Onze Foto-pagina Zomeruitvoering wordt des Vrijdags op genomen in het tweede blad, welk blad uitsluitend bij de abonné's wordt bezorgd. Zoo gij nog geen abonné zijt, geef U dan nog heden op. Abonnementsprijs slechts 6 cent per week of 70 cent per drie maanden. ONTEIGENING VOOR RIJKSWEG. amputeerd. daar ook het scheenbeen verbrij zeld bleek te zijn*. Behalve dat was. tengevolge van den slag, de ann van tien heer Th. verbrijzeld bij de elleboog Vermoedelijk zal deze stijf blijven. De politic waarschuwde laat de vrouw van den lieer Th in Kemnes. die, wachtende op haar man toen zoo laat de politie binnen kwam. direct zei zegt u maar alles, is mijn man dood?" Ze was zeer ontdaan en ging mee naar het ziekenhuis. Het is voor dit gezin een ontzettende slag. De heer Th. heelt een vrouw en vier kinderen en moet alles per fiets of loopende afdoen. Wij vermoeden echter, en weten zeker, dat velen den getroffene echter in deze slag trouw zullen bijstaan. In een dorp heerscht meestal meer saamhoorigheid en trouw als in de steden, omdat men elkander veel beter kent en zich meer voor elkanders leven interesseert. Is het nog noodig om dergelijke onvoor zichtige, vliegende autobestuurders, die bij het zien van het naderen van de tram nog niet eens hun scherpe lichten dempen, te ver- v loeken De autobestuurder reed door. Waarschijn lijk heeft de chauffeur niet eens geweten wat hij had bewerkt door zijn toedoen. Men kent zelfs het nummer niet, maar dit zal nog wel nader onderzocht worden, 't Is te hopen dat er dan een flinke boete valt. Zelfs fietsen dragen tegenwoordig vécl te scherpe electrische lampen en het verdient zeker aanbeveling dat zij. die deze gevaarlijke dingen bezitten, hun lamp wat naar den grond stellen, waardoor ze niet de kans loopen een ander een groot ongeluk te bezorgen. De automobilisten blijken meestal op dit punt onverbeterlijk Kijksstraatw eg Ainsterdam-BaariL By de besturen van de gemeenten, die gelegen zijn aan den ontworpen Rijks straatweg Diemen-Baarn zijn de stukken ingekomen, bedoeld bij art. G der Onteige ningswet. Uit de toelichting en do kaar ten blijkt, dat nieuwe wegvakken worden aangelegd: 1. In de gemeenten Diemen en Muidcn bezuiden den bestaanden weg tusschen ki- lometcrpaal 8 en hcetom. 02. 2. in de gein. Muiden, zuidwaarts over de kom van die gemeente, tusschen de hectometerpalen 109 en 185. 8. in de gem. MuuTen en Naarden, be zuiden de Naardertrekvaart en Zuidwaarts om do vesting Kaarden tusschen de hec tometerpalen 149 en 215. 4. in de gein. Laren, Eemnes en Baarn, Zuid westwaarts om de bebouwde kom te Laren en Eemnes, tusschen do hoctomotor- palon 246 en 385. Voorts zijn in alle deze gemeenten en tevens op Huizcr, Bussumsch en TTilver- sulnseh gebied (tusschen de Gooische Boer en Crailoo) eenige verbroedingon ontwor- j>en. Deze ter visielegging is echter een formaliteit, waaruit geenszins te eonclu- deereii valt, dat met de voltooiing voort gang gemaakt wordt. Doch het is al te waardeeren. dat men in den Hang weer eens ann den Rijksstraatweg denkt. ts-, „L-I Het huippoKtkantoor te Eenines-Biiinen. Met ingang van héden is dit hulppost kantoor opgeheven en vervangen door een 7.g. poststation. I>it laatste is slechts 2 uur