I IDrukwerkj 1 „SP°ri1 sar Men moet het ijzer smeden Groot Nationaal Zang concours. SALAMAN DER-SCHOEN EN Wie aan de timmert UGERS'RADIO (JentRaj Prima Vulpennen f 1.85 2? 1 ai Burgerlijke Stand 0 Soesterberg 0 Schoenenmagazijn J. v. HALL Laanstreat 47 Telefoon 2672 BAARN weg KEQK5TQAAT3 50E5Ttcl 2.756 j. Th. VOSKUILEN DE 8 I NIET ALLEEN G0ED....| 5 MAAR OOK GOEDKOOP c c c c c c c c c c c N.V. Eerste Soester Electrische Drukkerij «wwwwwwwwvwwwvw £orts van 28 Juni 1988. GEBOREN: Hendrica Johanna Wietske, d. van H. Spikman en J. H. Jonkers, Soes- terbergschestraat 41; Antonius Jan, zoon van J. B. van Mil en J. M. Le Noble, Verl. Postweg 5; Gijsbertus, zoon van E. A. v. Egdoni en H. C. Frank, Klaarwaterweg 39; Johannes Wilhelmus, zoon van J. J. Stalenhoef en B. A. Verkerk, Hartweg 38; Sonja Louise, d. van P. van Hoff en K. Wildeman, K. Brinkweg 22; Gerardus Cor- nelis, zoon van J. M. v. Blokland en G. C. Bahlmann, Wieksl.weg O.Z. 39; Aurelia Maria, d. van A. A. van Winden en M. H. Verspeck, Nachtegaalweg 13; Johan Wou ter, z. van R. v. d. Kieft en P. de Wolf, Dijkhuisstraat 3; Willem, zoon van W. Drost en A. J. E. J. v. Wely, Sophialaan 18; Johannes Jacobus Albertus, z. van J. P. de Jong en D. de Haar, Gr. MeLmw. 33. ONDERTROUWD: geen. GEHUWD: J. A. Groen, 26 jaar, brood- slijter en F. Schaf fier, 23 jaar, Baam. OVERLEDEN: Clara Frederica Lange- henkel, 84 jaar, geh. met K. Westerveld, Vredehof straat 2; Tijme Groenesteijn, 68 jaar, geh. met M. Altena, Wiekslooterw. 29; Hendrika Vastenholt, 43 jaar, geh. m. W. J. G. Vastenholt, Molenstraat O.Z. 19. Vestiging van 28 Juni 1938. W. R. Middelaar, met gez., van Arnhem naar Ossendamweg 24; E. Burggraaf, inw., van Utrecht n. Soesterb.straat 125; M. Tol, inw., van Hilversum naar Nieuweweg 103; M. A. de Bok, inw., van Apeldoorn n. Belvédèreweg 3; E. van Erp, inw., van Tiel naar Kampweg 44; M. C. G. Bruy- nis, inw., van Den Haag n. Vi edehofstraat 23; E. O. Everts, inw., van Winschoten n. Nieuwstr. 64; Wed. I. A. Groot-de Klercq, inw., van Nr. Amstel naar L. Bergstraat 12; J. F. v. d. Bos, met vr., van De Bilt naar Vredehofstraat 2; R. de Ruig van Hilversum naar Beetzlaan 11; E. L. En- nenga, met gez., van Weesp n. v. Weede- straat 38; E. C. van Beek, inw., van Hil versum naar Braaanweg 42; Wed. F. van DorSten-Visser met k., van Meppel n. Kerkstraat 19a; H. S. v. d. Klooster, inw., van Bergen op Zoom naar Soesterb.straat 125; L. F. Loohuizen van Rijswijk (Z.H.) naar de Beaufortlaan 16; D. Hoogerwerf met gez., van Utrecht n. Postweg 83; M. Ruiter, inw., van Stoutenburg n. Praam gracht 3; Ch. C. Gelauff, met vr., van Amsterdam naar Eigendomweg 73; Wed. H. C. Vogel-de Haas van Ankeveen naar Schoutenk.weg 30; G. Strating, met vr., van Maartensdijk naar Soesterfo.str. 87; G. W. Waiboer, met vr., van Anna Pau- lownalaan n. v. Lyndenlaan 10; M. H. Kampman van Den Haag naar Verl. Post weg 88; A. H. J. Kroon met vrouw, van Amsterdam naar den Blieklaan 5; D. ter Haar, met gez., van Bunschoten naar van Maarenstraat 