2e BLAD (3 HET A.S. REGEERINGS JUBILEUM. Feestend Soest. EERSTE HULPHOEKJE Radio-Centrale. EERSTE SOESTER BEGRAFENIS-ONDERNEMING Bekendmakingen Gemengd Nieuws FLORA te BAARN. OPGERICHT 1899 Fa. J. C. Haks Dz. Directeur D. HOOLWERF Telef. 2731 Kantoor Heuvelweg. 18 begrafenissen - Transporten - Crematie-s behoorende bfl „D E S O E S T E R" van ZATERDAG 23 JULI 1938, No. 60. (Officieel) DRANKWET. Burgemeester en Wethouders van Soest brengen ter Openbare kennis, dat op 16 Juli 1938 bij hen is ingekomen een ver zoekschrift van G. Stoker, van beroep melkhandelaar, wonende te Soesterberg, om een verlof B in de navolgende locali- teit: voorlocaliteit(winkel), van het per ceel, plaatselijk igemerkt No. 25b en gele gen aan de Rademakerstraat aldaar. Binnen twee weken na de dagteekening dezer bekendmaking kan ieder tegen het verleenen van dit verlof schriftelijk be zwaren bij Burgemeester en Wethouders inbrengen. Soest, 20 Juli 1938. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, W. A. J. Visser. De Secretaris, J. Batenburg. VOORLEZING VAN AKTEN VAN DEN BURGERLIJKEN STAND. De Minister van Binnenlandsche Zaken heeft aan de gemeentebesturen een circu laire gezonden, waarin hy er op wijst, dat in artikel 21 van het Burgerlijk Wetboek is bepaald, dat de ambtenaren van den Burgerlijken Stand aan de vei'schijnende partijen, mitsgaders aan de getuigen, de akten van huwelijksaangifte enz), zullen voorlezen en daarin vermelden, dat aan die formaliteit is voldaan. Volgens dit artikel moet de voorlezing geschieden door den ambtenaar van den Burgerlijken Stand zelf. Deze mag de voor lezing niet overlaten hetgeen in de practijk voorkomt aan hulppersoneel. Is met het oog op de formatie van het personeel of om andere redenen noodig de voorlezing in bepaalde gevallen te doen geschieden door een ambtenaar ter secre tarie, dan zal deze als ambtenaar van den Burgerlijken Stand dienen te zijn benoemd en beëedigd. In verband hiermede verzoekt de Minis ter den gemeentebesturen er op toe te zien, dat aan artikel 21 van het Burgerlijk Wetboek in het vervolg stipt de hand wor de gehouden. HET INTERNATIONAAL VOETBAL PROGRAMMA. 5 wedstrijden in het vooruitzicht. Het programma der voetbal-interland wedstrijden van Nederland voor het sei zoen 1938/1939 ziet er als volgt uit': 23 October Kopenhagen: Denemarken Nederland. 11 December Amsterdam of Rotterdam: N ederlandDuitschland. 19 Maart Antwerpen: BelgiëNeder land. 23 April Amsterdam of Rotterdam: N ederlandBelgië. 7 Mei: ZwitserlandNederland. Officieel zijn deze data nog niet goed gekeurd, maar er bestaat goede kans, dat deze wedstrijden op genoemde dagen zullen plaats vinden, indien van de tegenpartijen daartegen geen onoverkomelijke bezwaren rijzen. DE DISTRIBUTIE VAN HET RUND- VLEESCH IN BLIK. De resultaten van de proef zijn zoodanig, dat er mee zal worden voortgegaan. De slagers en de grossiers ingeschakeld. De Minister van Sociale Zaken herinnert eraan, in een circulaire onlangs aan de gemeentebesturen gericht, dat hij daartoe in staat gesteld door de medewerking van zijn ambtgenoot van Economische Zaken, voor eenige weken in een aantal gemeen ten een proef kon nemen met de distribu tie van rundvleesch in blik. De resultaten daarvan hebben hem doen besluiten met de algemeene distributie van dit artikel voort te gaan. Ten behoeve daarvan wordt in een 40- tal vleeschconservenbedrijven in den lande een hoeveelheid rundvleesch in blik ver vaardigd met de beschikbaarstelling waar van per 28 Augustus a.s. een begin zal worden gemaakt. Aangezien echter de nog aanwezige voorraad varkensgehakt' in blik waar- schjjnlrjk niet geheel toereikend zal zijn om aan alle aanvragen ter verkrijging van dit artikel tot en met 27 Augustus a.s. te voldoen, zal in dat geval op de ingediende