2e BLAD Bekendmakingen. Officieel. Plaatselijk Nieuws. LUXE VERHUUR-INR1CKT1NG Automobiel-Centrale TELFFÖÜN 2061 Soesterberg. Burgerlijke Stand WEIMIilMi A behoorende bij „D E SOESTER" van Zaterdag 27 Sept. 1930, No 77 DIENSTPLICHT. Bekendmaking inzake vrijstelling. De Burgemeester van Soest brengt ter algemeene kennis, dat PH1LIPPI ANTO- NI LEONI van KAMPEN, ingeschrevene voor den dienstplicht, lichting 1930 dezer gemeente, bij besluit van den Minister van Defensie, d.d. 23 September 1930, VIIe Afd. no. 224 V, met ingang van 1 Novem ber 1930, voor een jaar vrijstelling van den dienstplicht wegens persoonlijke onmis baarheid, is verleend. Tegen deze uitspraak kan binnen tien dagen na den dag dezer bekendmaking in beroep worden gekomen door: a. den ingeschrevene, wien de uitspraak geldt, door diens wettigen vertegenwoordi ger; b. door elk der overige voor deze ge meente voor dezelfde lichting ingeschreven personen, of door diens wettigen vertegen woordiger. Het verzoekschrift, daartoe aan de Ko ningin te richten, moet met redenen zijn omkleed, en worden ingediend bij den Bur gemeester, ter secretarie dezer gemeente. De Burgemeester zorgt voor de doorzen ding van het verzoekschrift. Soest, 25 September 193U. De Burgemeester voornoemd, A. J. C. Koenders, l.b. VECHTEN IN DEN TREIN. Vrijdag werd van Amersfoort uit de poli tie alhier telefonisch om assistentie ge vraagd, omdat twee personen voor hun me depassagiers in den trein UtrechtAmers foort zeer hinderlijk waren, en hoogloopen- de ruzie hadden. Zij werden reeds in den trein handgemeen. Beide personen woonachtig te Soest, ver lieten bij het station Soestduinen den trein, Op genoemd station werd de vechtpartij voortgezet, hetgeen een heele ontsteltenis veroorzaakte. De politie, die intusschen ter plaatse was, maakte een eind aan de vecht partij. Tegen beiden, den rijwielhandelaar B. en den arbeider de B., is wegens mishande ling proces-verbaal opgemaakt. L. A. METTROP UTRECHT Tandheelkundige Stationsplein 10 Spreekuren dagelijks van 9 tot 9 n.m. 's Maandags en Vrijdags speciaal ta rief Kliniekprijzen. Specialist in herstellen van fouten of hinderlijke gebitten. BEROEPEN. In de vacature der Ned. Herv. Kerk Ds. Kruishoop, is beroepen Ds. A. van Willigen te Grevelduin Kapelle (N.B.). UNIE COLLECTE. Woensdagavond werd in de C. LT. L. O. School aan de Spoorstraat een bidstond gehouden voor het Chr. Onderwijs, welke niet zoo erg druk bezocht was. Ds. Alke- ma ging daarbij voor in gebed, waarna ge zongen werd Psl. 105 5 en gelezen Gen. 20 1224. Daarop deelt spr. mede dat Ds. J. J. Timmer te Ermelo-Veldwijk door on gesteldheid verhinderd was voor te gaan, zoodat spr. onvoorbereid de spreekbeur; zou vervullen, en daarvoor had gekozen Gen. 26 24; waar duidelijk wordt aange toond dat Genade geen erfgoed is, maar een gemeen goed der Vaderen. Persoonlijk ge loof is reeds mede deelen in de genad. geschonken op den weg van het Verbond der Genade, in Gods Raad gaat het om per soonlijk geloof, gelijk de Keten in Ro mein daarvan spreekt. Na vooraf te hebben gezongen Psl. 86: .6 staat ZEw. vervolgens stil bij den zegen van het Verbond der Vaderen, welke Hij heeft beloofd, en waarom Hij die toezegt. ZEw. wijst de ouders er op die hun kind hebben laten doopen dat zij beloofd hebben bij die plechtigheid, dat kind in de voorzegde leer te doen of te helpen onderwerpen, zoodat dat kind Chr. Ónderwijs noodig heeft. Want wij zelf kunnen onze kinderen niet doen gelooven, dat is genade. Zoo moet huis en school elkander aanvullen tot zegen van het kind en tot aanhouden voor de ouders, het moet als een zuurdeeg aller doortrekken. Na nog vooraf te hebben ia- ten zingen: „Maar 's Hecren gunst is voo:' die Hem vreezen," deelt ZEw. mede dat de Unie Collecte 1. 