OPENLUCHT DANCING Kasteel Groeneveld te Baarn JOH. TAK BRANDSTOFFEN VENEMA 3ran dstof f enhandel Zwem in Ribana i. L. HOKSBERGEN Uit den Ned. Bond van Boerinnen en andere Plattelandsvrouwen Veeteelt. Heeren-Modemag azijn De „Order" van den Hoofd-Commissaris in den lommerrijken Tuin van Iedere Zondagmiddag van 3-6 en des avonds van 8-11 uur. H. BOUMA, Gedipl. Dansleeraar. T. VAN VLIET Models lager ij Rechtzaken. Predikbeurten. Op Woensdag 18 Mei had een openbare meeting plaats in den schouwburg van Gre- noble, die tot de nok gevuld was met een geestdriftig publiek. De burgemeester van Grenoble, M. Mistral, die met de wethou ders en de spreeksters en bestuursleden op het tooneel was gezeten, presideerde de vergadering en gaf beurtelings het woord aan de j,citoyennes" Gertrud Baer (Duitschlund), Edith Pye (Engeland) en Camille Drevet (Frankryk) die stormach tig door het Fransche publiek werden toe- gejuigd. Daarna sprak de Chinees Chao„ om het Chineesch.Japansche conflict van Chineesche z(jde te belichten. Een indruk wekkende betooging. De houding van de bevolking van Grenoble was over het geheel zeer sympathiek tegenover het con gres, de kranten gaven lange verslagen over de besprekingen. Zoo weerspiegelde het congres van de I.V.V.V. de onzekerheid en twijfel van 't moment. De sterke wil, om een eenheids front van vrouwen te vormen tegenover "de oorlogsmachten, die nog sterk blijken te zijn, was er ongetwijfeld, maar ook ver deeldheid over de wjjze, waarop dit front tot stand moet komen. De vrouwenliga is steeds „d'avant-garde" geweest en stel de in 1915 reeds een groot deel der .14 punten op (helaas tot een bespotting ge worden) die Wilson in 1918 uitwerkte. "Als eindresultaat van de besprekingen te Grenoble werd een manifest de wereld ingezonden, waarin de Int. Vrouwenbond voor Vrede en Vrijheid opnieuw aandringt bij den Volkenbond en de regeeringen op totale en universeéle ontwapening. Door een ingrijpende vermindering van de be wapening moet nu de eerste stap gezet worden op den weg, die bij étapes naar 't einddoel zal voeren. De I.V.V.V. is van meening, dat dit alleen kan plaats vinden, als de winsten op de fabricatie en den verkoop van wapens worden afgeschaft en eischt daarom: afschaffing van de parti culiere wapenfabricatie en strenge inter nationale controle op de wapenfabricatie van de staten. Dit manifest is door een delegatie van vrouwen onder leiding van Mevrouw C. Ramondt-Hirschmann aan den Volkenbond aangeboden, en zal aan de Regeeringen der diverse landen en de pers worden ge zonden. Nog is de Ontwapeningsconferentie niet geheel mislukt en moeten we de hoop nog niet opgeven één stap verder te komen op den goeden weg, nu het Fransche volk zich tegen de politiek van Tardieu heeft verklaard. Maar mocht de mislukking een feit worden en de regeeringen in Genève het Briand-Kellogg Pact definitief ver loochenen, dan zou de Vrouwenbond tot een ander soort actie moeten overgaan. Waarin die actie zou bestaan is reeds op dit congres uitgestippeld. Laten we hopen, dat het zoover niet behoeft te komen. M. A. THIEL. 2. Antwoord O. van Neyenhoff te Den Haag over filmnegatiet 1 November 1929 heeft hij uitdrukkelijk die eigendomsrechten voorbehouden; waarop nooit door de Ka mer is gereageerd. Adv. Best.: hierbij ons neerleggen. 3. Mededeeling Min. van Ec. Z. A. dat de Rek. 1931 geen redenen tot opmer kingen geeft. 4. Adres K. van K. Arnhem aan P.E.G. F\ M over electr. tarieven voor winkeliers, door onze Kamer medegeteekend. Adv. Best.: antwoord PEGEM afwachten; daarna Best. volmacht geven, met Arnhem hie aan door te werken. 