Mannborg Orgels. I Damestassen i TU INGRINT Joh. Tak I Villa's en Landhuizen Verkeerslessen Brandstoffenhandel f VENEMA van den A.N.W.B. Gemeenteraad J. L. H0KSBERGEN Burgerlijke Stand x x x x x x x x x x S€ <5 Predikbeurten. Kleine Advertenties Dames- en Heerenkleeding naar maat. Ruime voorraad Stoffen Heeren Mode-artikelen Overhemden naar maat Fa. R. VAN DEN BURG X Dj Het adres voor X X □- N. V. EERSTE SOESTER ELECTR. DRUKKERIJ c ff T. SCHAAP SCHAAP-Koops j? Te Huur of te Koop Motor f lOO, Gulden Gasgeyser fi Net dagmeisje Werkster Te koop Te koop een Meisje Net dagmeisje Te huur Te huur PENSION net Dagmeisje Burgerwoning Te koop gevraagd, tr— C0LBERT-C0STUUMS i Telef. 2169 F. C. Kuijperstraat 10 Mijn antwoord is: „Are we down-hear- ted? No!" Ik dien het wel te probeeren. En in dezen geest antwoordde ik Edvins oom. Heel zakelijk en eigenmachtig stelde hij daarop zonder meer den datum van mijn komst vast op 8 December. ^,U komt dien dag met den eersten trein uit Karlstad naar Sunne en treft mijn chauffeur aan het sta tion, die U naar Talfors brengen zal." Ik stuurde een telegram terug, dat buiten de onderteekening slechts de woorden bevat te ^,Zu Befehl." Naderhand heb ik hier steeds spijt over gehad, omdat ik stellig geloof, dat het sar casme hem ontgaan is. Intusschen scheidden mij nog slechts en kele dagen van het vertrek naar Varmland. Op den avond van mijn afscheidsfu'if, die ik dank zij Edvins zorgen, slechts te on dergaan had, stonden mijn koffers gepakt voor het vertrek den volgenden morgen. Naderhand was er geen verschil meer tus- schen deze tijdstippen. Dus doorliep de fuif alle stadia: van fuivend gezelschap via fui vende groepen tot fuivende individuen. Een d r zulken voegde zich bij mij, toen ik ter verfrisschng vanaf 't balcon naar het reeds weder toenemende verkeer op de Vasa- gata zag. De koplampen der vrachtautomo- biclen; die de stad binnen kwamen, vorm den wazig lichtende nevelplekken, in de dichtvallende sneeuw. Het rumoer uit de zaal achter mij scheen slechts enkele me ters in de serene stilte door te dringen, waarmede de vlokken het plein vulden. De heer naast mij begon zich omstandig aan mij voor te stellen, hoewel dit uit den aard der zaak reeds eerder had plaats gevonden en| wij den geheelen avond in eikaars ge zelschap verkeerd hadd'en. Op de een of andere tactische wijze maakte ik hem hier op attent. Oef" zei hijj. Dat zegt niets. Hier buiten begin ik een heel ander mensch te worden." Daarna staarde hij weer peinzend naar de vallende sneeuwvlokken. De scheiding zal bitter zijn", uitte hij na geruimen tijd, als phase van een blijk baar in stille voortgezetten gedachtengang. „Voelt U dat ook zoo diep?" Pardon", zeide ik, ik ben niet ge heel georiënteerd. Mijn vermoedelijk, gezien de omstandig heden, wat te koel zakelijke opmerking, vermocht niet hem uit zijn zalige lichte-roes overpeinzingen te rukken: Wij allen zullen U de laatste eer bewij zen. Zoo dadelijk, binnen weinige uren. Al leen, er zal geen graf zijn, waarbij wij treuren kunnen. Indien' ik het in alle bescheidenheid op mag merken, mijnheer, het ligt niet in mijn bedoeling, binnen enkele uren te ster ven. Voor ons sterft U, door Uw vertrek. Wij zullen ons voelen als Henoch's kinderen^. Zoo zie je hem en zoo is hij weg. Of had Henoch geen kinderen?" Daarna keerde hij met zijn droevige over peinzingen weer tot de vergetelheid van den wijn terug.. Ik hoorde hem druk en over