:ater U 0 LSIUIS i P AA SCH-EXPOSITIE 1934 aar iea Kus :in IVI c h HEEREN MODE-MAGAZIJN CjJeorge defH aan. J. L. HOKSBERGEN id /I >r Uw REG ïl - Soest Soesterberg O^Plaatselijk Nieuws^ O Tel. 480 I SOBTDUK HET SCH00NMAAKSP00K Kleine Advertenties Te koop Te koop Te koop J v. Duinkerken ui ags 10 en Eetf Zeer 'Met BUITENGEWONE STAATS- COURANT VAN WOENSDAG. Een buitengewone Staatscourant bevatte de volgende kennisgeving van het overlijden van H.M. de Konin gin-Moeder: Het heeft God behaagd mijn be minde Moeder na een kort ziekbed tot zich te roepen. Zij is hedenmor gen zacht ingeslapen. Het is met die pe droefheid, dat ik daarvan kennis geef. Ik ben overtuigd van aller dee- len in mijn smart en die van de mij ne en in het verlies, dat haar over lijden voor het gansche vovlk, zoo hier als overzee beteekent. w.g. Wilhelmina. 's-Gravenhage, 20 Maart 1934. HET EERE-COMITé Het eere-comité voor de groote vliegde- monstratie van de militaire vliegers te Soesterberg, te houden ten bate van het Nationaal Luchtvaartfonds op Zaterdag 19 M,ei a.s., is als volgt geconstitueerd: ,Eere-voorzitter mr. C. J. Baron v. Tuyll van Serooskerken, burgemeester van Zeist, Kamerheer in R.D. van H.M. de Koningin. Eere-leden van de gemeente Zeist: G. van der Aa, assuradeur; mr. F. A. Beun- ke, wethouder van Zeist; F. A. Hoeffer, generaalmajoor der Art. b.d.; mr. H. T. 's Jacob, oud-Commissaris der Koningin in de Provincie Utrecht; R. May, bankier; Jhr. C. A. de Pesters, kamerheer bij H.M. de Koningin-Moeder; Jhr. G. F. van Tets van Goidschalxoord, lrd van den gemeen teraad van Zeist; K. G. Ubbens, generaal majoor der Inf. b.d. Van de gemeente Soest: mr. G. Deketh, burgemeester van Soest; F. M. Albarda, oud-burgemeester van Zuid-Laren; G. J. A. baron van Hardenbroek van Ammerstol; A. O. Dammers, notaris; J. S. van Duren, lid van den, gemeenteraad; jhr. R. A. van Holthe tot Echten; A. G. Oldigs, consul A.N.W.B. ZANGUITVOERING „SOLI DEO GLORIA." Door de Chr. Gem. Zangvereeniging „So- li Deo Gloria", directeur Chr. Karstens, werd met welwillende medewerking van mevr. Hamer, piano en den heer A. Kok, viool, op Wloensd.avond 14 Mrt. een uitvoe. ring gegeven in de concertzaal van ,,'t Zwaantje" alhier. Stampvol was de zaal, toen de voorzitter der vereeniging, de heer Hamer, alle aanwezigen hartelijk welkom heette, in het bijzonder kolonel en mevrouw Oudendijk, ir. en mvr. Ingenegeren,, mevr. Hamer, den heer Kok en de afgevaardigden van andere vereenigingen, waarna spreker voor ging in gebed. Dan had de uitvoering plaats, die een succes werd. Ingezet met het frissche bondslied, maakten de beide volgende num mers, gezongen door het gem. koor, dade lijk den indruk, dat dit sedert verleden, jaar goed vooruit is gegaan. Die indruk bleef in de volgende nummers onverzwakt. „God is mijn lied" en, „Zij zullen het niet heb ben" klonken mooi en krachtig; de solo zang van den tenor in het laatste nummer werd over 't geheel zuiver vertolkt. Ook het meisjeskoor is vooruitgegaan, zoowel dat van groote als kleine meisjes. De prettige liedjes werden goed en opge wekt gezongen, terwijl de uitspraak zeer duidelijk was. Bij het kinderkoor der jon gens bevond zich een enkele stem, die ech ter overmoedig dreigde te worden. De nummers voor piano en viool werden zeer goed uitgevoerd. Fijn en voornaam was het spel in Sonate IV van Mozart. Ook in de andere nummers bleken mevr. Hamer en de