gas, electr. lichtboven 2 slaapk. met zolder, voor- en achtertuin en schuur, Prijs f7.— p. w. Te bevragen Bec- keringhstraat 32a. Huisjes van 6, 6 50 en 8 gulden per week. Aan 't zelfde adres kippenhok te koop. W. Henger, Heuvelweg 13, Soestdijk. Te bevragen bij M. Hilhorst, Nieuwstraat 19 Soestdijk. eeii keukenkast, boven glazen raampjes onder deurtjes. Adres v. d. Ven, Birkstraat 40. Te koop gevraagd een Br. met opgaaf van prijs en inhoudsmaat no. 297 Bureau van dit Blad. eenv. gem. Huisje, eventueel ongem. vanaf 15 Juli tot 15 Aug. Br. met opgaaf van prijs No. G 227, Vissers Boekhandel, Kerkstraat. Eenige Landhuizen en kl. Villa's, benevens bouwterrein met en zonder bosch. Brieven met uitv. inl. betr. indeeling, prijs, ligging, beschikb. hyp. enz. onder no. 298 bureau van dit blad. met Ongevallen Verzekering Uitloting volgens aanwijzing der Staatsloterij BURGEM. GROTHESTRAAT G Er biedt zich aan een net voor dag en nacht, liefst Zondags vrij, tegen 1 Juli of later. Br. onder letter B Bureau van dit Blad. Gevraagd tegen 15 Juni of later een handig Dagmeisje, niet ben. 15 jaar, uit beseh. gcz. Werkuren en loon nader overeen te komen. Zich aan te melden Mevr. Tissot v. Patot, Bartilottilaan 23, Vosseveld Soest. van 8 tot 12. Adres Bosstraat 4. E. S. V. A. C. Seriewedstrijden van D.U.C. te Den Dolder. Zondag 10 Juni lootte Esvac vrij voor de tweede ronde en speelt nu Zondag 17 Juni a.s. tegen de winnares van den wedstrijd „Hilvert"„Soestdijk" om de eerste of tweede prijs. Aanvang der wedstrijd half vier. Gezamenlijk vertrek per rijwiel om 2 uur vanaf Hotel „De Gouden Ploeg". CLUBNIEUWS V.V. „SOEST" Soest IZeist II (2.30 uur terrein Soest. Zondag a.s. zal ons le elftal de strijd aanbinden tegen Zeist li (kampioen van de res. le klasse U.P.V.B.) zoodat er weer een mooie wedstrijd te zien zal zijn. Denk er om Socst-spelers zet je beste beentje voor en tracht de eer in Soest te houden. We verwachten veel belangstelling voor deze wedstrijd tusschen twee kampioenselftallen. Het 2e elftal speelt waarschijnlijk tegen Leusden uit. Vertrek per fiets (eventueel) om I uur n.m. Dinsdag a.s. 7.30 uur speelt een Soest-combinatie tegen B.S.K. uit Baarn op het Soestterrein. Ook voor deze wedstrijd verwachten wij evenals vorige jaren veel belangstelling. P.G. zoekt betrekking. Hoog salaris geen vereischte. Br. no. 291 Bureau van dit Blad. Mevr. Volker, Soestd.str.weg 82 Hilversum, vraagt 1 Juli eenv. leeftijd 30—35 j., P.G. Goed kunnende naaien en verstellen. Dienstbode aanwezig. Gevraagd Br. no. 292 Bureau van dit Blad. Dag. Expeditiedienst, vraagt een prima Brieven no. 293 Bureau van dit Blad. Net degelijk voor het bezoeken van particulieren. Manu- facturenhandel Jaarsma, Soesterb.straat 10. Witte, roode, geele savooie, groene savooie Spruitkool. C. v. Tricht, Plasweg 4, Soest. Te koop een De Notaris A. O. DAMMERS te Soest zal op 's vooriu. 