daags geopend, namelijk 11^-12 en 34. Aangoteokende stukken kunnen er niet afgehaald en postwissels niet geïncasseerd worden. Het beheer is toevertrouwd aan de echt- genooto van den brievenbesteller D. léump- horst, welke laatste het kantoor beheerd heeft na het overlijden van mej. Dijs. Mond- en klauwzeer. Tweede 'helft der voorgaande weeg drie nieuwe aangiften, geen sterfgevallen. De Haven. - Verleden week aangekomen 1 turfschip. De Eendracht. Ook uit Baarn zjjn veel bijdragen ge komen lor bestrijding van de kosten van het nieuwe vaandel. Het bestuur heeft daarom de aardige gedachte gehad, zijn erkentelijkheid te betuigen, door het ge- Ven van een uitvoering op den Brink te Baarn. neden Dinsdug zal de datum wor den vastgesteld. De a.s. Tentoonstelling van de Gooische Landbouwsportvereeniging. Verschenen is het programma voor de op 20 Augustus aanstaande in het Bosch van Brodius te Naarden te houden tentoonstelling van paarden, rundvee, varkens, schapen en geiten. Eere-Voorzitter is de hoer M. P. van Wettum, burgemeester van Naarden; eere lid de heer H. G. v. Dijk te Amersfoort; Het bestuur wordt gevormd door de hee- ren: E. van Eyk, vocwrz.; ,T. H. Mars, secr.; J. W. Jagers, 2e secr.; C. Nap, penningm.; M. Ridder, 2e penningm.; G Snijder, B. v. d. Hulst Sr., H. Post, W. Kaptcin, P. van Gent, allen te Naarden; C. G. de Jongh Azn., Hilversum; en P. C. Leguit te Bussum. Het bestuur van de afd. Gooiland der Holl. My. voor Landbouw bestaat uit de heeren1: H. W. Kuhn, voorz.; H. ter Beek, secr.-ponningmeester; Floris Vos, L. Ra ven en I. Nieuwenhuizen. Voor de dit jaar te houden tentoonstel ling cn de daaraan verbonden sport-wed- strijden is bereids een grooto belangstel ling getoond in de ter beschikking stel ling van prijzen, o.a. door do gemeente besturen van Naarden 2 medailles, van Huizen 5 id., Eemnes f 25.Laren 1 mod., Hilversum 1 idem, Bussum 1 idem, Muiden 2 idem cn f 25.terwijl de burgemeesters der gemeenten Naarden, Huizen, Blari- cum, Eemnes, Bussum persoonlijk even eens van hunne belangstelling deden blij ken door schenking van medailles of geld. Stad en Lande van Gooiland schonk £250,voor prijzen. Voorts werden schen kingen gedaan door tal van corporaties, ondernemingen cn particulieren uit Gooi land, Eemland, de Vechtstreek, enz. In het geheel telden we een 40-tal me dailles van diverse waardon en een bedrag van f 600. aan prijzen. Wat de op den 20 Aug. te houden festi viteiten betreft, vermeldt het programma Bioscoopvoorstelling in de garage van het hotel Bosch van Bredius; Ringsteken te paard om geldprijzen. Op den tweeden dag (21 Aug.) zullen plaats vinden een harddraverij voor land- bouwpaarden om geldprijzen tot oen be drag van samen f 600. Ten slotte in de stad op het Promers- plein oen ringrijderij met 2-wielige voer tuigen om prijzen tot een bedrag van f 80.