T N ST ADI Nc Soesterberg. Rechtzaken. OOKT 99 in prijzen van 6 tot 12 cent. Sigarenfabr, Rozenstraat 12-14 Bilt (U.> Ingezonden. Advertentiën T© huur» mooie woning Neeltje Meijer Gramoloon Voor liefhebbers Ter overname Flinke dienstbode Schocnmaaktijd Karpettentijd „HET HANDELSHUIS" KARPETTEN J. VERWOERD - POELIER - Gaat U trouwen - „HET HANDELSHUIS" HEEREN-COSTUUMS BELASTINGPLICHTIGEN Burgerlijke Stand Dï succes afgewerkt en de bijeenkomst om cir ca 12 uur gesloten. De afdeeling Soest der S.D.A.P. heeft waardig haar Meifeest ge vierd. DE KONINGIN-MOEDER OP 21 MEI NAAR SOESTDIJK. H.M. de Koningin Moeder is voornemens op 18 Mei de residentie te verlaten en op 21 Mei het paleis te Soestdijk te betrekken. Van 13 tot 21 Mei zal H.M. incognito ver blijf houden in Velp en intrek nemen in het hotel Beekhuizen. VERBETERING DRIEHOEKSWEG De Driehoeksweg alhier, waaraan het vo rig jaar een Christelijke school is gebouwd, was voor kort geleden nog steeds een zand weg en bij regenachtig weer een modder weg. Op dezen weg is nu een laag ingewalste sintels aangebracht, zoodat deze weg nu een belangrijke verbetering heeft ondergaan en de schoolkinderen bij regenachtig weer be hoorlijk in de school kunnen komen. VERBREEDING VAN DEN RIJKS STRAATWEG? Zooals bekend zal zijn, zal de groote autoweg van Amsterdam naar Apeldoorn nabij Baarn verder aansluiten op den be- staanden nieuwen weg en achterom loopen door den polder naast de thans aanwezige spoorlijn BaarnAmersfoort. Deze weg zal bestemd zijn voor het groote autoverkeer van Amsterdam met Apeloorn, Zwolle, De venter en verder. Deze weg zal buiten Amersfoort omloopen langs Hoevelaken. Voor het plaatselijk verkeer met A'foort zelf zal een nieuwe secundaire weg worden aangelegd, dan wel zal een bestaande weg worden verbeterd en verbreed. Het Rijk schijnt nu wel genegen te zijn deze secundaire weg te doen loopen over de nu bestaande Rijksstraatweg door Soest, indien de gemeente Soest zorg draagt, dat de benoodigde grond voor wegverbreeding beschikbaar komt. Er zal dan komen een breede autoweg met aan beide zijden een rijwielpad en een wandelpad. Het wandel pad zal dan aan de buitenzijde komen. Dezer dagen is men reeds aangevangen met het uitzetten van de breedte. De totaal breedte met rijwiel- en wandelpaden mee, waarop de weg dan zou worden gebracht, is aangegeven door de kleine piket-paaltjes met rooden kop|. Wij meenen te weten, dat de middenstand te Soest den weg gaarne zou behouden en ook alles in het werk zal stellen om uitvoe ring van dezen secundairen weg langs den tegenwoordigen Rijksstraatweg mogelijk te maken. CANDIDATENLIJST A.R. PARTIJ. In de Maandagavond gehouden ledenver gadering werden onderstaande personen als candidaat op die lijst geplaatst voor de a.s. Gemeenteraadsverkiezing. I. A- Endendijk. 2. D. A. de Bruin. 3. K. Lodeeseny 4. H. Dippel. 5. T. Dorresteijn. 6. P. J. v/d Burg. 7. A. G. den Bestem 8. Joh. Tak. 9. W. v/d Velden. 