JEN IELS 1 e f DENNENHOF SSËN OEG" LE ijk Hotel Pension ■0 IR Nieuws- en Advertentieblad Verschijnt Woensdag en Zaterdag Gemeenteraad I I 3AARN CING odeilen sd erij lef. 484 ver- nen, ting aan 133 o 12 CENT 12 VOOR HET UITZENDEN VAN DINERS a kwaliteit sch is Tel. 723 t, Tel.3207 IAARSMA. iels met rden met gen. Bekendmakingen Officieel BOTERHAMPAPIER No. 81 (Gegarandeerde oplaag 3300 exemplaren) Twéé en Twintigste Jaargang Woensdag 10 October 1934 Abonnements- en 2. b. in den prijs v f 11.50 OPERETTE- 1NEIN" f 1.75 en f l,5u is Sacrum, EFOON No. 8 •30 uur WWWMM ikers elijk. ntro- JJK. fC£ Bureau voor Administratie: VAN WEEDESTRAAT 7 SOESTDIJK Advertentiën worden ingewacht tot uiterlijk Dinsdags- en Vrijdagsmiddags 2 uur aan het Bureau v. Weedestraat 7 en aan het filiaal Soesterb.straat 8 Uitgave: N.V. EERSTE S0ESTER ELECTR. DRUKKERIJ, v.h. G. v.d. Bovenkamp Advertentiën: VAN 1-5 REGELS 75 CTS., ELKE REGEL MEER 15 CTS. Groote letters naar plaatsruimte BIJ ABONNEMENT KORTING ABONNEMENTSPRIJS: 1.— PER DRIE MAANDEN, Franco p. post REDACTIE- EN ADM.-ADRESv. WEEDESTR. 7 - TEL 962 - GIRO 161165 HET AUTEURSRECHT VAN DIT BLAD WORDT UITDRUKKELIJK VOORBEHOUDEN OVEREENKOMSTIG ART. 15 VAN DE AUTEURSWET 1912 - STAATSBLAD No. 380 GEMEENTERAADSVERGADERING. De Burgemeester der gemeente Soest maakt bekend, dat een openbare vergade ring van den Raad dezer gemeente is be legd tegen Donderdag, 11 October 1934 te 14.00 uur. Soest, 4 October 1934. De Burgemeester voornoemd, G. Deketh. HINDERWET. Burgemeester en Wethouders van Soest maken bekend, dat het verzoek van de N.V. Petroleum Mij. The Texas Company, 's Gravenhage om op/in perceel, kadastraal bekend in sectie E. No. 1988 gelegen aan de Amersfoortschestraat 2a de bestaande ondergrondsche benzinebewaarplaats te mogen wijzigen, door plaatsing van een electrische benzinepomp, zulks ter vervan ging der bestaande handpomp door hen op heden is verdaagd. Soest, 2 October 1934. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, G. Deketh. De Secretaris, J. Batenburg. AANVULLIN GS AGENDA voor de Raadsvergadering, van 11 Oct. '34. 27. Voorstel van B. en W. tot vaststel ling van de door den te benoemen ontvan ger te stellen zekerheid (No. 3721). 28. Crediet-aanvrage voor verbetering van het torenuurwerk (No. 3542). 29. Voorstel van B. en W. betreffende ombouw van het bestaande bovengrondsche laagspanningsnet in een ondergrondsch net langs de Banningstraat, en uitbreiding der straatverlichting van die straat (No. 3245). 30. Voorstel tot toekenning van een jaarlijksche graificatie van 100.aan den oud-gemeente-werkman J. H. Gijtenbeek (No. 1065). Soest, 6 October 1934. X.B. Agendapunt 27 zal behandeld worden voor punt 8. LIJST VAN INGEKOMEN STUKKEN voor de raadsvergadering van 11 Oct. 1934. a. Afschrift van het K.B. dd. 11 Aug. 1934, No. 91, waarbij ongegrond wordt verklaard het beroep ingesteld tegen het besluit van Gedeputeerde Staten van 20 November 1933, 3e afd. No. 2924-2640, waarbij goedkeuring is onthouden aan het raadsbesluit van 22 Sep'tember 1933, 4e afd. No. 21-271, tot wijziging der gemeen te-begrooting voor den dienst 1933 (No. 21-271). b. Adres van het bestuur van de afdee- ling Soest van de Aartsdiocesanen Boeren- en Tpindersbond houdende verzoek om ter bestrijding der kosten verbonden aan de door hem te houden landbouwwintercur- sus de gebruikelijke subsidie te mogen ontvangen (No. 783)., c. Afschrift van een door het comité voor extra steunverleening aan werkloo- zen-te Soest (Crisis-Comité afd. B.) aan het Nationaal Crisis-Comité overgelegde ver antwoording van de voor kleeding, schoei sel enz. uitgegeven gelden over het le half jaar 1934 (No. 3148). d. Proces-verbaal van de opneming van kas en boeken van den gemeente-ontvan ger (No. 137). e. Verzoek van J. C. Brouwer, betref