De vogelstand m Soester bosschen. de ugers'radio Nationale Motorwedstrijden. Radio-Centrale. KONINGINNELAAN 20 rima Vulpennen f 1.85 Felle brand te Baarn. 1 Sportf Terreinrit achter Birkhoven. WE^IILOINlölEyWS (<E£K5TQAAT3 50E3TVeL '2.786'. CARLTON BIOSCOOP Soestdijk. I Predikbeurten 1 Evenals vorig jaar zullen ook nu weder nationale motorwedstrjjden worden gehou den op een terrein met bosch, heide en dui nen, gelegen achter het Sportterrein Birk hoven. Deze zeer interessante wedstrijden (al degenen, die er het vorige jaar getuige van waren, zijn opgetogen teruggekomen) zul len ditmaal worden gehouden op a.s. Zon dag 25 September en wel op het terrein, dat gelegen is ten Zuiden van den straatweg van Soest naar Amersfoort, achter Hotel Kamplust en schuin achter 't sportter. Birk hoven. Dit terrein strekt zich uit tot bijna aan de spoorlijn van Soestduinen naar Amersfoort en ligt geheel op Soester grondgebied. Via den weg langs het Soes ter woonwagenkamp, de z.g. Zandlaan, komt de L ang, terwijl het eigenlijke cir cuit loopt cjor het fraaie terrein daar, nog t^a deele door het Monnikenbosch, met ver- diillende aardige puntjes, waaronder eeni ge zware duintoppen, die de noodige moei lijkheden voor de terreinrijders zullen ople veren en ongetwijfeld wederom tot de in teressantste puntjes van het parcours zul len gaan behooren. Deze terreimït voor motorrijwielen is ge organiseerd door de Motorclub Amersfoort en Omstreken, „M.C.A. O.", gevestigd te Amersfoort en wórdt gehouden onder auspiciën van de Kon. Nederl. Motorrijders Vereeniging, waardoor vrijwel alle bekende terrein-motorrijders aan de start zullen verschynen, onder wie ook de pas gepromo veerde terreinkampioen van Nederland. Het circuit is al heelemaal uitgezet en de vele voorbereidingen hebben plaats ge had, zoodat thans nog alleen op goed weer mag worden gehoopt. Het terrein daar is grootendeels particu lier eigendom en voor een kleiner gedeelte gemeente bezit. Alle rechthebbenden heb ben ec.der hun terreinen voor dien dag aan de organiseerende motorclub verhuurd, zooclat er daar op de uren, dat de wedstrij den worden gehouden, geen gratis toegang voor het publiek is. De openb. weg langs 't woonwagenkamp en het openbare terrein in en langs 't Monnikenbosch zijn tijdelijk aan het openbaar verkeer onttrokken. Op verschillende punten zullen controles dooi de motorclub worden opgericht, alwaar men toegangsbewijzen voor het circuit kan verkrijgen tegen den geringen prijs van 25 cent. Dg hoofdtoegang is langs den weg naast „Ktimplust" aan de Birktstraat, en langs het woonwagenkamp, terwijl ook naast het Hoenderpark van den heer de Koning een toegang zal komen. De start en de finish zijn vlak achter dat Hoenderpark Het circuit is vol afwisseling en loopt tot vlak bij het rijwielpad langs de spoor lijn, zonder nochtans dat rijwielpad of die spoorlijn te kruisen. Ook langs het rijwielpad vanaf Soestdui nen en bij het Monnikenbosch zullen con tröleposten voor kaartverkoop worden op gericht, zoodat men het terrein van den rit langs velerlei wegen zal kunnen bereiken. Des Zondagsmorgens te 11 uur vangt reeds de start van de Juniores-klasse aan, over