n 2e BLAD Schoonmaaktijd is Palthe-tijd 5 »n et n. Bekendmakingen. Officieel. Plaatselijk Nieuws Soesterberg. Depot Venema Burgerlijke Stand Predikbeurten. Sport. noeg- in. in die t zijn dik- En bloe- zelf. voor wan- Gran- ande- ■vatm: hem IDat ,nt ik n. of Graaf hem rkies. t mijn walen ïi u k die dat Ik e ge- irmee ?d). behoorende bij „DE SOES i EK van Zaterdag 9 April 1932, No- 29 drankwet. burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat op l April 1932 hij hen ingekomen een verzoek van Hendrika W'cstemeijer, van beroep café houdster, wonende te Soest, om tapvergun- ning in de navolgende localitetten: beneden vuorlucaliuiten van lui rcccl kadastraal l.ekend nllm-r -vctiv No. 4886 plaat- -i lijk gemerkt No. 38 en v legen aan de Ko- ninginnelaan aldaar. binnen twee weken na de aagteekening ,1. /er bekendmaking kan ieder tegen het verleden van de/.v vergunning schriftelijk bezwaren bij Burgemee-icr en Wethouders inbrengen Soest, tl April 11)32. Burgemeester en Wethouders voornoemd. De Burgemeester, G. Deketh. De Secretaris, J Batenburg. Burgemeester en Wethouders van Soest maken bekend dat het k ntoor van den Ge meente-Ontvanger op Woensdag 13 April a.s. voor het publiek gesloten zal zijn. Soest, 7 April 1932 Burgemeester en: Wethouders voornoemd, De Burgemeester, G. Deketh. De Secretaris, J Batenburg. NED. HERV. GEMEENTE Xaar wij vernemen til binnenkort hier ter plaatse worden opgericht een Ethische Kiesvereeniging, daar verschillende leden van de Ned. Herv Kerk zich niet kunnen vereenigen met het in de laatste jaren ge voerde beleid van het Bestuur;, in "t bijzon der dat van den Voorzitter, der kiesvereeni ging Waarheid en Vrede." Het doel van de nieuwe vereeniging zal niet alleen z; n deel te nemen aan de ver kiezingen, doch ook vergaderingen te be leggen, waar dan de verschillende vraag stukken op kerkelijk terrein,, door bevoeg den besproken zullen worden. GEM. KEURINGSDIENST. )verzicht over de maand Februari '32 Geslacht op de N.V. Centrale Slacht plaats: 25 runderen. 4 pinken, 7 vette kal veren, 2 nuchtere kalveren, 1 hit en 2 paarden en 140 varkens. Huisslachtingen: 64 varkens en 1 geit Ingevoerd werd: 73.>4 K.G. vleesch er. 1410 K.G. vleeschwaren. Afgekeurd werden: 1 rund. 1 schaap 2 varkens, en 2 nuchtere kalveren. Aan organen werden afgekeurd: Van Runderen; 3 longen, 9 levers. 2 liarten 3 lvniphklieren, 4 pieren, 2 imilten 2 maag en darmen, 2 borst en 2 buikvlie zen. Van Varkerisj 26 longen, 3 levers, 6 harten. 18 lvniphklieren, 4 nieren, 3 maag en darmen en 27 K.G. vet. Overzicht over de maand Maart 1932 Geslacht op de N.V. Centrale Slacht plaats: 42 runderen, 4 pinken, 7 vette kalveren 1 graskalf, 4 nuchtere kalveren. 2 paar den. 1 hit en 142 varkens. Huisslachtingen45 varkens. Afgekeurd werden: 2 nuchtere kalveren. Aan organen werden afgekeurd: Van Runderen: 8 longen, 3 harten, 17 levers, 3 milten. 1 maag en darmen. 7 nieren 3 bostvliezen, 5 lvniphklieren, 1 ondervoet en 3 kilogram vet. Van Varkens: 47 longen, 11 harten, 10 levers. 3, maag en darmen. 