Schietwedstrijd. Openbare Verkoopinp Inboedel „Het Handelshuis" in Hotel „CENTRAAL" - Baarn Soesterberg. RECTIFICATIE. Voor de Kinderen Advcrtentiën. Kleine Advertenties W. VERWEIJ Wollen Gestikte Molton Villa Wagsn voor 7 personen. Klein Engendaalweg 94. J. DROST, VERGROOTINGS-FOTOGRAAF Vergrootingen naar elk portret INSCHRIJVING Zaterdag van 3-5 uur Zondag Van 8-11 uur imriiOUJWMMTIElN! neden is, en of do wereld ydelheid is. Men moet levea uit een eeuwigheidsbegin sel, nu is alles futloos en de moderne cul tuur is God uit het Centrum verbannen, alles verveelt de mensch, het is een cul tuur zonder geloof, er zijn kerels noodig die het steunpunt in God niet hebben ver loren, men vraagt om de daad. En dat alles loopt uit, dat de mensch zijn tweeërlei beginsel laat varen en zich buigt of voor Christus of voor de wereld, twee heeren dienen gaat niet. Hij komt, Hij komt om de aarde te richten, zoekt Hem, nu Hg nog te vinden is, morgen is het misschien te laat. Na gebed zong men Psl. 98 4 en werd de zegen uitgesproken. Uitslag Voetbal. Sopla I—Esvac I 11 Esvac juniores—C.J.V.V. jun. 0—2 Hilversum adsp.Esvac adsp. 4—1 Climax IIEsvac II 36 ONDERLINGE LAWN TENNIS WED STRIJDEN VAN LENNEP'S SPORT PARK. Evenals vorige jaren heeft genoemde Ver eeniging hare huurders een Tournement aangeboden, hetwelk als schitterend ge slaagd genoemd mag worden. In 2 klassen verdeeld A. en B., t.w. Meer gevorderd en Gevorderd, was de opgave als volgt: Voor de A afdeeling 45 diverse partijen. Voor de B afdeeling 4U diverse partijen. Voor Dames- en Heeren Enkelspel A waren 2 prachtige Wisselbekers beschik baar gesteld, welke 3 X achter elkaar of 5 maal in 't geheel gewonnen moesten wor den, wilde zij eigendom worden van speel ster of speler. Dat met spanning deze partijen gevolgd werden, laat zich begrijpen als men weet, dat beide bekers reeds 2 X achter elkaar gewonnen waren door beide personen, t.w. Mej. C. Wüst en den heer C. v. d. Wijst. Wie met de Tennissport bekend is, zal uit de volgende cijfers wel kunnen opmaken, dat de spanning geweldig was. De halve Eindstrijd Heeren Enkelspel luidde als volgt: 6-—1, 810 en 75 voor v. d. Wijst. Onze kleine jeugdige Pip was de gevaar lijke tegenstander. Het Dames Enkelspel was niet minder spannend 36, 75, 108 voor Mej. C. Wüst zegt U voldoende. De verdere uitslagen luiden als volgt: Klasse A. Heeren Enkel. Wisselbeker. G. v. d. Wijst slaat J. H. Stroband met 0—1, 0—4. Dames Enkel: Mej. J. Wüst slaat Mej. D. H. M. van Straelen met 30, 75, 108. Heeren Dubbel A. nog niet verspeeld. Zaterdagmiddag en Zon dag a.s. beslissing. Dames Dubbel. Dames J. en D. van Straelen slaan Mevr. van Beijma thoe KingmaMej. M. Hübner met 63, 75. Gemengd Dubbel. Mej. D. H. M. van StraelenF. Raedt slaan Mej. S. RomboutsG. Backer met 6—1, 6—2. Klasse B. Heeren Enkel. Chr. Schout en slaat W. Hilhorst met 6—2, 6—1. Dames Enkel. Mej. H. Sirag slaat Mej. B. Nije met 86, 6—4. Gemend Dubbel. Mevr. de RuiterA. de Ruiter slaan Mej. SchuringJ. H. van Doorne met 62, 61. Heeren Dubbel. A. de RuiterA. Hübner slaan B. Na gelH. Faeken met 03. 