5. Mededeeling Ged. Staten Utrecht, dat autobusvergunning is aangevraagd door W. C. Tensen te Soest voor een dienst van Soesterberg over Soestduinen en Soest naar Baarn. Tot 19 Juli ter inzage. Schriftelijk of mondeling op 25 Juli 10 30 uur Prcv. Griffie eventueele bezwaren indienen Adv. Best.: dit meedeelen in onze persbe richten. 6. Adres K. van K. Rotterdam over de toepassing van de Contingenteeriigsbe- voegdheid op grond van de Crisisinvoerwet. Daarin worden van enkele posten bezwaren te berde gebra^* tegen de mate van con- tingenteering. Adv. Best.: verschillende der genoemde posten raken ons district niet; over een der andere wordt in ons district anders gedacht dan Rotterdam doet. Daarom is het 't beste, *t voor kennisgeving aan te nemen. 5. Rondvraae Daarna Comité-Generaal. KAMER VAN KOOPHANDEL FA BRIEKEN VOOR DE GELDERSCHE VALLEI. ZITTING VRIJDAG 24 JUNI '32 13 UUR DAGORDE 1. Opening en notulen 2. Mededeelingen van het Dag. Bestuur. 3. Verkeersaangelegcnheden A. Adies Alg. Bond van Forensen over tarieven bij de spoorwegen. Advies Veikeers-Cie.: Voor kennisgeving aannemen. B. Bericht B.B.N., dat hij bij vol loende deelneming bereid is om een alg. conferen tie te beleggen over wat gedaan kan worden tot behoud in bruikbaren toestand van de zg. tertiaire wegen. Adv. Verk. Cie. deelneming toezeggen. Ook in Ver. van K)- van K. brengen. C. Adres A. J. Heins te Soest over los plaats Eem. Adv. Verk. Cie: eerst Gem.best. Soest in- formeeren. D. Gem.best. Reftswoude vraagt, als het ons lukt, dat de weg Ingenscheveer-Veenenij daal-de Klomp wordt verbeterd, te vragen, om verharding vanaf vlak vóór den spoor wegovergang langs den Slaperdijk tot den straatweg Renswoude—de Klom- Totaal lengte 1250 M. Adv. Veik. Cie: steunen. E. Verzoek Veenend, St. Sp. Wev. om aansluiting te Roosendaal van avond- trein uit Parijs met Boottrein uit Vlissin- gen. Adv. Verk. Cie: thans v 'doende aan sluiting bij zomerdienst. Moeilijkheid zit waarschijnlijk in verschil van aanvang van zomertijd in Ned. en België. Daarop Reg. wijzen. F. Corresp. gem. Ermelo met Spoorweg- raad over treinaansluitingen Veluwe AmersfoortHilversumAmsterdam, (het betreft 3 wenschen). 1. 16.52 komt Veluwetrein te Amers foort aan. 16.49 gaat Amsterdamsche trein wee: volgende 17.29. Gevraagd wordt: Am sterdamsche trein iets verlaten. Verk. Cie adv.: steunen. 2. 18.26 komt Veluwetrein te Amersfoort aan. 18,25 gaat Amsterdamsche trein weg; vol gende 18.52. Gevraagd wordt, aansluiting te geven. Adv. Verk. Cie: vragen, rijtijd Veluwe trein te verkorten. 3. 14.48 komt Veluwetrein te Amersfoort aan 15.06 D-trein, 15.11 en 15.17 vertrekken A'damschetreinen. 's winters alleen 15.17. Gevraagd wordt 15.06 steeds te laten loopen en niet als D-trein. Adv. Verk. Cie: niet steunen, daar nieuwe dienstregeling slechts 1 trein heeft, 15.09, wat genoeg is. 0.G. Rhenen vraagt betere morgentrein naar Veenendaal en Amersfoort voor fa brieksarbeiders en andere beambten en voor cchoolkindere- Thans 6.51 uit Rhenen, 7.01 te Veenendaal en 7.25 te Amersfoort (vol gende trein 9.08). Adv. Verk. Cie: steunen,. 4. Ingekomen stukken: 1. Adres K. van K. Arnhem over incas- seering van kleine vorderingen;, waarvoor zij indertijd wetsontwerp aanbood. Adv. Best. Min. van Just. vragen, zijn meening over het ontwerp te zeggen; dan is er voortgang. Een Bureau tot uitwisseling van dochters van leden en plaatsing van a.s. leerkrachten bij het Lantlbouw- huishoudonderwijs voor een hall jaar praktijk. Op de laatste algemeene vergadering van den Bond, die te Utrecht werd ge houden en waarvoor jjoede belangstelling bestond, kon bovengenoemd bureau geïn stalleerd