aanvragen van sommige gemeenten, in- stede van varkensgehakt in blik voor het geheele bestelde kwantum of een gedeel te daarvan rundvleesch in blik op de voor dit artikel vastgestelde voorwaarden wor den geleverd, tenzij op de aanvraagformu lieren uitdrukkelijk wordt vermeld, dat géén rundvleesch in blik wordt verlangd. Deze voorwaarden en de voor distribu tie van dit artikel geldende regeling zijn in hoofdzaak gelijk aan de bij voorgaan de circulaires ten aanzien van de distribu tie van varkensgehakt in blik vastgestel de bepalingen. a. De inkoopsprijs van rundvleesch in blik, bestemd ter distributie aan werkloo- zen (en daarmede gelijkgestelden) be draagt voor de gemeente, alwaar de distri butie plaats vindt door bemiddeling van de slagers (en c.q. grossiers) of althans de beschikbare marge tusschen in- en ver koopsprijs geheel of ten deele aan den han del wordt uitgekeerd, 34 cent per bus, en die van het rundvleesch in blik, bestemd ter distributie aan ondersteunden volgens de armenwet (of daarmede gelijkgestel den) onder gelijke omstandigheden 35 cent per bus. b. De inkoopsprijs van rundvleesch in blik bedraagt voor de gemeenten, alwaar de distributie rechtstreeks van gemeente wege geschiedt, althans zonder dat de be schikbare marge tusschen in- en verkoops prijs geheel of ten deele aan den handel wordt uitgekeerd, 36 cent per bus. In geval sub a. behoort aan de ingescha kelde slagers de uniform vastgestelde ver goeding van 2% cent per bus te worden uitgekeerd en resteert derhalve voor de gemeente tot dekking van kosten van ad ministratie etc. zooveel maal 1 cent als bussen aan werkloozen (en daarmede ge lijkgestelden) worden verkocht. Indien ook de grossiers als zoodanig mede bij de distributie worden ingeschakeld, bedraagt de vergoeding voor de slagers 2 cent per bus en die voor de grossiers cent per bus. Hoewel in beginsel de marge op boven- aangeduide wijze moet worden verdeeld, kan worden goedgekeurd, dat desge- wenscht de beschikbare marge, waar deze 3% cent per bus bedraagt, in haar geheel aan de ingeschakelde slagers (en c.q. gros siers wordt toegekend. In dit geval wordt, zoo ook de grossier als zoodanig mede is ingeschakeld, aan den slager 3 cent per bus en aan den gros sier cent per bus uitgekeerd. In geval sub b bedraagt de marge voor de gemeente 1% cent per bus. De vastgestelde prijs waartegen het rundvleesch in blik aan de betrokken con sumenten moet worden verkocht, bedraagt in alle gevallen 37% cent per bus. Aan „alleenwonenden" en gezinnen tot en met 4 personen kan een bus, aan groo- tere gezinnen kunnen twee bussen per week worden verstrekt. Voorts acht de Minister het gewenscht bij de disributie van het rundvleesch in blik de slagers en c.q. grossiers in te scha kelen en wel met verkrijgbaarstelling van het product in den winkel van den distri- buant. Tot distributie rechtstreeks van ge meentewege ware naar zijn meening slechts over te gaan, indien blijkt, dat de handel, hetzij onwillig, hetzij niet in staat is de distributie volgens de gestelde rege len te doen plaats vinden. DE COLORADOKEVER DREIGT! Bespuiting met loodarsenaat. noodzakelijk. Scherp toezicht noodig. De Plantenziektenkundige Dienst dringt er nogmaals bij alle verbouwers van aard appelen in het Zuiden en Zuid-Westen van het land op aan, dat de ter bestrijding van den Colorado-kever voorgeschreven be spuiting met loodarsenaat met groote nauwkeurigheid wordt uitgevoerd. Het is nu het oogenblik, waarop larven van dit insect in het gewas kunnen optre den en deze moeten dan door het daarop verspoten loodarsenaat gedood worden. Dit kan echter dan alleen ten volle be reikt worden, als het loodarsenaat op al het blad, het bovenste zoowel als het on derste, gebracht is. Daarom moet de be spuiting zeer zorgvuldig