Aardbevingen. Geld. CORTOSA THEE is GOEDE THEE N.V. Eerste Soester Electr. Drukkerij iFMUE-iDnyimiiiiM v. Weedestraat 7, Soestdijk Advertentiën Adverteert in dit Blad. PER SALON-AUTO CAR NAAR PARIJS. Soesterberg. «Juni Zomermaand Zomer - Ondergoederen, „HET HANDELSHUIS" W. MEKKING Goed Tehuis Zit-Slaapkamer Juni-Zomermaand «Juffrouw S'agersleerling, fPOT* Hedenmiddag 4 uur ©PENBNG «Juni-Zomermaand Eerste Soesterbergsche Visch-en Delicatessenhandel. W. CVtEKKING - Nassaulaan 20 - SOESTDIJK (AGENTEN OF AGENTESSEN GEVRAAGD) SPIEOM1L W©©P c c c c c c c c c c c c c c c c c den heer Vaatstra met het nummer „St Krystberntje en syn mem" van Jan fen'e Gastma"- benevens de «erste prijs. De twee de prijs viel ten deel aan den heer Marre uit Utrecht met „de Husaer" van Fedde Schurer- De prijzen bestonden uit boek werken Toen begon het kaatspel, gegeven onder de bekwame leiding van den heer Wiersma uit Amersfoort. Het ging wel om de knikkers maar meer bedoeld als propa ganda en om dit mooie spel te laten zien. De partij werd gewonnen door den heer Stcensma uit Amersfoort. De prijzen be stonden voor elk uit een Litho (gezicht op Stiens). terwijl de eene groep kaatste ging een ander deel naar de Soester duinen. Aan het prijsspreken werd door 18 personen deelgenomen. Voor elk onbekend onder werp werd 3 minuten gegeven, en daar alles onbekend was werd nog al eens hartelijk gelachen. De le prij-. behaalde Mej. Onver wacht uit Hilversum met het onderwerp: „Lytse Bern", de tweede prijs door den heer Westerlaan uit Amersfoort met „Joun- piscljen" en de 3e prijs door Mej. Fennema uit Hilversum met het onderwerp „Hies- himmeljen." Ook voor deze afd. bestonden de prijzen uit Friesche litteratuur. Te ruim 5 uur overhandigde de praeses uit Utrecht den heer Boersma met een toepasselijk woord aan de winnaars de behaalde prijzen en dankte allen die voor de regeling hadden zorg gedragen en tot 'n goed einde gebracht. Spr. liet uitkomen dat de vriendschapsband tusschen de clubs onderling door het hou den van zulke dagen bekrachtigd wordt en r zeker ten goede komen aan de Friesche beweging. Met de wensch dat deze band lang hecht en sterk zou blijven, werd de sa menkomst gesloten en gingen allen welvol daan huiswaarts. Degenen die verhinderd waren hebben veel gemist. NOG EEN AANRIJDING. Zondag heeft aan de Nieuwerhoekstraal een aaurijuing plaats gehad tusschen een vrachtauto en een wielrijder, de heer V uit Amersfoort. De laatste werd vrij ern stig gewond en is overgebracht, eerst naai Nieuw-Mariënburg, later naar het zieken huis te Amersfoort. Na aldaar te zijn ver bonden kon hij huiswaarts keeren. De be stuurder van de auto, die de aanrijding heeft veroorzaakt, is doorgereden^ doch is benend. Hij zal er nog wel meer vai. hooren. MAN AANGEREDEN. Zondagavond om 11 uur werd aan de. politie kennis gegeven, dat op de Soester- bergschestraat iemand door een luxe-auti was aangereden. Het bleek te zijn zekere M., een patiënt van den heer Veenstra De man was vrij ernstig aan hoofd er. beenen gewond, doch kon, na verbonder. te zijn, huiswaarts keeren. De luxe-auto is zonder om te zien doorgereden in dt richting naar Soesterberg toe. NOG EEN RIJWIEL GESTOLEN. Door verbreking is ten nadeele var. v. E. aan de Burgemeester Grothestraa uit e^n schuur een rijwiel ontvreemd. He politie-onderz: ek hiernaar wordt nog met kracht gevoerd. GEVONDEN VOORWERPEN Een damestaschje met inhoud. Een rozenkrans. Een oploopluik van een veeauto. Een zwart kinderschoentje. Een portemonnaie. Aangeloopen een hond. SCHUURBRAND. Vrijdagmorgen had aan den Ossendam- weg een schuurbrand plaats. Achter de wo ning van den heer M. de Z. aldaar staat een steenen