2e BLAD STEMPELS Drama StJan I PIANO'S - ORGELS i l VLEUGELS Plaatselijk Nieuws 5 Fa. R. VAN DEN BURG J T. VAN VLIET Modelslagerij Soesterberg. Burgerlijke Stand Predikbeurten. behoorendc bij .J> B SOESTEB» van Zaterdag 26 Maart I9T2. No 25 Ebrenmarki. Aanvoer 7S0Ó stuks. Prrjs f2 55 h f3..25 per 100 stuks. 400 Eendeneieren f2.60 per 100 stuks. 12 kippen en 1 haan f 1.10 per stuk. Verkooping. Door notaris F. P. E. v. Di'zhuyzen te Baarn, werd Woensdagavond in het kof fiehuis van den heer H. Bulselaar aan de Nieuwesteig, publiek verkocht, perceel Bouwterrein aan de Juliana-straat, groot 32 A., opgehouden voor f6375. per ceel Bouwterrein aan de Beetslaan, groot 14.30 A., opgehouden voor f2.150. perceel Bouwterrein aan de Beukenlaan, graat 7.80 A., opgehouden voor f870.— perceel Bouwterrein aan de Molenstraat, groot 11.60 A., opgehouden voorf1076.-; Villa met erf en tuin aan de Gai'ienkamjp- pelsweg 14, groot 7.85 A., opgehouden voor f 6.400.—Winkel en Woonüuis aan de Nieuweweg 46 A. en B. groot 8 A. winkelhuis verkocht voor f 3.156.aan H. Butselaar, Noorderweg, het huis opge houden voor f 3390. Schaaksimultaanseance.. Op initiatief van de Soester Schaakclub zal a s. Dinsdag door den hr. Schreuder uit Baafn 'n Schaaksimultaanseance worden ge geven in ho.el Oknui,sen. Aanvang 8 uur precies. Iedere schaakster of schaker is welkom. Door den heer Schreuder zal aan iedere winnaar een schaakwerkje wor den ui gereikt.. Toont uwe belangstelling door groote opkomst. Scirée.. Dinsdagavond 29 Maart a.s. des avonds om 8 uur organiseert de heer H. J. de Fcijter in hotel Eemland een Soirée. Voor belangstellenden verwijzen wjj naar de advertentie. Soirée hij de Gouden Rlosg. Dinsdagavond organiseert „The Jolly Bands bestaande uit Mej. M. Goes, en de H.H. C. Stalenhoef, M. Jansen, en de Gebr. Huijgen een soirée met diverse at tracties 111 ue groote zaal van de „Gouden Ploeg"'. Voor tien, die van een dergelijke uitgaansavond houden, raden wij aan. daar een kijkje te gaan nemen. Cantrale Winkeliersvereniging. Genoemde vereeniging hi:li Woensdag avond van 8.30 tot 1U.30 uur haar ver gadering in hotel „Eemlandwtfke aar dig bezocht was. Te ongeveer 9 uur open de de heer A. G. Spijker den avond met een woord van welkom aan den spreker, de heer D. Nag;egaal, de afgevaardigden van de R.K. Middenstand en de pers. Daarop geeft de voorzitter het woord aan spreker, welke tot onderwerp kiest: Ore- diet en afnemers. Spr. ziet de moeilijkheid van dit onderwerp in, daar het in geen vorm is te gieten en de plaatselijke toe standen een woordje meespreken. Spr. zal dus het onderwerp in algemeenen zin bespreken. Creaietsleisel is in zekere ma te af te keuren, ofschoon voor 50 jaar het de gewoonste zaak van de wereld was op jaarrekening te koopen en deze te be talen als het schikte. Men had zijn vaste klanten, waar men op aan kon. Maar he den is dit anders, het publiek wordt ge pakt, allereerst door de advertentie en het daarover geschreven artikeLje, door de etalage en vraagt steeds naar iets nieuws Ook spreekt de stand thans een groot woord mede. Voorheen was de winkelier een vertrouwensman van zijn klan.en, maai door de wisseling der tijden, is dat ge wijzigd, men moet het publiek pakken door adverteeven, reclame en etalage, die met- adverteert, raakt in 't vergeetboek. Wmkeher ,s een vak niet alleen voor warenkennis, maar ook voor menschen- kennis, spr. geloujt dat het creuiet wel nooit zal verdwijnen. Men moet zMi echter tijdig hoeden voor