iltlölll .A aanbestedingen" bu.1gerlijke stand BELLETJES. nette Werkster. een hond (Boxer), VENDUHUIS „DIETRICH" Wasch- en Strijkinrichting zich ordelijk op het feestterrein gedraagt. Dat is 7X*ker een goed bericht en we doe len het daarom mede. Do verhalen, die over de kermislosbandighcid gaan. /ijn vaak zeer overdreven. De eerste dag was voor de kerinisvakgenooten een buitenge woon goede. Laten we voor hen hopen, dat alle dagen zoo zullen /-ijn. Gevonden Voorwerpen. Een ijzeren huif met naalden (vermoede lijk van een auto afkomstig), een grijze cein tuur. Boffen. Een partij van HO pond puling, onder de maat gevangen, is door de politic in be slag genomen, welke de beesten weer in vrijheid gesteld heeft in de Eeni. ITebben die eventjes geboft! Ten Hove. Hedenmiddag ont\ing H. M. de Konin gin-Moeder verschillende genoodigden ten pulcizc, waaronder onze burgemeester. Paal afgeknapt. Donderdag reed een auto bij den ouden Tol, welke een klein eind den weg naar Buitendijk was opgereden, achteruit om zijn draai te kunnen nemen. Ilij stootte daarbij tegen de juist op den hoek staan- den paal van het elcctrisch licht, welke merkwaardig gemakkelijk afknapte. On gelukken kwamen niet voor, terwijl thans reeds weer een nieuwe paal geplaatst is. Esperanto-Congres. Op het Zondag te Amersfoort gehouden Esperunto-congres was onze Gooische Es peranto Vereeniging vertegenwoordigd door hnur voorzitter, den heer J. van Hen gel. Na een huishoudelijke bijeenkomst van 102 uur, werd een autotocht door het Oostelijk deel der provincie gemaakt, terwijl de dag besloten werd door een ge meenschappelijk diner. Collecte. Van alle kanten wordt het initiatief ge nomen tot finuncieele steun van Jan Thicl en zijn gezin. Zijne collega's marktkooplie den brachten een bedrag bijeen, terwijl in onze gemeente de 11.H. Venema en Kroes- kaïnp met vergunning van den Burge meester met een lijst werken. Het ver heugt ons er bij te kunnen vermelden, dat er nagenoeg algemeen op ingeteekend wordt. De toestand van 't slachtoffer is bevredigend te noemen; echter zal hij, naast zijn linkerbeen, hoogst waarschijn lijk altijd het gebruik van zijn rechterarm moeten missen. Aanbesteding. Verleden week had de aanbesteding plaats van bet vervoer van het Raboes naar de Maatkade of Vcunenkade van: n. circa 90 kul». M. steengruis; b. 100 last bazalt. Ingeschreven was doen*: B. M. Majoor: a. ad f 1.23 per kub. M. f 110.70 b. ad f 5.43 per last f243.- Totaal f 353.70 D. Vos Totaal f 501. D. Mol Totaal f285.— Deze laatste inschrijving was bedoeld als vletten en is daarom geweigerd. Het werk is gegund aan B. M Majoor. Mond- en klauwzeer. Tweede helft der laatste week 2 nieuwe aangiften; geen sterfgevallen. Réunie. De Provinciale Vereeniging van Burge meesters en secretarissen dor provincie Utrecht hield Vrijdag j.l. eenc vergade ring te Zeist. Na in „Centraal" gedejeuneerd le heb ben, werden 'bezocht lyceum, openbare leeszaal en de gasfabriek. Ten slotte werd de thee gebruikt bij mevr. van Tuyl van Serooskerkon, ochtgcnoote van den burge meester van Zeist. Onze burgemeester nuni aan do bijeenkomst deel. Geen werkloosheid. Bij het correspondentschap der arbeids bemiddeling is de geheelo maand Juni geen enkele