„K W A K" 0=3® PPi S.E.C. gaat op den ingeslagen weg voort en wint thans met 2-1 van HOLLAND. Een goed en billijk ■m ADRES mem KWARTJES aanbieding Vrachtauto tegen de Spoorboomen. EEDESTRAAT EIEIF. 2ê7@ Soesterberg Leven smid del en bed rijf „DE SPA R", Hartmanlaan 96 VOETBAL. /s Uw radiotoestel verouderd Plaatselijk Nieuws H. Frank - Nieuweweg 91 Telefoon 2867 Kunstavond Zonnegloren. 1000 vel doorslagpapier voor f 1.00 Ruim 42.000 man onder de wapenen voor lichting-1939. EERSTE SOESTER BEGRAFENIS-ONDERNEMING BAZAR „SOESTERBERG'S FARMONTE". De Bazar van „Soesterberg's Harmonie", die ten bate van haar instrumentenfonds gedurende Donderdag, Vrijdag en Zaterdag alhier in Hotel „Huis ten Halve" is gehou den, werd j.1. Donderdagmiddag half drie, in tegenwoordigheid van het bestuur en be- langst ellenden, alsnog geopend. Bij ontsten tenis van den Voorzitter van het Eere-co- mité, Mr. W. A. J. Visser, die door ambts bezigheden verhinderd was, sprak een an der lid van het comité, Jonkvr. J. A. M. von Schmidt auf Altenstadt een openings woord uit, waa/rby z\j memoreerde, dat de ze bazar in de donkere tyden van een week geleden moest worden uitgesteld, wat een teleursteLing was. Des te grooter thans de dankbaarheid, nu het licht is doorgebro ken en deze bazar in het teeken komt te staan van vrede, waarbij vele milde han den mogen offeren. Tot de gevers van ge schenken en bijdragen werd een speciaal woord van dank gericht, terwijl de Harmo nie in alle opzichten succes met haar ba zar werd toegewenscht. Bij een rondgang kon men zich overtui gen, dat deze bazar met zyn velerlei arti kelen op het gebied der huishouding, en zijn fraaie handwerken en kunstvoorwerpen, al les zeer billijk geprijsd, een flinken indruk maakte. Bijzonder aardige attracties ver hoogden er in niet geringe mate de gezel ligheid. De vroolijke keuken, waar het bar toeging, de schiettent en het postkantoor mochten zich reeds aanstonds in een groote belangstelling verheugen. Ook was er een mooi miniatuur van het jubileummonu mentje, waarvan men het aantal steenen radtn mocht. Er was echter nog veel meer, dat waard was om gezien te worden. In de met planten versierde zaal werd, zoolang de bazar geopend bleef, prettige muziek vortgebracht op den geluidsver sterker van A.G.A.V.S. De bazar had verder een goed verloop, in 't bijzonder de attracties en de groote ver loting, waarvan alle loten, in totaal 2000, 2 POND pr. CAPUCIJNERS of 2 POND pr. SPLITERWTEN 2 POND pr. JAVARIJST 2 PAK, MACARONI 5 PAK SPARZEEPPOEDER 5 PAK KLOKOLINEZEEP- POEDER 1 'HLO HUISHOUDZEEP i STUKKEN TOILETZEEP. werden geplaatst. De hoofdprijs, een D.K.W. motor, is gevallen op nummer 2008. Voorts pryzen op de navolgende nummers: 2208, 2204, 886, 1863, 2147, 896, 1037, 2002, 1811, 1387, 2108, 749, 1510, 2487, 505, 764, 2272, 2169, 2318, 1081, 2183, Het motorrijwiel kan worden afgehaald bij den heer van Luyn, Rademakerstraat; de overige pryzen bij den heer W. Westra, Kampweg 28. Voorts zijn dagprijzen behaald met schie ten, 3 keer 35 punten en 1 keer 36 pnit. Sjoelbak: 65, 46 en 63 p.; Rollenmaar: 27, 32 en 32 p. Het aantal steentjes van het monument je bedroeg 674, wat op een paar na gera den werd. Het gewicht aan steenkolen be droeg 174 K.G. Een tweetal heeren had elk 175 K.G. geraden. De naam van de pop was „Souveryntje", wat door niemand ge raden werd. Het Bestuur zegt hierby hartelijk dank aan de verschillende winkeliers en particu lieren voor hunne geschenken of bijdragen, alsmede aan de dames en heeren, die bij de stands en attracties hebben gestaan, of zich verdienstelijk hebben gemaakt met den verkoop van loten, voorts aan A.G.A.V.S. voor het beschikbaar stellen van den ver sterker en aan allen, die op eenigerlei wijze aan dezen bazar hebben medegewerkt. Het zijn er zoovelen, dat het ondoenlijk is om den naam van elk hunner hier afzonderlijk te vermelden. E.HJfc.O.