Café „Hoi 04 Voor de Vrouw pO Nieuw Wij brengen U de nieuwste snufjes op het gebied van DAMESTASSCHEN De twee machten in het leven. Wij verkoopen: N.V. Eerste Soester Electr. Drukkerij FElILLETQN Wij zijn agent van het auteur: JEl TE F 0 Zoo mooi en billijk koopt U ze nergens H. V. Eerste Soester Electr. Drukkerij 0 v. Weedestr. 7 - Telefoon 962 f Filiaal Soesterbergschestraat No. S. DE VERLIEFDE HARING. (Een sprookje). door Kees Spotvogel. Er leefde, 't is waar gebeurd op m'n eer. Een glinsterende haring in 't ijsselmeer. Een „Don Juan" in zijn visschensoort, En had velen, de gemoedsrust verstoord. Hij leefde steeds dartel, was altijd vroolijk, En voor een meije altijd vriendelijk en oolijk. De nestor der haringen zij eens op een keer, Zeg kom jij eens nader, en luister jonge heer. Jij maakt 't den laatsten tijd wat al te bont, De roep van je streken, gaan 't IJsselmeer rond. Bedrieg je geen meisjes, dan zit je in de kroeg. Niet dat ik er kom, maar 'k weet meer als genoeg. Je huid is zoo glinsterend, je hebt vast weer plannen, Maar je streken zijn uit, of je wordt hier verbannen. Kies toch een vrouwtje, we leven niet duur. En vlak bij Schokland weet ik een woning te huur. Daar woont „Zilversnoekje", een heerlijk mooi meisje, Viert daarmee bruiloft, maak een huwe lijksreisje. Eerst was 't fuifnummer wel wat van streek. Van 't onderhoud met opa, en zijn lang dradige preek. En dacht, 'k laat de meisjes van avond hier loopen, 'k Ga in een kroeg, vlak bij Urk, een bor reltje koopen. Daar was hij niet zoo bekend en zou 't er op wagen. Om voor variatie een Urker meisje te vragen. Hij zwom rustig naar Urk, zag al de kroeg Maar hield plotseling stil, toen een lief stemmetje vroeg: Zoo alleen aan den wandel? Is dat je Zon- dagsche jas? Wfat ben jij een lief ventje, zoo iets komt van pas. Eerst keek hij heel woedend, 't kon hem niets schelen Maar toen, neen maar, een lief kind om te stelen. Zij zwom wat vooruit, hij volgde met een vaartje En kwispelde! voortdurend met z'n zil veren staartje. En zei: lieve schat, als we elkaar nu eens kusten? En een kop chocola, dat zal je wel lusten? Maar zij had eenige routine op dat gebied, En zei, hoepel maar op, ik vertrouw je niet. Maar hij gaf geen kamp, hij kende de vrouwen, Sprak over vrijen, maar ook over trouwen. Hij wist een heerlijke woning, heel netjes, niet duur. En voor jongeluidjes te koop of te hu.ur. Dus als je mij lief hebt wil dan met mij keeren, Of anders laat ik uit wanhoop me marinee ren. Zij liet zich bepraten, er zwommen meer paartjes Van Schokland en Urk, met hun zilveren staartjes. En zei toen heel vriend'lijk: 'k wil wel met je keeren, Mbar beloof mij dan ook, dat je mij fietsen zult leeren. En als ik dat kan, dan heb ik mijn zin, Koop dan een auto, daar kunnen wij beiden dan in. Hij beloofde haar alles, maar zag niet 't net, Des visschers en toen was 't gedaan met de pret. Want hoe zij ook spartelden, hoe hoog zij ook sprongen, Hun vrijheid was weg, 't laatste liedje ge zongen. Met honderden anderen naar Urk toege bracht. En aan liefde, fiets en auto, in 't geheel niet gedacht. En nu 't eind van dit zeer droevige liefl, VVfil ik even vertellen, al overstelpt mij 't verdriet. Want, meisje en jongen kwamen in inma- kershanden Die in een flesch azijn hen deden belanden. Hij lag op den bodem, naast een groote augurk. Zij er naast met haar lief kopje, op 't schoo- ne eiland Urk. naar het Engelscb van LILLIAS CAMPBELL DAVIDSON. (Nadruk verboden) 25) Een mooi fort, zei Launcelo-t weer, naar Ricasole wijzend. En een sterk fort. O, zoo sterk! Houdt alle slechte mannen er buiten, maar daar binnen zijn er ook wel eens slechte. O, ja, er zijn overal goede en slechte