2e BLAD Bekendmakingen. Officieel. Plaatselijk Nieuws Soesterberg. Ingezonden Mededeelingen Burgerlijke Stand HILVERSUM T MPS HILVERSUM Predikbeurten. Rechtzaken. Sport. bchoorendc bij „D E SOESTER* van Zaterdag 18 juni 1931, No. 58 hinderwet. Burgemeester en Wethouders der ge meente Soest; Gelet op het bepaalde bij de artt. 6 en 7 der Hinderwet; Brengen ter algemeene kennis: dat op de secretarie der gemeente ter visie is gelegd een verzoek met bijlagen van J. F. Luschen, te Soest om vergunning tot het oprichten ecner bakkerij met heete luchtoven in/op het perceel Soesterbergschestraat No. 41 kad. gemeente Soest sectie C. No. 1603; dat op den 28 Juli 1931, des namiddags tc 3 uren gelegenheid is om ten gemeente huize bezwaren tegen het oprichten dier inrichting in te brengen; en dat gedurende drie dagen vóór dien dag op de secretarie der gemeente van de ter zake ingekomen schrifturen kan worden kennis genomen. De aandacht van belanghebbenden wordt er op gevestigd, dat niet tot eventueel be. roep van de latgr op het verzoek te nemen beslissing gerechtigd zijn zij, die niet op de aangewezen plaats en het aangegeven uur. in de vorengenoemde ingevolge artikel 7 der Hinderwet te houden zitting zijn verschenen, ten einde hunne bezwaren mon deling toe te lichten. Soest, 14 Juli 1031. Burgem. en Weth. voornoemd, De Burgemeester, G. Deketh. De Secretaris, J. Batenburg. SPREEKUUR WETHOUDER ONDER WIJS. Wegens afwezigheid zal de Wethouder van Onderwijs van 22 Juli tot 12 Augustus a.s. geen spreekuur houden, Soest, 15 Juli 1931. De Gemeente-Secretaris. J. Batenburg. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat Evert Blauwendraad, van beroep melkslijter, wo nende te Soesterberg, Banningstraat 24, door de Arrondissement* Rechtbank te Utrecht in hooger beroep dd. 26 Mei 1031 is veroordeeld tot 2 maal f 200 boete subs 2 maal 1 maand hechtenis, wegens te Soest waren verkoopen, welke niet voldoen aan de eischen, gesteld krachtens de Warenwet, (het afleveren van met 35 deelen water ver- valschte melk aan de Luchtvaartafdeeling te Soesterberg). Soest. 14 Juli 1931. Burgem. en Weth. voornoemd, De Burgemeester, G. Deketh De Secretaris, J. Batenburg. ONBESTELBARE STUKKIEN waarvan de afz. onbekend zijn, terugont vangen te Soest, in de le helft van Juli: Brieven Binnenland: 1. Bureau Handelsblad", A'dam. 2. Melle B. Prins, Rotterdam. 3. Woningbureau A. E. Sickco, Den Haag. Briefkaarten Binnenland: 4. Mej. W. Cauwe, Ouddorp. DAMMEN. Naar wij vernemen zal op Dinsdag 28 Juli a.s. een simultaanseance dammen ge houden worden in Hotel Okhuizen. Damliefhebbers in Soest worden ver zocht hieraan te willen deelnemen. Simultaanspeler is de heer H. Bakker, kampioen van de Soester Damclub. Deelname is vrij. Aanvang 8 uur. Aanbesteding. Door den heer P. Beekman, architect werd aanbesteed, het vergrooten van het kerkgebouw der Geref. Gem. aan de Soes terbergschestraat. Bouw. Firma Klein en de Kruif f 23.300 J. Kareisen f 23.891 W. v. d. Velden f 25.200 H. v. Hoek f 25.449 Schilderwerk. Gebr. de Lange f 1774 B. van Welsum f 1875 W. Kareisen f 2263 Aan de laagste inschrijvers gegund. Gemeenteraad. Alle herkozen en nieuw gekozen leden hebben hun benoeming aangenomen. Dameskoor „Euphonia". Niettegenstaande Pluvius zijn rijke ga ven uitdeelde is het Concert aan de Ker- kebuurt toch doorgegaan. Van 910 uur hebben de dames gekweeld, waar zelfs de nachtegaal jaloersch op zou zijn. De di recteur de heer H. v. Mourik leidde mu zikaal, er werd