Nieuws- en Advertentieblad Verschijnt Woensdag en Zaterdag Een gordel van papier rond Europa. SOEST. 1 3 HOE BOUWT MEN IN SOEST Bekendmakingen Officieel POSTZEGELS voor VERZAMELAARS HET VACANTIE-00RD I [Plaatselijk Nieuws^© No. 59 (Gegarandeerde oplaag 3000 exemplaren) Twéé en Twintigste Jaargöng Woensdag 25 Juli 1934 Bureau voor Administratie: VAN WEEDESTRAAT 7 SOESTDIJK Advertentiën worden ingewacht tot uiterlijk Dinsdags- en Vrijdagsmiddags 2 uur aan het Bureau v. Weedestraat 7 en aan het filiaal Soesterb.straat 8 UitgaveN.V. EERSTE SOESTER ELECTR. DRUKKERIJ, v.h. G. v. d. Bovenkamp Advertentiën: VAN 1-5 REGELS 75 CTS., ELKE REGEL MEER 15 CTSu Groote letters naar plaatsruimte BIJ ABONNEMENT KORTING ABONNEMENTSPRIJS: 1.— PER DRIE MAANDEN, Franco p. post REDACTIE- EN ADM.-ADRESv. WEEDESTR. 7 - TEL. 962 - GIRO 161165 HET AUTEURSRECHT VAN DIT BLAD WORDT UITDRUKKELIJK VOORBEHOUDEN OVEREENKOMSTIG ART. 15 VAN DE AUTEURSWET 1912 - STAATSBLAD No. 380 JACHT OP VERSCHILLENDE WILD SOORTEN. De Burgemeester van Soest brengt ter kennis van belanghebbenden, dat, blijkens bericht in de Nederlandsche Staatscourant van Maandag 16 Juli 1934, No. 134, in de beschikking van den Minister van Econo mische Zaken betreffende opening van de jacht, opgenomen in de 'Nederlandsche Staatscourant van. Woensdag 27 Juni j.1., No. 122, en in deze gemeente ter open bare kennis gebracht op dien zesden Juli jjl., iten onrechtestaat Vermeld, dat de jacht >op fazantenhennen in alle pro vincies, behalve Groningen, zal zijn geopend van 6 October 1934 tot 27 Januari 1935. Dit moet zijn: van 6 Ocober 1934 tot 1 Januari ,1935. Soest, 21 Juli 1934. De Burgemeester voornoemd, G. Deketh. OVERGANG NAAR DE AAN VULLINGSRESERVE. De Burgemeester der Gemeente Soest brengt ter kennis van belanghebbenden: Behoudens onvoorziene omstandigheden, zullen op 1 October a.s. naar de aanvul lingsreserve overgaan: 1. de gewone dienstplichtigen der land macht, behoorende tot de lichting 1919, met uitzondering van hen, die de eerste oefe ning met een andere lichting hebben be ëindigd; 2. de gewone dienstplichtigen der land macht van andere lichtingen, die met de lichting 1919 de eerste oefening hebben beëindigd, met uitzondering van hen, die reeds eerder naar de aanvullingsreserve zijn overgegaan. De tot de aanvullingsreserve behoorende dienstplichtigen zullen in geval van mobi lisatie eerst behoeven op te komen, wan neer zij daartoe bij afzonderlijke openbare of persoonlijke kennisgeving worden opge roepen. De rijksgoederen, verstrekt aan de dienst plichtigen, die op genoemden datum naar bedoelde reserve overgaan, zullen met uitzondering van haarkam, roskam en spons in October a.s. moeten worden) ingele verd. Blijkt bij de inlevering, dat er goe deren ontbreken of dat deze niet in den vereischten staat verkeeren, dan stelt de dienstplichtige, wien het aangaat, zich o.a. aan bestraffing bloot. De ingeleverde zakboekjes worden, na wijziging of vernieuwing bij het korps, we derom aan de dienstplichtigen verstrekt. Nader zal aan belanghebbenden worden bekend gemaakt, wanneer en waar de in levering moet plaats hebben. Soest, 21 Juli 1934. De Burgemeester voornoemd, G. Deketh. HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Soest maken bekend, dat het verzoek van H. Wolfsen, Veldweg 19, te Soest om op/in perceel, kadastraal bekend in sectie H. No. 3364/3365 gelegen aan den Veldweg een houtzagerij te mogen oprichten door hen op heden is verdaagd. Soest, 20 Juli 1934. Burgemeester en Wethouders voornoemd', De Burgemeester, G. Deketh. De Secretaris J. Batenburg. DRANKWET. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter openbare kennis, dat op 20 Juli 1934 bij hen is ingekomen een verzoek schrift van H. jEversen van beroep vilt- bewerker, wonende te Amersfoort om een verlof A. in de navolgende localiteit: voorlocaliteit van het perceel, plaatselijk gemerkt No, 95 en gelegen aan de Molern straat O.Z. aldaar. Binnen twee weken na de dagcekening dezer bekendmaking kan ieder tegen het verleenen van dit verlof schriftelijk bezwa ren bij Burgemeester en Wtethoudevs in brengen. Soest, Juli 1934. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, G. Deketh. De Secretaris, J. Batenburg. N.V. Eerste Soester Electrische Drukkerij van Weedestraat 7 Soestdijk i. Na de révolte van 30 Juni is het in Duitschland „unheimisch" stil geworden een pooslang, als gistte er iets in dien grooten brouwketel, om op een gegeven oogenblik uit te barsten en, naar goed in gelichte zijde verwacht, een verdere ver- chuiving naar rechts te zien te geven. De buitenlandsche politiek lag vrijwel geheel stil, afgezien dan van eenige perscommen taren op het jongste Fransche politieke spel van een Oos't-Locarno. Dit laatste is inderdaad een heel interessante zet op het politieke schaakbord. Naar de bedoelingen dat wil zeggen, de werkelijke bedoe- ingen, want 'de officieele bedoeling is natuurlijk, den vrede te waarborgen, een reden, die in de laatste 15 jaren voor zoo ongeveer elk tractaat is opgegeven kan men slechts gissen. Niaar onze meening zijn er twee mogelijkheden. De eene is, dat men via een Oostelijk Locarno, Duitschland naar den Volkenbond wil terug drijven. Ten gunste van deze veronderstelling kan men aanvoeren, da't Duitschland's reactie op het Oost-Locarno voorstel in die rich ting wijst. Want de officieele Duitsche pers wees het Oost-Locarno af, zeggende dat dit verdrag van wederzijdsche garanties en hulpverleening alleen nog miaar rekening houdt met de toepassing van militair ge weld, en dat men daardoor den heelen Vol kenbond uischakel't, welke immers voor ziet in een procedure van verzoeningspo gingen, een termijn daarvoor binnen wel ken partijen tot elkaar gebracht kunnen worden, enz. enz. Dit zich refereeren, aan den Volkenbond en de verplichtingen welke de leden daarvan hebben aanvaard, zou er op kunnen wijzen, dat Duischland als tegen_ zet tegen het ongewenschte Oost-Locarno, zich wellicht weer binnen het dan toch vei liger Volkenbondskader zou begeven. Wan. neer dan ook Rusland tot den Volkenbond zou toetreden en de stappen daartoe zijn aanslaande dan zou het gezelschap weer zoo ongeveer compleet zijn. Deze veron derstelling gaa't dus uit van de gedachte, dat de groote mogendheden werkelijk er op bedacht zouden zijn, den Volkenhond nieuwe energie toe te voeren, en de nood zakelijke medewerking van Duitschland daartoe zouden hebben geforceerd door de dan wel zeer meesterlijke zet van het voor. gestelde Oost-Locarno. Een tweede mo gelijkheid is echter en die is feitelijk waarschijnlijker dat men het Oost Lo carno moet zien als een laatste schakel in den papieren gordel van tractaten, die Frankrijk rondom Europa heeft gevormd, ten einde den status quo te verzekeren. II. Interessant is in dit verband Frahkrijk's jóngste vernieuwing van de hartelijke be trekkingen met Rusland. Frankrijk heeft altijd een zwak voor Rusland, het grootste land van Europa, gehad. Voor den wereld oorlog was heit Fransch-Russisch verbond een van de machtigste factoren in Europa. De ineenstorting van het oude regime in Rusland bracht wel tijdelijk een verwijde ring, maar oude liefde roest niet. Bovendien is Rusland sterk het belang van een goede relatie met Wlest Europa gaan inzien. Rus land is een enorm uitgestrekt land en naar mate de verhoudingen met Japan verslech terden, steeg Rusland's verlangen, om al thans in. het Westen, gedekt !te zijn en rust te hebben. Want