Feestend Soest. TIKTAK DE LANDBOUWDAG Zoo juist ontvangen: PHILIPS toestellen1939N.S.F. toestellen 1939 P. IF„ TOD€T Tentoonstelling en Concours. FUGERS' RADIO - Kerkstraat 3 - Telefoon 2786 Soesterberg 1! Plaatselijk Nieuws Gemeenteraad. Tü.rffie en ttw (Vervolg- van pag. l) benevens kol. b.d. J. C. C. Phaff, een vrou welijk lid van E.H.B.O. en vele kyklusti- gen. De 300 kinderen kwamen zingende het feestterrein op in afwachting wat zou gaan gebeuren. Spoedig arriveerde de bur gemeester met den gemeente-secretaris, die met het Wilhelmus werden ontvangen, waarna de diverse spelen een aanvang na men met den volgenden uitslag: Schijngevecht: le prfls Jan Spelt; 2e pr. T. Kareisen; 3de prijs C. Overeem. Bal op bord: le prys Irene Muller; 2e pr. Willy Rademaker; 3e pr. Nelly Radema ker. Hindemisbaanle prys J. Verwoerd; 2e prys A. Gaasbeek; 3e prys W. v. Egdom. Blokjesrapen: le prys H. de Boer; 2de pprijs H. v. Uxem; 3e prys J. v. d. Broek. Handelsreiziger: le prijs H. de Boer; 2e prys B. v. Uxem; 3e pr. J. v. d. Broek. Toniollen: le prys M. Westerveld; 2de prys Nelly Huisman; 3e prys N. Huygen. Zakloopen: le prys C. Schouten; 2e pr. G. Muller; 3e pr. J, v. Uxem. Alle kinderen onvingen een chocolade reep en een lolly; de prijzen bestonden uit mooie en degelijke voorwerpen, o.a. vergul de vulpen, actetasch, gr. bal, etc. De spelen warden opgeluisterd door P.V.O., dat zich in twee deelen had gesplitst. Er was zeer veel belangstelling; de dames en heeren, die al les hebben verzorgd, hebben mooi werk verricht. Alles liep op rolletjes. Om ruim half vijf waren de spelen geëindigd. - - - I .-V. z. ■- Aan de Birktstraat. Om ongeveer 2 uur gingen velen de rich ting uit van de Birktstraat waar de Kin derspelen zouden plaats hebben voor die genen, die in de omgeving van Soest-Zuid wonen of aan die plaats de voorkeur ga ven. Aanwezig waren de leden van het Co mité, die uitstekend hun taak hebben ver vuld. De wedstrijden begonnen met tonste- ken, waarbij de lachlust werd opgewekt, telkens steeg er een luid applaus op. Een ander deel der Soester Harmonie zorgde hier voor aangename afwisseling door leu ke muziek. Ongeveer 3 uur arriveerde de Burgemeester met enkele leden van het feestcomité, de muziek zette het Wilhelmus in, dat door allen eerbiedig werd aange hoord. Vervolgens werden de diverse spelen af gewerkt; het tonsteken was juist afge- loopen, toen de burgemeester kwam. De uitslag was als volgt: Tonsteken, le prijs N. v. d. Zouwen; 2e pr. K. Sloothaak; 3e prijs KI. Roosendaal. Hardloopen met hindernissen, le prijs A. Quelle- 2e prijs J. Groart; 3e prijs H. Smit. Ringste. en op de fiets, meisjes, le prys H. Beuken; 2e prijs G. Wassenaar; 3e pr. Joh. Muis. Blokjesrapen, meisjes, le prijs M. Rade maker; 2e pr. G. v. Doorn; 3e pr. M. de Beus. Touwtrekken jongens, le pr. B. d. Graaf; 2e prys B. Lyftocht; 3e prys P. Brouwer. Hardloopen, jongens, le prijs G. Kuiper; 2e prijs J. v. d. Broek; 3e prys D. v. Kam pen. Zakloopen, jongens, le prijs J. v. Her waarden; 2e prijs P. de Bes; 3e pr. J. Ver- wey. Waterdragen meisjes, le prijs K. Taf fijn; 2e prijs D. Floor; 3e prijs M. v. Doorn. Hardloopen meisjes, le prijs J. Hendrikx; 2e prijs G. Kuiper; 3e prijs G. v. Essen. Na afloop rekite de heer v. d. Plas de prijzen uit, die in volgorde mochten worden uitgekozen en feliciteerde de prijswinnaars (sters), daar op eerlijke wijze was ge kampt. P.V.O. bracht nog wat marschmu- ziek ten gehoore en toen was ook deze ge zellige middag voor de jeugd ten einde. Na afloop van de Kinderspelen volgde des avonds in Religie en Kunst de feestelyke