menschen. Ja, soms moordenaars. En dan denken ze, dat niemand het weet! Wat bedoel je? Spreek je daar van een moordenaar? Och, neen, signor; ik weet niets. Launcelot wierp een onderzoekenden blik dien kant uit. Hij stak de hand in den zak en haalde een souverein te voorschijn. Als je mij iets kunt vertellen van Ri casole, dan heb ik daar wel wat voor over. Kijk! Met gretigen blik keek de man naar het goudstuk, maar jammerde: Heel arm, signor, heel arm! Geef het toch maar! Neen, neen. Als je mij niets vertelt, geef ik je ook niets! En reeds verdween de hand met den souvereign in de richting naar zijn zak. Dit was toch te veel voor Carlo, die nu op huilerigen toon zei: Signor, geef het mij nu. Ik weet niets, dus kan ik ook niet in ongelegenheid ko men. Maar mijn arme zieke broer weet wel iets. Hij zal het u vertellen. OVER WITTE ROKKEN EN SPORTIEVE JAPONNETJES. Als we de toonaangevende zaken op het gebied van de betere damesconfectie mo gen gelooven, dan is geen enkele zomer uitrusting compleet zonder een paar witte rokken, die dan met een overhemdje of een jumpertje op heete dagen en dan nog liefst aan het strand of zoo gedra gen worden. Ze zijn ruim en eenvoudig van model en erg makkelijk in het dragen, bo vendien goed waschbaar, omdat ze van pi qué of linnen, een fijn tweedweefsel of corduroy uitgevoerd worden. De teeke- ning geeft er een paar modellen van weer. Het allernieuwste op het gebied van de sportieve kleeding die men voor het gemak „spectator sports costumes", sport- costumes voor toeschouwers noemt, zoo dat wc ze toch kunnen dragen, al hebben we nog nooit aan sport gedaan! is touw! Ondernemende touwfabrikanten in ons land hebben sedert kort vloerbedek king, loopers enz. van touw gevlochten aan de markt gebracht, evenzoo onderne mende mode-fabrikanten in Amerika bren gen het nieuwtje van sportcostumes, heele japonnetjes, losse rokken, sweaters, ja zelfs schoenen, handtasschen, baretten ge breid van touw. Maar om dan nog even op die effen witte rokken terug te komen,- daar wordt dikwijls dan een overhemdje van een vroolijk geruit of gestreept linnen of katoenen stofje op gedragen. Heele ge ruite japonnetjes, met korte pofmouwjes zijn ook heel populair. U weet wel van die ruitjes, waar we wel keukengordijntjes van maken! Doch, keukengordijntjes of niet, de japonnetjes staan werkelijk snoezig! We zien verder van voren op japonnen en rok ken veel garneering van groote knoopen, sotns over de heele lengte. Soms zien we ze ook op een rij om het middel, alsof rok en bloes daar aan elkaar geknoopt zouden zijn. De taille is dikwijls hoog, maar in dit laatste- geval wordt de ceintuur lager, on der die rij knoopen gedragen. De ceintuurs zijn van alle mogelijke en onmogelijke, ste vige materialen gemaakt. EEN VLEKKENHISTORIE. Wij ontvingen dezer dagen van een le zeres een vraag omtrent het uitmaken van een vlek, welk geval voor anderen zeker evenzeer van nut kan zijn. „Zou U mij mis schien ook aan een middel kunnen helpen, om chocoladevlekken uit een roode zijden japon te krijgen.', aldus schreef deze le- Hoe weet ik nu, of hij het mij zal vertellen, of waar ik hem kan vinden? Vyvian begreep namelijk zeer goed, dat als hij den man den souverein eenmaal gaf, die dan onmiddellijk verdwenen zou zijn en hij dan misschien nooit meer in de ge legenheid zou komen iets verder te ont dekken, Ik zal u bij hem brengen en hij zal het u vast vertellen, betuigde de man met groote zekerheid. Maar voor dat geld niet; niet voor één, twee, drie goudstukken, pas voor vier of vijf. i Als je mij bij je broer brengt en die kan mij iets vertellen, wat ik weten wil van den moord op Ricasole en hij kan mij antwoord geven op enkele vragen, dan zal