-AFDEELIN G. Ondanks alle tegenwerking van regen en wind, heeft S.E.C. I j.1. Zondag kans ge zien van de oud-3e klasser Holland te win nen. Het weer werkte nu niet bepaald mede, zoodat wy onmogelijk kunnen zeggen, dat het een genoegen was voor de toeschou wers (laat staan voor de spelers) om on der dergelijke weersomstandigheden te kij ken, respectievelijk voetbal te spelen. Desondanks werd er vooral in de twee de helft door S.E.C. op waarlijk enthou siaste wijze gespeeld. Wanneer er, onverschillig door welke spe lers van S.E.C., een doelpunt werd gemaakt, waanden wij ons in meer Zuidelijke landen dan in 't koele Holland, gezien het aantal omhelzingen, dat een dergelijke spe ler in ontvangst moest nemen. Werkelijk, het was een goede prestatie om na de rust tegen den harden wind en het goed spelende Holland een stand van 21 te handhaven. Gaat zoo door S.E.C.!, dan zullen de resultaten niet uitblijven. Wat den wedstrijd aangaat, het volgen de: Precies twee uur laat scheidsrechter Windhouwer tossen. S.E.C. kan het beste raden en verkiest met den wind mee te Het Bestuur der E.H.B.O.-afd. Soester berg deelt mede, dat als oefenavond voor den cursus E.H.B.O, is vastgesteld de Woensdagavond. Bij het vaststellen van de zen avond is, in overleg met de docenten, zooveel mogelijk rekening gehouden met de wenschen der deelnemers. De eerste les zal gegeven worden op Woensdag 12 October a.s. van kwart over acht tot kwart over tien in Hotel „Huis ten Halve". Als leider van den cursus zal optreden de heer Stroband, arts, terwijl de verbandleer zal worden gegeven door den heer Drost, beiden te Soest. Het is gewenscht, dat de leden op den cursus schrijfgerei medebrengen. Nieuwe deelnemers kunnen zich alsnog tot 12 Oct. bij den waarnemend secretaris, den heer J. Veldman, Schoolweg 6 c te Soesterberg, opgeven. OPENING EENER NIEUWE WINKEL ZAAK. Dadelijk na den aftrap zit de voorhoede van Holland voor het S.E.C.-doel, maar door goed ingrijpen van de achterhoede van S.E.C. loopt deze aanval op niets uit. Direct daarop komt Holland weer terug en Jan Rynders mist, maar gelukkig fluit de scheidsrechter voor buitenspel. Nu trekt S.E.C. iten aanval, maar kan het niet verder brengen dan tot de goed spelende achterhoede van Holland, die de bal weer dadelijk naar voren plaatst, waar den rechtsbuiten zich niet lang bedenkt, maar goed op doel schiet. Floor stopt, maar laat de bal uit z'n han den vallen. Dadelijk is één van de Holland spelers er by, maar zeer terecht, als hy den bal wil overgeven, fluit de scheidsrech ter weer voor buitenspel. De vrije trap wordt genomen, komt goed bij Rerjerse, die geen rekening houdt met het windvoordeel en ite hard plaatst naar Evert Jansen, die den bal niet meer kan bereiken. Wanneer de bal is ingegooid, krijgt E. Jansen hem, waarna hy op ongeoorloofde wijze van de bal geloopen wordt en wordt hiervoor een vryen trap aan S.E.C. toege kend. E. Jansen neemt den vrijen trap, ter- wyl het grootste gedeelte vai^ het elftal van Holland voor het doel staat. Nu krijgt KJompenhouwer den bal, geeft iets te hoog voor den doelverdediger en deze weet niet anders te redden door een corner. Deze hoekschop loopt op niets uit. Dadelijk is Holland nu weer voor het doel van S.E.C., maar ook deze aanval strandt op buiten spel. Onze linksbuiten krijgt den bal weer in zyn bezit, geeft goed voor, Post kopt, maar jammer genoeg iets te hoog. Nu gaat het spel nagenoeg gelijk op, met Holland iets meer in