2e BLAD PERMANENT WAVE q4 O ^Plaatselijk Nieuws^O ZAKENBEURS „HOLLAND-1 N DI Soesterberg Sport >0 ZATERDAG 15 DEC. 1934, No. 109 behoorende bij „D E S O E S T E R" van SOESTER SCHAAKCLUB. Dinsdag 18 December moet de Soester Schaakclub als gastheer optreden voor 2 tientallen die op bezoek komen. Voor het eerste tiental komen de Hilversummers en zullen de Soesters hun beste beentje moe ten voorzetten om het verlies zoo klein mogelijk te maken. Ook het 2de tiental zal tegen zijn jongere zuster uit Bilthoven het zwaar te verantwoorden hebben, gezien dat deze club van Amersfoort met 100 wist te winnen. Wij wenschen echter de club alle succes toe. Ook de propagandamiddag op den, 2den Kerstdag, waarop de voorzitter een Si multaanseance zal geven evenals het voor gaande jaar, wenschen wij en de club en de heer Schreuder veel succes toe. Intro- duce's kunnen zich voor mede te spelen nu reeds opgeven. Schakers van Soest, Soestdijk en Baarn, toont uw belangstel ling. De Soester club doet alles om het den schakers naar den zin te maken. Zij, die Dinsdag 18 December a.s. een kijkje willen nemen, zijn welkom. Als uitslag van den winterwedstrijd kan nog het volgende gemeld worden. Groep I. Drs. A. du Preé, SoestdijkiC. de Jong, Baarn 10 A. M. Tusenius, Soestij. C. Thomasze, Baarn 01 Verdere partijen afgebroken met die er reeds waren, is dit tot 12 gestegen. Groep II. J. Tijssen Sr., BaarnM. A. de Man, Soestdijk 01 A. de Vries, SoestK. de Boer, Soestdijk 1—0 C. P. Amelunxen, SoestdijkP. Olie, Soest 0—1 In groep II komt al eenige teekening en leidt de heer Olie met 4X> uit 5, gevolgd door den heer de Boer met 3A uit 4. Ech ter moest laatstgenoemde een kostbaar puntje afstaan aan den heer de Vries. Groep III. J. F. Mulder, Baarn, P. C. Zonneveld, Soestdijk 10 Joh. J. Roorda, SoestDr. Velthuyzen van Zanten, Soest 01* Dr. Velthuyzen v. ZantenJ. Drost, Soest 1—0 Joh. Roorda, SoestM. W. Luypen, Soest A— A M. W. Luypen, SoestP. Floor, Soestdijk 1—0 In deze groep heeft Dr. Velthuyzen van Zanten' de leiding met 6 uit 6; een schitte rende prestatie. Nog 3 tegenstanders moe ten overwonnen worden, namelijk de hee- ren Mulder en* Floor, die beiden een ver- liespunt hebben en de heer Verzaal die door ongesteldheid nog maar 2 partijen ge speeld heeft. Groep IV. Y. Tijssen Jr., BaarnIr. D. E. Tobi, Soestdijk 10 D. Goedhart, BaarnF. J. van Meggelen, Soestdijk 10 Hier kwamen,' de beide laatste nieuwe le den tegenover elkander te staan die beiden niet in die groep thuis hooren, maar de wedstrijd is reeds te ver om dit nog te veranderen. De heer van Meggelen moest in den Heer Goedhart zijn meerdere erken nen. CARLTON KLANKFILMS komt deze week met twee Hoofdfilms. De eerste is een Wild-Westfilm met George O'Brien, in: Kruitdamp en Paardenhoeven, naar het bekende werk van Zane Grey. Naast schitterende staaltjes van rijkunst kan men deze koning der Wild-West als schutter en krachtmensch bewonderen, o.m. tijdens een gevecht boven op een ex- pressetrein. Het is een bijzondere wild westfilm. Als tweede Hoofdfilm staat: De Moor dende Straal, op het programma, een grootsch opgezette sensatiefilm, zoodat dit programma voor hen die van actie, kracht en geheimzinnigheid houden, iets zeer bijzonders is. Men zie de adv. in di: nummer. UITSLAG VEILING. De uitslag der veiling, gehouden te Soest op 12 December 1934 door Notaris A. Ro mer te Baarn is: 1. Villa met garage en tuin te Soest, Birktstraat 37, verkocht aan den heer Jhr. P. A. A. H. Graafland te Baarn q.q. voor 5201.