door het publiek, dat nu in niet zoo groote getale was opgekomen, genoten. Wanneer het erg plasregende, werd onder de boomen bij de N.H. Kerk geschuild. Het koor heeft velen aan zich verplicht, volgende keer mooi weer. EXAMEN. Te Amsterdam slaagden voor het Staats examen acte onderwijzer, de hèer W. Jv Gerritse, en mej. G. Jongsma, alhier. BEVORDERD Op de H.B.S. te Amersfoort zijn F,, van Wijk en P. G. Vos bevorderd tot de 5e klas se; tot de 4e klasse: T. Duin, G. Breeden, G, J. Assink. B>. Tabernal. L. van der Lelie; trt de 3e klasse: M. Markus; tot de 2e klas se: M. Wilmink, M. Meinezs, T. de Wijn gaard; J. Meinezs, A. Koopman, W. Duin en F. Spijker. GEVONDEN VOORWERPEN Een knipmes. Een overjas of -mantel. Een fietstaschje met inhoud. Een slinger van een auto. ,Een rijwielplaatje. Een motorketting, DE HOEK F. C. KUIPERSTRAAT-VAN WEEDESTRAAT Donderdagmiddag omstreeks 4 uur had wederom een aanrijding plaats op het ge vaarlijke hoekpunt F. C. Kuiperstraat-van Weedestraat;. Een automobiel, bestuurd door J. D. W. B. uit Utrecht, kwam uit de F. O. Kuiper straat aanrijden, terwijl tegelijkertijd een auto, bestuurd door W. F. L. uit Amster dam, op den Rijksstraatweg naderde vanuit, de richting Soest en gaande in de richting Amsterdam. Waar het uitzicht ter plaatse niet geheel vrij is bemerkten de bestuurders elkander te laat, waardoor een aanrijding onvermijde lijk werd, te meer, waar LJ. met vrij groote snelheid reed- Beide motorrijtuigen werden vrij ernstig beschadigd! Persoonlijke ongelukken kwa men echter niet voor. Waar de bestuurders niet tot een minne lijke oplossing konden komen, werd door de politie proces-verbaal opgemaakt. CONTRöLE DIERENBESCHERMING Donderdag heeft van wege de Vereeniging tot Bescherming van D'eren in samenwer king met de politie alhier een controle plaats gehad op dewagens, die kippen ver voerden, voornamelijk vanaf de markt te Barneveld naar elders en door deze gemeen te kwamen. Onder leiding van een ambte naar van de Dierenbescherming uit Utrecht werden de wagens gecontroleerd om te zien of de manden ook meer kippen inhielden, dan geoorloofd was en of de dieren niet op noodeloos pijnlijke en kwellende wijze wer den vervoerd. Van de aangehouden wagens bleek echter, dat daarop alles in orde was zoodat er geen proces-verbaal behoefde te worden opge- maaklj. OPLICHTING. Een dame aan het Kerkpad verkocht de zer dagen een zak met rogge aan een Amersfoortsch koopman. Deze verwijderde zich met de zak om het even leeg te maken en zou dan de zak terugbrengen en betalen. Tot dusverre bleef zoowel koopman als zak echter weg. De politie stelt een onder zoek naar den persoon van dien koopman in. ORANJEVIERING Van het permanent feestcomité ontvingen wij de volgende mededeeling: Bij voldoende deelname zal op 31 Augus tus a.sL een optocht worden georganiseerd, bestaande uit verschillende groeper^. 1. Versierde automobielen. 2. Versierde rijwielen. 3. Groep lichamelijke opvoeding. (Gymna stiek Athletiek). 