PHILIPS - N S F. Van het Kantongerecht. FU-TAX IF. TOIKSTT FUGERS' RADIO Men behoeft Sport Koopt Uw radio bij oen vakman Kerkstr. 3 - Tel. 2786 EERSTE SOESTER BEGRAFENIS ONDERNEMING Begrafenissen - transporten - Crematie-s bel de (Vervolg van pag. 1). De oud-leerling A. v. d. Knoop betuigde, dat het schoolgaan steeds een groot genot was, de leerkrachten gaven het beate wat zij hadden. Spreker brengt dank aan Mej. Telders als het eerste hoofd der school. Hij biedt haar, namens de oud-leerlingen, een electrische klok aan, opdat in het vervolg alles op tijd zal kunnen geschieden. De heer Wasterval biedt namens de ouders van de nog op school zijnde leerlingen een cadeau in enveloppe aan; het bedrag is bij een gekomen met bedragen van 1 cent en hooger. Namens de Oudercommissie wordt haar een standaard aangeboden met 6 zilveren lepeltjes. Namens de N.K.B. wordt een enveloppe en bloemen aangeboden en ook namens de Ned. Ver. tot bescherming van Dieren worden bloemen aangeboden. Het hoofd der school de heer A. v. Asselt, biedt het bestuur der school fraaie bloemen aan en betuigde, dat hij zeer veel sympa thiebetuigingen heeft ontvangen en daar om wil spreker een persoonlijk woord spre ken. Het hoofd der school spreekt. Spr. is verblijd dat het werk der school wordt gewaardeerd, de meeste onderwijzers zijn 's morgens voor 8 uur al present en soms ook nog om half zes; hij geeft hun de eerste pluim, die aan zijn adres kwam. De tweede is bestemd voor zijn echtgenoo- te, die hem steeds met raad en daad heeft bijgestaan, 't Bestuur was steeds paraat en dan lof. Het bestuur was steeds paraat en de onderhnge verhouding was zeer goed; hij dankt de ouders die hem stedds troüw zijn gebleven. Voof 40 jaar geleden zag spr., dat er iets niet in den haak was bij het on derwijs, het werd onnatuurlijk eenzijdig op gevat. Men leerde het kind werken met het hoofd, maar het hart en de handen werden vergeten. Want een ieder weet welke rich ting men ook voorgaat, datalles gedra gen wordt door een Hoogere Macht. Spr. dankt alle milde gevers en mede voor de groote belangstelling. Na de thee sprak de voorzitter der school een woord van dank, waarna de vergade ring werd gesloten. Feestavond in de school. Des avonds te half 8 uur had in dezelfde school een feestavond plaats door en voor oud-leerlingen samengesteld, die zeer druk bezocht was, zoodat bijna geen plaats meer te krijgen was. In het schoollokaal was on der leiding van den heer Kngma een too- neel opgeslagen, dat zeer goed heeft vol daan. Voor het vastgestelde programma af gewerkt werd, riep de heer A. Mud, oud leerling der school, allen het welkom toe en betuigde, dat, toen het feest van de school ter sprake kwam, de oud-leerlingen bijeen kwamen om dit feest te bespreken, wat veel tijd in beslag nam. Allen waren di rect enthousiast voor het plan, daar alle leerlingen en oud-leerlingen zeer veel dank zijn verschuldigd aan hun onderwijzers. In 't bijzonder gaat hun dank uit naar het hoofd der, school, de heer A. van Asselt, de ze was steeds onze vriend, hij stond ons al tijd met raad en daad ter zijde. Na applaus dankte de heer van Asselt voor de vriendelijke woorden, hij hoopte, dat allen zich hier weer thuis zullen gevoe len en dat ook dit feest mag slagen, even als de receptie. .Met de school