Rusland is niet militair krachtig genoeg om èn in W|est èn in Oost moeilijkheden te hebben. Frankrijk's vriend, schap was in dit verband zeer waardevol, omdat Frankrijk inmiddels al een gordel van allianties had geweven, waarvan Rus land automatisch zou kunnen meeprofitee- ren, zoo het zich met Frankrijk wist te ver staan. Frankrijk had verdragen met België, Polen, Tsjechoslowakij, Roemenië en Joe- go-Slavië. De zuidelijke en oostelijke landen ziin met elkaar verbonden. Wanneer dus Frankrijk maar een enkel woordje wilde zeggen, zou Rusland' met die landen vrede kunnen maken. Welnu, Frankrijk sprak dat woordje, en, samen hebben Frankrijk en Rusland zooals de bekende publicist Sisley Huddleston het onlangs in de Chris- tian Science Monitor uitdrukte een bou. levard van Europa gebouwd, die zich uit strekt van de Oostzee tot aan de .Darda nellen^. Frankrijk, Rusland, de kleine En- tente, en de Balkan Entente (welke Turkije omvat, dat al een bondgenoot van Rusland is) kunnen eenvoudig Europa beheerschen. Wel zijn er in deze groep van staten eenige neutralen enz. doch deze hebben niet vol doende macht. Zooals de toestand, hierdoor geschapen nu is, kan men zeggen dat de vrede er door bevorderd wordt, omdat er eenvoudig .een overmacht is, waar niemand tegen op kan. Doch deze allianties van wederzijdsche hulpverleening zitten niet al te stevig in elkaar, en er kunnen landen afvallen, en dan kan hot oude spel van de vorming van tegen-allianties beginnen, met het begelei dend streven naar machtsevenwicht of overwicht,, wat tot gevaarlijke dingen kan, welhaast moet, leiden. Het ware dus te ho pen, dat de staatslieden van goeden wille liever de Volkenbondsidee opnieuw opna men en moderniseerden. Dit lijkt ons op den duur toch gezonder. FLORIS C. Nadruk verboden. C 'k Heb op de hei gezéten 9 C In felle zonnebrand, 9 C En ]k werd er bruin en donker, 9 C Als in het negerland. 9 2 'k Liep in het bosch te dwalen, 9 9 De boomen ruischten zacht; 9 Hoog in de dennentoppen Is 't, of 'n vogel lacht. 'k Heb in het duin gezworven, De Soester zandwoestijn; Het was er stil en eenzaam, Maar ook zoo goddi'lijk rein. (g 'k Liep op de Eng te dolen, Zoo majestatisch groot: C Eén veld met rijpe vruchten, C Wlat mij natuur daar bood. C 'k Zat aan de Eem te peinzen C Bij 't kab'blend golvenepel; De scheepjes dreven hob'blend In 't zonlicht, stralend hel. 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 9 m q Aan kamperfoelie-geur. gp C 9 'k Heb als 'n visch gesparteld In 't wondermooie bad, En 'k peinsde: Waar 't steeds zomer, C Dat ik vacantie had! 9 9 C Waar kun je meer genieten: 9 C Soest als vacantie-oord! 9 <8 -Wat valt er nog te wenschen,, 9 Zoo vrij en ongestoord! 9 DIXI. 9 'k Ben in hét Veen gaan jagen Op vlinders, bont van kleur, En 'k heb mij kunnen laven (VERVOLG). Wij besloten ons eerste deel dezer be spreking met de mededeeling, dat wij het Zuidelijk deel van Soest nog nader wilden behandelen. Wij hadden hiermee op het oog de Birkt- straat, Vosseveld, de terreinen van „Hei- debloesem", Soestduinen en Soesterberg. Langs de Birktstraat lijkt 'het mij, dat in de laatste maanden weinig nieuws is verre zen, doch wel zagen wij eenige nieuwe hui zen langs de Bartolottilaan, waar deze van de Birktstraat afbuigt. Vermeldenswaard zijn m.i. alleen de beide huizen onder stroo- dak ter weerszijden" van dezen zijweg. Zij vallen zeer af bij het groote huis, dat hier reeds stond (Directeur Obim), doch hebben evenals dit groote huis hun eigen aardige bouwwijze, waardoor zij toch eeni- germate opvallen. Gaan wij van hier Vosseveld in, dan vin den wij aanvankelijk nog een paar tamelijk groote huizen, maar weldra wordt men ook hier weer getroffen door het zich aaneen, rijen