schuurtje. Daarin was een wasch- fornuis geplaatst. Er was echter geen schoorsteen aanwezig, waarom men maar een pijp voor afvoer van de rook naar bo ven liet loopen, dwars door de vloer van de zoldering heen en ook zoo maar dwars door •het dak heen. Lang ging dit goed, maar Vrij dagmorgen liep het mis. De vrijwillige Brandweer was weer zeer spoedig ter plaat se en bluschte het vuur met 1 straal op de waterleiding. Het dak van de schuur tot aan de vliering brandde uit. De rest kon door het spoedig optreden behouden blij ven. AANRIJDING. Vrijdag heeft een aanrijding plaats gehad tusschen twee automobielen, bestuurd door W. F. R. uit Soest en Dr. van W. uit Oos terbeek op den hoek van de Kerkstr. en de Eemstraat. Waar de schade zeer gering was, kon de politie bemiddelend optreden en werd de zaak onderling geregeld. RIJWIEL ONTVREEMD In den nacht van Vrijdag op Zaterdag i? ten nadeele van den heer B. aan de Wilhel- minalaan en rijwiel uit de schuur ont vreemd. De politie heeft terstond een uit voerig onderzoek ingesteld, dat nog loopen- de is. RUZIE IN HET WOONWAGENKAMP Zaterdagmorgen omstreeks half een werd politie-assistentie verzocht voor een onder linge ruzie in het woonwagenkamp aan de Soesterbergschestraat. Toen de politie al daar arriveerde, bleek de ruzie zoo hevig te zijn geweest, dat in den woonwagen van S. de gehcele boel kort en klein was geslagen. Gebroken glas lag overal verspreid. Het mocht de politie gelukken de orde weer tc herstellen en de ruzie te sussen. JEUGDHERBERG DE HEIDE- BLOESEM Sinds de openstelling op 13-6-'3l werd dg herberg bezocht door 250 jongens en meisjes die de omgeving en het verblijf al daar om strijd roemden. Velen deden de toezegging spoedig terug te komen. VAN DEN HEUVEL. Na de zeer gewichtige raadsverkiezing i een tikje humor zeker niet misplaatst in de ze mooie, stille maand van Juni, die ons zachtkens aan voert naar de dolce farniente van den komkommertijd. Met een vriend, die bij mij gelogeerd is, dezer dagen met den tram naar Utrecht rei zend, werd mij eenigen tijd, nadat wij in Zeist waren overgestapt en binnen hadden plaats genomen, door hem de vraag gesteld, of het mij wel eens in mijn leven overkomen was om voor ezel, brandhout, zak erwten of iets dergelijks te worden uitgescholden. Verwonderd keek ik hem aan, niet begrij pend waar hij eigenlijk wel heen wilde, tot dat hij mij wees op de kennisgeving in de tram, waarover vrachttarieven gesproken wordt, dit niet doelende op levenlooze goe deren, maar op levende menschen van vleesch en bloed, zooals en ik. Mijn vriend zijn vraag herhalend, maar nu. 'n meer uitgebreiden vorm, informeerde bij mij of ik wel eens collectief met al mijn bloedverwanten en medeburgers voor al dat fraaisU weet wel, uitgescholden was. Uitgescholden door iemand, die den moed miste het persoonlijk te doen en daarom, zij het niet minder rechtstreeks, een ande re vorm dan het man tegen man uitkoos voor zijn beleediging. Eerlijk gezegd, vond ik zijn vraag aan vankei ijk niet erg kiesch. Maar toen mij zijn bedoeling duidelijk werd, gaf ik mij ge heel en al gewonnen. Werkelijk hij had ge lijk. aarom ik dan ook de vrijheid neem om diezelfde vraag aan al mijn lezers van Soes terberg voor te leggen. Want tegen elk hunner, die evenals ik, wel eens naar Utr. reist,, is de bovenbedoelde platte beleediging evengoed gericht als tegen mij. Zij allen zullen zich wellicht, evenals mijn vriend en ik, geërgerd hebben aan den tries ten moed van hem, die het over vrachtta rieven" heeft, daarmede de tarieven voor reizigersvervoer bedoelend en van zijn „vrachtjes" veronderstelt, dat zij op het eerste verlangen hun vervoerbiljet zullen