10. K. Lairf. GEVONDEN VOORWERPEN Een vulpotlood. Een vulpenhouder, iEen copieboekj. Een gouden ring. Een belastingmerk. Een rozenkrans;. Aangeloopen een klein wit hondje. VAN DEN HEUVEL. Als vervolg op ons vorig artikel over de beteekenis van het vliegkamp voor deze plaats, zullen we nu nagaan de betrekking, die er bestaat tusschen Soesterberg en de aviatiek, bij welker ontwikkeling de naam en de beteekenis van dit woonoord innig betrokken zijn. Zooals reeds gezegd is, kan Soesterberg voor Nederland de bakermat van het vlieg wezen genoemd worden. De snelle ontwik keling hiervan na den grooten oorlog heeft dit volkomen bevestigd. Bij de beëindiging van dit vreeselijk tijdperk moest de lucht vaart de bewijzen leveren, dat zij niet en kel en alleen voor den krijg van beteekenis was, wat intusschen voor haar altijd nog een beletsel vormde om zich populair te ma ken, maar ook dat zij toegepast kon worden op het maatschappelijk leven. Het jaar 1919 werd dan het aanvangsjaar voor de vreedzame toepassing van het lucht verkeer in ons land. Zoo was de organisatie van de E.L.T.A. te Amsterdam op initiatief van den eersten Luitenant Vlieger A. Pies man en anderen een feit van groote betee kenis. Die belangwekkende demonstratie lokte gedurende vele dagen een stroom van bezoekers naar de Eltaterreinen, waar men zich van nabij op de hoogte kon stellen van de groote en ongedachte vorderingen van het vliegwezen in ons vaderland. Zon der twijfel heeft dit de oprichting van de Koninklijke Luchtvaartmaatschappij, kort weg en populair genoemd, de K.L.M. hel pen voorbereiden. Deze kwam den 7den October van het jaar 1919 tot stand. De vele ontelbare er varingen met het vliegtuig in den oorlog opgedaan werden nu door den vliegtuigbou wer Fokker en anderen omgewerkt voor toe stellen, wier geheele bouw op de behoef ten van het vracht- en personenvervoer werd ingericht. Deze vliegtuigen werden al dra door genoemde maatschappij in gebruik gesteld, die zich intusschen binnen enkele jaren tot organisatie van belang wist te ont wikkelen. Als directeur dezer maatschappij met we reldreputatie fungeert de heer A. Plesman hier reeds eerder genoemd. Onder diens bekwame leiding werd zij een modelinrich ting, welke de vergelijking met de besten op dat gebied in het buitenland met gl^ns doorstaan kan. Zoowel om haar degelijke technische organisatie als om de groote des kundigheid van haar personeel. Voor dat personeel heeft zij, behalve den directeur nog verscheidene andere eerste klas krach ten van hier gerecruteerd. Haar ingestelde dienst op Indië is een toonbeeld voor de gansche wereld en een illuster voorbeeld tevens. De beroemde pioniersvluchten vormen op zichzelf reeds een schitterend hoofdstuk in de geschiedenis van de Nederlandsche avia tiek. Daarin prijken vele bekende namen van toenmaals Soesterbergsche plaatsgeno ten. Al deze belangrijke resultaten, in een kor te spanne tijds bereikt, doen vanzelf van de naaste toekomst veel verwachten. In die enkele jaren heeft de civiele luchtvaart in Nederland haar bestaansrecht bewezen. Niet alleen voor het internationaal verkeer, maar ook voor het nationaal verkeer kan zij wellicht spoedig een plaats van wassen de beteekenis gaan innemen. Gezien de ontzettend snelle groei in de laatste jaren, mag men zulks voor de eerst volgende ja ren niet als een onmogelijkheid beschouwen. In elk