HET NOG B.KRAAL.DepotGeertsmas Kali Dij Scheren .lande. ömPURQL ension Aanbesteding. EDI. AIÜP HOTEL D© KAART VI' BAARN EN S 0 f T D IJ K RESTANl Adverti Pianolessen 3 als nieuwe Landhuis a. d. Bosstr. Mindt I Gemeentefilm. MIJNHARDT's Radio-bode - - Uitslag tientjes wedstrijd Maandag 23 Sept. 1929 Faillissement Uiterwijk primjniinenhokken Meisje Flink meisje gevr, amer pkamer Maandag 23 Sept. 1929, Het bouwen van een school gebouw ter grootte van 5 leslokalen, kamer voor hoofd en leermiddelen enz., op een terrein, ge legen aan den Driehoeks- weg te Soest. Een Jongen gevraagd zonder prijsverhooging beziet de kwaliteit Tehuiigngeboden Modernljila te koop KOOP Koudhoornwe x Opening v WOENSDAG Daarna e [ëJiotheek ONS KEN HUIS" HEDEN VERSCHENEN H EER El MEUI WED B. KRAAL - SOdgjjg ROODE SPAANSCPUN slechts f I.OO peLiter. Alom N.V. GÖBEL' LI CVIII. lis sont passé ces jours de fètes, zouals Vondel zei toen-ie z'n laatste paar sokken naar de bank van lee- ning bracht, oftewel op z'n Soesters: We nemmeni gehad! jonge jonge wat is er fijn feest gevierdl De raads leden begonnen Dinsdagsmiddags al met een eetpartijtje, dat klonk als een klok; tenminste te oordeelen naar de tevreden gelaatstrekken op de ioto, waar alles even broederlijk naast elkaar zit; ik zou willen voor stellen dat de thee in de raadszaal wurdt afgeschaft, en op gemeente- kosten een paar ankertjes beste wijn wordt ingeslagen, om zoo onder de bedrijven door uit te schenken; je zou eens zien wat een gemoedelijke geest er voortaan in de raadszaal heerschte. Er gaan ook rare geruch ten door het dorp over een drank die binnen de muren van ons gemeente huis gebrouwd moet zijn onder per soonlijke leiding van een terzake kundig raadslid en een paar terzake even kundige ingezetenen, die een reputatie moeten hebben op dit ge bied, welke gezegde drank zoo ver broederend werkte, dat Jhr. Busch, Grootewal en Mr. Jan met Loekie een rondedansje hebben gedaan. Naar ik uit onbetwijfelbare bron verneem, zal dat recept in de notu len worden opgenomen, teneinde voor het nageslacht bewaard te blij ven. Bij het 1000-jarig feest zuilen dan onze nazaten met eere gewag maken van den smaak hunner voor vaderen. En dan die optocht, nee 't was werkelijk schuw mooil Ik heb menschen langs den weg zien staan, wien de tranen langs de wangen dro pen van aandoening, toen ze al die schattige meiskes, op z'n fraaist op getuigd, aanschouwden. Het kan ook van feestvreugde, vermengd met Kats, geweest zijn, daar wil ik bui ten blijven. Eén heer was er onder de toeschouwers, z'n naam wil me zoo gauw niet te binnen schieten, die, terwijl de tranen gelijk glinste rende dauwdroppen in z'n baard gle den, alsmaar mompelde; „Waarom mocht ik nou niet meedoen, ik zou zoo'n prachtige afschikwekkend voorbeeld geweest zijn". Omstan ders hebben me later verzekerd, dat z'n aandoening zoo groot was dat hij zich zelf tot drie maal toe in de dichtstbijzijnde kroeg heeft moeten bijbrengen. En dan die leut op het kermisterrein, die echte ouwerwet- sche, gemoedelijke jolijt, nee, 't was kostelijk. Daar