2 en 3 Octobcr zal ge houden worden. Na het zingen van Psl. 105:5 ging ZEw. voor in vurig dank- en smeekgebed. Aan den uitgang werd gecol lecteerd. B. T. NIJVERHEIDSSCHOOL. Wij verwijzen belangstellende naar de ad vertentie voorkomende in dit blad en aan kondigend de opening der Nijverheids school. Het nut en de noodzakelijkheid dezer les sen voor de jongen-, die een ambacht wil len leeren, is een ieder, die weet wat tegen woordig vereischt wordt wil men zich kun nen presenteeren als een bekwaam vakman, meer dan duidelijk. Wij willen du- alleen volstaan met de volgende bemerkingen: 1. Ouders, die 't belang Uwer jongens inzien, profiteert van de uitstekende gele genheid voor vakopleiding der Uwen. 2. H.H. Onderwijzers der verschillende scholen, aan wie het belang Uwer leerlingen ter harte gaat, gebruikt Uw invloed, dat de jongens zoo spoedig zij Uwe school ver laten hebben, hier hun onderwijs blijven voortzetten. 3. Jongens, die eene beroepskeuze wen- schen te doen of reeds gedaan hebben, be seft in deze Uw welzijn, maakt de a.s. win teravonden ten nutte door Uw lessen aan de Nijverheidsschool. Het bestuur brengt ten slotte het volgen de onder de aandacht van allen dat d( onmogelijkheid het school- en leergeld t( voldoen voor niemand eenige rede behoeft te zijn de lessen niet te volgen. Het bestuur i- gaarne bereid in dergelijke omstandigheden, op gedaan verzoek, de be treffende kosten te verminderen, zoo noo dig zelf- geheel kwijt te schelden. werking met zustersvereenigingen op ieder gebied. De Koninklijke goedkeuring zal op deze -tatuten worden aangevraagd. Bij de daarna gevolgde bespreking van het werkprogram kwamen allerlei wen- schen van de aanwezige leden naar vbren als a. verbetering van wegen als Nieuwe- weg, Ossendamweg, Gallenkamp Pelsweg, Henriëtte Blaeckweg enz.; b. verbreeding van den Nieuwenweg bij de spoorweghalte aldaar; c. verplaatsing van de banken de Socsterbergsche straat naar de over zijd- van den weg (nu staan ze langs het rijwiel pad); d. betere verlichting op sommige we gen; e. meerdere postbestellingen in sommi ge deelen van het dorp; f. meerdere bus lichtingen voornamelijk bij het hulppost kantoor en het station Soest; g. betere treinverbinding met Amsterdam (aanslui- ingen te Baarn); h. instelling van 'n schoon heid-commissie enz. enz.. PLUIMVEE- EN KONIJNENFOK KERS VEREEN. Soest en Omstreken. Dinsdagavond te 8 uur hield genoemde vereeniging eene algemeene ledenvergade ring in het Stations-koffiehuis aan de To renstraat onder voorzitterschap van den heer J. Beetsma. Spr. roept allen het wel kom toe en is er van overtuigd dat al de fokkers dezen zomer hun uiters'te best ge daan hebben voor het jonge goedje, zoo dat de resultaten niet uit zullen blijven. Na dat de notulen en verslag over de excur sie op 10 Mei 1.1. zijn goed gekeurd, deelt de voorzitter mede, dat het bestuur in op dracht der leden hier en daar licht heeft op gestoken, om te komen tot oprichting