heer Kok aan elkaar gewaagd. Even zoo in de begeleiding der zangnummers gaf mevr. Hamer beheerscht spel. De keuze der zangnummers was ook zeer gelukkig te noemen, wijl een voorname plaats was ingeruimd aan het Hollandsche lied. In zijn toespraak kon de eere-voorzitter, ds. Tuinstra, met voldoening wijzen op de vorderingen van „Soli Deo Gloria", hier aan een opwekking verbindend aan het adres van de jeugd, om werkend lid te wor den. Meer dan ooit, zegt spreker, heeft on ze tijd behoefte aan levensmoed en levens kracht. Deze kunnen ook versterkt worden, wanneer de ontroeringen van het hart in 't lied kunnen worden omgezet. Onder applaus werden mevr. Hamer door het koor bloemen aangeboden. Met dankgebed werd deze zeer geslaag den avond gesloten. DE WONDEREN UIT HET BIJEN LEVEN. Voor het Departement SoesterbergHuis ter Heide der maatschappij tot nut van 't algemeen, werd Donderdagavond 15 Maart in „Huis ten Halve" alhier door den heer Wl v. d. Broek te Soesterberg, secretaris der vereeniging tot bevordering der bijen teelt, een lezing met lichtbeelden gehouden over „De wonderen uit het bijenleven". Bij den rijkdom aan détails zullen we volstaan met van deze lezing slechts een ruwe schets te geven. Na gewezen te hebben op het groote nut der bijen, die niet alleen honingwinners en -bereiders zijn, doch ook hun nuttige diensten verrichten bij de fruitteelt en land bouw in het bestuivingsproces, liet spreker ons aan de hand van duidelijke lichtbeelden het leven van een bijenvolk gedurende een vol jaar volgen. In den winter is er rust in de korven of kasten. Mén leeft er van de provisie, in den bloeitijd vergaard en na afloop door den imker genaast, die in de plaats daarvan een oplossing van gedenatureerde, accijns vrije suiker toedient, welke door «je regee ring verstrekt wordt. Op den eersten vliegdag in 't voorjaar vliegen duizenden bijen uit, zich ontlastend van de overtollige stoffen, welke zij in den winter niet konden kwijt raken. Voor den imker is dit een prettig bewijs, dat zij den winter goed zijn doorgekomen. Vooral in de maanden Mei en Juni heeft een groote toeneming plaats van de sterkte der bijenvolken, doordat het broed, dat de koningin aanzet, dagelijks uitloopt. De voe dering heeft in de eerste drie dagen plaats door de jongste, dan door de ouderen. De ontwikkeling van ei tot larve en werkbij duurt 21 dagen, tot dar 24 en tot koningin 16 dagen en is afhankelijk van de hoeveel heid toegediend voedsel. In een volk bevindt zich slechts één ko ningin; twee verdragen er zich niet in. Komt uit een der cellen een jonge koningin uit, dan heeft er splitsing plaats en verlaat de oude koningin, gevolgd door een deel der bijen, met veel geraas den. korf. Deze zwerm gaat een nieuwe kolonie stichten. De imker zorgt, dat hij dien zwerm op vangt. Het leven der darren, de mannetjes-bijen is zeer tragisch. De paring kost hem den dood, terwijl de overige darren, zoodra er geen jonge koninginnen meer zijn, in den darrenslag worden ondervoed, doodgesto ken of uitgestooten. Elke bij werkt in de kolonie alleen voor de gemeenschap. Er heerscht hierbij een streng doorgevoerde arbeidsverdeeling, die men onderscheiden kan in een buiten- en binnendienst. Bij den laatste kent rnen de raatbouwers, die was afscheiden voor den bouw der zes-hoekige cellen, de aanne mers van den nectar, de schoonmakers der woning, de wachters bij het vlieggat, die met