worden verricht en al het blad bevochtigd worden. Te meer moet dit nu bij de tweede be spuiting gedaan worden, omdat in een aantal gevallen de weersomstandigheden tijdens de eerste bespuiting niet gunstig waren en het blad daardoor toen onvol doende door het loodarsenaat tegen de vre- terij beschermd is geworden. Door een zeer nauwgezet uitgevoerde tweede be spuiting kan het gestelde doel, n.1. het dooden van alle eventueel zich in het ge was ontwikkelde larven, nog bereikt wor den. Ten sterkste dringt de Plantenziekten- kundige Dienst er ook op aan, dat alle aardappeltelers in dezen tijd nauwlettend toezien op hun gewas of zij daarin vreterij waarnemen. Als deze door den Colorado kever veroorzaakt wordt, zijn het meestal eenige bijeen staande planten, waarvan de bladeren aangevreten zijn en dan vindt men ook de roode larven daarop. Van elke waargenomen vreterij moet mededeeling gedaan worden, opdat onderzocht kan worden of z\j door de larven van den Co loradokever veroorzaakt wordt en de noo- dige maatregelen genomen kunnen wor den, als dit het geval blijkt te ztjn. Dit scherp toezien op het gewas is in de eerste plaats noodig in het geheele ge bied, waar de kever tot nu toe gevonden is, dus in Zeeland, op de Zuid-Hollandsche eilanden en in het Westen van Noord-Bra bant. Maar het is ook noodig in het ove rige deel van Noord-Brabant en in Lim burg, omdat ook daar steeds gevaar be staat, dat er kevers uit België zijn aan gevlogen en er zijn er daar ook reeds en kele en ook larven gevonden. Ook in het overige deel van ons land is waakzaam heid geboden, daar ten slotte ook een ver dere verspreiding in ons land steeds mo gelijk is. Laat iedereen in dezen zijn plicht doen, want het is de plicht van eiken Neder lander om ons land te beschermen tegen de gevaren, die de aanwezigheid van den Co loradokever met zich brengt. Die plicht bestaat uit het zeer zorgvuldig uitvoeren der voorgeschreven bespuiting van het ge was en het zeer nauwkeurig toezien of in dit gewas vreterij en roode larven voorko men. Het gaat er niet alleen om de ontwik keling van het insect, dat schadelijk voor onze aardéppelcultuur kan worden, te stuiten, maar ook om de zeer ernstige handelsbelemmeringen te ontgaan, die de aanwezigheid van den kever met zich brengt. DE GEVAARLIJKE NIEUWE WEG SPLITSING BIJ DE BELT. De K. v. K. te Utrecht w(jst op de groote gevaren- De Kamer van Koophandel en Fabrie ken te Utrecht heeft in een uitvoerig adres aan den Minister van Waterstaat nog eens gewezen op de ernstige gevaren, welke het nieuwe gedeelte van den Rijksstraat weg Utrecht—Zeist, tusschen het Kloos terpark in de gemeente De Bilt en de af buiging naar den Amersfoortschen straat weg in de avonduren, tengevolge van de aldaar heerschende duisternis en de krui singen a niveau, die aldaar op een drie tal plaatsen voorkomen voor een veilig en snel verkeer schept. Deze worden vergroot door het feit, dat dit weggedeelte in een grooten boog ver loopt en de velerlei soort lichten van te genliggers, automobielen en rijwielen uiterst verwarrend werken, waardoor een zich oriënteeren omtrent het verloop van den weg, die zich in het overigens geheel vlakke land zonder boombegrenzing ver liest, zeer bezwarend is. Daar het betreffende weggedeelte voorts door weilanden voert, waar in de desbe treffende jaargetijden heihaaldelijk een zware grondmist voorkomt, verhoogt dit alsdan de overigens reeds bestaande ge varen. Alleen een behoorlijke verlichting kan hier, volgens de Kamer, uitkomst brengen. Besprekingen, welke ter zake met de gemeente De Bilt zijn gevoerd, hebben geen (resultaat, gêhad, daar zij zich voor den bestaanden toestand niet verantwoordelijk acht en slechts het Rijk aangewezen oor deelt om hier de noodige voorzieningen te treffen. In de