zaten zoowaar achter Grootje en mij in den zweefmolen ds. Alkema en vader Aandendijk, bijge naamd de Leeuw van het Slachthuis; tusschen haakjes: hoe ze daaraan ko men mag de droes weten, want oome Koen heeft het leeuwenaandeel van het werk gedaan, en vader Aanden dijk de leeuw van het abattoir is, dan is oome Koen minstens een ka- meroliphantjel Maar dat daargelaten, we hadden in den zweefmolen lol voor tien. En dan hadt je den burger pa moeten zien timmeren op den kop van jut! Ik dacht zoo bij mezelf: zoo'n hamertje moest-ie in den raad heb ben, dan zou je eens zien hoe gauw- ie de agendapunten zou afhameren. Oome Hendrik was niet weg te slaan van het paddenstoelenhuis; al die omduikelende juffertjes gaven dan ook wel héél wat te zien. Oome Koen en Loekie hadden een abonnement op het auto-paleis; van 's middags 3 tot 's avonds half 2 zag je ze samen als maar rondtoeren. Gies en Pronk waren verstandiger en verdeelden op strikt onpartijdige wijze hun aan dacht tusschen de consumptietent en de poffertjeskraam; ik hoorde fluis teren dat Pronk het den eersten dag tot zes en vijftig porties gebracht heeft. En tusschen al die vreugde lie pen de bestuursleden van Soest- Vooruit met hun insigne op den boe zem als sultans in hun harem rond. Ik vond dat na het bezoek aan het paleis de voorzitter de secretaris en de penningmeester buitengewoon verwaand keken; net of ze een lintje beloofd was. Mocht het tegenvallen nou dan zou ik nog wel eens bij dikke Ko gaan kijken of ik niet een beetje blikafval voor ze machtig kan wor den; dat glinstert nog mooi ook. Maar ondertusschen hebben die hee- ren bestuursleden hun geschokte re putatie maar kranig hersteld. Wat mij betreft, laat ze nog twintig jaar Soest vooruit helpen, maar geef er ieder jaar zoo'n kermissie bij. Mét boerendansen natuurlijk; want die waren een bezoek alléén al waard. Peter voelde zich in de armen van die deerntjes weer dertig jaar en glom van verliefdheid. En wat de klepperman betreft: 't is me een goeien borrel waard als-ie één dag dat costuum z'n boodschappen geen stukgaan en pijn meer I en ook geen naschrijnen der als men vóór het ipeti de huid even inwrijft met slechts een weinig 30-60 Bi| Apoih le. het den eigenaar, houder of hoeder gelasten, het verdachte vee af te zonderen, totdat daaromtrent door den burgemeester een nadere beslissing is genomen; 2e. het door het plaatsen van ken- teekenen van besmetting verdacht verklaren van het gebouw of terrein, waar het verdachte vee zich bevindt of bevonden heeft. Het is verboden ziek of verdacht vee te vervoeren, behoudens onthef fing door den burgemeester. Het Hollandsch TooneeL Woensdag 11 Spet. a.s. zal het Holl. Tooneel uit Amsterdam weder aanvangen met hare tooneelvoorstel- lingen in het Hotel Bosch en Duin aan den Koudhoornweg 2. Opgevoerd zal worden Dolle Jean, een spel in 3 bedrijven door Dickson, gevolgd door een Jordaansche caba ret-scène met mevr. Roza Weber en den heer Juil Celd. Daarna groot feestbal onder leiding van J. Hopman Men leze verder de uitgebreide ad. vertentie en