15 nieren, 16 lvniphklieren 20 kilogram vet. Van Graskalveren: 1 lever, 1 hart, 2 longen. Van eenhoevige dieren: 2 longen en 1 lever. PUBLIEKE VERKOOPING. Woensdagmorgen tc 11 uur werd in hotel Bosch en Duin door Notaris A. F. Schrö- der, Amersfoort, voor de erven van Aal- bert v. d. Broek, publiek verkocht Een landbouwerswoning met schmen, hooiberg, vruchtboomen.i bouw- en wei land aan het le Heezerlaantje No. 4, groot 87/0 A. Verkocht aan den heer B. van Brienen voor f 3050. JUBILEUM. Den eersten April herdacht den heer W. G. Hilhorst, bedrijfsleider der Landbouw Coöperatie, den dag waarop hij vóór 12% jaar zijn arbeid begon. Dien dag is niet onopgemerkt voorbij gegaan. Na afloop der gewone werkzaamheden' was het be stuur en de raad van commissarissen op het bureau van den jubilaris bijeen, en sprak de praeses enkele hartelijke woorden tot hem. Spreker ging dc tijd na voor en na zijn indiensttreding, en constateert dan groote vooruitgang in het bedrijf, mede te danken aan den ijver en werklust van den jubilaris. Tevens memoreert hij, dat de ju bilaris goed kan omgaan inct bestuur, leden en personeel, en weet waar hij moet staan. Als blijk van waardeering bood hij hem eert fraaien rooktafel aan, waarvoor de ju bilaris dank bracht Daarop werd het feest in huiselijken kring voortgezet. A. D. O. De Algemeene Socster- Turn- en Athle- tiekclub A.DO gaf Woensdagavond voor haar leden, invit s, donateurs en «matri ces een feestavond in de groote zaal van hotel Eemland. welke tjokvol was. Onder hen merkten wij op den heer Burgemeester, wethouder van Duren, de raadsleden Groo- tewal en van den Breemer, de besturen der Soester Turnclub en van uit Soesterberg, Dr. Donker e.a. De fraaie clubvlag sierde het podium; het strijkje van den heer Dolf de Graaf uit Baarn verzorgde het muzi kale gedeelte. Circa 8 uur opende de prae ses. de heer F. van Eeden den feestavond met een woord van welkom namens het bestuur van A D.O., en is verheugd dat zoo velen zijn opgekomen, maar spreker moet vooraf iets recht zetten, n.1. dat het geen uitvoering i>, maar een avond van inti miteit, opdat de leden die op verschillende uren les krijgen, en elkaar nooit zien eens kennis met elkander kunnen maken, en voor de ouders om tc zien wat hun oogappels? praesteeren. Spreker roem een bijzonder woord van welkom toe aan het Gemeente bestuur, dat door haar aanwezigheid blijk geeft met de club mede te leven. Een spe ciaal woord van dank richt spreker tot het bestuur der S.TC., daar de verhouding zeer goed is, wat spr. speciaal naar voren wil brengen. Ook de Soesterbergsche club dankt spreker voor haar tegenwoordigheid, het bestuur van de l'PAB is niet present. \erdcr dankt spr. de adverteerders voor hun steun en de gevers der fraaie prijzen voor hun offervaardigheid Verder dankt hij de Tooneelvereeniging „Esvac" dat zij haar medewerking heeft toegezegd in het strijkje. Daar dc club even als haar zuster- vereen. lijdt aan bloedarmoede, is door een commissie alles in elkaar gezet voor dezen avond en daar goed in geslaagd. Ten slotte noodigt spr. allen uit tot het bezoeken van een clubavond, voorzeker zal dan het le dental groeien. Na dit officieele gedeelte werd een aanvang gemaakt met de afwer king van het te overladen programma. Daar het geen uitvoering betrof, maar een feest avond. blijft alle critiek achterwege, en ge tuigen dat allen hun best hebben gedaan, ongerekend de plankenkoorts, die sommigen te pakken had. Extra vermelding verdiende staafocfeningen Hecren, brugturnen dames in de standen. Den directeur den heer D. C. Kerkhoven uit Baarn ons compliment. Het kluchtspel