vele ronden, terwijl des middags te 2 uur de cracks met de zwaardere motoren zullen starten. Voor een ruime parkeerge legenheid voor automobielen en motorrijwie len, benevens voor gewone rijwielen, is ge zorgd nabij „Kamplust" en het Hoender park van den heer de Koning. Waar thans nog veel meer bezoekers worden verwacht, dan er vorig jaar al wa ren, zal 'het daar een héél drukke beweging- worden en een behoorlijke afzetting' van het circuit met maatregelen, dat het pu bliek op dat lange gedeelte nergens komt, waar het niet behoort tot veiligheid van zich zelf en de deelnemende rijders, bene vens een goede verkeersregeling nabij de toegangsplaats tot het parcours, maakten het wenschelijk, uitgebreide politie-maat regelen te treffen. Vrijwel het voltallige Soester politiecorps zal in touw zijn, terwijl nog 15 rgksveldw. als hulp voor de plaat selijke politie zullen optreden. Ook de brand weer heeft eenige maatregelen getroffen in verband met het te verwachten drukke bezoek daar in de omgeving, waarbij tevens de noodige voorzorgsmaatregelen tegen brand vliegende motorrijwielen zullen wor den genomen; doch hopelijk zullen deze laatste maatregelen slechts van preventie ven aard blijven. Met dat al een sportgebeuren in onze ge meente van bijzonderen aard en groot ge wicht. Naar aanleiding van het bericht in ons vorig nummer omtrent de gevaarlijke hond, toebehoorende aan den bewoner v. d. B. aan den Plasweg, vernemen wij nader, dat, waar de mogelijkheid niet is uitgesloten, dat verwarring heeft plaats gehad met een anderen soortgelijken hond daar in de buurt, als gevolg waaivan de bewuste hond wèl zou zijn vastgehouden en dus niet zou heb ben losgeloopen, een nader onderzoek naar deze kwestie is ingesteld, waarvan men ons bij het afdrukken van dit nummer nog niet het resultaat kon melden. Daarbij zal dan waarschijnlijk tevens worden onderzocht de vraag, of het uitvaardigen van het gebod tot vasthouden van dien hond inderdaad ge rechtvaardigd was. Mocht het onderzoek eventueel uitwijzen, dat de hond niet heeft losgeloopen en niet gevaarlijk is te achten, dan zal natuurlijk aan het inmiddels opge maakte proces verbaal geen verder gevolg worden gegeven. In afwachting van den uitslag van dat onderzoek zal de eigenaar eigener beweging zorg dragen, dat de hond tot zoolang niet op den openbaren weg komt. FRUITDIEVEN. Donderdagavond zijn alhier drie bewoners van Amersfoort op heeterdaad betrapt bij het stelen van fruit uit een tuin van een perceel aan de Birkstraat. Het blehen te zijn de 24-jarige T. V. uit Amersfoort met twee vrienden, die al eens eerder hier zich aan dergelijke feiten heeft schuldig ge maakt, toenmaals in een tuin van een huis aan de Bosstraat. Tegen de fruitdieven is proces verbaal opgemaakt. BADIOPROGBAMMA DEB BUITEN- LANDSCHE PROGRAMMA'S. ZONDAG 25 SEPTEMBER. 8.SC Brussel Ned.-'Fr.; 10.20 Keulen 11.20 Brussel Ned.; 12.20 Keulen; 1.20 Brussel Ned.-Fr.; 3.10 Droitwich; 4.20 Keu len; 6.05 London Reg.; 6.35 Droitwich; 7.50 Parijs Radio; 8.20 Keulen; 10.20 Brussel Ned.; 11.20 Parijs Radio. MAANDAG 20 SEPTEMBER. 