4. Propagandagroep „Soesterberg Voor uit." 5. Groepen van verschillende vakken en bedrijven enz. enz. Bovendien ligt het in het voornemen een winkelweek te houden gedurende de laatste week van Augustus met prijstoekenning door een deskundige jury. Allen, die willen medewerken tot het slagen van het Oranje feest worden uitgenoodigd tot een bijeen komst op 30 Juli as. des avonds 8 uur in t Zwaantje. Geeft allen uw medewerking. Vele handen maken licht werk. Toont daadwerkelijk uw aanhankelijkheid aan Vorstenhuis en Vaderland. Eendracht maakt macht. OPROEP. Van een lid van een der alhier bestaande Oranjevereenigingen ontvingen wij nog het volgende schrijven: Naar aanleiding van de gehouden alge meene ledenvergadering der beide Oranje vereenigingen tc Soesterberg op 10 Juli j.1. acht ik voor mij het een plicht door deze uiting te geven aan mijn gedachten. Wij Soesterbergers staan meer dan velen uwer denken, in het midden der belangstel ling van verschillend denkende menschen. Ook daarom dienen zij, die zich gerekend willen zien als aanhangers en voorstanders van ons Vorstenhuis, zich dan ook als zoo danig te doen kennen door: hun daden, En nu. met het oog op de a.s. Verjaardag van H M. onze geëerbiedigde Koningin, is er gelegenheid zich als zoodanig te laten kennen. Maak U dienstbaar. Ik tracht mij dienstbaar te maken, er is veel werk te doen. Met knikken en uitstellen wordt de zaak niet gediend, ook niet met veronder stellingen. Juist in dezen tijd kan er van een ieder onzer op zulk een dag veel goeds uit gaan door eendrachtelijk uiting te geven aan onze gevoelens jegens H.M.. onze geëer biedigde Koningin. Allen, die mede willen werken dien dag tot een feestdag te maken voor Soesterberg ter eerc van Haar, melde zich aan bij het permanent feestcomité voor Soesterberg. LEZING. Naar aanleding van een verzoek der Di rectie van de Nederlandsche Heidemaat schappij tot den Minister van Defensie wor den in verschillende garnizoensplaatsen, o.m<. ook te Soesterberg lezingen gehou den over het blusschen van bosch- en heide branden. RIJKSWEG. Naar aanleiding van de vertraging van het werk aan den Rijksweg de Bilt-Soester- berg-Amersfoort heeft het tweede Kamer lid Visscher een drietal vragen gericht aan den Minister van Waterstaat. SCHOOLREISJE). De kinderen der OrL. School hopen op Woensdag 22 Juli weer hun jaarlijksch schoolreisje te maken. MUZIEKTENT. Voor rekening der gemeente is deze week op een terrein gelegen bij het theehuis „SoesterdaP een vaste muziektent opgesla gen, welke als een aanwinst voor deze plaats beschouwd kan worden, SACRE MADAME. Naar aanleiding van de in ons blad steeds voorkomende advertentie over 13a- cré Madame anthraciet, welke alleen ge leverd kan worden door de Fa. Joh. Tak, hebben wij een onderzoek ingesteld en is ons ^gebleken, dat wij deze Firma wel kun nen feliciteeren met deze soort anthraciet. Wij twijfelen niet of de omzet dezer fir ma zal hierdoor aanmerkelijk worden ver meerderd, terwijl wij ook de verbruikers kunnen gelukwenschen, aangezien door 't stoken met deze anthraciet .de kachelel lende waar men steeds over klaagt, als aanbakken op het rooster, steenen en veel asch geheel wordt opgeheven, terwijl de duurzaamheid in het branden nog een financieel voordeeltje beteekent. GEBOREN: Adriana, d. v. .J. de Ridder en G. Nap, Verl. Postweg 29; Sijbrandus Dirk, z. v. S. D. Idzerda en T. Schipper, Julianastraat 53; Gerard, z. v. J. A. M. v. d. Boon en J. G. Dompeling, Schouten kampweg 18; Susanna, d. v. S. v. Gorkum en J. de Boer, Korte Kerkstraat 1; Hen- drikus Gijsbertus, z. v. H. v. d. Coterlet en G. Ossendrijver, Isseltscheweg 3; Pie- ternella, d. v. J. Verwoerd en J. H. Schouten, Ringweg 10; Arnolda, d. v. W. Fonteijn en G. Abbel, Schoutenkampweg 32. ONDERTROUWD: P. de Kleer en G. Hesterman; W. F. Hendriks en I. J. F. Klootwijk; W. J. Hogervorst en J. v. Breu- kelen; A. Kreté en A. IvraaijenbrinkC. W. Stants en C. J. M. Wüst. GEHUWD: geen. OVERLEDEN: Thijmen Groenesteijn, 49 jr. geh. m. G. E. Mastenbroek, Wieksloter- weg WZ. 17; Antje Bosboom 67 jr, geh. m. C. de Bruin, Talmalaan 5Pieter Schip pers, 33 jr, ongeh., Wilhelminalaan 29. Vestiging van 915 Juli 1931. A. Nalis van A'foort naar Kampweg 46; A. Ch. Berndsen van Eenmes naai K. Kerkstraat 6; W. C. Moritz-Smits van Zeist naar Mendelssohnlaan 6; R. F. Mo- ritz van Zeist naar Mendelssohnlaan 6 A. Driessen van Arnhem naar Birktstr. 