van kleine huisjes, zooals in de Vos- seveldlaan, Hildebrandlaan, Vondellaan en Da Costalaan. Iets moois is er niet bij te vinden. Be trekkelijk gunstig steken tegen de omge ving af de huizen Vondellaan 7a en 9b. Een ruimer indruk en vermoedelijk ook fraaier maakt het nog in aanbouw zijnde perceel aan de van Beuningenlaan, naasti het reeds-oudere daar bestaande woonhuis, dat eveneens een vrij aanzienlijk uiterlijk toont. WJij steken nu den Soesterbergschen straatweg over om langs den Heideweg de terreinen der bouwmaatschappij „Heide bloesem" te bezichtigen. De eerste bebouwing langs dezen Heide weg huizen, die al weer eenige jaren oud zijn begon niet onaardig, maar al spoe dig daarna begon men ook hier met het bekende Soester burgermans-type van huis jes. De allernieuwste, n.I. de nog in be- werking zijnde huizen even voorbij het groote Rusthuis voor ouden van dagen, zijn weer iets grooter, maar veel mooier kan ik ze niet vinden', en tot mijn schrik zag ik hier weer de vroeger reeds eens door mij gesignaleerde balkon-kisten. Een beter bouwblok vindt men gelukkig nog iets verder, nabij den Plasweg. Over de andere huisjes in dit woonkwar- tier, n.1. aan het einde van Schoutenkamp weg enz., valt helaas niets gunstigs te zeg gen. Alvorens naar Soestduinen te gaan, moet ik den lezer nog even in gedachten naar de Bosstraat meenemen. Hier zijn een paar voor Soest niet onaardige bouwblokken verrezen, hoewei ook weer met het in het eerste deel van mijn artikel vermelde euvel, n.1. *de verdiepingramen onmiddellijk aan sluitend tegen het overstekende dak. Niet alleen dat dit van huiten een gedrukt aan ziet geeft, maar ook moet dit vooral zoo het dak wat ver vooruit steekt de kamers .donker maken. Een paar lagen metselwerk meer zouden deze bezwaren ondervangen. Langs den Soesterbergschen straatweg heb ik niets nieuws kunnen ontdekken, zoodat wij zonder oponthoud kunnen door gaan naar Soestduinen. Ook hier is even wel niet veel bijgebouwd en juist de aller laatste huizen zijn hier zeker niet de best geslaagde te noemen. Zoo kunnen wij dus verder naar het Zui den trekken. Het „Höugt", de waterschei ding in dit landschap, scheidt ook Soester berg af van het overige deel der Gemeente Soest en zoo zou men kunnen hopen al thans in Soesterberg, gelegen tusschen de veelal mooie bebouwing van den Amers- foortschen berg en het welvarende Zeist, een daaraan soortgelijke bebouwing te vin den. Maar troosteloozer nog dan eenig ander deel van Soest is de „Ktom" van dit deel onzer gemeente. Wij hebben Soesterberg gekend 45 jaren geleden, toen hier, behalve een paar boer derijtjes, alleen lagen het R.IC kerkje, een paar logementen het Zwaantje en het Huis ten Halve een huisje van den post- gaarder en het huis, dat nu prijkt met den naam Cinakel. De „Kom", die sedert is gebouwd, is dus Jw—' Maar hoe mistroostig Eén enkel flink huis sten tijd bijgekomen, n. 1 gingsgebouw naast Oosten komende, onde het gezicht op het aar. .ge Bewegen wij ons daarent de rich ting van Amersfoort, dan -ij. ~iti vóór eenige jaren enkele mooie- buitenplaatsen verrezen, waarvan er echter enkele zijn, waarvan het woonhuis zóó ver van de straat gelegen is, dat de voorbijganger het niet of nauwelijks zien; kan. Aanvankelijk ziet men hier geen huizen uit de allerlaatste bouwperiode, doch is men het huizenblok der woningbouwver- eeniging voorbij, dan treffen ons aan die zelfde zijde van den, Straatweg toch eenige nieuwe huizen, hoewel ik niet met zeker heid kan zeggen, dat zij uit de allerlaatste maanden dateeren. Ik kom daartoe te wei nig in dit deel onzer gemeente. De nieuwe huizen, die ik op het oog heb zijn „Holtwijk", „Ekershage" en ,,'t Geu- zenhof", die waardig aansluiten bij de bebouwing