tweede plaats wordt gewezen op den toestand ter plaatse, waar het nieuwe weggedeelte bij het Kloosterpark onder de gemeente De Bilt tezamen komt met het oude gedeelte van den straatweg, dat naar het doip De Bilt leidt. Daar het verkeer hier de trambaan moet kruisen, is het ook hier zeer gevaarlijk. Bij het naderen van een tram wordt hier door een man met een vlag gewaarschuwd. Al deze dingen behoeven dringend ver bétering, waarop dan ook met klem wordt aangedrongen. BUISJE RADIUM VERLOREN. De vinder zal terdege moeten oppassen! Een patiënt, die in behandeling is ln de polikliniek van het Diaconessenhuis te Haarlem, heeft dezer dagen, zoo meldt het „Vad.", een waardevol gouden buisje met radium verloren. Op geregelde tijden komt de man naar het ziekenhuis voor voortbehandeling en daarna rijdt hij per fiets naar zijn woning in Haarlem Noord. Eenige dagen geleden bemerkte een zuster van het ziekenhuis, dat een van de 17 in gebruik zijnde buis jes met radium verdwenen was. Het zijn staafjes in den vorm van een spijker, aan een zijde scherp gepunt en van een lengte van ongeveer 3 c.M. Na onderzoek bleek, dat het ontbrekende buisje in de kleeren van den patiënt moet zijn blijven hangen. Toen men de kleeren onderzocht, was het buisje er niet meer in te vinden, waaruit men concludeert, dat de patiënt het on derweg moet hebben verloren. Naar de lei der der Röntgenafdeeling mededeelt, be vat het buisje slechts een geringe hoeveel heid, n.1. 3 miligrahi radium ter waarde van ongeveer 250.Financieel is het verlies niet zoo buitengewoon ernstig, maar ernstiger is de omstandigheid, dat de everitueele vinder bij het dragen van het buisje gevaar loopt, dat de radium- stralen vernietigend werk kunnen uitoefe nen op het lichaamsweefsel. De huid wordt aangetast en er ontstaan dan zweren en ontstekingen, die zeer moeilijk te genezen zijn. Daarom wordt het onderzoek ijverig voortgezet. DE INGEVOLGE DE INVALIDITEITS WET EN OUDERDOMSWET 1919 TOEGESTANE RENTEN. Op 1 Juni 1938 werden 39.430 weduwen- renten en 14.223 weezenrenten krachtens de invaliditeitswet genoten, terwijl op ge noemden datum krachtens artikel 373 dier wet 121.706 personen in het genot waren van een als vrucht hunner verzeke ring verkregen ouderdomsrente van drie gulden per week. Voorts genoten 56.939 personen een in- validiteitsrente, als bedoeld in artikel 71 dier wet. Krachtens artikel 24 der ouderdomswet 1919 waren op vorengenoemden datum 113.058 personen in het genot van een als vrucht hunner verzekering verkregen ouderdomsrente van drie gulden per week. 100 MANNEN EN één MEISJE. Deanne Durbin heeft de harten van het publiek gestolen, wat wel bleek uit het ap plaus aan het eind, een zeldzaam ver schijnsel in de bioscoop, maar men getuig de ermee, dat men „gepakt" was. Zij heeft iets bijzonders frisch en inne mends, een aangeboren charme paart zij aan een natuurlijk en ongekunsteld optre den. Zij herinnert dikwijls aan Anny Ondra met haar levendige en kinderlijke wijze van doen zonder eenige gemaniëreerdheid. De wijze waarop zij binnendringt in het concertgebouw, waar Stokowsky's be roemde orkest reperteert, de geestige me thode, waarop zij den grimmigen conciër ge verschalkt met het verraderlijke veer tje op haar hoed, de list, waardoor zij haar honderd „argumenten" weet binnen te loodsen, in hét heilige der heiligen, het herinnert alles aan Anny Ondra, maar het is toch een tikje fijner en de geestigheid ligt er niet zoo boven op. De beroemde dirigent Leopold Stokows- ky treedt in deze film op met gedeelten uit Lohengrin, de 5e symphonie v. Tschai- kowsky, de 2e Hongaarsche Rhapsodie van Liszt, Halleluja van Mozart en Traviata van Verdi, zoodat men behalve een goede film te zien ook goede muziek te hooren krijgt. Ook de verdere rolbezetting