86. Dames Dubbel B. Mevrouw MeursMevrouw de Ruiter slaan Mej. H. DonkerH. Sirag met 75, 6—0. Voor diverse nummers waren le en 2e prijzen beschikbaar gesteld, bestaande uit Kunstvoorwerpen, welke na afloop met ge paste woorden werden uitgereikt door den VVeled. Gestr. Heer Wüst. Adrdig was het om te zien, hoe onze klei ne Atje zich geweerd heeft; zijn spel was een voorbeeld voor velen, en dat voor on ze 12-jarige dreumes; een le prijs mocht hij in ontvangst nemen, waarvoor spontaan ge applaudisseerd werd, en verdiend hoor! Atje ga voort op dezen weg. Ook je partner uit de Mixed, onze kleine Nelly ons compliment, al konden jullie het niet tot een overwinning brengen, het spel was er niet minder om, een mooie toekomst wacht op jullie hoor! Nel en Atje, volgend jaar met nieuwen moed. Behalve Heeren Dubbel A. behooren deze wedstrijden weer tot het verleden. De halve eindstrijd wordt gespeeld door de Heeren v. d. SmitRaedt, HowersBacker, terwijl de winnaars zullen spelen om de le en 2e prijs tegen de 15-jarige Pip en de Zoete L)e Wedstrijd-Lommissie en leiders, be staande uit Mevr. van Beijma thoe Kingma, en de Heeren E. Howers en G. Backer had den geen gemakkelijke taak, doch kunnen niet voldoening op hun werk terugzien. Nog enkele weken, en wij gaan het win terseizoen in, de banen worden gesloten, en deze mooie, mooiste sport heeft eenige maanden rust. Nu ben ik al weer benieuwd hoeveel nieu we spelers er bij heropening der banen zul len verschijnen, ik hoop van velen. Z. GEVONDEN VOORWERPEN Een bruin lederen actetasch. Een belastingmerk in étui. Aangeloopeti een witte leghorn. PAARD OP HOL. Zaterdagavond omstreeks half negen reed de fruithandelaar M. uit Nijkerk door de Kerkstraat tc Soest, toen eenige ledige kis ten, welke hij op zijn wagen vervoerde, er af rolden. Hierdoor schrok het paard, dat op hol sloeg. De bestuurder van het voertuig sloeg van den bok en kwam met zijn hoofd op de straatsteenen terecht alwaar hij bleef liggen. Het paard vloog enkele tientallen mcter9 verder tegen een boom, kwam daar te vallen ert bleef ernstig gewond daar lig gen. De bestuurder is binnengedragen in de woning van v. d, alwaar Dr. de V09 de eerste hulp verleende. De man had verschil lende hoofdwonden bekomen en na verbon den te zijn werd hij op last van Dr. de Vos per auto naar zijn woning te Nijkerkerveen overgebracht. Het paard werd met veel moeite naar den stal van den landbouwer H. geleid, terwijl de politie den veearts Dr. Winter waar schuwde, die het paard onder behandeling nam. Van den wagen waren de boomen afgere den en verder was deze gedeeltelijk vernield. Het mag een wonder heeten, dat op de drukken Zaterdagavond niet nog meer per soonlijke ongelukken zijn gebeurd. Indien het paard niet zoo spoedig tegen een boom was geloopen, waren de gevolgen ongetwij feld ernstiger geweest. RECTIFICATIE. De drukke drukker drukte in zijn druk werk een drukfout, welke drukker op de goede hoedanigheid van Sacré Madame Anthraciet van Joh. Tak, in de advertentie van j.1. Zaterdag stond: De kachel gevuld met een A H.L. anthraciet, moest zijn A kit, ongeveer 6 K.G. VETERANEN-WEDS i RIJD. Naar wij vernemen heeft de Vereeniging Esvac het plan om bij de opening van de tribune in het van Lennep's Sportpark een Veteranen wedstrijd te doen spelen. Deze wedstrijd verdient voorwaar veler belang stelling, daar deze oud-spelers in geen jaren hun voetbal capaciteiten getoond hebben ARBEIDSBEURS TE SOEST. Bij de N.S.F. te Hilversum kunnen meis- js worden geplaatst. Aanbiedingen ten spoedigste aan de Beurs. Soester Pluimvee- en Konijnenfokkers- vereeniging. Genoemde vereeniging hield Maandag avond te half 8, haar eerste vergadering na het zomerseizoen in de Gouden Ploeg welke goed bezocht was. De praeses open de vergadering met een woord van wel' kom aan de groote opkomst en hoopt, dat de zoinerresultaten bij alle inallaise tot tevredenheid mag stemmen. Daarop roept spr. den heer P. v. Wijk, districts-consu- lent voor de pluimvee te Apeldoorn het welkom toe, welke zal spreken over de opfok van piepkuikens. Spr. stelt voorop, dat er momenteel weder een streven is om hier