eRANDSTOFFEHHANDEL JOH. TAK Onweder op het land. GROOTE OPRUIMING Wat andere zeggen van ANTHRACIET ATTESTEN Heeren Mode-Artikelen bij VENEMA Werkelijk Koopjes! Wetenswaardigheden op Administratief en Fiscaal terrein. Deze Anthraciet „Sacré-Madame" is alleen bij ons verkrijgbaar. KERKPAD 1a, SOEST Telefoon Kantoor 2160, huis 2186 Burgerlijke Stand AMERSFOORT. MOTORRACES. Op B'rkhoven worden op 16 Aug. a.s. moiorgrasuaanwed&trijuen gehouden. Reeds hcoüeu eenige bekende rijders toegezegd te zullen inschrijven. GOEDKOOPE TREINEN NAAR PARIJS. In verband met de Parijsche tentoonstel ling heoben de Nederl. Spoorwegen, naar „Spoor- en Tramwegenverneemt, het voornemen, extra-ireinen tegen geredu ceerde prijzen te doen loepen naar Parijs en terug; de heenreis uit iNederland vangt aan !>onderdagsavonds en de terugkeer uit Parijs Zonuags tegen middernacht. Hei eerste paar exira-ireinen (één via Esscnen en één via Alaasirient Visój zal vertrek ken op Donderdag 6 Augustus en van Pa rijs terugaeeren Ziondag y Augustus, zoo dat de deelnemers, die Vrijdagmorgen tij dig te Parys aankomen en Zondag y Aug. tegen middernacht van daar vertrekken, circa 3 volle dagen te Parys kunnen door brengen. De dienstregeling dezer tremen is zoodanig ingericht, dat deelnemers uit andere dan de daarin vermelde plaatsen zich met treinen van de gewone dienst regeling naar een station kunnen bege ven, alwaar zij in den extratrein over stappen. De treinen bestaan uit rijtuigen 2e en 3e klasse en de prijzen voor heen en terug zijn van Amsterdam C.S. 2e klasse 120.74 en 3e klasse 113.62. iedere deelnemer, ongeacht in welke klasse gereisd wordt, kan zich behalve van een plaatsbewijs aan het station ol aan het reisbureau waai' hij zijn plaats- kaarten koopt, ook voorzien tegen betaling van f 47.76 per persoon, van een omslag, bevattende legiiimatiekaart, coupons voor le kl. hotels, déjeuners en diners enz.,, plus entrées voor de tentoonstelling, ver voer met auto-cars, bagage van en naar het station, excursies en logies in hei hotel. Een gids is per 25 personen be schikbaar. De hotelkamers worden door bemidde ling van het bureau frangais du tourisme vooraf besproken en de reizigers worden te Parijs daarheen gebracht. De verkoop der plaatskaarten enz. vang! aan Zaterdag 25 Juli a.s. en wordt geslo ten op Woensdag 5 Aug. te 15 uur. Zooals bekend is wordt het afgebrande Nederlandsche paviljoen der tentoonstel ling weer opgebouwd. Daarmede is reedb begonnen door een Haagsche firma die met 3 ploegen werkvolk dag en nacht voortwerkt. gen, gelegen nabij de kerk, al eenige be scherming, doordat ook daar de dorps toren, in een ander geval de fabrieks schoorsteen, het hoogste punt vormen. Hooge boomen nabij boerderijen in het open veld kunnen ook het hoogste punt vormen en dus eenige bescherming geven. Meer veiligheid geeft echter de blik semafleider. Opmerkelijk is bet wel, dat deze op zoovele, juist ook geheel vrij liggende boerderijen, ontbreekt. Vindt men de kosten voor aanleg te hoog, of ziet men de noodzakelijkheid er van niet in en wil men maar afwachten hoe het komt? Men neemt aan, dat in 1753 de bliksem afleider door Benjamin Franklin werd uit gevonden. Het is echter zeer waarschijn lijk, dat oude cultuurvolken