11 uur in het Hotel „TRJER" te Soestdijk PUBLIEK VERKOOPEN bestaande uitVilla, stalgebouw, schuur, grooten moes- en schitterende siertuin, waarin veel opg. hout, tennisb. zeer gunstig gelegen in de onmiddellijke nabijheid van de Baarnsche bosschen aan de Vredehofstr. nabij het Hotel Trier te Soestdijk, pi. gem. 15, groot 70.10 Aren, in 3 perc., comb. en massa. Te bez. Dinsd. en Dond. van 10-12 en van 2-4 uur op bew. van toegang van gen. Notaris bij wien nadere inl. en bilj. te bekomen zijn. 12 p. Leghorns, br. '27 k f26.—. 1-12 R. R., br. '27.— k f32.50. Kloeken met kuikens Beukenlaan 35, Soest. BRIEFADRES KERKPAD Z.Z. 56 40 circa 4 pond MIDDELWIJKSTRAAT 3, TEL. 2182 Bloemisl Burg. Grathsstraai 4 - Telef. 2113. Levert Bloemwerken voor alle gelegenheden Aanleg en onderhoud van Tuinen Alle Bloem en Tuinzaden ontvangen van J. B. Wijs Amsterdam. Prijscour. verkrijgbaar. BELEEFD AANBEVELEND Tijdens de verbouwing ingang winkel opzij. Notaris Mr. Dr. A. E. SCHOUTEN te Baarn, zal op bij opbod en op bij afslag, telkens des voormiddags te 11 uur in het Hotel „Eemland" aan de Van Weedestraat 32a te Soest, PUBLIEK VERKOOPEN EEN PERCEEL gelegen te Soest aan den Hellingweg met uitweg aan de Beetzlaan, kadastraal bekend gemeente Soest, sectie H Nos. 1713 en 3334 tezamen groot 1.38.32 H.A. Het perceel is door zijn ligging bijzonder geschikt om als bouwterrein te worden ge ëxploiteerd. Te bezichtigen dagelijks en te aanvaarden bij de betaling der kooppenningen op 1 Aug. 1928 met gestanddoening der loopende huur. Meerdere inlichtingen te verkrijgen bij boven- genoemden Notaris. Notarissen Mr. Dr. A. E. SCHOUTEN te Baarn en J. A. H. HIJGENHOLTZ te Am sterdam, zullen op bij opbod in perceelen en op bij afslag in perceelen en combinaties telkens des voormiddags te 11 uur in het Hotel „EEMLAND" aan de van Weedestraat 32a te Soest PUBLIEK VERKOOPEN EEN PERCEEL te Soest gelegen ten Zuiden van- en onmid dellijk grenzende aan den Lazarusberg en uitkomende aan de Korte Bergstraat, kad. bekend sectie H Nos. 2349 en 2493, ter totale oppervlakte van 2.09.30 H.A. Te veilen in 3 perceelen en combinaties. Het terrein valt binnen het nieuwe uitbrei dingsplan der gemeente Soest en is door zijn ligging op eene der mooiste punten van Soest bijzonder geschikt om als bouwterrein te worden geëxploiteerd. Dagelijks te bezichtigen en te aanvaarden bij de betaling der kooppenningen op 1 Augustus 1928 met gestanddoening der loopende huur. Meerdere inlichtingen, alsmede situatiekaartje, waarop de perceelen, alsmede de wegen- en plantsoen-aanleg ingevolge het uitbreidings plan zijn aangegeven, verkrijgbaar ten kantore van bovengenoemde Notarissen. op Huize „Zuidereng", Eigendomsweg BESTAANDE UIT mahonie en geschilderde ieg- en hangkasten, mahoniehouten Stoelen en Tafels, Gordijnen, Kleeden, veeren bedden, Noten Orgel met kruk, Piano, Ledikant, Geëm. fornuis, Tuinameublement, Damesfiets, Motorrijwiel, Windhok, keukengerei, groot Schrijfbureau, Naaimachine, Volière, Tuingereedschap. Een partij afbraak, kisten enz. K'jkdag Maandag 25 Juni 10 tot 4 uur. EXPERT DILMAN. Nette goederen kunnen worden bijgevoegd, zich te vervoegen bij LUSCHEN, Behanger, Soesterbergschestraat Soest. Fa. S. A. OLIJVE

De Soester | 1928 | | pagina 2