tuigend spreken en toen ik nu eenige minu ten ook in de zaal terugkeerde, had hij het geheele gezelschap voor zijn inzichten ge wonnen'. Hij stelde een toast in, waarna hij gage naar beneden te halen. Wist de dui- wel, hoe goed zij met dit vertrekuur Qfft de hoogte konden zijn. Enfin, zij waren het. Geen profane handen mochten mijn kof fers aanraken en waar het aahtal dezer niet voldoende was,, om ieder zijn deel te geven in dit hulpvaardigheidsvertoon, werd de inhoud, die ik met zooveel over leg te zamen gepuzzled bad, tusschen de vrienden verdeeld. De chasseurs van het hotel, die toch niet geheel werkeloos wil den blijven, draafden op weg naar den trein over het stationsplein achter ons aan om terug te brengen, wat die en gene in zijn enthousiasme verloor. Tot mijn geluk, was de Karlstadtrein reeds binnen en kon ieder zijn vrachtje in de coupé deponeeren. Eenige controle, of alles present was, bleek ondoenlijk en liet ik dan ook maar achter wege. Juist waren de laatste uitbundige af scheidsgroeten gewisseld, toen, op het mo ment dat de trein zich in beweging zette, de auctor intellectualis van deze tragedie mijn vriend van het balcon, aan het einde van het perron, dravend en zwaaiend met een suitecase verscheen. Hij bleek de be ambte aan de loketten van het plechtige van het oogenblik te hebben willen door dringen en in het algemeen gerumoer had den wij zijn afwezigheid niet opgemerkt. Ik keek met verlangende blikken naar het bruin lederen koffertje, dat" juist dèt bevat- tq. wat ik op reis het minst goed had kun nen missen. De begrafenis ondernemer bleek evenwel een goed sportsman. Hij be gon 'n wedloop met de locomotief, die ik in het eerste moment als wanhopig beschouw de. Maar hij zette door en hij won zijn korte beentjes trapten in uiterste inspan ning de tegels van het perron onder zich weg en hij won op de traag optrekkende stoomkolossus. Ik opende het portierraam pje, ik rekte, rekte, greep en had de koffer beet. Maar 't noodlot wilde, dat het reisat- tribuut niet door de slechts smalle kier naar binnen gewrongen kon worden. Wij streden een heftigen strijd; aan weerszijden van het perfide portierraampje, dien gedenk- waardigen Decembermorgen. De koude voegde zich bij mijn vijand en blies mijn krampachtig-vasthoudende vingers tot ge- voellooze klemmen. Op dat moment kreeg ik den laatstem helderen inval van dien dag en bevestigde den koffer met den riem van het raampje. Een en ander met behulp van een veter, die een welwillende natuurgeest tusschen de verspreid liggende bagage van daan, binnen mijn bereik getooverd had- Na eenige minuten verscheen een,'conduc teur. Hij bekeek mij en den mij omringen den chaos nadenkend dan zag hij den koffer buiten het raam en maakte een con clusie, die ik hem niet kwalijk kon nemen: de schijn was tegen mij. Meneer had beter zelf buiten in den wind kunnen gaan hangen en zijn koffer binnen laten. 10e Les N.WB TOERISTENBOND VOOR NEDERLAND 9 COMPLETE COLLECTIE VAN ALLE MODELLEN. Vraagt catalogi en condities aan 9 bij de importeurst 2 ARNH.STRAAT - AMERSFOORT C allen een eed liet afleggen, dat men mij ge zamenlijk de laatste eer zou bewijzen, ter wijl op werkelijk roerende wijze een paar strophen aangeheven werden van het be faamde: „Schon wieder eene Seele Vom alkohol jezet-tet-tet Schon wieder eene Seele Vom alkohol jezet-tet-tet." Ik begon te vreezen, dat het onzalige plan, mij uitgeleide te doen tot aan den trein, waaruit „het laatste eer bewijzen" blijkbaar bestond, wel eens verwerkelijkt zou kunnen worden en monterde den ober, die in de corridor zijn tijd tegen een deur post geeuwend te verwachten stond, op ongemerkt een hoeveelheid anti-toxinen, in den vorm van koffie en belegde broodjes, binnen te smokkelen. De man kweet zich op bewonderenswaardig tactische wijze van zijn opdracht, door overal door de vertrek ken verspreid, kleine levensmiddelen de póts te vestigen, die mijn gasten, op zoek naar hun glazen, en passant automatisch deden verdwijnen. De „begrafenis ondernemer" boette even wel door de maagversterkingen niets van zijn welsprekendheid in. Vanaf een stoel» een broodje in de hand, doordrong hij zijn volgelingen van hun heilige plicht. Wel werd zijn rede heel deels onverstaanbaar, maar het vuur zijner overtuiging sprak voor zijn hoorders blijkbaar voldoende dui delijk uit zijn blikken of uit zijn brom mende» geprononceerde kauw-bewegingea. Hij was de dictator met onbetwist gezag van dit vroolijke gezelschap. Inmiddels naderde het uur van vertrek, en ik overwoog juist de kans van een on gemerkte verdwijning, toen een der aanwe zigen opmerkte, dat het tijd was mijn ba- VERKEER VAN RECHTS GAAT VOOR! In de achtste les hebben we al geleerd, dat het verkeer van rechts den voorrang heeft. Die regel _is gemaakt, omdat op een kruis punt voertuigen of fietsen, die van verschil lende kanten komen, niet tegelijk kunnen passeeren. De wielrijder op het linkerplaatje doet het dus goed, hij laat de groentekar, die van rechts komt, passeeren en hij is daar voor van zijn fiets gestapt. Dat kan nie mand anders zijn dan slimme Jantje en het meisje, dat op het trottoir staat te wachten tot ze veilig kan oversteken, is natuurlijk weer zijn Verstandige zusje Eulalia. Op het rechter plaatje doet Piet op zijn fiets het verkeerd en hij komt leelijk in gevaar. Zijn voorwiel heeft al een trap van het paard beet en het is zijn eigen schuld als h:j een ongeluk krijgt, want hij had den ander moeten laten voorgaan. Soms zijn de straten of wegen bij een kruispunt of hoek zoo smal, dat het moei lijk is bijtijds te zien, of er van den anderen kant ook iets aan komt. Daarom zal een voorzichtige en verstandige fietser, chauf- De Raad der gemeente Soest wordt hier. bij in openbare vergadering bijeengeroepen tecen Donderdag, 7 April 1932, des avonds 7 uur, ter behandeling van de navolgende AG.ENDA: 1. Vaststelling van de notulen) der ver gadering dd. 16 Februari 1932. 2. Mededeeling van ingekomen stukken. 3. Vaststelling van besluiten tot begroo- tingswijziging en credietverleening voor schilderwerk in de onderwijzerswoning, school Kerkebuurt. (No. 21, 23, 2457). 4. Vaststelling van besluiten, te nemen naar aanleiding van opmerkingen van de Gedeputeerde Staten over de gemeentere keningen 1926 en 1927. (No. 2398. 825, 2402). 5. Voorstel van B. en W. tot vaststelling van rentepercentages wegens door het gas bedrijf over 1931 opgenomen en gestorte gelden. (No. 960). 6.Voorstel van B. en W. tot aanstelling van den opzichter 2e klasse Th. de Boer in tijdelijken dienst in stede van aanstel ling op arbeidscontract. (No. 2260). 7. Behandeling van een voorstel van B. en W. inzake subsidieering van de athle- tiekafdeeling van de eerste Soester Voet bal- en athletiekclub. (&o. 2183). 8. Behandeling van een adres van H. Klein, verzoekende teruggave van een ge deelte der indertijd door hem betaalde kos ten terzake waterleidingsuitbreiding. (No. 1260). 