werkeloozc ingeschreven. H6IZELN r i 'i in Ontslag gevraagd. Naar wij vernemen heeft de heer W. ten Cate, directeur van het Post- en Tele graafkantoor alhier, eervol ontslag aange vraagd. De heer teil Cate gaat den rijks dienst verlaten, doch blijft voorloopig te Huizen wonen. Handwcrk-Onderwys. B. en W. hebben met ingang van 1 Sep tember a..s. benoemd tot vak- en leer kracht voor het geven van liandwerkon- dorwijs aan de openbare school: Mcj. A. Kooij. onderwijzeres op wachtgeld alhier; met. ingang van dien datum is eervol ont slag verleend aan de tegenwoordige vak onderwijzeres Mej. D. Keerman. Een uitstapje. Onder leiding van den directeur der Lichtbedrijven maakte het persneel van gas- en electr. bedrijf een reisje naar Nij megen en omgeving, dat zeer in den smaak van liet gezelschap is gevallen. De deelnemers aan zulk een tochtje storten geregeld in een nldus gevormd fabrieks- fonds, waaruit de onkosten worden bestre den. Behalve voor ontspanning strekken deze reizen ook tot ontwikkeling van werklieden en beambten; er werd nog een uitstapje naar de Duitselic grenzen aan verbonden. Bijenteelt. De Go ische bijenteelt maakt dit zomer halfjaar goede resultaten, niet het minst door do overvloedige lentebloei. Thans zijn de klavervelden der naburige weidestreken aan de beurt, waar veel produet wordt gewonnen; dc z.g. bromzwermen zijn ge vangen; de dichtst bezette stokken moes ten reeds geplaatst worden. De vluchten van elders naar hier waren dit jaar niet groot of talrijk. Uitstapje. De Christelijke knapenvereehiging spr. 22:6 hoopt "Woensdag 1G Juli, onder lei ding van den voorzitter, den heer J. van Amstel een uitstapje te maken naar Nij megen en omstreken. Het gezelschap, be staande uit ruim 8 jongens, zal des mor gens 5.54 van 't station Naarden-Bussum vertrekken een 's avonds niet den laatstcn trein torugkecrcn. Na een bezoek aan dc Heilige Landstichting gaat men naar Berg en Dal. Indien mogelijk, zullen de jongens nog naar Duitschland gaan, d.w.z. even d© grens over. H »L.\/ER SUprT ia ft a i Muziekhandel Ferment. In ons bericht over de nieuwe zaak van den heer Ferment schreven wij, dat o.m. geleverd werden storingvrije spoelen. Dit moest zijn. storingvrije spoel koppelingen, welke fout wij hierbij herstellen. De vuilnisbelt. De Commissie uit den Bussumschen ge meenteraad, die tot taak had een reorga nisatie van het Roiniginsbedrijf te bestu- deoren, is met haar rapport gereed ge komen. Naar wij vernemen, is de commis sie dc mecning toegedaan dat de aschbelt niet op do tegenwoordige plaats aan de Xaardensch-Bussumschc grens gevestigd kan blijven en dat de overbrenging naar een terrein aan de Lagieskamp ge- wcnscht is. Motor-ongeluk. Vrijdagmiddag is op de brug bij den Thiorcnoweg een ernstig ongeluk ge beurd. Zekere K. fietste in de richting Naarden, toen van den tegenovergestelden kant dc auto van den heer B. aankwam. K, raakte er onder, inct. het gevolg, dat hy ernstig verwond werd. De verpleegster zuster v. d. Bergen de doktoren Keizer en Hemmes verleenden eerste hulp. K. is naar de Majcllastichting vervoerd. De fiets is vernield. Naar wij vernemen, is K. aan de gevol gen overleden. Personalia. Voor hot doctoraal examen Handelswe tenschap