stroppen, voor di enen die het er op aan laten komen, niet voor hen die tijdelijk krap in de finan-iên zit ten. Nu zijn er wel diverse middelen om geld voor geleverde waar los te krijgen maar spr. waarschuwt met klem tegen de zwarte lijst, daar elk geval voor het er op geplaatst zzou worden, van alb kan ten bekeken moet zijn. Verder moet .er onder de winkeliers een band zijn van daadwerkelijke sanrnwerking. Spr. zou er voor zijn, da de C.W.V. een informatie bureau opende, wat zeer streag moet wor den olievat, en waar tegen kleine ver goeding informatiën te krijgen wamn. Ook zou dat gevormde fonds kunnen dienen, die winkelier te helpen, die om een oi ariuere reden moet procedeeren. Vooral wijst spr. ten laatste op elkanders samenwerking en vertrouwen. Nadat door een 6 tal personen vragen waren gesteld, die beantwoordt werden, sloot de praeses de vergadering. GEVONDEN VOORWERPEN. Een beige damestasch. BOSCHBRAND ONDER BAARN. Woensdagmiddag te omstreeks half drie orak een boschbrand uit in het zoogenaamde Hondenland ten Noorden van de Oude veenhuizer tol. De gronden hier behooren onder het do- ™enL Soestdijk en b'j het Paleis va" H.M. ae Koningin-Moeder en zijn gelegen op grondgebied der Gemeente Baarn. De poli tie te Soest waarschuwde de brandweer te I' Baarn, die na het alarm betrekkelijk spoe- dg ter plaatse was. Inmiddels was reeds eenig personeel van het Paleis Soestdijk begonnen met het blus- 1 schingswerk, daarbij medegeholpen door enkele voorbijgangers. Toen de brandweer was aangekometi kon met kracht het vuur worden bestreden en was dit vrij spoedig gebluscht. Ruim een 1000M2 dennenbosch ter hoogte van enkele Meters werd een prooi der vlammen. NED. CHRISTEL. RADIOVER. Door genoemde vereeniging werd Don derdagavond om 8 uur in de lulianakerk (Geref.) de film getoond „De Klokken lui den". Vooraf improviseerde de organist op het snarenspel en deed o m. hooren „Het Lutherlied". Vervolgens betrad dan de em. pred. ds. J. van de Spek, N.H., het spreek gestoelte, en liet allen eerst zingen Psl 105 13, en ging daarop voor in gebed. Daarop riep hij allen het welkom toe, dank te den Kerkeraad der Geref. Gem. voor de prijzenswaardige daad, om dit kerkgebouw voor dit doel af te staan, en is verblijd voor het Comité Visser, dat zoovelen zijn op gekomen. Spreker dankt de NCRV, dat zij door de film mede wil bouwen aan Gods rijk. Deze vereeniging stelt zich ten doel de radiovindingen toe tc passen, eenerzijd? in dienst van den Chr. arbeid op alle gebied, en anderzijds ten behoeve van ons volks leven, voor landbouw, nijverheid en handel. Film en radio zijn uitvindingen door Gods genade den mensrh geopenbaard, en als wij ze als zoodanig zien, waardeeren wij ze te meer. Vaak worden zij misbruikt tot schade ARNH STRAAT - AMERSFOORT J 'Z Vraagt catalogi en condities aan. 9 9 9 9 Betaling vanai t 4. per maand. van velen. Maar als zij dienstig wordt ge steld voor nijverheid en school, dan wordt er zeer veel door bereikt. Spreker is dank baar voor de vele manieren, waarop van de radio kan genoten worden, o m, door de concerten, kerkdiensten, ziekendienst, radio, pteek enz., waardoor zij, die verhinderd zijn. Zondags de godsdienstoefening thuis kun nen volgen, Maar c schuilt dit gevaar in, dat men door gemakzucht de kerk niet meer bezoekt, wat toch roeping en plicht is. Spr. hoopt dat velen gisteren zijn opgegaan om den Dood des Heeren te gedenken, en er met Paschen een rijken zegen wordt onder vonden. Na dit korte woord wordt de