2e BLAD DEKENS 't Handelshuis voldoet UI" Koopjes in ,,'t Handelshuis"! 4' J. L. H0KS8ERBEN Soest - Soesierb.schestr. 51, Tel. 400 BEGIN NOVEMBER Bekendmakingen Officieel ^(0 O ^Plaatselijk Nieuws|M GROOTSTE V&N SOEST 15 Wegens opheffing van boven genoemde afdeelingen: Soesterberg ►^BurgerlijkeStand Mevr. Venema-Veenendaal 1 - behoorende bij „D E S O E S T E R" van ZATERDAG 27 OCTOBER 1934, No. 86 pijn te Groenekan en Joh. Kraayenbrink te Soest. leder is nu in de gelegenheid gesteld om te kunnen genieten van de schoonheid, die de herfst brengt in ons lage landje aan de zee. WAAR GAAN WIJ HEEN? 29 OCTOBER: Feestavond, Jongel. Ver., ,Ca'lvijn". 30 OCTOBER: Feestavond B.V.L. 31 OCTOBER: Kerkdienst, Lutherdag. Alles in Religie en Kunst om 8 uur. NIET OPGEBODEN. GEMEENTERAADSVERGADERING. Het perceel van het Chr. Ger. Weeshuis bij afslag niet opgeboden, de prijs blijft dus 5000.inzet door den heer J. de Haan, Utrecht. N. S. B. VERGADERING. De Burgemeester der gemeente Soest maakt bekend, dat een openbare vergade ring van den Raad dezer gemeente is belegd tegen Woensdag, 31 October 1934 te 14 uur. Soest, 26 October 1934. De Burgemeester voornoemd, G. Deketh. De Raad der gemeente Soest wordt hier bij in openbare vergadering bijeengeroepen tegen Woensdag 31 October 1934 te 14.00 uur, ter behandeling van de volgende AGENDA: 1. Mededeeling van ingekomen stukken. 2. Vaststelling van besluiten tot wijzi ging der gemeenitebegrooting: a. algemeene wijziging dienst 1934 (No. 21/364); b. wijziging dienst 1934 in verband met overboeking van diverse bedragen van den dienst 1933 (No. 21/365). 3. Vaststelling van een beskuit tot be legging van gelden (No. 795). 4. Credietaanvraag in verband met ver- huizingskosten voor gemeentepersoneel (Nos. 1062, 1071, 1085, 1538). 5. Vaststelling salaris-regeling gemeen tepersoneel (No. 3504). 6. Voorstel van B. en W', tot opnieuw vaststelling der verordening tot heffing eener aanlegbelasting en wijziging der hef. fingsverordening op de straatbelasting (No. 1275). 7. Adres van J. C. Brouwer betreffen, de bebouwing van een perceel aan het Kerkpad Z.Z. met voorstel van B. en' W,. (No. 20). 8. Adres van W. van Asch, verzoekende vergunning voor een aanbouw, met voor stel van B. en W. (No. 20). 9. Adres van de vereeniging „Soest Zuid" inhoudende verschillende grieven en wenschen met voorstel van B. en W. (No. 3725). 10. Adres van den Soester Besturen bond houdende verzoek geen productief werk te latenj verrichten door tewerkge- stelden van Maatschappelijk Hulpbetoon tenzij daarvoor het standaardloon wordt betaald. (No. 3695). 11. Adres van J. Griep, verzoekende het uitgetrokken bedrag ad 300.voor begeleiding van zwakzinnige kinderen ge heel aan hem toe te kennen. (No. 3275). 12. Voorstel van B. en Wy tot: a. periodieke verhuring van gemeente gronden (No. 168). b. vaststelling van een besluit tot in schenking aanvaarden van grond van Mej. J. M. van Leeuwen (No. 3730). Soest, 25 October 1934. De Burgemeester, G. Deketh. MEDEDEELING EN VERZOEK AAN ALLE INGEZETENEN. Vrijdag j.1. heeft het Comité, dat zich. ten doel stelde kleeding en schoeisel te verstrekken aan de daarvoor in aanmer king komende kinderen der openibare scho len, in vergadering hiertoe bijeen, de mede werking gekregen van leden van Volkson derwijs en Ouder-Commissies van beide Openbare Scholen en een bestuurslid der Engendaalschool, zoodat nu een ge heel wordt gevormd. Voor dit doel zal een openbare Collecte in de gemeente worden gehouden, waartoe vele Dames en Heeren) zich beschikbaar hebben gesteld. Wftj doen een zeer vriendelijk verzoek de ze lijsten welwillend te voorzien van Uwi