hun trillende vleugels de luchtcirculatie onderhouden en tevens de waterrijke nec tar doen verdampen, die ook tengevolge van de broedtemperatuur nog verder wordt ingedampt. De bijen* bestemd voor den buitendienst, vergaren de nectar uit de bloemen. Bij den honingoogst worden de raten stuk voor stuk uit de kasten genomen; bij de korven daarentegen worden ze uitgebroken. Na ontzegeling van het waschdeksel wordt de honing meestal in een soort van centrifuge geslingerd. De honing, welke in winkels wordt ver kocht, is voor 93 van buitenlandsche herkomst. Voor de organisatie van Neder- landsche imkers werd een rijksmerk inge steld. Om dit te kunnen voeren, staat men onder strenge controle, zoowel wat betreft het artikel als het toezicht op gereedschap pen, de behandeling der bijenvolken enz. Het honingmonster moet ook voldoen aan de warenwet. Er bestaan verschillende systemen om de kasten op te stellen. In ons land zijn ze vrij opgesteld. Wereldbekend en eenig in haar soort is de bijenmarkt te Veenendaal, die vermoe delijk sinds de middeleeuwen al bestaat en eiken tweeden Dinsdag in Juli gehouden wordt. Daar worden de nieuwe, jonge vol ken verhandeld. Is Veenendaal de zwerm,, markt, in Amersfoort daarentegen komen ZONNEGLOREN". De afd. Soest hield vorige week Vrijdag avond om 8 uur in het lokaal der Emma- kerk de jaarvergadering onder praesidium van ds. J. I. van Schaick, welke zeer matig bezocht was. Na gebed riep spreker allen het welkom toe en constateert dat de be langstelling voor vergaderingen over 't al gemeen niet groot is. En het is zoo goed dergelijke vergaderingen bij te wonen, daar T.B.C.-bestrijding zeer noodig is, want ve len zien dit soms te laat in. Daarna las de w.n. secretaris dr. Zalman de notulen voor d.d. 143'33, opgesteld door Mievrouw Barg, die bedankt heeft en waarvoor haar dank werd gebracht. Daarop las dr. Zal man voor het jaarverslag 1933 der afd. Soest, die thans 4 jaar bestaat en 85' leden telt. Er werden 2 bestuurs- en 2 ledenver gaderingen gehouden en in het bestuur ge kozen Dr. Röell en ds. Groeneveld. Gaarne zag spreker het aantal leden en donateurs verdubbeld. Het voordeelig saldo bedraagt f 61.11. Nadat de secretaris-penningmeester was dank gebracht, vraagt de praeses of er interesse bestaat om een excursie te maken naar Zonnegloren; ds. Groeneveld vraagt of deze niet gekoppeld kan worden aan de te bezoeken jaarvergadering om en bij den 13den Juli a.s., welke altijd zeer op gewekt wordt gevierd, met de leden der afdeeling uit het geheele land. De praeses zag verder gaarne dat er een commissie werd gekozen die de taak op zich nam om namens de afdeeling Soest, ter gelegenheid van het le lustrum op de te houden jaar vergadering in '35 aan Zonnegloren een cadeau te kunnen aanbieden. Als voorzit ster der commissie werd gekozen Mevr. Landweerde Visser, die een comité zal samen stellen. Wederom zal gewerkt wor den met lepeltjes. Door Dr. Röell werd me degedeeld dat het geschonken legaat be stemd moet worden voor een paviljoen voor 12 patiënten der Ned. Herv. kerk uit Zeeland, doch dat tijdelijk als kindersana torium dienst zal doen. Voor een kinder sanatorium zou noodig zijn 3 ton. Na dit officieele gedeelte werden door dr. Zalman eenige lantaarnplaatjes getoond, toegelicht door dr. Röell, over den arbeid der consul- tatiebureaux. Dit werk is ter hand genomen op aanwijzing van Prof. dr. Koch, de ont dekker