Heeren Mode-artikelen J. Eijkelboom Te koop DANIËLS R. VAN BURGSTEDEN Handel in Aardappelen Groenten en Fruit L. Vervat C. GROEINIESiriiDJIiNI S. ZETHOVEN Tafelzilver Sieraden en Uurwerken Sport. Ingezonden. Advertentiën. Huishoudster Particulieren Gevraagd 20° o Crisis-Bon 20° 0 X 20 pCt. KORTING X STOOM- EN VERFPRIJZEN X „0e Stra'ende Zon" - Tilburg Graf steenhouwer ij d KREUPELING W. V. D. VELDEN EMMALAAN 13 Landhuizen en andere bouwwerken De Nieuwste Hoeden, Petten, enz. Burg. Grothestraat 28», Soestdijk Wenscht u verandering van uw TUIN, vraagt inlichtingen bij C. Kraaifenhagen Schilder- en Behangwerk Drogisterij „DE VIJZEL" TIP-TOP Koudwaterverf voor muren, in div. kleu ren. Borstels en Kwasten Laanstraat 99 Telef. 495 - Baarn Onze collectie is weer sterk uitgebreid Zeer lage prijzen. Groote keuze VULPENNEN PUBLIEKE MEUBELVERKOOP TE BAARN OP DINSDAG 19 APRIL, s'MORGENS 10'|} UUR 10. Is het den Minister bekend, dat een belangrijk deel van de bevolking in de om geving denkt aan misdaad, en is de Minister derhalve bereid over het heele geval snel en volledig opheldering te geven? 10. De ondergeteekende meent, dat de opheldering, die in het vorenstaande wordt gegeven, voor rederj, die zich onbevooroor deeld tegenover de zaak stelt, voldoende kan worden geacht. IQ. De Minister, die de twee meest car- dinale punten onbeantwoord laat zegt. dat de opheldering voor elk onbevooroordeelde voldoende kan worden geacht. Ons wil het voorkomen, dat hier elke opheldering ontbreekt. Het antwoord van den Minister had Q.i. klaar en duidelijk moeten aange geven, dat er hier was eén van beiden, een moord of een zelfmoord, terwijl men had mogen verwachten, dat hij kort en onom wonden had geantwoord, waarom de ver plichte lijkschouwing niet is gehouden en waarom noch de fraters, noch de jongens zijn gehoord. Den Minister is niets geble ken, doch vermelding verdient, dat al die zaken, waaruit iets wèl gebleken zou kun nen! zijn, achterwege zijn gelaten. De Minister heeft de zaak gelaten, zoo als zij was. ben terwijx zij ondertusschen nog voort durend op zoek zijn naar een eigen kunstle ven. Vooral onder de jongeren is dit ver schijnsel niet zeldzbaam. Met teekenvaar digheid en vormenkenms naar enkele mo derne voorbeelden gewapend, meenen zij te kunnen volstaan. Strevend naar schilderach tig effectbejag, blijven zij aan het uiterlijke hangen, zonder tot de kern door te dringen, vervallend hierbij in namaak. Toch is het niet te verwonderen, dat hier in vaak wordt gefaald. Begrijpelijk, dat er wordt geaarzeld en misgetast, wanneer daar op verschillend terrein, verwarring of te- geenstrijdigheid in denken en doen is waar- te nemen, de onzekerheid om zich heen grijpt en het uitzicht verduisterd wordt. In 't bizonder na den oorlog worden ve len hunner door een groote onrust aange grepen, In onstuimigen drang willen zjj het leven bestormen', zonder oefening en zonder aanleg vaak. ICr zijn echter ook andere categorieën, aan wie het misschien wel gelukken mocht om een nieuwe stijl te bereiken. Los van allen staat de kunstenaar over wien kort geleden het reeds genoemde boek verschenen is. Door zijn biograaf wordt hij onder de synthetische stylisten gerang schikt, maar zelfs ook onder hen neemt hij een zoodanig afzonderlijke plaats in, dat het moeilijk zal vallen, om invloeden aan te wijzen. Misschien zijn die alleen in ver ver wijderd verband in den aanvang zijner stijl ontwikkeling te ontdekken. Maar dan volgt hij aldra zijn eigen weg. Zoo staat hij dan als een krachtige oorspronkelijke figuur tusschen zijn tijdgenooten. Hij is ook geen lid van eenige schilderbent* omdat hij zich zelf wil blijven, handhavend alzoo, wat hij /onder steun, alleen