15; J. C. Bakker, inw., van Berkhout n. A'mersf.straat 1; C. Kuyer v. Stoutenburg n. Smitsweg 23; W. Roest inw., van Amsterdam n. Kon.laan 51. Vertrek van 28 Juni 1938. J. M. Smink van v. Weedestraat 29 n. Baarn, Pr. Julianalaan 7; J. M. v. Kleef, van v. Weedestraat 9 naar Baarn, A'dam- schestraat weg 19; R. Ph. A. van Rees van Luchtv.afd. haar Ned. Indië; R. P. van Barneveld, met gez., van Verl. Post weg 2 naar A'foort, Spaarnestraat 195; M. C. van Bogerijen van Rademakerstr. 6 naar Amersfoort, Soesterweg 152; L. A. Peeters, met gez., van Beetzlaan 45a naar Arnhem, J. de Witlaan 115; S. J. M. Ru- pert van Steenhoffstraat 12 naar A'dam, R. Hartplein, Huize „Lydia"; G. de Haan met gez., van v. Weedestraat 38 n. Baarn, Dalweg 21; J. Ladage van Aimersf.straat 109 naar Ermelo, Berkenlaan 89; W. A. Weenink van B. Grothestraat 8 n. Utrecht, Singeldw.straat 10; J. B. Overgoor, met vr., van Kerkpad Z.Z. 53 n. Haarlem, Von- delweg 500; Wed. B. A. Haze-v. Platerin gen van Heideweg 52 n. A'foort, Helle straat 98; J. Bogerd van Kon.laan 118 n. Den Haag, C. Speelmanstraat 24; G. El ling, van Soesterb.straat 125 naar Den Haag, Pastoorstraat 167; F. M. H. Kru- seman van Belvédèreweg 2 n. Baam, Dijk weg 20; M. H. Langeveld van Eikenhorst- weg 10a naar Baam, Lage Vuursche 64; M. Jansen van Ferd. Huycklaan 1 naar Hooglandscheweg E 173; L. Spaanderman met vrouw, van Schrikslaan 52 n. De Bilt, Rubenslaan 46; M. M. W. Groenestein van v. Weedestraat 47a naar A'foort, Utr.weg 55; A. L. C. Meyering van Luchtvaartafd. naar Woudenberg, pol.troepen; L. Hanne- man, met vrouw, van v. Maarenstraat 19 naar Roosendaal, Kapellerlaan 2; J. J. Siebbeles van Oranjelaan 18 naar Den Haag, Zuidwal 83; Chr. de Visser, met gez. van Eigendomiweg 75 naar Zwolle de Genestetstr. 3; J. C. Streefkerk, met gez., van Heideweg 32 naar Herwen en Aerdt, Lobith, Tolkamer. Verhuizingen binnen <le gemeente van 2—8 Juni 1938. A. A. van Duin, met gez., van Laanstr. 68 naar Kon.laan 149; J. Beek, met gez., van Hartmanlaan 8 naar Veldweg 10; H. C. Holdtgrefe van Eigendomweg 87 naar Julianalaan 92; Wed. C. Hoekzema-Zweers van Vosseveldlaan 14 naar Dorresteinweg 39; E. Vos, met gez., van Kerkpad Z.Z. 47 naar Steenhoffstraat 64; G. v. d. Bor van Luchtvaartafd. naar Kampweg 56; J. W. Staal met gez., van Klaarwaterweg 45 n. Lange Brinkweg 56; A. G. M. v. Dorre- stem van P. v. d. Breemerweg la naar To renstraat 9; C. Blankestijn met gez., van Lange Brinkweg 38a naar Laanstraat 74 Wed. E. van Eyk-v. d. Akker, met d., van v. Lenneplaan 3a naar v. Weedestraat 10; C. G. Veraooy, met gez., van Klaarwater weg 87 naar Beukenlaan 7; N. S. Bonten- bal-Lehmann van de Beaufortlaan 10 n. 18; J. Masselink, met gez., van Buntweg 14 naar Braamweg 45; J. G. A. Dorrestein van Schoolstraat 22 naar Beukenlaan 14 J. Wigtman van O. Grachtje 6 naar Beu kenlaan 14; K. v. Loon, met gez., van Pe- likaanweg 15 naar Wilhelminalaan 10; W H. van Weelden, met gez., van Beetzlaan 52 naar Vinkenweg 17. HET SOESTERBER'GS JEUGDORKEST. Naar wij vernemen zal het Jeugdorkest, onder leiding van den heer Rooda, op ver zoek heden, Zaterdag 11 Juni, voor de der de maal zijn medewerking verleenen bij de uitzending van het Kinderuurtje door de K.R.O. Vooiwaar een mooie onderschei ding voor den dirigent en zijn orkest. E.H.B.O.