der tuberculosebacil. Spreker prees het werk der bureaux wat een staatszaak is eni deelt mede dat de sterfte hier te lande 2x minder is dan in Frankrijk en 3x m. dan in Hongarije. De arbeid op de bureaux is schitterend geregeld, vooral de Röntgen, installatie doet prachtig werk. Getoond werden o.a. de bureaux uit Amsterdam, HEEREN-MODES HOEDEN-PETTEN VWCCDt»TQAAT44 PQ3TQCK. I73Ö79 op de voorjaarsmarkt de overwinterde vol ken. De voorzitster, mejuffrouw de Holl, bracht den spreker hartelijk dank voor zijn zeer interessante lezing, waarnaar met on verdeelde aandacht geluisterd werd. UITGESTELD. In verband met het overlijden van H.M. de KoninginsMoeder werd het |in deze week alhier te geven Oratorium „Die Pas- sion" voorloopig uitgesteld. Evenzoo de propaganda-avond van de afdeeling Soes terberg van Volksonderwijs, welke nu op Woensdag 28 Maart a.s. is vastgesteld. A. G. A. V. S. Onze populaire gymnastiek- en athletiek. vereeniging A.G.A.V.S., die in 1930 werd opgericht, zal het volgende jaar dus reeds vijf jaar bestaan, welk feit zij dan op waar dige 'wijze hoopt te kunnen vieren. Zoo zal, indien mogelijk, o.m. een groep keurtur- ners van Nederland worden uitgenoodigd, wier eerste klas verrichtingen voor onze kleine plaats, een'niet alledaagsch schouw spel zullen opleveren. Dat er aan de voor bereiding van zulk een lustrum heel wat werk vast zit, weet een ieder, die wel eens zoo iets heeft meegemaakt. En dat het geld kost, dat is vanzelfsprekend. Daar de kasmiddelen van A.G.A.V.S. echter niet toereikend zijn, zoo zal zij, ter vervulling van bovengenoemde ;plannen, in dit jaar een fancy-fair houden, vermoe delijk half October. En ooK met de orga nisatie hiervoor wenscht men, zoo tijdig mogelijk aan te vangen. Gezien de algemeene beteekenis van A.G.A.V.S., moet de opzet wel kans van slagen hebben. Wie dan voor dit sympa thieke doel wat vervaardigen of afstaan wil, kan nu reeds terecht bij de Heeren Smits, Rademakerstrgat en van Werkho ven, Postweg, die zich gaarne met de ont vangst belasten. (voorheen R. FRESE Hofleveranciers BAARN Vleeschhouwerij Varkensslachterij BESLIST EERSTE KWALITEIT Nijverheidstraat 13 Telefoon 31 den Haag e.a. als - ook het werk der ver pleegsters. Ds. van, Schaick maakte zich tot tolk der vergadering door dr. Röell harte lijk te danken en gelooft vast en zeker met dezen arbeid den bestijder in Gods werk te zien door hulp te verleenen aan dengenen die hulp van noode heeft. Het waren een paar goede uren die wij daar hebben door gebracht. CRISIS ZUIVEL CENTRALE. Voor een druk bezochte vergadering, om half 8 Maandagavond in de Gouden Ploeg, bijgewoond door leden der A. B. T. B., C. B. T. B. en, der melkcoöperatie en om half negen door de melkslijters, welke zoodoende tot ruim half elf voortduurde, sprak de heer L. J. de Rooy, uit Utrecht, Secretaris van den Bond van Melkveehou ders, aldaar. De praeses der gecombineerde vergadering, de heer J. Dorrestein, alhier, riep allen het welkom toe en gaf daarop het woord aan den spreker. Deze consta teerde, dat de toestand sinds de laatst gehouden vergadering gewijzigd is, daar hier door de boeren gevraagd 'was om te komen tot de wettelijke regeling, waar van de beslissing van hun zelf afhing, want deze regeling moet voor de volle 100 gewild zijn. Want de crisis-Zuivel-Centrale stelt zich op een breed standpunt daar alle landbouworganisaties het er mede eens moeten