op eigen krachten ver trouwend», na lange worsteling, bereikt heeft. De kunstenaar met een eigen stijl weet op geheel eigen wijze iets uit te drukken van den tijdgeest, iets vast te leggen van wat daar op geestelijk gebied woelt en werkt rondom ons. Hij moet iets gegrepen hebben en zoo hij een beeldend kunstenaar is, in zicht- en tastbare vormen hebben uit gedrukt, wat algemeen kan worden aange voeld. Zoo is het verklaarbaar, waarom deze kunstenaar niet alleen de liefde en bewondering won van de opkomende gene ratie, maar ook van allen, die waarachtige belangstelling hebben in de vernieuwing van onze kunst. Het is nog niet zoo erg lang geleden, dat bijvoorbeeld in Den Haag, de jonge paartjes, die aldaar in 't huwelijk traden, hun woninginterieur niet compleet achtten, wanneer het niet met kunstvoort brengselen van Schonk verrijkt was. Diens prachtige houtsneden en andere kunstwerken in litho's, ets. olieverf en plas tiek, vinden algemeene waardeering en trok ken ook in 't buitenland, voornamelijk in Engeland en Amerika, sterk de aandacht. Een bundel uitknipsels uit binnen- en bui- tenlandsche kranten en tijdschriften, van de hand van bekende kunstrecensenten, vormt een waardig verslag over de presta ties van dezen kunstenaar. Het punt, waarop deze nu in zijn stijl verovering genaderd is, vormt misschien wel het meest gunstige tijdstip voor de uit gave van het ,,Jan Schonkboek." De verschijning hiervan is op zichzelve een kloeke daad en van beteekenis voor de kunstwereld, voor welke het een groote aanwinst genoemd kan worden, Zooals in het prospectus zonder eenige overdrijving werd aangekondigd, zijn kosten noch moei te gespaard om dit werk te maken tot een kunstwerk van blijvende waarde, dat naast de bestaande boeken over Jan Mankes, Ko nijnenburg e.a. een eereplaats in het huis van eiken kunstminnaar moge innemen. Een perfect werk naar inhoud en vorm. Niets laat de uitvoering te wenschen over. In duidelijke, kloeke letter met initialen, spe ciaal door den kunstenaar ontworpen, ver telt ons de samensteller in prachtige, klare stijl van diens werk en leven. Een zeer groote plaatsruimte wordt verder ingeno men door een tachtigtal buitengewoon fraaie reproducties). Alle prenten werden afge drukt op fraai kunstdrukpapier. Het geheel werd gebonden in linnen prachtband, met bandstempel in goud en zwart, wederom speciaal door den kunstenaar ontworpen». Een prijs van vijftien gulden bij zeer be perkte oplage is werkelijk gering te noe- mem Het lijkt wel, alsof deze ongunstige tijd ook aan den kunst den rug heeft toegekeerd. Voor dezen baanbrekenden kunstenaar, die met oud-Hollandsche degelijkheid het be grip duur en kostbaar uit zijn kunst tracht te weren, is zij echter geen luxe artikel. Haar zonder bijoogmerken dienend is zij wel voor hem en anderen een onmisbaar deel van de cultuur des geestes en daarmee van 't leven zelf. „TOESCHOUWER.". WIELRIJDER GEVALLEN. Zondagavond kwam nabij café v. h. Plant te De Bilt een wielrijder te vallen, doordat de bandrem losliet en tusschen de spaken van het rijwiel geraakte. De fietsrijder kreeg door den val een hoofd wonde. Na door Dr. Lette, gemeentege neesheer, te zijn verbonden, is dc wi. b ij- der per \mersfoortsche bus naar ziin woning in Soesterberg vertrokken. ONDERSCHEIDINGEN. De Koninkl. Xed. Vereeniging voor Luchtvaart hield op 0 Aprij j.1. in den Haag haar jaarlijksche algemeene verga dering. Aan drie personen, t.w. generaal Snijders, den heer Fokker en den heer Ples- man werd dc goudem medaille toegekend. Vervolgens werd besloten den zilveren pen ning der vereeniging toe te kennen aan den adjudantonderofficier L. de Vries te Soesterberg, voor de belangrijke