eener eierenmarkt. Maar het advies luidt: niet doen; omdat Soest wel gunstig ligt voor de pluimveefokkerij, maar niet voor de markt, omreden het te kort bij Amersfoort ligt, en de boeren bij onderzoek toch geen gebruik er van zouden maken, daar deze van oudsher de Vrijdag als uitgaansdag be schouwen en dan maar 8 a 10 duizend eieren zouden worden aangevoerd, wat voor den groothandel veel te gering is.' Vervolgens had het bestuur naar een an dere gelegenheid omgezien voor eieren af zet en had te Amsterdam een 30-tal adre-- sen aangeschreven, echter zonder resultaat. Uit de vergadering werd in overweging ge geven zich niet met den groothandelaars in verbinding te stellen, wat zal geschieden. Voor de pluimveecursus te houden door den heer C. J. Lieshout uit Amersfoort, gaven zich 12 deelnemers op. De aangekondigde Sluis film zal in de 2e helft van Octobcr worden afgedraaid. Gevraagd werd of men de zieke of doode dieren niet langs den openbaren weg zal laten liggen, maar be graven om verdere besmetting te voorko men; ook werd de wensch geuit een club show in dezen winter te houden. Niets meer aan de orde zijnde, werd deze ge animeerde vergadering gesloten. B. T VEROORDEELD. J. V., door de Utr. Rechtbank veroor deeld tot 1 jaar en 8 maanden gevangenis straf met aftrek van preventief, werd te Amsterdam in hooger beroep, dezelfde straf geëischt. Uitspraak over 14 dagen. Verdediger Mr. Simon uit Utrecht. G. S. J. AL3LAS VERGADERING „BUURTVEREENI GING „SOEST-ZUID." CURSUS IN PLUIMVEETEELT. Het bestuur van de Pluimveevereeniging alhier heeft het voornemen, om bij voldoen de deelneming, dezen winter een cursus te doen houden in de Pluimveeteelt, bestaande uit 12 lessen en te geven door den heer G. J. Lieshout te Montfoort. De vorige week werd een algemeene le den-vergadering gehouden van bovenvër- melde vereeniging. De opkomst was niet zooals verwacht was, maar toch waren nog een 40 personen in de Gouden Ploeg samen gekomen. Voorzitter was de heer A. D. van Krie ken, die de aanwezigen welkom heette en wenschen van beterschap uitte voor den heer Ran, een mede-bestuurslid die door een auto-ongeval verhinderd is de verga dering bij te wonen. Na de notulen en ingekomen stukken werden de statuten en 't huishoudelijk re glement behandeld en vastgesteld. Het doel der Ver. is het behartigen der buurtbelan- gen van de bewoners in het Zuidelijk ge deelte der gemeente Soest en zulks in den meest uitgebreiden zin des woords. Zij tracht haar doel te bereiken langs wettigen weg en wel door: lo. het houden van ver gaderingen en onderlinge besprekingen; 2o. het voorstaan harer belangen bij gemeente en andere besturen; 3o. onderlinge samen- ™G. v. d. MEER J r. BONTWERKER 5 TlfLtFOON 11285— S Oud Kerkhof 43 UTRECHT" z VERMAKEN REPARFË'CEN 2 Nan alle soorten BOVl'WERKtN DEMONSTRATIE IN WEVEN. Dezer dagen is er iets heel aparts voor Soest te bezichtigen in de zaak van Mevr. Wiersmk, Torenstr. No. 8. Er worden ver schillende weefmethoden gedemonstreerd een weef raam waarop smyrnakussens, thee doeken, taschjes, theemutsen enz. kunnen worden vervaardigd. Het ligt in de bedoeling van Mevr. Wiers ma om door deze demonstratie te komen tot oprichting van cursussen, waar onder richt gegeven wordt in raamweven enz Zonder verplichting wordt iedere bezoe ker gaarne inlichting verstrekt. AANBESTEDING. Door de directie van het Gem. Gasbe drijf werd hedenmiddag aanbesteed het bouwen van een steenen schuur op het ter rein. Inschrijvers de H.H.: H. A. Jekel en Co. 2155. G. J. Bosboom 1789. Gebr» v. d. Lugt 186t). J. Mets 1728. J. Jorna 1665. H. Klein 1647. B. E. Vlug 1631. ADVIES IN ALLE RECHTSZAKEN INCASSO- EN INFORMATIEBUREAU „UTRECHT" L, NIEUWSTRAAT 90, UTRECHT. Tel. 11460 - Postrek. 