zijn. Op die vergadering, die toen is gehouden, was men voor 75 voor dé wettelijke regeling, waarover de commissie van advies tc Utrecht rapport heeft uitge bracht aan Den. Haag. Voor een 10-tal plaatsen was deze aanvraag al binnen ge komen, maar hetresultaat was, dat men kon krijgen een half vrijwillige of een wet telijke regeling, daar de boeren in Weste lijk Nederland een, geheel andere positie innamen dan die in de overige provincie's. Hier geldt vooral het consumptievraagstuk als No. 1, bij een ander deel der beevolking de zuivelbereiding. Op de consumptiemelk- regeling is het geheele bedrijf opgebouwd, daarom moest voor West Nederland een andere regeling getroffen worden dan voor de overige 8 provincies. Daarbij zijn de boeren in de Noordelijke provinciën veel beter georganiseerd, waarbij men in bet Westen ver achter staat. Aan het belang van het bedrijf zit toch een zedelijke en moreele kant, die niet uit het oog mag worden verloren, daar alles gaat Boenders, sponzen, stoffers, blikken, Bergen dekens, om te stikken; Bedden, loopers, kleeden, zeilen Wagens vol met natte dweilen: Alles moet thans overhoop, 't Lijkt finale uitverkoop! Emmers, tonnen, teilen, kuipen, Nergens vrij, om weg te kruipen; Schotels, borden, kopjes, glazen. Schilderijen, beeldjes, vazen: Alles moet geboend, gesopt, Afgewasschen, uitgeklopt. Nieuw behang en over kwasten, Boenwas voor de linnenkasten; Witkalk voor plafond en muren* Ata, prima om te schuren: Alles krijgt 'n nieuwe glans, Niets ontspringt den schoonmaakdans. Metselaars en timmerlieden Komen thans hun diensten bieden; Schilders, smeden en behangers, 't Huis lijkt vol met liedjeszangers, 't Vrouwvolk gilt er tusschendoor: Fluitconcert en schoonmaakkoor. Boeken, kranten en schrifturen, Vaak verhuisd naar kachelvuren; Zelfs je pijp en je sigaren Zijn niet veilig te bewaren: Schoonmaakwoede in het huis, Voor Meneer het grootste kruis. Schoonmaak is der vrouwen glorie, Dan eerst kraait haar haan victorie; Plassen, schuren, poetsen, boenen, Nog geen tijd om „daag" te zoenen: Troost je, 't zal wel beter gaan, Als de schoonmaak is gedaan. Dl XI. zooals de Regeeringscommissaris het heeft vastgesteld om bij het nieuwe contract de boer, maar ook de handel tot zijn recht te laten komen. Vooral den melkvee houder moet goed uitzien, daar het hier een technisch belang geldt en deze moet ver zorgd worden door de Centrale Landbou wersorganisaties. Daarom oordeelde de Zuivelcentrale voor de meeste plaatsen een wettelijke regeling niet goed, vooral voor de kleine plaatsen, maar heeft reeds hier en daar ingesteld een crisis-melkcommassie, welke den inkoopprijs vaststelt. En als dit deel van den arbeid goed wordt vastge legd en daaraan de hand gehouden, dan kan het niet anders, of gedragen door de belanghebbenden zelf zal dit de beide tak ken van het bedrijf ten goede komen. Deze crisis-melkcursus bestaat uit 3 per sonen, gekozen uit de diverse boerenorga- nisaties en die der melkverkoopers (slijters) met als voorzitter dr. S. Stuurman, direc teur inelkcontrólestation Utrecht. In vele plaatsen is de commissie reeds samen ge steld, hier is zij Donderdagavond gekozen. Deze commissie reikt aan de slijters 'n ver_ gunning uit met reglement der commissie. Bij niet punctueel nakomen volgt straf. Concurrentie is dan geheel buitengesloten; men krijgt één vaste straatprijs, om te ge raken tot een gezonde basis voor het