bijdrage. Ook giften in nature zullen gaar- ne en dankbaar worden afgehaald. Het Eere-Comité, bestaat uit den Edel Achtb. Heer Burgemeester Mr. G. Deketh en Mevrouw Deketh, Notaris A. Dammers en Mevrouw Dammers, Dr. A, de Vos en Mevrouw de Vos en Mevrouw Wied. A. van Veen* geb. Honschoten. Gedenk het arme schoolkind. D. L. v. PEURSEN. J. J. AMESZ. HERFSTTENTOONSTELLING. Op Zaterdag en Zondag 27 en 28 October a.s. houdt de Ned. Nat. Hist. Ver., afd. Soest in de kleine zaal van „Religie en Kunst" een herfsttentoonstelling waar al lerlei interessante dingen op natuurgebie- te zien zullen zijn. De Heer E. F. Nannen ga, biologisch student te Utrecht, verzorgt de afdeeling paddestoelen, de heer Ww A. v. Elmpt,/ bijenleeraar te Soest, zal aanwezig zijn met o.a. kunstige wespennesten, ter wijl de heer P. v. d. Zijn. schrijver van het Keieniboek, een prachtige collectie steenen voor ons 'doel heeft afgestaan; ook om de vogels is gedacht, zelfs de zeldzame rood kopklauwier zult U er aantreffen. W5e be lang stelt in vlinders, zal er mooie exem plaren kunnen waarnemen en stellig zal de belangstelling gewekt worden door de verzameling van den heer B. J. Lempkt uit Amsterdam, die zijn zorgvuldig gede- termineerde collectie voor onze tentoon stelling beschikbaar stelde. De versiering is in handen van de Hee ren Henk Vink, assistent bij de firma Co Donderdagavond om 8.30 uur hield de afdeeling Soest eene openbare vergadering in het Stcltionskoffiehuis waar 60 per sonen aanwezig waren. De. zaal was opge- frischt met het dundoek, de N.S.B. vlag en de portretten van den algem. leider Igr. A. Mussert eni van H.M. de Koningin. Het strijkje, onder leiding van den heer v. d. Hoeven, speelde de strijdliederen. De groepsleider, kameraad Portheine, riep de volksgenooten en kameraden het welkom toe, en releveerde de Melbourrie-race, waarop met nationale trots de geheele we- eld het oog heeft geslagen. En waar men Nederland noemt het aangeslibte stukje rond aan den mond van den Rijn, daar blijkt toch uit dat het mannen telt van de daad. Wij N.S.B.'ers, aldus spreker, weten wat dat beteekent niet over iets praten, maar dit met de daad toonen Als wij aan ;it kranige klaverblad denken daar ginds n Melbourne, komen ons in gedachten de heidén dér zee uit de 16e en 17e eeuw, waar een Heemskerk, Barends en Keizer pio niers waren in den strijd op zee. En dan gaan onze gedachten uit naar het z.g. adres van die 19 predikanten!, die zich niet ge- chaamd hebben Regeering 'en Volksver tegenwoordiging te wijzen op het onbillijke an het ambtenaren-reglement, (waaruit spreker een citaat voorleest), maar die zich los hebben gemaakt van alle politiek en het geloof hooger gesteld hebben >dan de politiek, wars van elke overweging. Dit reglement is er gekomen door de SDAP tegen( 6e N.S.B., maar spreker heeft zoo veel vertrouwen in Minister Colijn, dat Hit eglement spoedig wordt weggedaan, al een zwarte bladzijde voor de Regeering, anders zal de N.S.B. het voorgoed opber gen (geroep: Hou Zeel). Hierop verkrijgt Boer Spelt uit Hoeve laken het woord voor zijn onderwerp: „Cri sis Landbouw politiek". Allereerst stelt hij de vraag, wat is de NSB waar veel en weinig over te zeggen valt, maar wij beschouwen haar dat wij leeren begrijpen, dat wij op deze wereld er niet zijn voor ons zelf maar voor de gemeen schap, zoodat de N.S.B. de geHeele per soon opeischt eni het de plicht is dat ieder ziet naar den naaste hoé hij er moet ko men. De hoofdzaak blijft „zijn plicht" te kennen. Vraagt men nu waaj- komt de N.S.B. vandaan, dan is het antwoord uit het volk, gezien de algemeene toestand. Haar oorsprong vindt zij omstreeks 