2e BLAD Voorjaarsstoffen. VENEMA Meylink's Fotohandel Bekendmakingen Officieel Ontvangen de nieuwste Plaatselijk Nieuws Buigerlijke Stand Soesterberg. Predikbeurten. Ingezonden. V behoorende bij ,JD E SOESTE R" van Zaterdag 6 Maart 1932, No. 19 1909 2086 X) werd haar crug- dat ir dit :ij er n, tot /oor- Wil- oord, genis teren n in- eeni- t ge- rallei n teil, - of- veer- ti hij raa- m. daan j tot ;root maar t hij, erlei ko- ij er dat eens den had had. i, om hier; m te berg om n rit Tre- hhen le Afdeeling No. 139. INSCHRIJVING VAN LEERLINGEN VOOR DE OPENBARE SCHOLEN. Den ouders, die hunne kinderen met in gang van 1 April a s. onderwijs wenschen te doen geven aan de openbare school voor gewoon lager onderwijs te Soesterberg, wordt verzoch hiervan opgave te doen bij het hoofd der -chool en wel op Maandag 7 Maart a.s. des avond van 78 uur in de school. De kinderen moeten op 1 April a.s. ten minste 5Yi jaar oud zijn om in bovenge noemde school te kunnen worden toegela ten. Voorts wordt ter kennis gebracht, dat de nieuwe cursus aan de andere openbare scholen voor gewoon lager onderwijs en aan de openbare u l o. school dit jaar zal aanvangen op 1 Mei a.s. Omtrent tijd en plaats van aangifte zal nadere bekendma king volgen. Soest, 1 Maart 1932. Burgem. en Weth. voornoemd, De Burgemeester. G. Deketh. De Secretaris, J. Batenburg. DRANKWET. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat op 25 Februari 1932 bij hen is ingekomen een ver zoek van de Commanditaire Vennootschap op aandeelen van Kesteren en Co.v kantoor houdende te Soest, Van Weedestraat 32, om verlof tot den verkoop van alcoholhouden den drank anderen dan sterken drank in de navolgende localiteitbeneden achter loca- liteit van het perceel, kadastraal bekend al hier in sectie A. No. 2031, plaatselijk ge merkt No. 32 en gelegen' aan de Van Wee destraat aldaar. Binnen twee weken na de dagteekening dezer bekendmaking kan ieder tegen 't ver- leenen van dit verlof schriftelijk bezwaren bij Burgemeester en Wethouders inbren gen. Soest, 26 Februari 1932. Burg. en Weth. voornoemd, De Burgemeester. G. Deketh. De Secretaris, J. Batenburg. DRANKWET. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat op 2 Maart 1932 bij hen is ingekomen een verzoek van P. Hornsveld Azn.. van beroep koopman, wonende te Soest om verlof tot den ver koop van alcoholhoudenden drank anderen Dames- en Heerenkleermaker Telef. 2169 F. C. Kuijperstraat 10 dan sterken drank in de navolgende loca- liteit: Nieuwaangebouwde localiteit van het perceel, kadastraal bekend alhier in sectie F. No. 793, plaatselijk gemerkt No. 7 en gelegen aan de Zoom aldaar. Binnen twee weken na de dagteekening dezer bekendmaking kan ieder tegen het verleenen van dit verlof schriftelijk bezwa ren bij Burgemeester en Wethouders in brengen. Soest, 3 Maart 1932. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, G. Deketh. De Secretaris, J. Batenburg. drankwet. Burgemeester cn Wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat op 29 Februari 1932 biji hen is ingekomen een verzoek van de Commanditaire Vennoot schap Belt en Co. op aandeden, kantoor- houdende te Soest, om verlof tot den ver koop van alcoholhoudenden drank anderen dan sterken drank in de navolgende locali teit: de benedenlocaliteit van het perceel kadastraal bekend alhier in sectie C. No.' 1558 plaatselijk gemerkt No. 84 en gelegen aan de Birktstraat aldaar. Binnen twee weken na de dagteekening dezer bekendmaking kan ieder tegen het verleenen van dit verlof schriftelijk bezwa ren bij Burgemeester en Wethouders in brengen. Soest, 3 