—. Muziek zal de tentoonstelling en de sportwedstrijden opluisteren. Evenals andere jaren wordt ook nu weer een loterij gdiouden met als hoofdprijs een paard en rijtuig, verder rundvee, var kens, schapen, geiten, rijwielen, landbouw gereedschappenpaardetuigen, huishoude lijke artikelen en een pracht collectie luxe voorwerpen. De prijzen per lot zijn weer op fl.gestold, terwijl 10 Septem ber a.s. de trekking plaats vindt. net adres van den secretaris der Gooi sche Landbouw-Sportverocniging is J. n. Maas, Am.sterdamsche straatweg 15, Naar den. Nanrdeu's vluchtheuvel. De nieuwe vluchtheuvei op den hoek van het Ruisdaelplein bij de Utrechtsche poort is thans een voldongen feit. Zoo als begrijpelijk verheugt dit plekje zich nu zeer in de belangstelling van de straat jeugd als mede van vele passeerende automobilisten. De vluchtheuvel bestaat uit een 10 c.M. hoogen rand, welke met beton opgevuld is, middenop is een 2 armige booglamp aangebracht, terwijl daaronder op roode borden in zeer dui delijke letters geschilderd is „Rechts houden". Hopen we nu, dat deze vluchtheuvel afdoende helpt, zoodat ongelukken daar ter plaatse tot het verleden zullen be- hooien. Hoog bezoek. II. M. de Koningin-Moeder zal, evenals verleden jaar, de uitvoering van 5 .iuli bezoeken. Personalia. Op 1 .Tuli a.s. zal de heer I. narshagen, deurwaarder l»ij de gemeentebelastingen alhier, als zoodanig zyn koperen jubilé vieren. Examencommissie. Mej. E. Roos. leerares voor Handwerken en Handenarbeid aan het Lyceum, is be noemd tot lid van de Comissie, die te Am sterdam do examens voor de akte Nuttige Handwerken zal afnemen. Lyceum. Zonder examen worden 1 September a.s. tot klasse I Onderbouw van het Lyceum toegelaten: Leonora Blok, Johanua G. Blijdorp, P. H. Bosboom, Lientje C. Braber, J. W. Die- perink, Maria H. Dierkens, Nelly M. Doijcr, G. P. Espect, W. van Geuns, W. Groenevelt, Anna M. Haverkamp, Jobina H. de Hoog, Anna E. Hooijbergh, Catha- rina s' Jacob, Kruyt, Regina W. Mast, Anna M. van der Moer, Kristine S. Mo rel, Jeannette J. Muntendam, Mnrgaretha J. van Rijn, Dorothea Sackse, Roelofke Schierbeek, A. C. J. Stork, Isabella M. Stork, Helena F. C. N. J. Volker, Annette W. Zegers de Beijl. KUNST Jacob Israels, f Aan Mevr. Pit (Carry van Bruggen) werd hedenmorgen gemeld, dat haar broer, de bekende dichter Jacob Israels de Haan. te Jerusalem door een sluipmoordenaar is dood geschoten. Zooals men weet is mijnheer Israels de Haan de schrijver van het bekende „Het Joodsche lied". Daar het bericht ons bereikte vlak voor het ter perse gaan van ons blad, zullen wij er in ons nummer van Vrijdag nader op terug komen. Zomeiu it voering Gi'oote Kerk Naarden. Dat de Zomeruitvoering van 5 Juli a.s., evenals die van verleden jaar, een buitenge woon feestelijk karakter zal vertoonen, is ons gebleken uit de toevoeging der woorden „Op gedragen aan Bernard Zweers ter gelegenheid van zijn zeventigsten verjaardag, zoowel op de koor-uitnoodigmgen, als op aanplakbiljet en programma. Johan Schoonderbeek wil met deze uitvoe ring zijn geliefden leermeester, zijn „pleeg vader" Bernard Zweers, huldigen en ecren. Deze uitvoering, in de gewijde ruimte van Naarden's kerk, die evenals de muziek van Zweers zelf, op het innerlijk wijst, en af- kceit van uiterlijk vertoon, zal het slot zijn van een reeks huldigingsmomenten, die voor den grijzen kunstenaar ontroerend en indruk wekkend waren. Op den dag voor zijn verjaardag, ep 17 Mei, werd Bernard Zweers in een plechtige liuldiginsbijeenkomst door Minister de Vis ser in welsprekende woorden medegedeeld, dat hij benoemd was