gaat het zeer goed, zij is volgeboekt en heeft steeds haar goeden naam hoog gehouden. Spr. hoopt, dat zij mag groeien en bloeien. Na deze opening gaven de heer Rector en Mejuffrouw Muller een nummer viool en piano ten beste, hetwelk op prijs werd ge steld. De heer Littooy ontpopte zich als een uit stekend fluittist. De dames R. Lüschen en A. d. Leest gaven een zeer mooi Vlindernummer. Het Schim menspel gaf enkele flitsen uit het schoolle ven. De beelden uit het verleden en heden oogstten eveneens applaus. Een zeer aardig intermezzo was de voordracht: „Examen tijd". Na de pauze ging 't leuke tooneelspel: „Hoe 't weeuwtje uit „Hof van Holland" gevrijd werd" in 4 bedrijven door Nolst Tré- nité, dat zeer goed werd weergegeven en een daverend applaus ontlokte; aanklee ding en grime, door den heer A. Wiersma, was zeer goed verzorgd. Er is volop geno ten en geapplaudiseerd en om middernacht was het feest geëindigd, dat nog lang in aangename herinnering zal blijven. De heer Mud was een goede conferencier. Het zilveren feest der Van der Hucht- school is opgewekt gevierd; gezongen werd nog een feestlied, dat op de school betrek king had. De schoolvlag en de Vaderlandsche drie kleur woeien vanuit hte gebouw. VERVUILDE AFVOERSLOOT. Er blijkt, dat vrij geregeld de afvoer- sloot, die langs den Noorderweg loopt, ver vuilt, doordat aanliggende bewoners er al lerlei vuil en afval in deponeeren. Daardoor wordt ook de ongestoorde afloop van het water belemmerd, wat tot allerlei moeilijk heden aanleiding geeft. Van gemeentewege is nu onlangs die sloot geheel gereinigd, doch thans bevindt zich er weder allerlei vuil in. Ook dat is nu verwijderd, doch er wordt thans extra goed op toegezien, dat verdere vervuiling niet meer plaats heeft. Ook aan den Wiekslooterweg heeft ver vuiling van een afvoersloot plaats gehad en daar is tegen den dader van deze vervuiling reeds proces verbaal opgemaakt. Men zij dus gewaarschuwd! INBRAAK. Maandagmorgen werd in een winkel op den hoek van de Soesterbergschedtraat en de Eikenlaan ontdekt, dat er ingebroken was. Het was in den groentenwinkel van den heer v. N. De familie was Zaterdag avond en Zondag niet thuis geweekt en waarschijnlijk hebben inbrekers zich toen in dien nacht toegang tot het perceel ver schaft. Door heit indrukken van een ruit zijn zij binnengekomen en hebben de boel omver gehaald. Waar de bewoners niet thuis waren, hadden zij natuurlijk vrij spel. Alles is overhoop gehaald en nagezien; slechts eenig kasgeld tot een gelukkig niet hoog bedrag, wordt vermist. Sporen hebben de inbrekers niet nagelaten, hoe de inmid dels gewaarschuwde politie daar ook naar stig naar zocht. Het onderzoek naar de da ders duurt nog voort. HET SCHATTEN VAN DE VLIEGTUIG- HOOGTE. Het vliegtuig, dat Zaterdagmorgen in de feestweek alhier over de gemeente heeft gevlogen, herkenbaar aan twee oranje wim pels aan de vleugels, heeft, volgens offi- cieele berichten van de Luchtvaartafdee- ling op een hoogte van 465 Meter gekruist. Er is één inzender geweest, die deze hoog te precies heeft geraden, zoodat aan hem de eerste prijs, groot 30 van het binnen gekomen bedrag aan verkochte kaarten, is toegevallen. Daarop volgen twee andere in zenders, die ieder 460 Meter geraden heb ben, zoodat deze twee elk 10 zullen ont vangen van