„MAJESTIC" regenmantels in Tweed en Gabardine VENEMA - F. C. Kuyperstraat 10 - Telefoon 2803 Amsterdam verbetert zijn luchthaven. - Bloembollen... waar eens water was. - - J De nieuwste modellen ont vangen. OOK VOOR HEEREN. Op het landgoed „Duinrell" weid de kunstskibaan van de Nederlandsche Reisvereeniging ge- opend. Becfinnelincren op de baan Kampioensrit 1938. In de omgeving van Norg werd de kampioensrit van de Koninklijke Nederlandsche Motorvereeniging gehouden. Deelnemers onderweg. Le autoriteiten bij de opening van de nieuwe startbanen op Schiphol door burgemeester De Vlugt Z..K..H. rnns cernhard begroet Generaal Snijders op de receptie in het Koloniaal Instituut te Amsterdam bij het 10-jarig bestaan der K.N.I.L.M. De oude Zuiderzeebodem blijkt uitermate geschikt voor de bloembollen- ïltuur. Arbeiders bezig met het planten der bollen in den Wieringermeerpolder De eerste lolo van het concentratie :amp voor politieke gevangenen te Akka in Palestina. foto links: De jongste zoon van Mussoiini, Biuno, is in het huwelijk getreden met Gina Ruberti. Rechts: Het voor Engelsche rekening bij de N.V. Ned. Scheepsbouw Mij gebouwde vracht- en passagiersschip „Denbigshire" wordt te water gelaten. Vco. Co scep van het banket der stad Londen. Op het jaarlijksche Lord Mayor's banket zullen de gasten schildpadsoep te genieten krijgen, waartoe deze drie groote schildpadden uit West-Indië werden aangevoerd. Le x ransche gezant ie Berlijn, Frangois Poncet, bij het verlaten van zijn stand plaats. Staatsminister Dr. Meiznei neemt afscheid van Poncet.

De Soester | 1938 | | pagina 8