9. Voorstel van Burgemeester en Wet houders a. met betrekking tot verbetering der Soesterbergschestraat. (No. 1649), b. tot het in schenking aanvaarden van strooken grond ter verbreeding van den Nieuweweg, en verbetering van dien weg. (No. 1786). 10. Voorstel van B. en' W. tot verkoop aan het Rijk van eenige perceelen grond voor verbreeding van den Rijksstraatweg te Soesterberg en van de onderwijzerswo- ning der O.L. School aldaar met crediet- aanvrage voor het aanbrengen van een nieu wen gevel aan het gymnastieklokaal. (No. 1955). 11. Behandeling van een adres van G. v. d. Berg. verzoekende hem alsnog vergun ning te verleenen voor den bouw eener ga rage met bovenwoning op een perceel aan den Ossendamweg, (No. 1/425). 12. Behandeling van een adres van de afd. BaainSoest van den Bond van Ncderland- sche Onderwijzers, verzoekende op de scho len een onderzoek in te stellen naar het aantal kinderen, dat volgens het onderwij zend personeel.in aanmerking komt voor verstrekking van kleeding en/of voeding van gemeentewege, en bij gebleken behoef te gebruik te maken van de bevoegdheid, gegeven in art. 36 der Leerplichtwet. (No. 2338). 13. Crediet-aanvrage \tfin B. en W. voor aanschaffing van leermiddelen ten behoeve van het derde leerjaar der ULO school. (No. 2343). 14. Vaststelling van een besluit tot het verleenen van medewerking ten aanzien van een* aanvrage van het R.K. Schoolbestuur te Soest, tot het aanbrengen van eenige veranderingen aan ei; het aanschaffen van eenige schoolmeubclen en leermiddelen ten behoeve van de R.K. Meisjesschool. (No. I 2J85)- I 15. Behandeling van een adres van G. Nuis e.a. inzake ontsiering omgeving Spoor- i straatKorte Melmweg, en verzoekende maatregelen te treffen tot behoud van het thans bestaande perceel Van Weedestraat 3. (No. 2361). 16. Vaststelling van een besluit tot in schenking aanvaarden van grond (No. 2380) 1 en behandeling van eenige aanvragen om I koop en huur van grond. (N'o. 2372, 2373, 11057 en 2403). i 17. Vaststelling van het kohier Hondenbe lasting 1932. (No. 128). 18. Behandeling van belastingreclames. Soest, 31 Maart 1932. De Burgemeester van Soest, G. Deketh. De stukken liggen vanaf 1 April a.s. des namiddags 5 uur ter inzage. (voorheen R. FRESE; Hofleveranciers BAARN. Vleeschhouwcrij Varkenssiachterij Nijverheidstraat 13 Telefoon 31 BESLIST EERSTE KWALITEIT Dagelijks hooren en bezorgen. feur of voerman in zoo'n geval zijn vaart minderen en het kruispunt langzaam na deren, zoodat hij dadelijk stoppen kan als dat noodig is. Sommige menschen laten het verkeer van rechts wel voorgaan, maar blijven op hun fiets zitten, hoewel ze bijna stil staan. Dat kan gevaar opleveren, want met het voor wiel moeten dan llerlei bewegingen wor den gemaakt om het evenwicht te bewaren en daardoor worden dan weer anderen ge hinderd. Acrobatiek op de fiets is altijd gevaarlijk. Menschen met lange beenen kun nen met één voet op 'den grond stil staan en toch op het zadel blijven zitten en kunnen dan dadelijk weer doorrijden als de verkeersagent het teeken geeft, maar wie niet zulke lange beenen heeft, doet beter af te stappen. Je zit er gauw genoeg weer op- van 2430 Maart 1932. GEBOREN: Gerardus Wilhelmus zoon van W. G. van Roomen en M. van Logte- stijn Groote Melmweg 2; Dirk Martinus zoon van J. F. Meier en H. van den Broek Nieuwstraat 12; Petertje dochter van M. Bakker en H. Hardeman Beetzlaan 79; Jo- hanna