het binnengekomen bedrag. DE BALLONWEDSTRIJD. Men deelt ons mede, dat er reeds meer dan 150 ballonnetjes van den ballonwed strijd, gehouden in de feestweek op het ter-- rein op den Eng, zijn binnengekomen, ten minste dan natuurlijk de eraan gehechte kaartjes. Er zijn er bij uit het Zuiden van Neder land, doch vele uit België, Frankrijk en Zwitserland. Nog byna eiken dag komen er een of meer binnen, zoodat verwacht mag worden, dat nog meerdere op minder be zochte plaatsen in België en Frankrijk zijn neergekomen en eerst thans bij toeval wor den gevonden. Doch als men ze vindt is al wel gebleken, dat de kaarten toch nog wor den opgezonden. In verband hiermede, zal het vaststellen van den uitslag noodgedwongen nog eenigen tijd moeten wachten, tot zoolang, dat men redelijkerwijze niet meer kan verwachten, dat er nog meerdere kaarten inkomen. Toch zullen velen zich reeds thans wel licht verbazen over den verren afstand, die dergelijke kleine ballonnetjes afleggen, ver der, dan men zich misschien wel had voor gesteld. GEBED VOOR DEN VREDE. Zondagmorgen werd in alle kerkgebou wen te dezer plaatse vurig gebeden voor den vrede, wat ontroerend was. PRINSJESDAG DEN HAAG. Zooals ieder jaar trok de Oranje Garde alhier met Prinsjesdag naar Den Haag. Dit maal gingen ze niet met den trein, maar met een bus van Tensen, om ongeveer 6 uur al op stap. In Den Haag sloten ze zich bij de verschillende vendels aan en konden alles prachtig zien. 's Middags is er in de Die rentuin een film vertoond „Veertig jaar regeeren" en traden verschillende sprekers op. Na afloop werd gedefileerd voor den E.A. Heer de Monchy, burgemeester van Den Haag. Het weer werkte bijzonder mee en is het een zeer genoegelijke dag voor de jonge gardisten geweest. GEVAARLIJKE HOND. De bewoner v. d. B. aan den Plasweg be zit een hond, die blijkbaar nog al gevaar lijk is, en meerdere malen kinderen en voor bijgangers aanvalt en bijt. Vele klachten over dien hond zijn in den laatsten tijd bij de politie ingekomen, van buren, van voor bijgangers, van ouders van kinderen en meer. Na onderzoek te hebben ingesteld, is aan de politie gebleken, dat deze hond inder daad gevaarlijk moet worden geacht en in verband met het feit, dat het een zeer groote hond is, werd een muilkorfgebod in deze ondoelmatig geacht, daar de hond dan toch passeerende kinderen hevig aan het schrikken kon maken, hetgeen ook regel matig geschiedde. Daarom heeft de burge meester bepaald, dat deze hond, als zijnde gevaarlijk, moet worden vastgelegd en zich neit op den openbaren weg mag vertoonen. Waar nu die hond Maandag toch op den openbaren weg liep, is tegen den eigenaar proces verbaal opgemaakt. MOND- EN KLAUWZEER NEEMT STERK TOE. Was het aantal gevallen van mond- en klauwzeer in deze gemeente verleden week reeds 15, in de laatste dagen zijn er vele gevallen bijgekomen, zoodat thans reeds meer dan 30 gevallen zich in deze gemeen te voordoen. De besmettelijke veeziekte breidt zich hier thans zeer snel uit. UITGAAN DER KERKEN OP ZONDAG. Reeds meerdere malen is geklaagd, dat bij het uitgaan der kerken, die aan den Rijksstraatweg liggen, de kerkgangers bij na niet den straatweg kunnen oversteken en de toestand daar alsdan levensgevaar lijk is. Er werd in den Gemeenteraad meer der politietoezicht daar