hem hierbij JOURNALISTIEK. Naar wij vernemen zou onze plaatsge noot,, de heer Nieveen van Dijkum, ernstig in aanmerking komen om tot Hoofdredac teur te worden benoemd van het met in gang van 1 September a.s. te Amsterdam verschijnende nieuwe neutrale Weekblad „Welvaart," gesticht door een groep Groot lndustriëelen. DE T. T. De internationale motorraces om d „Groote Prijs van Nederland", de bekende T.T., zullen heden, Zaterdag, worden verre den op het „Circuit van Drente'* te Assen. DE VERKIEZING VAN GEDEPUTEER DE STATEN DER PROVINCIE UTRECHT. De samenstelling ongewijzigd. Woensdagmorgen hebben de nieuwe Pro vinciale Staten van Utrecht de verkiezing gehouden tot samenstelling van het colle ge van Gedeputeerde Staten. Herkozen zijn Je heeren: B. J. J. Wey- kamp (S.D.A.P.) G. H. J. van Spanje (R.K.), J. H. T. O. Kettlitz (Liberaal) Jhr. H. W. L*. de Beaufort (C.H.) Mr. H. W. de Vink (R.K.), Mr. Q. A,. Diepenhorst (A.R.). De samenstelling is dus dezelfde geble ven als tot dusverre Tot buitengewoon lid werd gekozen de heer H. van Andel (A+R.), oud-lid van Gedeputeerde Staten. In den laatsten tijd hebben wij wedei van eenige treffende ongevallen tijdens een hevige onweersbui kunnen hooren. Zoo werd een man, zittende bij den haard, getroffen en eveneens een meis je, dat bezig was nabij den buitenmuur een bed op te maken. In het eerste ge val zal het een ouderwetsche openhaard geweest zyn. Daar wordt in den winter, vooral door de oude menschen, zoo gaar ne een rustig, warm plaatsje gezocht En gedurende den zomer blijft dat ook dikwijls het uitverkoren plekje. De leun stoel heeft daar een vaste plaats gekre gen! Maar tijdens een onweder moet de kan; om getroffen te worden aan een ojpen schouw grooter zijn, dan elders in huis en is het dus raadzaam daar dan niet tt verblyven. In hef tweede geval werd bet meisje ge troffen, doordat de bliksem oversloeg op een ijzeren anker in den buitenmuur en vandaar het jonge menschenleven trof. De meest veilige plaats tijdens een on weder moet zijn in het midden van het huis, dus niet nabij schoorsteenen, noch buitenmuren, noch open ramen of deuren Het beste is het dan ook het een en ander te sluiten. Vooral op het land, waar de boerderijen zoo dikwijls het hoogste punt in de omge ving vormen, is het gevaar aanmerkelijk grooter dan in een stad, waar de wonin gen tamelijk afdoende worden beschermd door de vele torens en andere hooge ge bouwen met bliksemafleiders. Zelfs in de kom van een dorp ondervinden de wonin- van F. C. Kuijperstraat 10 Soestdijk reeds vóór zijn geweest, doch de ver dienste van Franklin is daardoor niet min der groot en belangrijk. Zou het niet van belang zijn, dat aan deze vinding juist ook op het platteland nog meer aandacht wordt geschonken? Wie een radio heeft, kan voor een blik semafleider zorgen, door de antenne tijdig te aarden. Bevindt men zich tijdens een onweersbui in het vrije veld, dan is het gevaarlijk, om aan den voet van een boom beschutting te gaan zoeken tegen den regen. Herhaalde lijk is gebleken, dat een natte boom een uitstekende geleider voor den bliksem vormt. Dat dit nog van de boomsoort af hangt, zou men zeggen aan de volgende regels, die de Duitschers daarop van toe passing hebben: Buchen solist du suchen, Eichen solist du weichen. Wij zouden daarvoor vrij vertaald zeg gen: de beuken moet men (bij een onwer der) opzoeken en de eiken moet men ver mijden. 