—. 2. Huis met schuur en erf te Soest, Ko ninginnelaan 53, verkocht aan den Heer W. M. Demmers te Soest voor 3400. MANNENZANGVEREENIGING „APOLLO". De trouwe garde van genoemde vereeni- ging gaf Donderdagavond in het geb. „Re ligie en Kunst" onder leiding van den di recteur den heer H. J. van Maurik, uit Utrecht, een uitvoering welke niet over druk bezocht was. De praeses riep bij den aanvang allen een hartelijk welkom toe, in 't bijzonder het mannenkoor „Loenen" te Loenen en het muziekensemble „Sappho uit Baarn. Verder deelde hij mede, dat de beschermheer Mr. G. Deketh, Burgemees ter dezer gemeente door ongesteldheid verhinderd was de uitvoering bij te wo nen. Spreker dankte de donateurs(trices) voor den ondervonden steun, en hoopt ook voor 't vervolg op hun onmisbaren steun 4 4 4 DE EERSTE SOESTER 4 4 ELECTR. DRUKKER IT 4 4 is het meest betrouwbare adres 4 4 voor Uw drukwerk. Met onze mo- 4 4 derne machines zijn wij in staat U 4 4 tegen zeer concurreerende prijzen 4 4 h«t baste van het beste te leveren 4 4 4 te mogen rekenen. Daarna was 't woord aan „Apollo" dat „Serenade" en ,,'t Geu zenvendel" zong. Er werd zuiver en op toon gezongen; alleen heeft het koor nog behoefte aan tenoren en baritons, maar met het ensemble werd wel iets bereikt. Het Jeugdkoor, dat daarna optrad onder denzelfden dirigent, was heel goed, klein maar krachtig, zoowel de alt- als sopraan partij voldeed uitmuntend. Het mannen koor „Loenen", dat daarna optrad onder denzelfden dirigent, zong met gevoel „Lar go", de stemmen zijn goed verdeeld; er is nog veel met dit koor te bereiken. Het muziekensemble „Sappho" uit Baarn, on der leiding van den heer D. J. van Kuijzer uit Amersfoort, gaf zeer veel te genieten. De cellopartij was zeer goed verzorgd. On danks het korte bestaan een A jaar, voldeed het ensemble uitstekend, het sa menspel sluit ineen „met den Calif" en niet te vergeten: „Heinzelmannchens Wachtparade" ontving het ensemble een welverdiend applaus dat minutenlang aan hield. Voor de pauze zongen de beide mannen koren gezamenlijk: „Ecce Quomode Mori- tur.' dat uitstekend tot zijn recht kwam. Het was een mooi gaaf geluid dat ontwik keld werd; het „Najaarslied" van wijlen onze grooten grijzen C. A. Galesloot werd in de juiste toonaard gezongen. Na een gezellige pauze werd het programma voortgezet en met onverdeelde belangstel ling beluisterd. „Apollo" en de beide gas- ten-ensembles hebben, velen een genotvol- en avond bezorgd. GEVRAAGDE RAADSVERGADERING Door negenl raadsleden is den heer Bur gemeester dezer gemeente verzocht eene raadsvergadering, ingevolge art. 47 der ge meentewet bijeen te roepen. De bedoeling dezer leden is om nauwkeurig vast te stel len, op welke wijze door den betrokken aannemer de uitvoering van den aanleg van den Soesterbergschenweg, de Banningstr. volgens het bestek is geschied. Tevens hoe B. en W. daarbij zijn opgetreden. Wij laten, hieronder de ingediende aan vrage volgen. Aan den Heer Burgemeester der Gemeente Soest. Op grond van Art. 47 der Gemeentewet, hebben ondergeteekenden de eer U beleefd te verzoeken een openbare raadsvergade ring bijeen te roepen'. Reden tot deze aanvraag is het stellen van onderstaande vragen betreffende de uitvoering van bestek No. 4, dienstjaar 1934 der Gemeente Soest, o.a. 1. Is de grond bestemd voor de weg- verbreeding van boomstronken, wortels, ■truikgewas, zoden, enz. ontdaan? 