69147. INCASSO'S INFORMATIES KERKDIENST. A.s. Donderdagavond ten 7 uur, hoopt in de Ned. Herv. Kerk op te treden de be roepen predikant Ds. A. van Willigen, van 's Grevelduin-Capelle. OPENING EENER ZAAK. Heden, Zaterdag opent de heer Jaar>ma een tweede zaak in Manufacturen aan de Soesterbergschestraat 30. Het is zeker een goed idee, een zaak in bovengenoemd gen re, aldaar te vestigen, daar zoo'n zaak ov> z'n plaats zal zijn. Wij wenschen den Heer Jaarsma een goed succes! Verder verwijzen wij de lezers naar de annonce, voorkomende in dit blad. GEVONDEN VOORWERPEN. Een taschje met treksluiting. Een dubbeltje. Een damestaschje. Een grijze dameshandschoen. Een vulpenhouder. Een broche met steen. Aangeloopen een roode poes. Aangevlogen een postduif 31920 H2 N9 .930. ONDERSCHEIDINGEN. Een dezer dagen heeft de afdeeling Soest en Omstreken van den Algemeenen Nedcr- landschen Politie-Bond onder voorzitter schap van den Heer A. F. Schreuder, In specteur van Politie te Soest, vergaderd. Op deze bijeenkomst heeft de voorzitter het bronzen kruis voor 10-jarigen dienst uit gereikt aan den agent van politie M. de Bruin en het zilveren kruis voor 20-jarigen dienst aan den majoor van politie H. van Leeuwen. HINDERWET-OVERTREDING. Tegen den inwoner O. is door de politie proces-verbaal opgemaakt inzake overtre ding van de Hinderwet. O. heeft vergun ning voor een opslagplaats voor petroleum in een plaatijzeren schuur, doch bij onder zoek bleek, dat de vaten petroleum overal lagen, (zelfs in de buurt van een hooiberg, die vlak naast het huis staat), behalve dan in de schuur, waar alleen maar boonen aan wezig waren. •FAILLISSEMENT. N. PRINSEN, SOEST. Aantal crediteuren: 5. Grootste vordering 871.68 bel.; kleinste vordering 24.55 g.g. Totaal passief 1791.45, waarvan pref. 1160.70. Baten: De baten bedragen in totaal volgens op gemaakte boedelbeschrijving 172.05. Toelichting: Failliet was aan de Soesterbergschestraat 6 gevestigd als koopman .en werd in staat van faillissement verklaard naar aanleiding van een post geleverde goederen ten be drage van pl.m. 250.Er werd geen accoord gedeponeerd. Uitspraak van het faillLsement vond plaats 28 Mei 1930 met benoeming tot curator van Mr. Dr. M. Tv deman, Snouckartlaan 19 Amersfoort. (St« Crt. '30, No. 106) en werd aangevraagd in zake geleverde goederen tot een bedrag van pl.m. 350.Een accoord werd niet aangeboden. W. J. Bolten, A'dam, g.g. 24.5 G. 1'. O Heese, dito, adv.-fk. g.p. 247.7. E. Melchers, Schiedam, g.g.-l-k. p. 222.54 J. A. J. Nolet, dito, g.g.