9.30 Diversen; 11.05 London Reg.; 1.20 Brussel Ned.; 2.20 London Reg.; 5.20 Pa rijs Radio; 7.00 Rad. Centrale Soestdijk 8.00 Droitwich; 10.00 Diversen; 10.35 Keu len. DINSDAG 27 SEPTEMBER. 9,30 Diversen; 11.05 London Reg.; 1.00 Brussel Ned.; 2.20 London Reg.; 4.20 Keu- lrn; 5.20 Droitwich; 6.20 London Reg.; 7.80 Rad. Centra'- Soestdgk; 8.00 Diversen; 8.35 Droitwich; 9.20 Keulen; 10.05 Brussel Ned, 11.20 Keulen. WOENSDAG 28 SEPTEMBER. 9.30 Diversen; 11.05 London Reg.; 1.20 Brussel Ned.; 2.20 London Reg.; 3.10 Droit wich; 4.20 Keulen; 5.20 Droitwich; 6.20 Lon don Reg.; 7.00 Rad. Centrale Soestdijk; 8.00 Diversen; 8.30 Keulen; 10.20 Brussel Ned. 10.45 Droitwich. Wijzigingen voorbehouden. ZATERDAG 1 OCTOBER a.s. om 3 uur is 't HANDWERKHUIS" van Koninginnelaan 38 VERPLAATST naar Speciaalzaak in wol, handwerken, en dameskousen. Bij alle voorkomende handwerken GRATIS onder richt en patronen. GEVONDEN VOORWERPEN. Aard van het voorwerp: Terug te bekomen: ring met sleutels Den Blieklaan 31 grijsachtige bouvier Lange Bergstraat 5 snelbinder Waldeck Pyrmontlaan 43 leeren riem te bevragen politiebureau bruine boodschappentasch te bevragen politiebureau met 14-karaat8 gouden pen N.V. Eerste Soester Electr. Drukkerij GEVAARLIJKE HOND? Eerste verdieping van een manufaeturen- magazijn uitgebrand. RAVAGE IN DEN WINKEL. Met betrekking tot den feilen biand, die Dinsdagnacht in het manufacturenmaga- zijn van den heer A. J. Hertogh te Baarn woedde, schrijft het Utrechtsch Dagblad volgens een bericht van zijn correspondent het navolgende: Bij aankomst op het -terrein van den brand leek het er naar, dat het bij dit eene perceel niet zou blijven, want ook het aan gebouwde huis, Oranjestraat 2 had bij het dak reeds vlam gevat. De brandweer, on der leiding van den opperbrandmeester, den heer F. F. de Boois was juist op het ter rein aangekomen en nu begon men met 6 stralen op de waterleiding, waarvan de druk bereids was opgevoerd, water op de brandende massa te werpen. De heer de Boois en de inspecteur van politie, de heer Dragt, begaven zich in het brandende per ceel waar hun al spoedig bleek, dat er van de eerste verdieping en van den zolder niet veel te redden zou zijn. Dit is dan ook bewaarheid, want het vuur vond in de groote hoeveelheden manufac turen, bedden en kapok gretig voedsel en in een minimum van tijd brandde de geheele eerste verdieping. De vlammen schenen zich van de groote watermassa's welke in het huis werden geworpen niets aan te trekken, want steeds hooger kroop het ver nielende vuur. De brandweer schonk groote aandacht aan de belendende perceelen en dit met gunstig resultaat, want na een half uur kon geconstateerd worden, dat de brand zich tot het perceel van den heer Hertogh zou beperken. Hoewel het aan de zijde van de Oranjestraat het felste brandde, bleek de eigenlijke brand ontstaan te zijn aan de Laanstraatzijde bij een W. C.; het vuur had zich toen via een gang naar de kamers, welke als magazijn wei-den gebruikt, voort geplant. Omtrent de oorzaak tast men nog in het duister. De heer Hertogh, die niet bij de zaak woont, deelde ons mede des avonds te ongeveer 11 uur uit het pand te zijn ver trokken, zonder iets verdachts op te mer ken. Kwartier na kwartier bleef de brandweer de 