geval is het veilig voor deze plaats, welker faam en opkomst met de geschiede- van het vliegwezen in nauw verband staan, ook met de ontwikkeling daarvan voor de toekomst rekening te houden. Dezer dagen wordt door de K.L.M. de dienst RotterdamSchouwen geopend, wel ke misschien spoedig naar Vlissingen zal worden doorgetrokken. In 't Noorden van ons land maakt men ook plannen voor een binnenlandsche luchtlijn. Weliswaar kunnen al deze uit te voeren plannen misschien nog maar als proefnemingen beschouwd wor den, die in financieel opzicht schipbreuk zouden kunnen lijden. Niet echter in tech nisch opzicht, zooals door de totstandko ming op zichzelf reeds bewezen is. Zoo ze niet mochten slagen, dan kan men er ech ter van verzekerd zijn, dat toch weer da delijk nieuwe plannen tot uitvoering zullen komen. Net zoolang, totdat men overwon nen heeft. Want de groote voordeelen van een snelverkeer als de luchtvaart is, zullen een prikkel blijven om alle moeilijkheden te leeren overwinnen. Zoo de aanvankelijke plannen nu reeds slagen mochten, dan kan men er staat op maken, dat binnen korte jaren Nederland met een luchtnet zal overwelfd zijn, waarin Soesterberg zijn toekomende, centrale plaats zal innemen. „TOESCHOUWER". DEMONSTRATIE-UITVOERING GYM NASTIEK VEREENIGING. Naar we vernemen hoopt de Algemeene Gymnastiekvereeniging van hier op 15 Mei ai.s. een demonstratie-uitvoering met af wisselend program te geven in de nieuwe zaal van Theehuis „Soesterdal." DE SCHERMWEDSTRIJDEN TE AMERSFOORT. Bij de groote schermwedstrijden in de sociëteit Amicitia te Amersfoort, georgani seerd ter gelegenheid van de viering van het 35-jarig bestaan van de Amersfoortsche Schermvereeniging E. M. M. A. won o.m. in de finale de heer Neuteboom van Soes terberg met 3 partijen en 3 gegeven treffers. EEN DUBBEL TRAMSPOOR? Bij het afdeelingonderzoek der Eerste Ka mer over het onteigeningsontwerp voor ver betering van den rijksweg de Bilt-Soester- berg-Amersfoort spraken eenige leden de hoop uit, dat inderdaad op den weg tus schen Huis ter Heide en de Daam Fockema- laan een dubbel tramspoor zou worden aangelegd. Zou zulks niet geschieden, dan achten zij het niet noodzakelijk, om dien weg te veranderen. O k drongen zij bij den minister op spoed aan met betrekking tot den aanleg dier tramsporen, vooral in verband met de be bouwing langs dien weg. LEZING LUCHTFOTOGRAFIE. Ter gelegenheid van het vijfjarig bestaan der plaatselijke afdeeling van den Nationa- len Bond „Het Mobilisatiekruis" hield Kapt, J. H. Sar, chef van den fot. techn. dienst der luchtvaartafdeeling te Soesterberg op Dinsdag van de vorige week te Drie- bergen-Rijsenburg een welgeslaagde lezing met lichtbeelden over „Luchtphotografie." AANBESTEDING. Door den architect H. van Overhagen te Bunnik werd op 1 Mei aldaar aanbesteed het bouwen van twee woningen voor mej. W. Li,. Roelofsen te Bunnik. Door H. de Jager te Soesterberg werd hierop ingeschreven voor 8.480. EEN WERKWEEK. De Vrijz. Chr. Jeugd-centrale zal van 1-8 Augustus a.s. te Soesterberg een werkweek organiseeren voor leiders van leekenspel en -dans. Het zeer bijzondere program zal hier tijdig worden bekend