vergadering van de Chr. Oranje- Vereenlging Juliana van Stolberg en van de Christel. Oranje-Garde. Het was er zeer druk bezocht. Onder de velen merkten wij o.a. op den heer Burge meester met zijn gade, den em. pred. Ds. Binsbergen, de leden der feestcommissie Stork en kolonel b.d. Phaff, Mevrouw Wed. v. d. Spek, het gemeenteraadslid Zijlstra, 't lid van de Kerkeraad J. van Es, ds. E. Groe- neveld, de heer v. d. Hoop van Slochteren, oud-burgemeester van Doorn, afgevaardig de van Baam en vele anderen. De feestavond werd geopend door ge meenschappelijk zingen, waarop de voor zitter, de heer T. Boerema, hoofd der Chr. School aan den Driehoeksweg, in gebed voorging en daarop voorlas Psl. 77. Ver volgens roept spr. allen het welkom toe namens de Chr. Oranje Vereeniging „Ju liana van Stolberg", waarop spr. zyn ope ningswoord richt tot de verzamelde feest gangers; hij wjjst er op, dat wij op dezen dag herdenken en danken voor het voor recht, dat onze Geliefde Vorstin Koningin Wilhelmina Haar 58e verjaardag herdenkt en tevens Haar 40-jarig Regeermgsjubi leum. Nu bestaat er een groot gevaar, dat wij door onze feestvreugde de hoofdzaken voorbij zien. Want wij dragen wel Oran je op de borst en zingen mede het Wilhel mus, maar komt de Oranje-liefde van bin nen uit? De vraag rijst: waarom zyn wij blijde en vieren wij feest, is dit, omdat wy gelooven, dat God de band heeft gelegd tusschen het Vorstenhuis van Oranje en ons De grondtoon van ons feest moet zyn als zij echt is, gedragen door liefde, geloof en hoop. Spr. beëingde tenslotte zijn rede met 'n „leve de Koningin, leve het Vaderland, Oranje Boven". Na een spontaan applaus werden staan de gezangen lied 1 en 6 van het Oude Wil helmus, Hierna werd door de leden der Chip. Oran je Garde een tableau vertoond met als mid delpunt Onze Koningin en .geflankeerd door de vertegenwoordigers van Land en Zeemacht, Landbouw, Industrie, Onder wijs, de 11 Provinciën en de Princevlag, waarbij H.M. namens het volk werd toe gesproken door de jongejuffrouw Pleuntje Vogel, die dit voortreffelijk deed. Er volgden toen eenige voordrachten en er werd gezongen het lied op het 40-jarig Regeeringsjubileum, dat op Prinses Bea trix geboorte, en meer. De leden van „Fraternitas" voerden een keurig nummer rythmische gymnastiek uit, besloten met een mooie groep. Na de pauze werd onder leiding van Mej. Ida Jongsma de muzikale schets: ,Jan Klaassen" opgevoerd, een alleraar digst spel met een hlstorischen Inslag. Na declamatie en eenige gymnastische oefeningen, werd door de Oranje Garde een tableau „God, Nederland en Oranje" ver toond, waarna de vergaderng met zang en gebed werd besloten. Op den Koninginnedag gaf 's avonds om 8 uur in het Rosarium P.V.O. een concert, dat zeer goed in den smaak is gevallen. Be gonnen werd met het Wilhelmus en verder werd het gepubliceerde programma vlot afgewerkt. Er was veel belangstelling. De burgemeester woonde het concert bij. CONCERT IN HET ROSARIUM. Donderdagmorgen om 10 uur werd de groote Soester Landbouwdag geopend op het terrein van Peter van den Breemer aan de Ferd. Huycklaan, waai* zeer veel animo voor bestond. Er werd een keurcol- lectie vee in den ring gebracht; voor de jury was het een zware taak om het beste uit het beste te kiezen. Toen de burgemeester met de beide wet houders, de gemeente-secretaris en vele Commissieleden waren aangekomen, sprak de voorzitter van het Centrale Feestcomi té woorden van dank tot het Gemeentebe stuur en in 't bijzonder tot den secretaris voor de wijze raadgevingen. Nadat daarop de Burgemeester het woord verkreeg, betuigde deze, dat