2. Is onder de te maken rijweg en rij wielpaden de zwarte aarde geheel verwij derd? 3. Is de aanvulling geschied met zui ver zand en' is die aanvulling geplemd? 4. Is er gewalst volgens art. 7? 5. Zijn de langsnaden tweemaal aange streken met sproeifalt? 6. Zijn de betonplaten vochtig gehou den, zijn de platen met schoon zand afge dekt ert is die laag 14 dagen vochtig ge houden? Heeft het verkeer door voetgangers en rijwielen ongehinderd plaats gevonden en hebben de aan de Banningstraat gele gerd perceelen' geen belemmering onder vonden? 8. Is art. 25 van bedoeld bestek gehand haafd betreffende de 95 werklieden, die in de gemeente Soest woonachtig moeten zijn en zoo ja, zijn die door bemiddeling van de arbeidsbeurs aangenomen? 9. Zijn de landelijke collectieve arbeids overeenkomsten nagekomen wat betreft loon. overgeld en arbeidsuren? 10. Hoeveel schaftlokalen zijn er ge weest en hebben die voldaan volgens de al- gemeene voorwaarden1? 11. Hoeveel boete is er tot heden opge legd en voor welke overtreding (en)? 12. Waar is het eigendom van de ge meente zooals de uitkomende grindver- harding opgeslagen? 13. Het doen van mededeélingen be treffende de uitvoering van bedoeld bestek. 14. Is het College van B. èn W. be reid, als bovengenoemde vragen ontken nend moeten worden beantwoord, gebruik te maken van de Algemeene Voorwaarden o.a. de Art. 76 en 81 der A.V.? Soest, 7 December 1934. (Volgen de namen der 9 raadsleden). WAAR GAAN WIJ HEEN? 17 December naar het comité van Winter- lezingerï in het gebouw Religie en Kunst. 21 December naar de lezing van Ds. C. W. v. d- Slcin, uit Haarlem, over de reis met de K.L.M. in Religie en Kunst. GEGUND. De bouw van het dubbel winkelhuis op een terrein aan de Burgemeester Grothe- straat is gegund aan den heer G. Egdom, /oor de som van 9295. Bij onderhandsche aanbesteding is de bouw van een winkelhuis aan den Heu- velweg gegund aan de firma v. d. Hoef en Stam. DE KERKZAAL OP HEES. Op onze aanvraag hebben wij Dinsdag morgen om 10 uur de kerkzaal bezichtigd, welke op 23 December a.s. aan de kerk voogdij plechtig wordt overgedragen, des avonds te 6 uur. Voor dit gebouwtje werd op 18 October 1.1. de eerste steen gelegd door den jongeheer O. Insinger. Er is in dien korten tijd veel arbeid verricht. Als wij voor het gebouwtje staan, opgetrokken in rooden waalsteen handvorm, gekroond door een torentje met luidklok en gedekt door roode pannen ziet het er frisch en vroolijk uit. Vanaf de straat loopt een te gelpad naar den ingang, afgesloten door •en paar stevige deuren, waardoor men komt in een kleine hall cn vandaar in de kerkzaal, waarvan de wanden zijn gehou den in gele Waalsteen, het plafond in an kerboard, afgezet met crème-lijsten, gc- iragen door een 8-tal blauw-geschildcrde binten, waaraan de elektrische