viel zeer in den smaak; er is hartelijk gelachen en geklapt. Tot slot een dansje onder leiding van den heer A. v. d. Weert. Voor velen was het uur van schei den nog veel te vroeg. A.D.O. heeft prettig gefuifd. GEVONDEN VOORWERPEN. Een hondenzweep Een zilveren dasspeld Een kistje, inhoudende groenten Een padvindersriem met mes. SCHENNIS DER EERBAARHEID. Zekere A alhier is door de politie aan gehouden wegens feitelijke aanranding der eerbaarheid. Hij is ter beschikking gesteld van den Officier van Justitie. OVERTREDING ARBEIDSWET. Een autoslooper alhier is wederom ge verbaliseerd wegens overtreding der ar beidswet. WAARSCHUWING. Er houden zich hier weer personen op1», die stoffen goedkoop te koop aanbieden. Door de politie wordt tegen deze verkoopers gewaarschuwd. E. H. B. O. De alhier in den herfst aangevangen cursus in „Eerste Hulp bij ongelukken", werd kort geleden beëindigd. Aan dezen cursus, welke onder leiding stond van Dr. Brouwer, werd deelgenomen door leden van de vrijwillige brandweer en door enkele anderen. Op den laatsten cursusavond werd den leider uit hoogachting voor diens belangeloos ver richten arbeid een souvenier aangeboden, nadat door den heer Nooder namens allen een woord van warme hulde was uitgespro ken. Ook Mevrouw Brouwer ontving een aandenken van de dames. BENOEMING. Bij K B. is op verzoek eervol ontslagen met dank Mevrouw M. G. Muller-Lulofs te Utrecht als lid der Algemeene Armencom- jnissic en is als zoodanig benoemd Mevrouw F. Stcenbcrghe geb. Engerinh, voorzitster der Int. Unie van R.K. Vrouwenbonden, wonende te Soesterberg. AUTOBOTSING Op den avond van 6 April, omstreeks 9 uur had op den Utrechtschen weg, onder de Bilt, een botsing plaats tusschen twee auto's. De eene, bestuurd door een luite nant-vlieger uit Soesterberg, reed op den l'trechtscheweg vanuit de richting Utrecht, terwijl dc andere, bestuurd door van de H. uit dc Bilt uit de Burg. de Withstraat kwam. Deze laatste had den vliegenier voorrang moeten vcrlcenen, hetgeen vermoedelijk niet is geschied. Bij de botsing werden beide auto's tamelijk beschadigd;, doch persoon lijke ongelukken hadden niet plaats. Door de politie werd proces-verbaal opgemaakt. XLÈk INTERNATIONALE VLIKG- MEETING. De Zwitscrsche Aero Club zal voor de derde maal sedert 1922 een vliegmeeting organisceren, welke in dit jaar tc Zürich zal gehouden worden van 22 tot 31 Juli. Het programma vermeldt o.a. voor mili taire vliegers: wedstriiden in luchtacroba- kek, een Alpcnvlucht, een snelheidswed strijd over een gesloten baan en als nieuw nummer een wedstrijd voor escadrilles. Sportvliegers en verkeersvliegers vormen elk weer een afzonderlijke afdccling. Dc deelname aan deze vliegmeeting be looft zeer groot te worden en ook Neder land /.al dit jaar weer vertegenwoordigd z'jn. Bij de vorige internationale vliegmee ting in 1927 presteerde het Nederlandsche militaire escadrille zeer veel goeds, terwijl de Nederlandsche militaire vlieger J. Schot de ;n luchtvaartkringen op zeer hoogen pnjs gestelde Coupe des Alpes won. VERLAAGDE PRIJZEN F. C. Kuijperstraat 10 Telef. 