T. VAN VLIET Modelslagerij I Mr. K. P. van Westen „Het Handelshuis" f Bezoekt de Honingmarkt te Amersfoort Soesterberg. Sport. BOSCHSTRAAT 9 - BAARN ALLEEN EERSTE KWALITEITEN! Rechtzaken. Ingezonden. Advertentiën. Kleine Advertenties Advocaat en Procureur „ALLF THERP" is VRIJDAG 2 OCTOBER VERHIN DERD des morgens spreekuur te houden. Zitting ditmaal van 2.306 Geldbelegging Hypothe«K Deelnemers Ilaliaansch. nstts werkster. Turnen T® huur LUXE AUTO Verhuur-lnrlchting Wagen voor 7 personen. Klein Engendaalweg 94. f Wollen f Gestikte c Sr 3f c 2>r c Molton f c y DROST, VERGROOTINGS-FOTOGRAAF Vergrootingen naar elk portret WERELD DIERENDAG ©i®E®Tlg©yW[KM®TriE[N] LIQUIDATIE. De firma La Porte en Co. is met ingang van 25 dezer in liquidatie getreden. Het bedrijf zal worden voortgezet door de Geldersche Crediet-Vereeniging, die kantoren en personeel overnam. BRAND. Maandagmiddag te ongeveer kwart voor zes kondigde de sirene een uitgebroken brand aan. Al spoedig was te zien, waar deze woed de; rookkolommen trokken over de van VVeedestraat van achter het perceel van den drogist Kraal vandaan. Daarachter, aan het Kerkpad, is de krui denierswinkel van Wolfsen met er naast een houten schuur, eigenlijk betimmerd afdak, dat als bergplaats dienst doet. Daarin lag o.a. wat stroo en stond er 'n petroleumtank. Waarschijnlijk door spelen van de kinde ren van W. met vuur, is in die bergplaats brand uitgebroken en door den zeer brand baren inhoud sloegen de vlammen aldra hoog en fel op. Het gevaarlijkste was, dat vlak aan de schuur grensde het perceel van den heer Kraal, met zijn zeer brandgevaar lijke opslagplaatsen. In alle haast werd de aanwezige 'benzine aldaar verwijderd. En kele ijlings toegeschoten brandweerlieden, dapper geholpen door omwonenden en voorbijgangers tastten in afwachting van de komst der brandweer het vuur alvast aan met behulp van emmers water, verkregen uit pompen en kranen in de buurt. Veel had dit echter nog niet gegeven, toen de brandweerauto als naar gewoonte zeer spoedig arriveerde. Met één straal op de waterleiding vanaf de brandkraan aan het Kerkpad bij café P. Dijkman werd het vuur aangetast en al spoedig was het algeheel bedwongen. Het woonhuis van W-, op slechts 2 M. afstand staande, kreeg slechts zeer geringe schroeiïngen. Het huis aan de andere zijde, ook op 2 M. afstand, bleef algeheel gespaard en ook de aangebouwde bergplaatsen van den drogist K. konden behouden blijven. Door dit spoedig optreden der Brandweer is ongetwijfeld een ernstig onheil in die buurt voorkomen, welke daar buitengewoon brandgevaarlijk is. Naar men ons mededeelde, zou er niets zijn verzekerd. Te vermelden valt nog, dat in hetzelfde perceel eenigen tijd geleden ook brand is uitgebroken, maar toen aan de andere zijde. Te ruim 6.30 kon de Vrijwillige Brand weer inrukken. Voorloopig werd zeker heidshalve een slang met een wacht achter gelaten. SOESTER WINKELIERS- VEREENIGING. vrij koude weer. De mannetjes deden hun best, zoodat door de dicht opeengepakte schare werd genoten. De politie zorgde voor geregeld doorgaand verkeer. De PVO heeft velen in dit seizoen in de gelegenheid gesteld den eminenten leider met zijn staf te beluisteren. Nu gaan zij ijverig aan de studie voor concerten van nieuwe num^ners hetzij voor concours of voor de open lucht. Goed succes tot volgend jaar. G1VONDBN VOOKW1KP1N Een Rozenkrans. Een zak aardappelen. Een rijwieltasch (bruin). BALDADIGE JEUGD. Door het bestuur van Esvac werd aangif te bij de politie gedaan, dat de nieuwe ter reinafrastering was doorgevijld. Bij onderzoek bleken eenige jongens van 9 en 10 jaar zich aan deze baldadigheid te hebben schuldig