hij vijf goudstukken krijgen. Maar let wel: je krijgt pas betaling, als ik het geld in mijn hotel gehaald heb. Zooveel geld draag ik niet bij mij. Goed, zei de man met glinsterende oogen en flikkerende tanden. Mijn broer zal er u alles van ver tellen. Tot nog toe heeft hij er niemand iets van gezegd. Hij was bang, dat hij in handen van de politie zou vallen. Zou die broer zelfs soms de moordenaar zijn, flitste het Launcelot door het hoofd. In ieder geval hpopte hij van harte, dat hij nu op weg was, eenig spoor te ontdekken. Als een pijl schoot het bootje tusschen de andere tïoor, en, toen Vyvian aan wal stapte, had Carlo even een onderhoud met een vriend, die de dienst zoo lang van hem overnam en hij stapte nu ook uit en zou signor den weg wijzen. Zij gingen door een reeks straatjes, zoo nauw, dat de bewoners elkaar uit de bo venverdiepingen wel de hand hadden kun nen reiken, naar het hem voorkwam. De lucht, die er hing, was bij tijden zóó wal gelijk, dat Launcelot soms moeite had, zich goed te houden. Eindelijk hield Carlo stil voor een ver- zeres." De chocolademelk was bijna koud. En ik heb de japon direct daarna in schoon koud water uitgespoeld. Doch toen hij op gedroogd was, zaten de vlekken er nog in." Het antwoord op deze vraag is als volgt: De vlek van chocolademelk bestaat uit chocolade, suiker en melk (vet). Er moeten dus verschillende middelen na elkaar wor den aangewend om die verschillende be- standdeelen te verwijderen. Om de bruine chocoladevlek weg te krijgen dat is de bruine kleurstof dus, die van plantaardigen oorsprong is wrijft men de vlek met spriritus of eau de cologne. Het vet van de melk wrijft men vervolgens weg met ben zine, nadat eerst de vlek weer gedroogd is. De suiker zal door de behandeling met de verschillende vloeistoffen wel al vanzelf zijn opgelost en weggewreven. Onthoud dit eens Wil men uit een bakpan, waarin visch gebakken is en die ook voor andere bak- doeleinden gebruikt moet worden, de vischlucht verwijderen, dan kookt men na het bakken een beetje azijn in de pan. Een paar minuten laten koken. Dan is alle vischlucht verdwenen Watervlekken van glaswerk verwijdert men door dit glaswerk met een halven ci- troen, die in gewone baksoda gedoopt is, af te wrijven. Als men een eetlepel azijn bij het vleesch doet, terwijl het gebraden of gekookt wordt, zal het vleesch heerlijk malsch er door worden. Als men een vleeschbrood. of vleeschtim- bal maakt van koud vleesch (gehakt), eie ren, oud brood, enz., moet men, nadat men dit deeg in den vorm heeft gepakt, met den vinger een geultje van ongeveer 2% c.M. rondom maken. Dat dient dan als een ka naaltje waarin het vet dat uit het vleesch bakt, kan wegloopen. Van tijd tot tijd kan men het afgieten, waardoor men voor komt dat het gerecht een geur van ver brand vet krijgt, wat anders dikwijls het geval is. Een zeer smakelijk nootgebak. Nut-bread, zooals onze Engelsche zus sen het noemen, of Nusz-Torte, zooals ze in Duitschland en Oostenrijk zeggen, is een heel smakelijk nootgebak. We hebben er voor noodig 3 kopjes roggemeel, 1 kopje- suiker, 2 theelepeltjes wijnsteenzuur of 5 platte theelepeltjes gewone bakpoeder, 1 theelepeltje soda, een snuifje zout, 1 kopje zoete melk en 1 kopje fijn gehakte nooten. Dit beslag bakt men in een matig warme oven 3/4 uur 1 uur. En weet U wat ze in Amerika bij dit noot-brood eten? Roomkaas of een of an dere vulling" voor sandwiches. ,En heeft U dit zuinigheidskunstje al eens geprobeerd? Wij hoorden laatst van een huisvrouw, die er enorm door op haar gasrekening bezuinigde. Zij had dan een ijzeren plaat, die ze op de grootste brander van haar gasfornuis legde. Die plaat werd zoo heet, dat ze er al haar eten op