film gi.toondi, waarin gewezen wordt op het vele en mooie werk door de NCRV reeds ver richt Het gaat in deze flim om mede te werken aan den opbouw van den omroep met den Bijbel. Deze vereeniging verwerke lijkt onze roeping in het machtige gebied van den draadloozen omroep. De film, welke heel goed was, werd met volle aandacht ge volgd. In de pauze werden de luisteraars opgewekt zich als lid op te geven., terwijl er bij het verlaten der kerk werd gecollec teerd voor het toestellen-fonds. Sprekci dankt de dames en heeren die hebben mede gewerkt om dezen avond te doen slagen. Aan het eind dankte Ds. B Alkema cn sluit met gebed. JAARVERGADERING DER CHRISTEL. BESTURENBOND. Deze kwam Dinsdag 22 Maart, in jaar vergadering bijeen in de zaal van C. Ver schoor aan de Laanstraat. De aangesloten afdeelingen waren allen vertegenwoordigd, benevens afgevaardigden van de Christel. Middenstands Vereeniging en van de Jonge- l.ngs Ver. op Geref. Grondslag. Van anderen was bericht van verhindering ingekomen. OPGERICHT 1899 BOSCHSTRAAT 9 - BAARN ALLEEN EERSTE KWALITEITEN! TELEF. 33C POSTGIRO 14648' De voorzitter P. C. Zonneveld opende de vergadering en sprak over den toestand in algemeenen zin, de Crisis en malaise, daarbij niet vergetende, in welke omlijsting hij de positie der vakorganisaties schetste. De Secretaris A. G. den Besten, las daar na het Jaarverslag over 1931, waaruit bleek, dat het ledental stijgende is en de 150 be naderde, tevens deelde hij mede, dat in Suest een afdeeling is opgericht van de Christel. Bond van personeel in publieken dienst, welke zich bij de C.B.B. heeft aan gesloten en waarvan het bestuur heden ?y.°"d ter vergadering was. Voorts beveelt 'L boeken der biblohteek ter lezing aan. pennjngmeester W. van Tol deed ver- s.a^ Y?" Inkomsten en uitgaven, de reke- "*8 50 staat roet een nadeelig saldo van Hierna werd het woord gevoerd door een der afgevaardigden van de Christel. Mid denstands-Vereeniging. welke o a. zijn blijd schap er over uitsprak, dat patroons en ar beiders in deze vergadering bijeen waren. Na een tweetal voordrachten, werd het slotwoord gesproken door den 2en voorzit ter K. Lodeesen. Deze bepaalde de aanwezigen bij de taak der C.B.B. in de toekomst, daartoe als lei dende gedachte sprekende over: „tweeërlei openbaring". Ie de openbaring in zake de toekomst, door de Schrift geteekend; 2e de openbaring, die van het wereldle ven uitgaat, door woord en daad. Aangaande het eerste punt werd betoogd, dat de Schrift aankondigde, tijden van gees telijke en zedelijke achteruitgang. Bij het tweede punt werd in aansluiting daarmede, naar voren gebracht, dat de we reldmacht zich steeds meer zal samentrek ken in kleiner wordenden kring, zooals nu reeds met de geldmacht geschiedde, en, ook logisch geredeneerd, zich moet naamtrekken in den éénen persoon van den Anti-christ. De taak der Besturenbonden zal wezen hun beginsel bewaren, en de zelfstandigheid der vakorganisaties hoog houden. Hierna werd de vergadering gesloten. GEVONDEN VOORWERPEN. Fen reflector met rood glas van een rijwiel Een radiateurdop SCHENNIS DER EERBAARHEID Door de politie te Soesterberg werd Za terdagavond j.1. op heeterdaad aangehou den een zekere D. afkomstig van De Bilt, wecens het plegen van Schennis der Eer baarheid tegenover twee meisjes. Dit is de derde maal dat deze persoon voor zulk een misdrijf voor den Rechter zal moeten ver schijnen. PROCES-VERBAAL Nog werd proces-verbaal opgemaakt te gen een zekere R. te Soesterberg, wegens