lampen wor den bevestigd. De deuren zijn in beige kleur gehouden, waaraan Presso brandslui tingsapparatcn zijn aangebracht. In de zij- I wanden bevinden zich de ramen met ge- I nuanceerd broeiglas, waardoor 'n zacht ge temperd licht naar binnen valt. Tegen den achterwand is de predikstoel aangebracht, keurig door den heer Veenendaal geres taureerd. Een flinke haardkachel zorgt voor een heerlijke temperatuur. De ban ken zijn donkerbruin geschilderd en met de losse stoelen plaats biedend aan 145 bezoekers. De vloer is gebeitst. In den achterwand is een deur aangebracht, we'- ke leidt naar een portaaltje, waarin de W.C. is, verder om te komen in de cor.- sistoriekamer, een flink ruim vertrek m een lichte kleur gehouden, mét flinke dag verlichting. Op de tegelvensterbank is plaats voor een bloemetje. Een flinke tafel, enkele stoelen, een gloria haardkachel en een paar kasten vullen de meubileering eenvoudig aan. Het gejieel is een knus ge bouwtje, dat aan zeer groote behoefte in deze zich steeds uitbreidende wijk voldoet en waarmede de trouwe bezoekers zeer zeker tevreden zullen zijn. De buitenkant van het gebouw is afgeschilderd in geel groen, boven de uitgangen zijn electrische lampen aangebracht, wat geen overbodige weelde is, daar het op dat punt van de Schoolstraat 's avonds zeer donker is. En waar de weg slecht is en groote water poelen zich bevinden bij regenachtig weer, zou een extra lampje daar bepaald geen weelde zijn. Het geheel werd gebouwd door den aan nemer W. Elzenaar. RECTIFICATIE. In het ingezonden stuk over 'Nationaal- Socialisme en Communisme, voorkomende in het nummer van 1.1. Woensdag, moet worden, gelezen voor: later van denizelfden stam; loten van denzelfden stam. Vaster grondwaarde (van de munt): vaste goudwaarde om het zooveelplan te doen slagen (in Rusland): om het zooveel- jarigplan te doen slagen, CRISIS-BAZAAR. Nader verzoekt men ons mede te deelen, dat de Heer Okhuysec zijn leegstaand ho tel aan den Hoofdweg heeft beschikbaar gesteld voor het houde.i van de groote Cri sis-bazaar, wat zeer goed va*t pas komt, vooral voor het resiaurant, waar vele Soesters, drie dagen kunnen komen eten, of hun maaltijden» kunnen laten halen, wel ke baten geheel ten voordeele van het Cri sis-comité komen. Vele dames zijn al met groot animo aan het werk getogen. Vele gaven in bonte verscheidenheid ko men reeds binnen bij mevrouw Deketh en de andere medewerkende dames. Aller hulp wordt ingeroepen! De bazaar wordt half Januari gehouden. N.S.B. VERGADERING. Donderdagavond hield de groep Soest dijk een openbare vergadering in het Sta tionskoffiehuis te Soest, waar als spre ker optrad de Heer Visser uit Apeldoorn. De groepsleider Portheine opende met een korte inleiding de vergadering waarbij hij er op wees, dat deze bijeenkomst al eenigszins staat in het teeken van de ver kiezingsstrijd, en daar de N.S.B. langs den legalen weg aan de macht wen6cht te ko men, d.w.z. zich heeft te gedragen volgens de bestaande wetten, dus ook de kieswet, is de N.S.B. verplicht aan het verkiezings- spel mede te spelen. De plaatselijke afdee- ling der S.D.A.P. en' N.V.V. zullen vol gens hun zeggen al het mogelijke doen dat de N.S.B. geen voet aan den grond krijgt, doch dat