verzuime in geen geval plaatsen te bespreken. Voetbal. A.P.W.C. stuurde Soest I met 75 naar huis toe; zeker het slappe spel was te wijten aan de feesten. Feestavond. De V. V. Soest belegt 9 dezer een feestavond ter gelegenheid van het behaalde kampioenschap in de zalen van Bosch en Duin. Een scene uit Goudmuilije, dat zeer veel succes mocht oogsten. Friesche clubs. Burgemeester en Wethouders van Soest breng n hierbij ter openbare ken nis, daia op heden is afgekondigd de door den Raad dezer Gemeente op 24 Juli 1929 vastge-telde Verordening als bedoeld in artikel 4 lid 1 sub 3 der Hin derwet en dat deze gedurende drie maanden voor een ieder ter secretarie ter inzage lut. Soest 31 Augustus 1929. Burgem. en Weth. voornoemd, De Burgemeester, G. Deketh. De Secretaris, J. Batenburg. De Burgemeester en Weihouders van Soest doen te weten, dat door den Raad dier gemeente in zijne vergadering van 24 Juli 1929 is vastgesteld de volgende verordening: Verordening als bedoeld in art. 4 lid 1 sub 3 der Hinderwet. ARTIKEL 1. Voor het oprichten, hebben of gebrui ken van slachterijen of vilderijen van vee, penserijen en inrichtingen, bestemd tot bewaring of bewerking van bloed of dierlijken afval, wordt aangewezen het ter rein, Kad: bekend als Sectie A. No. 1702, waarop zal worden gevestigd het open baar slachthuis, in eigendom toebehoo- rende aan de N.V. Centrale Slachtplaats voor de gemeente Soest. ARTIKEL 2. Het is verboden elders dan op het in Art. 1 genoemde terrein een der in meer genoemd Art 1 bedoelde inrichtingen op te richten, te hebben of te gebruiken. ARTIKEL 3. Deze verordening treedt in werking op den dag der opening van het open- baar slachthuis, genoemd in Art. 1 dezer verordening, en is geldig voor den tijd van 20 jaar. Zijnde deze verordening aan de Ge deputeerde Staten van Utrecht volgens hun bericht van den 20 Augustus 1929, le Afdeeling No 2812/1524 in afschirft medegedeeld. En is hiervan afkondiging geschied waar het behoort, den 31 Augustus 1929. Burgem. en Weth. voornoemd, De Burgemeester, G. Deketh. De Secretaris, J. Batenburg. Hoofdpijn-Tabletten 60 ct. Laxeer-Tabletten60 ct. Zenuw-Tabletten...75 ct. Staal-Tabletten90 ct Maag-Tabletten75 ct. Bij Apoth. en Drogisten. Plaatselijk Nieuws. rondbrengt I BRANDNETEL. Bekendmakingen. Officieel. Mond- en klauwzeer. De burgemeester van Soest brengt in herinnering, dat, volgens artikel 18 der Veewet, indien vee verschijnse len van een besmettelijke ziekte ver toont, de eigenaar, houder of hoeder hiervan terstond kennis geeft aan den burgemeester der gemeente, waar het vee zich bevindt. Bij Koninklijk besluit van 23 Fe bruari 1922 (Staatblad No. 80) is be paald, dat de burgemeester, ter voorkoming van verspreiding van smetstof, indien hij verneemt, dat in zijn gemeente vee verschijnselen van een besmettelijke veeziekte ver toont, bij mond- en klauwzeer de volgende voorloopige maatregelen neemt: Soester Muziek-Vereeniging m „Patientia Vincit Omnia Het zesde zomerconcertj zal we derom gegeven worden in de Kerke- buurt en wel op Woensdag 11 Sept. а.s. te 8 uur n.m. Directeur de Heer H. Kok Jr. Programma I. Le coq gaulois, Marsch, F. Popy. 2. Egmont, Ouvert., L. v. Beethoven. 