toonen. Kijk, dat is nu de grofheid in het kwa Iraat; 'n vracht, dat kan 'n baal katoen, 'n mud kolen, 'n nuchter kalf, voor mijn part en dronken matroos zijn^ maar geen net mensch is er, die een ander dito mensch met de kwalificatie van „vrachtgoed-" aan- uiden zal, zonder daarbij zijn eigen waar ligheid in het gedrang te brengen! En dan nog bovendien die onredelijkheid vrachtgoed, dat niet eens te$en kilogram tarief verzonden wordt. Want het is niet billijk, dat de dikke vracht, die vertegen woordigd wordt door den persoon van mijn medereizigster,, precies als ik en als bij voorbeeld kleine Jacob voor 30 cent een re- :ourtje verkrijgt. Als er geen opzet is om te beleedigen, ian moet men voor vracht ook vrachttarie ven laten gelden. En hoe ongalant ook tegenover de da mes. Ik moet er niet aan denken, dat die alleraardigste brunettes en die allerchar mantste blondines, voor 'n ordinaire „vracht" versleten worden. Reden, waarom ik veronderstel, dat de Redacteur van deze tarieven 'n ongetrouwde, in de liefde eenigs- '.ins teleurgestelde man moet zijnEn ian het inzicht, het koopmansinzicht, dat ïij moet gehad hebben En dan de enorme dosis kennis van zijn medeburgersHij moet wel hoogge- daatst, héél hooggeplaatst zijn, die zijn me- lemenschen, dat is iedereen, die van de ram gebruik maakt, op vrachtgoed taxeert, n Tikje ouderwetsch, nietwaar: in dezen modernen tijd van emancipatie en arbeiders- oewustwording. praat men, menschen be doelende, niet meer van vrachtgoed. En dan.... En dan, nog vele en dan 's dringen zich aan mij op, maar ik geloof niet,, dat ik mij kregelig maken moet. Eén enkele opmerking nog: een verzoek aan de .ramdirectie om den naam van dezen groo- en openbaar te willen maken en een drin gende oproep tot mijn medevrachtjes om aem dan zoo spoedig mogelijk te vereeuwi gen met een standbeeld boven op den „Stomperd." Opdat iedereen van verre .al kunnen zien de gestalte van hem, die groot was in het kleineerende. „TOESCHOUWER." VAANDELUITREIKING. Vele genoodigden hadden zich in den na middag van Zaterdag 27 Juni opgemaakt maar de groote zaal van 't Theehuis „Soes- icrdal" alhier om getuige te zijn van de dechtigheid der aanbieding van een vaan- lel aan het Bestuur van de zangvereeniging .Soesterbergsch Gemengd Koor." De voorzitter der vereeniging, de heer de Vilde, de bijeenkomst openend, achtte de lanwezigheid van zoovelen een groote eer. achtereenvolgens het welkom toeroepend aan den heer Koenders, die als wethouder lier het gemeentebestuur vertegenwoordig de, den beschermheer der vereeniging, de aeer Casteleijn en mevrouw, den heer Di- ecteur en Mevrouw, afgevaardigden van ustervereenigingen, de pers en verder alle >elangstellenden, hier tegenwoordig. De ^eer Casteleijn had zijn sympathie ook weer •ij deze gelegenheid laten blijken en verder ladden allen bijgedragen aan de verkrijging van een vaandel. Het was 'n vurige wensch Ier vereeniging om een symbool van trouw en aanhankelijkheid te bezitten en dit resul- aat nu stemt tot dankbaarheid. Daarna zong het kinderkoor op liefelijke wijze de beide liedjes „,'s avonds" en „Jan Koetsier", onder leiding van den directeur, len heer Theo de Vries, waarna als toegift nog volgde „Moeder bakt een pannekoek", lat op dringend verzoek herhaald werd en ,dc Smidse". Het levendig applaus was welverdiend. Daarna betrad de heer van Driel als voor- itter der vaandelcommissie het podium .oor de plechtige aanbieding van het vaan del aan het bestuur der vereeniging, dat zich inmiddels had opgesteld. In een vlotte toe spraak vermeldde spreker, dat hem de zeld- 'ame taak was opgedragen om een vaan lel aan te bieden. Hij wierp vervolgens een terugblik