hebben zij niet te beslissen, doch alleen het volk en de N.S.B. zal zijn best doen om het roode Kamerlid Cramer weer te laten lachen, niet om het feit dat een troep oproerlingen met „de zeven pro vinciën" er van door gaat, maar hij zal lachen als een boer die kiespijn heeft, als straks de N.S.B. met het schip van staat „de elf provinciën" aan de haal gaat. Ap plaus. Vervolgens neemt kameraad Visser het woord en wijst op den algemeenen econo- mischen toestand en het mor'eele verval, hetgeen is toe te schrijven aan de jaren lange opruiing en gezagsondermijning der roode propaganda. De strijd tusschen ka pitaal en arbeid moet plaats maken voor samenwerking van kapitaal en arbeid; ter wijl het streven gericht moet zijn op ver krijging van eenheid in ons volk. Hier voor is in de eerste plaats noodig, dat de 53 partijen verdwijnen: Daarom iwil de N.S.B. niet de 54ste partij zijn. Spreker weerlegt verschillende beschul digingen, als zou de N.S.B. anti-christelijk zijn. Aan de onderdanen wordt volledige vrijheid van overtuiging gewaarborgd doch de Staat erkenne de Souvereiniteit Gods, terwijl de godsdienst zelf een aan gelegenheid is der kerken, die zonder uit- :ondering alle verzekerd kunnen zijn van de bescherming van den Staat. Ook weerspreekt spreker de beschuldi ging dat wij de vrouw willen terug voeren naar de tijden van vroeger, doch in den "ascistischen staat zal de voornaamste taak van de vrouw zijn het hooghouden van het gezin in de eerste plaats, waaraai '.ij zich zal geven met hart en ziel, opdat 'iet egoisme dat bij de moderne vrouw meer en meer naar voren is getreden weer :al gaan verdwijnen. Vervolgens staat spreker stil bij de be schuldiging, dat de fascisten oorlogzuch tig zijn, hetgeen een grove verdachtmaking is, omdat het fascisme juist vecht tegen alles wat gericht is op vernietiging der volkswelvaart, doch het nationaal socialis me is wel voor instandhouding van een deugdelijke weerbaarheid, wil ons dier baar plekje grond niet bij buitenlandsche conflicten, onder den voet geloopen worden. Ten slotte komende tot het jodenvraag stuk, zegt spreker, dat de houding van de fascistische staat tegenover ë*en slechte :ood dezelfde zal zijn als tegenover een slechte christen. Maar wel zal het in een fascistischen staat niet mogelijk zijn dat door uitgeweken aan een bevriende mo gendheid vijandige elementen een staat in den staat wordt gesticht, zooals thans ge schied is met steun van deze regeering in de Wieringermecrpolder, die een broeinest is geworden van het communisme. Aan on ze eigen boerenzonen is het vrijwel onmo gelijk om daar een geschikt stuk gronds te krijgen! Nadat de vergadering den spreker voor zijn gloedvolle rede beloond had met een langdurig applaus, werd de bijeenkomst op de gebruikelijke wijze met het zingen van het Wilhelmus gesloten. Wat hebben de Soester neringdoenden noodig Natuurlijk een bemiddelingsbureau voor KOOP en VERKOOP van WINKELZAKEN etc. Het Makelaarskantoor en Woningbureau STEENHOFSTR. 