'Of dit inderdaad opgaat, kan ik niet zeg gen. Wel kan er in de oude volksgezeg den betreffende de natuur en de natuur verschijnselen een waarheid liggen, die, op ervaring berust. Maar zekerheid hierom trent hebben wij niet, en dus houden wij ons er vooreerst aan om de beschutting van een boom in het vrije veld te ver mijden. Is men met een fiets in het veld, dan wordt ook aangeraden niet nabij de fiets e blijven. Hoe meer men er voorts voor zorgt, dat men niet het hoogste punt in het veld vormt, hoe beter. Het spreekt, dat men vooral op het een en ander bij een zware onweersbui zal let ten. VRAGENBUS Lezers hebben het recht kosteloos vragen te stellen over belastingkwes ties. Let wel: Alleen over belastingkwes ties. Vragen over andere onderwerpen b,lijven onbeantwoord. Lezers gelie ven zich te richten bij het ACCOUN TANTSKANT. „NEDERL. BU- EAU VOOR ADVIEZEN." Gevestigd te HAARLEM, Hout plein 17r, onder leiding van RP DE VRIES, en dus niet meer bij het ACCOUNTANTSKANTOOR „NA TIONAAL BUREAU VOOR AD VIEZEN" gevestigd te LEEUWAR DEN, Groote Kerkstraat 16, onder Directie van P. SIEBESMA R. DE VRIES. Postzegel voor antwoord insluiten^ Vragen worden per brief beant woord. Belangrijke vragen worden bovendien in dit blad beantwoord. Tenzij de vragers bezwaar hebben. Zij gelieven dit dan mede te deelen. Van de grootst mogelijke geheim houding kunen de lezers verzekerd zijn. Vraag 102. Ondergeteekende verzoekt eenige inlich tingen omtrent belasting. Ik ben aangesla gen tegen een zuiver inkomen van f 1.400 Kinderaftrek f 825. Noodzakelijk levens onderhoud voor de gemeentelijke inkom stenbelasting f 1.000. Totale belasting is f 14.68. Heb binnen 90 dagen in een andere gemeente gewerkt. X kreeg daarvan Fo rensenbelasting f 4.89, daarna een biljet van gemeente Forensenbelasting van f 11.25. Of U mij daaromtrent eenige inlichtingen over wilt geven. Antwoord: Wanneer U minder dan 90 dagen in de gemeente X heeft gewerkt, is de aanslag in de forensen-belasting onjuist. U gelieve zich te wenden tot Gedeputeer de Staten van Uw provincie met een recla me, waarin U mededeelt, dat U minder dan 90 dagen in die gemeente werkte en dat dientengevolge U bezwaar hebt tegen den aanslag in de forensen belasting. Vraag 103. Gaarne had ik antwoord op de volgende vragen. In mijn aanslagbiljet ben ik aan geslagen voor f 32.75. Vastgesteld zuiver inkomen f 1.200. aftrek voor levensonderhoud f 700. Rijksinkomstenbelasting f 8r75 Gemeentebelasting f 24. gemeente verordening, kan ik Uw aanslag niet narekenen. Wat de Rijksinkomstenbelasting betreft is de aanslag wel juist. Ik vermoed, dat de aanslag, wat de Ge meentelijke Inkomstenbelasting betreft, ook juist is. Ik beantwoordde zooeven een brief voor iemand ook ten Uwent wonende en die ook 1.200 inkomen had en die ook f 24 moest betalen. Wilt U volkomen zekerheid, wendt U zich dan even tot den Ontvanger. Deze zal U gaarne uitvoerig omtrent een en ander inlichten. Vraag 104. Moet van gemaakte winst die niet uit de zaak genomen is, toch belasting worden betaald? Ik heb n.1. dit geval. Met