Neerland's grootstê schip vaart proef. Ook op Soestdijk wordt het Lente DAMES- en HEERENKLEERMAKERIJ VENEMA Ontvangen de nieuwe Voorjaars- en Zomerstoffen - Regenmantels en Jassen - Sportcostuums uit voorraad F. C. KUYPERSTR. 10 TELEFOON 2803 Het voor de Stooomvdartmij. „Nederland" in aanbouw zijnde moto* -.chip „Oranje" kreeg dezer dagen zijn neus. Tijdens het plaatsen. De Rijksdagrede van Hitlei over den „Anschluss". Een kijkje in de Kroll- opera te Berlijn, waar de Duitsche Rijksdag bijeenkwam om een rede van den Führei en Rijkskanselier over de Oostenrijksche gebeurtenissen aan te hooren. Zooals men weet, werden bij deze gelegenheid nieuwe verkiezingen voor den Rijksdag uitgeschreven. Op den voorgrond rechtsRijksstad houder Dr. Seyss-Inquart met de Oos tenrijksche ministers. Prins Bemhard op de wandeling. Aan gelokt door het traaie weer maakte Z.K.H. Prins Bemhard in licht zomer costuum een wandeling door de prach tige omgeving van Paleis Soestdijk Beroemde schaatskampioenen in dc Residentie. Het kampioenspaai kunstschaatsenrijders, Maxie Herber Ernst Baier. trad op op de kunstijsbaan te Den Haag. De beide kampioenen amuseeren zich op den Vijverberg met het voeren der meeuwen. .Franco's opmarsch in Spanje. - De ee 3te toto's van de vorderingen, welke het leger van Franco maakt in de richting van Af Middellandsche Zee. Hier ziet men Franco soldaten in de stad Belchite, welke door den strijd zwaar werd getroffen Grave maakt zich-gereed weer militai ren binnen zijn muren te ontvangen. Het voormalig hospitaal wordt als kazerne ingericht. Dinsdag a.s. moet de inrichting gereed zijn. Het vlaggeschip „Nieuw Amsterdam" in zee. Het vlaggeschip van de Holland Amerikalijn, de „Nieuw Amsterdam", heeft voor de eerste maal zee gekozen. Een kijkje op het dek van het schip, gelegen aan de kade der Rotterdamsche Droogdok mij., waar het voor den tocht werd gereed gemaakt.

De Soester | 1938 | | pagina 8