-fk g.p. 424.93 Belasting g.p. 871.o8 VAN DEN HEUVEL. We leven in de eeuw van het licht, van het kunstlicht wel te verstaan. Haast over al, waar maar van eenige cultuur sprake i wordt een goede verlichting een cisch ds tijds genoemd, en elke nieuwe vinding op dit gebied, die een vroegere blijkt te over treffen, vindt spoedig gereedc ingang. In zeer snel tempo zijn de verbeteringen el kaar opgevolgd, in den tijd van enkele tien tallen jaren, en bejaarden kunnen met recht zeggen, dat zij de evolutie van het licht in haar geheelen schitterenden gang hebben meegemaakt. Groot, zeer groot is de in vloed hiervan op l\et gezelschapsleven, dat temidden van den onafgebroken stroom van nieuwe en nuttige toepassingen, niet even den tijd heeft om wat op adem te komen om zich meteen even Je realiseeren, hoever men nu al gekomen is en wat het wel worden kan. Want het laatste woord is ook hiervan voor de ontwikkeling van het licht niet ge sproken, dat nog een eindelooze toekomst vol van verrassende en zegenrijke moge lijkheden tegemoet gaat. Er is misschien wel geen ander terrein te noemen, waar het nieuwe zoo voetstoots en met zulk een op recht verlangen wordt binnen gehaald en begroet. En het blijkt wel, alsof het tegen woordige geslacht zich met onstuimige vaart wil schadeloos stellen voor alles, wat men in vorige eeuwen aan ongemakken te verduren had, die men nu voor onuitstaan baar houden zou. Want de verlichting, zoowel buiten al binnen, liet vroeger alles te wenschen over. Vooral buitenshuis, op straat en in 't bij zonder op den weg. Tot in de zeventiende eeuw kende men op den openbaren weg haast nergens iets, dat op dien naam aan spraak maken kon en die toestand heeft zich op het platteland en in zeer kleine plaatsen nog geruimen tijd nadien besten digd. In die eeuw begon men in sommige steden wat aan publieke verlichting te doen. Op zeer bescheiden schaal echter. Hiervoor kwamen dan alleen nog maar de zeer don kere nachten in aanmerking en wel voor enkele of meerdere uren tot middernacht. En dan nog maar in de voornaamste buur ten, waar om de zooveel huizen een licht of lantaarn geplaatst werd. En dikwijls ge beurde dit nog niet eens direct van over heidswege, maar werd hiervoor aan een particulier ondernemer een patent of ver gunning verstrekt. Met de invoering van deze eerste schemering van verlichting was men nog geenszins onverdeeld ingenomen. Door de voorstanders hartelijk toegejuicht, werd zij door de tegenstanders fel bestre den op gronden, die nu aan elkeen zeer bi zar zouden voorkomen. Men meende onder meer de natuur geweld aan te doen, door elke maatregel, die betoogde de duisternis wat minder hinderlijk te doen zijn. En dan ging het nog maar om een verlichting, die in werkelijkheid niet meer dan een flauw schijnsel was. Geen wonder dan, dat in die lichtlooze tijden de misdaad overal welig en in ver scheidene vormen tieren kon. Veel, zee veel kon in de duisternis gebeuren, wat nimmer aan het licht kwam. De onveilig heid op straat en op den weg moest dan ook wel zeer groot zijn, want het bezit van een eigen draagbare lantaarn maakte niet veel uit. Zoodra de schemer was ingevallen, ging een fatsoenlijk mensch slechts bij hoo- ge noodzaak de deur uit. Op de buiten wegen, die soms door rooverbenden onvei lig gemaakt werden, dorst biina niemand zich alleen te wagen. Een intensief en uit gebreid vereenigingsleven, zooals we thans kennen was toen zoogoed als onbestaan baar, opgesloten als het leven min of meer was binnen de muren van de gezinswoning. Zoo heeft dan de ontwikkeling van het licht in hooge mate medegewerkt aan de bevordering van het levensgeluk en aan den algemeenen vooruitgang. En zij, die in de afgeloopen dagen tijdens de lichtweek het voorrecht hadden de stad Utrecht bij avond te zien, zullen zeker een grootschen in druk