mijn vader samen heb ik een zaak, gedreven als firma. Volgens notarieel contract hebben wij 1.000 tractement. Eventueele winst sa men deelen. Wij hebben daarbij vrij wonen. Voor de Rijksinkomstenbelasting heb ik opgegeven tractement f 1.000. Vrij wonen 150 (wij hebben maar een gedeelte van het eigen huis). Voor levensverzekering een aftrek van f 40. Wij hadden boven tractement en vrij wonen nog een winst van plm. f 500.ge maakt, die wij in de zaak hebben gelaten. Nu ben ik volgens mijn aanslagbiljet aan geslagen vor een zuiver inkomen van 1.600.—. Hiertegen zou ik willen reclameeren. Wat raad U mij in deze? Antwoord: ja, waarde Heer van de gemaakte winst die niet uit de zaak is gekomen, moet U belasting betalen. Uw aanslag is iets te hoog. Het inkomen bedraagt f 1.000.plus 150.vrij wonen, plus f 250.- is f 1.400.-. f 32.75 Ben ik nu niet te hoog aangeslagen. Ook wilde ik gaarne weten over welk jaar de verdienste gerekend worden van de aan slag 1930-1931. Antwoord: Omdat ik niet in het bezit ben van de Sacré Madame Soest, 8 Juli 1931. Aan den Heer Joh. Tak. Brandstof fenhandel Soest. Mijnheer, Het is mij een genoegen U te kunnen be richten dat de door U geleverde Anthraciet .Sacré Madame" tot mijn genoegen is. Zoo wel voor de broedcentrale dan wel de kachelkunstmoeders voldoet deze anthraciet uitstekend. Waar ik voor heen steeds ande re en naar ik meende ook goede anthraciet gebruikte valt het groote verschil tusschen „Sacré Madame" mij steeds op. De groote voordeelen van deze brandstof zijn, niet aanbakken op roosters, absoluut geen sin tels of steenen en geheel stofvrij. Voor mijn huisbrand wensch ik dan ook geen andere Drandstof te betrekken. Van dit schrijven kunt U zoo noodig gebruik maken. Hoogachtend, (w.g.) W. KEIZER. Nieuweweg 49. Soest, 4 Juli 1931. Den Heer Tak. Kolenhandelaar te Soest. M.M. Volgaarne betuig ik mijn volle tevreden heid over de geleverde Anthraciet Sacré Ma dame. Mijn kachel-kunstmoeder heeft 6 we ken zonder eenige onderbreking gebrand en toen ik haar uit liet branden, was er nog geen sintel in te bekennen. Voor kunst- moeders een voortreffelijke brandstof, waardoor de electrische op den achtergrond komen te staan. Voor huisbrand zal de anthraciet naar mijn vaste overtuiging even voortreffelijk zijn, maar daar heb ik nog geen ondervinding van. Hoogachtend (w.g.) F. VAN DER WISSEL. Kweekerij „Obrinia". Eigendomsweg 38. Soest, 6 Juli 1931. Fa. Joh. Tak, v/h Kleman-Berghuis. Brandstof fenhandel Kerkpad la. Soest. Mijne Heeren. Hiermede betuig ik U mijn volkomen te vredenheid over de door U geleverde an thraciet „Sacré Madame". Reeds verschillende anthracietsoorten zijn door mij geprobeerd, maar nog'nooit werd mij een anthraciet geleverd voor zulk een matige prijs, welke mij zoo voldeed. Deze anthraciet geeft een gelijkmatige hitte, en slechts zeer weinig asch. Moest ik vroeger mijn kachels telkens controlec ren, nu kan ik volstaan met hoogstens een maal vullen per 24 uur. Zoowel voor mijn bedrijf als voor mijn haard, wensch ik geen andere anthraciet meer. Hoogachtend (w.g.)' G. WESSEL. Hoenderpark „Aukje". Nieuweweg 22. Soest. Soestdijk, 9 Juli 1931. Fa. JOH. TAK. SOESTDIJK. Mijne Heeren, Op Uw verzoek, deel ik U gaarne mede, dat de mij