diensten, welke hij gedurende 25 jaar aan de lucht vaart heeft bewezen. De voorzitter deelde verder mede, dat naar aanleiding van het 25-jarig bestaan der vereeniging er o.a. een boek zal worden uitgegeven over „Vijfentwintig jaren lucht vaart in Nederland. KUNST-TENTOONSTELLING Van 17 April tot en met 8 Mei zal in „Voor de Kunst" te Utrecht een tentoon stelling plaats vindén van kunstwerken door Sara van Heukelom, Louise van Holthe tot Echten (wonende te Soesterberg), J. Nieu- weg en J. Voerman Jr. Deze tentoonstelling zal a s Zaterdagmiddag om 3 uur door W. Jos de Gruyter van Soesterberg ge opend worden. NOODLANDING. L.1. Zaterdag was een Engelsch Sport- vliegtuig, komende van Bremen, wegens benzinegebrek genoodzaak om op de Vlieg- heide alhier een tusschenlanding te maken. Tengevolge van het ongunstige weer kon de start pas den volgenden dag plaats heb ber». in de richting Rotterdam. ZANGCONCOURS. Er is veel belangstelling voor het alhier te houden zangconcours in Mei a.s., 't welk, zooals reeds beleend is, door Soesterbergsch Gemengd koor wordt voorbereid. Reeds werd voor deze wedstrijden door H.M. de Koningin een medaille beschik baar gesteld, evenzoo een medaille door Z.K.H. Prins Hendrik. Bovendien werden door het gemeentebestuur van Soest twee medailles beschikbaar gesteld, alsmede prij zen door verschillende ingezetenen en ver- eenigingen. Al deze prijzen worden in den Boekhandel van den heer Mulder tentoon gesteld A.G.A.V.S. De Algemeene Gymnastiekvereniging zal op Donderdagavond 21 April a.s. een al gemeene ledenvergadering houden in Huis ten Halve" alhier. De agenda ver meldt o.niu de behandeling van de statuten en het Huishoudelijk reglement. De belang rijkheid hiervan maakt aller opkomst drin gend gewenscht. GEVONDEN VOORWERPEN. Een paar motorhandschoenen Een jongenspet Een kinderschoentje. BEROEP. Beroepen te Krimpen a.d. IJssel ds. B. Tuinstra, predikant bij de Xed. Herv. ge meente te Soesterberg. E. S. V. A. C. CLUBNIEUWS V.V. „SOESTDIJK." Soestdijk ISperwer I aanvang 2 uur, terrein Kostverlorenweg. Zondag 17 April a.s. zal de returnwed strijd plaats vinden voor de promotie-eer ste klasse UPVB. In Vreeland werd na een spannenden en fairen strijd 11 gelijk spel bevochten, maar wat nu de uitslag zal we zen, is zeer moeilijk te voorspellen. Wil Soestdijk haar kans behouden,, dan dient er Zondag gewonnen te worden. Het zal er anders wel spannen Zondag middag, want ook Sperwer is wat men noemt nog niet binnen. Sperwer heeft maar één punt noodig om le klasser te worden. Soestdijk heeft uit 2 wedstrijden één punt Sperwer uit 3 wedstrijden 4 punten en Vreeswijk uit 3 wedstrijden 3 punten. Hier uit ziet men. dat iedere vereeniging nog 4 punten kan krijgen, dan zou dus een halve competitie noodzakelijk zijn; dus spanning genoeg. Als ik mij zoo afvraag zou dat noodig zijn. dan zeg ik ronduit neen. Maar dan moeten onze eerste elftal-spelers ook spe len,. En dat kunnen zij. Eerste elftal-spelers, op U rust den plicht, om onzen naam nog iets hooger te brengen op den sportladder. Speelt vanaf het begin tot het laatste fluitsignaal, met het heilige vuur en den vasten wil, om te winnen, speelt den vlug open spel, en schiet, als je maar even kans ziet. Laat U door niets van de wijs brengen en mocht de scheidsrechter eens niet naar je zin fluiten, houdt dan den mond dicht en mopper ni^t, want ook de scheidsrechter kan wel eeng falen, net zoo goed als spelers eener Vereeniging. Geeft Uw bestuur, voor al het werk wat zij doet, de bclooning n,l. een overwinning op Sper wer, Sportlievend publiek van Soest, niet beter wetende, wordt er in onze gemeente niet gevoetbald, blijft Zondagmiddag NIET bij de Radio zitten, maar komt