gemaakt. DE POLITIE ALS VREDESTICHSTER Zaterdagmiddag werd politieassistentie verzocht voor het gezin van H., waar de man de vrouw had mishandeld en de deur uitgezet. De politie wist de partijen weer tot el kander te brengen. OVERTREDING ARBEIDSWET. Tegen verschillende personen, waaronder J. W. en G. G. J. A. werd wederom proces verbaal opgemaakt ter zake overtreding ar beidswet. Laatstgenoemde maakt zich de laatste we ken herhaaldelijk aan dezelfde overtreding schuldig, waarvoor hij zich eveneens zal hebben te verantwoorden. Maandagavond om 9 uur hield deze ver- eeniging een vergadering in hotel „Eem- land", onder voorloopig praesidum van den heer H. W. Spijker. Deze roept al len het welkom toe en zegt, dat het ieders belang is, lid te worden. De vraag is al lereerst, waarvoor is de vereeniging niet. en waarvoor WEL noodig. De eerste vraag is spoedig beantwoord, zij moet strikt neutraal zijn, los van alle partijpolitiek en godsdienstkwesties en daarom spijt het Spr. dat de kath. winkelier achterblijft, maar daarom zal met de overheid gecon fereerd worden, want een neutrale veree niging kan zeer veel doen. Voor velen is het een feestavond, want een dergelijke vereeniging is hier nooit geweest. Voor heen heeft de winkelier geslapen en zelf nooit iets gedaan om zijn stand op te hef fen, door belangstelling te wekken bij het publiek. De menschen willen nu eenmaal winkelen en als men iets laat zien, lokt het koopers. Want als men doorgaat als tot nu, dan zijn er over 10 jaar geen en kele der nu aanwezige winkeliers meer te zien. Er is noodig samenwerking en vertrou wen. De winkelier heeft zelf de toestand verslechterd, hij was niet paraat, men gunde elkander geen klontje in de pap. Nu is echter voorop gezet, vertrouwen van nu af aan en deze daad hebben 163 per sonen onderteekend, zoodat is opgericht de Centrale Vereeniging. Elk moet zijn taak weten, anders is het een doodgeboren kindje. Concurrentie-nijd gaat opzij, men gaat eerlijk strijden met gepaste middelen, zonder abnormale prijzen. De winkelier ziet nu zijn concurrent als zakenman, niet als vijand en reikt hem de hand. Het eerste doel is, de winkel- en bon- week met het publiek als jury, daarnaast het aanleggen van een zwarte lijst. Daar om met moed en kracht gewerkt aan de opbloei der middenstand. Daarna het huis houdelijk deel, dat niet voor de pers toe^ gang gaf. EaAMEN. De heer J. W. van de Heuvel, onder wijzer aan de Chr. School aan den Drie- hoeksweg alhier, slaagde voor het exa men acte gymnastiek. COöP. LANDBOUWVEREENIGING „SOEST." Deze vereeniging hield in de Gouden Ploeg eene algemeene ledenvergadering, onder praesidium van den heer J. J. Brou wer. Na opening werden de notulen dd. 30-10-'30 gelezen en goedgekeurd. De balans winst- en verliesrekening gaf de volgende resultaten: f 73.170.63, verkoopsom f 221:501.67 net to winst f 2034.57. Het bestuurslid W. Wan tenaar en de commissaris W. A. Kuyer werden herkozen. Uitgeloot werden de obli gaties No. 95, 182, 2ö£ 131, 289, 213, 33, 168, 59 en 226. Het entreegeld voor de nieuwe le den werd vastgesteld op het zelfde bedrag als voor de oude. De rente voor het reser ve leden-kapitaal werd vastgesteld op 4%, De Statuten-wijziging heeft plaats over 14 dagen. VERMIST. Op de Utrechtsche veemarkt vermiste de °pkooper H. v. d. Berg en de landbouwer v- d. Tweel elk een koe bij het naar huis terugkeeren. Een dadelijk ingesteld onder zoek gaf geen resultaat. In alle richtingen wordt gespeurd. LAATSTE VOLKSCONCERT. Dit concert door de Soester Harmonie „P.V.O." gegeven in de tent aarf de Park- laan was zeer druk bezocht, ondanks het LICHTSTORING. Een stoornis in de