fende bebouwing van het perceel Sectie A. 426 ged. welk verzoek bereids om advies is gezonden naar Bouw- en Woningtoe zicht (No. 20). f. Overzicht van het Gasbedrijf over de maand Augustus 1934 (No. 240). g. Schrijven van den Directeur van het Postkantoor 'te Utrecht betreffende de openstellingsuren van het hulppostkantoor te Soesterberg (No. 2571). h. Adres van het bestuur der afd. Soest van den Aartsdiocesanen Boeren- en Tuin- dersbond, verzoekende aanbrenging van noodzakelijke verbeteringen aan den Melm. weg (No. 3710). i. Adres van J. Griep, verzoekende het uitgetrokken bedrag ad 300.— voor be- 0 prima, vetvrij, per 50 vel N.V. 1ste Soester Electr. Drukkerij van Weedestraat 7 Soestdijk geleiding der zwakzinnige kinderen geheel aan hem te doen toekomen. (No. 3275). Punt 5 van de Agenda. Kweekerij Ezelsveld. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Blijkens rapport dd. 21 September j.1. No. 566 van den Technisch Ambtenaar be last met de leiding van den dienst Openba re Werken wordt door de konijnen veel schade veroorzaakt aan de beplanting van de kweekerij aan het z.g. „Ezelsveld" naast het Natuurbad', en wordt het noodzakelijk geacht om deze kweekerij geheel af te ras teren met een 30 c.M. diep ingegraven hav- monicagaas-afscheiding, waarvan de kos ten op 110.worden begroot. In verband hiermede stellen wij U voor bovenbedoeld crediet voor dit doel toe te staan. Punt 7 van de Agenda. Tarieven voor gas. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Van den Technisch Ambtenaar bij het Gasbedrijf ontvingen wij een rapport, waar in geadviseerd wordt over te gaan tot de vaststelling van een tarief voor gasverbruik ten behoeve van de verwarming in scho len, kerken en vergaderlokalen en van een tarief voor verbruik uitsluitend voor in- dustrieele doeleinden. Deze regeling wordt voorgesteld zoowel in het belang van de grootverbruikers als in het belang van het Gasbedrijf. Met verwijzing naar bovenaangehaald rapport en het advies der Gas-Commissie, die zich met een en ander kan vereenigen, stellen wij U voor te besluiten: ter aanvulling van Uw besluit dd. 24 Ju ni 1931, le afd. No. 2025 de navolgende ta rieven voor gasverbruik vast te stellen: 1. voor hen, die gedurende de maanden October tot en met Mei gas voor verwar ming gebruiken in scholen, kerken of ver gaderlokalen en hiervoor gedurende deze maanden -tezamen minstens 2000 M3 gas verbruiken, een tariefrecht van 5.per maand en iedere M3 verbruikt gas a 3)4 cent per M3. 2. voor hen, die gas uitsluitènd voor industrieele doeleinden benutten en hier voor minstens 10.000 M8 per jaar verbrui ken een vastrecht van 60.per jaar bij vooruitbetaling, en iedere M3 verbruikt gas k 3Yi cent per M3. zullende deze regeling gelden met ingang van de verbruiksmaand October 1934. Punt 8 van de Agenda. Benoeming Gemeente-Ontvanger. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: In verband met het met ingang van 1 October j.1. verleende eervol ontslag aan den gemeente-ontvanger, zal door Uwen raad in de daardoor ontstane vacature moeten worden voorzien. Wij hebben de daartoe noodige voorbereidingen inmiddels getroffen en bieden U, overeenkomstig het bepaalde bij artikel 113 der gemeentewet, de navolgende door ons college met alge- meene stemmen opgemaakte aanbeveling ter voorziening in genoemde vacature aan: 1. Th. J. Regter, commies ter secretarie, dezer gemeente. 2. A. H. Schmitz, commies ter secreta rie, te Amersfoort. De door de sollicitanten ingediende stukken hebben wij voor U bij de raads stukken ter inzage nedergelegd. Punt 9 van de Agenda. Belooning werkzaamheden taxatie- Commissie Grondbedrijf. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Bij schrijven dd. 22 Maart j.1. deelen de heeren P. Beekman, W. H. C. Doorman en Wj van Genderen, die in Uwe vergade ring van 9 Maart 1934 voor de jaren 1934 en 1935 benoemd werden tot leden der Commissie van taxatie der gronden inge volge art. 7 der Verordening, regelende het beheer van het Grondbedrijf, mede, dat zij deze functie niet kunnen aanvaarden op de door den Raad gestelde voorwaarden. Zij verzoeken de vergoeding te regelen vol gens hun vroegere voorstellén, n.1. geen betaling in jaren, waarin geenerlei arbeid wordt verricht; daarentegen een behoorlij ke, doch volstrekt niet overmatige, vergoe ding ingeval van taxeerend optreden. Onder opmerking dat door de leden der taxatie-commissie dus zelve oorspronkelijk is aangedrongen op een verlaging der toe te kennen belooning, stellen wij U thans, na gepleegd overleg met genoemde heeren en na ingewonnen advies van de Commis sie van bijstand van het Grondbedrijf, voor, met intrekking van sub II van U,w besluit dd. 9 Maart 1934, le afd. No. 217, de be looning voor de werkzaamheden der leden van bovengenoemde commissie voor den vervolge te bepalen als volgt: a. 75.per persoon voor een schat ting van alle gemeentegronden, welke als regel om de 5 jaren plaats heeft; b. 5.per persoon per ochtend of middag voor een bijzondere (speciale) ta xatie; c. 10.per persoon voor een bij zondere (speciale) taxatie voor een gchee- Ien dag. Punt 10 van de Agenda. Commissie van toezicht op het Agentschap der Arbeidsbemiddeling. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Wij deelen Uwen Raad hierbij mede, dat de Heeren L. Kriek en D. Lam, leden van de Commissie van Toezicht op het Agent schap der Arbeidsbemiddeling, op 1 Jan. 1934 als zoodanig dienen af te treden. In de dan ontstane vacatures zal door U moeten worden voorzien. Onder mededeeling dat beide voornoem de heeren genegen zijn een eyentueele her benoeming te aanvaarden, stellen wij U voor hen in de bovengenoemde functie we der te benoemen. Punt 11 van de Agenda. Winkelsluitingswet. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Ingevolge het bepaalde bij dc artt. 4 en 5 van de wet van 27 Juli 1934, No. 450 zal het onder bepaalde voorwaarden mogelijk zijn, dat vischwinkels, fruitwinkels en win kels voor verkoop van brood, banket, sui kerwerk, chocolade, al dan niet tezamen met consumptie-ijs op Zondagen geduren de ten hoogste zes achtereenvolgende uren in plaats van 4 uren geopend zullen zijn. Voorts zal het mogelijk zijn, dat winkels voor tabaksartikelen en winkels, waarvoor een vergunning, als bedoeld in art. 1 on der e of onder g, der Drankwet geldt, op Zondagen gedurende ten hoogste vier ach tereenvolgende uren geopend zullen zijn. Zooals U bekend zal zijn, zal het \o- renstaande alleen toepassing kunnen vin den, indien en voor zoover Uwe vergade ring heeft verklaard, van oordeel te zijn, dat de tegenwoordige buitengewone om standigheden daartoe aanleiding geven, terwijl bedoelde verklaring niet zal kua- nen worden afgelegd dan nadat belang hebbenden uit het betrokken bedrijf zijn gehoord. Uit de voor Uwe Vergadering ter inzage gelegde circulaire 'van den Minister van Economische Zaken dd. 4 Augustus 1934, No. 28203, ^afd. Handel en Nijverheid moge U blijken," dat als belanghebbenden n de eerste plaats behooren te worden aangemerkt de betrokken winkeliers. Zoo als bekend mag worden verondersteld, zijn deze winkeliers door middel van teekening van lijsten in de gelegenheid gesteld zich voor of tegen de verruiming van de ver- koopgel.egenheid op Zondag te verklaren. De betrokken winkeliers hebben zich daarbij uitgesproken als volgt: a. houders van winkels, waar uitslui tend of in hoofdzaak tabaksartikelen ten verkoop in voorraad zijn: 20 voor verrui ming op Zondag, 11 tegen, terwijl 3 si garenhandelaren zich niet wilden uitspre ken en een afwachtende houding wenschten aan te nemen. b. houders van