slaagdo aan «le Nederl. Handels- hoogesehool de heer J. M. A. Mols alhier. Te Amsterdam behaalde de lieer A. J. Beerons alhier de ouderwijzersacte. Begrafenis A. Kievit. Of het toe te schrijven is aan de algc- moene achting, welke dc familie Kievit wordt toegedragen, of aan de populariteit in welke hun zoon Adrinan zich mocht verheugen of ook aan de noodlottige om standigheid van dit sterfgeval, zooveel is zeker, dat wij ons niet herinneren in Naarden zulk een algemeene deelneming te hebben aanschouwd. Ongeveer 10 uur reed de lijkauto met het stoffelijk, over schot van den wachtmeester by de Rij school te Amersfoort, Adriaan Kievit, aan het ouderhuis voor. Reeds wachtten een groot aantal bloemstukken op plaatsing op de kist, welke or, om zoo te zeggen, geheel onder bedolven was. Behalve van de naaste familie en vrienden van den overledene waren er kransen van den Di recteur en Instructeur der Rijschool, Offi cieren leerlingen dier school alsook van de uan haar verbonden onderofficieren, voorts van de Amersfoortsehe afdeoling der Onderofficieraverecniging „Ons Be lang", van de onderofficieren 1ste Regi ment Huzaren en S. V. 0. C., van de on derofficieren van het 5de rog. Vcld-Artil- lerie en de onderofficieren van het 2de reg. Veld en Trcinafdeeling, de Naardcn- sehe afdeeling van „Ons Belang" en van <L Leidsche kameraden. Alvorens het ooigenblik van „uitdragen" aanbrak, had nog oen hartverscheurend schouwspel plaats. Geleid tusschen haar oudste dochter en ds. Drijver bracht de van smart overstelpte moeder een laat stcn groet aun haar zoon, kussend dc kist, welke zulk een dierbaar pand bewaarde, haar ZOO wreed van 't hart gescheurd. En daarbuiten groeide de menigte aan, wachtend op den rouwstoet, iu welken na den lijkwagen, waaraan de kransen dei- naaste familie waren gehecht, een koets volgde, in welke de talrijke bloemstukken werden meegevoerd, terwijl een reeks rij tuigen de indrukwekkendheid verhoogden. Langs Klooster en Marktstraat werd de stad v-rlnten. Op het kerkhof had zich een buitengewoon talrijke schare van be langstel lenden vercenigd van allerlei rang en stand, terwijl rondom het graf dc go- heele rijschool zich had opgesteld. Nadat de kist ten grave was gedaald, trad Ds. F. W. Drijver naar voren, om de bedroefde familie ongeveer aldus toe te spreken: „Geen moeilijker woord in onze taal dan het woord waarom? Daar is geen priester die het verklaart, in raadselen wandelt dc mensch op aard. Hoe vurig zou ik ge- wenseht hebben, dat deze drinkbeker aan u had voorbij mogen gaan, maar waar dit ni^t alzoo heeft mogen zijn, daar geve God u de kracht den grooten Lijder liat „Vader, uw wil geschiede!" na te zeggen. En dan, welk een heerlijke vertroosting ligt er in die zoo grciote belangstelling, het mede-lijden van zoovelen in uw smart, waarvan een blik op dezen doodenakker en die er op samenkwamen, u overtuigt". Zich vervolgens over 't graf buigend, roept cls. Drijver zijn oud-leerling en vriend een hartelyken afscheidsgroet toe, eindigen 1 met d' woorden: „Best - Adri aan, ook ik zal u nooit vergeten!" Hierna neemt de Directeur der rijschool het woord, om de plichtsgetrouwheid en den ijver van den overledene te schetsen, wien hot als gunst was