1800, de tijd der Fransche revolutie, waaruit het Patriottisme werd geboren met zijn Vrij heid, gelijkheid eni broederschap; nader hand omgezet in het Liberalisme, dat toen het eenmaal de macht had, het volk daar heen werd gestuurd, wat het niet kon dra gen. Toen voelde en arbeider en midden- stander de druk en kwam voor 40 jaar de S.D.A.P. te voorschijn. Haar pioniers heb ben het beste voor het volk gedaan en zeer veel fouten verbeterd. Maar de tegenwoor dige leiders zijn allemaal hetzelfde, er wordt nu niet meer gestreden voor het al gemeen belang maar voor de eigen porte- monnaie. In het parlement ziet men, alleen verwisseling bij sterfgeval of dat hè,t Ka merlid nog een beter bezoldigde betrek king kan krijgen, anders blijft hij zitten. En daar tegen strijdt nu de N.S.B. en wel voor het geheel om haar doel te bereiken zich te geven tot heil en welzijn van het volk. Na meermalen door applaus te zijn onderbroken, gaat hij thans over tot zijn eigenlijk onderwerp: „de crisislandbouw- politiek" en bespreekt dan ten le steun voor de landbouwers der Tarwewet, welke lang op zich liet wachten eer hij er kwam. Deze wet heeft voor de tarweverbouwende boe ren het beste gedaan wat zij kon. Door de boer is winst gemaakt in de kleistreken, maar voor de zandstreek heeft zij geen waarde. Omdat de tarwe in de kleistreken wordt verbouwd en die boeren politiek ge. organiseerd waren in de Vrijz. Dem. Partij en die haar vertegenwoordigers heeft in le en 2e Kamer, werd zij 't eerst behandeld, want die heeren uit de colleges hadden er het meeste belang bij, dat waren de grond bezittende boeren, in Groningen waren er zelfs 'die er 30.000 bij opstreken. Maar waarom werden op de zandgronden de roggebouwers niet gesteund, en dan was het antwoord, die zijn toch arm, die komen er toch nooit boveraop. Daarop behandelde spreker de Suikersteunwet, welke bedroeg 17 millioen, zoodat de suikerbietenteelt loo- nend werd, want de accijns bedraagt 0.30 per K.G., maar die accijns is verhoogd tot 0.40 per K,G„ zoodat er 80 millioen uit wordt gehaald. De suikerprijs is 6 cent per K.G., dat kunnen de bijenhouders getuigen, de rest is accijns. Het ergste waren echter de boeren gekant tegen de varkenscrisis- wet, en dit verzet is gekomen omdat de Regeering de volle waarheid daarover nooit hefeft bekend gemaakt. Er werd de boer wijs gemaakt, dat deze wet voor 3 jaar was aangenomen, maar de waarheid was 5 jaar. Vroeg- spreker op vergaderin- gent van de Crisisvarkenscentrale naar d< statuten, dan waren zij er nooit, want die lieten iets anders zien dan gezegd werd. Dit geschiedde ook in Hoogland, en toen spreker wederom vroeg om de statuten. (voorheen R. FRESE Hofleveranciers BAARN Vleeschhouwerij Varkensslachterij BESLIST EERSTE KWALITEIT Nijverheidstraat 13 Telefoon 31 (Ingezonden). Wij noodigen U uit een bezoek te brengen aan onze afdeeling Onze collectie is van dien aard, dat deze in werkelijkheid de genoemd kan worden. „ZAALBERG" dekens vanaff 6.95 WOLLEN-s GESTIKTE-, MOLTONDEKENS Onze gestikte zijden deken is een prachten niet duur U weet ook in karpetten, tafelkleeden enz. Een bijbeltje. Inlichtingen Politiepost, dagelijks van 910 uur v.m. en van 22.30 uur n.m., behalve Zondags. DIEFSTAL. Als verdacht van diefstal van een por- temonnaie met geld, is aangehouden B. ai- hier. Hij is ter beschikking gesteld van den Heer Officier van Justitie. KORTE VREUGDE. GEVONDEN VOORWERPEN. Aard van het voorwerp: Terug te bekomen: gele hond boodschappentasch en damestaschje pakje waschgoed steeksleutel van Weedestraat 47a Soesterbergschestraat 51 politiebureau Lange Brinkweg 99a toen was het antwoord: die hebben