gemaakt. bovendien nog subsidies, het is volkomen begrijpelijk. En toch kan dit in bruikleen geven van grond zijn moeilijkheid meebrengen. Want in die bosschen groeien boomen, en •t verkoopen daarvan komt elk jaar voor. Zoo'n wagen met lange dennen het bose.i uitrijden brengt eigenaardige moeilijkheden met zich. En zoo kan het voorkomen, dat met geen mogelijkheid zulk een wielerpai te mijden is voor een kort gedeelte. Evenzoo is 't begrijpelijk, dat het U.M.O. bestuur er niet mee op heeft, dat haar pa den worden geschonden, al is het dan nood gedwongen, en al is het pad aangelegd op grond van hem, die de boomen verkocht. Zoo bracht opzichter Koudijs van de .M.O. proces-verbaal uit tegen zulk een dennenvervoerder. Boschbaas Jansen der gemeente Amersfoort was als getuige k dé charge verschenen om een en ander uit de doeken te doen. De betrokken voerman werd door O.M.l'. en door den Kantonrechter schuldig geacht, maar bleef zonder oplegging van straf. Dus toch schuldig. Het is gewenscht, dat vóór het volgende houtseizoen Jan', en Febr. 1932 aanbreekt. Gemeentebesturen van A'foort en U. M. O. bestuur elkaar hebben gevonden. Het betrof hier het rijwielpad vanaf den Amersfoortschen Berg naar de Pyramide van Austerlitz. dat bij het Amersfoortsche eind, lang slingert door gementelijk bosch. UITSPRAKEN KANTONGERECHT Wielrijden en zich vasthouden aan motor rijtuig: H. G. K. Soest 5 of 5 d. Wielrijden in dronkenschap Soest 20 of 8 d. Idem op verboden weg: Soest 2 of 1 d. Soest: KANTONGERECHT TE AMERSFOORT Verslag van de zitting. Plaats van opneming. Een Amsterdamsch automan had te snel gereden in SoesterbeTg. Doodgewoon, sim pel feit, en toch had hij vorige week tele grafisch verzocht om zijn zaak een week op te schorten, hetwelk geschiedde. Heden verscheen hij, al was zijn vonnis van 15 voor dat snel rijden reeds uitgesproken, al vorens hij verscheen, Men hoorde echter wat hij reeds te vertellen had en waarvoor hij zooveel kosten van telegram, trein en taxi had gemaakt, en waarom hij beslist zich wilde weren. Dat verweer bracht bovengemelde 15 terug op eisch en vonnis van 7.50. Daar leek alzoo voor Openb. Min. en voor Kan tonrechter wel eenig waars te schuilen in den verdedigingsgrond. Deze was als volgt Wanneer men bij het waarschuwingsbord max. snelheid komt, is natuurlijk een stuk weg noodig om binnen dat maximum te ge raken. En toch vangt in Soesterberg de 200 Meter van opname, de val, direct aan ach ter het waarschuwingsbord. Beslist dient een ruimte te worden gegeven om de ver minderde snelheid te bereiken. Deze toeestand treft men op vele plaatsen aan. Het U. M. O. rijwielpad Prachtig slingeren die paden der vereeni- ging Utrecht met Omstreken door bosch en hei en bieden heerlijk genot in de volle, vrije natuur buiten heerbaan en autogeraas en -gerace. Wielrijders voor plezier, die van deze mooie paden gebruik maken en zich buiten U. M. O. houden om die paar centen, moe ten zichzelven wel minderwaardig gaan ach ten. Dat gemeentebesturen gaarne boschwe- i gen en -boschpaden disponibel stellen en 99 Ongeëvenaard in kwaliteit J. van H. J. A. W. O. Te snel rijden Zeist 40 of 20 H. IJ. van W-, Buiten