3. Valse interrompue, Wals, L. Montagne, 4. Divertissement champêtre. Ballet-Suit, F. Rousseau. 4. La Dame de trêfle, Ouverture, L. Langlois. Le Baron Azigane, Fantasie, J. Strauss. 7. Orphée aux enfers, Ouverture, J, Offenbach, 8. The Middy, Marsch, K. J. Alford. Veiling. De Notaris A. O. Dammers is op Dinsdag 3 September om 11 uur des ochtends in Hotel „Eemland" geveild: a. een villa met schuur, erf en tuin aan de Waldeck Pyrmontlaan 1. Gekocht door den heer D. van der Heide te Soest voor 7200—, b. een landhuis met erf en tuin aan de Boschstraat No. 133. Gekocht door den heer L. A. Zeehandelaar te Bussem voor 4150. c. een dubbel woonhuis met erf, •rond en schuur aan den Lange Jrinkweg No's 19 en 21. Gekocht door Makelaar A. Legemaat te Soest voor 5800. Te Soesterberg had een voetballer het ongeluk zijn enkel te breken en moest naar het ziekenhuis worden vervoerd. Een auto, waarvan een band afliep, raakte het stuur kwijt en vernielde een fietsenrek met 3 fietsen. Verzekering dekt de schade. Opening nieuwe Openbare Lagere School. Maandagmiddag te 3 uur is de O.L.S. aan. de Verl. Schoolweg, offi cieel in gebruik genomen. Zeer velen waren voor die plech tigheid bijeen, .o.a. het Dag. Bestuur der gemeente met den secretaris, de raadsleden Grootewal, Gaselle, Door man, De Bruijn en Busch, Kapitein Sar, voorzitter der Oudercommissie, luit. Sissing, de H.H. Veenstra en Van Wely, hoofden der O. L. S. te Soest, de heer Wegman, hoofd der R.K. School te Soesterberg, de gemeente-, architect, de heer v. Vliet, de aan nemer Mulder uit Soesterberg, de tuinarchitect Kraaijenbrink e.a. Volgende week komen wij hier uit voerig op terug. De afd. Utrecht en Amersfoort, Zeist en Soest hielden Zondag 1.1. een Friesche dag in hotel Bosch en Duin. Om 10^2 uur waren daar plm. 300 personen bijeen die ontvangen wer den door den voorzitter der afd. Utrecht. Daarop volgde een gemeen schappelijke koffietafel, waarna voor drachten ten beste werden gegeven. Nadat het zangkoor uit Utrecht zeer verdienstelijk een paar nummers had ten gehoore gebracht, werd van 1 2J/£ uur door 4 partijen gekaatst, waarna een wandeling door de mooie omgeving werd gedaan. Tot slot een gezellig dansje en sluiting door den voorzitter. Christelijke Oranje Vereenlging „Juliana van Stolberg", Woensdag hield deze vereeniging een bijeenkomst in de Rembrandt- zaal, welke druk bezocht was. De samen komst werd geopend met het zingen van Psalm 100 vers 14, het lezen van Psalm 77 en gebed door den voorzitter. Deze riep daarop allen het welkom toe en spreekt over de groote gave, die door God geschonken is aan onze Koningin en hoopt, dat als het Haar gegeven zal zijn, het volgende jaar Haar 50ste verjaardag te gedenken, dat het Gemeentebestuur dan even royaal voor den dag komt als bij den 900sten jaardag der Gemeente, daar dien dag veel meer beteekenis heeft. Daarop werd staande het le vers van het Wilhelmus gezongen, waarop Ds. R. C. van Arkel