Maart 1932. Burgemeester en\ Wethouders voornoemd, De Burgemeester, G. Deketh. De Secretaris, J. Batenburg. OPENBARE KENNISGEVING. MAATREGELEN TEGEN BOSCH- BRAND. De Burgemeester der Gemeente Soest, spoort de ingezetenen der gemeente aan tot waakzaamheid met betrekking tot het voor komen en blusschen van boschbrand. Tevens verwijst hij naar art. 429, 3e van het Wetboek van Strafrecht, bepalende dat strafbaar is gesteld hij, d;c door gebrek aan de noodige voorzichigheid of voorzorg ge vaar voor bosch-, heide-, helm- gras- of veenbrand doet ontstaan. Een ieder, die brand ontdekt, is verplicht daarvan terstond kennis te geven aan het Politiebureau, Telefoon No. 2125. Soest, 3 Maart 1932. De Burgemeester voornoemd, G. Deketh. DE VEREENIGING HET „2Y, CENTS FONDS" TE SOEST Evenals zoovele andere jaren laten wij hieronder het jaarverslag over 1931 volgen van bovengenoemde vereeniging. ONTVANGSTEN: Saldo per 31 Dec. 1930 f 25.65 Contributies over 1931 f 369.22 f 394.87 UITGAVEN: 2421 Liter melk Kerstuitdeeling: Levensmiddelen, fruit, ringen enz. Worst Bloemen Papier, enz. Saldo per 31 Dec. 1931 f 276.04 versnape- f f f f f 86.05 9. 1.75 0.94 21.09 f 394.87 Wij danken alle belangstellenden en be gunstigers, die ons in staat stelden dit werk te kunnen verrichten, waardoor weer vele behoeftige zieken steun mochten ondervin den. Aan pl.in. 20 patiënten werd eiken dag melk verstrekt en wederom werd evenals vorige jaren aan een 20-tal gezinnen met Kerstfeest, levensmiddelen, fruit en versna peringen verstrekt. Voor degene die lid wenschen te worden van onze Vereeniging, brengen wij nog even in her.nnering, dat de minimum con tributie bedraagt, 2y2 cent per week, 15 cent per maand of f 1.50 per jaar of meer, 'tgeen dan door een der meisjes-colportrices zal worden opgehaald. Wij willen hier dan ook tevens deze meisjes hartelijk dank zeg gen voor hun trouwe medewerking in de ze. Door vertrek naar elders en helaas door sterfgeval, moesten wij dit jaar eenige onzer vooraanstaande contribuanten missen. Wij zullen deze;, niet alleen om hun giften, doch ook om hun bereidwilligheid en vriende lijke belangstelling, welke zij voor ons werk toonden, steeds in dankbare herinnering blijven gedenken. Wij hopen echter dat het verlies aan giften spoedig door nieuwe con tribuanten zal worden vergoed. Tr. de Boer H. Sjoerds Wijkzusters M. M. C. Stam» Burg. Grothestraat 71 Penningm.-Secretaresse. COMPETITIE DAMMEN. Soest I—R. K. U. D. V. I A s. Dinsdagavond 8 Maar. ontvangt de afd. Dammen van de Soester Schaak- en Damclub, de Utrechtsche Dam vereeniging R.K.U.D.V. Momenteel neemt Soest de laatste plaats in, doch door een overwin ning zou zij nog op de derde plaats kunnen komen. De wedstrijd vangt aan te 8 uur en wordt gespeeld in „Hotel Ok huijsen" alhier. Belangstellenden weder vrjijen toegang. JONGEL. VEREEN. OP GEREF. GRONDSLAG Spreuken 23 26a In de daartoe feestelijk versierde Wil- helminakerk, gaf bovengenoemde Vereen. Maandagavond j-1. haar 23e Jaarfeest. On der de aanwezigen merkten we o.m. op: de Eere-Voorzitter der Vereen. Ds. B. Alkema, Ds. en Mevr. Wouters en de heer Kerkhoff. Te ruim half acht opende de Voorz., de heer C. Tak, de vergadering, verzocht te zingen Ps. 89 7 en 8, ging voor in gebed en las daarna voor Psalm 121. In een kort, doch krachtig openings woord zette hij uiteen het streven der Vereen., wijzende op den strijd tegen het ongeloof, en alles dienende moet zijn tot Gods eer. De Secr. liet hierna zijn jaar verslag hooren, waaruit bleek, dat de Ver eeniging nog geen reden tot klagen heeft, maar steeds