toegestaan nog een jaar aan de rijschool verbonden te blijven, een gunst, van welke niemand bad kunnen vermoeden, dat zij zoo nood lottig voor den braven jongeman zou worden. Vervolgens wordt liet woord ge voerd doc.r den afgevaardigde van de Amersfoortsehe afdeeling der Onderoffi- ciersvereeniging „Ons Belang", den In structeur dor Rijschool, den Opperwacht meester 5de reg. Veld-Artillerie, den wachtmeester 1ste Reg. Huzaren, die al len hulde brengen aan de kameraadschap, de hulp- en offervaardigheid, waar en wanneer noodig, van den overledene, ter wijl de laatste dezer sprekers, die den overledene in zijn laatste levcnsoogenblik- ken ter zijde stond, meent goed te doen, met. hier niet te verzwijgen, hetgeen toch ook tot vertroosting der bedroefden kan strekken, dat Adriaan met aanroeping van Gods naam hoogcr leven was ingegaan. Ten slotte was het op verzoek der ouders, broeders, zusters en verloofde van den overledene, dat ds. Drijver met een enkel woord zoowel de militairen van h'oogcr als van lager rang, alsook Naar- den's burgerij en wie hier voorts aanwezig mochten zijn, hartelijk dankt voor do be toonde belangstelling, in welke zeker de vertroosting niet ontbreekt. Niet onvermeld blijve, dat ook vertegen woordigd waren het Garnizoen te Leiden, Den Ilaag. Amersfoort en Naarden-, de Marechaussee van Bussum, welker afge vaardigden ter zijde van de lijkkoets gin gen, Bussum's politie, in den persoon van C'ommssaris De Wilde, alsmede de Naar der politie. Een schriftelijke betuiging van deelneming in bot smartelijk verlies was om van zoo menig ander schrijven niet. te gewagen ingekomen van den: Minister van Oorlog. Meikersen. Wie at ooit kersen in de maand Mei? Op z'n vroegst kunnen wij ons op die even heerlijke als gezonde vrucht vergasten om streeks half Juni terwijl het dit jaar zelfs Juli werd. Maar waarom spreken wij dan van Meikersen? Hot antwoord op die vraag vinden wij in een der boeken, ge schreven door onzen stadgenoot, ds. F. W. Drijver, n.l. in „Mozniek Tegels", waar wij het volgende lezen. De bekende schrijver II. van Wijn zegt in zijn, in het jaar 1800 uitgekomen werk „Historische Avondstonden": Wij spreken dikwijls van Meikersen, doch men he^ft ze zeldzaam in deze maand; in de veertiende eeuw echter zijn zij er in voorgekomen, hetgeen te aanmerkelijker is, omdat de kunst uin vroegelingen te be zorgen en nog meer die van stooken tot later tijdperk en bijzonderlijk tot de vijf tiende eeuw behoort. Men kan in een re kening van Gebrs. V. D. Couster (pl. in. 1400) vermeld vinden hoe „op Moijondach Airbeiden en Kerssen gelevert" werden Op Meijendach, dat wil zeggen den eersten dag van Mei. Een ander getuigenis vinden wij in Leeghwater's Klcijno Cronijkjo, waar de schrijver zegt: „Op den 10 May 1649 ben ik tot Amsterdam bij een oude vrouw op de Appelmarkt gekomen en op denzclven dag kwamen daar bij zestien manden met kensstn uit Brabant van Mechelen, ieder hondert pond heeft gegolden 16 gulden". De bijvoeging „uit Brabant" herinnert aan wat Van Wijn nog zegt, n.l. dat in Brabant de Tuinen nog langen tijd aan zienlijker waren dan in ons Holland. Tot verklaring van den naam Meiker sen behoeft men zijn toevlucht niet te ne men tot de lierekening