van Amersfoort. Elk dezer hui zen heeft zijn eigen -type, maar alle doen aangenaam aan door vorm en kleur. Ik eindig hiermee mijn bespreking, al heb ik niet £lle huizen, die in de laatste maanden gebouwd zijn, in mijn rondgang kunnen opnemen. Het spijt mij, dat ik zoo weinig lof kan toezwaaien aan hetgeen, hier behoudens enkele gunstige uitzonderin gen verrees. Aan het begin en aan het slot van mijn beschouwing noemde ik en kele opvallend aardige of goede bouwwer ken, die dus juist lagen aan de grenzen on zer gemeente. Ik weet niet wie de bouwers dezer huizen zijn geweest, doch het zou mij juist door die ligging op onze grenzen niet verwonderen zoo het ontwerpen zijn van niet in Soest wonende deskundi gen. Ik heb in het voorgaande herhaaldelijk gewezen op het zeer kleine type, dat men meestal bouwt. Het is waar, de tijden zijn er niet naar om groote villa's te zetten, maar een iets grooter type heeft hier toch ook steeds koopers gevonden.. Ik wijs hier bij op de huizen Spoorstraat en Juliana- straat, die 4 tot 10 jaren geleden gebouwd werden. Er liggen nog grooter bouwter reinen te wachten, op den Eng, bij Heide bloesem, in Vosseveld. Laat ons hopen, dat daar althans eenige wegen in het bijzonder met een grooter huizentype worden bebouwd, ten dat daar dan ook deskundige ontwerpers de plannen voor mogen maken, zoodat mede onder invloed van den bekwamen, architect Lon- don ook Soest nog eens waarlijk beziens waardige bouwwerken mag tellen. W. H. C. DOORMAN. HET TENNISTOURNOOI. GROOTE BELANGSTELLING. Begunstigd door fraai weder hield de vereejiiging „Van Lennep's Sportpark" van Woensdag 18 tot Zondag 22 Juli haar jaar- lijksche tennistournooi op de mooie banen in het Burgemeester Dekethpark aan de Schrikslaan. De deelname aan dit B.-tournooi was dit jaar buitengewoon goed, ondanks het feit, dat dezen zomer reeds een s-oortgelijk tournooi in Bilthoven was gehouden. Wel een bewijs, dat de beoefenaars en beoefe- n'aarsiters der tennissport, de rustige en aangename omgeving hier weten te waar- deeren en overtuigd zijn van een goede or ganisatie en prettige wedstrijdleiding. Voor het Iheeren-enkelspel waren niet minder dan 42 inschrijvingen, voor het hee ren-dubbelspel 32, voor het' dames-enkel spel 32, voor het dames-dubbelspel 16 en voor het gemengd-dubbelspel eveneens Het behoeft dus weinig betoog, dat er heel wat inzicht en takt noodig was om al les goed te regelen en zorg te dragen, dat Zondagmiddag alle finales konden worden gespeeld. Bij de vele voorwedstrijden vie len natuurlijk velen uit, voor wie het een désillusie was de volgende ronde niet te halen, doch deze noodzakelijkheid werd alom met spijtige goeigheid' aanvaard in echt sportief begrip. Onder de medespelenden werden ver scheidene zéér sterke spelers en speelsters aangetroffen uit het Gooi, Hilversum, Bus- sum, Bilthoven, Baarn, Amersfoort, Zeist, Utrecht, doch ook uit Amsterdam, Rotter dam, Den Haag, e.a. Ook Soest leverde natuurlijk een behoorlijk contingent. Uit den aard der zaak moesten de verderaf wo nende spelers in Soest logeeren en daar voor was uén beroep gedaan op de gastvrij heid der Soesters, en was een soort in- kwartiersregeling ontworpen, die algemeen op hoogen prijs werd gesteld en voor de medespelenden een groot gemak beteeken- de. Gedurende de finales was het Zondag- mooi weder. Was het aanvankelijk nog wat warm en zonnig, hoewel prachtig tennis- weder, later werd het wat bewolkter en koeler en stak een heerlijk briesje op, dat nog idealer tennisweer deed ontstaan. Er was dan ook een flinke belangstelling. In het heeren-enkelspel vond de heer R. de Brauw aanvankelijk van Ir. Rösingh niet dien tegenstand, die wellicht was ver wacht, doch in de tweede set