geleverde anthraciet „Sacré Ma dam" van uitstekende kwaliteit is. Brandt goed en geen asch. Wanneer de volgende zendingen van ge lijke kwaliteit zijn, als de aan mij geleverde kolen,, en ik heb geen reden om daaraan te twijfelen, kan ik deze anthraciet aan ieder aanbevelen. U kunt, wanneer U wilt, van dit schrijven gebruik maken. Intusschen verblijf ik Achtend (vv.gj.) J. A. L. THOOMES Mendelssohnlaan 2, Soestdijk. v.h. Kleman Berghuis E. S. V. A. C. De uitslagen der gespeelde wedstrijden .zijn: B.V.C. adsp.Esvac. adsp. 15 Soestdijk IIEsvac II 23 Soestdijk IEsvac I 46 Zaterdag 11 Juli speelt het Zaterdag middag elftal op de serie-wedstrijden van ,Bloemenkwartier" te Hilversum tegen D.O.K. I om de 3e of 4e prijs. Zondag 12 Juli a.s. speelt het eerste elftal tegen Soest I op het terrein vül laatstgenoemde vereeniging; met het oog op de warme weersgesteldheid der laatste Zondagen is het aanvangsuur bepaald op des avonds 7 uur. Deze wedstrijd is georganiseerd door het Soester Sport Comité; daar het een spannende wedstrijd beloofd te worden wekken wij alle sportliefhebbers op, Zon dagavond op het terrein van V.V. „Soest' aan den Koudhoormveg aanwezig te willen zijn. SOESTER-SPORT-COMITé-WED STRIJDEN. te voegen. Soestdijk vindt het nu genoeg en dringt Esvac geruimen naar eigen speelheift terug. Het is Broerze, die Soestdijk met een fraai doelpunt het eerste tegenpunt bezorgt, doch verder kunnen de Soestdijkers het niet brengen. De rust treedt in met een vei lige 41 voorspring voor Esvac. Na de thee wordt er weer enthousiast aangepakt. De voorhoede van Esvac speelt weer als bij den aanvang van den strijd en wordt goed gesteund door spil Holdorp. Kort na den aanvang voert Esvac den stand tot 61 op. Men schijnt het meer dan voldoende te vin den en zienderoog verslapt het spel. Soest dijk komt nu enthousiast opzetten en Es vac wordt Wederom naar eigen helft terug gedrongen. Broerze weet npg twee maal voor zijn club te doelpunten, terwijl een Fsvac-back in eigen doel trapt, waarmee Soestdijk haar vierde doelpunt krijgt. Als de scheidsrechter einde fluit is de stand 61 voor Esvac. Scheidsrechter v.d. Laan had mogelijk voor de rust de teugels strakker kunnen houden, doch na den rust was z'n aïbiteren uiterst correct. A.s. Zondag worden de Soester Sportcomité-wedstrijden voortge- gezet op het terrein van de V.V. Soest. Thans Is het de beurt aan Soest om als gastvrouw te fungeeren. Wij twijfelen er niet aan, of zij zal dit op zeer beminnelijke :n sportieve wijze doen. Het programma uidt: Soesf IEsvac i. Een uiterst belangrijke wedstrijd, waarbij pelers en publiek voor oogen dienen te houden, het doel, waarom deze wedstrijden zijn georganiseerd. Het devies luidde, in het belang van de goede verstandhouding onderling, in 't belang van de Sportiviteit, in 't belang van het onberekenbare, doch dele voetbalspel. Helpt allen mede deze euzen in vervulling brengen. Supporters moedigt uw favorieten op gepaste wijze aan. Gij kunt op deze manier en zeer zeker niet op geringe wijze, den naam van Uw veree niging helpen verheffen. Spelers aan U den taak een hoogstaand partijtje voetbal te ge en en met al uw krachten mede te werken tan het verlichten van de zware en on dankbare taak van den