vooruit gaat. De Penningm. mocht ondanks alle crisis, nog niet zeg gen, dat er een tekort was, integendeel hield hij nog een klein beetje over in kas. Na een paar nummers viool en orgel te hebben gehoord, hield H. C. v. d. Flier een inleiding over „Juda's verraad". Inl. bepaalde de aanwezigen er bij, hoe dit Jaarfeest juist valt in de lijdensweken en daarom een onderwerp als dit zeker wel het meest past. Aan de bespreking werd door verschil lenden uit de vergadering deelgenomen. Na weer een paar stukjes muziek te hebben gehoord, benevens eenige voor drachten, waarvan vooral mooi was: ,,De Populieren", door P. Tak, werd het woord gegeven aan Ds. Wouters, namens de Ker- keraad der Geref. Kerk en aan den heer Kerkhoff, namens de Gercf. Jeugdcentrale. Na de pauze, tijdens welke eenige da mes een kleine versnapering aanboden, hield C. van Tricht een voordracht „De vergissing", welke de lachspieren in be weging brachten. Ook de daarop volgende voordracht „Na den Storm", had aller aan dacht. Vervolgens kwam het zangkoor naar voren, welk voor ons zong „Beveel gerust Uw wegen", en „Boven de Star ren". Vooral het laatste werd schitterend vertolkt. Hierop volgde een inleiding van van Tricht over „De bearbeiding der Jeugd door Kerk en Vereeniging". Inl. wees op de plicht der Kerk tegenover de deugd, maar ook op de plicht der Jeugd tegenover de Kerk, om tenslotte er op aan te dringen, allen zich te scharen on der de vanen der J.V. Ook hierop volgde een. korte en aangename bespreking, waar hij zich de predikanten niet onbetuigd lie- ten. Na nog enkele voordrachten, waar van we inzonderheid vermelden Schrik- kei ijk" en „De bezorgde echtgenoot©", door J. Bleijerveld, volgden enkele num mers viool en orgel van de vr. BijleveVl en A. Tak. zong het zangkoor „Prijs den Heer met blijde galmen", hetwelk ook go6d tot zijn recht kwam. Het koortje stond onder leiding van A. Tak. Ds. Alkema sprak hierna een kernachtig slot woord, wjjzende op het schoone werk der J.V. en het groote voorrecht, dat er nog zoovele Jongelingen zijn, die dit werk van zoo groote waarde voor het leven, gaarne verrichten. Hierna ging Ds. Alke ma voor in dankzegging. Het geheel was een bijzonder schoone avond, waaruit scherp naar voren kwam het karakter der J. V., en wij twijfelen niet, of alle aanwe zigen hebben rijkelijk genoten. GEVONDEN VOORWERPEN. Een portemonnaie met een belastingmerk Een portemonnaie met inhoud Een schaats Een parapluie. Aangeloopen een Duitsche herdershond. VOORZICHTIG MET VUUR. In dezen zeer drogen tijd is het zeer noodzakelijk, dat men erg voorzichtig is met vuur, niet alleen in huis, maar ook buiten. Hei- en boschbranden en grasbranden zijn aan de orde van den dag en worden veelal veroorzaakt door baldadigheid onvoorzichtigheid met vuur. Donderdag is een, stuk grasland verbrand aan de Bosstraat nabij café van der Kui len. Deze brand was aangekomen door een achteloos weggeworpen lucifer. Het was nogal een groot stuk en omwonenden kon den den brand niet meester worden, zoodat de brandweer moest uitrukken om een en ander te blusschen. Ook is aan den Dalweg grasbrand ont- taan door baldadigheid met vuur door een jongen. HARMONIE PATIENTIA VINCIT OMNIA. Heden vernamen wij van officieele zijde, dat aan het Groot Nationaal Concours voor muziekvereenigingen, uitgeschreven doo onze Soester Harmonie, te houden op He melvaartsdag en 2e Pinksterdag ilp inge schreven door niet minder dan 31 vereeni- gingen, hetwelk een groot succes mag wor den genoemd voor dezen tijd. Indien alles dan ook mag slagen, zooals de vereeniging zich dit