te lande de piepkuikenteelt ter hand te nemen, vooral de laatste 3 jaar is dit merkbaar. Een speciaal ras daar voor is de N. H. Blauwen, die in korter, tijd veel vleesch geeft. Ook in België, Frankrijk en Engeland doet men aan die teelt, maar overal met een bepaald soort hoen. Het eerst is men hier te lande er mede begonnen boven Amsterdam, maar zeer primi i fjuist in de buurt waar veel visch en vleeschafval te krijgen was. In le oorlogsjaren ging dit achteruit. Om betere dieren te krijgen kruiste men de NT. H. B. met de Plymouth Rocks, maar men moet vooral zorgen, dat men geen dieren krijgt met geele pooten, die hebben geel vleesch en dit is niet in trek. Ook wil men hier in Holland geen dieren met bevederde pooten, daarom moet ook dat er uit gefokt worden. Het is een moei 'ijke fok, daar het jaargetijde er zeer on natuurlijk voor is. In de omgeving van Amsterdam wordt het dier zeer primitief gehouden, meestal bij arbeiders, die ze voeren met vleeschafval en gekookte visch. In Gelderland heeft men het ook gepro beerd, maar men is er na 2 jaar van terug gekomen, er zat geen voordeel in. Nu is de fok wel weer opgekomen, maar die er mede begint, moet zeer voorzichtig zijn er is veel risico bij. In Noord-Holland is de vraag naar broedeieren en fokdieren groot. Nu kan men wel piepkuikens op fokken maar het mesten moet men over laten aan de vaklui Men moet N.H.B hebben die vroeg aan den leg gaan, zorgen voor flink uitgegroei de kuikens waarin uniformiteit is, dan wil België op het oogenbiik wel koo- pen, daar deze k'oopers in het afgelooper, jaar op de markt waren. Maar de quali- teit uit het midden des lands is niet zoo goed als uit N.H. Nu het voer goedkoop is, is er wel een klein succes te behalen. Een leegstaand hok is er voor te benut ten, men moet echter in den herfst fok ken van October tot Maart. In N.H. be gint men in December. Want na de ge floten jachttijd, brengt het piepkuiken veel _eld op. Nu reeds worden broedeieren ver kocht en in de opfokhuizen en kachel- kunstmoeder geplaatst, en zoo min mo gelijk zon laten binnen komen. De ramen op het Noorden en de beestjes veel beweging geven in de vrije lucht. Na 6 of 8 weken kunnen zij onverwarmd /orden opgefokt Het voordeel is dus ééndaags kuikens oj te koopen. De eerste weken moeten zij hebben goed licht verteerbaar voedsel, maar eiwitarm, wel boekweitgruttenmeel. havermout en beschuitmeel en een hard gekookt ei voor 15 h 20 kuikens per dag Voor bijvoer groote grutten en paddi ochtendvoer aangemaakt met karnemelk of ondermelk en dat 7 of 8 maal per dag Na 7 dagen gewoon opfokvoer, na 6 we ken wat lijnmeel, daarna mestvoer als slobber, havermout, maismeel en boek- weitmeel, naar behoefte daar het dier goed moet groeien, maar niet veel vleesch aan zetten. Spr. raadt echter aan de groot ste voorzichtigheid in acht te nemen. Nadat over dit onderwerp breed was ge- discusseerd, dankte de voorzitter der in leider voor zijn betoog en roept hem tot weerzien toe. Vervolgens werden enkele bestuurszaken behandeld. LUCHTVAARTAFDEELING Bij Kon. Besluit is op zijn verzoek eer vol ontslagen uit den militairen dienst de reserve-eerste-luitenant-vlieger J. G. Sis- singh van de Luchtvaartafd., en is hij be noemd bij het wapen der infanterie tot eerste luitenant. Bevorderd is de schrijver 2de klasse Middelkoop bij de Luchtvaartafd. tot schrijver 1ste klasse adjudant-onderoffi cier. VLOOTSCHOUW. Aan den Vlootschouw van de Koninklij ke Luchtvaartmaatschappij voor Neder land en Koloniën op 29 September op Schiphol, welke ook bezocht zal worden door H M. de Koningin en H.K.H. Prinses Juliana. zal