een niet nader te noemen handeling met een minderjarig meisje. OVER'iREDING MAXI SNELHEID. Voorts werd een aantal processen-verbaal opgemaakt wegens overtreding van de ma ximum snelheid. Bedoelde motorrijtuipbestuurders reden nl. met snelheden van 70 tot 90 K.M. per uur door de bebouwde kom te Soesterberg. De mooie asphalsweg (Rijksweg) zonder bochten geeft hiertoe wel eenige aanleiding, doch de gevaarlijke kruispunten worden al- laar over het hoofd gezien. De maximum snelheid bedraagt daarom aldaar ook 30 K.M. per uur: Inlichtingen politiepost Soesterberg. /ERGADERING WIJKVERPLEGING. Op Dinsdagavond 22 Maart hield de ver eeniging „Wijkverpleging Huis ter Heide en Omstreken" een algemeene ledenverga dering te Huis ter Heide in het Hotel van dien naam. De voorzitter, de heer Feikema, de ver gadering openend, sprak zijn leedwezen uit over de slechte opkomst, vervolgens herin nerend aan het keurige jubileumverslag, sa mengesteld door de Penningmeesteresse. Mej. van Goudoever, om daarna even stil fe staan bij enkele feiten uit de geschiedenis der vereeniging, welke ook in het Jubileum- verslag voor komen. Hij eindigde met een beroep op de leden om te blijven steunen moreel en finantieel, opdat het einde van het tweede 25—jarig tijdperk minstens even f unstig moge worden, na ook dank gebracht te hebben aan Zr. Reijnders voor haar groo te toewijding bij haar arbeid. Dan worden de notulen voorgelezen en onveranderd goedgekeurd. Daarna volgen eenige mededeelingen over de werkzaam heden der afd. van het Centraal Genoot schap v. Kinder-herstellings- en Vacantie- kolonies over het afgeloopen jaar, waarvoor we nogmaals naa- het Jubileumverslag ver wijzen De afdeeling blijft voorloo-ig be perkt tot Soesterberg. Een verzoek om uit zending van twee kinderen, door Mevrouw Desta toegelicht, wordt door de vergadering aangenomen. Voor het jaarverslag 1931 wordt verwezen naar het gedrukte jubil.- verslag. Uit het financ. verslag stippen we aan dat aan jubileumgaven een bedrag van f 394.50 is ingekomen, vertegenwoordigen de 66 giften, waarvan f 185.van leden. De voorzitter richt een vriendelijk verzoek aan hen, die nog een jubileumgift wenschen te schenken, alsnog de toegezonden kaart zoo spoedig mogelijk in te vullen. Bedankt hebben 46 leden, terwijl 29 nieuwe zijn toe getreden. Aan contributie is f 120.minder ontvangen. De begrooting wordt goedgekeurd. Voor gelezen wordt de brief van H.M. de Ko ningin-Moeder, waarin een toezegging ge daan wordt van een jubileumgift van f 50. Op voorstel der Kascommissie wordt aan de penningmeesteresse décharge verleend over haar gehouden beheer over het afge loopen jaar. Het lid dier commissie, de heer Janssen, brengt bijzondere hulde voor het veel omvattende werk der Penningmeeste resse, die dat alles con amore verricht. De leden zouden dien arbeid eenigszins kunnen verlichten door tegemoet te komen aan een economische splitsing der betalingen. Daar na wordt de begrooting onveranderd goed gekeurd. De aftredende bestuursleden wor den herkozen, terwijl in de vacature Mej. Meischke, Mevrouw C. M. Mollerus geko zen wordt. In de kascommissie worden op nieuw de H.H. Baars en Janssen benoemd; als plaatsv. leden: de H.H. van de Bout en Dippel. Na rondvraag sluit de voorzitter na een woord van dank de vergadering. VAN DEN HEUVEL. Door de Wet op het Uitbreidingsplan, regelende vocnamelijk de uitbreiding van gemeenten, in verband met de laatste wijzi ging der Woningwet door invoeging van het nieuwe