worden. In de najaarsvergadering (October '31) werd op het belang van uitwisseling van meisjes van het land gewezen en werd te vens door de directrice van Nieuw-Rolle- jate in het midden gebracht, dat de leer lingen van deze school na een twee-jarige opleiding tot huishoudster een 1/2 jaar in le praktijk hebben te werken, alvorens zij haar verdere studie tot leerares kunnen vervolgen. Het zou van groot belang zijn, indien men hiertoe zou kunnen "beschikken over verschillende goede adressen van gezin nen op het land, die genegen zouden zijn gedurende een 1/2 jaar of in som^nige gevallen wat korter, deze leerlingen de ge legenheid te geven om practisch in de huishouding werkzaam te zijn. Een commissie van voorbereiding werd benoemd, bestaande uit: Mej. Th. Mans- holt en Mej. J. Huizinga te Deventer; Mevr. Elema-Bakker te Huizinge (Gr.) Mevr. J. C. Lagerweg-v. d. Ban te Nieuw- Helvoèt; Mevr. G. Pouw-Neuman te Voort huizen (Gld.) Deze commissie heeft in den loop van Jen winter niet stilgezeten, integendeel, het plan werd nader uitgewerkt, een rai>- port opgesteld, wat in de laatste voor jaarsvergadering werd uitgebracht. Zelfs kon in deze vergadering ioök reeds het bureau worden opgericht en werd tot Secretaresse benoemd Mej. E. Dingemans te Rossum (Gld). Zij wordt in haar werk bijgestaan, en ook in het be lang van het zoo gewenschte contact, door 4 leden en wel: Mej. Th. Mansholt, directrice Nieuw- Rollecate, Deventer; Mevr. Elema-Bakker Huizinge (Gr.); Mevr. Lagerweg-v. d. Ban, Nieuw-Helvoet; Mevr. R. v. d. Meer Blanksma te Wieuwerd (Fii.). Door deze commissie zal een reglement worden ontworpen. Laten wij nu nog eens nader ingaan op de bedoeling van dit bureau, want bij verscheidenen van U zal wellicht de vraag opkomen, is dat bureau nu wel noodig, wat betreft de uitwisseling van meisjes? We weten, dat de Vereenigingen van Oud-Leerlingen bij het Landbouwhuishoud- onderwijs ook reeds uitwisselen, doordat b.v. een groep uit Noord-Holland naar Zuid-Holland gaat, doordat een groep uit Drente wisselt met een groep uit Twente, een groep in Friesland met Zeeland wis selt, enz. Men blijft dan ongeveer een kleine week in de andere omgeving .maakt in dien tijd verschillende excursies; men logeert bij de leden van de zustervereeniging, wat dus den band verstevigt. Maar bij verscheidene meisjes bestaat ook behoefte om langeren tijd in een an dere omgeving door te brengen, om daar practisch werkzaam te zijn tusschen ande re menschen, in een andere streek met een ander verblijf en andere werkme thoden. Dit bureau nu wil de meisjes helpen bij haar zoeken naar een geschikte plaats, hetzij op een boerderij of in het gezin van een predikant, een dokter, een onderwijzer en anderen. Tevens ligt het in de bedoeling van het bureau om de uitwisseling te bevorderen. Het eenvoudigste zal in menig geval zijn, dat er geruild kan worden, dus dat bijvoorbeeld een dochter van een familie uit Zeeland, die bjj haar ouders thuis is of die b.v. juist een huishoudschool heeft afgeioopen vóór zij thuis komt nog gaarne eens in een ander gezin wil werken, t gaat, om eens iets te noemen, naar een gezin in de provincie Groningen, waarvan dan de dochter de Zeeuwsche familie helpt. Beide families zijn dan geholpen; men heeft een hulp terug, waarvoor men geen loon behoeft te betalen. Is deze uitwisseling nu wel zoo noodig voor onze meisjes van het land? Inderdaad is deze van belang en wel om méér dan één reden. Ten eerste is het zeer goed voor jonge menschen om een tijdlang in een andere omgeving tusschen andere menschen door te brengen. Dit verruimt, bevordert de zelfstandig heid en