allen in groote getale Soestdijk aanmoedigen. U kunt er verzekerd van zijn, dat U een prachtigen wedstrijd te zien krijgt. Een wedstrijd tus schen twee elftallen, die zeer vriendschap pelijk tegenover elkaar staan, maar die op het groene tapijt elkaar op sportieve wijze geen voet grond cadeau zullen doen. Eerste elftal spelers, nogmaals geeft de 100%. Wel is de kans klein, want met Sper wer valt niet te spotten, het is een zware taak, een groote en gevaarlijke klip zult U moeten omzeilen, maar met liefde voor onze rood-witte kleuren, kunt LT deze om zeilen. Denk om den lievclijken spreuk: „Liefde overwint alles." Dus ook Sperwer. Laat dit een waardig besluit zijn van ons Eerste Lustrum. De opstelling is als volgt: Doel: H. van den Broek Acher: J. M. Hendriksen en G. v. Wilsum Midden. J. Ploeg: J. H. van Dort; M. van Rouwendaal Voor: J. G. van dc Steeg; J. de Nooy; W. Broerze. A. Woudenberg; J. Koffrie. I Voor Zaterdag 1.1. waren drie wedstrijden vastgesteld, maar d< or het regenachtige we der ging er slechts één door. De junioren waren n.m. op bezoek bij de CJVV jun. te Amersfoort en verloren met 30. Zondag was de Hilversunische voetbal- vereeniging Veneta niet haar eerste en twee de elftal op bezoek voor het spelen van oefenwedstrijden. Jammer was het dat Es- vac I met een vijftal reserve's moest uitko men, hetgeen oorzaak was dat ook het 2de elftal danig verzwakt werd. In ieder geval is het voor de spelers van beide partijen een nuttige oefening geweest, daar het bij enkele spelers heel goed te zien was dat zij verscheidene weken rust hadden gehad. De gedetailleerde uitslagen waren: Esvac IIVeneta II 42 Esvac IVeneta I 43 Voor deze week is wederom een klein aantal wedstrijden vastgesteld met het oog op de HollandBelgië wedstrijd, welke a.s. Zondag in het Stadion te Amsterdam plaats vindt. De gelukkigen die in het bezit kwamen van een toegangskaart voor dezen wedstrijd, gaan vanzelf sprekend naar Am sterdam, terwijl de thuisblijvers gaarne de- aen wedstrijd door de radio willen volgen. Het programma vermeldt dan ook 2 wed strijden die Zaterdagmiddag zullen worden gespeeld. Het Zaterdagmiddag elftal gaat naar Hilversum om deel te nemen aan de serie-wedstrijden van de V.V. Bloemen- kwartier. Voor de eerste ronde lootte zij tegen Zuidvogels II uit Huizen; deze wed strijd wordt gespeeld van 5.30 tot 6.30 uur. De adspiranten spelen in het Burgem. De- kethpark de uitgestelde wedstrijd tegen het Gooi adsp. C, aanvang 3 uur. De serie-wedstrijden welke plaats vinden op de Zondagen 24 April, 1 en 8 Mei zijn door het Bondsbestuur goedgekeurd. De lo ting voor deze wedstrijden vind Zaterdag 1(5 April plaats in hotel ..De Gouden Ploeg" des avonds 8 uur. Uit de inschrijvingen, die hieronder ver meld staan, blijkt dat dit voetbal tournooi wederom interessant beloofd te worden. Als het weder wil medewerken dan kan het sportlievend publiek van verschillende mooie wedstrijden getuige zijn, daar sterke elftallen elkaar om de prachtige, waarde volle prijzen zullen bekampen. De indeeling der serie's is als volgt: Eere-Afdeeling EAC I (Utrecht) I-aren I Woerden I Amersf. Boys. Eerste Afdeeling Sopla I (Amersf.) XIO I (Driebergen) 's-Graveland 1 Soesterberg I Esvac I. 'tweede Afdeeling Sopla II Amersf. Boys II 's-Grave land II Esvac II. Derde Afdeeling Amsvorde III NIO III Soesterberg III Esvac III. De prijzen, welke voor deze wedstrijden beschikbaar zijn gesteld, waaronder de be kende „Zilveren Schoen",' zullen vanaf Za terdag zijn te bezichtigen in een der étala- ge's van het sigarenmagazijn 't Sporthuis, hoek Soesterbergschestraat en Birktstraat. Buiten verantwoordelijkheid der Redactie. Hooggeachte Heer Redacteur. Volkomen overtuigd, dat U van Uw blad geen Jan Saliegeest duldt en daarom elk fat soenlijk mensch gelegenheid wilt geven zijn meening kenbaar te maken, gaf ik mijn meening zoo kort mogelijk, in de hoop vele de oogen te openen en van het dwaalspoor af te brengen, dat met geld. 