artikel 45, waar gesproken wordt over het maken van streekplannen, is nu elke uitbreiding aan wettelijke bepalingen gebonden. Elk ontwerp moet hiermee in 't vervolg rekening houden, zoodat een uit breidingsplan niet langer meer een op zich zelf staand iets is, verstorend dikwijls de belangen en het aanzien van de naaste om geving, die niet meer tot dat plan behoort,^ maar in verband komt nu met een grooter geheel, waarvan het deel moet uitmaken. Zooals de benaming reeds voldoende aan duidt, beoogt een streekplan een plan voor een heele streek. Heel het Westelijk gedeel te van ons land bijvoorbeeld, dat door aard- ligging en economische mogelijkheden, een zekere eenheid van belangen vormt, komt daarvoor in aanmerking. Zoo bestaat er reeds een streekplan voor het Oostelijk ge deelte van de provincie Utrecht, waarbij weer rekening gehouden is met de bijzon dere eischen van die streek. Hierbij heeft ook het rijke bezit aan natuurschoon de volle aandacht. Wellicht is de tijd niet meer zoo heel' ver, dat voor het geheele land opdrachten' gegeven zullen worden voor het maken van streekplannen, waarin de groote lijnen wor- Wij bevelen ons beleefd aan, voor de levering van ALLE MOGELIJKE tegen zeer lage prijzen. Aanbevelend, N. V. Eerste Soester F Ir c!r. Drukkerij Weedestraat 7, Soestdijk. Tel. 206! **t den getrokken voor alle voorgenomen uit breidingsplannen van gemeenten in eenzelf de streek gelegen. Want het is nu wettelijk voorgeschreven, dat elk uitbreidingsplan zich moet aansluiten bij het bestaande streekplan. Voor gemeenten met meer dan tienduizend inwoners is het maken van een uitbreidingsplan verplichtend gesteld. Het ontwerpen van zulk een plan is een serieuze onderneming, welke gedurende zeer langen tijd de gansche persoonlijkheid van den maker vraagt. Op dezen komt eigenlijk alles aan. Is deze een integer man en in alle opzichten berekend voor zijn veel omvattende taak, dan kan er een degelijk plan tot stand komen, dat van niet te schat ten beteekenis is voor de toekomst eener gemeente. Is het plan onvoldoende ol slecht, dan zal het vermoedelijk niet tot vaststelling komen, wat in dat geval dan maar het beste is. Zro het echter wel wordt aangenomen, dan kan het'een bron worden van moeilijkheden en ellende van allerlei aard, waarvan het leed niet te overzien is. Ook kan het gebeuren, dat een plan, waarop men aanvankelijk meende staat te kunnen maken, bij toepassing toch nog ver schillende leemten blijkt te bevatten, hoe perfect het ook overigens zijn moge. In aanmerking genomen de veelheid en inge wikkeldheid der factoren, waarmede reke ning moet worden gehouden, zou zulks geenszins te verwonderen zijn. En dan.... Ie maker, hoe talentvol hij ook wezen moge is ook maar een mensch, die wel eens fou- 'en maken kan. Behalve dat, kunnen nog onvoorziene omstandigheden in betrekkelijk korten tijd groote veranderingen in den toestand eener gemeente brengen, waardoor het bestaande plan aangevuld of gewijzigd ou moeten worden. In al die gevallen tracht de wet te voor- ■ien door het voorschrift, dat een uitbrei dingsplan om de tien jaar moet worden herzien. Misschien is die periode betrekke lijk toch nog lang, wijl het leven tegen woor- lig zoo snel gaat. De regeling der materie door bovenge noemde wetten, getuigt van een breede op vatting. Zooals reeds gezegd is, komt nu hij het maken van een plan alles verder aan op den persoon van den ontwerper, die, '.oo hij de rechte man op de rechte plaats s. bij de voorbereiding