mag er zgn. Adolphe Menjou in de rol van den vader, Mischa Auer den komiek, Alice Brady en Eugene Pallette. Het is een vroolijke, zonnige film en Deanna zingt dan ook met recht: het re gent zonnestralen. En het is wel een teeken, dat dit oer- geestige nieuwe filmwerk bij het publiek inslaat, want thans loopt dit werk al voor de 14de week in een theater in den Haag en nog telkens voor uitverkochte zalen. De Dir. van Flora te Baarn heeft een witte Raaf gepakt om zijn serie Vacantie- voorstellingen mede te openen. Ook wordt de nieuwste projectie toegepast, wat nog maar zeer weinig groote Theaters hebben. Hoog intensief daglicht-projectie, dit is van aanschaffing zeer duur, maar iets aparts en geeft zeldzaam heldere filmbeel den. Dit bovenstaande filmprogramma speelt vanaf Vrijdag 22 t.m. Donderdag 29 Juli. i In de eerste week van September. Voor de viering van het a.s. 40-jarig Regeeringsjubileum van H.M. Koningin Wilhelmina, dat herdacht zal worden in de eerste week van September a.s. met als Hoogtijdag Dinsdag 6 September, heeft zich alhier een comité gevormd uit de vertegenwoordigers van diverse vereenigin- gen, die zich op het gebied van het orga- niseeren van feesten bewegen. Di't comité is als volgt samengesteld: Jhr. C. H. van den Brandeler, voorzitter, door den burgemeester van Soest verzocht die functie op zich te willen nemen, A. A. Kerkkamp, plaatsvervangend voorzitter, namens de vereeniging voor vreemdelin gen verkeer Soest Vooruit, A. Fortuyn Harremans, secretaris, namens de veree niging Soest-Zuid, C. J. van Doorne, pen ningmeester, namens de Soester Midden standsfederatie, W. A. Stork, plaatsver vangend secretaris, namens de Christelijke Oranjevereeniging, W. van)| der Velden, plaatsvervangend penningmeester, namens de buurtvereeniging Burgemeester Gro- thestraat, W. Groart, namens de buurtver eeniging van Weedestraat, J. Griep na mens de vereen. Soestdijk en H. J. van de Bor namens de buurtvereeniging Kerke- buurt. Er zijn reeds diverse personen aange zocht om zitting te willen nemen in het Eerecomité; de samenstelling daarvan zal binnenkort bekend kunnen worden ge maakt. De eerste vergadering had plaats op 13 Juli, waarvoor de convocaties op 11 Juli waren uitgegaan, in welke bijeenkomst de burgemeester van Soest, Mr. W. A. J. Vis ser, den voorzitter installeerde. De tweede vergadering werd gehouden op 19 Juli en door een uiterst prettige harmonie tus schen de leden onderling en een goede ver standhouding en een juist begrijpen, was het mogelijk reeds na deze twee bijeen komsten een voorloopig programma op te stellen van datgene, wat waarschijnlijk aan Soest in die feestweek zal worden gebo den. Het programma. Dit zal zijn een groote Aubade van de schoolkinderen aan den Burgemeester, als vertegenwoordigende het Centrale Gezag; een groote Middenstandstentoonstelling, uitgaande van de Middenstandsfederatie,; een Floralia-tentoonstelling; verschillende concerten en zanguitvoeringen, waar on der meer een zevental zangkoren een spe ciale Oranje-cantate zullen uitvoeren; een bloemencorso voor automobielen, reclame wagens, boerenwagens e.d.; een Ringste- kerij en een landbouwpaarden „show" met annex een Harddraverij, voor één- en twee spannen en tuigpaarden; een groote gym- nastiek-uitvoering en zoo mogelijk een Openluchtspel in het alsdan gereed geko men Openlucht Theater. Voorts een bloemencorso voor kinderen en een ballonwedstrijd, waartoe 2000 kleine ballonnetjes zullen worden uitgegeven met een label eraan. De ballon, die het verste komt, zal een prijs opleveren voor het be wuste kind. Tevens zullen door den burge meester een paar gemeentevlaggen in de Soester kleuren worden uitgereikt, die op Dinsdag 6 September door de vertegen woordigers der verschillende jeugdorgani saties naar Amsterdam zullen worden ge voerd als onderdeel van de algemeene hul de uit het geheele land aan H.M. de Ko ningin. Tot slot zal waarschijnlijk een groot vuurwerk worden afgestoken op Maandag avond 5 September. De daarop volgende MEJ. E. PLOMP f De E.H.B.O.