kon ko ken, terwijl ze vroeger vier branders ge bruikte! En als ze hapjes van den vorigen dag heeft, die ook nog opgewarmd moeten worden, dan doet ze dat zelfs heelemaal zonder gas! Ze kookt eerst het gewone eten op die kookplaat. Dan doet ze het gas uit, en zet de op te warmen hapjes op de nog steeds gloeiend heete kookplaat, die nog lang genoeg heet blijft, om de restjes op te warmen. Als dat nu niet zuinig is Vla met citroenrijst. Hiervoor neemt men 2 ons rijst, sap van 2 citroenen, schil van 1 citroen, 2 ons sui ker en 1 liter water. De rijst kookt men met het water en de citroenschil gaar. Dan roert men er de suiker en het citroensap door, haalt de schil er uit en laat de rijst bekoelen. Voor de vla brengt men 2 kopjes melk aan de kook en roert er 1 eetlepel custard- poeder en 2 eetlepels suiker (vooraf door- eengeroerd) aangemengd met kopje achtergehouden melk, door. Onder roeren een paar minuten gaar laten koken. De vla wat laten afkoelen en dan over de rijst gie ten. Het Handelsblad De Gooi- en Eemlander 't Maandagochtendblad De Telegraaf De Lach Stuiversblad Ideaal De Haagsche Post De Radiobode De Gracieuse Het Nieuwe Modeblad Weldon Record De Film Piccolo Butterick Cinema en Theater Bruintje Beer Het Handelsblad De Gooi- en Eemlander Aanbevelend, v. Weedestr. 7Soestdijk Telefoon 962 Filiaal Soesterb.str. 8, Tel. 758 Het is dikwijls een idee om voor allerlei gebak uitsluitend inelk te willen gebruiken voor het beslag. In vele gevallen kan men net zoo goed water nemen. Cake bijvoor beeld wordt veel luchtiger als men water gebruikt in plaats van melk. VLA MET BITTERKOEKJES. Hiervoor neemt men 1 ons bitterkoekjes,, wat jam, 2lA kopje melk, 1 eetlepel custard poeder en 2 eetlepels suiker. Men brengt de melk aan de kook en weekt daarin even de bitterkoekjes, die men daarna in een vlaschaal legt en met jam bestrijkt. Suiker en custardpoeder roert men dooreen en mengt die aan niet wat achtergehouden melk. Dit giet men in de kokende melk en laat de vla, goed roerend, een minuut of wat doorkoken. Laat ze wat afkoelen en giet ze dan over de bitterkoekjes. Een heerlijk .toetje! HUISVROUW. ALLERLEI MODE-PRAATJES EN DITO NIEUWTJES. De vindingrijkheid van de vrouw laat haar vrijwel nooit in den steek en daarom is er in het dagboek der mode bijna altijd een hoofdstukje gewijd aan de détails, waarmee men een anders heel simpele, eenvoudige japon, een nieuw en aantrek kelijk aanzien kan verleenen. Een voor beeld 'hiervan links bovenaan op het plaatje. Deze japon heeft mouwen en een kraag gekregen van netstof, organdie of een andere aardige, nieuwe katoenen stof. De kraag met ruim aangezet volannetje is van achteren met een strik vastgezet. De mouwen zijn van boven en aan de pols ingehaald. Óver de katoenen stoffen in het algemeen hoeven we weinig meer te zeg gen. Ze voeren den boventoon en er zijn zelfs schitterende avondjaponnen van ka toenen stofjes, die een prijs met twee nul len kosten! We zien veel katoenen sport- japonnetjes, dikwijls gestreept, zooals het plaatje er een toont, met flinke stolpplooi en opgezette zakken en een flinke ceintuur, met lakleer. Dit lakleer zien we hoe langer meer toepassen als garneering en zoo meer, en naar ons uit goede bron blijkt, is er een nieuwe groote mode van de lak schoen, de lak-pump op komst. Een ander betrekkelijk nieuwtje is. dat de witte vos is teruggekeerd, al hebben we dat mis schien niet gezien, aangezien hij zich „vermomd" had. De kwestie is namelijk, dat de witte vos zich uitnemend leent om geverfd te worden en in dit voorjaars seizoen hebben we dus lichtblauwe bont garneering gezien op marineblauwe costu mes, grijsgroene bont op donkergroene stof, beige-bruin en donkerbruin