6 stralen maar in het brandende perceel plensen totdat men eindelijk het liep toen al naar 4.30 uur kon zeggen, dat men het vuur bedwongen had en tegen 5.00 uur alleen nog maar dikke rookwolken uit het perceel opstegen. Het bleek, dat er van de eerste verdie ping niet veel meer over was, het dak was verwoest en ingestort, terwijl in den win kel, waar het weliswaar niet gebrand had, één groote ravage was van het bluschwa- ter. Nog lang bleef het nasmeulen, zoo zelfs, dat men den volgenden morgen om 8.00 uur met de nablussching bezig was. De burgemeester, Jhr. Mr. G. C. J. van Reenen en de Commissaris van Politie de heer F. B. Kipp, waren spoedig ter plaatse, om zich persoonlijk op de hoogte te stel len. Dat de buren goed voor de menschen die dezen nacht bij den brand hun taak moes ten uitoefenen, zorgden, bleek ons toen wij eenige Diandweerlieden en politie gevulde koeken zagen eten. welke de banketbakker Hilbrands distribueerde. Kapper Egtberts en bakker v. Dijen zorgden voor koffie en thee, zoodat er wél voor den inwendigen mensch gezorgd werd. rx. VOETBAL. S.E.C.-NIEUWS. Voor a.s. Zondag staat de wedstrijd S.E.C. IQUICK I op het programma, om 2 uur op het terrein aan de Bosstraat. Voorspellingen voor deze ontmoeting zijn natuurlijk moeilijk te maken, daar de com petitie pas begonnen is. Dat S.E.C. echter terdege rekening moet houden met de Amersfoorteis, is een uitge maakte zaak, gezien de uitslag van 1.1. Zon dag, toen Quick gelijk speelde tegen de pas gedegradeerde 3e klasser „Holland". Het spel van S.E.C. geeft echter hoop voor de toekomst, wat niet wegneemt, dat de inspanning om een overwinning te be halen nog grooter zal moeten zijn dan te gen Kampong. Wij zouden iederen voetballiefhebber aan willen iaden a.s. Zondag tijdig aanwezig te zijn, daar de tribune op het veld aan de Bosstraat niet meer dan een 200 plaatsen bevat en de kans op een zitplaats dus vrij gering is, gezien het groote aantal suppor ters, wat meegetrokken is naar Utrecht. De opstelling van het elftal is als volgt: Fl. v. d. Wijngaard. Rijnders - de Rooy Herwaarden - Reijerse - v. Ginkel Veenendaal - Post - Evert Jansen Klompenhouwer Frank VAN DE 12 0 NESTKASTJES HET MEERENDEEL BEWOOND. Naar wij reeds hebben vermeld, deed het Gemeentebestuur in den loop van dit voor jaar, bij wijze van proef, in werkverschaf fing een aantal nestkastjes vervaardigen en liet zij deze in het Gemeentelijk bosch ophangen. De bedoeling hiervan was in deze, in tot op heden, dun met vogels bevolkte gebieden, een intensiever vogelleven te bevorderen, waardoor zou worden bereikt, dat in de toe komst rupsenplagen en andere in de bos schen voorkomende onheilen, op krachtda dige en natuurlijke wijze zouden kunnen worden bestreden. In het bijzonder hoopte men zich op deze wijze de hulp te verzekeren van de ver schillende meezensoorten en van de rood- staartjes, beiden bekend als insecteneters bij uitnemendheid. Bij de constructie der nestkastjes werd, b.v. bij de vaststelling van het z.g. vlieggat, met de komst van deze twee vogelgroepen rekening ge houden. Een voorloopige controle, gehouden in de maand Juni toonde aan, dat mocht worden verondersteld, dat