hij met gemengde gevoelens het eere-voorzitter- schap heeft aangenomen, daar hij in zijn vo rige gemeente, die hij nog dankbaar ge denkt, ook moest spreken op een landbouw dag, maar de dieren overschreeuwden hem. Hier schijnen zy beter te zijn opgevoed! dat deze dag zal slagen en een stimulans zal zijn om zoo mogelijk elk jaar zoo'n dag te organiseeren. Spreker herinnert er voorts nog aan, dat de Prinses en de Prins groote interesse voor dit feest hebben; ook de Commissaris der Koningin in deze Pro vincie heeft dat en spr. hoopt, dat alles zal tot de groei en bloei van deze gemeente, medewerken tot de groei en bloei van deze gemeente. Aankomst van, de Prinses en Prins. Nadat P.V.O. het Wilhelmus had ten ge hoore gebracht, was het wachten op het groote moment, n.1. de komst van de Prin ses en van Prins Bernhard, aan wie, be halve de voorzitter Van Ihet Centraal Feestcomité Jh-r. C. H. v. d. Brandeler, zou den worden voorgesteld de secretaris van het Feestcomité de heer A. Fortuyn Har reman, C. J. van Doorne, H. J. v. d. Bor, M. Kok, en A. Stalenhoef. Aan de Prinses zou worden aangeboden een pop, gekleed in een compleet Soester costuum, verge zeld van een foto, 'vervaardigd door den fo tograaf Drost (deze foto is te bezichtigen in de toonkast van gemelden fotograaf) van de maakster der pop Mejuffrouw N. v. Logtenstein mét de pop. Bij deze pop was een opdracht, luidende: „Uw Koninklijke Hoogheid aangeboden voor Prinses Beatrix als een cadeau van de Soester ingezete nen". Naarmate de klok naar half twaalf liep, werd de belangstelling grooter, langs de Ferd. Huycklaan stonden velen reikhal zend uit te zien naar het groote moment. Ook de kinderen van Trein 8.28 waren present. Eindelijk kwamen de Prinses en de Prins aangereden, en werden Zy hartelijk toegejuicht door een groote schare langs den weg. De Prinses, begeleid door den Burgemeester, droeg een donker blauwen robe met licht blauwen mantel en dito hoed; de Prins, begeleid door Jhr. C. H. v. d. Brandeler, voorzitter der feestcommissie, was in civiel. Het gevolg bestond uit Baron Baud en Baronesse van Heemstra. Met zeer veel interesse werden de prijswinnaars paarden en melkvee bezichtigd en betuigde H.K.H. Haar ingenomenheid. De bekende Peter v. d. Breemer bracht op zyn sjeez Mej. M. Kok mede, die allereerst de Prin ses fraaie rozen aanbood en daarna de Pop, waarmede de Prinses zeer ingenomen was! Zij bedankte de geefster voor het ca deau; de Prins constateerde, dat de pop slapen kon. Prijzen vanaf f 89.- tol 1 435.- TYPE 650A F 127.50 Alle types kunt U in onze showroom beluisteren Ook nog enkele overjarige types tegen verminderde prijs PHILIPS DADIO DE JEUGDHULDE. Na alle dieren der tentoonstelling bezich- j tigd te hebben, vertrok het Prinselijke j Paar onder aanhoudend gejuich en gezwaai Door den heer J. Pemper v. Balen is zijn met hoeden en zakdoeken naar het Paleis j auto belangeloos beschikbaar gesteld om terug. Des 's middags bezocht de Commissaris der Koningin in de Provincie Utrecht Jhr. Mr. Dr. L. H. N. Bosch Ridder van Ro- senthal het Ruiterfeest. dat om half twee begon. De prijzen vielen ten deel voor Eén-spannen le prys A. J. Stalenhoef, plus Zilv. Beker. 2e prijs Joh. Kok. 3e prys H. J. v. d. Bor. 4e prys A. v. d. Hengel. Twee-spannen le prys Joh. v. d. Breemer. 2e prijs A. van Doorn. 3e prijs Joh. Kok. 4e prijs H. Hilhorst. Harddraverij onder den man op het losse paard: le prijs A. Reehorst. 2e prys J. Legemaat. 