-AFD. Ook Maandag van Pinksteren, den twee den en laatsten dag van het groot Natio naal Zangconcours, uitgeschreven door Soesterberg's Mannenkoor, is mede dank zij het prachtige zomerweer, schitterend verloopen, alhoewel.het bezoek dooreen ge nomen niet zoo gioot was als op den eer sten dag. Na te zijn ingeleid door den voorzitter, den heer G. G. Hol, sprak om half elf de voorzitter van „Soesterberg's Bloei", de heer J. Nooder, een openingswoord uit, waarbij hij o.m. wees op de cultureele waarde van den zang en vei volgens een Men deelt ons mede, dat de E.H.B.O., afdeeling Soesterberg, haar zomeroefenin- gen, onder leiding van den heer P. J. Drost Woensdag 8 Juni, des avonds om 8 uur, heeft aangevangen, op het terrein der Openbare School; bij ongunstig weer mag van het schoolgebouw gebruik worden ge maakt. Deze oefeningen, waarvoor 2 bran cards beschikbaar zijn gesteld, zullen om de 14 dagen worden gehouden, tot en met September. Voor den aanvangscursus, welke in Oc- tober begint, kunnen deelnemers zich op geven bij den secv. Postw. 73. Men wijst er voorts op, dat de statuten het toelaten, dat niet alleen bewoners van Soesterberg, doch ook uit de omgeving, als Huis ter Heide, Den Dolder, enz., enz. aan dezen cursus kunnen deelnemen. In 't belang van de vorming eener flinke afdeeling, zou het aanbeveling verdienen, zoo hiermede re kening kon worden gehouden. met een OVERALL van HET HANDELSHUIS Soesterb.str. 51 Tel. 2400 GERESTAUREERDE ,,'t ZWAANTJE". Zaterdagmidadg 3 uur had onder veel belangstelling de feestelijke inwijding plaats van het verbouwde en geheel ge restaureerde Hotel-Restaurant ,,'t Zwaan tje" alhier. Onder de aanwezigen merkten we o.m. op: Den heer Batenburg, gemeen te-secretaris van Soest, in privé; de raads leden, de heeren Nooder en Thijssen, Kap Mante, den heer Larrewijn, voorz. van H.O.R.E.C.A.F., afd. Utrecht en vele an deren. Door een ensemble werd gezellige muziek ten gehoore gebracht, terwijl het oog gestreeld werd door een schat van bloemstukken, in de zaal opgesteld. In een openingstoespraak bracht de voorzitter van de V.V.V. „Soesterberg's Bloei", de heer J. Neder, warme hulde aan allen, die aan de totstandkoming van deze moderne inrichting hebben medege werkt, welke in alle opzichten den toets kan doorstaan, in 't bijzonder zijn geluk- wenschen richtend tot den gérant, den hr. Mennicken en mevrouw, hierbij de ver wachting uitsprekend, dat deze uitbrei ding gelijken tred zal houden met die van Soesterberg. Nog een tweetal andere spre kers complimenteerden den heer en mevr. Mennicken, die daarna nog een tal van persoonlijke félicitaties in ontvangst had den te nemen. In een kort woord dankte daarop de heer Meninicken voor de betoonde belang stelling, voorts zijn