bont op tweed costumes. Al die vreemde kleuren voor bont waren kunstmatig aangebracht en de grondstof was witte vos. Nu we toch in de dierenwereld zijn aangeland, witte varkensleeren handtasschen zijn zeer nieuw en zeer chic, hoewel voor den zomer de Chineesch linnen tasschen of tasschen van geruite stof beter geschikt lijken. De ini tialen er op zijn vroolijk van kleur en vorm en worden gemaakt van gekleurd lakleer, imitatie schildpad, metaal en alle mogelijke combinaties. En weet U wat de fraaiste lengte voor de „swagger-coat", de raglan- mantel wordt geacht? Knielengte of z.g. zeven-achtste. MADELEINE. bloote voeten. Toen ze bij de Strada Reale kwamen, tikte hij Vyvian op den arm en wees. Daar is het portretHet portret van den officier, die het geweer afschoot. Vyvian zag nu het uitstalraam van een fotograaf en onder tallooze andere wees Carlo een portret in cabinetvorm van een officier met de insignes van het East-Mer- cia-Regiment. Die is het, zei hij met grooten na druk. Vyvian staarde in het gelaat van een man van een jaar of drie-vier-en-dertig, met een monocle in het oog en een snor; blijkbaar met de grootste zorg gekleed. Dus dit was de schurk, die de misdaad had bedreven en die er zijn broer voor had laten lijden. Hij prentte iederen trek in het geheu gen dat hij den officier onbetwistbaar zou herkennen, waar hij hem pok ontmoette. Toen zei hij tegen Carlo. dat die op hem wachten moest, terwijl hij het atelier bin nenging. Hier verscheen een assistent van den fo tograaf, die zelve voor een paar dagen naar Sicilië was. zooals de bediende zei. Maar signor wilde dat portret uit de etalage eens zien. dat van den officier van het East- Mercia-RegimentZeker. Hij kon het best eens even in handen hebben. Het moest een zeer goede gelijkenis zijn. Trou wens alle portretten van Mr. Brown waren even wel geslaagd. Of hij den naam wist van dien officer?.... Het was mogelijk, dat hij dien nog kon op zoeken. Hij wilde wel eens kijken in de boeken, maar het was zeker al twee jaar geleden. De man verdween in het kantoortje en intusschen bleef Vyvian met namelooze afkeer staren op het knappe gelaat. Wordt vervolgd. veloos deurtje en nu moesten ze nog een steile trap op, alles even onbeschrijfelijk •vuil en onzindelijk. Bij de deur moest hij even wachten; de gids ging eerst alleen binnen, maar keerde gelukkig onmiddelijk weer, met de ver klaring: Broer wil u vertellen, signor. Maar praat niet al te lang; hij is erg ziek. Vyvian moest zich buküen, om de deur binnen te gaan en zag daar op een stroo- leger een geraamte liggen. Met koorts achtig flikkerende oogen vroeg de man: Geeft signor vijf pond, dan zal ik hem heel wat vertellen. Ik hoor, dat je wat weet van den moord op den kolonel in fort Ricasola, sprak Vyvian zacht, maar duidelijk. Ik beloof je, dat ik er de politie hier niets van zal vertellen, als je dat liever niet hebt. Maar ik zal opschrijven, wat je zegt. En daar moet je een kruisje onder zetten, evenals je broer. Signor zal mij dus geen leed doen? jammerde Sandro. Ik zou niet graag ge straft worden, voor hetgeen ik niet heb gedaan. Wat heb je nu gezien? Was je in fort Ricasole? Neen, signor. Vele officieren gingen en kwamen van Ricasole. Ik hoopte, dat ik nog wel een vrachtje zou krijgen; had niet zoo'n heel besten avond gemaakt; mijn broer was er niet bij. Dicht bij de rots lag ik dus te wachten in de dhaisa. Ik zag licht in de officierskwartieren, dus ik meende, dat ze misschien niet allen vertrokken wa ren. Ineens schoot er iemand een pistool at", vlak boven de dhaisa. Zachtjes roeide ik een eindje verder en keek. Er trad iemand aan het venster met een pistool in de hand, dat hij in het water wierp. Bijna