34; R. F. P. Wilbrink van Maasbree naar Kerkpad NZ 45; J. Noort van Katwijk n. Kolonieweg 5; M. G. Koekenberg van R'dam naar Vredehof straat 2; F. Klein m vr. van A'dam naar Pr. Hendriklaan 5; H. H. - Knoop ml. vr. van Utrecht naar Middelwijkstraat 30c; Ch. J. Nefkens m. vr. van Utrecht naar Amersf.strw. 77b; G. Swanink van Bussum naar Soesterb. str. 63; A. M. J. Jansen-Koster van Hil versum naar Banningstraat 11; W. Kloos van Rotterdam naar L. Bergstraat 29; E. Schipper van Nijkerk naar KI. Engen- daalweg 2; F. Overeem-Meinten van Bar neveld naar Eikenlaan 11; C. Roozendaal van A'dam naar Kerkpad ZZ 33; J. Hiel- kema van Schoterland naar Bosstraat 2: C. E. Ghivat van Assen naar Amersf.strw. 83a; W. de Ruiter van Zeist naar Zoom 5: F. de Ruiter van de Bilt naar Talmalaan 6; P. Rentmeester van Eindhoven naar Talmalaan 23; G. J. Higler van Hilversum naar O. Utrechtscheweg 5. Vertrek van 915 Juli 1931. J. Sevenhuysen van Bosstraat 12 naar Renkum, Accacialaan 39; P. Stuurman v. Nieuweweg 31b naar Den Haag. Vlas akkerstraat 64; A. v. Doornik van Birkt- straat 19 naar Vianen, Voorstraat 21; H. F. J. I. Adan van Laanstraat 17 naar Am sterdam, Vespuciusstr. 811: W. Helle voort v. Birktstr. 34 n. A'dam, Wilh. Gasth., le Helmerstr.G. Bentick van A. Pauwlonalaan 36 naar Zeist, Kritsingerl. 86; M. van Breemen van Vredehofstraat. 2 naar Montfoort, St. Antonius Gesticht; W. Meijer Cluwen van Middelwijkstraat 38 naar Terschelling. Midsland, B. 168. Verhuizingen in de gemeente van 9—15 Juli 1931. P. Schuijt v. Birktstr. 2 naar G. Pels- weg 11; R. v. d. Heuvel van Heuvelweg •13 naar Heuvelweg 5; J. Hilhorst van Driehoeksweg 12 naar Veldweg 14; A. M. A. v. Beek v. Birktstr. 34 n. Kerkpad ZZ 25; F. Veth van Ver. Postweg 103 n. Verl. Postweg 17; A. Lieuwen van KI. Engendaalw. 4 naar Beukenl. 21e; Wed. R. Feenstra van Soesterb.str. 125 naar Kerkpad NZ. 25; J. H. v. Heiningen met vr. van Ericaweg 2 naar Braamweg 17. NED. HERV. GEM. TE SOEST Zondag 19 Juli v.rn. 10 uur Kerk: Ds. van Schaick. n.m. 6 uur: Ds. van Schaick, H. Doop. Religie en Kunst: v.rn. 10 uur: Ds. R. Torenbeek. n.m. 6 uur: Ds. Groeneveld. HERV. (GER.) EVANG. Spoorstraat. Zondag 19 Juli v.rn. 10 uur: De Eerw. Heer J. Rebel, van Huizen, n.m. 6 uur: Ds. B. Batelaan, van Barneveld. CHRISTEL. GEKEF. GEMEENTE Julianastraat 62, Soestdijk Zondag 19 Juli v.rn. 10 uur en nam. 6 uur: Den Heer W. F. Laman, Theol. Stud. te Apeldoorn VEREEN. VAN VRIJZ. GODSDIEN- STIGEN, SOEST Zondag 19 Juli v.rn. 10.30 uur: Geen Dienst. KANTONGERECHT TE AMERSFOORT De kropdoffers. Uit Zeist van 24 Mei 's avonds kwart na elf met auto op den weg AmersfoortSoes terberg tusschen SL Louis en de tramhalte „Ons Belang". Nu weet men, waar het hier over opnieuw gaatj. Het chauffeerende jong- mensch, die het gelag voor alle drie moest betalen met f 6Ü boete en 3 maanden ont zegging van rijbevoegdheid, bleef bij eerste behandeling afwezig en kon dus in verzet komen. Deze nieuwe behandeling vond heden plaats en het getal der getuigen was nog vermeerderd met de drie duifjes in de tram plus het jongmensch dat toen in haar ge zelschap was. Enkele zaken bleven ons nog onklaar, o.a. of het roekelooze spel van zig-zagrij- denden auto zich afspeelde uitsluitend op den Utrechtschen straatweg of ook langs Daam Fockemalaan en B.