hebben ontvangen van de wonderen, waartoe de moderne lichttechniek in staat is. Een feesttooi weliswaar en nog geen 1a- gelijksch kleed, maar niettemin een schit terend voorbeeld van een schitterende wer kelijkheid die zich binnen afzienbaren tijd in plaatsen van eenigen omvang bestendigen kan. Geen koude werkelijkheid ditmaal, maar eene, die behalve het nut ook de schoonheid dient, daar zij warmte en poëzy verspreidt en de oude artistieke bouwvor men herleven doet, terwijl zij de nieuwe beter doet uitkomen. Van de moderne verlichting valt niets dan goeds te zeggen, wat wel bizonder uniek is, daar elke medaille toch haar keerzijde heet te hebben en aan elke zaak, hoe voordeelig ook, dikwijls toch in een of ander opzicht eenig nadeel verbonden is. Op de kwaliteit van ons hedendaagsch licht valt dan ook niets aan te merken en hiermee is elke vroegere wijze van verlichting eenmaal en voorgoed geslagen. Te wenschen blijft al leen, dat de kostprijs niet het tempo van doorvoering en algemeene toepassing ver tragen doet. Wat niet onmogelijk is, daar een sterk vermeerderd stroomverbruik de productieprijs drukken zal. Overal dringt het licht meer door, tot in dc verste schuilhoeken'der aarde, tot in het kleinste dorp en gehucht. Wel niet in die mate als in de groote steden, maar toch breekt het baan en er zijn zelfs al verschei dene kleinere plaatsen in ons land, die niet achter willen blijven en in dat opzicht niet voor een groote stad willen onderdoen. Waar de voorziening met electriciteit tot stand kwam, daar kwam ook de moderne verlichting en vele buitengemeenten kre gen alzoo een gezellig aanzien in de lange winteravonden, wanneer zij anders als ver laten en uitgestorven schenen. Het licht is als het leven, waarnaar we allen hunkeren. Het i- niet alleen makkelijk, maar 't is ook gezellig, een atmosfeer van warmte en intimiteit scheppend. In 't bi zonder ook het licht, dat door onze elec- trische lampjes wordt uitgestraald en dal op velerlei wijzen kan aangebracht en ver zacht worden. Soesterberg kan ook van electrisch licht genieten, zoo het dit wenscht. De openba re verlichting kan in de kom van 't dorp voldoende geacht worden, doch in enkele zijlanen en op groote gedeelten van den hoofdweg laat zij nog wel iets te wenschen over. Het gedeelte tussehen Oude Tempel laan en Cenakel bijvoorbeeld, om nu maar eens iets te noemen, doet 's avonds nog eenigszins historisch aan, als wilde men daar demonstreeren, hoe het vroeger wel was. Moge ook alhier her licht de duisternis overwinnen. „TOESCHOUWER" PROEVEN VOOR HET NEERSLAAN VOOR WOLKEN. De proeven voor het neerslaan van wol ken zullen herhaald worden op a.s. Vrijdag middag 3 October boven de Noordzee bij Scheveningen. Weer zullen eenige vliegtui gen van de Luchtvaartafdeeling te Soester berg deelnemen en zal de technische leiding dezer demonstratie evenals de vorige maal berusten bij luitenant Visch, chef van den meteorologischen dienst te Soesterberg, ge assisteerd door den luitenant van Giessen. Van de demonstratie zal een filmopname gemaakt worden. FAILLISSEMENT OPGEHEVEN. De Arrondissements-Rechtbank te Utrecht heeft het faillissement van A. W. Levering te Soesterberg, wegens gebrek aan actief opgeheven. van IS—24 Sept. 193(1. GEBOREN: Maria Theodora, d. v. A. Werkhoven, O. Utr. weg 20a; Wilhelmus Johannes, z. v. W. Wolfsen en J. H. van