een escadrille van de Lucht- vaartafdeeling te Soesterberg deelnemen onder bevell van den kapitein W. C. J. Versteegh. EERSTE STEENLEGGING. Bij de eerste steenlegging van het in aanbouw zijnde rusthuis de Lichtenberg aan den Utrechtschenweg te Amersfoort, zal het woord ook gevoerd worden door Ds. Tuinstra uit Soesterberg. AANBESTEDING. Door den architect Joh. H. Blom werd op 19 September te Amersfoort aanbe steed het bouwen van 3 woningen aan den Soesterweg alhier. De uitslag was als volgt J. C. van Dusschoten, Rijsenburg f 14.993 R. Nijborg, Soest f 13.700 Haverlacht en Pijpers, Nijkerk f 13.300 J. Veenstra, Leeuwarden f12.800 Gebr. Demmer, Nijkerk f 12.799 Gebr. v. d. Lugt, Soest f 12.365 J. Hilverink, Hengelb f 12.250 H. de Jager, Soesterberg f 11.692 G. van Keulen, Putten f 11.145 J. v. Bekkum, Hooglanderveen f 10.768 J. Hendriksen f 11.850 W. Wassink f 11.400 W. Heere f 11.262 G. G. Hienekamp f 11.183 J. A. van Keulen f 10.880 J. Th. Tommei en van Zoest f 10.748 De laatsten te Amersfoort. GUNNING. Voor rekening van den heer G. W. Zegers is door den heer Klijnstra, archi tect te Amersfoort, den bouw van een villa aan den Amersfoortscheweg te Soes terberg, opgedragen aan den Heer Jan in 't Hout, bouwkundig aannemer te Soes terberg. De heer Endendlijk niet persoonlijk eenig voorstel gedaan. In de Courant van Smitje treffen wij een artikel aan van den heer A. E(ndendijk), waaruit wij het volgende citeeren: „Bij geruchte werd ons medegedeeld, dat van die zijde nu wordt voorgesteld, alsof chrijver dezes een bezoek zou hebben ge bracht bij den heer Bleeker, S.D.A.P.'er, en hem een zetel voor Wethouder zou hebben aangeboden, in ruil voor hun stem op een A.R." Voorzoover het vetgedrukte deel dezer citade betreft, verwijzen wij naar het door ons gepubliceerde artikel, waaruit blijkt, dat wij ons nimmer op die wijze hebben uitge laten. Wel hebben wij den Heer Endendijk aangewreven, dat hij persoonlijk den heer Bleeker een Wethouderszetel zou hebben aangeboden. Zijn verweer bracht er ons toe, ons om nlchtingen tot den heer Bleeker te wenden, die thans mededeelde, dat aan de fractie der S.D.A.P. door een officieus persoon van Rechts werkelijk een Wethouders-zetel is aangeboden. De naam van die persoon meende hij niet te mogen noemen, doch wel wilde hij verklaren, dat het niet de heer Endendijk persoonlijk was, die hem het be wuste aanbod deed. De hoofdzaak van ons betoog, namelijk, dat een 3e Wethouders-zetel, zoowel aan de S.D.A.P., als aan Algemeen Gemeente- Belang is aangeboden, blijft onaangetast. Hoewel de situatie wat duidelijkheid be treft nog al wat te wenschen overlaat, ach ten wij ons verplicht het bovenstaande ter kennis van onze lezers te brengen. Bij vonnis der Arrondissements-Recht- bank te Utrecht dd. 16 September 1931 is verklaard te verkeeren in staat van faillis sement W. Sliep, gewoond hebbende te Soest, van Weedestraat No. 61, thans wo nende te Hilversum, Liebergerweg No. 160, van beroep boekhandelaar, met benoeming van den Heer Mr. H. P. J. M. Loeff tot Rechter-Commissaris en van ondergetee- kende tot curator. Mr. H. J. G. Janssen van Raay Baarn, Cantonlaan No. 5. Net Dagmeisje GEVRAAGD, boven 18 jaar van 81.30 uur n.m. Loon f 7.oer week. Brieven onder No. 200 aan het bureau van dit bad. DAME die huis bewoond op netten stand, wil een gedeelte hiervan verhuren, gemeubileerd of ongemeubileerd naar verkiezing. Brieven onder No. 140 aan het bur. van dit blad. Beste meisjes en jongens, De oplossingen van de raadsels van vori ge keer luiden:. 1. Alkmaar. 