voorstelt, zoo zullen dan op deze beide dagen eenige duizenden menschen onze mooie plaats bezoeken en zal dit con cours, wat naar de inschrijving te oordee len op zeer hoog peil in de muziek zal staan, een prachtige reclame worden voor onze gemeente wat zeer zeker ook de in gezetenen ten goede komt. Dat onze Har monie goed aangeschreven staat in de mu ziekwereld, bewijst wel dat onder de inge schreven koren zijn, die, laten wij het ge rust noemen, onder de grootste des lands behooren, zelfs kwamen er inschrijvingen binnen geheel uit Friesland, en Limburg Wij twijfelen dan ook niet of er zal deze beide dagen op muziek gebied veel te hoo ren zijn. Dat een dergelijk groot opgezet Concours enorme kosten met zich mede brengt, be hoeven wij niet te zeggen, en wordt er dan ook beleefd langs dezen weg verzocht, dat een ieder, die wat voor de muziek voelt en ook een steentje wil bijdragen tot steun, dit kan doen door het schenken van een eere-prijsje, hetwelk liefst bestaat uit één Lauwerkrans, Lauwertak of medailles, deze zullen onder grooten dank aanvaard wor den), en tevens worden' afgegeven aan het bestuur der Harmonie en eventueel aa>n onderstaande adressen: Den Heer J. Geitenbeek, bloemenmagazijn, Burg. Grothestraat 4. Den Heer J. van de Broek, sigarenmaga zijn, Kerkstraat 28 en Den Heer H. van Sitter Jr., Schoenhandel, van Weedestraat 7b. Indien wij mogen vertrouwen op den steun onzer ingezetenen, zoo kan dit grootsch Concours zeer zeker slagen en is dit een waardig feest van het 30-jarig jubileum on zer Soester Harmonie. POST EN TELEGRAAF Lijst van onbestelbare brieven en brief kaarten, van welke de afzenders onbekend zijn. Terugontvangen in de 2e helft der maand Februari 1932. Brieven Binnenland. Poorter, Nijkerk. Raad van Arbeid. Amersfoort. Briefkaarten Binnenland Ds. Duijvendak, J. G. H. Soest: EIER VEILING Op de eierveiling alhier bedroegen de prijzen deze week voor kipetoren f 2.65 3.10 per 100 stuks. ALS DE KLOKKEN LUIDEN" Dinsdagavond is onze verwachting niet alleen bevredigd, maar zelfs nog overtrof fen. Een geheel gevulde zaal stemt op zich- elf reeds fleurig, een groot aantal is op gekomen,, overtuigd, dat een operette van Mevrouw v. d. Broeckede Man iets goeds is, d&t herinnert men zich nog wel van Ver leden jaar. Precies half acht begint het allerliefste kinderspel, enwe erkennen het blij moedig, 't geheel is af, zoowel zang als dans als het zeggen van de stukjes proza, het is alles zuiver, lief en correct. Met be langstelling. volgen we de lotgevallen van Jaap. Is Jaap aanvankelijk egoïst» verdiept 'n eigen1 leed, en lijdt hij door zijn plotse linge verplaatsing van de stad naar het dorp en als gevolg daarvan een onwillige houding aanneemt, onder de onverschillig heid van de hem onbekende schoolmak kers. spoedig blijkt toch dat hij een warm hart heeft en een open oog voor 't lijden an anderen. Als de schoolmakkers ont dekken, dat hij het kleine nichtje Elsje met eigen jas beschermt en haar slaap niet wil storen, dan begrijpen ze, dat hun oordeel over hem voorbarig is geweest; gelukkig stellen ze hem onmiddellijk in de gelegen heid om ook zijn meening over hen te wij zigen door hem aan brandhout voor Groot je te helpen. Als hij in het tweede bedrijf met de pas verkregen vriend een flinke voorraad hout heeft gehaald en hij wordt getroffen door de schoonheid en de stilte van het bosch» dan raakt hij aan het droomen. In zijn droom wordt hij bezocht door Koning Win ter. Deze stelt hem in de gelegenheid het paleis van Prinses lente te bezoeken. Jaap als stadskind hoort met verbazing dat reeds nu