in de geschiedenis der vereeniging die op 22 Maart 1927 met slechts 16 leden werd opgericht. Elk begin is moeilijk en 't was ook moeilijk om dc leden bij elkaar te houden. Maar men bleef doorwerken, zoo dat men met 23 leden in '29 op een zang- concours tc Huis ter Heide een 3de prijs in dc 1de afdecling mocht verwerven. In 1930 deed men mee in Zeist onder den nieu wen directeur. Helaas alweer slechts een 3de prijs in de 4de afdeeling. Dan komt 1930 met het nationaal concours. De heer Cou turier, die hierover het eerst sprak, gaf hieraan de eerste stoot. Verder genoot men de krachtige medewerking van den be schermheer en toog het bestuur met veel enthousiasme aan 't werk. Het waren on vergetelijke dagen. Er waren 45 koren en na afloop een vuurwerk met het slotstuk „Eensgezindheid zij ons streven". Deze leu ze is alles waard voor een vereeniging, ook als deze, die daarna steeds is gaan groeien. In 1931 behaalde zij te Loenen aan de Vecht een 1ste prijs met 3o9 punten in de 3de afd., benevens lof van de jury. Vervolgens werd het bestuur toegespro ken en het vaandel, het symboul van trouw aan den voorzitter overhandigd met den wensch, dat deze nog lang als zoodanig achter dit vaandel moge loopen. Hierna sprak de voorz. zijn dank uit, waarna het vaandel onthuld werd, dat de algemeene bewondering opwekte. Op een prachtig omzoomd lilaveld vertoont dit als een em oleem een vrouwenfiguur met in de linker hand een lauwertak en in de rechter een rorkonde, geflankeerd door twee schit terende lauwertakken en in 't midden 'n op komende zon. Na aanhechting der drie ^verworven prijzen werd daarna de eerewijn rond gediend en op verzoek van den voorzitter een driewerf hoera aangeheven voor den heer Casteleijn, het vaandel en Soester bergsch Koor. Dan bood Tini de Herder onder applaus Mevr. Casteleijn een mooie mand bloemen aan, en den heer Casteleijn onder een toepasselijk rijmpje een mooie foto der vereeniging. Vervolgens bracht het koor op schitte rende wijze het „Adoramus" en lente nacht" ten gehoore. Daarna bracht de se cretaris der Christelijke zangvereeniging „Soli Deo Gloria" namens het bestuur en de leden zijn gelukwenschen uit. Hij wees op de ploeg van het wapen van Soest, uat mede op het vaandel is aangebracht en waarnaar men in moeilijke tijden steeds het oog richten moet, denkende „Waar gezaaid is, zal ook gemaaid worden". De Voorzitter bracht hiervoor namens de vereeniging zijn dank uit. Tot slot volgde als extranummer, nog de 3-stemmige canon „de Knikkers" en nog eens „Moeder bakt een pannekoek". Daarna werd de optocht opgesteld. Voorop het R.K. Muziekgezelschap „St. Jozeph", gevolgd door vele voetgangers en enkele auto s, maakte men een rond gang door het dorp, waarbij ook „Urn Belang" niet vergeten werd en zelfs wera halt gehouden voor het huis van een zieke, een werkend lid der vereeniging. Le opgewekte tonen der muziek of de levendige trommelslag lokten hier en daar veLn het huis uit. Teruggekeerd in „Soesterdal" bleef men daar nog eenigen tijd gezellig bijeen om zich intusschen voor te bereiden op he intieme avondfeest, dat we tot onzen spijt niet konden bijwonen, maar dat, naar we vernemen mochten, eveneens een prettig verloop had. De Bergspelers voerden hier bij met succes hun eerste tooneelstuk, ge naamd ,„Een angs-tvo.le nacnt" op. Vermeld zij nog, dat het vaandel in sier lijke letters en cijfers tot opshrift draagt Soesterb. gem. Koor Soesterberg Jpgericht 22 Febr. 1927. LUCHTVAART. De 3-motorige Fokker van hier, die zich lezer dagen naar de „royal air force dis play" te Hendon in Engelland begeven ïad, is Zondagnamiddag weer behouden .e Soesterberg teruggekeerd. De lichte