groote voldoening uit sprekend voor de vlotte wijze, waarop het werk werd uitgevoerd. Inderdaad bleek bij de bezichtiging, dat het oude Hotel ,,'t Zwaantje" in een nieu we gedaante is getransformeerd, die te vergelijken is met het beste, wat m,en op dat gebied in grootere plaatsen kan aan treffen. Behalve de nieuwbouw van een mooie en intiem ingerichte restauratie zaal, werd de bestaande inrichting, waar uit de separatiemuur is verwijderd, van moderne plafonds en vloeren voorzien, ter wijl ook deels nieuwe ramen werden aan gebracht en de inrichting bovendien ver rijkt werd met een tweetal prachtige buf fetten. Een nieuwe, groote, hygiënisch in gerichte keuken, aan 't hoofd waarvan een chef-kok staat; nieuwe, zeer ruime frissche toiletten, kortom alles, wat tot de accomodatie van een modern hotel-restau rant behoort, is hier te vinden. Het verbouwingsplan werd ontworpen door den architect v. Velzen Oskamp te Driebergen-Zeist en uitgevoerd door de fir ma Barends en de Wolf te Amsterdam. Zeist, met de onderaannemers, de heeren: De Bruin, metselwerk; Galjart, loodgie- terswerk, beiden te Soesterberg; Biesma te Zeist, schilderwerk, enz. EEN SERENADE. draaft HANDELSHUIS WERKKLEDING. Gemakkelijk te wassen moeilijk te verslijten. U weet ,,'t Handelshuis voldoet UII" Soesterb str. 51 Tel. 2400 In verband met het heuglijke feit, dat de R.K. Gem. Zangvereeniging „Sancta Caecilia", directeur de heer A. A. Weg man, op het dezer dagen alhier gehouden Zangconcours in de Eere-Afdeeling Ge mengde Koren een eersten prijs vei wierf met 328 punten, alsmede in den Eere-wed- strijd den tweeden prys, werd Dinsdag avond door de Harmonie „St. Jozef" aan oomoemde zangvereeniging en haar di recteur een serenade gebracht, waarvoor veel belangstelling bestond. Bij monde van den heer Lensink namens „St. Jozef" en an den heer Hol namens Soesteib. Man nenkoor werd het gelauwerde koor en zijn dirigent hartelijk gelukgewenscht met de behaalde successen, waarna door den voor zitter van „Sancta Caecilia", den heer Preuser, dank gebracht werd voor de be wezen hulde. Daarna ging men in optocht met mu ziek naar „Huis ten Halve", waar men nog geruimen tijd in feestelijke stemming bij een bleef en ook de beide gezongen con coursnummers nog eens ten gehoore wer den gebracht. opsomming gaf, in 't bijzonder bestemd voor de concoursgangers, van de aantrek kelijkheden van het gunstig gelegen Soes terberg. Daarna ving het concours aan, dat weer uitstekend was georganiseerd, en waarop Soesterb. Mannenkoor met groote voldoening kan terugzien. De jury, op dezelfde wijze samengesteld als op den eersten dag, stelde de volgende uitslagen vast: 3de Afd. Gemengde Koren: De Lofstem, Diemen, 1ste prijs, 324 pnt. 3de Afd. Dubb. Mn. Kwartetten: Excelsior II, Baavn, 307 p., 1ste pr. 2de Afd. Gemengde Koren: Morgenrood, Ilpendam, 320 p., 1ste; Door Zang tot Vriendschap, Beveiwijk, 322 p., lste; Emmanuel, Amsterdam, 329 p„ lste; Opwaarts, Amsterdam, 342 p., lste. 2de Afd. Dameskoren: Beusichems Dameskoor, Beusichem, 