tijdens Koning Winter's regcering de aadjes aan de zorg van Prinses lente zijn toevertrouwd. De Dienaar van Koning Winter, de Wind, zal snel en vlug met Jaap naar het paleis van Prinses Lente reizen. Terwijl even het doek daalt speelt Mej. Lceuwe op zachte en liefelijke wijze „Trau- merei" van Schumann. Bij het weer rijzen van het scherm zien we de nog slapende lentekindertjes ieder met een klein, haar toevertrouwd plantje. Dienaar Wind is reeds met Jaap aangeko men, terwijl van den achterkant Prinses len te nadert. Bij haar aanraking ontwaken de lentekindertjes. Daarna verzorgen de len tekindertjes al zingend en dansend de haar toevertrouwde plantjes en koesterden deze. De prinses zingt, dat deze kleine zaadjes door goede verzorging langzaam tot schoo ne planten uitgroeien daarna doet ze Jaap goed luisteren en nu hooren ze heel zacht jes klokjes luider^ De prinses zegt, dat het zoo jammer is, dat de meeste menschen niet geleerd hebben te luisteren, en ze daardoor bijna geen van allen het luiden van de klok jes hooren. Jaap is getroffen, dat de lente kindertjes haar zaadjes en plantjes zoo goed verzorgen, met het Kerstfeest zegt hij, luiden de menschen zelf klokken. Prin ses lente antwoordt daarop, dat de men schen door het luiden van de klokken er aan worden hrinnerd, dat zij ook in eigen hart goede kleine zaadjes ter verzorging hebben gekregen en dat zij zelf er voor op moeten passen, dat de hen toevertrouwde zaadjes uitgroeien tot schoone planten van liefde en goedheid. De lentekindertjes zijn inmiddels moe geworden en slapen in, terwijl Prinses lente de wacht houdt. Het 3e bedrijf doet ons grootmoeder (en wat een lief grootmoedertje) met haar bei de kleinkinderen zien in de boschhut. Elsje kan maar niet genoeg hooren van de droom van Jaap. Grootmoeder is blij met haar beide kleinkinderen en Jaap voelt zich nu gelukkig. Hij gaat weg om slingers voor de Kerstboom in de kerk te maken. Wel dra komt hij terug met een boompje voor Elsje, dat hij met de vrienden versierd. Grootmoeder en Elsje komen verrast en blij kijken. Als de vrienden weer vertrok ken zijn naar eigen kerstfeest, leest Jaap een aan grootmoeder gerichte brief voor, waaruit blijkt, dat Jaap weldra een betrek king zal krijgen. Blij en dankbaar zitten ze bij elkaar. Grootmoe vertelt op lieve» een voudige wijze het Kerstverhaal. Daarna be ginnen de kerstklokken te luiden. Groot moeder en Jaap (Elsje is in slaap gevallen) luisteren in stille aandacht naar het kerk gezang in de verte. Elsje droomt en ziet en hoort in haar dioom het engelenkoor, dat in het bosch knielt en zingt: Stille nacht, heilige nacht. Met buitengewone toewijding hebben alle medespelende kinderen haar best gedaan, zoowel Jaap als [Elsje, Prinses lente als Koning Winter» waren allerliefst, terwijl de koortjes het geheel voortreffelijk aanvul den. Ongetwijfeld heeft ieder een genot vollen avond gehad. Met volle instemming sloot het publiek zich dan ook aan bij de woorden van dank door de voorzitster van „Het Nut" gericht tot Mevrouw De Man-Scheepens, die op zoo voorbeeldige wijze door de aan haar toe vertrouwde kinderen de door haar dochter gemaakte operette heeft doen vertolken. GEVONDEN VOORWERPEN. Een rijwielplaatje. ORATORIUM-UITVOERING. Voor een goed bezette zaal gaf de R.K. gemengde zangvereeniging „Sancta Caece- lia" van Soesterberg, directeur den heer A. E. Wegman, een uitvoering van Die Pas sion Oratorium van Heinrich Müller voor soli, koor en orkest» op Dinsdagavond .1 Maart, in de concertzaal van"„Hu3s ten Halve", alhier. Een magistraal stuk, naar inhoud en