uit Utrecht het woord verkreeg voor zijn feestrede. Dat was voor spr. niet moeilijk, daar hij sprak voor Christen Nederlanders en daarom wilde hij twee gedachten neerleggen ten eerste deze, de band door God gelegd tusschen Nederland en Oranje, is niet geschiedt in dagen van voor spoed, maar steeds in tijden van ellende. En ten tweede, die band gelegd onder ons volk, is opgekomen uit de onderste lagen der volksklasse. Na bij beide gedachten in den breede te hebben stilgestaan, wijst spr. ten slotte op Jezus, die ook voor de misdeelden opkwam en zijn leven voor de kleinen. Daarom op God steeds vertrouwd, die de Oranjestam schraagt en draagt. Hij zij met Haar, Haar volk en Haar regeering tot in lengte van dagen. Daarop deed mej. Ida Jongsma van haar muzikale talenten genieten, waarop den heer Arie Post uit Scheve- ningen, ook al geen onbekende in dezen kring, een paar humoristische fragmenten ten beste gaf, welke insloegen. Nadat het strijkje van den heer Jongsma le viool, J. Uiterwijk, 2e viool en T. D. Stork, cello, zich verdienstelijk had doen hooren, werd eenigeoogenblikken gepauzeerd. Daarop traden nogmaals de medewerkenden op, waarop het ge heel besloten werd met het zingen van Gezang 2:1 en gebed. Het nieuwe abbattoir. Op veler verzoek is ons nieuw ab battoir op Woensdag 11 September voor het publiek toegankelijk. Faillissement Uiterwijk. Wij verwijzen belangstellenden naar de in dit nummer voorkomende adver tentie. De veiling van het perceel van U. bracht f 7200.op. Na aftrek van de kosten en na betaling van de eerste hypotheek, schiet er voor den tweeden hypotheekhouder, den heer B. L. v. d. Berg ongeveer f 300.over, zoodat deze voor de resteerende pl.m. f 1000.- concurrent crediteur wordt. Waar de concurrente crediteuren te- samen wel een bedrag van f 8000.— zullen uitmaken en de opbrengst van het meubilair bij veiling door ons op ongeveer f 1200.wordt geschat, ter wijl natuurlijk de faillisementskosten preferent zijn, kan ieder wel uitrekenen wafer van des heeren'U. voorspiege ling, dat de crediteuren 100 pCt. zouden krijgen, zal terechtkomen. Verloting Soester woning. Ten overstaan van den hoofd-agent van Politie, den heer van Leeuwen, had Donderdag de trekking plaats, Het lot viel op nummer 210, zoodat de houder van dit lot de boerenwo ning, die zooveel belangstelling bij het bloemencorso had, in ontvangst kan komen nemen. Plaatselijk Nieuws, Soesterberg Burgerlijke Stand Geboren: 19. Richardus Johannes, z. v, J. R. Kok en W. Kuijker, Birk- straat 57. 20. Gerda Johanna, d. v. C. Smit en J. M. C. Liesker, Konin- ginnelaan 9c. 21. Elisabeth Maria, d. v. M. J. Hersbach en A. Glissenaar, Eemstraat 6. 24. Theodorus, z. v. G. Hilhorst en M. H. Wijnands, Veld weg 14. 25. Johannes Joseph, z. v. J. B. v. d. Bo'gert en J. J. Beke, Van Maarenstraat 8. 27. Everardus Cor- nelis Johannes, z. v. J. Kaats en J. Bosboom, 2e Weteringpad 4. 29. Evertje, d. v. G. Strumpel en E. Kraaij, Pijnenburgerlaan 2. Ondertrouwd: W. S. Veltman en J. Hooglandt. Gehuwd: 27 H. J. Th. M. Koning en C. Stroink. 