2169 PRAATAVOND TE SOESTERBERG. Dezer dagen had er weer eto praatavond te Soesterberg plaats. Tot recht begrip van de bedoeling van deze praatavonden, die op iederen eersten Woensdag in de maand in het Zwaantje te Soesterberg gehouden worden en waarop alle imkers uit de om geving welkom zijn, deelen wij mede dat bij enkele imkers van Soesterberg de behoefte ontstaan is, om op genoemden dag bij elkander te komen op neutraal terrein en daar over verschillende onderwerpen, de bijenteelt betreffende, van gedachten te wis selen. Er worden geen convocaties voor rond gezonden, er is geen bestuur benoemd, alles gaat hoogst eenvoudig en zoo prettig moge lijk zijn gang en alléén in het Groentje, het Maandschrift der Vereeniging tot Bevor dering der Bijenteelt, is er kennis van gege ven, dat die piaatavonden gehouden zouden worden. Op genoemden praatavond dan waren, ondanks het hoogst ongunstige weer, van verschillende plaatsen, als Soe.^t, Zeist, Doorn en Amersfoort, belangstellenden in het zaaltje van het Zwaantje bijeengeko men, om te luisteren naar hetgeen de Heer W. H. van den Broek aan de hand van een groot aantal lantaarnplaatjes zoude mede- deelen en waarlijk, zij die daarheen geko men waren, zullen dat geenszins bejam merd hebben, want een keur van lichtbeel den, de bijenteelt en het bijenleven betref fende, werd daar op het doek geprojec teerd, terwijl na afloop en ook gedurende de vertooning gelegenheid bestond tot het stellen van vragen, die op zeer bevredigen de wijze werden beantwoord. Spreker liet ons behalve tal van standen in ons eigen land ook heel wat standen uit het buitenland zien, voor een groot deel zelf opgenomen en voor het overige van kennissen en vrienden van elders verkregen, en zoo kon men een duidelijk beeld krijgen van de groote verschillen die op dit ge bied weer in ieder land op zich zelf worden aangetroffen, terwijl hij dan verder nog meerdere afbeeldingen ten aanschouwe bracht van de bijenteelt in vroegere dagen, gedreven in holle boomen, waarvan op het oogenblik ook nog op verschillende plaat sen in het buitenland een vrij druk gebruik gemaakt wordt. Het was dan ook een zeer leerzame cau serie, waar zelfs oude imkers nog het noo- dige uit konden leeren en vandaar dan ook is het zoo verbazend jammer, dat nog een zekere soort van lakschheid of gebrek aan belangstelling zoovelen in de omstreken weerhoudt om deze zoo uiterst geanimeerde praatavonden te bezoeken. Want tot nu toe is er nog geen enkel praatavond voor bijgegaan, of zeer belangrijke onderwerpen werden er op kameraadschappelijke wijze behandeld; vooral voor jongere imkers zijn ze zeer belangrijk. Door hier meerdere publiciteit aan te ge ven, hopen wij, dat allen, die dit lezen, mo gen worden opgewekt, om in den vervolge ook te dezer plaatse tegenwoordig te zijn. ER IN GELOOPEll In den avond van Zaterdag 2 April j.1. bezocht een motorrijder de Lunchroom te Huis ter Heide en plaatste zijn tweewielig motorrijtuig voor de Lunchroom.. Toen hij buiten kwam, ontdekte hij, dat zijn mo torrijtuig (zoo goed als nieuw ter waarde van f1125.verdwenen was). De politie te Huis ter Heide hiermede in kennis ge steld stelde de omliggende plaatsen on middellijk telefonisch in kennis, waarop de wegen werden afgezet. In samenwerking met de politie te Soesterberg en Zeist, gelukte het hun des nachts om 2.30 uur een persoon aan te houden welke de dief bleek te zijn. Bij onderzoek bleek, dat deze persoon, (afkomstig uit Ede) zijn rijwiel kwam ha len dat hij in de nabijheid van de lunch room had verstopt. Het motorrijtuig had hij