dat onze 10 Juni gelyk staat mot 31 Mei van vóór 1700, toen hier nog de Gregoriaausche tijdreke ning welke bij de Protestanten tegen stand vond, omdat een Paus haar had in gesteld niet was ingevoerd. Ook waren voorheen de kersen zeker niet vroeger rijp dan thans, terwijl de verklaring van „Maykers" als kers, die in den maaitijd rijp wordt, tot hot gebied dor volksetymo logie behoort. De zaak is eenvoudig deze, dat enkele in Mei tot rijpheid gekomen kersen den naam aan de soort gaven, welke onderscheiden is van andere soor ten als krieken en Spaansche kersen. En hiermee is het raadsel van de Mei kers opgelost. Vreemde paarden. Toen de lieer Linck, landbouwer uit Naarden Woensdagmorgen vroeg in zijn hooiland kwam, bemerkte hij, dal er drie vreemde paarden in liepen te grazen. Daar het hok met een ketting afgesloten was geweest, vermoedde hij, dat moedwil in het bpcl was en wachtte hij dus de eijgienaar der paarden op. Dit bleek te zijn de stalhouder B. De heer L. vroeg toen aan den heer B., de door de paarden uangerichtc schade te willen vergoeden. Maar daar wilde B. niets van hooren, waarop L. opmerkte, dat hij dan de paar den niet weg liet gaan. B. mopperde he vig en zcido de politie te gaan halen, maar kwam inplaats daarvan met zijn vader terug. Er ontstond nu een woorden wisseling, waarbij doorslaande argumen ten werden gebezigd, want «Ie heer L. viel bewusteloos op den grond, doordat Hij een klap met een eind hout op z'n ach terhoofd kreeg. Hierop werd hij nog tot bloedens toe in 't gezicht geslagen. Door dat een breede sloot langs het land liep, konden toegeschoten omwonenden een en ander niet voorkomen. Nadat een plank over de sloot was gelegd, vluchtte het dappere tweetal. Door inmiddels ontboden politie is een onderzoek ingesteld en proces-verbaal op gemaakt. De lieer L. moest zich onder dokters behandeling stellen. Vermoedelijk hoeft dit muisje nog wel een staartje. Paard op hol. Vrijdagmorgen stond een paard en wa gen van den lieer G. v. Ee, in de Peper- trant voor de winkel van den heer Wes- tuloo. Plotseling schok het paard en sloeg op hol. Het rende de Bussummerstraat in en toen het smalle Kerkpad op en kwam voo op do Marktstraat, waar hij door de heeren Nap en v. Eijden werd gegrepen en tot stilstand gebracht. Iedereen die weet. hoe nauw en bochtig het Kerkpad is, zal zich zeker ten zeerste verwonderen, dat de wagen bijna niet beschadigd is. Gevonden voorwerpen. Een donkerbruin grijze herdershond, 1 looden buisje, 1 bruine damesportemon- naie. 1 kaatsbal, 1 paar grijze dameskou sen, 1 bruin lederen portemonnaie, 1 f iets handpomp en 1 nieuwe portemonnaie. Rechtszake n Kanton gerecht Hilversum. Al weer die beruchte houd. Hoewel II. W. de Vr., directeur melk inrichting te Huizen, voor f 12.56 intijds zijn kwaje herdershond van de hand had gedaan aan zekeren Poolman te Laren, was het beest per ommegaande weer naar zijn ouden baas teruggekeerd en zag, uit gaande met diens zoontje, kans zijn ge ïncrimineerde hebbelijkheid weer bot te vieren door den fietser B. v. d. B. op de Breede Englaan een leelijke beenwonde te bijten docir twee broeken heen. Deze eisch- te daarvoor f 10 schadevergoeding, waar de ongelukkige beschermer van dit beest