de in deze toegestoken hand door de vogelwereld zou worden aan genomen, een vermoeden dat, bij de nauw keurige nestcontrole die deze week werd gehouden, werd bevestigd. De proef werd genomen met een honderd twintigtal kastjes, verdeeld over alle bosch complexen, ouder dan 30 jaar. Het bleek nu, dat 64 waren bewoond geweest, 26 dit jaar nog geen bewoners hadden kunnen trekken, en 10 der aan gebrachte nestkastjes door de baldadige jeugd was vernield of geheel weggenomen. Wat het laatste aangaat, moet worden op gemerkt, dat deze vernieling reeds eerder werd geconstateerd en dat deze geschiedde nog voor het oprichten der Natuurwacht. Er bestaat alle reden om aan te nemen, dat deze vernieling niet als normaal behoeft te worden beschouwd en zich in hoofdzaak dit jaar zal beperken. Waar ook bekend is, dat de meeste van deze nesten bewoond waren toen de vernieling geschiedde, kan veilig worden 'aangenomen, dat ongeveer 70 der nestkastjes reeds dit eerste jaar bewoners had getrokken. Gezien de elders opgedane ervaringen kan dit percentage als zeer hoog worden beschouwd. Tevens is komen vast te staan, dat de behoefte aan broedgelegenheden zeer groot was. Een en ander kan ook als zeer bemoe digend voor de toekomst worden beschouwd daar bewezen is, dat de natuurlijke bestrij ders der herhaaldelijk voorkomende insec tenplagen in de toekomst zeker de Soester bosschen zullen willen bevolken, als z(j bij het zoeken naar een goede woning maar worden geholpen: Nog enkele andere bij zonderheden konden bij deze cóntröle wor- Wilt U luisteren naar het O Hier volgen de Radio-stations met tijd van uitzending en tusschen haakjes de golf lengten waarop deze stations nieuwsberich ten uitzenden. 6.20 Duitschlandzender. D. (1571 M.). 6.40 Parijs. F. (1648 M.). 4.20 Keulen (456 MJ, Hamburg (332 M Breslau etc. (excl. Duitsclilandz.D. (315.8 M.), 7.45 Brussel I. F. (.484 M.), Brussel H, H. (321.9 M.). 8.00 Luxemburg. F. (1260 M.). 8.10 Luxemburg, D. (1260 M.). 8.45 Brussel I. F. (484 M.), Brussel II. H. (321.9 M.). 10.05 Keulen (456 M.), Hamburg, etc. (excl. Duitschlandz.) D. (332 M.). Parijs F. (1648 M.). 10.50 Droitwich (1500 M.Londen Reg. E. (342 M.). 12.05 Parijs F. (1648 M.). 13.20 Brussel I. F. (484 M.)., Brussel II H. (321.9 M.), Keulen D. etc. (456 M.), Parijs F. (1648 M.). 13.40 Luxemburg. F. (1260 M.). 14.00 Luxemburg. D. (1260 M.). 14.05 Duitschlandzender. D. (1571 M.). 14.20 Parijs F. (1648 M.), Keulen etc. D. (456 M.). 18.20 Droitwich. E. (1500 M.). 18.50 Parijs. F. (1648 M.). 19.20 Straatsburg. F. (349 M.), Luxem burg. D. (1260 M.). 19.35 Luxemburg. F. (1260 M.). 19.50 Brussel I. F. (484 M.), Brussel II. H. (321.9 M.), Londen Reg. E. (342 M.). 20.00 Hilversum I en II. H. (1875301 M.). 20.05 Beromünster. D. (539 M.). 20.20 Duitschlandz. D. (1571 M.), Parijs F. (1648 M.), Straatsburg D. (349 M.), Keulen D. etc. (456 M.). 21.30 Beromünster. D. (539 M. 22.00 Hilversum II. H. (301 M.l. 22.00 Droitwich. E. (1500 M.). 22.20 Brussel I. F. (484 M.), Brussel H H. (321.9 M.), Duitschlandz. D. (1571 M.), Keulen D. etc. (456 M.), Luxemburg. F. (1260 M.). 22.50 Straatsburg. F. D. (349 M.). 23.00 Hilversum I. H. (301 M.). 