wij niet, ook niet hier, maar toen spreker 'te kennen gaf dat zij ze dan van hem konden krijgen, toen waren zij ineens op de be stuurstafel present, daaruit concludeert spr. dat elk een in dit comité liegt. Daarbij komt nog dat men wel lid moet zijn van Varkenscentrale, maar men heeft absoluut niets te zeggen, de uitvoering berust bij de organisaties. En wat is er nu van terecht gekomen, er is een prijs beloofd van 18, 19 en 20 cent per K.G., maar die prijs is er voorheen en ook nu, nog nooit geweest. W,el kan menj ze leveren aan de Centrale, maar die kan ze niet hebben. Dus ook deze wet heeft nooit haar doel bereikt, laat dus de boer zelf deze zaak regelen, dan gaat het goed. Van de Crisis-Zuivelwet had men zich ook alles voorgesteld, want de boer werd een melkprijs wijsgemaakt van 57 cent, maar de zuivelboer heeft die prijs nog nooit gehad, wel 35 cent; de consument heeft die wet veel geld gekost, want die betaalt deze wet. Het geld wordt gehaald uit de zakken der verbruikers om aan de buitenlandsche markt goedkoop te kunnen leveren. Want de Regeering bedient zijn klanten goed en geeft zélfs geld toe. Door deze wet wordt niet de boer maar de aan deelhouders de U.N.I. gesteund, de winst van 33 millioen betaalt de consument, maar de boer helpt het niets. Nederland kan echter de roomboter zelf wel gebrui ken, maar er moet 40 naar buiten, om dat de consument de prijs niet kan betalen. W|ant wat gebeurt er met de boter, er wordt uitgevoerd voor verschillende prij zen. In Engeland wordt op de markt be taald 0.30 per K.G., aan de consument verkocht voor 0.45, hier wordt betaald 0.86 per K.G. Voor deze wet bedroeg het verbruik 65 nu is zij gedaald tot de helft, 'de margarine vroeg om steun en die krijgt nu de winst, want niet alleen voor de boter die er aan toegevoegd wordt, maar ook voor de copra en de wal- vischtraan betaalt men een goeden prijs, men denkt zoo: die rommel eet Jan Boeze roen wel, het kapitaal krijgt toch de winst. Neemt men de wet er af en laat men het bedrijf vrij, dan gaat het de 'boer en burger goed. De crisisveewet is nog mooier, ver leden jaar moesten er 115.000 koeien wor den afgeslacht, maar men vergeet dat er 40.000 ongelukken er onder waren, die toch geslacht moesten worden, en verder werd het getal aangevuld met oude brak ken uit België, alles gestopt in blik. Nu wil men 150.000 jonge beesten afslachten, die drachtig zijn, maar als men die wil heb ben, moet de Regeering ze maar halen, vrijwillig komen ze niet. Men kan ze ook kwijt aan Rusland, maar wie zal ze betalen? Wie het meeste van die wet heeft geprofi teerd is de heer Zwanenberg, thans regee- ringsadviseur, eerst voorzitter van de Var kenscentrale, maar 'daar hij daar te veel in de gaten liep, werd hij geen voorzifter van de veewet, maar zijn collega de Jong. Het blik voor die 150.000 dieren is al besteld, er komt in ieder geval beter vleesch in blik. De 10 millioen winst betaaid de boer en de consument. Alle maatregelen voor den Landbouw zijn op niets uitgeloopen; het doel, de boer te helpen, is niet bereikt. Alles - geschiedt voor het grootkapitaal. Voor de Land- en Tuinbouw is het nog erger, die krijgt steun in geld, maar daar voor moeteni de producten goedkoop zijn voor Duitschiland, waar 4 millioen aan is geleend, eerst tegen een koers van 10 nu al van 4maar spreker zegt, door die 4 millioen kan een streep gehaald wor den, rente en kapitaal keert niet terug. Aan Frankrijk werd 100 millioen geleend, de rente betaalt de land- en tuinbouw en de boer. Dit zijn excessen die niet door de mazen gaan, daar de werkloosheid stijgt tot 1/3 der arbeidende bevolking; gaat dit zoo door, dan gaan wij ten gronde, een groot deel der jeugd is reeds bedorven. De N.S.B. zegt, er ds werk voor allen als men krijgt één groote volksgemeenschap, en geen 53 partijen, dit is de ondergang van het volk. Daverend applaus. De N.S.B. vecht tegen deze mistoestanden, zij is toegespitst op den corporatieven staat,- waar de zaak goed wordt geregeld en waar voor ieder brood en werk is. 