weinig voor voelde, nu 't zijn eigendom niet meer is. Zoonlief drukte dit al kort en bondig uit in de termen: „Pa heelt geen centen". Sedert zit pa er echter nog loei ij k mee opgescheept, want de nieuwe eigenaar heeft niet alleen den bullebak niet laten terughalen, maar beweert zelfs hem aan derden te hebben overgedaan. Je kunt toch eens anders eigendom niet la ten afmaken, en bovendien kan de vrouw zulks niet over 't hart krijgen, waar hof; dier zoo lief voor de kinderen is. D<- rech ter zelfs durft zich in dezen aan geen advies te wagen, doch houdt vast aan de verantwoordelijkheid van beklaagde, die, zoo al geen eigenaar zijnde, toch den hond onder zijn ho?do heeft. Up de verklaring van veldwachter 11. te Huizen, dut het een wond van belang was en de broek erg gehavend, wil, beklaagd wel in den zak tasten, maar i 10 vindt bij wel wat kras en kan er niet dadelijk aan toe komen om te betalen. „Dan moet u 't zelf weten", antwoordt de ambtenaal en eisebt tegen hem: f26 boete of 20 dagen hechtenis. Holbcw oners. J. G. v. d. B. lie «ft indertijd te Naarden de Varkenskamp aan de Meersteeg ge kocht en werd daarbij tevens eigenaar van de betonnen ondorgrondsche schuil plaatsen, daar tijdens de mobilisatie door (1? soblnlen aangelegd. Kennelijk met de bedoeling goedkoope werkkrachten te krij gen, oin het aangevoerd straatvuil over /ijn gronden gestrooid te krijgen, heeft hij deze kasematten gratis in bruikleen afge staan aan v. D'. uit Soest, vroeger werk man bij Bensdorps fabriek, zoo 't heette voor opslagplaats, maar tegen getuige V. aan de Meersteeg had hij zich uitgelaten: „Je krijgt buren", waaruit op te maken valt, dut hij begreep, dut de dus bevoor deelde ze met vrouw en 3 kinderen met terwoon ging betrekken. Toen hij de bui zagj hangen bij 't hooren, dat deze holbe woners niet bij de Bevolking ingeschre ven konden worden, daar hun residentie niet als woning erkend werd, had bij hun wel is waar laten opzeggen, doch ben or uit te krijgen was een andere zaak. De soldaten lagen er eertijds op een bouten plankier, doch deze nazaten hebben de ta pijten zoo maar op 't vochtig zand uit gespreid. Onder de opmerking dat derge lijke pliilantropie niet gewaardeerd wordt, en dus alweer blijkt, dat deugd nooit bc- looning vindt, eisebt de ambtenaar tegen doaen beklaagde dan ook1: f 46 boete of l maand hechtenis. Dat moet er nog by komen! Als ware bij Naarden de Amsterdamsche „heirbaan" uit zichzelf al niet eng als het pad der deugd, moeten daar ook nog dwarskoppen bijkomen, om deze passage willens en wetens nog verder dicht te kurken. Evenals vorige week waren er nu weer een paar vrachtauto's bekeurd we gens niet reageeren op hoorn of claxon om uit te wijken voor achteropkomende auto's. In 't eerste gevalletje was mr. A. J. E., industrieel to Aordcnhout, leelijk ge dupeerd door chauffeur J. B. De open kast vol kinderen, ook nog aangemaand door voorbijgaande fietsers, achtte het eerst geraden uit tc wijken, toen wacht meester v. Rijn naderde en al uit dc verte het oorverdoovend getoeter der iegenge- houdenen hoorde. De ambtenaar vindt het oen misselijke dwarsdrijverij en eischt in dezen: f20 of 20 dagen. Nog opvallender was de plagerij van chauffeur Chr. St. terzelfder