0.10 Londen Reg. E. (342 M.). D is Duitsch. E is Engelseh. F is Fransch. H is Hollandsch. SOESTER GEMEENTE-AMBTEN AREN VERSUS DE BAARNSCHE POLITIE. den opgemerkt, zoo bijv., dat de vogels zich van een druk autoverkeer al bijzonder wei nig schijnen aan te trekken. In de naaste omgeving van de Soester- bergsehestraat b.v. bleken alle nestkastjes bevolkt te zijn geweest, terwijl de vogels minder gesteld bleken te zijn op een druk wandelverkeer, want in het gemeentelijk wandelbosch, dus dat gedeelte van de bos schen waar men de meeste wandelaars en spelende jeugd kan aantreffen, was het percentage onbewoonde nestjes verreweg het hoogst (60 Ook de aanwezigheid van onderbeplanting in de dennenbosschen bleek van grooten invloed op de vestiging te zijn, hetgeen b.v. in de bosschen in de buurt van de Middenlaan duidelijk tot uiting- kwam. De voor de vogels hier zoo veel gun stiger levensomstandigheden hadden tot ge volg, dat hier ruim 80 der nestkastjes tijdelijke bewoners bleken te hebben gevon den. Geconstateerd kan dan ook worden, dat met deze proefneming voor de toekomst duidelijk de weg is afgepaald welke t.o.v. een practische insectenbestrijding moet worden gevolgd. In de eerste plaats zal aandacht moeten worden geschonken aan doelmatige en tal rijke broedgelegenheden, in de tweede plaats aan een aantal drinkgelegenheden, en in de derde aan een ruime onderbeplan ting met loofhout en besdragende gewas- schen in de oude dennenbosschen. Wordt hieraan voldaan zoo mag, ook aan de hand van deze proefneming worden vernacht, dat een druk vogelleven in de bosschen er voor zal zorgen, dat rupsenplagen zooals die voorheen meermalen voorkwamen, voor goed tot het verleden zullen behooren. Tot slot zij nog vermeld, dat bij deze con- tróle ook hier bleek, dat het soms moeilijk is zich geheel tegen ongewenschte bewo ners te vrijwaren. Toen een der nestkastjes - namelijk zou worden schoongemaakt, kwam er een groote eekhoorn voor den dag, die deze zomer woning blijkbaar als winterverblijf had uit gekozen. Waar het door een aangebrachte bescherming voor hem niet mogelijk was geweest de woning op normale wijze, dus door het vlieggat te betreden, had hrj zich toegang verschaft door 'n gat in den hou ten bodem te knagen. Een kleine voorraad schuur had hij reeds in de woning aange legd. Ook bleek het, dat op enkele plaatsen een specht pogingen had aangewend om eens in deze huisjes een kijkje te nemen, De om het vlieggat aangebrachte ijzeren be scherming bleek echter van voldoende ster ke constitutie te zijn geweest om hem dit te beletten. Zaterdagmiddag te 3 uur zal op het Be Quick-terrein op den Eng een voetbalwed strijd worden gespeeld tusschen het elftal der Soester Gemeente-ambtenaren en het elftal der Baarnsche politie. Het Carlton Theater te Soestdijk geeft vanaf Vrijdag de overweldigende avontu renfilm: ,,D mijnen van Koning Salomo" met Paul Robeson in de hoofdrol als Cedric Hardwicke. Het interessante scenario speelt geheel in het donkere Afrika, bij de Zoeloes. Verder draaien tal van fraaie reportage opnamen der plaats gehad hebbende fees telijkheden in Nederland in verband met het Regeeringsjubileum, waaronder