gevraagd. Afgeloopen Zondag is echter wel op overtuigende wijze gebleken, dat de moei lijkheden daar gerust niet alleen door het verkeer per as worden veroorzaakt, doch zeker ook voor een groot deel door de kerk gangers zelf, die maar zonder uit te zien gewoonweg den drukken weg oversteken, zelfs als de dienstdoende politieagent het verkeer op den straatweg heeft vrijgegeven en het voetgangersverkeer dwars over den weg even heeft stopgezet. Vrijwel regelma tig is gebleken, dat de kerkgangers zich weinig storen aan de aanwijzingen -van den politieagent en gewoonweg den straatweg oversteken, op momenten, dat het verkeer daarover is vrijgegeven. Dat er dan natuur lijk ongelukken kunnen gebeuren, is bijna vanzelfsprekend, doch dat hebben die kerk gangers zich dan slechts zelf te wijten. Het verdient sterk aanbeveling, dat men zich in de toekomst beter richt naar de aanwijzingen van de politie, dan Zondag j.1. het geval was op Nieuwerhoek en op de Steenhoffstraat. CARLTON THEATER. Onder verwijzing naar de desbetreffende advertentie in dit nummer berichten vVij, dat in Carlton Bioscoop Theater te Soest dijk eiken middag doorloopende voorstel lingen worden gegeven met binnenlandsche uitgebreide journalen, waarin de groote Polygoon's Nationale film: „40 jaren Ko ningin" draait met opnamen van de fees telijkheden in de afgeloopen weken in ge heel Nederland. Als hoofdfilm vanaf Vrijdag draait er in de avondvoorstellingen de avonturenfilm „De mijnen van Koning Salomo". De uitge breide journalen worden in de avondvoor stellingen eveneens vertoond. In de Zaterdag j.1. te Eindhoven gehou den algemeene vergadering van den Al- gemeenen Nederlandèchen Politiebond is voorzitter van dien bond, de heer G. Stroink, burgemeester van Steenwij- kerwold, als zoodanig afgetreden. De heer Stroink, die reeds 26 jaar lang het voor zitterschap van den bond heeft gevoerd, had reeds het vorig jaar te kennen gege ven, dat hy dit werkelijk niet langer kon voe ren en dringend verzocht eens naar een anderen voorzitter uit te zien. Dit werd toen, het zij noode, gedaan, waarbij de aandacht is gevallen op den burgemeester van Soest, Mr. W. A. J. Vis ser, die zich, nadat hij daartoe eens was ge polst, in principe bereid verklaarde een can- didatuur te aanvaardén. Op de algemeene vergadeiïng nu werd Mr. Visser als voorzitter candidaat gesteld en warm door het Hoofdbestuur aanbevo len met het gevolg, dat hy met 523 stem men van de in totaal 534 uitgebrachte werd gekozen. Den scheidenden voorzitter, den heer Stroink, werd onder algemeene instemming het eerevoorzitterschap van den bond aan geboden, wat deze gaarne accepteerde. Vanwege het hoofdbestuur werd hem daar op het msigne van den bond in goud uitge reikt, onder instemming van de geheele vergadering. De Alg. Nederl. Politiehond, waarvan thans onze burgemeester voorzitter is ge worden, is de eerste politiebond in den lan de en werd reeds in 1887 opgericht; hij is tevens de grootste bond en bevoidert de belangen der politiemannen en hun ontwik keling. Alle leden van de gemeentelijke po litie, vanaf burgemeesters tot agenten, kunnen van den bond lid zyn, die tevens de politievakschool te Hilversum heeft opge richt, waar velen in het politievak worden opgeleid. Ook verzorgt de bond de examens voor het politiediploma, heeft