plaatse, die met zijn inzittenden zich vroolijk maakte, ziende dat zijn log vehikel een hcolc rij achteraankomende auto's in bedwang hield, die popelden van ongeduld om voor bij te kunnen schieten. De verklaringen van zijn treiterig lachen van twee zijner slachtoffers, v. B. en v. II.waren in dezen roerend eensluidend. De eerste had het met verkropte woede ten slotte gewaagd, door tc breken, door over 't zand der tiambaan voorbij te hompelen, teneinde hom voor te wezen in Naarden, om "daar zijn beklag te doen bij agent Versteeg. Hoewel ook deze beklaagde zich er af trachtte tc maken met zich van den domme te houden, lag hier het opzet er zoo dik op, dat de ambtenaar den eisch deed hooren: f30 boete of 30 dagen hech tenis. KORTEXHOEF, 25 Juli, 's avonds 7 uur eenigc vernieuwingen en herstellingen aan de Alambertskade, door bestuur polder Ivortenhoef. BLARICUM. ONDERTROUWD: J. A. Sncthlage en A. Bottema. d*e Waard en M. P. Tinuners. GETROUWD: A. van Blitlerswijk en C. M Tuinder. GEBORENGerardus Lanrbcrtus, z. van G. Grocnestein en R. M. de Jong. Hcrmanus Hendrikus, z. van L. Vos en A. de Wit Paui Arnold, z. van Th. C. Gribling en A M. J. C. Brom. EEMNES. GEBOREN: Jan, z. v. J. Pericr en L. Brasser. BUSSUM. GEBOREN: Berend Gei'bens, z. v. f'. Ilarmson en A. Xybocr; Greta Lamlwrta, d. v. II. Franken en L. B. Grootveld; Dirk je, cl. v. van Rosmalen en M. N. Lange- laar; Johanna Magdnlena, d. v. A H. Post en TT. B. van de Kamp; Dirkina Hendrika, d. v. II. C. Griffioen en II. v. d. Pol GEHUWD: G. Roest met A W. L Leg- uit: R. Evers met II. L. Iluyboom; F. Bauer met A. van der Graaf; F. M. ter Horst met II. Prins: M. G. Vinck met ,T. M. Kastormans: B. Bocrebach met R. K rijnen. ONDERTROUWD: E. J. van Essen mot A. M. v. Knik; de Jong met M. Vonk; D. T. v. d. Vorm met G M. Brinkboff OVERLEDEN: Marcus Sinlce, 53 j. echt- gen, van S. A. Suvaol. NAARDEN. GEBOREN: Maria Josepha, d. v. O. F. Kokke en .T. F. Schalkwijk: Jan Everhar- dus, v. W. de Bruijn en M. de Vries. Bij vooruitbetaling per vakje 60 cent; dienstaanbiedingen 40ccnt, btide per vakje van 6 regels, iedere regel meer 10 cent. Belletjes worden behalve aan ons buicau aangenomen: Te Blarlcum door de Blari.. cumsche Honk- en Kunsthandel Telefoon 376 Tc Eemnes door H Hagen en J v. Hengel. Te Larea door M. Wilmink Torcnlaan Tel, 304, en F. v. d, Puyl, Zijtak 186a. Tc Hiiversum door v.Wulfcn's Reclame - Rnr Lavendelp'ein 17. Mevr. DRESDEN. Huize Fjedo. Ecmnesserweg vraagt voor de mor genuren een TE KOOP 1 jaar oud. zuiver ras. 6 jonge kippen, een kinderwagen en een wieg. Brieven letter J. Bureau Laarder Crt. de Bel. Laren. Emmaslraat 48 HILVERSUM Telefoon 1274 WAAROM VERKOOPT U DE MEUBELEN NIET. WELKE REEDS ZOOVEEL JAREN GEBRUIKT WORDEN? LAAT „DIETRICH" DEZE MEUBELEN DINSDAG 15 JULI PUBLIEK VOOR U VEILEN EN KOOPT EENS WAT ANDERS. Alle dagen worden nog meubels aangenomen of gehaald, ook uit omlig gende plaatsen. Afdeeling Verhuur. Tafels en Stoelen, Ledikanten met toebchoorcn, Meublementen enz. enz., per dag, week of maand. Firma A. TOP EN ZONEN - MEPPEL bezorgt de wasch binnen vier dagen, franco halen en brengen. 35 cent per K.G. ELECTRISCHE BL E E K M ET H O D E.

Eemnesser Courant | 1924 | | pagina 3