3e prijs A. Logtenstein. Voor den stoelendans meldden zich 11 liefhebbers aan; de prijzen vielen na vin- nigen kamp aan A. Reehorst en J. Log tenstein ten deel; om dit nummer is te vens braaf gelachen. Het Carousselvijden door de Landel. rijver. „De Eemruiters" te Baam, onder leiding van den heer M. Petrus, viel zeer in den smaak; het was werkelijk de moeite waard, ook de manoeuvre k la flèche en de spring- demonstraties waren interessant. De H.H. Haairman en dè Ruig ontvingen den len en 2en prijs; de dames Schof en Harman een 3en prijs; al deze nummers oogstten een daverend applaus. Het voorrijden van de hengsten Protector Tebertus, eig. W. v. d. Grift, Baarn, was 't neusje v.d. zalm, een zeldzaam mooie gang hadden deze fraaie dieren. Het slot nummer, door de leden der rijvereeniging lokte een spontaan applaus, dat verdiend was. Het Concours was prima verzorgd; de Soester boer kan trotsch zyn op zijn paard; bij de tentoonstelling kon het hoornvee wedijveren met de beste soorten. Er was o.a. een stier op deze tentoon stelling, die maafl* eventjes 984 K.G. woog; de inschrijvingen bereikten het getal van 204. Uitslag keuring. De uitslag van de keuring der inzendin gen van de tentoonstelling is als volgt: Merrie met veulen. le prijs A. J. Stalenhoef. 2e prijs A. W. Kuyer. 3e prijs W. Hartman. E.V. Joh. v. d. Bremer. (Vervolg pag. 1, 2e blad.) de 5 jongelui die Soest vertegenwoordigen bij de Jeugdhulde, a.s. Dinsdag naar Am sterdam te brengen. Het comité heeft zijn groote dank voor deze aanbieding betuigd. SOESTER TURNCLUB. Naar wij uit betrouwbare bron vernemen zal binnenkort de Soester Tumclub een uitvoering geven in het Openlucht Theater met medewerking van vooraanstaande tui- ners en turnsters uit de Provincie Utrecht. SOESTER SCHAAKCLUB. In verband met de feesten zal de club avond van a.s. Dinsdag niet doorgaan; in plaats daarvan zal er clubavond zijn Vrij dag d.a.v. De mogelijkheid bestaat, dat dan de schaakmeester Hans Kmoch wederom aanwezig zal zijn. Oplossing probleem Nr. 39: Ld7e8. MILITAIR VLIEGTUIG VAN SOES TERBERG NEERGESTORT. Beide Inzittenden licht gekwetst. Burgem. Grothestr. 30 Telef. 2363 - Soestdijk GED1PL. OPTICIEN. Voor het maken van Uw bril, ook volgens recept van H.H. Oogartsen, een VERTROUWD ADRES I - POSTERIJEN, TELEGRAFIE EN TELEFONIE. 2)1 Een vliegongeval, dat wonder boven won der goed is afgeloopen, heeft Dinsdagmor gen liet doüp Gilze-Rijen in opschudding gebracht. Een vliegtuig van het Fokker-type, ge nummerd 117 en behoorende tot een groep toestellen, die Dinsdagmorgen van Soes terberg waren gekomen om oefenvluchten te maken boven het militaire vliegveld te Gilze-Rijen, wilde te pl.m. halfeen een lan dingsmanoeuvre uitvoeren. Het toestel werd bestuurd door den sergt.-vlieger Kui per, terwijl de waarnemer, sergt.-vlieger Van Zyulen, voorin zat. Vermoedelijk is het toestel, toen het zich schuin naar den grond bewoog, door te geringe snelheid afgegeden, want plotse ling zag het personeel van het vliegveld tot zyn schrik hoe het toestel steil naar beneden dook, met den vleugel tegen een der langs den rand van het vliegveld staan de boomen botste en vervolgens met den kop naar beneden in de heide neerdook. Rechtstandig bleef het toestel met den mo tor in den grond staan. Zij, die het zagen gebeuren, vreesden een ernstig ongeluk en renden haastig naar de plaats des onheils. Groot was echter hun opluchting, toen zij reeds op een afstand zagen, dat de beide vliegers uit het toestel kropen. Ern stige verwondingen hadden zij niet opge- loopen en geen hunner behoefde naar het ziekenhuis te worden vervoerd. Een der vliegers had een verwonding aan den neus en een groote snee aan een been. De ander klaagde over pijn in het been en