hij een stich ting in het leven geroepen, door welke politiemannen bij ziekte in het gezin zoo noodig worden gesteund en geeft hij een officieel orgaan uit „De Nederlandsche po litie." Wy wenschen onzen burgemeester met deze voorzeker eervolle benoeming van har te geluk. ZWERVEND JONGELING IN DEN HAAG AANGEHOUDEN. Mr. W. A. J. VISSER VOORZITTER VAN DEN POLITIEBOND. In den nacht van Maandag op Dinsdag heeft de Haagsche politie aldaar een min derjarig Soester jongeling aangehouden, zekere D., die aldaar zwervend werd aange troffen. Hij is later op transport gesteld naar Soest en aldaar .door bemiddeling van de politie naar de ouderlijke woning terug gebracht. Burgem. Grothestr. 30 Telef. 2363 - Soestdijk GED1PL. OPTICIEN. Voor het maken van Uw bril, ook volgens recept van H.H. Oogartsen, een VERTROUWD ADRES 1 - 4 1(5 VOETBAL. S.E.C.-NIEUWS. KAMPONG I—S.E.C. I3—6 De eerste competitie-wedstrijd van het eerste elftal van S.E.C. is Zondag j.1. 'te Utrecht gespeeld tegen Kampong (4de kl. K.N.V.B.) en is een succes geworden. Kampong had met de moeilijkheid van niet minder dan drié invallers te kampen, omdat met een onvolledige ploeg moest worden aangevangen. Gedurende den wed strijd moesten verder nog invallers optre den voor den spil en den keeper, zoodat de ze Utrechtsche ploeg wel erg gehandicapt was. Het nieuwe S.E.C. eerste elftal trok ech ter met flinke animo ten strijde en hoewel het wellicht niet alles heeft gegeven wat mogelyk was, in verband met het zoozeer verzwakte Kampong, was de wedstrijd toch aantrekkelijk en werd er een vlug en goed samenspel te zien gegeven, dat goede ver wachtingen wekt voor de toekomst. Reeds thans is wel gebleken, dat S.E.C. I haar plaats in de vierde klasse van den K.N.V.B. ten volle waard is en zeker een club zal zijn, waarmede de andere elftallen van die klasse ernstig rekening.zullen moeten hou den. Van het begin af aan, was S.E.C. sterk in de meerderheid en het eene doelpunt volgde op het ander. Kampong wist in die helft slechts één tegenpunt te scoren, zoo dat de rust kwam met 41 in het voordeel der Soesters, die daardoor natuurlijk een flinke ruggesteun hadden bij dezen eersten wedstrijd en waardoor het zelfvertrouwen naar voren kwam. Na de rust werd wederom flink aange pakt en had Kampong de grootste moeite de opdringende S.E.C.-voorhoede in be dwang te houden. Hoewel Kampong toen veel beter speelde, dan in de eerste speel- helft, konden zij toch niet voorkomen, dat Soest er nog twee doelpunten bij maakte, doch Kampong slaagde er zelf ook in twee maal den Soester keeper te laten visschen, zoodat de eindstand kwam met 36 in het voordeel van S.E.C. |l. Den geheelen wedstrijd was S.E.C. vrij wel doorloopend in den aanval geweest, zoodat deze uitslag heel goed de krachts verhouding in het veld weergaf, hoewel te gen een volledig eii behoorlijk ingespeeld Kampong de overwinning wellicht wel wat kleiner zou zijn gewèest, S.E.C. I heeft echter den competitiestryd goed ingezet! Het tweede elftal van S.E.C. was vry; het dêrde speelde in de reserve 2de klas se van den U.P.V.B. tegen Quick II in het Burgemeester Dekethpark en moest daar met 3—1 verliezen, $erwijl het vierde in de reserve derde klasse U.P.V.B. het in een uitwedstrijd moest opnemen tegen het ster ke Putten en zoowaar kans