winkels, waar uitsluitend of in hoofdzaak een of meer der navolgen de waren: brood, banket, suikerwerk, cho colade, al dan niet tezamen met consump tie-ijs ten verkoop in voorraad zijn: 24 voor verruiming op Zondag, 11 tegen, ter wijl 2 winkeliers zich niet wilden uitspre ken en een afwachtende houding wenschten aan te nemen. c. houders eener vergunning, als be doeld in art. 1 onder e en( g, der Drankwet, van de 9 in aanmerking komende vergun ninghouders teekenden 7 op de ter teeke ning neergelegde 'lijsten. Bedoelde 7 ver gunninghouders venklaarden 'zich allen voor verruiming van den Zondagverkoop. d. houders van winkels, waar uitslui tend of in hoofdzaak fruit ten verkoop in voorraad is: 2 belanghebbenden teekenden voor verruiming van den verkoopgelegen heid op Zondag, terwijl de overigen niet verschenen zijn. e. houders van winkels, waar uitsluitend of in hoofdzaak visch ten verkoop in voorraad is: slechts één belanghebbende teekende voor verruiming van den Zon dagverkoop, terwijl de overigen niet ver schenen zijn. Waar, zooals uit bovenaangehaalde cir culaire van den Minister blijkt, het de be doeling is, dat de verruiming van de ver koopgelegenheid enkel toepassing zal vin den, indien een behoorlijke meerderheid der geraadpleegde winkeliers voor bedoel de regeling is, stellen wij U overeenkom stig het advies van de meerderheid der Commissie ivoor de Strafverordeningen voor de in art. 5 der Wet van 27 Juli 1934 No. 450 genoemde verklaring enkel af te leggen ten aanzien van de winkels, als ge noemd sub a, b en c. Het desbetreffend ontwerp-besluit bieden wij U ter vaststel ling aan. W|ij vestigen er hierbij de aandacht op, dat geen aanleiding bestaat in deze het winkelpersoneel te raadplegen. Immers be staan in de betrokken branches geen per- soneels-organisaties, terwijl voorts is te verwachten, dat gelijk ook thans bij de zaken sub b geschiedt 1 bij verruiming van de verkoopgelegenheid op Zondag^ de patroon zelf of iemand uit zijn gezin aan het publiek zal (blijven) verkoopen. Zooals U uit de bijgevoegde correspondentie voorts zal blijken, zijn geen termen aan wezig in verband met de concurrentiever houdingen tusschen winkeliers in aangren zende gemeenten met de besturen dier ge meenten contact te zoeken. Ten slotte merken wij nog voorzooveel noodig op, dat de gewone plaatselijke mid- denstandsvereenigingen niet voor raad pleging in aanmerking komen, daar enkel de belanghebbenden uit het betrokken be drijf moeten worden gehoord. Punt 12b van de Agenda. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: De Raad der gemeente Soest; Gezien het verzoekschrift van het be stuur der Stichting Engendaalschool dd. 19 Juli 1934, inhoudende het verzoek om medewerking tot het vergrooten van de rijwielbergplaats bij de aan de Molenstraat gelegen school dier stichting; Overwegende, dat blijkens de bij het verzoekschrift behoorende toelichting de bestaaride rijwielbergplaats ruimte biedt voor 38 rijwielen, terwijl verlangd wordt gelegenheid tot stalling van tenminste 61 rijwielen, van welke 57 van leerlingen en 4 van het onderwijzend personeel; dat uit een ingesteld onderzoek is ge bleken, dat van de 57 door het schoolbe stuur genoemde leerlingen slechts 30 op een afstand van 2 K.M: of meer van de school verwijderd wonen, terwijl bij het onderwijzend personeel zulks bij 3 leer krachten het geval is; dat voor leerlingen, die minder dan 2 K.M. van de school verwijderd wonen, niet in redelijkheid kan worden verlangd, dat van overheidswege gelden worden be schikbaar gesteld voor het geven van ge legenheid tot stalling van een rijwiel dat uit het vorenstaande blijkt, dat voor de leerlingen en leerkrachten, die 2 K.M. of meer van de school verwijderd wonen gelegenheid tot stalling van een fiets aan wezig is; dat mitsdien de