tot Ridder in de Orde van den Nederlandschen Leeuw, terwijl dc stad Amsterdam hem bij monde van haar Bur gemeester haar Eere-medaille voor Kunst aan bod, een onderscheiding die vóór hem slechts aan Willem Mengelberg cn Louis Bouwmees ter te beurt viel. Ongelooflijk veel telegram men. bloemstukken en kransen, aangrijpende toespraken van de meest uiteenloopcnde per soonlijkheden waren even zooveel bewijzen van genegenheid cn mede-verheugenis. On middellijk hierna volgde een ecre-concert, hem gewijd door de Mannenzangvereeniging „Apollo", waar duizenden den kunstenaar stormachtig toejuichten en ovaties brachten, terwijl een week later Willem Mengelberg hem een feestconcert wijdde, waarop hij Zweers' Symphonie „Aan mijn Vaderland" op zulk een weergalooze wijze vertolkte, dat de aanwezigen in een onbeschrijfelijken jubel los barstten. en de hulde, den componist gebracht, getuigde van een bewondering, als slechts weinigen ten deel vallen. Voor het Zwecrs-fonds, dat in wording is, droeg Hare Majesteit dc Koningin een ruime gave bij, zoodat werkelijk gesproken kan wor den van een nationale huldiging van onzen grootcn Nederlandschen kunstenaar. En nu zal dan 5 Juli het slot brengen van alle eerbetuigingen. Voor dezen avond heeft Zweers een wondermooi, teer, fijn koorwerkje gecomponeerd en aan Johan Schoonderbeek opgedragen. „Rozen". Met de „Ode aan de Schoonheid", voor twee jaren ook hier uit gevoerd, vormt dit als het ware één geheel. Verder zal dc cchtgcnoote van den componist, de bekende zangeres Dora Zweersde Louw, twee van Tagore's „Wij zangen" zingen. 111 dc vertaling van Fred, van Eeden, die gecom poneerd zijn voor sopraan met een subtiele begeleiding van fluit, clarinet, hobo, hoorn en fagot. De avond wordt geopend, ingeluid met een Lofzang aan God: het „Tc Dcum hïhdamus" van Alphons Diepenbrock, den helaas te vroeg gestorven toondichter Voor 22 jaren werd dit glorierijke werk voor groot orkest, dubbelkoor en solokvvartct, waarin ook mevrouw Noor dewier zal medewerken, in dc Naarder Kerk uitgevoerd. Sindsdien werd het ettelijke malen door Willem Mengelberg cn zijn onvolprezen Toonkunstkoor te Amsterdam uitgevoerd, en door hen ook in Franfort en in Parijs ten gehoorc gebracht. Vooral de Franschcn waren in enthousiasme over deze compositie Deze triomfen heeft Diepenbrock mogen mede- beleven helaas niet het onvergetelijk moment, waarop tut zes weken geleden zijn compositie van Horatius' „Carmen Saeculare" in Napels •heeft geklonken. Het is misschien niet aan al onze lezers bekend, welk een treffende plech tigheid daar in het verre Zuiden heeft plaats gevonden. De Koninklijke Universiteit van Napels herdacht voor ongeveer zes weken haar zevenhonderdjarig bestaan onder een ge weldige belangstelling van geleerden uit de geheele wereld, die uit gansch Europa, uit Amerika. Afrika, Indië waren samen gestroomd om de hooge school van Na pels te huldigen. Een volle week duurden alle feestelijkheden, die bekroond werden door een dag in Pompeji; en de apothe ose van alles wat op dien dag den bezoe kers werd geboden, was een uitvoering van Horatius' Carmen Saeculare, dat hij 2000 jaren ongeveer gelegen dichtte voor het eeuwfeest van Rome's bestaan en dat door