van een uitbreidings plan voor een gemeente, Burgemeester,! Wethouders en de gansche Raad achter -ich behoort te hebben, wil zijn plan kans van goedkeuring verkrijgen. Als het in ons land bij alle uitbreidingen iie richting moge uitgaan, dan zal er op het gebied der architectuur in den ruimsten in genomen, een einde komen aan de pe riode van verwilderingen en vrijbuiterij, om plaats te maken voor een tijdperk van plan matige, artistieke ordening, waarmee de gemeenschap niet weinig gediend zal zijn. Als voor de gemeente Soest ook eenmaal, 'aten we hopen, een prachtig Uitbreidings plan zal zijn vastgesteld, 't welk in dit ge val bij het streekplan van Oostelijk Utrecht moet aansluiten,, dan zal ook Soesterberg :en fraaier beeld als woonplaats gaan ver- toonen. Een ruime blik in de toekomst zal hierbij ongetwijfeld rekening houden met de zeer bijzondere ontwikkelingsmogelijk heden van deze plaats, wier snelle groei laar den vooruitgang van het Vliegwezen en het Vreemdelingenverkeer georiënteerd is. Dan zal alles bij de uitbreiding zin krijgen en niets zal aan het toeval worden over gelaten. Meer regelmaat en orde zullen er komen in verband ook met de verkeers veiligheid, terwijl de eischen van de aesthe- tica niet langer verwaarloosd zullen worden. In dien trant zulien er wegen en straten worden geprojecteerd, overeenkomstig doel en functie, waarbij de huizenbouw zich lo gisch moet aanpassen. Een klare en schoone planverdeeling dus. Als het zoover gekomen is, dan zal Soes terberg de uitdrukking zijn van wat het als opkomende plaats nastreeft. „TOESCHOUWER". In verschillende R.K. bladen troffen wij het antwoord van den Minister op de vra gen van den heer Wijnkoop aan. Het valt ons op dat het antwoord op de meest kar dinale punten ontbreekt. Zoo missen wij het antwoord op de vraag: le. Waarom de bij de wet vereischte lijk schouwing niet plaats had; 2e. Waarom de Officier van Justitie zon der dat die verplichtte lijkschouwing had plaats gehad, toch toestemming tot be graven gaf; 3e. Waarom de paters en de jongens, die licht in deze zaak hadden kunnen bren gen, niet zijn gehoord. Het valt ons tevens op dat de Minister steeds maar spreekt van, dat hem niet is gebleken. Ons dunkt, dat als een ernstig onderzoek zou hebben plaats gehad, de Minister meer positief in zijn antwoord had kunnen en moeten zijn. Zoodra het officieele antwoord in ens be zit is, zullen wij het met ons Commentaar volledig publiceeren. Van gedeeltelijke publiciteit om de goed- geloovigen zand in de oogen te strooien, houden wij nu eenmaal niet. van 17—23 Maart 1932. GEBORENCarolina Cornelia, d. van L. de Ruijgt en A. C. v. d. Kleij, Eigea-\ dumw. 5; Barend, z. v. N. v. Dijk en C. W. de Kruijff, Noorderweg 81; Johanna, d. v. R. v. d. Heuvel en S. Grift, Ouda Grachtje 3; Rolina Klazina, d. v. J. G. Mantjes en K. Posthumus, Klaarwater- weg^ 21Egbertus Petrus, z. v. H. Kok en E. Zi.1 j.s, Veenzoom 6; TheoJora Agi- tha Henüriica, d. v. H. C. Jansen en A AL J. Koster, Banningstraat 11. ONDERTROUWD: C. Warmolts en E. W. v. Heuven. GEHUWD: J. Wallet en H. J. Licht; G. H. v. d. Broek en J. Helmus. OVERLEDENMaria Elisabeth Fran- cisca Voogd, 72 jr, St. Josephgesticht; Elisatbeth Ernesdne Kempf, 82 jr, wed. W. Middelvfcld V iersen, Heiueweg 44Ger- truda Cornelia Elisabeth van Schalkwijk, 4 weken, Molenstraat WZ 16; Antonetta Landman, 37 jr, geh. m. W. A. Veldhui zen, Sophialaan 11; Aart Lourens Vea- nendaal, 71 jr, wedr. C. B. Heineman, Steenhofstraat 29. Vestiging van 17—23 Maart 1932. L. L. H. H. Bellaard m. gez. v, Amers foort naar Amersf.str. 118a; J. Njjhof van Luxemburg naar Krommeweg 1C. A. v. L.ogtenstein van A'foort naar Zwarteweg LS. J. W. Burgers van Arnhem naar Steenhofstraat 50C. F. v. Lemel van Deventer naar W. Pyrmontl. 