in een bosch onder Amersfoort ver- borgen alwaar het dien nacht nog in be slag werd genomen op aanwijzing. Bedoeld persoon is ter beschikking ge steld van den heer Officier van Justitie te Utrecht. van 31 Maart- -6 April 1932. GEBOREN: Johanna, d. v. J. A. de Bruin en J. v. Soest, Beetzlaan 37; Gesi- na d. v. G. Hospers en B. v. Kooten, Birktstraat 35a; Kasper, z. v. D. S. Nico- laas en K. Schaaphok, Nieuweweg 15; Ja- coba, d. v. L. v. Hornsveld en A. Spek, Korteweg 15; Alberta, d. v. D. de Keij- zer en G. J. v. d. Dool, L. Brinkweg 31a; Hendrik, z. v. L. Pothoven en G. Overeem, Ferd. Huycklaan 5; Theresia Elisabeth Jo hanna, d. v. H. Buitendijk en E. Egger, Buntweg 4; Maria Bemardina, d. v. J. Huigen en E. M. J. Staring, Birktstraat 7a; Johanna Catharina, d. v. M. G. Wjjn- tjes en R. v. Burgsteden, Birktstraat 75. ONDERTROUWD: C. v. d. Pol en K. G. van Marle; GEHUWD: I). M. v. Karsbergen en T. Meerding; J. D. Gundelach en N. v. Bruin- melen; A. v. d. Vaart en G. v. d. Schaaf; Th. J. Regter en A. Ch. L. J. Barzilav; S. de Jong en D. Wassenaar. OYPIRLEDEN: Cornelia van Dijk. 11 mnd., Verl. Schoolweg 5; Sjouke Nieuw- land 74 jr, wedr. v. H. v. Dregt, Laan straat 26; Egbertus Petrus Kok, 11 da gen, Veenzoom 6; Johannes Hogevepn, 54 jr, geh. m. K. H. Teuling, Buntweg 8. Vestiging van 31 Maart 6 April 1932. J. Mosterd van Apeldoorn naar Kerk- dw.str. 8; E. A. Frielink vau Kortenhoef naar Beetzlaan 10b; E. Peters van Gel- senkirchen naar Ainersf.str. 78c; W. H. J. Koekkoek van Doorn naar Julianastr. 60; Wed. E. v. d. Laan van Vlaardingen n. Heideweg 52; C. W. M. Brouwer van Limburg van Utrecht naar Steenhofstraat 14; J. v. Montfoort van Wjjk bij Duurste de naar Birktstraat 48; E. Krijmann van Duisburg (Dld.) naar Nieuweweg 39; H. Seifert van Ufford naai' van Weedestraat 30; N. Wynen van Rhenen naar Soesterb. straat 125. Vertrek van 31 Maart—6 April '32. H. v. Slegtenhorst m. gez. van Molen straat Z. o2 naar Utrecht, Blauwkapel- schew. 29; J. W. v. d. Veer, van Molen straat WZ. 52 naar Utrecht, Blauwkapel- scheweg 29; M. Exner van Burg. Grothe- str. 42 naar Soest, (Dld.); E. W. v. Heu- ven van Amersf. traat 1U4 naar Stavoren,, llerv. Pastorie; A. H. C. Janmaat van Steenhofstraat 39 naar Laren, N'.H. Brink 33; J. Tielrouij van Heideweg 52 naar Heemstede Nic. Beetsplein 4; M. lleupel van Amersf.str. 18 naar Köln, Dld.; G. v. Malestein van Amersf.str. 121 naar A'foort Utr..weg 266; A. v. Montfrans van Amersf.str. 121 naar A'foort, Utr. weg 266; J. Roskes van Ferd. Huvckl. 8 naar den Haag, Anemoonstr. 96; Jhr. k. W. C. G. A. VVittert van Hoogland van Paltz 4 naar Bunnik, Nw. Amelesweerd; J. 0. Appels m. vr. van P. Putterlaan 18 n. Naarden, .Jan Steenlaan 14; G. H. Meij er in. vr. van Dijkhuisstr. 11 naar Zeist, Jagerl. 43; J. v. Kookhuizen, van Sinne- maplein 1 naar A'foort, Resedastraat 23; G. Verbeek van Burg. Grothestr. 12 naar Driebergen.R., Traay 103; R. P. Drost v. F. C. Kuijperstr. 11 naar Veenendaal, KI. Schutje 5. Verhuizingen in de gemeente van 31 Maart—6 April 1932. E. J. Llberts, m. vr. van Sehoolstr. 11 naar Korteweg 13; M. H. E. Brinkgreve van Kerkpad ZZ 57a naar L. Brinkweg 72; J. Voskuilen m. gez. van Klaarwaterweg 41 naar Soesterengweg 52; M. v. d. Berg m. gez. van Steenhofstr. 