verantwoordelijkheid der Redactie Soest, Mei 1931. Geachte Redactie, Verzoeke beleefd plaatsing in Uw eersl uitkomend blad van het volgende: WEDEROM ABATTOIR-SCHANDAAL? Zaterdagochtend 2 Mei kreeg ik het in den zin, mij. voor den civielen prijs k 0.40 per V> K.G., een lekker, sappig stukje, pri- ma(?) rundvleesch te gaan aanschaffen in den winkel van de Gemeentelijke-Slacht- plaats alhier. Alhoewel, volgens de advertentie, ver krijgbaar vanaf 9 uur, moest het publiek geduldig voor den winkel staan wachten, totdat eindelijk, om kwartier over negen, de verkooper arriveerde en het werd bij half tien, alvorens de zaak begon te draai en. Doch dit was het ergste niet. Wat was inmiddels geschied? Reeds tijdens het wachten constateerde men een walgelijke lucht. Een vrachtauto was het terrein komen oprijden en hield stil voor den inmiddels geopenden stal, een paar M. achter den win kel gelegen. En toen wij den winkel binnen gingen, was dadr de stank zóó erg, dat meerdere menschen den neus dichthielden. De slachter-verkooper lachte eens even heimelijk. In genoemde stal toch lagen een paar walgelijk stinkende koeien-cadavers, die, terwijl het publiek in en gedeeltelijk buiten vóór den winkel aanwezig was met een ka bel op den auto moesten worden geheschen. Ten aanschouwe en in het bijzijn dus van het vleeschkoopend publiek! Het was, in één woord, een walgelijke, weerzinwekkende manier van doen! Een cadaver was gehéél van de huid ontdaan! De verontwaardiging was algemeen! Kon toch het verwijderen van die stinken de cadavers niet eerder zijn geschied? Wel gaf de „opzichter", toen ik mij even vóór den stal op de hoogte stelde van het geen precies gebeurde, mij, vanuit dien stal met woord en gebaar te kennen, dat ik mij snel moest verwijderen, maar het was even te laat. Ik had het walgelijk gebeuren goed c pge- nomen. Mij is intusschen voor altijd-den lust ver gaan, teméér nu het naar den zomer gaat, een „lekker en smakelijk" stukje vleesch te gaan koopen in den Gemeentelijke Slachtplaats winkel! Dan maar liver wat meer betaald bij een te goeder naam bekend staanden particu lieren slachter. Want uit het bovenstaande blijkt duide lijk, dat men aan het abattoir, na het eerste schandaal, niet wijzer is geworden, waarop het koopend publiek toch alleszins heeft mogen vertrouwen. Er blijven daar walge lijke dingen gebeuren! Uwe Redactie inmiddels dank zeggende Hoogachtend, JULIUS HARTMAN. weg 27Fl. A. L. B. Bucaille van Deventer naar A'foortschestr. 119; \V. J. v. d. Lee m. gez. van Den Haag naar Utrechtschew. 12; C. Crevecoeur van Den Haag naar Soesterb.str. 95; J. G. Drevves m. gez. van Utrecht naar Kampweg 62; Wed. L. Hougendoorn m. gez. van A'dam naar Nieuweweg 29b; 11. J. G. Kruitbos van Baarn naar F. C. Kuyperstraat 5; J. Hf. Dolfin van Zeist naar Vosseveldlaan 14; M. Voordouw van Harinelen naar Banning— straat 108; E. A. de Leest m. gez. van A'foort naar Braamweg 14. Vertrek van 23—29 April 1931. D. P. O. de Keukelaire van Koninginne- luan 66 naar Rijswijk, Prinsesselaan 10; C. B de Jager m. gezin van Nieuweweg 51 naar A'dam, Adm.de Ruyterweg 513; J. A. v. d. Eshof van A'foortschestraat 87 naar Amersfoort. "Narcisstraat 13 D. Lan- gelaar m. gez. van A. Paulownai. 