aardbeving, welke enkele we ken geleden vooral in het Westelijk deel van ons land gevoeld is, brengt het probleem van de aardbevingen weer in het middel punt der belangstelling. Aardbevingen noemt men in het algemeen alle schuddingen en trillingen van de aard korst, welke veroorzaakt worden door na- uurlijke oorzaken in de diepte. De Seismo logie onderscheidt drie soorten van bevin gen. In de eerste plaats de vulkanische aard bevingen, welke in de nabijheid van wer kende vulkanen ontstaan door ontploffingen van de gassen in de lava, die voor en tijdens de uitbarsting van den vulkaan sterk in spanning zijn. Met de krater als centrum breiden deze aardbevingen zich gewoonlijk kringvormig uit. Het meest komen deze ver schijnselen voor in landen als Japan en Ita lië, terwijl de beruchte Krakatau-ramp van 1883 hier verder een sprekend voorbeeld van Een tweede categorie vormen de instor- tings-aardbevingen, welke meest van loka len aard zijn. Zij beperken zich vrijwel tot de gebieden met kalkgesteenten, waar de oogenaamde korstverschijnselen optreden. De door de verweerende werking van het water ontstane holen en grotten storten van tijd tot tijd in, en dit gaat met een der gelijke kracht, dat in de naaste omgeving van zoo'n gebied duidelijk waarneembare schokken geconstateerd worden. De tektonische of dislocatie-aardbevin gen. de derde soort, zijn gewoonlijk over veel grooterc afstanden waarneembaar. Zij moeten worden toegeschreven aan bewegin- en, tengevolge van spanningen in de aard korst. Onder druk veranderen de gesteen ten in de aardkorst veelal van vorm, maar ij kunnen weer plotseling hun oude ge daante hernemen, wat dan een aardschok ten gevolge heeft en soms de vorming van en scheur in de aardkorst. Het bcvingsge- lied verloopt veelal volgens rechte lijnen. Je wanden van dc scheur, welke ontstaan is, gaan niet zelden ten opzichte van elkaar ie wc gen. Hoe grooter deze onderlinge af wijking, hoe ernstiger dc aardbeving. Deze evingen zijn het talrijkst en het hevigst in plooiïngsgebieden, gebieden met steil ver- loopende vormen (zoowel onder als boven ie oppervlakte der zee). Het voornaamste aardbevingsgebied der aarde vindt men in en om den Stillen Oceaan. Dc kusten aan beide zijden daarvan bevatten jonge plooi- ïngsgebergten, welke veelal met steile hel lingen in zee afdalen. Verder is het gebied van de Himalaya de oorsprong van talrijke diolocatieverschijnselen. Hoewel de bedding van den Atlantischen Oceaan langzaam glooiend is, is dit gebied tot nog niet heele- maal rustig, en er zijn aanwijzingen, dat het hier vroeger even onrustig was als nu in de Stille Zuidzee. Groot-Brittannië was toen het terrein van talrijke aardbevingen. De meeste bevingen komen voor in Chili (ruim 21 van het jaarlijksche wereldto taal), vooral in de Atacama-trog, een diepe inzinking in zee, dicht bij de Chileensche Kust. Hoewel Japan meestal gehouden wordt voor het land, waar de meeste aard bevingen voorkomen, komen er op de 1000 schokken in Chili 431 in Japan voor. Even wel is de hevigheid van de aardbevingen in Japan veel grooter en daardoor heeft dit dichtbevolkte land veel meer onder deze ca- tastrophen geleden dan Chili. De vraag komt naar voren, in hoeverre aardbevingen in onze streken voorkomen. Zooals gezegd is de Atlantische Oceaan nog slechts zelden het terrein van tektonische verschijnselen van eenigen omvang. Voor onze zeeprovinciën is 't dan ook inderdaad een zeldzaamheid, dat, zooals nu onlangs gebeurd is, een aardschok duidelijk waar neembaar is. In het Zuid-Oostelijk gedeel te van ons land, met name in Zd. Limburg, zijn deze verschijnselen echter niet zoo zeld zaam. Dr. G. van Dijk vermeld