den aanval. De aanvallen van de gasten zyn over het algemeen iets gevaar lijker en Rijnders weet op een gegeven oogenblik niet anders te redden dan door den bal corner te trappen, welke door Vee- nendaal goed wordt weggekopt. Evert Jansen krijgt nu een prachtkans, maar de keeper van Holland is niet te pas- seeren. De aanvallen van Holland worden nu steeds gevaarlijker, maar van Herwaarden weet SEC te behoeden voor erger door den bal op den doellijn weg te trappen. Een ze ker doelpunt wordt zoodoende voorkomen. Ook Holland kruipt door het beroemde oog, als een der backs nog net den bal uit het doel kopt. Nu volgt een werkelijk' goede aanval van Holland. Door verkeerd opstellen der backs kan den middenvoor tusschen hen doorglip pen en benut zoo z'n kans (10). Na den aftrap trekt S.E.C. vastberaden op het doel van Holland af. Een der SEC- spelers wordt op minder faire wijze opzij gezet en krijgt S.E.C. hiervoor een vrijen trap te nemen. De doelverdediger van Hol land weet dezen vrijen trap nog net tot corner te verwerken. Deze corner wordt genomen, van Ginkel is iets meer naar vo ren gekomen, krijgt de bal in zijn bezit en schiet hard in en de stand is 11. Waar lijk een pracht doelpunt! Twee minuten la ter moet Herwaarden op grooten afstand een vrijen trap nemen, welke onhoudbaar voor den doelman van Holland blykt te zijn, zoodat de stand 21 is voor S.E.C. Ook dit doelpunt was van prima kwaliteit. Even later fluit de scheidsrechter voor rust. Na de rust komt S.E.C. geheel verfrischt en voorzien van droge shirts in het veld. S.E.C. trapt af, maar Holland is van plan er alles op te zetten. De eerste twee aanvallen van Holland stranden op buiten spel. Holland weet het doel niet te vinden, De heer J. A. Stigters heeft in het per ceel Rademakerstraat 15 A, alhier, j.1. Za terdag 8 October een aardappelen-, groen ten, en fruitzaak, alsmede een conserven- handel geopend, welk feit door de aanwe zigheid van eenige fraaie bloemstukken werd opgeluisterd. Zooals we ons overtui gen konden is de winkel, die op een zeer gunstig punt gelegen is, van een flinken voorraad versche en deugdelijke artikelen voorzien, op ordelijke wjjze uitgestald. Al les ziet er even keurig en helder uit en de heer Stigters hoopt zich dan ook in 't bij zonder toe te leggen op kwaliteit en pro perheid. in het strafschopgebied is het tenminste een vreeselyk geknoei. S.E.C. trekt zich nu iets terug in de verdediging om zijn voor sprong te consolideeren. De S.E.C.-verde diging moet eenige keeren handelend op treden, wat haar goed afgaat. De voorhoede van S.E.C. probeert het nog eenige keeren, maar zy heeft geen geluk. E. Jansen probeert het met een hard schot, dat net naast gaat. S.E.C. wordt nu steeds sterker. Het hooge tempo kan Holland niet volhouden. Een goed schot van Klompenhouwer wordt door den keeper van Holland goed gehouden. De verdediging van Holland voorkomt in deze helft zekere doelpunten. Wanneer er 23 minuten gespeeld zijn, krijgt v. d. Tak nog 'n prachtkans om den bal uit een corner vlak voor doel in te loo- pen, wat hem helaas mislukt. Holland raakt nu hoe langer hoe meer uitgespeeld. Het slechte weer heeft te veel invloed op het spel. De vleugelspelers kun nen de zware bal niet hoog meer voor het doel krijgen. Nogmaals probeert Holland een gelijk spel te forceeren. Het mag haar echter niet gelukken. De verdediging en halflinie van S.E.C. weet van geen wijken. Er resten nu nog 4 minuten. Weer komt Holland terug. Direct daarna fluit de heer Windhouwer, wiens leiding goed was, voor het einde. S.E.C. heeft een niet geheel onfortuinlijke, maar zeer zeker verdiende overwinning behaald! Het tweede elftal van S.E.C. won