den Nederlandschen componist Die penbrock na 20 eeuwen is getoonzet! Dit werk word door 200 zangers onder de bezielende leiding vauMaëstro Guiseppe Papa uitgevoerd, net koor vulde de trap pen van den tempel van Jupiter, men had de heerlijke gedachte gehad, den tempel op antieke wijze te versieren mot guirlan des om de zuilen, en festoenen van rozen in slingers vóór tegen tien opgang aan- gehracht. Het koor was gekleed in an tieke gewaden: een prachtige mengeling van rood, blauw, purper, paars, wit met goud versierd! In 't goud van den ondcr- gaanden 7.011, met den licht rookenden Ve suvius op den achtergrond, onder denhlau- wen Italiaanschen hemel, moet dit een verrukking voor de oogen zijn geweest, 'n herleving van een antieken droom! En de uitvoering moet voortreffelijk zijn ge weest; volgens Hollandsehe kunstenaars, die aanwezig waren, o.a. Balthazar Ver- haegen, voelde de dirigent Dicpenbrock's muziek intens aan, en dirigeerde zijn koor vol bezieling. Onder diepe stilte aan gehoord, was de uitwerking van deze mu ziek op de duizenden aanwezigen aan het slot geweldig. Een frenetiek gej ib*l dwong tot herhaling van de laatste strophen, waarna aan het gejuich einde scheen te zullen komen, cn de 1 ïn- wezige Hollanders bestormd werden rm bijzonderheden over dez enonbekenden Ne derlandschen componist, die hen tot extase had weten te brengen, nelaas, zooals v ij reeds zeiden, dit heeft Diepenbrock in r.in stof niet ineo mogen maken, maar zijn onsterfelijke geest leeft in zijn we.von vaart en zal ons allen nabij zijn, als ij zijn heilig geloovend, stralend „Te Dcum Luudamus" op 5 Juli in de Naarder Kerk zullen hooren weerklinken. AANBESTEDINGEN Te houden aanbestedingen. HILVERSUM, 4 Juli, 10 uur, het bouwen van een magazijn en bergplaats op een terrein gelegen aan de Kruissteeg (fa. J. G. Dekker, Kruissteeg 9). 's GRAVELAND, 4 Juli. Hotel „Het Wapen van Amsterdam", het amoveeren van de bestaande en het bouwen van een pakhuis te 'sGraveland (Architect J. H. Burger te 'sGraveland.) Utrecht, 7 Juli, 1 uur, in Provinciaal Gouvernementsgebouw: Het leveren, ver voeren en in voorraadshoopen zetten van 275 M3. grind en 3100 M3. bazaltsteenslag langs de Provinciale wegen in de provin- Utrecht, gedurende 1924. ONZE NATUURRUBRIEK (le helft Juli). Nadruk verboden. De eerste verschijnselen van de aard appelziekte zijn er reeds, terwijl wij dit schrijven. Men houde zich dus voor de bc- spuiting gereed of passé ze reeds toe: 2 of 3 maal, om de 2 6 3 weken, is meestal noodzakelijk. Besproei niet hij erg zonnig of erg winderig weer, dan /ou het blad gevaar loopen. Men kan sproeien met Bor- deauxsche of het Bourgondische pap. De eerste bereidt men door samenvoeging van kopervitriool en versch gebluschte kalk, ieder afzonderlijk aangemengd met water: in 100 Liter vloeistof mag zijn VA 11 2 K.G. kopervitriool en 1 a 1 1/3 K.G. kalk; de kalkhoeveelhoid als ongeblusohte kalk berekend. Bourgondische pap wordt bereid niet 2 K.G. kopervitriool en 1 K.G. water- vrije soda (sodex) op 100 L. water. Indien kopervitriool en sodex in de juiste ver houding erin voorkomen cn overigens ook een goede pap vormen, dan is het Nor maal pappoeder wegens de gemakkelijk heid in 't gebruik