345 punten, lste. 2de Afd. Mannenkoren: Excelsior, Amsterdam, 321 p., lste; De Vereenigde Zangers, Baarn, 318 p., lste. lste Afd. Gem. Koren: Zang en Vriendschap, Tricht, 293 p., 2de; Pro-Rege, Amsteidam, 336 p., lste; Looft den Heer, Oostzaan, 348 p., lste; Kunst Veredelt, Leusden, 289 p., 2de. lste Afd. Dameskoren: Sursum Corda, Amsterdam, 326 p., lste. lste Afd. Dubb. Gem. Kwartetten: D.U.E.N.D.O., Dubbeldam, 288 p., 2de. Afd. Uitmuntendheid Gem. Koren: Crescendo, den Ham (O.), 273 p., 2de; Ajniicitia, Dinxperlo, 297 p., 2de; Zangkoor Voorst, Voorst, 297 p., 2de. Afdeeling Uitmuntendheid Dubb. Mann. Kwartetten: Octavo, Dordrecht, 336 p., lste. Afdeeling Uitmuntendheid Mannenkoren: R.K. Mannenzangver., „St. Caecilia" Utrecht, 340 p., lste. Eere-Afd. Gem. Koren: Sancta Caecilia, Soesterberg, 328 p., le; Eere zij God, Drachten, 300 p., lste. Eere-Afd. Mannenkoren: Dalems Mannenkoor, Dalem, 294 p., 2e Zang en Vriendschap, Groningen, 283 p. 2de. Superieure Afd. Gemengde Koren: Nieuw Leven, Lexmond, 282 p., 2de; Ons Gem. Kerkkoor, Gieten, 339 p., lste. Superieure Afd. Dameskoren: Piet Hespe's Dameskoor, Utrecht, 324 p., lste. Superieure Afd, Mannenkoren, Dubb. Man nenkwart. Excelsior, Baarn, 294 p., 2de. Men deelt ons mede, dat de Muziekver- eeniging „Soesterberg's Harmonie" ver gunning heeft gekiegen om ten bate van haar instrumenten fonds een verloting te houden. Het aantal loten bedraagt 2000; de prijzen bestaan uit mooie luxe voorwerpen, hoofdprijs een D.K.W. motor. Evenzoo is vergunning verkregen voor het houden van een driedaagschen bazar in het laatst van September e.k. Het bestuur doet hierbij een krachtig beroep op de goede gezindheid der burgerij om de plannen der Harmonie, die een deel uitmaakt van het gezelschapsleven dezer plaats, te helpen steunen, door het koopen van loten en het beschikbaarstellen van een of ander geschikt vooiwerp voor den bazar. Nadere mededeelingen zullen vol gen. K.L.M. RONDVLUCHTEN. Het mooie weer van Pinkster-Maandag maakte het voor de K.L.M.-rondvluchten tot een goeden dag. Wel circa 170 vlieglus- tigen gingen op dien dag met de P.H. A.L. Y., bestuurd dóór denj piloot de Haas, een oud-Soesterberger, de lucht in. Oud en jong nam eraan deel; ook een tweetal knapen van ongeveer 12 jaar en zonder geleide, kon den lust niet weerstaan een vluchtje mee te maken. Op den boulevard stonden soms duizenden menschen het vliegtuig na te staren, dat zich als een blanke vogel, rustig en sierlijk voortbe woog in het hem vertrouwde element. Ook de Luchtvaarttentoonstelling „Soes- terdal" mocht zich weer in eem druk be zoek verheugen. lste Directeursprijs, D. Bosschieter van Looft den Heer, Oostzaan. 2de Directeursprijs, Mej. S. v. Mourik van Beusichems Dameskoor. Eere-Wedstrijd Dubb. Mann. Kwart. Octavo, Dordrecht, lste; St. Caecilia, Soesterberg, 2de; Beu sicheims Dameskoor, 3de; Opwaarts, Am sterdam, 3de A; Piet Hespe's Dameskoor, Utrecht, 3de B. 1. Groote Zilveren Beker voor die Ver- eeniging, welke het hoogste aantal punten behaalde over de beide concoursdagen, toe gekend aan het Dameskoor Crescendo van Noord-Scharwoude met 395 p. 2. Kleine Zilveren Beker voor die Ver eeniging, welke op één na het hoogste aan tal punten behaalde, toegekend aan Gem. Koor, Door Eenige. Vrienden Opgericht, Amsterdam met 374 p. 