van Zeist II door hard werken, met 32. S.E.C. III zag kans Eist II met een ne derlaag naar huis te sturen (32). Geen der elftallen heeft weer verloren! Ruilt het dan in voor een nieuw Dan kunt U de A.V.R.O., V.A.R.A. en V.P.R.O.ook weer goed beluisteren. Gemakkelijke betaling. Electro Techn, Installatie Bureau NIEUWE WEG 11 TEL. 2S7Ö WAAR GAAN WIJ HEEN? MAANDAG 17 OCTOBER 1938 naar den avond van kunst en genot voor het Sa natorium „Zonnegloren", in „Religie en Kunst" aan de Rembrandtlaan, om 8 u. WOENSDAG 19 OCTOBER 1938 naar den Districtsdag van de Kamer van Koophan del, te Amersfoort in gebouw „Amicitia", om 14.30 uur. VRIJDAG 21 OCTOBER 1938 naar den E.H.B.O. Propaganda-avond in Hotel Eemland, om 8.15 uur. KNOLLEN GESTOLEN. voor Hout Triplex - Bijts Ijzerwaren - Lijsten - Huisvlijtartikelen en alles op Electrisch gebied als Lampen, Snoer, Stekkers enz. enz. is Maandag is door de politie op heeterdaad gesnapt de Soester inwoner J. B., die juist een zak knollen had gerooid op het land van den landbouwer P. v. R. aan de Birkt- straat en net van plan was met dien zak te vertrekken. Natuurlijk werd hij aange houden en naar het politiebureau overge- gebracht, terwijl de zak gestolen knollen in beslag werd genomen. Deze aanhouding is een direct gevolg van het verscherpte toezicht, dat in dezen tijd door de politie wordt gehouden op het stelen van knollen en andere gewassen van de landerijen, een euvel, dat langzamerhanl een grooten omvang had aangenomen. Tegen de stroopers (want het stelen van landbouw- vruchten van den akker valt ook onder: strooperij) zal gestreng worden opgetre den, zoodat degenen, die mogelijk nog eens van plan zyn knollen van eens anders ak ker weg te nemen, terdege zijn gewaar schuwd. HET MOND- EN KLAUWZEER. Het mond- en klauwzeer in deze gemeen te neemt nog steeds toe. Sinds ons vorig bericht zijn er weer 13 nieuwe gevallen bij gekomen, zoodat het totaal aantal aangif ten thans 145 bedraagt. In de afgeloopen paar dagen is nog één rund aan deze be smettelijke veeziekte gestorven, zoodat het totaal aantal sterfgevallen in deze gemeen te tot op heden 4 bedraagt. De transporten onder polltie-geleide voor het verkampen van vee gaan regelmatig voort. GEVONDEN VOORWERPEN. Aard van het voorwerp: Terug te bekomen: damesportemonnaie met inhoud werkmansjas gouden halskettinkje paar bruin lederen heerenhandschoenen 2 paar glacé handschoenen zakje uien koperen schaal met gewicht Kjerkpad Z.Z. 20F garage Tensen, Birktstraat Heideweg 41b Heideweg 24 Lange Bergstraat 1 Molenstraat W.Z. 2 politiebureau Afsluitboom finaal vernield. Maandagavond te omstreeks kwart over zes kwam op de van Weedestraat vanuit de richting Amsterdam aanrijden een vrachtwagen voor veevervoer, bestuurd door G. J. d. R. uit Muiderberg. Waar net een treintje zou aankomen, had de dienst doende beambte op het station Soestdijk reeds de beide stopborden voorgedraaid en was de eerste afsluitboom, die aan den kant van het Gemeentehuis reeds in dalende be weging. De bestuurder van den veewagen bemerkte dit blijkbaar te laat, immers hij reed met vrijwel onverminderde vaart door, juist toen de afsluitboom reeds vrijwel ge heel gezakt was. Zij, die daar tegenwoordig waren, hadden deze aanrijding reeds zien aankomen en hadden zich bij voorbaat van die plaats verwijderd. Met een hevigen klap vloog de veewagen tegen den boom op, die geheel werd verbogen en uit zyn verband werd gerukt. Na de aanrijding lag de vernielde boom nog halfweg op het weg dek, waarom de politie assistentie moest verleenen in verband met de regeling van het verkeer op dezen overweg, welke ver keersregeling tot half acht duurde. De bovenvoorkant van