't zij dan veel of weinig, den economischen toestand wel te redden zou zijn, voor die vrijheid', die de redactie gaf, zal een ieder, zoowel voor als tegenstander, erkentelijk moeten zijn. Door deze vrijheid staat de Soester dan ook ver boven vele andere plaatselijke bla den; juist door zijn onafhankelijkheid en het niet zien naar de oogen van een kleiner, of grooter deel van zijn lezers. Nu spijt het mij heel erg. dat er nu we meenden, dat er eens e,en beetje wrijving kwam door stukken te plaatsen, waarin nu niet meer gesust werd, met de gedachte van een oplossing in deze misère, waaron der niet enkele tientallen Soesters, maar millioenen menschenkinderen het verschrik kelijkste leiden te verduren hebben; tc vin den zou zijn met wat suggestie van: over eenigen tijd komt alles wel in orde, enz., er iemand komt klagen, dat er zulke stuk- kén opgoïnomén worden. De massa uit dezen droom gehaald moet worden, en eens tot de werkelijkheid moet terugge bracht worden, dat de verschrikkelijke fout, die in deze samenleving wordt begaan, niet alleen, maar bestendigd wordt, zoolang zul len we in de misère blijven zitten. Zonder pardon. Zal de misère van dag tot dag erger wor den? Er is successievelijk geen tak van indus trie meer, geen enkele vakorganisatie; geen enkel gewest of streek., of ze roepen, neen gillen om steun, om hulp. De regeering»- lichamen kunnen het niet bijbecnen. De Nederlandschc regeering geeft, of gaf naar ik meen, pl.ni. drie honderd millioen hol landsche guldens aan hulp en ondersteu ningen in verschillenden vorm. En de voor stelling begint pas! Er zal nog veel meer noodig zijn. Aan den anderen kant schreeuwt men maar steeds bezuinigen, bezuinigen, minder aten werken, minder uitgeven, minder la ten arbeiden. De arbeiders en werkers koopen niet meer, omdat overal op hun salarissen en inkomsten bekort wordt, en dus geen gel den, of althans minder geld om uit tc ge ven is, en de andere partijen weeklagen er niets verdiend wordt, en er geen zaken wor den gedaan, noch groote QOch kleine. Is dat ronddraaien in ceu cirkel of niet? Millioenen worden er uitbetaald zonder arbeidsprestatie of maar een heel kleine afgedwongen arbeidsprestatie Werkverschaffingen waar geen mensch op de juiste plaats staat, en men steeds meer en meer den arbeid gaat haten: wordt begrijpelijkerwijze geweldig gesaboteerd 't Kan niet uitblijven. Ondersteuningen durit men niet te sta ken. men begrijpt dat dan binnen 24 uur dc zaak geheel op den kop komt te staan. Nu tracht Socrates in het plaatselijke blaadje op, voor zoover de omstandigheden dit toelaten, kalme wijze met enkele regels bij herhaling er op te wijzen, dat we er met wat geld nooit komen. En nu komt 'n zeke re hr, v. Beek, den redacteur vertellen dat hij en meerdere van zijn bekenden, het krantje niet zoo aangenaam meer vinden te lezen nu Socrates en andere klagen over den toestanden. U is zeer vriendelijk mij niet als zonde bok te willen nemen, maar geloof me gerust U moogt 't doen, het kan mij niet aeéren, U schrijft neutraal, vrij en weldenkend Nederlander te zijn en vraagt U zelf af welk nut het heeft dergelijk geschrijf. Ik wil U dat gaarne zeggen' met enkele woorden,. 