was de dhaisa getroffen, zoo rakeling kwam het pistool er langs. Ik zag den officier Kon je zijn gelaat onderscheiden? Zeker, signor. Hij had een snor, een glas voor zijn eene oog. Lauderdale had een tijd lang een mono cle gedragen, ofschoon Vyvian dit niet wist. Hoe oud schat je hem? Niet zou oud als signor. Ik zag hem duidelijk. Verschrikt wachtte ik nog even en daar gebeurde weer iets vreemds. Het venster boven de rots ging open en er viel een touw uit; daarlangs gleed een heer naar beneden met de handigheid van een matroos. Hij was al bijna op den grond, toen hij vielIk was eerst bang, om naderbij te gaan, maar zachtjes roeide ik toen toch naar de plek, waar hij gevallen was en nam hem op. Ik roeide naar de haven, om de boot te halen, die naar Na pels ging. Hij had zich bezeerd, was kreu pel en ellendig, toen hij aan boord ging. Het was nog een heel jong officier. Leken de beide officieren, die je ge zien hadt, op elkaar? O, neen. Want de eene was een jongen en de ander een man. Carlo kan nu laten zien, hoe zij er uitzag. Zijn portret staat in Strada Reale. Carlo kent het; ik heb 't hem dikwijls genoeg gewezen. Zou je dat kunnen? vroeg Vyvian aan Carlo. Ja, zeker, antwoordde die. Launcelot sloot zijn zakboek en borg het veilig weg met een gevoel van groote vreugde en voldoening, Sandro had zijn kruisje gezet, Carlo even eens; en ook nog een buurman, een oude schoenmaker, die schrijven kon, was door Carlo beneden uit zijn werkplaats gehaald, om getuige te zijn bij dit kruisjes zetten. Dc getuigenis, die Jacks onschuld zou bewijzen, had Vyvian dan nu zwart op witDit was het eenige, waarvan hij vervuld was, toen hij het huisje verliet. Carlo liep steeds naast hem voort op bureau VOOI advertentie tot uiterlij UITGAVE: N.V.E PIT NUMMEI - 2 BI Jk denk dat d er zou zijn. ons zouden Vreugde zoo van Plicht. SIR Gij wacht on Verricht de gezien wordt en grooter d om te verric Wanneer jeugd i maar bezaten in dc ons leven, wanneer chamelijke jong-ziji er weinig aanleidin wijze „jeugd" te ve Na een wandelin derschoons, iets oiv tig's en krachtigs, ii men door de tijd Miaar jeugd is ge zooals iemand onl het is een gemoeds kwestie van blozen pen en lenige kni van wil, een kw< krachth komt uit de diepe l mand wordt oud dc tal jaren te^ leven; c alleen doordat zij wordenZorg aan zelf vertrouw ei, dat zijn de lange, h neerbuigen en den het stof doen keer Uw geloof, zoo o jong als Uw zelf-1 Uw vrees; zoo jon als Uw wanhoop.. Maar al te dik wij een bepaalden lee „met pensioen gaai rugtrekken", dat z dat hun lichamelijl leiding gaf, verkwi worden en dan menschjes, hun lev Dit is vooral zoo, druk, nuttig leven mend, eensklaps t zich overbodig en i zoo geleidelijk weg onze greep op het we moeten onze houden, de ons dar vallende vrije tijd om kennis en wi steeds onze horizo: ze belangstelling v jong en krachtig c van een jeugdig vervuld blijven. D; vast en het leven onze idealen en on derdaad zoo jong hoop en ons zei ft Onwetendheid b> nis brengt voldoe voortgaan die te b verwerven er van f. steld. De praktijk Mc Farlano, die dus onder woorde lijk heeft. Wiant 1 onzer gedachten v onafhankelijkheid De omstandighede dat een groot dei moet worden aan werk, maar zelfs v tijdelijk misschien voelt, breekt toch c heid aan. En dat men, zooals bovei sioen" gaat. of zi< Doch men versta j uitsluitend uit b vooral uit liefde, ii zaamheid ook pagnon van den .,o langen naar kenn hand. Wlant studi aanneemtj vervult geestelijke onalhai En het zijn slech' van gedachten op die voortdurend 1 hebben. Want als zich blind op de k naamheden, die dc verduisteren. De x dieper, meer verh dan eenige andere gen. (Nadruk verbodei

De Soester | 1934 | | pagina 4