liep moei lijk. Voorts had hij enkele onbeduidende ontvellingen. Ondetr de aanwezigen op het terrein van het ongeval bevond zich de Officier van Justitie te Breda, mr. Fr. Deelen. Het vliegtuig is niet onherstelbaar beschadigd. De linkervleugel is bij de botsing echter geheel afgeknapt, terwijl ook de motor grootendeels is vernield. Het vliegtuig is naar Soesterberg over gebracht. De Raad der Gemeente Soest is in openbare vergadering bijeengeroepen tegen Woensdag 7 September 1938, te 15 uur, ter behandeling van de volgende AGENDA 1. Vaststelling van de notulen der ver gadering dd. 3 Augustus 1938. 2. Mededeeling van ingekomen stukken. 3. Vaststelling van een besluit tot be- grootingswijziging (algemeene wijziging) dienst 1938 (No. 21-633). 4. Voorstel tot beëindiging van de tus schen de gemeenten Zeist en Soest geslo ten gemeenschappelijke regeling inzake toe lating van leerlingen tot de openbare school voos g.l.o. te Soesterberg en het be talen van vergoeding daarvoor (No. 5041). 5. Voorstel tot verhooging van den post „Kosten van plantsoenarbeid door jeugdi ge werkloozen" der begrooting 1938 (N'o. 4678). 6. Crediet-aanvrage in verband met de verplichte invoering van het gezinsper- soonskaartenstelsel (No. 1708). 7. Vaststelling van een besluit tot wij ziging van het uitbreidingsplan (No. 2990). 8. Vaststelling van een besluit tol slui ting van een gedeelte van den Eigendom- weg voor motorrijtuigen, waarvan de be lasting van eenig wiel 500 K.G. over schrijdt (No. 5174). 9. Voorstel tot aanwijzing van leden en plaatsvervangende leden in de Commissie voor Georganiseerd Overleg (No. 261). 10. Benoeming van een lid van Maat schappelijk Hulpbetoon ter voorziening in de vacature, ontstaan door het verleend eervol ontslag aan den heer A. O. Dam mers (No. 221). 11. Verdeeling van den Raad b(j loting in twee afdeelingen ingevolge art. 51 van het Reglement van Orde voor de vergade ringen van den Raad. 12. Voorstel tot opheffing van den Brandraad (No. 5213). 13. Voorstel inzake het door Gedepu teerde Staten toegezonden ontwerp van wet tot toevoeging van gedeelten van de gemeenten Soest en Hoogland aan de ge meente Amersfoort (No. 2640). 14. Vaststelling van besluiten inzake gemeente-eigendommen, t.w. a. tot het in eigendom overnemen van een strook grond van W. van Breukclen (No. 5203); b. tot het in eigendom overnemen van een strook grond van P. van den Breemer (No. 5204). 15. Behandeling van belastingreclames. LIJST VAN INGEKOMEN STUKKEN voor de Raadsvergadering van 7 Sept. *38. Op Dinsdag 6 September a.s. (Nationale feestdag) zal het Post- en Telegraafkan toor te Soest worden opengesteld als volgt: voor den telegraaf- en telefoondienst: 8-10 lur. voor den postdienst (alléén zegelverkoop, behandeling telegrafische postwissels, ex presse- en aangeteekende stukken)8-9 uur. Alleen de eerste brief- en pakketpostbe stelling zal worden uitgevoerd; de post verzending is geregeld als op Zondagen. Het bijkantoor te Soestdijk en het post agentschap te Soest-Zuid zyn gesloten. KONINKLIJKE ONDERSCHEIDING. VEREENIGING VAN JONG HERVORM DEN. 3A...VCin Paarsmerk 27 ct. p. ons Groenmerk 25 ct. p.ons Blauwe Haan 24 ct. p. ons Bovengenoemde vereenging kwam Dins-. dagavond in een spoedeischende vergade ring bijeen in haar vergaderlokaal van de Emmakerk onder leiding van ds. E. Groe- neveld. Na opening der vergadering was het voornaamste punt voor deze samen komst de bespreking van de Jeugdhulde bij het Regeeringsjubileum van H.M. de Koningin en ten tweede welk lid der ver eeniging zou vertegenwoordigen om mede met de aan te bieden gemeentevlag