den auto had den boom gegrepen en door de vrij groote vaart met geweld voortgedrukt. De boom werd daarbij over belangrijken afstand ver plaatst. De bevestigingswijze werd ook ge heel ontzet en men moest tenslotte den boom afzagen om het verkeer weder vrijen doorgang te verleenen. Wij herinneren ons bij de vele botsingen tegen deze spoor boomen niet een dergelijke ravage al eens eerder te hebben gezien. Wonder boven wonder bekwam de vracht auto bijna geen schade, terwyl zich ook geen persoonlijke ongelukken voordeden. Toen de afsluitboom was verwijdex-d, werd een beambte van de Ned. Spoorwegen met een roode vlag (des avonds met een roode lantaarn) bij den overweg geplaatst, die als het noodig is den bewusten kant van den overweg met een ketting afsluit en aan het naderende verkeer de noodige aanwij zingen tot stoppen geeft. De Spoorwegen hebben direct maatrege len getroffen voor de reparatie van den boom, hetwelk echter nog wel eenige dagen in beslag zal nemen, te meer, omdat de be- dieningswyze van den boom ook in het on- gereede is geraakt, evenals de verankering. De schade, die werd aangericht, wordt op ruim 225.geschat, een kwaad schade- postje dus voor de verzekering van den bestuurder van den veewagen., VEREENIGING „FLORALIA". Genoemde vereeniging hield Maandag- avond om 8.15 uur haar jaarlijksche alge- meene vergadering in Hotel de Gouden Ploeg onder praesidium van den heer J. Goossens, bezocht door 14 personen. De prases riep allen het welkom toe en deelde mede, dat de vereeniging levensvatbaar heid heeft, alleen het finantieel gedeelte kon veel beter. Medegedeeld werd, dat dit jaar 500 plantjes zijn uitgereikt, waarvan er 300 stuks zyn ingezonden; over het al gemeen waren zij zeer goed verzorgd. Ver- der deelt de voorzitter mede, dat hij door omstandigheden bedankt als voorzitter; de Vereen, komt dus voor de keus van verkie zing van een voorzitter, waarvoor genoemd worden de heeren M. C. v. d. Plas en L. P. van de Have, die gekozen wordt met 10 stemmen en de functie voorloopig zal aan nemen totdat een ander persoon is gevon den. De afgetreden voorzitter feliciteert den heer v. d. Have en de vereeniging. Uit het Jaarverslag van den secretaris bleek, dat de vereeniging 72 leden telt en versterking hoog noodig is. Ontvangen werd van de Superphosphaat- fabriek 500 Kg. Asef; de gemeente gaf een Spaarbankboekje met 10.als eere- prijs, behaald door A. J. v. d. Deijssel, Lan ge Brinkweg 11 en van het Feestcomité een bedrag van 2.50. Dit jaarverslag werd goedgekeurd. Uit het jaarverslag van den penning meester bleek, dat de ontvangsten bedroe gen 127.34, de uitg. 137.32, voordeelig saldo 2 cent. Ook dit verslag werd door de Commissie goedgekeurd. De afgetreden bestuursleden wegens pe riodiek aftreden de H.H. J. Geijtenbeek en J. Kraayenbrink, werden herkozen. Bij de rondvraag wordt «geviaagd om meer propaganda te maken en om meer belangstelling voor de vereeniging te ver krijgen; het bestuur zal deze aangelegen heid nader onder de oogen zien. Besloten wordt een dankbetuiging te zen den aan het Gemeentebestuur en aan het Feestcomité 1938. De voorzitter dankt den afgetreden voorzitter voor zijn reëele ar beid; hij hoopt steeds op hem te mogen blijven rekenen. Na applaus werd de vergadering onder dankzegging voor de opkomst gesloten. Voor het nagaan dei- boeken over 1038- 1938 blijft dezelfde commissie samengesteld. JEUGDIG FIETSRIJDER GEVALLEN. Gevaarlijke acrobatiek. Maandagmiddag ongeveer 5 uur werd kennis gegeven, dat op de Banningstraat een jeugdig wielrijder danig was gevallen en zich zoo had bezeerd, dat hij zonder meer niet verder kon. Inderhaast werd een onderzoek ingesteld, waarbij