lichtvoorziening hield Donderdagavond de huizen van „Ons Be lang" en enkele in den omtrek tot circa 9 uur in 't duister. Om dien tijd kon men weer licht maken, nadat het defect opge spoord en hersteld was. Kaarsen en in reserve gehouden petroleumlampen deden na langen rusttijd weer voor enkele uren dienst. EXCURSIE. Woensdagnamiddag van de afgeloopen week werd door de afdeeling Zeist, van de „Vereeniging tot bevordering der bijen teelt in Nederland" een bezoek gebracht aan den bijenstandop huize „Bijenhof" van den heer W. H. v. d. Broek, leeraar in Bijenteelt, te Soesterberg. Deze bijen stand, die tevens een waarnemingsstation is, kan als voorbeeld gelden voor de mo derne wijze van honingwinning. De bezoekers hebben veel gezien en gehoord, wat voor hen van jjroot belang was. VERVOLG WEDSTRIJD UITSLAGEN VAN LENNEP'S SPORTPARK TOURNOOI. Heeren Dubbel A. Halve eindstrijd. Heeren F. RaedtG. v. d. Smit slaan E. HorversG. Backer met 75, 86. Heeren W. HübnerG. de Zoete slaan H. RupertG. v/d Wijst met 64, 64. Eindstrijd. Heeren W. HübnerG. de Zoete slaan F. RaedtG. v/d Smit met 06, 6—1, 75. Hiermede behooren deze wedstrijden tot het verleden, en kunnen velen met voldoe ning terugzien op de bereikte resultaten. Bovenstaande partijen hadden aan span ning geen gebrek. De Eindstrijd werd zelfs gespeeld in gespannen spanning. De uitslag is wel veelzeggend: Met 60 achterstand werd de 2e Set be gonnen met de wil om te winnen, hetgeen gelukt is door beide personen die met deze wil bezield waren. De le prijs was hun deel. Met gepaste woorden overhandigd door den heer J. H. Stroband. De heer F. RaedtG. v/d Smit mochten een 2e prijs in ontvangst nemen, terwijl de heer Maris de Scarings- prijs werd aangeboden voor het leiden der meeste partijen. Genoemde heer heeft zich uitstekend van z'n taak gekweten, en velen zullen hem gaarne het volgend jaar als scheidsrechter zien fungeeren. Zij nog vermeld dat er gedurende dit Tournooi totaal 1510 game's gespeeld zijn, verdeeld als volgt: Klasse A: 832 game's. Klasse B: 678 game's. „GameSetMatch!" OPGERICHT 1899 TELEFOON No. 330 POSTGIRO No. 146487 KANTONGERECHT TE AMERSFOORT Een kalf, een auto, een ford, een paard. Wie reimt sich das zusammen? 't Is geen minachting voor de fordauto onzerzijds, dat auto en ford. Bij (ie behandeling werd de wagen van mr. Wierdels niet genoemd bij zijn naam; dat heette de auto. De wagen van den verd. A. G. R. echter werd opgediend als ford. Dus kalf, auto, ford en paard. Het was daar een heele obstinatie in de Burg. Grothestraat te Soestdijk bij de Anna Paulownaiaan en Korte Brinkweg. Daar was een kalf losgebroken en het moest verwijderd worden uit den bloemen tuin van den heer Iburg. En daar stond een auto stil, de boven genoemde ford. Die stond stil tot de niet aanwezige verd. had aangezet en links was overgestoken. Verd. was thans onge steld en had mr. van Harencarspel (Amersfoort) als gemachtigde met de zaak belast. Dit was eerst een dag tevoren ge schied, zoodat het verlangde uitstel van 14 daag werd bewilligd, nadat de aanwe zige getuigen waren gehoord. Volgens de hem verstrekte gegevens zou verd. een sjgnaal hebben gegeven en arm uitgestoken. Hetgeen door getuigen werd betwist. In allen geval had verd. zich niet over tuigd, dat een auto naderde. De rijkunst van den chauffeur des auto's van mr. Wierdels, do auto dus, had botsing met den ford kunnen voorkomen. Maar het paard des groentekars van Kaats had het loodje moeten leggen, het dier werd erg beschadigd, zooals werd verteld. Zooals boven staat, is de verdere be handeling 14 dagen uitgesteld. Alleen zij hier nog vermeld, dat de Kantonrechter zich uitte, evenals