in „Hemel en Dampkring" enkele data van voelbare be vingen in Zd. Limburg uit den laatsten tijd: 27 Mei 1918, 20 Febr. 1921, 7 Dec 1924, 23 Febr. 1925, 6 Januari 1926 en 14 Jan. 1928. De beving van 6 Jan. 1926 was van deze de krachtigste. De oorsprong lag toen in den Eifel. Een lichte aardbeving, waarvan het epicentrum in ons land zelf lag, (onder epi centrum wordt verstaan de jdaats, waaron der in de aardkorst de eigenlijke haard van de aardbeving ligt), werd gevoeld op 2 Mei 1928 in verschillende gedeelten van ons land. Ons station De Bilt constateerde toen voor het eerst een aardbeving, welke niet door buitenlandsche Seismografische sta tions geregistreerd werd. Op 17 Maart 1883 werd er 't laatste een beving waargenomen, welke te vergelijken is met die, welke 7 Ju ni j.1. voornamelijk in het Westen van ons land gevoeld werd. Hieruit mag dus wel ge concludeerd worden, dat schokken in deze streken uiterst zeldzaam zijn te noemen. Het epicentrum van de jongste aardbeving lag op een zeer ongewone plek, n.1. in de Noordzee op ongeveer 400 K.M. afstand in Noord-Westel. richting van De Bilt. M. Wij zijn ruim voorzien van o.a. van Jansen en Tilanus. OOK VOOR UW JONGENS Soesterbergschestraat 51. Soest, Tel. 2200. Havenstraat 97 - Tel. 2602 - Hilversum. Solide financieele instelling, biedt aan soli de personen, met vaste positie, GELD TER LEEN AAN, tegen matige rente. Bedragen beneden 200.zonder borgstelling. Geen kosten vooruit. Geheimhouding verzekerd. Brieven onder motto „Geld", aan bet Bu reau van dit blad. TIJDELIJKE AANBIEDING! bij aankoop van 50 Sigaren EEN FRAAI SIGARENPIJPJE CADEAU. 15 cents sigaren voor 11 cent. 12 cents sigaren voor 10 cent. 10 cents sigaren voor 8M centj. 8 cents sigaren voor 7 cent. enz. enz. enz. NASSAULAAN 20 SOESTDIJKj. VertHandelsver. „Cortosa" Amsterdam.. gezocht voor 2 jonge poesjes. Brieven onder No. 1030 aan het bureau van dit blad. Mooie aangeboden nabij bosch en heide. Brieven onder No. 1031 aan het bureau van dit blad. Prachtige Zomerdekens, heerlijk zacht f 3.75 Zware Molton Dekens 150 x 200 1 2.40 Vraagt zichtzendingvan de allernieuwste dessins WOLLEN DEKFNS. i)tS£ De prijs valt U mee „Het Handelshuis" Havenstraat 97 - Tel. 2602 - Hilversum, Soesterbergschestraat 51. Soest, Tel. 2200. DAME VRAAGT voor gezelschap om de maand *ugustus aan zee door te brengen. Gezamenlijke rekening. Brieven onder No. 1032 aan het bureau van dit blad. GEVRAAGD een nette bij Andr. Bos Vredehofstraat No. 1. Nu is 't tijd U een LINNEN ZOIIERCOSTUUM aan te schatten. De prijs valt U mee 1 1 9B OOK VOOR UW JONGENS „Het Handelshuis" Soesterbergschestraat 51. Soest, Tel. 2200 Havenstraat 97 - Tel. 2002 - Hilversum. van de Beleefd aanbevelend, A. BRINKMAN Postweg 1, Soesterberg Verkrijgbaar bij met bezoek aan de Koloniale Tentoonstelling. Vertrek MAANDAG 13 JULI. Thuiskomst Zaterdag 18 Juli. lste Dag. Tocht naar Brussel waar overnacht wordt. 2de Dag. Tocht naar Parijs. 3de Dag. Verblijf te Parijs. Bezoek aan Tentoonstelling. 4de Dag. Rondrit door Parijs: Eifeltoren, Are de Triomphe enz. alsmede auto rit naar St. Cloud of Versailles door Bois de Boulogne. 5de Dag. Terug naar Brussel na de lunch. Ode Dag. Terug naar Holland. Kosten f 105.per persoon alles inbegrepen, f 40.per persoon exclusief. Uitvoerige inlichtingen verstrekken gaarne: J. LEGUIT, Oude Tempellaan 2, Soesterberg. Tel. 5. H. A. VIERDAG, Utrechtschestraat 7, Amersfoort, Tel. 376. Aanmelden voor 6 Juli a.s. Vertrek: 13 Juli Amsterdam, Beursplein 8 uur v.m. Amersfoort Autopark 10 uur v.m. Utrecht Autopark t.o. 1'Europe 11 uur v.m. 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4 4

De Soester | 1931 | | pagina 3