bleek, dat de 15-jarige J. van E. uit Utrecht per rijwiel op de Banningstraat reed, van de steile hoogte af, op het rijwielpad. Daarbij had de jongen plaats genomen boven op het zadel van zijn fiets, staade. Op die wijze wilde hij de helling afrijden, doch doordat hij hoe langer hoe meer vaart kreeg en niet kon remmen, verloor hij tenslotte zijn evenwicht en smakte op het betonnen rijwielpad, ach terover. Dr. Stroband verleende de eerste hulp en constateerde een lichte hersenschudding. Hij achtte overbrenging per ziekenauto naar de ouderlijke woning te Utrecht ge boden. Tenslotte is de jeugdige overmoedi ge acrobatische wielrijder er nog betrek kelijk goed afgekomen; het had veel erger kunnen zijn. S»S»»»S»S»S»'<*S»«5IS»»5»W»W<ïf5»S»'<» N.V. Eerst© Soester Electrische Drukkerij, Onder verwijzing naar de in dit nummer voorkomende advertentie, vestigen wij nog maals de aandacht op den avond van kunst en genot, die de afdeeling Soest van het Sanatorium Zonnegloren organiseert op Maandag 17 October a.s. in de groote zaal van het gebouw voor „Religie en Kunst" aan de Rembrandtlaan alhier. Aan dien avond zullen Mej. Jongsma en de heer J. Blok medewerking verleenen, terwijl de smalfilm „Leven en werken van Zonne gloren" zal worden vertoond. De opbrengst van dezen avond zal speciaal ten goede ko men aan den bouw en inrichting van het nieuwe kinderpaviljoen, dat thans bij het San. wordt gebouwd, dus ten profijt van de in deze gemeente verpleegd wordende kinderen. Degenen, die dezen avond zullen bezoe ken, zullen dat Voorzeker niet betreuren, terwijl zij daarenboven een heel goed doel steunen. Onvoorziene omstandigheden voorbehou den zullen voor de lichting 1939, 42765 N dienstplichtigen onder de wapenen worden geroepen, welk aantal nogal belangrijk ver schilt met dat der lichting 1938, waarvoor 25917 dienstplichtigen zijn ingelijfd ge weest. Het verschil tusschen beide lichtin gen bedraagt dus 16848 dienstplichtigen. Bij een nadere beschouwing van het aan tal opgeroepenen der lichting 1938 en dat der nog op te roepen dienstplichtigen der lichting 1939, blijkt dat de infanterie en artillerie (beredenen en onberedenen) het leeuwenaandeel van deze vermeerdering voor zich zullen opeischen. De infanterie heeft voor 1939 een steikte van 2 3 6 1 5 man, d.i. 10 4 6 6 meer dan voor 1938, en de artillerie een sterkte van in totaal 8 2 17 man, d.i. 4 7 6 9 meer dan voor 193 8. Verder vindt de groote toeneming haar oorzaak in het feit, dat verscheidene onder deden wat personeel betreft, worden uit gebreid en nieuwe onderdeelen zijn of wor den opgericht. Van deze laatste noemen wij de Luchtvaartafdeeling, welke in de toe komst uit drie regimenten luchtstrijdkrach ten zal bestaan, het regiment genietroepen, waarvoor een brigade in de plaats zal ko men, bestaande uit drie regimenten, waar voor 1 2 2 4 dienstplichtigen meer zullen worden ingelijfd. Voor alle onderdeelen, behoorende tot de cavalerie, zullen 1055 man meer noodig zyn, waartoe 4 6 6 voor de twee nieuwe regimenten huzaren-motorrijder, en voor de vier nog op te richten regimenten onbe reden artillerie, in totaal 1016 man. De kleinere onderdeelen dezer opsomming buiten beschouwing gelaten. In het totaal van 4 2 7 6 5 „dienstplich tigen" zijn alle personeel begerepen, zooals dat van de opleiding voor reserve-officier, onderofficier-administrateur en troepen-on derofficier, voorts van alle wapens en dienstvakken, benevens nog een aantal van 8 5 0 man bestemd voor de zeemacht. (De Telegraaf). OPGERICHT 1899 Fa. J. C. Haks Dz. Directeur D. HOOLWERF Telef. 2731 Kantoor Heuvelweg. 18 BEGRAFENISSEN - TRANSPORTEN - CREMATIE'S

De Soester | 1938 | | pagina 2