38 naar Bussum, Singel 60; 0. Jagtenberg van A'foortschestraat 83b naar A'foort, Ma- rielaan 25; H. Wahlman met gezin van Amersf.str. 86 naar A'dam, Vrolijkstraat 349; J. Dirksen m. gez. van Postweg 82 naar Zeist, Kritsingel 21G. Koops van Soesterb.str. 47 naar Hilversum, Laarder- weg 9; H. W. L. Thiry van Heuvelweg 32 naar Hilversum, Koningstraat 61R. Vree van Koninginnelaan 108 naar Baarn, Aca cialaan 37J. Tammes van A'foortschestr. 6a naar Zeist, Steniaweg 40; J. Waar denburg van Stationsw. 18 naar Schiedam Boerhavelaan 34a; G. Teekens van Ko ninginnelaan 6 naar Gouda. Westhaven 61 W. Endendijk van B. Grothestraat 14 naar 's-Graveland, Noordereind 126; J. W. Ub- bink van Ileuvehveg 4 naar R'dam, Pr. Hendrikkade 157W. Aarts v. d. Berg v. Kolonieweg 7 naar Arnhem, Geitenkamp weg 54; W. K. v. Veenendaal van Soes terb.str. 56 naar Zeist, v. d. Merschlaan 54; H. J. v. Koot van Soesterb.str. 125 naar "Utrecht, Goedestr. 123; H. II. J. v. d. Kamp van Verl. Postw. 28 naar Hilver sum, Multatulilaan 55; Verhuizingen in de gemeente van 23—29 'April 1931. E. E. Hilhorst van O. Utrechtscheweg H. P. Dijkman van L. Brinkw. 7a naar Duinweg 2; A. C. Fr. v. Lemel van Nieu- westeeg 72 naar W. Pyrmontlaan 54; J. G. Ligthart van Kampweg 78 naar Verl. Postweg 68D. de Haan van v. Lennepl. 12 naar Soesterb.str. 118. DE HEER E. VELDMEIJER en MEVR. W. VELDMEIJER-DE JONGH herdenken 15 Mei a.s. hunne vijftigjarige echtvereeniging. Namens de familie J. E. VELDMEIJER. Receptie Zondag 10 Mei 35 uur Amers- foortschstraatweg 96. Soesterberg. wegens familieomstandigheden 5 kamers, keuken enz. Slechts 26 p. mnd. Te bevragen Woningbureau Eigen Haard, Julianastraat 50c, Soestdijk. Heden overleed na een langdurig, doch geduldig gedragen lijden onze geliefde Echtgenoot, Moeder en Be- huwdmoeder echtgenootc van Sijbren BOKMA. in den ouderdom van 56 jaar. Soest, Rembrandtlaan 8. 4 Mei 1931. Uit aller naam: S. BOKMA en Kinderen. De teraardebestelling zal plaats hebben op Vrijdag 8 Mei a.s. des na middags 2 uur op de Algem. Begraaf plaats te IJmuiden. Vertrek van Kanaalstraat 21 b te IJmuiden nam. c.a. 1.30 uur. Verzoeke van rouwbeklag verschoond te blijven. te koop aangeboden met ongeveer 50 platen Kerncollectie. Prijs billijk. Brieven onder No. 520 aan het bureau van dit blad. 19 schitterende patrijskippen en dito haan. Alle tentoonst. dieren. Volop aan den leg. Hoenderpark „Boschrand", Koninginnelaan No. 158. gevraagd een 2 persoons. Brieven onder No. 521 van dit blad. in goede staat zijnde cano. aan het hureau gevraagd tegen 15 Mei netjes kunnende werken en eenvoudig koken, v.g.g.v. Brieven onder No. 522 aan het bureau dit blad. is Soesterbergschestraat 51 - Telef. 2200 Aideelirg Divan-Tatelkleeden Vraagt zichlzending SCHR1KSLAAN 25 SOESTDIJK TELEFOON 2359 TELEFOON 2359 Soesterbergschestraat 51 - Telef. 