zag die veree- niging met"21 te slaan, hetgeen een fraaie prestatie mag worden genoemd. ELK MODEL UIT VOORRAAD LEVERBAAR TYPE 752A F 167.50 PHILIPS D ADiO Ook deze maal de vacantiebezetting, mr. Röell Kantonrechter, mr. van de Roemer Ambtenaar O.M. Wettelijk gewichtig, neen, dat was er niets. Er was wat anders. Een paar ge vallen, waarin mr. Muller Massis zich met hoogst ernstig gelaat zou verkneu keld hebben, maar waarin mr. Röell zich danig heeft geërgerd. Een zestig-jarige. Een Utrechtsche vrouw, meer een zwerf ster, een door het leven heengezwalkte. Dus buitenmate vrijmoedig en niet op haar mondje gevallen. Lang geen zeurkous als de mannelijke zestigjarige, waarover we het straks hebben. Had in dronken toestand op een bank nabij het Cenakel te Soesterberg 's nachts tegen twaalven zitten zingen. Nou, iedereen zong, 't was Koninginne- verjaardag. Met het echte jubelen heb ik niks gedaan. Dronken? Heelemaal niet. Men weet, dat zulk soort menschen dron ken verstaan als lazarus, als stomdronken. En ze vonden nog een flesch half vol jenever by je? Nou, wat zou dat! Heeft U ook niet op de Koningin ggdronken, heer Rechter? Het is maar goed voor je, dat je dronken was, anders was het leelijker met je afge loopen'; beleediging van het Staatshoofd van een bevriende mogendheid. En we vernamen die beleedigingswoorden en ze waren in een vorm vervat, waaraan het volk van de vlakte zoo rijk is. Toén het vonnis eruit was van 15.of 10 dagen brommen, kw'am het er hardgron- g uit: Ben je dol? O, wat zou mr. Mulder Massis stillekens genoten hebben. De tweede zestig-jarigre was een landmeter bij den Rijkswaterstraat of het kadaster. Dus geen man van de vlakte. In ons oog een verambtenaard man. Vol eerbied voor den heer Rechter, maar tevens een geweldige plaag voor hem. Wou graag schriftelijk verweer voorlezen, en als hij met ja of neen had kunnen volstaan, kwam het gebruikelijke: Ja, kijk U eens, en weer werd in het geschrift gebladerd. Schriftelijk vonnis verzocht hij, om het naar den Minister van Waterstaat te kunnen op zenden. Zijn geval was een principieel ge val, van groot gewicht voor al zijn collega's bij Rijk, Provincie en Gemeente. De man was met zyn chalons (wit-roode stokken), meetband en helpers bezig nabij den Hessenweg onder Achterveld. De cha lons stonden in het land, maar de eerste was vastgezet met een verbinding in den rijweg met een pinkdik staafje, dat 13 c.M. boven het ryvlak uitstak. By het verderop trekken met de chalons, was die pen niet meer te vinden;; wel zag men een stukje van den straatsteen afgebroken. Die pen nen raken wel meer weg, komen in sloot terecht of kijkende kinderen nemen ze mee; dingen van weinig waarde. Hier was de pen weggeraakt, doordat H. B. van den Hengel, koopman te Achterveld, haar in de band van z\jn motor of auto had meege pikt. Hij had het ding wel gezien, maar eerst te laat om het te ontwijken. Een 600 Meter verder wist hij wel, hoe laat het was. Had buitenband moeten doen vulca- niseeren en binnenband vernieuwen, 12.