Gerarda dochter van A. Westerveld en H. van Koutrik Eigendomweg 4; Chris- tina Louisa dochter van G. G. van den Berg en H. Ch. Slendebroek Verlengde Tempel laan 2; Johannes M'arinus zoon van T M. van Rossum en D. A. Voogd Kerkpad ZZ 46. ONDERTROUWD; D. M. van Karsber- gen en T. Meerding; J. D. Gundelach en N. van Brummelen; G. Westerveld en G. van Agterveld; A. van de Vaart en G. van de Schaaf; Th. J. Regter en A. Ch. L. J. Barzilay; S. de Jong en D. Wassenaar; A. J. Beijer en G. Werkhoven, GEHUWD: Carel Warmols en Eveline W. van Heuven. OVERLEDENCornelis Johannes Kuyer 9 maanden Kerkpad ZZ 57; Nicolaas Grift, 81 jaar gehuwd met H. Roest, Schoutenk. WIJ ZIJN GOEDKOO- PER DAN OOIT v. Weedestraat 7 :<5 weg 22; Hotske Nijdam, 27 jaar Socsterb. straat 125; Bernardus Gerhardus van Blok land, 5 jaar Wieksl.weg OZ 39; Gijsbertje Verwoerd, 6 maanden Lange Brinkweg 43. Vestiging 2430 Maart 1932. P. Maroschek van Amersfoort naar Laan straat 78; S. Scheltinga van Amsterdam n Wilhelminalaan 8; H. Kaats van Utrecht naar Laanstraat 176; J. J. Poort met vr. van N. Amstel naar Molenstraat OZ 6; J. C. Jamoel met vrouw van Amsterdam n Koninginnelaan 164; D. H. Hiensch van den Haag naar Middelwijkstraat 37; R. Schweer idem; C. J A. van Dijk met vr van Oss naar Gallek. Pelsweg 3; H. van Schaik met gezin van Baarn naar Schriks- laan 41; G. J. van Velsen met gezin van Eindhoven naar Korenweg 9; W. F. Berg van Mülheim (Dld.) naar Burg. Grothe- straat 25; A. A. de Carpentier van N. Am- stel naar Beukenlaan 20a; L. Hamm van Leersum naar Soesterb.straat 51; IJ. Streek stra van den Haag naar Kerkstraat 10e; J. Hoekstra van Beemster naar Koningin nelaan 37; A. M. du Mee van Driebergen-R. naar F. C. Kuyperstraat 13; N. F. Streek1 stra met gezin van Kollumerland c.a. naar Kerkstraat 10e; S. L. Monas van Amster dam naar Van Weedestraat 61; J. A. C. Teeuwen met vrouw van Rotterdam naar Vosseveldlaan 7. Vertrek 2430 Maart 1932. M. B. Waaldijk van Burg. Grothestraat 13 naar Amsterdam Jennestraat 2; J. L. Nieuwenstein met vroiiw van Batenblaan 5 naar Ede Tolhuislaan 10; J. Bedijs met gezin van Parklaan 8 naar Huizen (N.H.) Naarderstraatweg 302'UGi Koene van Park laan 2B naar Rotterdam Buitenhofstraat 278; Wed F. IJ. Kolkmdjer van P. Potter- laan 20 naar Amsterdam OZ Voorburgwal 193; J. C. Knoppers met vrouw van Vin- kenweg 27 naar Zuilen W. Helmichstraat 85; Th- Lith met gezin van Verl. Postweg 77 naar Zeist Pleineslaan 25; H. Schippers met vrouw van Wilhelminalaan 29 naar Rheden, Velp, Jeruzalem I; Gez. Schippers van Wilhelminalaan 29 naar Arnhem Utr straat 186; M. C. de Boer van Julianastraat 8 naar Bandoeng (NOI); D. Romijn met vrouw van Kolonieweg 6a naar Apeldoorn Westerenkerweg 34. ■AG Verhuizingen in de gemeente van 2430 Maart 1932 B. G. v. d. Vaart met gezin van Soester bergschestraat 162 naar Plasweg 14; J. G. Mantjes van Middelwijkstraat 26a naar Klaarwaterweg 21; C. Drost van Nieuwe weg 36 a naar Schoutenkweg 2; S. A. Hem- penius van Noorderweg 13 naar Emma- laan 3; A. D. J. van Riemsdijk van Talma- laan 1 naar Hartmanlaan 8; M. C. van de Meijden van Talmalaan 1 naar Torenstraat 3b; S. Elzinga met gezin van- Soesterb.str. 184 naar Ferd. Huycklaan 22; B. van Keu len van Kerkdwarsstraat 8 naar Olijkeweg 15; Wed. N. Grift van Schoutenkampweg 22 naar 20a. NED. HERV. GEM. TE SOEST. Zondag 3 April 1932 kerk 10 uur: Ds. Groe- neveld. Kerk 6 uur: geen dienst. Emmakerk 10 uur: Ds. van Schaick. Emmakerk 6 uur: Ds. Groeneveld. CHRISTELIJK GEREFORMEERDE GEMEENTE. Zondag 3 April 1932 voorm. 