aanvrage geacht moet worden de normale eischen, aan het geven van lager onderwijs te stellen, te over schrijden en derhalve dient te worden ge weigerd; Overwegende voorts, dat bij het ver zoekschrift niet is overgelegd een verkla ring, als bedoeld in art. 73 lid 3 der Lager Onderwijswet 1920, waarbij adressante zich verbindt om, voordat met de vergrooting van de rijwielbewaarplaats wordt aange vangen, als waarborgsom een bedrag ge lijkstaande met vijftien ten honderd van de kosten, in de gemeentekas te storten; dat mitsdien ook uit dien hoofde het verzoekschrift niet voor inwilliging vat baar is; Gelet op de artt. 72 en vlg. der Lager Onderwijswet 1920, en op de wet van 4 Augustus 1933, Stbl. 414; BESLUIT: ten aanzien van bovengenoemde aanvrage van het bestuur der Stichting Engendaal school op bovenaangegeven gronden de ge vraagde medewerking le weigeren. Punt 13 en 14 der Agenda. Onderwijs. B en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Door E. Reinsma en H. H. van Hilten, beiden wonende te Soesterberg wordt ver zocht om steun ter tegemoetkoming in de kosten, verbonden aan het bezoeken van de R.K. U.L.O. school aan den Westsin gel te Amersfoort door hun zoontjes. De indiening van bovengenoemde ver zoekschriften heeft ons de wenschelijkheid doen gevoelen om voor de bepaling van bovenbedoelde vergoedingen een algemee- ne regeling (normen) vast te stellen, waar bij met de finantiee'le draagkracht der ouders en de grootte van het gezin is re kening gehouden. Een verordening, welke een dusdanige regeling bevat, bieden wij U hierbij ter vaststelling aan. Ter uitvoering van vorengenoemde re geling stellen wij U voor als tegemoetko ming, als bedoeld in art. 13 der L.O. Wet 1920, aan Reinsma en van Hilten voor noemd, overeenkomstig de berekening, voorkomende in de voor Uwe vergadering ter inzage gelegde bijlage, een vergoeding toe te kennen, resp. groot 90 en 30 der vervoerkosten, welke kosten (abonne ment per tram) per jaar 31.40 per per soon zullen bedragen. Deze vergoedingen zullen verschuldigd zijn vanaf de maand September 1934 tot aan de beëindiging van de leerplicht van de betrokken leerlingen. Ten slotte verzoeken wij U ons te machti gen de desbetreffende raadsbesluiten inza ke het verleenen eener vergoeding aan E. Reinsma en H. H. van Hilten te formulee ven. Punt 15 van de Agenda. Onderwijs. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad. Door den heer W. van der Leek is ont slag genomen als lid van de commissie van toezicht op het lager onderwijs in deze gemeente. Ter voorziening in de ontstane vacature (ouder van een leerling eener openbare school) hebben wij de eer U de navolgende aanbeveling van benoembaren te doen: le. G. Timmer, Vosseveldlaan 20a, ouder van een leerling van de openbare school voor gewoon lager onderwijs in de Iverkebuurt; 2e. J. H. Bansema, Birktstraat 35, ouder van een 'leerling der openbare U.L.O. school. Punt 16 van de Agenda. Schoolkleeding. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: Door het bestuur van den Soester Be- stuurdersbond wordt verzocht om te be sluiten tot het verstrekken van schoolklee ding aan de daarvoor in aanmerking ko mende kinderen. Ten aanzien van dit verzoek merken wij op, dat ons Colege hetzelfde standpunt blijft innemen, als is neergelegd in ons desbetreffend voorstel aan Uwe vergade ring dd. 27 Februari 1934, le afd. No. 3307. Wij stellen U mitsdien voor andermaal op het desbetreffend verzoek afwijzend te be schikken, zulks mede in verband met de finantieele consequenties, welke thans nog t Telefoon 706 meer dan tevoren op den voorgrond tre den. Punt 17 van den Agenda. Straatverlichting. B. en Wi. schrijven hieromtrent aan den Raad: Aangezien de straatverlichting langs den Rijksweg te Soest veel te wenschen over laat en het als