vorm,, en waarvan de uitvoering hooge eischen stelt aan dirigent, solisten, koor en orkest. Tot onze groote spijt konden we dien avond niet aanwezig zijn, zoodat we vol staan moeten met een indruk van anderen weer te geven. Deze indruk was onverdeeld gunstig. Al waren er misschien slechts zeer weinigen tegenwoordig, die de mérites van de uitvoering van een dergelijk grotesk- stuk, naar waarde weten te schatten, dat neemt echter niet weg» dat men algemeen onder de bekoring kwam van de stemming en geest van dit Oratorium, dat een com positie is van het lijden van Christus. Geroemd wordt het knappe werk van den dirigent, de heer Wegman, die zangkoor en orkest beide te leiden had en zijn moei lijke taak meester bleef. Koor en orkest waren bijwijlen prachtig, terwijl de uit spraak niet veel te wenschen over liet. De solisten waren voortreffelijk, zoowel wat uitspraak als zang betreft, 't Was of de heer de Vries op den verderen avond de uitwerking van zijn verkoudheid geheel en al te boven wist te komen. Deze tenor zanger beschikt over een krachtig, omvang rijk stemgeluid en heeft een nauwkeurige en duidelijke uitspraak. Dirigent, solisten, koor en orkest kunnen met groote voldoening op dezen avond te rugzien. De uitvoering was een groote prestatie. PLEZIER VLUCHTEN. De K.L.M. deelt mede, dat zij haar be kende pleziervluchten boven Soesterberg en omgeving ook dit jaar weer zal houden en wel van 2528 Mrt. Deze vluchten, die reeds eenige jaren tijden's de Paschen plaats vonden, mogen zich steeds in veel succes verheugen. NIEUWE ZAAK. In een bestaand perceel, aan 't begin van de Banningstraat gelegen, werd vorige week een nieuwe zaak geopend in koffie, thee, suikerwerken, alcoholvrije dranken, en andere artikelen. Deze zaak „Occasio" ge- heeten en werkelijk ook zeer gunstig gele gen, ziet er degelijk uit. Zoo zij dit beginsel in alle opzichten gestand blijft, dan is de kans groot om een duurzaam bestaan te estigen. NED. HERV. GEM. TE SOEST. Zondag 6 Maart 1932 kerk 10 uur: Ds. Gerth van Wijk. Kerk 6 uur: Ds van Schaick. Emmakerk 10 uur: Ds. van Schaick. Emmakerk 6 uur: Ds. Groeneveld. HERV. (GER.) EVANG. - Spoorstraat. Zondag 6 Maart 1932 's morgens 10 uur: Ds. J. Goslinga, van Utrecht, s Avonds 6 uur: Ds, K. J. v. d. Berg, van Amersfoort. VEREEN. VAN VRIJZ. GODSDIEN- STIGEN. SOEST. Zondag 6 Maart 1932 10.30 uur: Dr. R. Miedema, van Amersfoort. van 25 Februari—2 Maart 1932. GEBOREN24. Adrianus Johannes Anto- nius, z. v. H. A. Staal en J. Berg, Korte Brinkweg 26; Gertrude Tjallinga, d. v. J. Jongbloed en J. Oh. Gerritsen, A'foort- sehestraat 83b; Hendrika Comelia, d. v. J. Verspuij en B. K. Muilwijk, Soesterb. str. 29; Jan, z. v. J. Maat en A. J. Siebe- link, Ringweg 2a; Geertruida, d. v. C. Drost en M. Hak, Nieuweweg 36a; Catha- rina, d. v. G. van Es en C. Nijburg, Wiek- slooterweg O.Z. 31. ONDERTROUWD: 25. W. v. d. Kraats en E. v. Rouwendaal; K. Gravemaker en G. Wassenaar. GEHUWDgeen. OVERLEDEN. 24. Gijsbertina Janke Maris, 9 d., Soesterb.str. 1; Maria Barbara llilhorst, 19 maanden, Smitsweg lb; Dirk Altena, 64 jaar, geh. m. A. Vlaanderen, Nieuweweg 120. Vestiging van 25 Febr.—2 Maart 1932. G. H. J. Bots van Leiden naar Steen hofstraat 46; M. v. d. Wal, m. vr. vaji Rotterdam naar Smitsweg 12; M. R. Hil- horst van Hilversum naar Eikenlaan 27 A. v. d. Lugt m. gez. van Utrecht naar Oranjelaan 24; J. Stada, m. gez. van Nij megen naar v. Lenneplaan 38; A. Bloe- mer in. gez. van A'dam naar Amersf.str. 21M. C. v. Wegen, van Almelo n. Bos straat 57A. G. Smit van Utrecht naar Burg. Grotheslr. 