-W.laan nabij Amersfoort. Beslist werd door vcrd. ontkend, dat ge reden zou zijn met openstaand portier. Hij meende, dat de getuigen a charge het wat te erg gemaakt hadden, als beinvloed door de duorijdster die bij het ongeval aan de halte „Ons Belang" rechtuit op den grond neerlag. En van dat motorongeval schoof hij de schuld op den motorrijder, die ach teropkomende niet links, maar rechts was gepasseerd. Dat was dus het ongeluk, waarover bij eerste behandeling geen licht kon worden verspreid,. De heeren hadden stil gehouden in hun auto bij de halte Ons Belang, we der om met de jonge dames in aanraking te komen. Volgens een getuige stond de auto toen met den linkerkant aan het mid den van den weg, dus met ruimte genoeg om rechts te laten passeeren. Volgens verd. stond hij geheel rechts zonder voldoende ruimte voor passeeren. De achterop komen de motor, mogelijk voor het zeker rijden, reed op het klinkerpad langs den asphalt- weg en bleef dit houden. Hij dacht dus langs den auto heen te kunnen en dit zou gegaan zijn alshet portier van den auto niet had opengestaan. Tegen het portier werd gereden, dat in gruis viel en de duorijdster lag voor den grond. Geen wonder, dat bij aankomen van de tram de vliegenier-ser geant-majoor, een der getuigen, die balda dige jongens te lijf wou, zooals we heden achteraf hoorden. Hij had ze over den knie moeten leggen. Schandelijk is er gereden, zei de Amb tenaar en dat door iemand die heden blijkt ten volle bij zijn verstand te zijn. Er hadden dooden kunnen vallen en dat louter en al leen om een „aardigheid." Z.E.A. lei dan ook nog een schepje op bij het vorige vonnis en wou nu een vol jaar ontzegging van rijbevoegdheid. De Kantonrechter liet het bij het oude blijven in f 60 boete en drie maanden niet rijden. Hij bleef doof voor de bede van verd. om deze drie maanden voor waardelijk te geven, want anders kostte 't hem zijn betrekking als reiziger van een Zeisterfabriek. Of het portier ook onder het rijden had opengestaan, ja dan neen, dat was 't hem niet. Het ergste werd de geheele manier van doen, zoo sprak de Kantonrechter. Blijkbaar niet litterair ontwikkeld. Verd. was er persoonlijk voor over ge komen/. Ze wilde een protest laten hooren tegen het onhebbelijk aanspreken van haar en van haar zoon door de inaréchaussée, toen zij neerzaten in het Treeker bosch, zoo als zoo vaak reeds was geschied. Vermeden was, waar stond „Streng Verboden Toe gang". Eu waar stond „Verboden voor Rui tere", daar mocht toch wel een auto in. Nooit last gehad, en thans toegesproken alsof ze landloopers waren. Smoesjes, werd hun toegevoegd, en als ze niet gauw weg gingen, zouden ze eruit gegooid worden. Reeds bij aanvang had spr. gewezen op het gewicht van hare persoonlijkheid. Zij was de schrijfster Jo van Ammers Küller. liet noemen van dezen grooten naam scheen blijkbaar geen impressie te maken op het tribunaal. En in de zaal was ook Hechts .een enkele persman, voor wien de openbaring van dez.cn naam iets zei. Verd. verwachtte, dat haar protest niet ter inzage zou worden gelegd, want anders beschikte ze nog over een machtig wapen, de pen. Nu, de Kantonrechter beloofde, niet ter zijde te leggen en vonniste met 5(1 cent boe te, zooals ook de Ambtenaar had