28. A. Holtslag en C. H. Klarenbeek. Overleden: 21. Catharina Elizabeth Maatje Zieter, 46 jr., Heideweg 14. Kerkberlchten. Predikbeurten Der Ned. Herv. Kerk te Soest. Zondag 8 Sept. Kerk 10 uur Ds. J. C. W. Kruis- hoop. Kerk 6 uur geen dienst. Rembrandtzaal 10 uur Ds. J. J. v. Schaik. Rembrandtzaal 6 uur Ds. J. C. W. Kruishoop. Christ. Gerei. Gemeente, Julianastraat. Zondag voorm. 10 uur, nam. 6 uur Ds. G. W. Alberts van Gorinchem. Donderdag 12 September nam. 7.30 uur Ds. J. Reesink van Noordeloos. Heden overleed te Rotterdam, in den ouderdom van 61 jaar, mevr. WENDELINA CRAMER weduwe van den heer M. A. J. Verkouteren, eerder weduwe van den heer B. Th. C. van Tienen. De executeur-Testamentair J. J. A. DE KONING. Heden overleed in den ouder dom van 63 jaar, onze geliefde Moeder en Behuwdmoeder Catharina Johanna Maria Bedijs-du Bols Ymuiden, Zeeweg 331, A. C. BEDIJS-Roelse P. F. C. ROELSE Bloemendaal, Kerkplein 17, C. M. BEDIJS Soest, Parklaan 8 J. BEDIJS M. M. BEDIJS-Buwalda Amsterdam: P. Lastmankade 33" C. J. M. BEDIJS Soestdijk, 3 September 1929. Paulus Potterlaan 22. Geen rouwbezoek. De teraardebestelling zal plaats hebben Zaterdag 7 September a.s. des middags 12 uur op de Ned. Herv. Begraafplaats te Soest. verkrijgbaar VAN WEEDEStRAAT Het energieke Bestuur der Vereeniging tot Bevordering van het Vreemde lingen Verkeer „Soest Vooruit", dat, tezamen met de verschillende leden der sub-commissies, de feesten ter gelegenheid van het 900-jarig bestaan der Ge meente Soest op zoo voortreffelijke wijze heeft georganiseerd. Van links naar rechts de heeren: Joh. Kraaijenbrink Jr., J. H. Pieper, Th. Wagner (Secretaris), Burgemeester Mr. G. Deketh (Eere-Voorzitter van het (Eere-Comifé), G. H. Veenstra (Voorzitter), W. F. Selderbeek (Penningmeester), J. G. A. Batenburg, A. O. Dammers en J. Stalenhoef. Dat de feesten, ondanks tegenwerking en bestrijding van verschillende kanten, tenslotte in al hunne onderdeelen zoo buitengewoon goed geslaagd zijn, is zeker voor het grootste deel aan bovenstaande heeren te danken. De ongeveer 90% van de Soester bevolking, die dankbaar van het gebodene heeft gebruik ge maakt of op andere wijze daarvan heeft geprofiteerd, is daarvoor dan ook ongetwijfeld aan de organisatoren dank verschuldigd. Voor Allen die Sukkelen met Verstopping of moeilijken, tragen en onregelmatigen Stoelgang zijn Mljnhardt's Laxeertabletten onmisbaar. Werken vlug zonder kramp of pijn. 1 Bij Apothekers en Drogisten. Doos 60 ct. Ingekomen 288 oplossingen. Wij hebben ditmaal alle deelnemers laten meeloten. Als eerste met de bon van f 5.— kwam uit de bus G. Vervat, Burg. Grothestraat 28a met f 2.50, G. Prins, Steenhofstraat 66 en Johan van Hummel, Verl. Schoolweg la, Soesterberg. Deze 3 personen kunnen na Zatermiddag 3 uur de bon in ont vangst komen nemen. Met een troost prijs kwam uit de bus: D. T. Keus v, Batenburg, Ossendamweg 8, W. van Voorthuijsen, Bonningst 1, Soesterberg, Willy Boeschoten Schrikslaan 55, 4. T. L. Schreuder, Talmalaan 8, 5. A. de Zoete, Burg. Grothestraat 41, 6. A. Eb- bing, van Lenneplaan 15, 