'n Speciale gelukwensch is hierbij op zijn plaats voor onze Soesterbergsche Zangver eeniging „Sancta Caecilia", directeur A. E. Wegman, die een tweetal prijzen verwierf en thans overgaat naar de Superieure Afdeeling Gemengde Koren. EEN EERVOLLE ONDERSCHEIDING. SOESTERBERG'S HARMONIE. f \i/ 1 fde betrouwbare^ Jijdmeter- V. WEEDESTR. 8 Tel. 2458 Onze collectie Armbandhorloges onovertroffen Alle uurwerken onder garantie. Nieuwsta modellen HORLOGEBANDEN en RIEMEN. CLUBNIEUWS V.V. „SOEST". SOEST SOEST II—E.S.V.A.C. I—E.S.V.A.C. 3—2 Onder uitstekende leiding van den heel de Vries, zag ons 2e elftal kans met veel moeite een 32 overwinning te behalen op Esvac II. Met rust was de stand 10 voor Esvac II. Om half drie bond ons le elftal den strijd aan tegen Esvac I onder leiding van den heer Pairóux, die de teugels volkomen in handen had. Doordat Esvac begon met 8 man, was Soest direct in den aanval en wist spoedig het net te vinden 10. Hier na werd het Esvac-elftal compleet en lag al spoedig den gelijkmaker in het net 1-1 Voor rust moest de Soestkeeper nog twee maal visschen tegen den Esvac-doelman één maal, waardoor de stand werd 23. Van Esvac-zijde werd veel vlugger ge speeld dan bij „Soest", waar het afgeven van de bal steeds te lang duurde. Dooi dat het spel tevens erg kort werd gehouden, konden de vele Soest-aanvallen, steeds weer door het resoluut ingrijpen der ver dediging in de kiem gesmoord worden. De schoten, welke op doel gelost werden, von den den doelverdediger op zijn plaats. Door een misverstand tuusschen keeper en back kopte laatstgenoemde in eigen doel 33 Bij een snellen aanval op het Soest-doel hernam Esvac opnieuw de leiding 43. Vijf minuten voor het einde had Soest eindelijk succes en kwamen de partijen weer op gelijken stand 44, waarmede te vens het einde kwam van deze ontmoeting. met 14-karaats gouden pen N.V. Eerste Soester Electr. Drukkerij CLUBNIEUWS V.V. „SOEST" De heer A. Tammer, Brood- en Banket bakker alhier, is aangezocht om als Jury lid te fungeeren op den Nationalen Vak wedstrijd voor brood- en banketbakkers, welke tijdens de Congresdagen van den R.K. Bakkersbond, te Amsterdam wordt georganiseerd door de Biooflbakkerspa- troonsvereeniging „de Voorzorg", en waar aan alle brood- en banketbakkers in c.en lande kunnen deelnemen. Deze benoeming kan als een eervolle onderscheiding worden beschouwd. Zondag a.s. op het Soest-terrein Soest HSchiebroek II, aanvang 12 uur. Soest I—Schiebroek I, aanvang 2.30 uur. A.s. Zondag arriveert in Soest boven genoemde vereeniging, welke in verband met haar kampioenschap in den R dam schen Voetbalbond een dag uit gaat en te Soest een paar wedstrijden zal spelen. Soest moet het a.s. Zondag nu eens pro- beeren met vlug en vooral open spel, dus de bal direct afgeven en op de vleugels; men kan dan met minder moeite meer be reiken, wat ook zal blijken noodig te zijn. 