aan te bevelen. Met Juli is de tijd voor koolzaadongst aange broken. Men bedenke bij deze werkzaam heden, dat hot koolzaad liefst vóór zijn volle rijpheid worde afgesneden, omdat anders door het openspringen der hauwen licht verlies optreedt. Roggc-oogst, het snijden der wintergerst cn het vlaspluk- ken geschieden eveneens in deze maand. Op de bietenvelden kan de hak nog goede diensten bewijzen. Bieten, rapen, aardap pelen enz. heoten niet ten onrechte hak- vruchten. Men denke by het buitengewas aan wat de volksmond zegt: „Neem uw hak en ga akker besproeien. Eenmaal opbakken is eenmaal besproeien. Een goede ophakking staat gelijk met een wcl- dadigen regen". Op een ou/or proefvelden was dc proef genomen met één- en meer malen bchakken: de uitkomsten der 5 per- ceelen waren als volgt: éénmaal hakken: 15.020 K.G.; tweemaal: 18.252 K.G.: drie maal 24.371 K.G.: viermaal: 28.145 K.G.: vijfmaal 29.480 K.G. Het zeer groote voordeel der bewerking springt in het oog. De velden, bestemd voor koolzaad, moe ten in deze maand toel»ereid worden, daar liefst vóór midden Augustus dit zaad dient gezaaid (10 Augustus Sint-Laurcn- tiusdag). Op dc velden waar vroeger aardappelen hebben gestaan, kan met goed gevolg boerenkool worden geplant: in de omgeploegde stoppels kunnen nog spurrie of herfstknollen worden gezaaid. In de stoppels van gerst, rogge en kool zaad i9 het uitstekend wikken, erwten of lupinen te znaicn voor groenbemesting. De humus- en stikstof verrijking der bouw- voor loonen dezen arbeid en onkosten in hooge mate. In den hof: Er heerscht nog appel- en perensehurft, waarvoor we aan bevelen een bespuiting der hoornen met Californische pap (zwavel-kalkpap: 1 doel pap op 40 declen water). Perehoomen mag men ook behandelen met Bordeauxsche appel hoornen thans niet meer (wel in liet voorjaar) omdat nu verbranding van liet blad en afval der vrucht het gevolg kan zijn Verschillende gewas-en zijn weer aan getast door bladluizen, b.v. de wortels. Men passé een bespuiting toe met brand spiritus en groene, zachte zeep (2 K.G.), hij rozen en andere gevoeliger gewassen is halve sterkte voldoende. Meeldauw, een zv.am. o.a. hij de druif voorkomende, be strijdt men met bestuiving van zwavel. Komen in uw pruimeboonten spinselnes ten voor van de „ragrups" dan is aanwen ding van Pargschgroen het middel. Wilt ge weten, hoe in al die gevallen precies te handelen, wend u dan tot uw Tuin- bouwconsulent of een controleur van den Plantenziektenkundigen Dienst te Wage- ningen. Zie in uw tuin kcol en andere ge wassen geregeld na om de rupsen te van gen, voordat zo er in grooten getale zijn en reeds schade hcibben gedaan. Plant nu kool. prei, selderij, later andijvie; doe het '3 avonds en giet flink. Men kan ook nog radijs zaaien, en knollen en veldsla; voorts kropsla, andijvie en worteltjes, en wie veel van doppers en peulen houdt, kan de vroege soorten nu weer leggen. Oogst de augurken geregeld voor de in maak, en haal de sjalotten en uien uit den grond. Snijdt, de ranken, (uitloopers) van uw aardbeiplanten, waarmee ge, zoo gc- wenscht, nieuwe bedden kunt aanleggen. Geef nu vooral goed acht op de slakken (ze zijn talrijk), want ze leggen nu eieren. Vragen en antwoorden