scheidsrechter. Soesters en Soesterbergers richt uw schre den a.s. Zondag naar het terrein van de V.V. Soest aan den Koudhoornweg. De wedstrijd vangt aan des avonds te 7 uur. Namens het Sportcomité W. J. M. KLAUWERS: Secr. .Esvac" wint in een doelpuntrijken wed strijd met 61 van „Soestdijk." Broerze verricht voor „Soestdijk" den hatrick/ J.l. Zondag werden de Soestersportco- mité-wedstrijden voortgezet op het terrein van de V.V. en Athletiekclub Soesterberg De meer dan Zomersche temperatuur zal waarschijnlijk oorzaak zijn geweest, dat de belangstelling voor dezen wedstrijd min der groot was als bij de voorgaanden. Toch mag een en ander in aanmerking genomen, nog gesproken van een bevredigend bezoek daar velen zich niet hadden laten weerhou den om dezen wedstrijd bij te wonen, 't Was warm om te voetb. en vele bezoeksters en bezoekers hebben geprofiteerd, alzij 't dan misschien onvrijwillig van het bruin bran dend zonnetje. Zoo ziet men, waar een op een zomerschen dag gespeelden voetbal wedstrijd al niet goed voor is. Men spaart er tenminste reeds een reis mee uit, door niet naar een of andere mondaine badplaats te gaan. Ondanks deze groote voordeelen meenen we dat de voetbalspelende menschen er de voorkeur aangeven, onder ietwat koe len weersomstandigheden te mogen spelen Het comité heeft bereids maatregelen getroffen, teneinde de volgende wedstrijden wat later te doen aanvangen. Laten wij thans de gespeelde wedstrijden even de re vue passeeren. Allereerst werd gespeeld den wedstrijd Soestdijk IIEsvac II. On der leiding van den heer Drost vangt de strijd te ±1.30 uur aan. Beide partijen zijn aanvallend, zijn dan ook gevaarlijk, of schoon de Soestdijkers zich ook niet onbe tuigd laten en veel door hun enthousiasme vergoeden. De rust treedt in met 21 voor sprong voor Esvac II. Na de thee pakken beide ploegen fanatiek aan en het is'Soest dijk,, die de stand op 22 weet te brengen. Geruimen tijd is Soestdijk II dan in de meerderheid, doch de uitvallen van Esvac zijn niet van gevaar ontbloot. Het was Esvac die het winnende doelpunt wist te maken en den strijd won met 3—2. Een gelijk spel had beide partijen misschien meer bevredigd. De heer Drost hield de teugels in handen al moest een enkele maal een vermanend woord gesproken worden. Te 3 uur laat scheidsrechter P. v. d. Laan de le teams van voornoemde clubs aantre den. Soestdijk is niet volledig terwijl Esvac met zijn sterkst elftal verschijnt. Bij Esvac merken wij op de bekende Holdorp. Direct na den aftrap wordt er flink aangepakt. Er wordt verrassend snel en goed gespeeld Vooral de Esvac voorhoede laat zich van haar goede zijde zien. In 10 min. tijds is het 20 voor Esvac. De Soestdijkers zijn wel wat ontmoedigd door het snelle succes van Esvac. Na eenigen tijd weet Soestdijk het spel te verplaatsen. De spil van Dort die zijn sporen op het gebied van voetbal reeds lang verdiend heeft, steunt op zeer verdienstelijke wijze de Soestdijk voorhoe de. Als „Old man" is hij voor vele jongeren een voorbeeld. Z'n taktiek en techniek dwingt nog bewondering af, ofschoon z'n snelheid hem wel eens in den steek laat. Toch weet de vlugge Esvac voorhoede voor de rust nog 2 doelpunten aan de score toe van 28 Juli 193. GEBORENGeurt, z. v. H. Hdlst