2. Otter-loo-Otterloo. En omdat deze week het verhaal zoo groot is, geef ik voor deze eene keer nu eens geen raadsels op. Maar volgende week be ginnen we weer met frissche moed, hoor! „Wat moet een poes met goudstukken doen?" vroeg Minet weer. „weet u wat, Ma jesteit, geef U mij, als ik Pim de Toovenaar vang, in plaats van 1UÜ goudstukken, 101) vette muizen en eiken dag een groote scho tel melk met room." „Goed", zei de koning, „afgesproken!" „Geeft U mij dan een proppenschieter/ zei Minet, „die heb ik noodig, om Pim te vangen!" De koning liet dadelijk door zijn hofmaarschalk den mooisten proppenschie ter halen, die er maar in de wapenzaal van het paleis was te vinden. Minet nam den proppenschieter onder zijn poot, maak te een diepe buiging voor den koning en wandelde weer, trotsch als een pauw, met zijn dikke zwarte staart recht in de hoogte, naar buiten. Op zoek naar Pim de Toove naar. Zoodra Minet buiten was, nam hij den proppenschieter in zijn bek en begon, nu weer op 4 pooten, hard te loopen, naar het paleis van Pim de Toovenaar. Toen hij aan de poort van het paleis kwam, hoorde hij een reusachtig gebroih. Dat kwam van Pim, die in zijn palcis woedend liep te brommen, omdat hij zoo'n verschrikkelijken honger had. Hij had dien middag voor zijn middag maal niets anders gehad, dan 3 vette koei en, 'n half varken en een mootje walvisch! Dat vond hij veel te weinig. Daarom liep hij zoo te brommen. En hij had gezegd, als er iemand binnen durft tc komen, wie het ook is, dier of mensch, ik eet hem op met huid en haar! Poes krabbelde zachtjes met zijn nageh aan de poort. „Wie is daar" riep de poort wachter. „Ik ben Minet, de Kater, ik kom met een boodschap van den koning, ik moet Pim spreken!" De poortwachter deed de deur op een kiertje, zoodat Minet er door naar binnen kon komen. „Ga maar dezen gang door, dan kom je vanzelf bij Pim, de Toovenaar", zei hij. En hij dacht bij zich zelf: „Dan eet Pim de Toovenaar hem met een met huid en haar op." Minet deed, wat de poortwachter zei en kwam bij de deur. Nu hoorde hij duidelijk hoe Pim in de kamer heen en weer liep en bromde: „Wat heb ik 'n honger, wat heb ik een honger, had ik maar een lekker malscb varkentje!" Minet duwde zachtjes de deur open. „Wie is daar!" brulde Pim, die de deur open zag gaan, maar die in het donker niet zag, dat er een poes binnen kwam. „Ik ben Minet, de kater", zei de poes met een fijn stemme tje. „Ik kom je uit naam van den koning vertellen, dat je het land moet verlaten, be grepen!" Wat," riep Pim uit, „waar ben je, bru tale rekel, wie ben je, dat je zoo tegen mij durft te spreken, waar ben je?" Hier," riep Minet, die heel goed in het donker kon zien, en hij schoot met den proppenschieter een prop precies tegen den neus van Pim, de Toovenaar. ,Au", schreeuwde Pim, terwijl hij zijn neus wreef, „waar ben je, brutale indrin ger, laat je eens zien, dan zal ik je met huid en haar verslinden!" „Steek dan maar het licht aan!" riep Mi net, „dan kun je me zien. Maar ik ben niet bang voor je, hoor!" Pim stak het licht aan en keek verbaasd in het rond. Eindelijk zag hij Minet in een hoekje zitten. „Wat!", riep hij uit, „ben jij het, die zoo brutaal tegen me was?" „Weet je wel, dat ik Pim van 1—5 regels f0.75. Elke regel meer f0.15. Bij vooruitbetaling te voldoen. Voor bewijsnummer moet 5 ct in rekening worden gebracht. TE KOOP Bontmantel zoo goed als nieuw. Brieven onder No. 201 aan het bureau van dit blad. Net Meisje GEVRAAGD tegen 15 October, goed kun nende koken en werken, v.g.g.v,, niet boven 24 jaar. Brieven onder No. 202 aan het bur. van dit blad. L. W. Heb 20 dezer treintje gemist. Wacht je stel lig Donderdagavond