61 naar L. Brink weg 46; T. v. d. Vlies m. gez. van Soes terengweg 52 naar Oossendamweg 47; J. Eichelsheim van Braamweg 13a n. Han- manlaan 8; E. Tobi m. gez. van Beetho- venlaan 6 naar A. Paulownalaan 30; M. Eïfenberger van Be ethovenlaan 6 naar A. Paulownalaan 30; J. A. E. Griessen van Utr.weg 26 naar den Blieklaan 39; J. B. W. Ringenberg m. vr. van L. Koppenl. 13 naar Verl. Postweg 90. NED. HERV. GEM. TE SOEST. Zondag 10 April, v.m. 10 uur Kerk: Ds. van Schaick, H. Doop. n.m. 6 uur: Ds. Groeneveld. Rembrandzaal, v.m. 10 uur: Ds. Groeneveld. H. Doop. n.m. 6 uur: Geen Lierst. CHRISTELIJK GEREFORMEERDE GEMEENTE. Zondag 10 April, v.m. 10 uur en nam. 6 uur: Godsdienstoefening. Donderdag 14 April, nam. 7.30 uur: Ds. D. Driessen van Amsterdam. VEREEN. VAN VRIJZ. GODSDIEN- ST1GEN. SOEST. Zondag 10 April, v.m. 10.30 uur: Ds. J. L. Faber. Zutphen. HERV. (GER.) EVANG. Spoorstraat Zondag 10 April 's morgens 10 uur: Ds. van Voorthuizen van de L. Vuursche. 's Avonds 6 uur: Ds. A. Meijers van Utr. V.V. „ESVAC" Zaterdag 1.1. kwamen zoowel de junioren als de adspiranten voor de competitie in het veld; de uitslagen dezer wedstrijden zijn Esvac jun.CJVV jun. B 71 Esvac adsp.'t Gooi adsp. B 13 Voor a.s- Zaterdag en Zondag zijn voor vijf elftallen wederom wedstrijden vastge steld. Alleen de jonge garde moet voor de com petitie spelen: de anderen spelen oefenwed strijden om fit te zijn voor de a s. serie wedstrijden. Voor het derde elftal kon voor Zondag geen tegenpartij gevonden worden, maar deze spelers krijgen in ieder geval vol gende week een beurt. Om op de serie-wedstrijden terug te ko men kunnen wij melden dat deze plaats vinden in het Burgcm. Dekethpark op de Zondagen, 24 April, 1 en 8 Mei. Deze wed strijden zijn gcspiltst in vier afdeelingen, n.1. een Eere, een Eerste, Tweede en Derde afdeeling. In de Eere-afdceling, waarvoor als eerste prijs een fraaie Zilveren Beker is beschik baar gesteld, komen alleen elftallen uit, die in de KNVB spelen; de Ecrste-afdecling bestaat uit sterke UPVB elftallen die el kaar zullen bekampen om de bekende wis- selprijs, de Zilveren Schoen. De 2 andere afdeelingen bestaan uit reserve-elftallen. De deelname overtreft dit jaar onze ver wachtingen, en de volgende week, wanneer de inschrijving zal zijn gesloten, zullen wij de deelnemende elftallen publiceeren In ieder geval wacht het sportievend publiek een fraai voetbalfestijn, een waardig slot van het voetbalseizoen 19311932. Zooals wij reeds in den aanhef van deze rubriek mededeelden, spelen de junioren en adspiranten a.s. Zaterdag 9 April de vol gende wedstrijden: 2.30 uur Esvac adsp't Gooi adsp. C te Soest 2.30 uur CJW jun. AEsvac jun. te Amersfoort Gezien de sterkte der tegenpartij verwach ten wij voor de adspiranten een overwin ning en voor de junioren een nederlaag. Het Zaterdagmiddag elftal speelt te Hil versum een oefenwedstrijd tegen „de Vos sen", een sterk elftal uit de eerste afdee ling; deze oefening zal zeer nuttig blijken te zijn daar het Zaterdagmiddag elftal ver moedelijk volgende week Zaterdag een be slissingswedstrijd zal moeten spelen tegen het sterke Excelsior om uit te maken welk elftal de kampioenstitel mag voeren. Voor Zondag zijn twee elftallen van de Hilversumsche voetbalvereeniging „Vene ta" bereid gevonden om tegen Esvac I en 11 in het Burg. Dekethpark een oefenwed strijd te komen spelen. Het programma luidt: 1.30 uur Esvac