77. SOEST met zijn uitgebreide relaties voorziet daarin. INSCHRIJVING GRATIS GEVONDEN VOORWERPEN hond paar motorpijpen wollen sjaal ijzerzaag bruin gebreid kinderhandtaschje boodschappentasch Braamweg 12 Koren weg 4 Nieuwerhoekstraat 2 Korte Melmweg 13 Eikenhorstweg 2 politiebureau VERGUNNING VOOR VREEMDE ORDETEEKENEN. Bij K.B. is aan den sergeant-wachtmees ter-vlieger H. Bosch van de Luchtvaartaf- iecling vergunning verleend tot het aan nemen en! dragen van de ordeteekeneu van Ridder in de Orde van den IJslandschen Valk. VERGADERING VOLKSONDERWIJS. Door de afd. Soesterberg van Volkson derwijs werd op Maandagavond j.1. in ,,'t Zwaantje" alhier eeni ledenvergadering belegd, welke stond in het teeken van de door het comité van actie voor het open baar onderwijs te houden protestvergade- ing op Zaterdag 15 December, 's middags 3 uur, in den Dierentuin te den Haag. De •oorzitter, de heer M- C. Thijssen, de bij enkomst openend,, sprak er zijn leedwezen over uit, dat de opkomst niet grooter was, waarop het slechte weer wel van invloed :al zijn geweest. Niettemin had men, de belangrijkheid dezer vergadering in aan merking genomen, toch een grooter op komst mogen verwachten. Vervolgens werden de notulen der vo rige vergadering voorgelezen en onveran derd goedgekeurd, waarna de voorzitter den secretaris dank bracht voor diens ar beid. Daarna deed de Voorzitter mededeeling, dat het Sint Nicolaasfeest op de Openbare School deze keer weer uitstekend is ge slaagd, dank zij ook den, steun, dien men van vele ingezetenen mocht ondervinden. Aan het bestuurslid, Mevrouw van Hengel, werd dank gebracht voor de keurige uit voering van het Sinterklaascostuum. Hierna werd door den voorzitter het doel der groote openbare vergadering in den Haag uitvoerig toegelicht, waar een groote opkomst van vertegenwoordigers van alle afdeelingen gewenscht is om te protesteeren tegen het feit, dat meer dan 300 operlbare scholen reeds zijn weg-ge- concentreerd, zoodat talrijke ouders, tegen hun beginselen in, gedrongen werden hun kinderen naar bijzondere scholen te zen den. Voorts tegen het feit, dat de door de egeering noodig geoordeelde bezuinigin gen op de onderwijsuitgaven vrijwel al leen zijn gelegd op de schouders van het openbaar onderwijs, en daarbij de bezuini ging klassen heeft gevormd van zoodani ge grootte, dat daardoor ernstige schade wordt berokkend aan het onderwijs en de opvoeding van onze jeugd. Nadat nog een tweetal desbetreffende circulaires van het hoofdbestuur waren voorgelezen, volgde er een levendige dis cussie, waarna een vijftal leden zich op gaf om Zaterdag naar den Haag te gaan. Bij de rondvraag werden nog eenige 'uiishoudelijke zaken besproken, waarna de voorzitter om kwart voor elf de vergade- ng sloot. OAMES, Wegens 12 jarig bestaan >nzer zaak, b eden wij U permanent ian voor f 2.-, compleet. Inbegrepen: wasschen, permanenten, wasschen, watergolven, olie-behandeling. 3 MAANDEN GARANTIE Superz-Permanent, ook alles inbegrepen f3-, geldig tot 31 December a.s. L. Ruifrok, Laanstraat 111, Baarn naast Utrechtsche Groentenhal E. S. V. A. C. De resultaten van de vastgestelde wed strijden waren: Esvac adsp. A'Baarn adsp. A 61 Huizen IEsvac uitgestald Esvac II'Baarn III 16 St. Boys I—lEsvac I terrein afgekeurd. Zoowel voor de gewone Zaterdagmid- lag-Competitic als voor de Junioren en Aspiranten worden in de maand December geeit competitie-wedstrijden meer vastge steld, terwijl zoo mogelijk deze com petities weder zullen aanvangen op Zater dag 5 Januari 1935. Dit besluit is genomen in verband met vroege duisternis en de slechte weersom standigheden. Zondag 16 December komen zoowel Es vac I als II en 111 in 't veld. Het eerste elftal krijgt in het Burgem. Dekethpark be- Programma Buitenlandsche Stations Radio-Centrale. ZONDAG 1(i DECEMBER. 