hij bij een eerder behandelde zaak zich had uit gesproken „Ik steek hand uit en dus alle ander verkeer, sta stil!" Weer de Stichtsche Heuvel. Een goed jaar geleden verbaal en von nis wegens voorhanden hebben van spiri- tualia in deze inrichting met „verlof" maar zonder vergunning. Onlangs verbaal en vonnis van f 200 wegens schenken van cognac. Bij dat ge val was de patroon door een kelllner over geleverd in de handen van concurrenten. Heden was het verbaal over Oranje- Bootz. Geen kellner-verrader was nu in het spel, maar de Amersfoortsche politie, die een oog in het zeil houdt daar boven op den Berg. De heer D„ het aansprakelijke hoofd, was weer zeer rechtschapen geweest vol gens zijn betoog, een reden voor hem om op „voorwaardelijk" aan te dringen. Na het geval van onlangs had hij streng ver boden sterken drank te schenken. Nu had evenwel zijn echtgenoote uit zakenzin om een ouden klant to gerieven, het sleuteltje opgezocht en had de Bootz verstrekt. Maar voortaan zou dat niet meer kunnen voorkomen. Maar die drank had daar zelfs niet mogen wezen, was de zakelijke opmerking van Openb. Ministerie. De ^gebruiker van dit glas Bootz kwam geregeld Zaterdags op den Stichtschen Heuvel en na 't vorige geval had hij geen sterken drank daar willen gebruiken. Men had hem echter verzekerd, dat Oranje Bootz daar niet onder viel. Wie heeft de drank geschonken? werd den bedienenden kellner heden gevraagd. Dat wist deze niet. Denk erom, u staat onder eede. Neen, hij wist het niet. Er behoefde niets gezegd te worden. Het op het buf fet neergezette glas wees aan, wat ver langd werd. Hij was onderwijl naar de voorgalerij gegaan. Toen hij terugkwam, stond het g'las volgeschonken. Wel kon hij zeggen, dat mevrouw aan de kassa was gezeten. Een ander van het personeel ver klaarde, dat hij een flesch had moeten weggooien, zooals hij wel meer deed met leege flesschen. Ook deze flesch was leeg geweest. Wat er voorheen in was, dat wist hij niet.. Dit alles was gepasseerd 15 Aug„ een datum toen het vonnis van onlangs nog niet onherroepelijk was geworden. Dat geval kon dus niet meedoen, aan de reci dive. Openb. Min. beperkte ach dan ook tot een eisch van f200 boete, hechtenis re- serveerende voor volgend gevall. Ook op den Kantonrechter kon het verzoek om „voorwaardelijk" geen indruk maken. Hij ging accoord met de straf van f200 boe te, hetgeen reeds als clementiemocht beschouwd. UITSPRAKEN KANTONGERECHT Dronkenschap: D. (D. Soest, f10 of 4 d.; M. P. A. id. Wapen dragen op openb.weg: N. P. R. Soest f 40 of 20 d. en verb. revolver. Tapperij te laat sluiten: H. J. E. Soest f2 of 1 d. Te laat zich in tapperij ophouden: J. W. Soest f2 of 1 d. Wielrijdend zich aan auto vasthouden; R. v. d. B. Soest f 5 of 2 dagen. Motor- of autorijden links van den weg: H. v. d. B. Soesterberg f 7^50 of 3 d. Idem zonder spiegel: J. N. Soest f5 of 2 d.; J. P. M. id.; M. B. de W. Soes terberg idem. Te snel rijden in Soest: M. K. Wate ringen f25 of 10 d.N. ten K. Amster dam id.D. S. Amersfoort f 20 of 8 d, J. G. H. Den Haag id.; T. v. P. Sliedrecht id.; A. H. de B. Den Haag id.S. W. K. Amersfoort f7.50 of 3 d.A. J. B. Den Haag id.; E. F. Zeijen f 15 of 6 dagen. Bulten verantwoordelijkheid der Redactie. 4 OCTOBER. In spreuken 12 vers 10, en spr. 27 vers 23 kunnen wij in onzen Bijbel lezen: dat ook de liefde voor dieren wel aanbeveling behoef de. In de eerste tekst lezen wij o.m. 