zelfde uur, zelfde plaats. TE KOOP AANGEBODEN Schrijfmachine (Remmington) zonder gebreken. Prijs na der overeen te komen. Brieven onder No. 203 aan het bureau van dit blad. LEERARES FRARSCH M.0. ENGELSCH L. 0 Rembrandtlaan No 17. de Toovenaar ben?" „Zoo", zei Minet, terwijl hij met de oogen knipte, „ken jij tooveren? Toch geloof ik niet, dat je je in een dier kunt veranderen!" „Nee!?, dan zal ik het je eens laten zien. Ik toover me in een wilde leeuw, en dan zal ik je verscheuren!" Hij zei een toover- spreuk en daar stond opeens een groote leuw met lange manen voor Minet. Hij wil de juist zijn klauw naar Minet uitsteken, toen poes riep: ,.T*> Pim, nu heb je je wel in een groot dier veranderd, maar kun je ook een klein beestje worden? Bijvoorbeeld een muis?" „Natuurlijk, dat kan ik ook, kijk maar!" riep de leeuw. En niet zoodra had hij dat gezegd, of üe leeuw was weg en een klein muisje liep er voor in de plaats. „Hap!", zei Minet en slokte het muisje naar binnen. Hij likte zijn lippen af. en zei: „Zie zoo, dat muisje heeft lekker gesmaakt!" En Pim de Toovenaar is ook voor goed verdwenen, want hij zit in mijn maag. Hiep, hiep hoera!'" Op een draf ging hij naar het paleis van den koning en vertelde wat er gebeurd was. De koning was zoo blij, dat hij op zijn troon op zijn hoofd ging staan en Minet in plaats van 100, wel 200 vette muizen gaf. En in het heele land werd een weeklang feest gevierd. Pim de Toovenaar was voor goed verdwenen. EINDE. Bijzondere Vrijwillige Landstorm. DONDERDAG 24 SEPTEMBER zal de plaatselijke afdeeling van de B.V.L. Soest hare JAARLIJKSCHE SCHIETWED STRIJD houden van 12 tot 7 uur n.m. op de baan van Oranjehof, Spoorstraat. Hier voor zijn versc.Mlende prijzen ingekomen, o.a. een Zilveren Wisselbeker van den Heer Spijker, Horlogerie, alhier. De Schietcommissie. WEGENS VERTREK Deurwaarder J. KUYTERS, zal op DON DERDAG 24 SEPT. 1931 des voormiddags 10 uur ten verzoeke van Mevrouw J. de LangeMoen in het perceel Waldeck Pyr- montlaan No. 56, Soestdijk om contant geld PUBLIEK VERA.OOPEN een complete keurig onderhouden als: huiskamerameublement; salonameuble ment; serre meubelen; lampen; spiegels; schilderijen; 3 slaapkamerameublementen; brandkast; tuinmeubelen; haard; gastoestel- len; servies; glas- en aardewerk; keuken gereedschap; tuingereedschap; gordijnen; kleeden; loopers; matten; orgel, etc. etc. Bezichtiging Woensdag 23 September '31 van 10 tot 4 uur. ZEGT HET VOORT So8sterbsrgschestr. 51 - Tel. 2200 AFDEELING Groote sort. Lage prijzen ,,'t Handelshuis voldoet U" GEVRAAGD te huur, door gezin zonder kinderen, eene liefst vrijstaande bevattende: ben. drie kamers, kelder, keu ken met gas-, electr.- en waterleiding (of pomp), bovenkamers, zolder, benevens schuurtje of garage. Vertrouwelijke opgaaf: huurprijs, aanvaardingstijd, enz. per brief onder No. 170 aan het bur. van dit blad. LUXE AUTO Verhuur Inrichting BILLIJKE CONDITIËN (bij de Bosstraat) Soest Solide financieele initelling, biedt aan soli de personen, met vaste positie, GELD TER LEEN AAN, tegen matige rente. Bedragen beneden 200.zonder borgstelling. Geen kosten vooruit. Geheimhouding verzekerd. Brieven onder motto „Geld", aan het Bu reau van dit blai. VOSSEVELDLAAN 38 SOEST Bericht U mij s.v.p. even per briefkaart, dat ik U (zonder eenige verplichting uwerzijds) met mijn Vergrootings-monster alsook groote sorteerirg hoogst moderne en tóch goedkoope Lijsten voor Foto's, Plaatwerk, enz., bezoeken mag. JOHNNY HOPMAN Eenigst erkend dansleeraar hier ter plaatse N.V. EERSTE SOESTER ELECTRISCH E DRUKKERIJ, VAN WEEDESTRAAT

De Soester | 1931 | | pagina 2