maakt vooral, dat men zich eens losmaakt van eigen kleine gewoonten, van dingen, die men thuis altjjd zoo gewend was, waardoor men zich gemakkelijker leert aanpassen. Ten tweede moeten wjj vooral niet uit het oog verliezen, dat het leven van de boerenbevolking in de laatste jaren al veel veranderd is en in den komenden, tijd nog belangrijk meer zal veranderen. Het is thans voor den boer niet meer voldoende om zich te bepalen tot het ge beuren op eigen erf en in de naaste omge ving, zooals dit eens was. Hij staat nu niet meer op zichzelf, doch wordt betrokken in het groote geheel. Hij moet kunnen concurreeren met anderen, hjj moet inzicht hebben in economische en maatschappelijke verhoudingen. Daartoe moet hij een zekere mate van ontwikkeling bezitten, en vooral in zijn jonge jaren moet hij zich in dezen veel verwerven. Doch wat voor den man geldt, geldt eveneens voor de vrouw in haar jonge jaren. Zij ook moet zicli kennis en inzicht ver werven. Een tijd in een andere omgeving kan haar daarin helpen. Voorts heeft dit bureau ten doel om de aanstaande leerkrachten bij het L.H.O.. die na een 2-jarige vooropleiding een 1/2 jaar in de praktijk moeten doorbrengen te helpen aan een goede omgeving, waar zij gelegenheid hebben om te werken en nog wat te leeren en waar zij vooral in aanraking met het practisch werk van den dag komen. Het ligt in de bedoeling, dat ook dit halve jaar zooveel mogelijk met gesloten beurzen wordt doorgebracht, zoodat dus de kosten aan voeding en eenige andere kosten gedekt worden, doordat de huis vrouw hierdoor een flinke hulp in huis heeft, aan wie zij geen loon heeft uit te betalen. Dit zal zelfs voor bepaalde huisvrou wen, die in andere tijden wel betaalde hulp hadden, doch daarvan nu wegens tijdsom standigheden moesten afzien en het zoo doende zeer druk kunnen hebbei^, een uit komst kunnen zijn! De huisvrouw is daar door op een weinig kostbare wijze (ver schillende voedingsmiddelen kunnen uil eigen bedrijf betrokken worden!) in de gelegenheid om eenigen tijd goede hulp te hebben, waardoor zij zelf van het over tollige werk ontlast kan worden of gele genheid vindt om achterstallig werk in te halen. Natuurlijk spreekt het, dat men geen misbruik van deze hulp mag maken door haar té veel en té zwaar werk op te dragen, doch evenmin behoeft men haai lis gast te beschouwen. Het is voor deze leerlingen van het grootste belang, dat zi, dien tijd zoo goed mogelijk besteden. Dcch ook andere gevallen kunnen zich voordoen, waarbij zij in een eigen gezir, welkom zullen zijn. Tenslotte wijzen wij er nog op, dat het niet uitgesloten is, dat in geen geval eenige vergoeding gegeven zou kunnen worden, indien het anders in dezen tjjd e bezwaarlijk mocht zijn een leerling tol zich te nemen. Doch bij voorkeur wordt ook hierbij net gesloten beurzen gewerkt. Wie dus hiervoor gevoelt, kan zich op geven bij de Secretaresse van genoemd bureau. Denk nu vooral niet: onze omgeving is daarvoor 'te eenvoudig! Waar de menschen hartelijk en zorgzaam ;ijn, daar toch zal men gaarne verblijven! (Alg. Holl. Landb.blad) WAT MANKEEREN DIE KIPPEN? Een onzer lezers uit Maasland Z.-H. schrijft ons de volgende briefkaart: „Ik heb den laatsten tijd veel last van sterfte onder mijn kippen. Ze krijgen eerst een blauwen, daarna een dorren kam met pukkels er op loopen een week, soms veer tien dagen, te kwijnen. Ook gaat het wel gepaard met kreupel zim. Het gebeurt ook wel, dat ze plotseling dood liggen p den mestvloer. Voeding en huisvesting zijn ongetwijfeld in orde Tot zoover onze abonné. De kortste en zekerste weg zou geweest zijn, dat vraagsteller een gestorven exem plaar per gefrankeerd postpakket opgezon den had naar de Rijksserum-inrichting te Rotterdam, waar men het onderzoek koste loos doet, en waar men ook ingericht is, om zulks te doen. Binnen een week, doorgaans al na een dag of vier, krijgt men den uitslag van het wetenschappelijk onderzoek. Wij willen echter gaarne de briefkaart beantwoorden, al moeten we zeggen, dat voorheen KLEMAN BEROHUIS LEVERT U BETERE EN IS GOEDKOOPER KANTOOR KERKPAD la SOEST Telef. 