een algemeen belang be schouwd kan worden dat deze drukke ver keersweg deugdelijk verlicht wordt, heb ben wij inlichtingen ingewonnen met be trekking tot een betere verlichting voor een gedeelte van dezen weg en wel door middel van „Philora" natrium-lampen. Blijkens overgelegde correspondentie van de N.V. Provinciale Utrechtsche Elec- triciteits-Maatschappij zullen de kosten van bedoelde verlichting van den Rijksweg, ge legen tusschen de grens van Baarn (hotel Trier) tot de halte Soestdijk per jaar be dragen 1006.70, verhoogd met c.a. 45. voor het uitwisselen der lampen en volgens nader verkregen inlichtingen met 396.90 voor huur van 42 Philora-lampen tegen een prijs van 0.45 cent per lamp per branduur met een gegarandeerde minimum-brandtijd van 2100 uur per jaar. Bij bedoelde Philo- ra-verlichting zal de nuttige lichtstroom ongeveer 5 maal hooger zijn dan bij de thans bestaande verlichting door middel van eenzelfde aantal gewone lampen van 75 Watt. Aangezien het ons wenschelijk voorkomt dat in deze gemeente een aanvang wordt gemaakt met deze nieuw wijze van verlich ting, stellen wij U voor te besluiten boven genoemd wegvak van een verlichting door middel van „Philora" natrium-lampen te voorzien, waarvan de kosten 1448.60 per jaar bedragen. In verband hiermede bieden wij U een besluit tot begrootingswijziging ter vast stelling aan. Punt 18 van dé Agenda. Indeeling van wegen. B. en W. schrijven hieromtrent aan den Raad: In de vergadering van 13 Januari 1928 werd vastgesteld een verordening rege lende de indeeling van wegen ingevolge art. 36 van het Rijwielreglement. Deze ver ordening is evenwel door allerlei omstan digheden als door het in vooruitzicht zijn van een nieuw, inmiddels ia werking ge treden reglement nimmer uitgevoerd. Wij verzoeken U thans onder intrekking van genoemde verordening over te gaan tot vaststelling van een nieuwe verordening, waarin verschillende nieuwe wegen zijn opgenomen. Voorts verzoeken wij U ons voor het plaatsen van de desbetreffende borden een crediet van 165.te willen toestaan. Punt 18 van de Agenda. De Raad der gemeente Soest; Overwegende, dat het in het belang van de instandhouding en bruikbaarheid van den weg noodzakelijk moet worden geacht voor de na te noemen wegen een klassen- indeeling vast te stellen, als bedoeld in art. 36 lid 3 sub c van het Motor- en Rijwiel reglement; Gezien het voorstel van Burgemeester en Wethouders dd. 28 September 1934, le afd. No. 965; Gelet op art. 36 van het Motor- en Rij wielreglement; BESLUIT: I. in te trekken het raadsbesluit van 13 Januari 1928 als bedoeld in art. 36 van het Motor- en Rijwielreglement. II. overeenkomstig het bepaalde in art. 36 van het Motor- en Rijwielreglement de in de bebouwde kom der gemeente gelegen wegen in te deelen als volgt: in klasse II. Albert Hahnweg, Anna Paulownalaan, Banningstraat (gedeelte van Batenburg laan tot den Rijksstraatweg te Soester berg), Bartolottilaan, Beckeringhstraat, Beethovenlaan, Beetzlaan, Beukenlaan, v. Beuningenlaan, Bosstraat (en wel 200 M. te rekenen vanaf den spoorwegovergang bij den Ossendamweg), da Costalaan, Dorre- steinweg (en wel 170 M. te rekenen vanaf de Laanstraat), Eemstraat, Eikenhorstweg, Eikenlaan, Emmalaan, F.C. Kuyperstraat, Ferdinand Huycklaan, Foekenlaan, Gallen, kamppelsweg, de Genestetlaan, Groote Melmweg (en wel 100 M., te rekenen vanaf den Lange Brinkweg), Hartmanlaan, Hart- weg. Heideweg, Hellingweg, Heuvelweg, Hildebrandlaan, Julianaplein, Julianastraat, Kampweg, Koekoekweg, Kolonieweg, (ge deelte vanaf Eikenlaan tot en met het per ceel Kolonieweg 24), Koninginnelaan, K. Bergstraat, Korte Brinkweg, Korte Melm weg, Korte Middelwijkstraat, Kostverlo- renweg (gedeelte vanaf Nieuwstraat tot den verbindingsweg tusschen Belvédère- D' -

De Soester | 1934 | | pagina 1