-vereeniging alhier heeft een van haar beste en trouwste leden verloren: Mej. E. Plomp, die geen cursusavond over sloeg, geen zomeroefening verzuimde, en steeds een van de eersten was, die zich aanmeldde als er gepost moest worden op de ijsbaan, bij wandelwedstrijden, bij de monstraties, kortom: er kon geen beroep op de leden der E.H.B.O. gedaan worden, of Mej. Plomp meldde zich present. Het is voorbij. Na maanden lang lijden is zij heen gegaan. Diep betreurd door haar naaste familieleden en de vele vrienden en ken nissen, die zij ongetwijfeld bezat, niet min der echter door haar mede-leden der E.H.B.O. Haar trouw, hulpvaardigheid en plichtsgevoel kon menig lid tot voorbeeld strekken. Dat z\j ruste in vrede is aller wensch! Dinsdag is zooveel mogelijk vrij gehouden, om allen, die dat wenschen, in staat te stellen zich naai' Amsterdam te begeven ter bijwoning van de groote feesten aldaar en ter bezichtiging van de verlichting. Vanwege het organiseerende comité zul len strikjes, gemaakt in de Soester kleu ren en door Soester inwoners, worden ver kocht, ter gedeeltelijke bestrijding van de kosten; deze strikjes zullen een kleine oranje-cocarde vertoonen middenin. Het Gemeentehuis zal worden versierd en mogelijk ook verlicht van gemeentewe ge, doch de versieringen, eventueel ver lichtingen der wegen zullen geheel worden overgelaten aan het initiatief der buurt verenigingen. Natuurlijk wordt verwacht dat iedereen de vlag zal uitsteken. Van gemeentewege zullen de schoolkin deren worden getracteerd en een blijven de herinnering ontvangen; daartoe wordt van overheidswege beschikbaar gesteld 25 cent per schoolgaand kind, terwijl het co mité als bijdrage in de algemeene kosten zal kunnen rekenen op 1 cent per inwo ner, wat voor Soest neerkomt op ongeveer een 150. (Vervolg pag. 2, tweede blad). RADIOPROGRAMMA DER BUITEN- LANDSCHE PROGRAMMA'S. ZONDAG 24 JULI. 8.30 Brussel Ned.-Fr.; 11.05 Droitwich; 1.20 Brussel Ned.-Fr.; 2.35 Droitwich; 4.20 London Reg.; 4.50 Droitwich; 5.20 London Reg.; 6.50 Droitwich; 8.10 Diversen; 8.35 Parijs Radio; 10.55 Keulen. MAANDAG 25 JULI. 9.30 Divérsen; 11.05 London Reg.; 12.20 Brussel Ned.; 1.50 Droitwich; 2.35 London Reg.; 4.20 Keulen; 6.20 London Reg.; 7.00 Radio Centrale Soestdijk; 8.00 Droitwich; 8.20 London Reg.; 10.00 Diversen; 10.20 London Reg. DINSDAG 26 JULI. 9.30 Diversen; 11.05 London Reg.; 1.20 Brussel Ned.; 2.15 London Reg.; 4.20 Keu len; 4.40 London Reg.; 5.20 Brussel Ned.; 5.50 Keulen; 6.20 London Reg.; 7.00 Radio Centrale Soestdijk; 8.00 Droitwich; 9.20 Brpssel Fr.; 10.50 Keulen. WOENSDAG 27 JULI. 9.30 Diversen; 11.05 London Reg.; 12.50 Brussel Ned.; 2.20 Droitwich; 4.20 Parijs Radio; 4.35 London Reg.; 5.20 Droitwich; 6.20 London Reg.; 7.00 Radio Centrale Soestdijk; 8.00 Diversen; 8.30 Keulen. DONDERDAG 28 JULI. 9.30 Diversen; 11.05 London Reg.; 1.20 Brussel Ned.; 2.20 London Reg.; 3.35 Droitwich; 6.20 London Reg.; 7.00 Radio- Cenbrale ISoestdijk; 8.00 Droitwich; 9.20 Keulen; 10.20 London Reg. VRIJDAG 29 JULI. 9.30 Diversen; 11.05 London Reg.; 12.50 Brussel Ned.; 2.05 London Reg.; 5.20 Brus sel Ned.-Fr.; 6.20 London Reg.; 7.00 Ra dio Centrale Soestdijk; 8.00 Droitwich; 10.05 London Reg.; 11.35 Droitwich. ZATERDAG 30 JULI. 9.30 Diversen; 11.05 London Reg.; 11.20 Droitwich; 12.50 Brussel Ned.; 2.20 Lon don Reg.; 3.20 Brussel Ned.; 4.20 Brussel Ned.-Fr.; 5.20 Droitwich; 6.20 London Reg.; 7.00 Radio Centrale Soestdijk; 8.00 Droitwich; 8.20 London Reg. Wjjzlgingen voorbehouden.

De Soester | 1938 | | pagina 3