Uitsluitend voor abonné's. Vraag: Als mijn vrouw koint te overlijden, mag ik dan mijn meubelen verkoopen? Mijn kinderen zijn allen getrouwd en hebben allen goed hun brood. AntwoordU kunt de goederen na overlij den tot u nemen, dus ook verkoopen, maar de waarde zou in mindering komen van uw erf deel. Maakt u wederzijds een testament. Vraag: Wordt er een blad uitgegeven voor kruideniers of grossiers in kruidenierswaren? Zoo ja, wie is de uitgever? Antwoord„De Ned. Kruidenier". Centraal Uitgeversbureau. N.Z. Voorburgwal 232, Am sterdam. „De Ncd Grossier", zelfde uitgever. „Weekblad v. d. handel in kruideniers- en grutterswaren", uitg. C Misset. Doetinchem. BURGERLIJKE STAND EEMNES. OVERLED'EX: 26 Juni, Martinus, zoon van Jae. v. d. Splinter en Johanna de Leeuw, oud 4 weken. HUIZEN. GETROUWD: Eduard Adrianus Johan nes Reedijk, 27 j. en Catharina Elisabeth Schönthaler, 20 j. GEBOREN: Hendrik, z. v. Jan van Am- stel en Catharina Bennink: Truitje, d. v. Jan van Slooten cn Pietertje Klijn; Aar tje, d. v. Dirk Kruinier en Lambertje Teu- niosen; Jnapje, d. v. Gijsbert Moll en Grietje Vos; Walter Günther, z. v. Ja cobus Johannes Bocrsma en Gertrud Jo- hanno Elly Hahne. OVERLEDEN: Aaltje Kooij, 76 jaren, wed. van Dirk Kos. NAARDEN. GEBOREN: Hendrik, z. van IJ. Rebel en van E. Diters; Maria Josepha, d. van O. F. Kokke en van J. F. Schalkwijk; Jan E verhard us, z van W. de Bruijn en van M. de Vries. ONDERTROUWD J. K. Kruysse en II. R. M. Koot. GETROUWD: J. Boel en L. B. Koop manschap; G. G. Brouwer en E. Siekor- man Advertentiën. De BURGEMEESTER der gemeente BLAR1CUM maakt bekend, dat ter voldoening aan art. 7 der Onteigenings wet de slukken bedoeld in art. 6 dier wet, betreffende onteigening ten behoeve van de verbetering van den Rijks weg van Amsterdam naar Amersfoort ter secretarie der gemeente ter inzage van een ieder zullen worden neder- gelegd van Donderdag 3 Juli 1924 lol en metZaterdag 26 Juli 1924. Belanghebbenden kunnen gedurende dien leimijn, als mede gedurende achl dagen na verloop daarvan bezwaren legen de voorgenomen ont eigening en hel plan van het werk schriftelijk inbrengen bij den Mtnisl.r van Waterstaat. Zr», die dit bij hun bezwaar schrift verlangen, zullen in de gelegenheid worden ge steld hunne bezwaren monde ling toe te lichten. De bezwaarschriften zijn vrij van zegelrecht. B'aricum, 27 Juni 1924. De Burgemeeslervoornoemd: J. J KLAARENBEEK. (Groote Kerk Naarden) Opgedragen aan BERNARD ZWEERS, ter gelegenheid van zijn 70en verjaardag op ZATERDAG 5 JULI as. des av. 8 uur. Uitgevoerd worden Aan de Schoonheid j bernard zweers. Rozen Te Deum alphons diepenbrock. 8^- BEGELEIDING CONCERTGEBOUWORKEST SOLISTEN A. NoorderwierRedclnglus, Oora Zweers- de Louw, Anke Schierbeek, Louis van Tulder en Jaco Caro. BEWIJZEN VAN TOEGANG voor He UITVOER! G i f3 50, gereserveerd f5.—) en >oor de GENERALE REPETITIE a f2.—, (rrereserveerd f 2 50), verkrijohaar te BUSSUM Firma Los NA ARDEN Everhard en Zn HILVERSUM: J. ReddingiusBAARN: Sijberden LAREN: H. J. Baylr. Toegang aan de Kerk (uitvoering) f5.generale repetitie (2.50 Generale Repetitie Vrijdag 4 Juli des avonds half acht Uitvoering Zaterdag 5 Juli des avonds 8 uur.

Eemnesser Courant | 1924 | | pagina 3