naar Amsterdam te gaan. Vier jonge menschen uit onze gemeente gaan daarheen en voor de vereeniging zal nu gaan de penningmeester, de heer H. v. Kleef. De vereenlging neemt ook deel aan het plaatselijk jeugddéfilé, hetwelk zich op stelt aan de Paulus Potterlaan, om op te trekken naar het Konirigin Emma-Monu- ment, waar vele Jong Hervormde:! aanwe zig zijn. Bij Koninklijk besluit is o.m. benoemd tot officier in de Orde van Oranje-Nassau, met de zwaarden: de diaigeerend-officier van gezondheid der derde klasse J. E. Brouwer; is toegekend de eeremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, in goud, met de zwaarden, aan den adjudant-onder officier B. J. Boevink, opzichter der eerste klasse van het Luchtvaartbedrijf; in zilver, met de zwaarden, van dezelfde Orde, aan den adjudant-onderofficer-administrateur A. J. W. Rommes, van den staf der mili taire luchtvaart. a. Gewijzigd vastgestelde gemeente- rekening en de ongewijzigd vastgestelde bedrijfsrekeningen over 1935 (Nrs. 4281, 288 en 214). b. Gemeente- en bedrijfsrekeningen over 1937 (Nrs. 5050, 208 en 214). c. Overzicht van het Gasbedrijf over de maand Juli 1938 (No. 240). d. Schrijven van Mej. H. de Maar, in houdende de mededeeling, dat zij hare be noeming tot onderwijzeres aan de O.L. school in de Kerkebuurt aanvaardt (No. 5028). e. Adres van de samenwerkende on derwijzersorganisaties, verzoekende in stemming te betuigen met een adres, waar in aan de Regeering wordt verzocht gel den beschikbaar te stellen voor de verla ging van de leerlingenschalen, met voor stel in handen te stellen van B. en W. om prae-advies (No. 5210). f. Verslag van Maatschappelijk Hulp betoon over 1937 (No. 250). WIJKVERPLEGING. De speldjesverkoop ten bate van de Wijkverpleging „Huis ter Heide en Omstre ken" heeft alhier 44.68 opgebracht. Het Bestuur zegt hierbij hartelijk dank aan al len, die den verkoop hebben gesteund, als mede ook aan de dames-collectanten. JUBILEUMVIERING. Naar men ons mededeelt is het op 6 September te onthullen monument by den Be&tirixboom, hoek Postweg-Batenburg laan, ontworpen door den Utrechtschen architect D. Verhoeven Jr. De plechtige onthulling hiervan zal om 10 uur v.m. plaats vinden door den Burgemeester on zer gemeente, Mr. W. A. J. Visser. Voorts zal op dien dag, na afloop van de volksspe len, op het terrein van de V. en A.V. Soesterberg", wederom een gecostumeer- de voetbalwedstrijd worden gespeeld. RAN GS VERHOOGING. Bij Koninklijk besluit is de titulaire rang van generaal-majoor verleend aan den ge- pensionneerden kolonel-titulair der artille rie K. E. Oudendijk, oud-Directeur van het Luchtvaartbedrijf. CONCERT OP 6 SEPTEMBER- Het programma van het openlucht con cert op 6 September, aanvang 's avonds half acht, door Soesterberg's Harmonie, directeur D. E. Poortinga, luidt als volgt: 1. Wilhelmus; 2. Het land van de Maas, marsch, P. J- Wiest; 3. Blauwe lelies, ouverture, Gadenne; 4. La Lyre d'Orphée, fantasie, L. Bajus; 5. Jubileummarsch, A. Groot. 6. Officer of the Day, marsch, R. B. Hol; 7. Witte Rozen, ouverture, Gadenne; 8. Holland jubelt, marsch potpourri, A. J. Maas; 9. Neeiiands Jubelmarsch, S. P. v. Leeuwen; 10. Wien Neerlands Bloed. V. en A.V. „SOESTERBERG". Als laatste oefening voor den aanvang der competitie vinden Zondag 4 Septem ber a.s. plaats op het terrein aan den Kampweg een drietal wedstrijden plaats tusschen Soesterberg en Amersf. Boys. Het programma voor deze wedstrijden luidt: 12 uur: Soesterberg 3Amersf. Boys 3 1.30 uur: Soesterberg 2Amersf. Boys 2 3.30 uur: Soesterberg IAmersf. Boys 1.

De Soester | 1938 | | pagina 2