2180 Huis 2186 zuiver wollen Badcostuums voor Dames en Heeren F. C. Kuijpersiraat 10 - leief. 2169 het voor ons maar gissen is, omdat we niets weten aangaande de ontlasting, het gewicht der kippen, twee zaken, die bij vele ziekten een aanwijzing zyn, waar men iets aan heeft. Wanneer op de briefkaart niet gespro ken was van „pukkels op de kam", zou ik direct gezegd hebben: waarschijnlfijk tuberculose of vogeltering. Dan worden de kammen dor en bLuu\\\ ze krimpen meestal erg in. De ontlasting wordt op 't Laatst erg dun; enkele exem plaren "loopen mank of kreupel, de dieren worden buitengewoon licht en gaan ten slotte haast niet meer uit den weg, als men er bij komt. Het lijken dan beveder de skeletten, die alleen nog in beweging komen, als ze merken dat er gevoeraf wordt. Het is een typeerend verschijnsel van tuberculose, dat de patiënten bijna tot' 't laatst goed blijven eten, maar toch in- tusschen steeds magerder worden. Man keert een kip iets anders, dan is de eet lust direct weg! Tuberculose kippen loopen soms, zoo als gezegd, kreupel maar, dat zijn toch maar enkele exemplaren, de overigen loo pen op 't laatst wel allemaal stram, stijf. Wanneer men een 'tuberculose kip open maakt, ziet men doorgaans het volgende: de lever is grooter dan normaal, en be zet met pukkels of pokken ter grootte Zoo juist gaf HOOFD-COMMISSARIS Van POLITIE AMSTERDAM Eenen nieuwen „leger-order"; HOE hij aan die „order" kwam? In de laatste, warme dagen, Waarin ieder werd „gestoofd", Liepen véél van zijn getrouwen^ ZOOMAAR, met hun BLOOTE-hoofd! COMMISSARISSEN en KLERKEN. Rechercheurs, ja wie niet al; Weliswaar in „burger-kletding", Maar hij vond het toch: TE MAL. Daarbij: VADER voor zijn „mind'ren", Dacht hij óók aan „ZONNESTEEK"; Zoodat hem zijn nieuwe „order". Lang niet overbodig leek. En hij liet de DIENST-CHEFS weten; Dan en dan op MI IN BUREAU: Met „GELEGENHEID-GEZICHTEN", PEINSDEN die daar „zus en zoo". Toen na stille stonden PLECHTIG Sprak „HIJ": „Mannen, luister goed": „Voortaan draagt „in dienst" een ieder Als „ordentelijk" zijn hoed". „NIET MEER Uw Politie-schedel, ZON- (of MAAN) licht blootgesteld"; „Het vermindert de „PRESTIGE" Van een AMSTERDAMSCH Agent! Maar wat „HIJ" er NIET bij zeide Tot het hoogst verwonderd „stoetje": ,,'k Wil jelui steeds vangen kunnen. Zoo noodig „Onder een hoedje"! AD REM. Nadruk verboden. van een speldeknop tot een maiskorrel en de kleur van die pokken (tuberkeisj is grauw-wit. In dit geval spreekt men van levertuberculose. Een anderen keer vindt men verdikkin gen aan den dunnen darm (darm-'tuber- oulose) of wel tuberkels aan den eierstok. Geel vet is nergens te bespeuren, hei is ten slotte niets meer dan veeren, vel en ootten. De bloedsomloop is niet normaal meer, vandaar het dor worden van den kam, dit ten slotte geheel blauw kleurt. Tuberculose kippen zitten 's avonds vroeg op stok, 's morgens komen ze ei t laatst vandaan en op den dag kruipen ze weg aan 'n kant, buiten het zonnelicht, en gaan daar zkten treuren met voor uitgestoken borst en hangende, losse vleu gels. Hooren ze den maisbak, dan komt ei leven in 't skelet en loopt de patiënt, somt vallende, naar 't uitgestrooid voer. Wat onze vraagsteller bedoelt met „puk kels op den kam dat kan ik niet zeggen Was het winter, dan zou ik aan dipnihe- rie (pokken) kunnen denken. Deze ziekte uit zich op twee manieren: a. geel beslag (korsten) in den mond; b. pokken op den kam en de lellen, soms wel tot groote plakken aaneengegroeid over den heelen kop, net of 't schurft is. Maar om dezen lijd van 't jaar? En diphterie gaat nooit gepaard met kreupel OPGERICHT 1899 SOSCHSTRAAT 9 - BAARN ALLEEN EERSTE KWALITEITEN! TELEF. 