- scha. De overtieding was alzoo, het in gevaar brengen der veiligheid van 't verkeer, dool weg te laten de gebruikelijke waarschuwing van roode vlag bij dag en roode lantaarn bij donker. Niet aansprakelijk, kon geen 100de vlag plaatsen, wanthet Rijk verschaft ze mij niet. Dat schriftelijk vonnis, aan den Minister op te zenden, moet dus bewerken, dat aan landmeesters in Rijksdienst roode vlaggetjes worden verstrekt voor de hoogst zeldzame gevallen, dat er een noodig zou kunnen zijn. Niet het Rijk, maar U is aansprakelijk, kreeg hij van den heer Ambtenaar op zijn bord. Neen, hoor, het Rijk verschaft ze niet en dus is het Rijk aansprakelijk. Die 12.- schavergoeding wil hij op het Rijk verha len. Zoek dan eerst maar eens een beste ad vocaat op, want het Rijk zal de gevolgen van uw nalatigheid zoomaar niet betalen, zoo sprak de Kantonrechter. En dit alles nam voor het Gerecht een macht van tijd in beslag, want steeds kwam weer het begin van gewichtige uitweidin gen. Eens afgesneden met de woorden: Man zeur toch zoo niet. En later met: Wanneer U nu niet ophoudt, kunt u heengaan en be handelen we de zaak buiten u om. Eisch 15.Deze week komt het ver zochte schriftelijke vonnis. Derde ergernis. Het betrof een aanrijding in het Barne- veldsche en na de opgeroepen getuigen k charge diende de deurwaarder er een aan, die ten ontlasting moest dienen, een k dé charge dus. En van het eerste woord af aan klonk ons beschuldiging tegen inplaats van vrijpleiten. Toen ook de oogen van den Rechter open gingen, bleek, dat deze getuige niet door verd. was meegebracht, maar door een der belastende getuigen zeiven. Toen kreeg de deurwaarder zijn boterham. Onze Barenaar verscheen in het vereisch- te glimmende motorcostuum. Was 3 Juli de Burgemeester Grothestiaat overgestoken, en had een wielrydster aangereden. Zelf was hy over den kop geslagen. 8.werd geëischt. Kon het niet min der? Hij leefde van een klein pensioentje, zeven gulden in de week. En dan motor rijden?, dat begreep de Kantonrechter niet, die strafte met 5. Het geval passeerde op een R.K. processie dag. OPGERICHT 1899 Fa I. C. Haks Dz. Directeur D. HOOLWERF Telef. 2 731 Kantoor: Heuvelweg. 18 GEVONDEN VOORWERPEN. Aard van het voorwerp: Terug te bekomen: grijs damestaschje met inhoud rijwielbelastingmerk zwart kinderschoentje paar hooge zwarte kinderschoenen grijze heeren glacé handschoen blauwe gabardine regenjas postduif, geringd zakmesje breiwerk houten tabakspijp zwart poesje Kl aarwaterweg 29 Molenstraat O.Z. 3 Talmalaan la Molenstraat O.Z. 5 Kerkpad Z.Z. 12 Lange Brinkweg 7a Korenweg 9 politiebureau Bifktstraat 57 politiebureau Verlengde Talmalaan 11 RADIOPROGRAMMA DER B UITEN- LANDSCHE PROGRAMMA'S. DONDERDAG 22 SEPTEMBER. 9.30 Diversen; 11.05 London Reg.; 11.50 Droitwich; 1.20 Brussel Ned.; 2.20 Droit- wich; 6.20 London Reg.; 7.00 Rad. Centr. Soestdyk; 8.00 Diversen; 8.30 Weenen; 10.20 Brussel Ned.-Fr.; 10.50 Keulen. VRIJDAG 23 SEPTEMBER. 9.30 Diversen; 11.05 London Reg.; 12.50 Brussel Ned.; 2.20 Droitwich; 4.20 Keulen; 5.20 Droitwich; 6.20 London Reg.; 7.00 Rad. Centrale Soestdijk; 8.00 Droitwich; 9.20 London Reg.; 10.20 Brussel Ned.-Fr.; 11.20 Droitwich. ZATERDAG 24 SEPTEMBER. 9.30 Diversen; 11.05 London Reg.; 11.50 Droitwich; 1.20 Brussel Ned.; 2.20 Keulen; 3.50 Deutschl.sender; 4.20 Keulen; 5.20 Droitwich; 6.20 Brussel Ned.; 7.00 Radio Centrale Soestdyk; 8.00 Droitwich; 8.20 London Reg.; 9.50 Brussel Ned.; 10.30 Droitwich. Wijzigingen voorbehouden. tegenwoordig niet meer te loopen, Kerkstraat 3-5 Telef. 2030

De Soester | 1938 | | pagina 2