54; S. Klas- ser van Den Haag naar Steenhofstraat 67; F. K. Voigt m. vr. van A'dam naar Klein Engendaalweg 5; A. H. W. Beuzekamp m. /r. van Zeist naar Plasweg 22; W. Legel m. vr. van Schiebroek naar KI. Engendaal weg 4; E. A. Vlietman van Groesbeek n. Laanstraat 15; D. W. R. Blom m. gez. v. Waardinger-Ambacht naar Parklaan 10; J. Ries van Utrecht naar Batenburgerlaan 15; W. H. Jansen m. vr. van Renkum n. Soesterb.str. 111; G. B. J. Smit v. Utrecht naar Torenstraat 20; Vertrek van 17—23 Maart 1932. Th.. G. Heinst van Lindenlaan 16 n. naar H'sum, Wernerlaan 27; L. O. Vlaan deren van Soesterb.str.. 6 naar Montfoort, Mannenhuisstr. 132; A. Woudenberg van Alolenstraat WZ 38 naar Baarn, Tulpstr. 15; J. Braam van Vosseveldlaan 36 naar Kruitpad 5; M. C. Maaswinkel van Kerk- str. 10b naar Overschie, Oudedijkschiee kade 45; C. W. Roggeveen van Burgem. Irothestraat S2 naar A'dam, Kalverstr. Hotel Suisse; J. Noort van Kolonieweg o naar Katwijk, Valkenburg; C. Andrea v. Kolonieweg 5 naar Haarlem, Gr. Hout straat 163; D. K. H. Collal'to di Rambal- io van A. Paulownalaan 32 naar Naarden, Turfpoortstraat S2; H. G. M. Holtus van L. Bergstr. 21 naar A'dam, Beethoven^ straat 49b; J. v. de Goede van Bosstraat 57 naar Utrecht, Kanonstr. 18. Verhuizingen in de gemeente van 17—23 Maart 1952. M. R. de Hart van Amersf.str. 21 naar 1H. W. Koreneef van Dijkhuisstraat 9 naar Verl. Postweg 61; J. Blauuw van Dijkhuisstr. 11 naar L. Koppenlaan 13; L. Marechal van Birklstraat 17 naar G. Pels weg 8; A. Rijksen van Krommeweg 2 naar Beetzlaan 67H. J. Blom van Dijk huisstr.. 9 naar Verl. Postw. 61; H. v. Klingeren van L. Brinkweg 8 n. Wiek- sloterweg WZ «39; A. K. Versteeg van Kerkpad ZZ 23 naar Soesterb.straat 152; H. C. v. de Kuil van L. Brinkweg 46 naar Eigendomweg 104; E. Verschuur van v. Lenneplaan 18 naar 7b; C. Renes van Heideweg 6 naar O. Utr.weg 15. NED. HERV. GEM. TE SOEST. Zondag 27 Maart 1932 kerk 10 uur: Ds. Groeneveld. Kerk 6 uur: geen dienst. Emmakerk 10 uur: Ds. van Schaick. Emmakerk 6 uur: Ds. Groeneveld. Hees 's avonds 6 uur: Ds. van Schaick. Maandag 28 Maart 1932 kerk 10 uur: Jeugd dienst. Ds. van Schaick. Emmakerk 10 uur: Ds. Groeneveld. Alle diensten bijzondere Collecte. HERV. (GER.) EVANG. Spoorstraat PaaschZondag 's morgens 10 uur: Ds. A. Meijers, van Utrecht. 's Avonds 6 uur: Ds. C. J, van de Graaf, van Nijkerk. PaaschMaandag 's morgens 10 uur: Ds. G. van Montfrans, van Barneveld. CHRISTELIJK GEREFORMEERDE GEMEENTE. Zondag (le Paaschdag) voorm. 10 uur., nam. 6 uur: Godsdienstoefening. Maandag (2e Paaschdag) geen dienst. Donderdag 31 Maart nam. 7.30 uur: Ds. N. Brandsma, van Bunschoten. Doopsbedie- ning. VEREEN. VAN VRIJZ. GODSDIEN- STIGEN. SOEST. Maandag 28 Maart '32 (2e Paaschdag) 10 uur: Ds. G. Westmijse, Dragten. Zang van Mejuffrouw C. E. le Cosquino de Bussy. Ds. Westmijse. Ons wordt verzocht mede te deelen, dat de door Ds. G. Westmijse oi 28 Maart 2e Paaschdag te leiden dienst in het Gebouw „Religie en Kunst" niet zal aanvangen zoo als gebrukelijk is om 10.30 uur, doch reeds te 10 UUR. Het door dezen vurigen rede naar te behandelen onderwerp luidt: „Koude, lauwe en brandende hart i". Lu cas 24 vers 32.

De Soester | 1932 | | pagina 5