boe renbedrijf en dat der slijters. Spreker noemde de crisiswetten een uit beelding van de armoede van het bedrijf. Nadat vele vragen waren gesteld en be- mtwoord, sloot de praeses na dank aan den inleider, deze zeer geanimeerde ver gadering. DAMNIEUWS O. D. G. Hieronder vermelden we de uitslagen van nog enkele partijen die afgebroken waren en j.1. Woensdag werden uitgespeeld: P. ReeringhS. de Zoete 02 Chr. BakkerH. Bakker 20 W. H'engerChr. Bakker 02 H. BakkerW\ E. Jas 20 H. Bakker Jr.Th. Bakker 02 Wij maken tevens melding van het voor nemen van het O.D.G.-bestuur om groe- penwedstrijden te organiseeren. Aan deze wedstrijden zal ook een groep voor nieuwe lingen worden verbonden, zoodat we hier voor de Soester damliefhebbers uitnoodi- gen. Voor iedere groep zal een of meer prijzen beschikbaar zijn. Vermoedelijk be ginnen deze wedstrijden Woensdag 4 April, en kunnen damliefhebbers zich reeds voor dezen wedstrijden opgeven. SOESTER SCHAAKCLUB Van bovenstaande club meldt men ons dat Dinsdag in de gehouden winter-wed- strijd nog de volgende uitslagen zijn te ver_ melden. In groep I is alleen gespeeld de partij Timmer Sr.IWickel, welke werd af gebroken; in deze groep zit niet veel schot en de heeren worden opgewekt hun partij en in te halen. Groep II: C. P. AmelunxcenC. de Jong 01; Ph. HoekJ. Thomasze 10; ook hier worden de heeren, die achtersetand hebben ver zocht met spoed hun partijen in te halen. Groep III: J. H. VerzaalK. Post Sr. 01 J. J. Plemper van BalenP. Olie 01 A. de Vries—J. J. W. Blom 1—0 Joh. J. Roorda-P. C. Zonneveld 10 In deze groep begint al eenige teekening te komen. De grootste verrassing geven wel de heeren Verzaal en G. J. de Vries. Als succesen kan nog worden, medege deeld, dat het bestuur van de arbiters het bericht heeft ontvangen dat de wedstrijd op 13 Februari tegen de Pion te Hilver sum in het voordeel voor Soest is uitge vallen, daar de partij van Schreuder en de partij van de Regt voor Soest is gewonnen verklaart, terwijl de partij Wickel voor Soest verloren ging. De eindstand wordt hierdoor in het voordeel voor Soest. Hierdopr zal voor Soest nu nog een beslissingswedstrijd gespeeld moeten wor den om het kampioenschap 3e klasse. Nog wordt gemeld dat de voorzitter het nieuye lid, den heer J. G. Brandsma installeerde, waardoor het aantal leden op 29 komt te staan. Voor de Simultaan-seance der Wereld kampioene op Dinsdag 27 Maart a.s. zijn alle belangstellenden van harte welkom. Verzocht wordt om 7.15 uur aanwezig te zijn 'n het clublokaal „de Viersprong" (Nieuwerhoek) Soestdijk. Aan de leden wordt verzocht stukken en borden mede te brengen. van 15 regels f 0.75. Elke regel meer f 0.15. Bij vooruitbetaling te voldoen. 4 maal plaatsen, 3 maal be rekend. Voor bewijsnummer moet 5 cent in rekening worden gebracht. Reeds 4-0 jaar gebruik ik Homoeopatische Middelen Ik heb ze nu van de fabriek van Prof. Dr Fr. Mauch Göppingen gegr. 1865 Deze zijn minstens evengoed als de andere merken Prijs per gewoon fleschje van 10 gr. 55 cent Dat is hetzelfde kwantum en even goede kwaliteit als bij anderen 80 cent kost GOOI UW KWARTJES NIET NOODELOOS WEG R. H. LOEN - v. Lenneplaan 62 - Soest Gevestigd MARY VAN DUSSELDORP HEILGYMNASTE MASSEUSE L. BERGSTRAAT 22 SOESTDIJK Hortensia A zalia en SNIJBLOEMEN steeds in voorraad. (Violenplanten 2 cent) Aanleg van en onderhoud van Tuinen NOORDERWjEG 33 SOESTDIJK R. VAN WOUDENBERG F100.