42; Wed. J. E. Klop- NACHTEGAALSTRAAT 9, UTRECHT TELEFOON 10341 Camera's - Fotografie- en Projectie-artikelen AFWERKEN VOOR AMATEURS Groote sorieering ALBUMS penburg van Utrecht naar Burg. Grothe straat 42; J. v. 't Klooster m. gez. van AToort naar Kerkdw.str. 1P. Dekker m. gez. van Soekaboemi naar Julianastr. 6; H. Bos m. gez. van Delft naar Postweg 42; J. Slagt van A'foort naar Birktstraat 34; H. v. Doorn m. gez. van A'dam naar Klaarwaterweg 17a; J. H. Langelaar van A'foort naar Kolonieweg 5K. K. van Vliet van Nigtevecht naar Burg. Grothe straat 41. «-.j Vertrek van 25 Febr.—2 Maart 1932 G. Gengler van Amersf.straat 20 naar Scliootenhof bij Antwerpen; J. P. Gepkens van Van Weedestr. 30 naar Nijmegen, St. Jacobsl. 420; S. M. Keijzer van Amersf. str. 70a naar Zaandam, Vinkenstraat 22; F. F. J. Lameris m. gez. van Molenstraat 3.Z. 6 naar Hilversum, Beijerinckl. 14; J. A. Lazeroms van Molenstraat O.Z. 6 naar Hilversum, Beijerincklaan 14; H. J. A. Adan van Laanstraat 17 naar Hilversum, Multatulilaan 55: G. KwakkeL van Van Lenneplaan naar Apeldoorn, Kastanjelaan 3; W. E. de Graaf van Luchtv.afd. naar Zeist. Weeshuislaan 330; M. J. W. Eg- mond van Kerkdw.str. 9 naar Warmond, Dorpstr. 137b; P. C. M. v. d. Eist van Sinnemaplein 11 naar 's-Bosch, Maas- landstr. 17J. M. v. Dun-Buijs van Sin nemaplein naar 's-Bosch, Maaslandstraat 17J. Brummer van Praamgracht 3 naar Almelo, Kanaalgang 19; B. E. Stockmann van Dorresteinweg 11 naar A'dam, Iepen laan 10; M. Kiemen van Rademakerstraat 18 naar Utrecht, v. Hoornkade 37bis. Verhuizingen in de gemeente van 25 Februari—2 Maart 1932. Wed. C. F. Schanzleh, van Vredehof straat 2 naar Emmal. 1Th. J. v. Luijte- laar m. gez. van Birktstraat 20 naar Braamweg 17H. Budding m. gez. van Middelwijkstraat 4 naar Hartmanlaan 6; Th. v. Donselaar van Nieuweweg 113 naar Spoorstraat 18a; J. de Goede m. gez. van Nieuweweg 34 naar Nieuweweg 60; W. v. d. Heuvel van Lange Brinkweg 17 naar 36; P. Jungerius m. gez. van Nieuweweg 60a naar 62; Z. Verbruggen van Nieuwe weg 60a naar 62; G. H. J. Swanen van Van Lenneplaan 38 naar 32; J. H. van Heiningen van Braamweg 17 naar Bosstr. 63; T. v. Lubek m. vr. van Schrikslaan 49 naar den Blieklaan 27J. N. M. Wan- ders m. gez. van Verl. Postweg 61 naar Van Maarenstraat 2; K. Zweede van KI. Engendaalweg 11 naar, Henr. Blaekweg 2a: 'M. Petersen m. gez. van KI.. Engen daalweg 11 naar Henr. Blaekweg 2a. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie. CRISIS-COMITé Mijnheer de Redacteur. Mag ik onder staande regelen in Uw veelgelezen blad plaatsen? waarvoor bij voorbaat mijn dank. dank. Indertijd kwam tot onze dorpsbewoners de verblijdende tijding, dat ook hier, gelijk elders, een Crisis-Comité was opgericht. Uit de opgaven omtrent alle ontvangsten bleek dan ook aanstonds dat het publiek geheel aan de zijde van genoemd Comité stond. Dit kon ook niet anders. De Heeren die zich er mede belasten en het doel zelf dwingt tot volkomen medewerking, en wij vertrouwen dan ook dat alles wel in de puntjes zal worden afgewerkt. Maar toch heb ik een vraag. M. de R. Zou het niet gewenscht zijn en zou het geen aansporing zijn om zoo mogelijk nog krachtiger aan het doel te arbeiden, indien het genoemde Comité de burgerij ook eens deden weten wat zij zooal verrichten en verricht hebben. Op heden weet men niet meer dan dat ei 'n zoodanig Comité bestaat, en dat er voor gegeven wordt en daarmee „basta"; ik bedoel hiermede niet om de personen, die er van genieten bekend te ma ken, maar dat de gevers ééns konden weten op welke wijze 't Comité werkt, hoeveel of

De Soester | 1932 | | pagina 5