ging het spel meer gelijk op, hoewel de Utrechtenaar ook die ten slotte won met 75. De heeren-double was voor denzelfde met den heer J. P. L. v. Manen met 64, '—1. Het dames-enkelspel gaf een aardigen •ijd ite zien met wisselende successen en ot spel, gewonnen door Mej. I. M. v. d. Torst uit Zeist in 2 sets van Mej. M. v. d. Linden. Bepaald spannend was de dames-double tusschen mevrouw Wttewaal en Mej. van d. Linden versus Mej. I. M. van der Horst en Mej. G. J. Sevenhuysen, de laatste de eenige Soester medespelende, die de demi finale en zelfs de finale haalde. Aanvan- klijk met 86 voorstaande, liet het zich aanzien, dat de dames v. d. Horst en Se venhuysen ook de 2de set zouden winnen. Doch op het nippertje werd hun die afge snoept en in de derde set hadden de dames Wttewaal en v. d. Linden het betere van het spel in handen, waardoor zij ten slotte wonnen. Tegelijkertijd was de mixed-double aan den gang aanvankelijk met wisselend suc ces. Doch in de derde set deed Mevr. de Brauw met haar zoon de schaal ten hunne gunste 'Overslaan en wonnen met 63, 16, 64 van den heer en mevr. Rösingh, waardoor de heer R. de Brauw (Utrecht) in alle 3 finales, waarin hij uit kon komen, won. Voorwaar een zeer fraai succes voor hem. Alles bijeen was het een aardige en mooie wedstrijd, waarbij vooral de gun stige onderlinge verstandhouding en de goede sportiviteit vielen te roemen. Van Lennep's Sportpark kan met genoegdoe ning op het tournooi terug zien. De voorzitter ervan, de heer C. A. H. L. Wüst, reikte na afloop der diverse finales op de baan met een toepasselijk woord de prijzen, bestaande uit kunst- en gebruiks voorwerpen, uit. De volledige uitslagen volgen hieronder: HEEREN ENKELSPEL: Voorronde: A. Sitsen slaat J. L. Henkes 64, 75; N. Dirkzwager slaat J. J. L. Bal met 46, 62, 62; J. Busch Geertsema slaat H. J. Balt 68, 62, 1210; Chr. Zevenbergen slaat J. d'Arnaud Gerkens 64, 62; P. F. W. Baron van Till slaat K. Fabius 61, 61; R. de Brauw slaat H. S. den Hartogh 64, 61; A. Hartog slaat A. J. G. Ver burg 06, 62, 75; C. Vinkensteyn slaat J. Kilian 63, 63; J. Oosterman slaat B. Koenderink 62, 64; D. d'Arnaud Gerkens slaat J. P. L. v. Manen 97, 62. Eerste ronde: Ir. W. RösinghJ. H. Kruyt, w.o.; P. Leeuwenburg slaat K. A. Homans 63, 97; C. Fabius slaat S. J. Veenstra 75, 26, 75; H. C. Veening slaat H. J. Stro band 57, 62, 63; J. Admiraal slaat R. Noordhoek Hegt 6-364; A. Sitsen sl. F. Haver Droese 62, 46, 64; J. Busch Geertsema slaat N. Dirkzwager 97, 62; P. F. W'. Baron van Till slaat Chr. Zeven bergen 57, 75, 62; R. de Brauw slaat A. Hartog 8—10, 63, 64; C. Vinkensteijn slaat J. Ooserman 6—1; 61; F. Vriezen- dorp slaat D. d'Arnaud Gerkens 60, 61. R. Leeuwenburg slaat H. Smulders 61, 26, 75; P. Ml Versnel slaat E. Huygen 64, 62; G. van der Smit slaat P. R. d'Arnaud Gerkens 63, 46, 64; J. Rap- pange slaat J. M. Böeseken 6-1, 4—6, 75; J. G. van ManenC. J. Deketh w.o. Tweede ronde: Ir. W. Rösingh slaat P, Leeuwenberg 61, 60; C. Fabius slaat H. C. Veening 75, 60; A. Sitsen slaat J. Admiraal 97t 63; P. F. W. Baron van Till slaat J. Busch Geersema 61, 63; R. de Brauw slaat C. Vinkensteyn 61, 46, 64; F. Vriezendorp slaat R. Leeuwenburg 61, 63; P. M. Versnel slaat G. van der Smit 63, 63; J. G. van Manen slaat J. Rap- pange 64, 61. Kwart-finale: Ir. W. Rösingh slaat C. Fabius 60, 64; P. F. W. Baron van Till slaat A. Sit sen 75, 26, 75; R. de Brauw slaat F. Vriezendorp 46, 62, 64; J. G. van Manen slaat P. Ml Versnel 64, 60. Demi-finale: Ir. W. Rösijigh (Schiedam) slaat P. F. Baron van Till (Zeist) 62, 97; R. de Brauw (Utrecht) slaat J. G. van Manen (Zeist) 61, 75. Finale: R. de Brauw (Utrecht) slaat Ir. W. Rö singh (Schiedam) 60, 75.

De Soester | 1934 | | pagina 1