'Na het stellen en beantwoorden van en kele vragen eindigde deze vergadering met het zingen van het Wilhelmus en het Hou Zee; het ging er zeer rustig toe. CAFéBEZOEKER MET EEN MES GESTOKEN. Dinsdagavond omstreeks 7 uur ontstond een ernstige vechtpartij in een café aan de Miolenstraat. Daar was aanwezig de al oim in Soest bekende H. F., die al heel spoedig flink onder de olie was en daarbij zooals te doen gebruikelijk in een vechtlustige stemming geraakte. Hij wenschte den caféhouder zijn verteering niet te betalen. Daarover ontstond natuurlijk verschil van meening, daar een caféhouder er niet is, om zijn voorraden sterke en al coholhoudende dranken uit louter eigen ge. noegen door de keel van zijn klanten te la ten verdwijnen. En toen F. bemerkte, dat zijn optreden en zijn persoon alléén niet voldoende waren om den caféhouder zon der meer te overtuigen, ging hij sterkere argumenlten gebruiken en er ontstond een hevige vechtpartij, waarin zich ook mengde een zekere van Z. uit Barneveld, die mede ter plaatse was. F. was door het dolle heen trok een mes en viel op van Z. aan. Groot tumult ontstond, glazen braken, tafels vie len om en het einde was, dat de vechtpar. tij buiten werd voortgezet. De jas van v. Z. werd geheel uit elkaar gesneden, waarop deze echter zoodanig in woede ontstak, dat hij op F. aanviel en deze zoodanig mishan delde, dat hij bewusteloos op straat bleef liggen. Naar verluidt zou zelfs voor zijn leven worden gevreesd, v. Z. vertrok hierop naar Barneveld en F. kwam eenigen tijd la ter weer zoo'n beetje bij kennis, voldoende om naar zijn woning te kunnen strompelen Toen de politie, die van een en ander in kennis was gesteld, arriveerde, was er op straat al niets meer te zien. Een terstond ingesteld onderzoek bracht de toedracht echter aldra aan het licht ende identiteit van den vertrokkene kon spoedig worden vast. gesteld; deze bleek ook al enkele vonnissen wegens mishandeling achter den rug te heb ben. Tegen de beide wilde mannen zal pro ces-verbaal worden opgemaakt. NACHTELIJKE SCHOORSTEEN BRAND. In den nacht van Donderdag op Vrijdag te omstreeks 3.40 uur werd de Vrijwillige Brandweer gealarmeerd voor een schoor steenbrand in perceel Waldeck Pyrmont laan 35, bewoond door Mej. O. Th. C. B. Er bleek, dat een kachel in een vertrek aan de achterzijde gelegen, een soort bijkeuken die tevens als Jiondenhok dienst -doet, door den krachtigen wind niet behoorlijk wilde trekken, waardoor de rook naar binnen sloeg. De Brandweer, die in dit nachtelijk uur toch zeer snel ter plaatse was, klom op het dak, stelde een onderzoek in en -dekte het rookkanaal af. Aldra bleek, dat er van schoorsteenbrand geen sprake was, zoodat men weder kon inrukken na zich terdege te hebben overtuigd, dat er geen verder ge vaar meer aanwezig was. GEVONDEN VOORWERPEN. Een inwoner wilde een vloer in zijn chuur leggen en haalde hiervoor met een vervoermiddel een partij heele straatklin kers weg, afkomstig uit -de Banningstraat en ten nadeele der gemeente Soest. Toen hij zijn getal thuis had, zat de politie Jhem op de hielen en werden de straatsteenen in beslag genomen. Bovendien volgde een proces-verbaal. o van 1824 October 1934. GEBOREN: Johan, zoon van J. H. Was sing en G. W. G. Hofstraat, Nieuwstraat 