Doorn, Schoutenkampweg 2; Teunis, z. v. G. Schaap en C. M. Lemstra, Beetzlaan 72. GEHUWD: C. Th. Wijnands en P. van Klooster; L. de Ruijgt en A. C. van de Kleij; G. J. A. Bakker en C. A. J. van de Kleij; B. A. Hüsken en A. M. Tammer. OVERLEDEN: Jan van Schalkwijk, 71 jaar, geh. met Grietje Boomhouwer, Ko- ninginnelaan 55. Vestiging 18-24 Sept. 1930. J. H. M. van de Kallen, van Sneek naar Amersfoortschestraat 20; W. Nobel, van Dokkum naar Kolonieweg 5; W. Broertjes, van Bussurn naar Molenstraat W.Z. 41; j. A. Rcmijnse, van Diepenveen naar Beuken laan 1; D. van Kleef met gez., van Duis burg naar v. Weedestraat 9; L. G. Gotide- lach, van Vleuten naar Sinnemaplein 4; H. Dering, van Amsterdam naar Torenstr 1 c; M. C. J. Kortekaas, van A'foort naar Birktstraat 46; A. G. Terhorst, van Haar lem naar Parklaan 12c; J. M. van Westen, van Baarn naar Utr.weg 4; H. van Gerner van Ommen naar Steenhofstraat 5; A. M. Tap met gezin, van Weltevreden naar Ban- ningstraat 60;A. G. Baggerman van Hou- weninge, geb. Everts, van Klappa Kampit (Billiton) naar De Beaufortlaan 2; J. van Duinkerken, van A'foort naar van Lijnden laan 10; B. J. Rosmuller m. gez., van A'dam naar Soesterengweg 20; J. E. Rein, vim Mannheim naar v. Lcnneplaan 51; C. van de Zouw, van Mijdrecht naar L. Brink weg; M. J. Bouwmans, van Teteringen naar Amersf.straat 20; B. C. Inhulsen, van Apel doorn naar Wilhelminalaan 17; M. C. Aarts van Roermond naar Steenhofstraat 6; F. A. Th. Wils, van Utrecht naar Molenstraat W.Z. 82; Pl C. Ouwehand, m. gez., van den Haag naar Andriessestraat 16. Koopt Uw Heerenmode-artikelen bij Ondergoederen van Benger Meridian enz. Pu l-overs Wollen Vesten. Handschoenen F. C. Kuijperslraat 10 - Telef. 2169 Vertrek van 1824 Sept. 1930. G. W. Hagedoorn, van Beckeringhstr. 12 naar Baarn, Weteringstraat 13; E. Hoek, van F. C. Kuijperstraat 4 naar Andijk, Oosterdijk bij Dekker; P. van de Wall, van Wilhelminalaan 22 naar Nrd. Scharwoude, Dorpstraat A 112; A. Domselaar, v. Spoor straat 33 naar Nijkerk, Kleterstraat B21; H. Rebel, van Korteweg 9 naar Bussurn, Adelheidstraat 35; B. Berroth, van Amersf. straat 46 naar Hilversum, 's-Gravenl.weg 90 a; Wed. P. Merts, van Steenhofstraat 46 naar Rosmalen, gest. Coudewater; G. M. van Wely, van Beetzlaan 22 naar Baarn, Hoofdstraat 21; G. Wijers. met gez., van Spoorstraat 33 naar Zeist, Dolderscheweg 61; G. M. Stcinhauser, met gez., van KI. Engendaalweg 11 naar Gouda, Bocken- bergstraat 106; G. P. Gerretsen, van Rcm- brandtlaan 7 naar Westerbork A 10; E Huijskes, v. Klaarwaterweg 35 naar Hoog land. Nijkerkerstraat C29; Wed. Petrie, van v. Lijndenlaan 10 naar Utrecht, Maliebaan 5; H. M. Weerenberk, van Kerkpad Z.Z 24 naar den Helder, Loodsgracht 50; D. Lindeman, m. gez., van Ossendamweg 6 naar A'dam, Sloten, Akerpolderstraat 9; A. Viruly, van Kampweg 36 naar N. Am- stel, H. van Borselenkade 37; M. v. Ooijen, v. Schoutenkampweg 4 naar Baarn, Brink straat; M. F. de Radder, van Kampweg 36 naar N. Amstel, H. van Borselenkade 37; L. Büscher, van Amersf.straat 76 naar Bo- chum (Dld), Grensstraat 133; G. Aalderink met gez., van L. Brinkweg 49 naar A'dam, Heerengracht 398; A. Weener, van Erica- weg 4 naar den Haag, van Boctzelacrl. 84; H. W. J. van Kerkhof, van v. W'eedestraat 35 naar Beesd (Acquoy) A 67J. F. van de Bos met gez., van Vrcdchofstraat 2 naar

De Soester | 1930 | | pagina 5