't Leven dat is jachten, jagen; Nergens wordt je tijd gegund. Menschen worden tot machines: Draaien tot je niet meer kunt. En dan trek je de natuur in En je wandelt door het bosch, Of je vleit je languit neder Op het groene, zachte mos. En je hooit de vogels fluiten, En je voelt je met hen één; En je wordt weer kalm en rustig. Dat kan de Natuur alleen! Beter nog dan Hofmann-druppels Of een drank (die je niet lust), Brengt, wanneer je wat gejaagd bent De Natuur je weer tot rust. Maar wat zou U nu wel zeggen, Als U in dat bosch daar kwam, En U vond er al het afval Van een stad als Amsterdam. Als U op een schelf ging zitten Van een limonadeflesch Of U vond gebroken takken Van een spar of lijsterbes. Of U zag een vogelnestje Dat compleet was aangerand; Of een heide die door speelzucht Grootendeels was afgebrand. Kijk, dit is nu eens een kwestie Die de heele menschheid raakt. Tegen derg'lijk vandalisme Moet actief worden gewaakt. Daarom las ik met genoegen In „De Soester" het bericht, Dat er hier nu een „natuurwacht" Voor dat doel is opgericht. Deze wil er hier voor zorgen, Dat het bosch wat blijft gespaard, En in 't algemeen 't natuurschoon Goed en zuinig wordt bewaard. Allen die de boschwacht steunen En dat zijn er al een boel Doen dit zonder eenig voordeel; Enkel voor het goede doel. Ook de „wacht" heeft zich belang'loos Hier beschikbaar voor gesteld, Maar tenslotte kan men niets doen, Of het kost direct al geld. Als U veel van de Natuur houdt En er vaak van profiteert, Laat dan nu eens tastbaar blijken, Dat U haar ook echt waardeert. Stort een gift, als een bewijs van Uw erkent'lijkheid en dank, Op het gironummer van de Nederlandsche Middenstandsbank. Op de girostrook vermelden: „Gift voor de Natuur(bosch)wacht". 't Gironummer van de Bank is: Eén-drie-vier-negen-nul acht. BENNY VREDEN. LEGER DES HEILS. Nadat 2e Pinksterdag allereerst een openlucht-samenkomst was gehouden te Soesterberg, kwam daarna Soest aan de beurt en was de eerste pleisterplaats aan den Driehoeksweg, waar door 3 cadet luitenants het woord werd gevoerd over de uitstorting der H. Geestes. Deze samen komst weid opgeluisterd met muziek en zang, terwijl enkele personen een getuige nis aflegden, o.a. sergeant-majoor Kotten. Daarna werd afgemarcheerd naar den Hartweg, waar cadet Luitenant v. d. Loo sprak over de Samaritaansche vrouw. Ook hier werden enkele liederen gezongen en getuigenis afgelegd, o.a. door soldaat Werkhoven. Verder werd medegedeeld, dat binnenkort het Bloemenfeest wordt gehou den in het zaaltje aan den Nieuweweg, op geluisterd door een bazar, terwijl 22 Juni e.k. een Velddag wordt gehouden in het Paardenbosch van het Paleis Soestdijk, welke zal worden bijgewoond door Mevr. Eveline Booth, dochter van den generaal, de stichter van het Leger des Heils. V. Weedestraat 7. Soestdijk. TeL 932 J

De Soester | 1938 | | pagina 2