32a; Johanna Cornelesina, dochter van W. B. Brielsman en M. D. Broerze, Nachte- gaalweg 7; Hendrika, dochter van W. A. Deijs en G. van Rouwendaal, Beckeringh- straat 9; Jacobus Wilhelmus, zoon van W. J. Beijer en B. W'. M. v. d. Lugt, Beetzlaan 16 Wjlhelmina, dochter van Ch. v. d. Pol en W. Martensen, Kerkstraat 48; Albert, zoon van P. C. Veldhuizen en R. v. d. Schagt, Belvedèreweg 3a. ONDERTROUWD: J. Vervat en J. Hoekstra. GEHUWD: A. J. Bolmers en G. Ver woerd; A. H. Lauteslager en A. J. van Hengstum. OVERLEDEN: Johan Karei Koopman, 78 jaar, gehuwd met D. Buddingh, Oran jelaan 24; Cornelis Meiman, 73 jaar, geh. met A. Rutte, Steenhofstraat 22. Vestiging van 1117 October 1934. A. de Visser van A'dam naar WBlhelmi- nalaan 8; D. Hageman van H'sum naar Nieuweweg 68; E. van Fulpen van H'sum naar Birktstraat 60; Wed. A. Spoel van A'dam naar Laanstraat 17; A. A. de Car- pentier van A'foort naar Beukenlaan 20d; W,. Kraan met vrouw van Naarden naar Nieuweweg 93; D. A.van Til met gezin van Antibes naar Ossendamweg 59; J. v. Slo ten met gezin van A'foort naar Birktstr. 87; M. A. T. Schmitz van A'dam naar Ko- lonieweg 5; J. C. A. van Duin van H'sum naar Kon.laan 150; N. Dorland met gezin van de Bilt naar Amersf.straat 23; A. Fit ters van A'dam naar B. Grothestraat 25; H. de Boer met gezin van Elburg naar Mendelssohnlaan 6; J. Abbas van Beiling- wolde naar Verl. Postweg 11a; G. G. C. van Zijll de Jong van Den Haag naar Eri- caweg 4; Wed. A. Krijnen van Bussum n. F. C. Kuyperstraat 12; G. Harmsen van A'dam naar Hartweg 6c. Vertrek van 1117 October 1934. Ja. M. van Breukelen van Kon.laan 101 naar Baarn, Kettingweg .13; E. A. Hooft van Verl. Tempellaan 3 naar*Zeist, Amers- foortscheweg 50; M. Brunekruf van Kolo- nieweg 5 naar Ede, Otterloo Oa 72; J. v. d. Brink van Beetzlaan 89 naar Hilversum, Raurentzweg 24; B. A. J. van Groningen van K. Hartweg 30 naar A'dam, Stadion kade 34 3e etage; W. Verhagen van le Heeserlaantje 1 naar Huizen, Naarderstr.- weg 304; G. I. J. Hammerick van Birkt- traat 52 naar Bochum Dtl.A. M. van Hattum van Kerkpad N.Z. 48 naar Nijkerk, Holkerstraat 25; D. P. A. van Mil van W. Pyrmontlaan 71 naar Harderwijk, Nassau- laan 28; S. M. Zoetelief van v. Weedestr. 16 naar St. Michels Gestel „Ruwenberg"; R. van Barneveld van Beetzlaan 51 naar Drieb.Rijsenburg, Bosstraat '3Q; R. S. Butzelaar van B. Grothestraat 39 n. A'dam, Palestrinastraat 27; L. Haarmann van Birktstraat 52 naar Bochum Dtl.; W. H. C. de Vries van Hartweg 32 naar A'dam, Kinkerstraat 318 3e etage; P. A. A. Bonne- cray van Kolonieweg 5 naar Utrecht, Kwartelstraat 12bis; C. Wr Roelvink met vrouw van Klaarwaterweg 32 naar A'dam, Admiralengracht 91; Wied. R. G. Koeleman van Beetzlaan 109 naar Heilo, Heerenweg 134; A. Kloeke van Lindenlaan 4a nia'- Maastricht, Burg. Ceulenstraat 79; B. 11. Kloeke van Lindenlaan 4a naar Abcoude, Stationstraat 51; H. Pfauser van Kerkpad N.Z. 10 naar Baarn, Terrein N.C.S. 7; A. J. Broekman van L. Brinkweg 72 naar Avereest, Rijksasyl Psych.; J. J. Couturier met vrouw van Vredehofstraat 27 naar A'dam, Heiligeweg 39-45; C. A. ter Burg van Kerkstraat 11 n. Mr. Cornelis, N O.I. Verhuizingen binnen de gemeente van 1117 October 1934. A. P. Tolboom met vrouw van Kerkpad N.Z. 33a naar Spoorstraat 3; M. v. d. Wal met vrouw van B. Grothestraat 22 naar Heuvelweg 15; E. S. Timmer van Luchtv.- afdeeling naar L. Koppenlaan 3; J. Steen- meijer met gezin van Verl. Postweg 4a naar Kampweg 20; W. J. Brandts van Ko lonieweg 8 naar A. Paulownalaan 19; C. AANVANG DER KNIPCURSUS voor beginnenden en gevorderden Nadere bijzonderheden bij F. C. Kuyperstr. 10 - Telef. 803

De Soester | 1934 | | pagina 5