7. A van 't Net, Nieuwstraat 24,8. M. Schoenmaker, Laanstraat 36, 9. A. C. Kinderdijk, Birkt- straat 10, 10. A. J. Stalenhoef, Toren- straat 20. De troostprijzen kunnen vanaf Woens dag in ontvangst worden genomen. De 26 briefschrijvers onzen extra dank voor de nauwkeurigheid waarmede zij te werk zijn gegaan. Thans een wedstrijd voor kinderen tot 12 Jaar. Onze vraag is: Waarom heeft een soldaat koperen knoopen aan zijn jas 7 Antwoord: van wonende te Als prijs stellen we een mooi ge bonden boek ter beschikking. Inzending tot Woensdagavond 9 uur. Voorwaarden als voor onze vorige wedstrijden reeds is vastgesteld. WILLY VEENENDAAL Van Weedestraat 40a. SOEST 1929. Notaris F. P. E. VAN DITZHUIJZEN te Baarn, zal des avonds 7 uur, in het café Wed. G. Sukel te Soest, Laanstraat 30 PUBLIEK VERK00PEN a. voor den Heer C. SUKKEL Wzn. te Soest, DE BOERDERIJ te Soest aan de Beu kenlaan no. 2 met achtergelegen wei land en weg, benevens een perceel weiland aan het Oude Grachtje te Soest ter gezamenlijke grootte van 3.33.85 H.A., te veilen in 5 perceelen, comb. en massa. perc. 1. Huis met veeschuur, groot pl.m. 13 Aren perc. 2. weiland en weg, groot pl.m. 22 Aren. perc. 3. weiland en weg groot pl.m. 1 HA. perc. 4. weiland en weg groot pl m. 1.08 H.A. perc. 5. weiland Oude Grachtje gr. 90.80 Aren. b. voor Mej. de Wed. G. SUKKEL te Soest: WEI- en HOOILAND te Soest, in het Veen naast voorgaand perceel aan het Oude Grachtje ter grootte van 367 H.A. te veilen in één perceel. Aanvaarding bij de betaling 4 Nov. 1929. Meerdere inlichtingen te bekomen ten kantore van genoemden Notaris. Door den E.A. Heer Rechter-Com missaris in het faillissement van G. UITERWIJK, handels-reiziger, wo nende te Soestdijk aan de Waldeck Pyrmontlaan No. 1, is bepaald: le. dat de termijn binnen welken de schuldvorderingen moeten zijn inge diend, zal eindigen 9 September 1929 2e. dat de verificatie-vergadering zal gehouden worden op Maandag 23 September 1929 des voormiddags te 10.40 uur in het Paleis van Justitie aan de Hamburgerstraat te Utrecht. Utrecht, 26 Augustus 1929. Achter St. Pieter 16. De Curator: Mr. M. J. DE GEUS. TE K00 2 van 4 mJ,,C H Heelig met ruiven e''w Oiïvénhok. Te be vragen 6 u£. ReVraagt halve dagen in klein eezunjtij" ;en, Hoog loon. puisje. J. van Bil- Soestdijk i— per maand, of ntruin Soestdijk. Bur. de Soester. SOEST 1S29. Notaris F. P. E. VAN DITZHUIZEN te Baarn, zal op des avonds 7 uur in het Café van de Wed. G. SUKEL aan de Laanstraat No. 30 te Soest PUBLIEK VERKOOPEN: circa 300 Roeden te veld staande aardappelen, Roode Star en Ber gers aan de Vosseveldlaan, Soest. Te veilen in diverse perceelen. Op Woensdag 11 September 1929, zal namens de vereeniging „Een school met den Bijbel", te Soest (onder nadere goedkeuring van B. en W. van Soest), worden aanbesteed: Bestek en 2 teekeningen te ver krijgen f 10(franco per post f 10.30), ten kantore van den Architect, Heuvelweg 22 te Soest. Aan de in schrijvers wordt op den dag der be steding, bij inlevering van bestek en teekeningen, f 10.