330 POSTGIRO 146487 of lam loopen. Ik denk daarom vooral aan cuberculeuse en raad vraagsteller aan, z'n dieren eens ernstig gade te slaan op dt punten, hiervoor door mij aangegeven en tevens een exemplaar op te zenden naar Rotterdam. Ik raad dat met te meer klem, omdat tuberculose niet te genezen is, we kennen nog geen enkele remedie, dat doeltreffend geuleken is. Daarom moeten tuberculose kippen-wor- den afgemaakt en vernietigd. De besmet ting gaat over via de mest. Het hok en de naaste omgeving ervan zijn dus spoe dig besmet. Ontsmetting is dus gebieden de eisch. ,de créolineflesch mag niet ge spaard. Komen er weer kuikens op besmetten grond, dan begint het weer van voren af aan, en raakt men nimmer uit de ziekte. Daarom, wanneer zich meerdere geval len hebben voorgedaan, liefst alles oprui men, den boel grondig ontsmetten en dan verder zon en wind de rest laten doen. *Voorloopig dus geen andere dieren meer in dat hok en op dat terrein. 't Kan hard vallen, maar.... 't moet! Zend dus spoedig naar Rotterdam, dan weet je 't zéker, wat 't is. B. KANTONGERECHT TE AMERSFOORT A.T.O. ritten en K.L.M. pleiziervluchten. Vorige week werd het verbaal in deze behandeld. We mogen wel zeggen de verba len, want ook door Utrechtsche politie lijkt er een te zijn beteekend. Men herinnert zich dat verbalisanten en ook Openb. Ministerie in deze rondritten op Paasch-Zaterdag, -Zondag en -Maandag zagen een „geregel- den dienst" in den zin der wet, aangezien ook de uren van vertrek waren vastgesteld en gepubliceerd, deelname voor ieder vrij stond en het zich niet bepaalde tot een en kele keer. Het schriftelijk vonnis van den waarn. Kantonrechter mr. Stadig (vermoe delijk kan mr. van Son zijn plaats als Kan tonrechter over enkele weken weer inne men) werd vrijgesproken. Het gold hier met duurzame verkeersbelangen dienen. Of Openb. Ministerie in hooger beroep :al gaan, staat nog niet vast. UITSPRAKEN KANTONGERECHT. Loopen op verboden grond: W. S. Soest f 3 of 1 dag; H. R. idem. Arbeidswet: G. G. J. S. Soest f 25 of 10 dagen; dezelfde idem, J. van de B. Soest f 3 of 1 dag. Met auto de veiligheid van verkeer in ge vaar brengen: H. G. Ri Soest f 2 of 1 dag. Zonder vergunning venten te Soest, D. D. Utrecht f 2 of 1 dag. NED. HERV. GEM. TE SOEST. Zondag 19 Juni, Kerk v.m. 10 uur: Ds. Groeneveld. n.m. 6 uur: Ds. v. Schaick, Bediening H. Doop. Ejmmakerk, v.m. 10 uur: Ds. J. H. Gunning van Bilthoven. n.m. 6 uur: Ds. Groeneveld, Bediening H. Doop. HERV. (GER.) EVANG. Spoorstraat Zondag 19 Juni v.m. 10 uur: De Eerw. heer van Dam van Utrecht, n.m. 6 uur: Ds. C. J. v. d. Graaf, van Nykerk* CHRISTELIJK GEREFORMEERDE GEMEENTE SOESTDIJK Zondag 19 Juni v.m. 10 uur en nam. 6 uurGodsdienstoefening. Dinsdag 21 Juni nam. 7.30 uur: Ds. W. Bjjleveld van Haarlem, Doopsbediening. VEREENIGING VAN VRIJZINNIG- GODSDIENSTIGEN. Zondag 19 Juni v.m. 10.30 uur: Dr. C. E. Hooykaas van Rotterdam. (Alg. Holl. Landb.blad) voorheen R. FRESE. Hofleveranciers. BAARN. Vleeschhouwerij Varkensslachterij Nijverheidstraat 13 Telefoon 31 BESLIST EERSTE KWALITEIT Dagelijks hooren en bezorgen.

De Soester | 1932 | | pagina 2