en G. W. van de Scheur, Krommeweg 8; •ornelia, d. v. C. E. Muilwijk en A. Ver- spuy, Molenstraat W.Z. 30; Antbonius Jo- uannes Hendrik, z. v. H. .Plekkepoel en J. M. Licht, Parklaan 11; Anna Cathari- na Wilhelmina, d. v. D. v. Sloten en K. Ausma, Nieuweweg 69; Willem Jacobus Johannes, z. v. W. v. d. Waal en ¥i. K. C. Bruyel, Nassaulaan 13. ONDERTROUWD: F. H. Teune en M. J. J. E. J. E. Veldhoen. GEHUWD: J. v. Geijtenbeek en J. J. A. Spelt. OVERLEDEN: geen. Vestiging van 28 Juli 1931. J. A. van der Kolk van Batavia, naar Bosstr. 119; G. Vonk van Doorn naar v, maarenstraat 24; H. Nowitski van Hemer (Dtl.) naar Soesterb.str. 125; G. Snoek van Ede naar Amersf.str. 119; II. J. Ver- neyen m. gez. van A'foort naar Birktstr. 2; B. Rikkink van Denekamp naar Oude Grachtje 4; H. Zwart van A'darn naar v. ^ennepl. 22; W. J. Stayen van Epe naar leuvelweg 16; J. M. Beckering van Hil versum naar Spoorstraat 30b; C. J. M. Jaburg van Hilversum naar Spoorstraat 30b; S. Postuma m. gez. van A'dam naar Rieuwstraat 24a; E. Veltman van Bols- ward naar Kerkstraat 14; H. M. Donker m. gez. v. Hilversum n. Klaarwaterw. 40; J. v. Breukelen, v. Tilburg n. Nieuwstr, 28; I. Muller van A'dam naar v. Lenneplaan Sa; Wed. W. C. v. Wageningen van Den daag naar Nieuwesteeg 51; G. Ypes' m. gez. van Bergen op Zoom naar Beckeringh- traat 21J. Assendorp van Deventer naar Amersf.str. 119; J. L. C. Uiterwijk van Alkmaar naar Heuvelweg 42; A. de Aleijere m. gez. van Utrecht naar Soés- „erb.str. 186; A. E. Wahlen van Velsen Raar Parklaan 20; C. W. H. Wragge van Velsen naar Parklaan 20. Vertrek van 28 Juli 1931. A. C. H. Vossenaar van Steenhofstraat 39 naar Goor. R.K. Pastorie; C. J. Wal stra van Steenhofstraat 39 naar Goor, R.K. Pastorie; A. E. Walstra van Steen- ,iofstraat 39 naar Goor, R.K. Pastorie; .1. Mars van Steenhofstraat 39 naar Goor, R.K. Pastorie; J. de Jong van v. Lennep laan 16 naar A'foort, Zon en Schild; T. Hoekstra van Luit. Ivoppenlaan 14 naar Hilversum,, Bilderdijklaan 56: J. v. Schaik van W. Pyrmontl. 17 naar Bussum. Lam mert Majoorl. 14; E. de Jong v. Amers- foortschstr.w. 77a naar Utrecht, Gerard jouwstr. 1; H. J. Scholtmeijer m. gez. van de Beaufort!. 12 naar Delft, Piet deinstraat 13; G. v. Vliet van Nachtegaal- weg 29 naar Zeist, Derjnsehveg 14; J. M. v. Asch van Parklaan 2 naar Zuilen Linnaeusstraat 24bis. Verhuizingen in de gemeente» van 2—8 Juli 1931. H. Boersma van Beetzlaan 85 naar Beetzlaan 65; W. F. Jasper van Vredehof- straat 6 naar Koninginnelaan 22; Wed. E. A. Muijderman van Stationsweg 8 naar Heideweg 18; H. C. Heideman van Banningstraat 84 naar Verl. Postweg 94; i). L. Asjes van Soesterb.str. 41 naar Banningstraat 94; W. J. Ürijber van A. Paulownalaan 30 naar Soesterb.str. 184; J. W. de Rijk van Kl. Engendaalweg 7 n. Laanstraat 35; C. v. Ginkel van Becke- ringhstraat 21 naar Julianastraat 34; Hf A. C. v. d. Lugt van Molenstr. WZ 37 ;n. Molenstraat WZ 12; J. de Waal v. Nach- tegaalweg 29 naar Koninginnelaan 109; A. dq Vries van Steenhofstraat 32 naar v. Lenneplaan 41P. H. A. v. Aken van Amersf.straat 92 naar Amersf.str. 19; A. Bakker van Beukenlaan 21c n. Nieuw- straat 43; G. H. Schimmel van Koningin- nelaan 60 naar Koninginnelaan 64.

De Soester | 1931 | | pagina 2