— terugbetaald. De Architect, P. BEEKMAN. Heele ol Nieuwesteq aangebodt ouw, Aangeb met pensi Brieven 2 kamers kelder, bo tertuin. E| Te voor boodschappen en lichte gara gewerkzaamheden. AanmeldenBirktstraat 47 TE HUUR. Gelegen deels in 't Soes- terveen en deels aan de Korte Brink- weg. Betaling per stuks vee en per week. Te bevragnn fa. Swager, van Weedestraat 17 en Torenstraat 22. TE HUUR OF TE KOOP Ben.: 2 kam., keuken en bijkeuken, Boven4 kamers, electr. licht en wa terleiding. Te bevragen bij fa. Swager, v. Wee destraat 17 en Torenstraat 22. Wenscht u in het komend seizoen vruchtboomen aan te planten Wij hebben ruime voorraad prima afge- kweekte boomen in alle vormen voor handen. Appel, peer, kers, moerel, pruim noot, perzik, abrikoos, roode, witte en zwarte aalbessen. Kruisbessen en fram bozen enz. Wij planten ten uwent en GARANDEEREN de hergroei, d.w z. boomen welke de hergroei niet her nemen worden GRATIS door een ge lijksoortige vervangen. Vraagt onze STERK CONCURREERENDE prijs en Kweekerij aan de Boschstr. zoo ook te Den Dolder. Dagelijks te bezichtigen. «I. WOLFF, kweeken SOEST BOSCHSTRAAT 123 DEN DOLDER TELEFOON 6 Dolderscheweg bij het Station ken, bijkeuken, t. voor en ach- :n waterleiding, lat 2 B. doorloops VOor rust en herstellend-dip), verpleegster. HoenderparlM£ht". Bosslr.125, Soest. r r aan h> vldJjWjji^ eeh onder Architectuur,! 700 M2, bev. twee groote karctjjUgroofg keuken, keldej. er. h|.C.MtUin, 1ste etage: 4 gr. kam.; badkam r. 2e etage gr. zolder i-ehéele huis, plaats voor kan ers en.|<()0pje f8300.—. Te bevr. Juj^, Soestdijk. X X (Z, DE MACHI Een spe S, Gespeeld door Mevr. Jul Celd ir Kostuums huize Balju N, Order leiding van ENTRE Kaarten vanaf heden del, Nieuweweg 66 e Vooruit" Kerkstraat aan de zaal, Telefoon Voor heen en terug persoon, minimum 5 een 4-lamp«Stel voor elk aan nemelijk I; 1 Lemeplaan 64, na 8l/a uur Een salon Te bevra oon met 70 platen Kstraat 7 Km in Tui Geit Voor Ocl 'fit 0R2 Eerste k«iÉB MMrende prijzen. Onds Rijk* Proefstation. iVEBND, SOEST TELEF. 2141 Volle Mclkilter 13 cent Gepast Hen Melk t5 cent Karnemelk flH 7 cent Gorteprp p;»r 14 cent Kookroom f> liter 40 cent Slagroom p liter 50 cent Roomboter os marktprijs. KAAS:. I Gouda (VoliR-m.) p.p. 75 cent p.p.70 cent Edammer ]8 p.p. 65 cent Leidsche Ki p.p. 45 cent anbevelend, SOESTER ZUIVELFABRIEK EN INRICHTING. M1DDELWIJKSf 26 - TEL. 2102 ,'ih LSTRAAT 61 s D IJ K 5 ct. per er en per week Nieuwe J'® en 15 cent jHind, W. SLIEP DERDE VERMEERDERDE EN VERBff® UITGAVE Opnieuw bewerkt en naar 'de jongste gec1 uI*9cbreid UITGAVE VAN Th. P. VETHAKE, MAKJte BAARN De kaarten zijn verkrijgbaar bij den BockP*aPlicr f 0*50 per exemplaar. F. C. KUYPERSTRA BEHANG VAN WEEDESTRAA De nle Rubber C Closetmatl In de week van 7 tot en met stellen wij beschikbaar een lilooa* Spaansche wijn voor den prijs Winkelprijs f 1.25 per L» Profiteert van deze gelegenheid om vooi prima flesch wijn te bekomen. geld een aanbevelend dit bereikt 200 KG Ka morgens in zaaien van h en doet het g TORENSTRAAT 10 Bij elke hoev Voor grootv SPECIAL

De Soester | 1929 | | pagina 2