- belooning Die net jongmensch aan werk helpt. Brieven ender No. 60 aan het bureau van dit blad. 4 STOELEN en 2 CRAPEAUDS Te zien: LAANSTRAAT IA. 250 gulden ter leen 'gevraagd door net persoon met vast werk. Wekel. cf mnd. afl. Brieven onder lett. G aan het bureau van dit blad. Te huur Soesterbergschestraat: huis, bev. 7 kam., keuken, kelder, gas, waterl., electra. Huur prijs f 400.Te bevragen C. J. v. Oosten, Van Weedestraat 37, Soestdijk. Agent <jer Groninger Br. Waarb. Maatschappij. Te huur Groot woonhuis, bev. 5 kamers, badkam.. keuken, gr. zolder, schuur, voor. en ach tertuin. Huur f 6.50 per week. Dag. te bez. Braamweg 94. Te bevragen: P. W. DUIN, Jr., Spoorstraat 31, Telef. 861. Ga per Auto GEMAKKELIJK EN GOEDKOOP 6 CENT PER K.M. R. H. LOEN Jr - v. LENNEPLAAN 62 Gevraagd per l April een net dagmeisje Zi'ch aan te melden Plasweg 37, Soest tusschen 8 en 9 uur nam. Schrijfmachine, merk Olivier en Philips Radiotoestel, beide z. g. a. n. Prijs resp. f 50 en f 60. Te bevragen: Hartmanlaan 40. WIJ ONTVINGEN HEDEN: DEEL 7 BRUINTJE BEER N.V. le SOESTER EL. DRUKKERIJ VAN WEEDESTRAAT 7 - SOESTDIJK 1 wit Eng. Ledikant a f 4.1 gelakt Kin derled. met matras k f 5.Alles in goeden staat. Van Lenneplaan 2. Te huur Goed gem., ben. suite (zit- en sl.kam.), vrije keuken op eersten st. aan Hoofdweg Prijs billijk. Adres bur. van dit blad. Leerares is genegen aan huis LES TE GEVEN in patroonteekenen, knippen en naaien. Brieven franco onder letter A. aan het bureau van dit blad. Ifoor de Zaai Stamslaboonen, dubb. zonder draad, oogst 1933, a 35 cent per pond. W. Gravemaker, Nieuweweg 29A. Soest W. BOS, SOESTERBERGSCHESTR. 13 Maakt aan het geachte publiek bekend, dat hij zijn LUXE AUTO VERHUURD tegen scherp concureerende prijzen Beleefd aanbevelend: Soesterbergschestraat 13 Telef. 922 Vruchtboomen Nog een gedeelte Vruchtboomen. Sierhees ters en vaste planten te koop. Adres: Van Lenneplaan 2, bij Eikenlaan. TE KOOP een groote partij prima KOEMEST 13.— per voer thuis gebracht Beetzlaan 41 •f. J. Siebbeles Gedipl. Zieken- en Kraamverpleegster Oranjelaan 18 TELEFOON 457 SOESTDIJK Permanent- Wave voor de Paschen met E.T.-toestel PRIJS f 2.50 Heerenpermanent f 1.50 geheel compleet 6 maanden gar. L. RUIFROK KAPPER LAANSTRAAT 111 BAARN naast Utr. groentenhal - Zendt briefkaart m. Soest JDAG gcj IR ten aS! rorden ntelijk -glaan, kamp. f tg van va.'.p-Ont- slc-.I-n g«- ter.irkeer- der. »P bij ingt.® Soti Bun ïoemd, seth. 'fg* Nc a dat de TEN j - op 10. emnes. WO; zal op avonds te i fc'-4 uur. T':i 1934. f van Langestrai De Mak publiek vt MAART c des v.m. gang Lan| Magnlfie w.o. mode salon-, ee menten, d bels. fraan nen w.o. i derstukker klokken i fauteuils, kaarsenkri ken. eetsei ter tapijtei ten,, loopt kleedjes, w.o. etui en trapna. boekenkas lousiekastj club-, naai en hangka keukengey sjoelbakke matrassen, en dito - nachtkastj inventaris, wit email koffers, tr Alles tc van 2 tot 9 tot 6 ui Orders i noemde N Dagelijk bracht woi haald. Dah am en klc - adiolen op alanten voo. 0 cent, zeer> naam en f nrozen k'. eraguza 45 bloem- nd. E v'JE 17. Zware Vri C. KRAAY KWEEKLU te bezicht Uw ad De I betaalt onc deeltelijke zilver, kh: opruiming» Winkelgce bekend ad; 103, Amer jindag 28 Maart: H< erk welk ooit doe gespeeld, bijgesta; an Robert Stolz m, hitterend geheel ja Een prQgran Een programn 5.90 16.50 U.50 11.50 19750 32— ilm". /t 7

De Soester | 1934 | | pagina 2