't Doel is van Socrates. alleen en uitsluit tend de menschen meer speciaal de Hol landers, die overal bekend staan, al> een buitengeworten aanleg te hebben tot in dommelen en daarom maar liefst alles bij het oude laten, eens wakker te schudden uit dezen dommel. Hen er op te wijzeni. dat ze zóó nooit uit de misère komen en steeds dieper in de modder komen, ook den beter gesitueerden gaan mee den put in. Den leugen te bestrij den, o.a. dat geld de zaak wel in orde zal brengen, dat er over een jaar, of twee jaar wel betere toestanden van zelf?? zullen ko men!? Er is de laatste eeuwen een groot en buitengewoon onrecht gepleegd en dat i» de eenigste oorzaak van de algemeene el lende, de gevolgen zien we er thans van En zoolang dat onrecht voortduurt, zal de toestand niet verbeteren althans niet blij vend verbeteren Ziet mijnheer van Beek, wanneer men in derdaad ook maar e en weinig gevoel heeft voor uw medemensch. kunt l' onmogelijk neutraal blijven. Hoogstwaarschijnlijk vermeent U dal ik slechts schreef naar aanleiding van eigen ondervonden leed. djt is toch niet het geval 't Lijkt me ook niet verstandig te schrij ven dat ik en anderen wellicht, door verbit tering tot afbrekende en niet opbouwende critiek ben gekomen. U vergeet of U ziet niet in. zoo helder als Socrates. hoe door en door vergaan de fundamenten van on» gebouw zijn geworden. En. wat doet de Heer van Beek, wan neer hij merkt dat de fundamenten van zijn paleis in verregaanden staat van ontbinding zijn gekomen en zijn hui» begint te wan kelen?? Afbreken natuurlijk om er dan een ge zonder lichaam op te zetten; niet waar!? Laten we daarom hopen, dat de redactie voortgaat met critiek van allen kanten toe te laten; het zal het blad des te meer in waarde doen stijgen voor de denkende men schen, althans: misschien niet voor ouden van dagen of dommelendèn Verkeerde voorlichting lijkt mij zeer nadeelig en be ter een verkeerde meening dan in het ge heel geen meening. U mijnheer de redacteur, U zult zeker niet toestaan dat den heer van Beek mij ongestraft althans onbeantwoord een der gelijk stuk te^en mij plaatst. Na 1* nogmaals dank te zeggen Teeken ik met de meeste hoogachting, SOCRATES. Soest, 6 April 1932. Gevraagd eer» flmke tegen Juni. Adres: Mej. Guyst, Wilhelmina- laan 17. die met hun personenauto wenschen tc verdienen, worden verzocht adres op te geven onder motto „Auto" aan het bureau van dit blad. Een steenen schuur, of gedeelte van wo ning, in te richten voor werkplaats, in West-zuid, liefst omtrek Soesterb.straat of Eikenlaan, Brieven onder No. 149 aan het bureau van dit blad. Mahoniehouten Buffetje; ronde tafel; eiken schrijfbureau; stoelen en kastjes; 4 stoelen en 2 fauteuils. Ook handel in antieke meu belen, als boerenkisten met snijwerk; lade tafels; theestoof; koperwerk enz. enz. In- en verkoop van 2e hands en antieke meubelen KL. ENGENDAALWEG 2 SOEST. Ui sluitend met bijlevering van S 2 dezen Bon (tot 28 April geldig) op al onze J Depót te SoestJ 9 Firma H WIERSMA—BRENNER Torenslraat 8. j Smallepad 100 - AMERSFOORT MODERNE GRAFVERSIERINGEN Vertegenwoordiger: G. RAAUWENDAAL - SOEST Torenstraat 10 Teief. 2090 N1EGWSTRAAT 55 Timmerman Aannemer BELAST ZICH MET HET ONTWERPEN, BOUWEN EN ONDERHOUDEN van Telefoon 2 2 12 Steenhofstraat 1 - Teltfoon 2178 Levering van alle voorkomende Bloemwerken DOET UW VOORDEEL! Laat uw verrichten door Vraagt prijs Wieksl.weg 29 W.Z. en Hartweg 4a, Soestdijk Molenstraat 4 O.Z. TELEFOON 2243. Apoth.-assist. met uitstekende gouden pen, reeds vanaf I 1.50 VISSER s BOEKHANDEL Kerksfraaf 20a Telef. 2272 Reparaties aan alle merken (Wegens sterfgeval) JAVALAAN HOEK JAVASTRAAT bestaat uit: Ameublementen, geschilderde kast, tafels, spiegels, platen in lijst, fornuis, ledikant, beddegoed, dressoir, pathéfoon, naaimachine, kleeden, gordijnen, stoelen, keukengere', aardewerk Kijkdagen: Zaterdag, Zondag en Maandag van 10 tot 3our. EXPERT DILMAN.

De Soester | 1932 | | pagina 6