2200 Atdeeling: In zwart en blauw Kamgaren. Groole voorraad - Voor alle beurzen Solide financieele instelling, biedt aan soli de personen, met vaste positie, GELD TER LEEN AAN, tegen matige rente. Bedragen beneden 200.zonder borgstelling. Geen kosten vooruit. Geheimhouding verzekerd. Brieven onder motto „Geld", aan het Bu reau van dit blad. Het aangiftebiljet voor de Inkomsten- en de Vermogensbelasting werd weder uitge reikt. Velen zullen met het invullen van het biljet niet de minste moeite hebbeli. Den belastingplichtigen bijvoorbeeld met vaste inkomens zal het gemakkelijk vallen hun inkomen nauwkeurig aan te geven. Geheel anders staat het met de belasting plichtigen met wisselend inkomen, zooals middenstanders, landbouwers, veehouders, enzj. Belastingplichtigen, wier zuiver inkomen niet anders dan na een berekening kan worden vastgesteld, raden wij aan hun aan gifte via ons Bureau te doen geschieden De aanwezige boekhouding controlceren wij dan. Wij stellen uitvoerige berekeningen sa men en nemen deze op in een uitvoerig ac countantsrapport Wij vullen het aangiftebiljet in. Bij het biljet wordt een exemplaar van ons rapport bijgevoegd. De heer Inspecteur ziet dan hoe het in komen werd berekend en wie het inkomen voor U berekende. Vragen, die de heer Inspecteur naar aan leiding van de geane aangifte mocht stel- Vestiging van 23- 39 April 193.1 S. E. M. Mikkelsen van Rotterdam naar Soesterb.str. 125; A. J. Jansen van Utr. naar Batenburglaan 15; Wed. M. E. Mee- ter van Den Haag naar O. Utrechtschew. 6a; Fr. Kubicki van Gladbeek naar Post weg 7; Wed. C. C. Roelofsen van Deventer naar Steenhofstraat 46; J. G. van 't Kloos ter van Hilversum naar Nieuwstraat 41 L. de Haan van Sneek naar Soesterb. straat 125; H. E. ter Heerd van Zevenaar naar Molenstraat OZ 95; C. J. M. Lake- man van Utrecht naar Julianaplein 4; E. v. 't Hoogt van Utrecht naar Schoutenk. len, omdat de aangifte nadere toelichting behoeft, beantwoorden wij voor U. Wordt U te hoog aangeslagen, dan staan wij LT met raad en daad terzijde. Het tarief bedraagt per jaar: Voor kleine bedrijven f 20,f 25, Voor middelmatige bedrijven f 25, f 30,—. Voor grootere bedrijven f 30,f 40, Reis- en verblijfkosten brengen wij nim mer in rekening. Wij komen steeds vooraf tarief overeen. Mocht U nadere inlichtingen wenschen en met ons willen spreken over het tarief, zendt ons dan in een open enveloppe als drukwerk, dus voorzien van een VA cents postzegel, onderstaand, van Uw naam en adres voorziene formulier, omgaand toe. Wij bezoeken U dan kosteloos en geheel vrijblijvend en geven U vooraf even den dag op, waarop wij U bezoeken. Het bezoek kost U dus niets en verplicht U tot niets. Vraag het bezoek spoedig aan. Bevorder tijdige inlevering van Uw bil jet. Wacht met het aanvragen van een be zoek niet tot het laatst. Accountantskantoor „Nederlandsch Bureau voor Adviezen" HOUTPLEIN 17r, HAARLEM. De Directeur: R. de Vries. P.S. Voor moeilijke belastingkwesties alleen naar het Accoutantskantoor „Neder- landsch Bureau voor Adviezen", Houtplein I7r, Haarlem: Directeur R. de Vries. Ook voor Uw boekhouding HET adres. Lage tarieven. Kantoren over het geheele land. Hier langs afknippen. Ondergeteekende wenscht een KOSTELOOS en een TOT NIETS VERPLICH TEND bezoek. Naam Beroep Woonplaats BUI AD' UIT UIT HE' V kemi den löer D dat op i van; dap. dien Hu gelei 1920 door gadei om l' de v te ve

De Soester | 1931 | | pagina 2