10.20 Brussel (Vlaamsch) 12.50 Droitwicb 4.50 London Reg. 7.20 Keulen 8.30 Leipzig 9.20 Droitwich 11.05 Weenen MAANDAG 17 DECEMBER. 11.40 Droitwich 2.50 Kalundborg 4.50 Droitwich 6.50 Keulen 8.20 Droitwich 9.05 London Reg. DINSDAG IS DECEMBER. 11.05 London Reg. 4.50 Droitwich 6.20 Deutschl. zender 7.20 London Reg. 8.35 Weenen 9.25 London Reg. WOENSDAG 19 DECEMBER. .12.05 London Reg. 2.50 Kalundborg 4.50 London Reg. 5.35 Droitwich 6.50 London Reg. '8.30 Leipzig 9.30 London Reg. DONDERDAG 20 DECEMBER. 12.05 London Reg. 3.20 Keulen 4.50 Droitwich 6.50 Lcndon Reg. 8.20 Weenen 9.50 Droitwich VRIJDAG 21 DECEMBER. 12.05 London Reg. 2.00 Kalundborg ,3.50 London Reg. 5.35 Droitwich 6.50 London Reg. 8.20 Keulen 9.20 London Reg. ZATERDAG 22 DECEMBER. 12.05 Droitwich 3.20 Keulen 5.20 Droitwich 6.35 Weenen 7.30 Munchen 9.30 Weenen. Bovenstaande buitenlandsche program ma's met event. aanvulling van Luxem burg. Bij ernstige luchtstoringen geen door gifte van buitenl. progr. zoek van het sterke Veenendaal; wanneer de Esvaccers echter doordrongen zijn van het besef dat de winstpunten hard noodig zijn om de positie op de ranglijst te ver beteren, dan kan gewonnen worden. Klopte Esvac het vorige seizoen Vee nendaal niet in eigen huis, terwijl toen Veenendaal een uitstekende kans maakte op het kampioenschap. Dus Esvaccers wat toen kon, kan nu ook: negentig minuten op volle kracht en dan kan een gunstig resul taat, en vooral op eigen terrein niet uitblij ven. Dat het een spannende partij a.s. Zon dagmiddag wordt, daar kan men van op aan. Het tweede elftal gaat de reserve's van Scherpenzeel bekampen'; het - is wel een moeilijke opgaaf, maar als er eendrachtig wordt aangepakt is succes niet uitgeslo ten. Het derde elftal speelt reeds om half twaalf thuis tegen de Amersf. Boys IV; om in de running voor promotie te blijven moet gewonnen worden. Het volledige programma is dus als volgt: Zondag 1G December: 11.30 uur: Esvac IIIAmersf. Boys IV 2.00 uur: Scherpenzeel IIEsvac II 2.00 uur: Esvac IVeenendaal I. STORMERSNIEUWS. Door de drukte die aan den feestavond vooraf ging, zijn de verslagen van de ge speelde wedstrijden achterwege gebleven. We zullen hier nu echter weer mee be ginnen. 25 November j.1. speelde het lc twaalf tal tegen Amersfoort. Dit 12-tal had er alles op gezet om te winnen en zoodoende de 160 nederlaag van de vorige keer te doen vergeten. Het eerste kwartier leek het werkelijk of het hun zou lukken. Stor- mers speelde met een reserve, daar écn der hceren 'op het laatste oogenblik ziek was geworden. Hierdoor functioneerde het middenvak niet zoo best. Na een minuut of 10 echter begon de invaller zich thuis te voelen, zoodat alles toen verder van een leien dakje ging. Met de rust was het 30 voor de Stormcrs, en het einde kwam met 70. A.s. Zondag speelt Stormcrs I tegen O.T.O. II op ons veld aan de den Bliek-

De Soester | 1934 | | pagina 5