IIVeneta II 3.00 uur Esvac IVeneta I Veneta is een zeer sterke 2e klasser, die dit seizoen met miniem verschil op de kam pioen als nummer twee eindigde; deze Hil versummers zullen natuurlijk trachten tegen Esvac een zoo eervol mogelijk resultaat te bereiken, zoodat de belangstellenden Zon dagmiddag een aardigen spannenden wed strijd te aanschouwen zullen krijgen CLUBNIEUWS V.V. „SOESTDIJK" Wegens verschillende omstandigheden zijn onze Seriewedstrijden, welke gehouden zouden worden op 10—17 en 24 April ver schoven tot 8—15-^22 Mei a.s. Dc reden daarvoor zijn: de proeftjftallen van den UP B. de wedstrijd HollandBelgië en dan volgt nog de wedstrijd van het UPVB elf tal tegen het Haagsche V.B. elftal. Van bij na alle vereenigingen, die ingeschreven heb ben, mochten wij bericht ontvangen, dat zij ook hun medewerking tot het slagen der Seriewedstrijden geven op 815 en 22 Mei.. Van twee vereenigingen verwachten wij nog bericht. Voor Zondag a.s,. staan de promotiewed strijden stil. We zullen trachten de Zonda gen, dat er niet voor den Bond gespeeld be hoeft te worden, vriendschappelijke te krij gen om fit te blijven, voor de twee nog zware wedstrijden, die ons eerste elftal nog te wachten staan. Nog even wordt er aan herinnerd, dat Maandagavond 11 April ons Eerste Lustrum zal gevierd worden in Hotel Eemland. Zond g 10 April a.s, komt DOK I en II te gast. Soestdijk IIDOK 11 aanvang 1 uur. SoestdijklDOK Iaanvang 3 uur. Terrein Kostverlorenweg. CLUBNIEUWS V.V. „SOEST"' NederlandIerland op 8 Mei a.s. in het Stadion te A'dam. Leden en donateurs der V.V. Soest, welke dezen wedstr. willen bezoeken, kunnen zich daarvoor opgeven bij W. v. d. Hoek, Oude L'trechtscheweg lb tot uiterlijk 12 April a.s.^ De prijzen der plaatsen zijn resp. 75 32 en f 1.jongensplaatsen f 0.50. VOETBAL INTERLAND—WED STRIJDEN. Het Esvac bestuur deelt belanghebbenden mede, dat in het Amsterdamsche Stadion de volgende wedstrijden zullen worden ge speeld: 8 MEI HOLLAND—IERLAND 28 MEI HOLLAND—TSJECHO-SLO- WAKIJE Gegadigden, die deze wedstrijden willen bijwonen kunnen kaarten aanvragen bij den Secretaris Birktstraat 2. Voor den eersten wedstrijd is daarvoor ge legenheid tot en met 11 April en voor de tweede wedstrijd tot en met 1 Mei a.s. De plaatsbewijzen moeten reeds bij de aanvraag worden voldaan. Aanvragen welke na de vermelde datums binnen komen, worden niet meer in behan deling genomen. KORFBAL. Langzaam maar zeker, wordt het spel van Stormers I dat. wat wij er in het be gin van het jaar van verwachtten. Dat is snel en volhardend. De uitslag van den wedstrijd in Zeist tegen een T.O.V. com binatie is er een bewijs van. Met de rust was de stand 4 1 voor T.O.V. toen wies het Stormersspel van „windstilte" tot „orkaan" en T.O.V. moest zich aan de paal vastbinden om niet van het veld te waai en. Resultaat 44. Zondag speelt het eerste in Utrecht lie gen V.O.G.E.L. Het tweede ontvangt op ons terrein aan de den Blieklaan M.H.S, uit Amersfoort. Aanvang 2 uur. Dit wordt knal-spannend. Zondagavond hield de heer W. Stoof voor de Stormelingen een praatje (met filmillustratie) over athletiek. hetgeen door de leden zeer op prijs werd gesteld. Wan neer lichaam en geest gelijktijdig worden getraind,, zal dit de prestaties van de Stor- mer.Athletiekploeg zeer zeker ten goe de komen.

De Soester | 1932 | | pagina 5