't volgen de: „De rechtvaardige kent het leven zijner beesten, maar de barmhartigheden der god- deloozen zijn wreed." De tweede tekst luidt: Wees naarstig om het aangezicht uwer schapen te kennen, zet uw hart op de kudden. Meerdere woorden in onzen Bijbel zijn aan de dieren gewijd, o.a. ook in het boek Job. De geschiedenis vertelt ook van edele menschen; Heilig verklaarden en niet Hei lig verklaarden, die allen voor het dier op kwamen; zijn taak verstonden, even als den blik zijner oogen. Hoe leeft de oude Pastoor Guido Gezelle niet met de dieren, vooral met de vogels mede? Zoo zou ik kunnen voortgaan telkens en telkens weer om de menschen te overtui gen dat liefde tot dieren geen oude vrou wen liefhebberij is, maar de taak, de plicht, van jong en oud. Wie niet behoort tot hen die zijne beesten kent, loopt gevaar te ver dwalen in den kring der goddeloozen, wier barmhartigheden wreed zijn. Verstaat de le zer en lezeres wat deze weinige woorden beteekenen? Verstaat de lezer het, waarom het de plicht s van de volwassenen, den kring dier goddeloozen te bestrijden, zoodat hij steeds kleiner wordt, en zij, die na ons komen en weder een volk zullen vormen, de wereld van het dier onder de hoedtj weten van de rechtvaardigen, die hunne dieren kennen? Hoe weinig rechtvaardigs, hoe weinig liefde'tot dieren zien wij Ik spreek nog maar enkel van Europa dat ook ons stukje Nederland bevat. Ach ik zou boekdeelen kunnen vullen met alles, wat de barmhartig heden der goddeloozen, de weerlooze die ren doet lijden. Toch heet Europa een Chris telijk beschaafd werelddeel, en wij Neder landers beschouwen onszelven, als zeer Christelijk en zeer beschaafd, en als we nu maar lid zijn van een of andere dierenbe- schermingsvereeniging, wel dan rekenen wij ons al gauw tot „de rechtvaardigen." Aan wie de schuld, dat de liefde tot dieren geen gemeengoed is, evenmin als de liefde tot planten, evenmin als de liefde tot zijn medemensch? O, dat ik toch altijd, bij al deze zoo ern stige vragen moet stuiten op de woorden, ouders, voogden, opvoeders, school en kerk. Dat deze allen toch wilden begrijpen: de groote kracht, die uitgaat van goede zoowel als van booze gedachten. „Wee wie een der kleinen ergert" zegt de groote kindervriend. En hoevele ouders, pleegouders doen de kinderziel geen ergernis aan, als zij hun plicht als opvoeder vergeten, het kind stee- nen voor brood geven en niet leeren eerbied te hebben voor al (versta het wel) al het geschapene? Onbekend maakt onbemind en met al de duizenden aan onderwijs, aan opvoeding, aan beschaving uitgegeven is er bij den mensch (op het punt van dieren en planten) 'n zeer antileersch gevoel te bespeuren. Zoo zondigt men als goddelooze met wreede barmhartigheid; vaak uit lust, maar ook vaak uit onwetendheid. Ik ondervind dat zeer vaak, als ik in mijn eentje, hier en daar voor de dieren, dus ook voor alle dieren tracht liefde of genegenheid te wekken. Een goed woord, een vriendelijk verzoek, een kleine vertelling (werkelijk gebeurd), is dan vaak genoeg oorzaak dat men anderen op wekt in den kring opgenomen te worden, die als de rechtvaardige tracht niet alleen het leven zijner dieren, doch het leven der dieren beter te leeren kennen. Zoo leert men de menschen inzien, dat het de plicht van den mensch is: al het gescha pene, als aan onze zorgen toevertrouwd, te eerbiedigen. Dan leert he kind deze zelfde gevoelens in zich opnemen en zal het zaad door ouders en opvoeders gezaaid rijke vruchten werpen. Spoedig is het 4 October. Het zal voor velen een dag zijn van goede voornemens, en van goede gaven, en van goede daden, jegens de dieren die men in huis, in stal of waar ook heeft. Zal ook de arme ketting hond en de trekhond dien dag een feestdag hebben? Helaas wij weten beter, doch wie weet, een vriendelijk verzoek doet misschien veel. Doch als wij ons op dien dag nu eens voornemen de vriendelijkheid van één