Poly- goon's groote Nationale film: „40 Jaren Koningin". AFDEELINGSVERGADERING A.N.W.B. Uitreiking van chauffeurs-insignes. Op Zaterdag 8 October a.s., des middags te 14 uur zal te Utrecht in Hotel Kasteel van Antwerpen, Oude Gracht 129 de jaar- lijksche vergadering worden gehouden van de Afdeeling II (Utrecht) van den Kon. Ned. TouriStenbond A.N.W.B. In die vergadering zullen, evenals vorige jaren in de verschillende Afdeelingen van den Bond geschiedde, de insignes met bij- behoorende diploma's worden uitgereikt aan chauffeurs, die gedurende 12 of 25 jaren bij eenzelfde patroon (lid van den A.N.W.B.) werkzaam zijn geweest. Er is, zoowel van de zrjde der patroons als van die der chauffeurs, steeds veel be langstelling voor deze onderscheidingen, welke blijkbaar door de betrokkenen op prijs worden gesteld. De aanvraag daartoe geschiedt door de patroons en bij spoedige aanmelding ten kantore van den A.N.W.B., Parkstraat No. 18-20 te 's-Gravenhage, kan men zich thans daarvoor nog opgeven. Belangstellenden in het werk van den A.N.W.B. zijn in deze jaarlijksche Afdee- lingsvergaderingen van harte welkom; bij vorige gelegenheden heeft hunne gewaar deerde aanwezigheid meermalen 'tot een vruchtbare gedachtenwisseling aanleiding gegeven. 5K_ et*. NED. HERV. GEMEENTE. Zondag 25 September 1938, Oude kerk 10 uur: Ds. J. I. van Schaick. Emmakerk 10 uur: Ds. E. Groeneveld. Emmakerk 6 uur: Ds. E. Groeneveld. Hees 6 uur: Ds. J. I. v. Schaick. GEREFORMEERDE KERK. Julianakerk, Juliaualaan: Zondag 25 September 1938, v.m. 10 uur: Ds. S. Wouters. 5.30 uur Ds. S. Wouters. Wilhelminakerk, Soesterb.straat. Zondag 25 September 1938, v.m. 10 uur: Ds. H. Ploeger, uit Culemborg. N.m. 5.30 uur: Ds. H. Ploeger, uit Culem borg. CHR. GEREF. KERK. Zondag 25 September 1938, voorm. 10 en n.m. 6 uur: leesdienst. Woensdag 28 September 1938, n.m. 7.30 uur: Ds. Du Marrchie van Voorthuizen, van Urk. HERV. (GER.) EVANG. PRINS BERNHARDLAAN. Geen opgave ontvangen. VEREENIGING VAN VRIJZINNIG- GODSDIENSTIGEN. Afd. v. d. Ned. Prot. Bond. Zondag 25 September 1938, v.m. 10.30 uur: Ds. H. W. Bloemhoff, van Heiloo. LEGER DES HEILS. Kindersamenkomsten: Eiken Zondag v.m. 8.30 uur en nam. 2.30 uur. Eiken Woensdagavond om half acht: Openbare samenkomst. Gebouw Nieuweweg 111. R.K. KERKEN. Parochie van de H.H. Apostelen Petrus en Paulus te Soest. Zondag a.s. te 7 uur: Vroegmis. Uitreiking der H. Communie te 8.50 uur. H. Mis om 9 uur. Hoogmis te 10.30 uur. Lof te 6 u. Parocliie van de Onbevlekte Ontvangenis der H. Maagd Maria te Soestdijk. iondag a.s. te 7.30 uur: Vroegmis. Uit reiking der H. Communie te 7.15 uur en te 8.45 uur. Hoogmis te 10 uur. Lof te 6.30 uur. DOOPSGEZINDE GEMEENTE TE BAARN. Kerkgebouw Eemnesserweg 63b. Zondag 25 September 1938: geen dienst. SOESTERBERG NED. HERV. KERK. Zondag a.s. van 12.151 uur: Zondags school. Zondag 25 September 1938, n.m. 6 uur: Ds. B. Tuinstra. R.K. Kerk. Zondag a.s. te 7.30 uur: 1ste H. Mis. Hoog mis om 10.30 uur. Des avonds om 6 uur Lof. HUIS TER HEIDE NED. HERV. KERK. Zondag 25 September 1938, v.m. 10 uur: de Eerw. heer C. M. Top, uit de Bilt. N.m. 6 uur: geen dienst.

De Soester | 1938 | | pagina 4