10 uur, nam. 6 uur: Godsdienstoefening. Donderdag 7 April 1932 nam 7.30 uur: Ds. A. Zwiep van Zeist. HERV. (GER.) EVANG. Spoorstraat Zondag 3 April 1932 's morgens 10 uur: Ds. B. Batelaan, van Barneveld. 's Avonds 6 uur: Ds. G. van Montfrans van Barneveld. VEREEN. VAN VRIJZ. GODSDIEN- STIGEN. SOEST. Zondag 3 April 1932 10.30 uur: Ds. F» Kleyn van Scheveningen. Zang door Mej. Butter. Heden aangevoerd prachtig Tuingrint. Vraagt onze scherp s concurreerende prijs per Ms. VOORHEEN KLEMAÏV BERGHUI8 C Kantoor: Kerkpad la - Telefoon 2180 - huis: Telefoon 2186 j van 15 regels f0.75. Elke regel meer f0.16. Bjj vooruitbetaling te voldoen. Voor bewijsnummer moet 5 ct. in rekening worden gebracht. ?Jf Op den 7den April hopen onze ge- liefde Ouders 2)i en 3> 2>f f 3t 3)7 3)1 ■3)1 3)1 3)1 31 31 5)j Laanstraat 14 alhier, hun 50-jarige 2)1 Echtvereeniging te herdenken. Dat zij nog vele jaren voor elkaar ge- spaard mogen blijven, is de wen6ch 5)y hunner Dankbare Kinderen en Klein- 2)1 kinderen. Soestdijk,, 2 April 1932. 2)1 Akkerweg No. 6. Soestdijk. "Jïl "R* c-A r\\ r\\ r\*. eèn Burgerhuis bev. 6 kamers, keuken, kei- fier, Garage. Voor- en achtertuin. Kerkpad 55 ZZ, Soest. Auto motor 4 cylmder ter overnam» ge vraagd. Onverschillig welk merk, mits goed loopend. Brieven onder motto „motor" aan het bureau van dit blad. Middenstander met goede vaste positie vraagt voor slechts enkele maanden ter leen. Is bereid hooge rente te vergoe den. Brieven onder letter P. aan het bureau van dit blad, Wegens vertrek te koop een irT uitstekenden staat, voor elk aannemelijk bod. Anna Paulownalaan 23. Mevrouw van der Wal, Da Costalaan 17 vraagt een voor heele of halve dagen. Gevraagd een nette voor 3 halve dagen in de week G. van Mpn- ster. Soesterbergschestraat 1. Vraagt U ook eens onze Nieuwste Stalen-Collectie voor KLEEDING NAAR MAAT Uw keuze is niet moeilijk „HET HANDELSHUIS VOLDOET U" Soesterbergschestr. 51 - Soest - Tel. Ï299 70 Hennen., witte Leghorn, alle aan den leg. Nachthok en gaas. Spoed. Te bevragen bij Bleeksma. Postweg 58 Soesterberg. Een zeer mooi Heeren- en Damesrijwiel. J.ulianastraat 34. Mevrouw Raedt, Nassaulaan 18 vraagt voor de ochtenduren. Aanmelden na 6 uur. gevraagd, Steenhofstraat 5, Soest Zich aan te melden 's avonds na 7 uur. Helft van dubbele Villa. Kettingweg, Baarn, 5 minuten van station. Dag. te bezichtigen. Bevragen van de Lichte. Nieuwe Steeg 33. Soestdijk. eenige perceelen wei- en hooiland te Soest a.d. Nieuwen Weg en de Rivier de hem. Te bevragen bij den heer P. Jongerius te Soest aan den Nieuwen Weg No. 62. Volledig aangeboden voor beschaafd heer, Villa, str. water, badkamer, enz. net. rust. stand, prijs mondeling onder letter G aan het bureau van dit blad. GEVRAAGD om direct in dienst te treden. Adres Hei deweg 52. fTe koop: een nette burgerwoning, zoo goed als nieuw met voor en achtertuin. Bev. 2 kamers, keuken en hall, met ruime zolder en slaapkamer op goeden stand. Prijs f 3000. Te bevr. J. G. Flapper. Soestdijk. door PARTICULIER, VOOR GELDBE LEGGING. Schriftelijk op te geven met naasten prijs, juiste ligging en indeeling. Te bevragen onder No. 90 aan het bureau van dit blad. KOOPT UW KLEEDING GEMAAKT!! Groote voorraad Nieuwste stoffen Uw keuze is niet moeilijk: „HET HANDELSHUIS VOLDOET U" Soesterb.straat 51 Soest Telef. 2200

De Soester | 1932 | | pagina 2