geeischt. UITSPRAKEN KANTONGERECHT Strooperij: G. van E. Soest f 3 of 1 d. Loopen op verboden grond: J. J. Soest f 3 of 1 dag; H. W|. Soest f 5 of 2 d. Te Soest zonder verkregen vergunning bouwen: D. M. aldaar f 5 of 3 d. Te Soest waterloop stremmen: N.. van D. aldaar f 3 of 1 dag,.. Te Soest venten zonder vergunning: B. V. Enschede f 2.50 of 1 d., plus f 15 of 6 dagen voor opgave valschen naam. Te snel rijden in Soest: A. Mj. M. M* Utrecht f 15 of 6 d.; P. D. id.M. J. id,.; J, Chr. P, Rotterdam id.; A. D. v. d. K, de Bilt f 10 of 4 d.. K. de V. Rotterdam f 25 of 10 dagen. CLUBNIEUWS V.V. „SOEST" Zondag 19 Juli zal ons eerste elftal op het terrein der V.V. Soest een wedstrijd spelen tegen het eerste elftal der V. en Ath. Ver. Soesterberg. Dit elftal van Soesterberg is niet alleen een sympathieke en zeer spor tieve ploeg, maar ook een zeer steik elftal gezien den uitslag van den wedstrijd Soest 1Soesterberg I. Daar jelui dus weten, dat er een zeer sterk elftal tegenover jelui komt, is het jullie plicht om zoo goed mogelijk partij te geven'. Denkt er om, dat een eer volle nederlaag heelemaal geen schande is. Volgens aller meening is een overwinning uitgesloten, maar indien jelui spelen zooals in den wedstrijd tegen Esvac I, vooral in de 2e helft, zal de nederlaag zoo klein mo gelijk zijn. Eerste elftallers laat ik den vol genden keer, wanneer ik wederom zal schrij ven, mijn geschrijf moeten herroepen, en zeggen, het is geen nederlaag maar een Xu dat ligt aan jelui. En indien ik Zondag avond in Soest kom, laat ik dan hooren, dat Soestdijk een mooie sportieve wedstrijd gespeeld heeft. Houdt onzen naam hoog, en gij, supporters, weest bezadigd in uw aanmoediging, bemoei U niet met de beslis sing van den scheidsechter, en moedigt ieder speler naar hehooren aan. Eerste elf tallers speelt een open, vlug en tactisch spel<. pingelt niet te lang en goed succes. Ons 2e elftal speelt om 5 uur n.m. tot 6 Uur een wedstrijd tegen Soesterberg II. SOESTERSPORT-COMITé- WEDSTRIJDEN. Een record belangstelling voor den wed strijd SoestEsvac. Soest en Esvac spelen gelijk 22r Het Soestersportcomité had in verband met de warmte den wedstrijd inplaats van 3 uur op 7 uur n.m. gesteld. Ondanks dit laat gestelde uur, mocht van een bijzondere afkoeling niet worden gesproken. Integen deel, de temperatuur was vrij warm om te voetballen. Toch hadden de echte voetbal liefhebbers zich niet laten weerhouden, om getuige te zijn, van dezen „big*' match. Daar scheidsrechter de Korver door bijzon dere omstandigheden verhinderd was, dezen belangrijken wedstrijd te leiden, werd de heer v. d. Arend bereid gevonden, de functie van den heer de Korver over te ne men. Laten wij direct zeggen, dat ftij dit op meer dan schitterende wijze heeft gedaan. Het moge hier wel eens gezegd worden, dat zijn taak geen gemakkelijke is geweest, v. d. Arend verklaarde ons, na afloop van den wedstrijd, dat hij sinds geruimen tijd een dergelijke enthousiaste gespeelde wed strijd niet had gcle'd. Hij wist echter volko men de teugels in handen te houden, al was het van tijd to( tijd noodig een flinke waar schuwing uit te deelen,. Ofschoon 't vriend schappelijke element niet geheel zuiver was, mag cr toch wel op gewezen worden, dat: „wil men werkelijk uit plaatselijke ontmoe tingen propagandistische waarde oogsten voor den voetbalsport, deze wedstrijden vol gens een ander systeem moeten worden ge speeld. Het is den plicht van een ieder, die

De Soester | 1931 | | pagina 5