dag tot eene gewoonte te maken, het trekhon deneuvel met macht te bestrijden, ook daar niet te koopen van handelaars met trekhon den, op te komen voor den armerj ketting hond, wiens rampzalig leven zoo droef is. Als wij ons dien dag voornamen de belan gen der dieren te behartigen, bij groenteboe ren, melkbezorgers, vrachtrijders enz. enz. Dat alles zou opvoedend op het jonge geslacht werken en de lust tot kwellen en dooden, zou dan, door het voorbeeld der volwassenen, zeer zeker niet bij wijze van een aardig prettig spel in de hersens der kinderen opkomen. Moge 4 October een dag zijn waarin het zaadje tot liefde voor dieren gezaaid wordt in veler harten; moge het opgroeien tot een boom, in wiens takken de vogelen des He mels nestelen en hunne lofliederen zingen, en in wiens schaduwen mensch en dier te zamen rusten in dankbaar genieten van een wederzijdsch kennen, vertrouwen en liefheb ben. Soestdijk, Sept. '31. C. M. BERG van 15 regels f0.75. Elke regel meer f 0.15. By vooruitbetaling te voldoen. Voor bewijsnummer moet 5 et. in rekening worden gebracht. Met de effecten is het treurig gesteld. Koopt nu eigendommen voor geldbelegging. Te koop vrijstaande Villa met 1500 Meter grond. Ben. hall, 2 kamers, keuken, bijkeu ken; boven 3 slaapkamers, zolder. Verhuurd voor f 700. Koopprijs f 8500. v.o.n. Brieven onder No. 350 aan het bureau van dit blad. Goed tehuis gezocht voor herder. Goed voor huisgenooten. Moedig, trouw en waaks.t Brieven onder motto „Hond" aan het bur. van dit blad. gevraagd op solide dubbele Villa, goed ver huurd, opbrengst f 1500 per jaar. Verlangde bedrag slechts f 7000. Aanbiedingen onder motto „Hypotheek" aan het bureau van dit blad. Solide financieel* instelling, biedt aan soli de personen, met vaste poaiti*, GELD TER LEEN AAN, tegen matige rente. Bedragen beneden 100.sonder borgitelling. Geen kosten vooruit. Geheimhouding verzekerd. Brieven onder motto „Geld", aan k*t Ba- reau vaa dit blad. NOG EENIGE gevraagd voor de te houden Collecte Die renbescherming op 3 Oct. a.s. Gelieve zich te melden lalmalaan 18. Ondergeteekende heeft hare lessen HER VAT. Voorloopig spreekuur: Vrijdags van 1112 en van 78 uur. ANNIE KRIJGSMAN Leerares M.O. Lieve Vrouwestraat 27B Amersfoort. GEVRAAGD J. VAN HALL. Steenhofstraat 79. Soest Eenige beschaafde jongedames gevraagd, voor op te richten Turnclubje. Inlichtingen; Nieuweweg 118 Soest. Een nieuw gebouwde woning met groote voor- en achtertuin, gelegen aan de Ver lengde Postweg te Soesterberg. Huurprijs f 7.50 per week. Te bevragen Rademaker- straat 3b te Soesterberg. BILLIJKE CONDITIËN (bij de Bosstraat) Soest 4 Soosterbsrgschestr. 51 - Tel. 2200 4 AFDEELING 2>! C 3! C 3! C 3! f Groote sort. Lage prijzen f 2); ,,'t Handelshuis voldoet U" SI VOSSEVELDLAAN S8 SOEST Bericht U mij s.v.p. even per briefkaart, dat ik U (zonder eenige verplichting uwerzijds) met mijn Vergrootings-monster alsook groote sorteering hoogst moderne en tóch goedkoope Lijsten voor Foto's, Plaatwerk, enz., bezoeken mag. Plaatsgenooten- Wilt U 3 October a s. een goede daad doen, Schenkt dan UW bijdrage aan ons Werk, door onze COLECTE te steunen. De Ned. Ver. tot Besch. van Dieren. Afd. Baarn Soest Omstreken. op 2 en 3 OCTOBER a.s. in Hotel Restaurant „MONOPOLE" Opening Vrijdagmorgen 2 October ten 10.30 ure. De Honingmarkt is op beide dagen geopend van 10.30 uur v.m. tot 10 uur n:m. Interessante Tentoonstelling over het Bijenleven. Schrijvende Bijen en Bijenbruidspaar Gratis Honing proeven Een ieder is welkoml Aanvoer van Honing onder Rijksmerk minstens 1000 pond! N.V. EERSTE SOESTER ELECTRISCHE DRUKKERIJ, VAN WEEDESTRAAT

De Soester | 1931 | | pagina 3