dienstbode, R. K. dienstbode stemd heeft om geen wegengeld te ei- schen in bepaalde gevallen. Do heer CAMPMAN: Als wij een uit zondering maakten, deden we dit ook te gen iemand anders. Tegenover deze per soon is niet billijk gehandeld. Mant- spr. zal het hern mcdedeelen. De heer TEN KROOD'E kan er geen genoegen mee nemen, dat de bouwveror dening soepel wordt toegepast. Zonder hoofdelijke stemming wordt daar na het voorstel van B. en W. aangenomen. Aan de orde komt daarna, voorstel van B. en W. om hun een algemeene machti ging te verleenen tot verhuring van gje- mcentewoningen. De heer VAN GESTEL vraagt het woord. De VOORZITTER vraagt, of hij alles ineens wil zeggen. De heer VAN GESTEL weet dat nog niet, dat hangt af van de discussie, hij vraagt inlichtingen over de huurprijzen. De VOORZITTER zegt, dat deze bepaald js -in verband met den bouw der wonin gen en in verband met den stand. De heer DIAMANT zou aan den raad willen vragen een beschrijving hoe de ge meente aan dit bez.it is gekomen. De VOORZITTER: Dat kan ik U ni» zeggen, dat is historisch. De heer DIAMANT: Is dit zoo oud, is dit zoo' nhistorisch document. De VOORZITTER: Prachistorisch. De heer TEN KROODE meent, dat dit voorstel een verkapte subsidie beteekent en een salarisverhooging voor het politie personeel. De VOORZITTER: Dat is niet waar. Wij verhuren niet Deneden den normalen prijs. Er ontstaat een discussie over en weer, die niet genoeg van belang is om ze ge heel te geven en die eenigszins verward is. De heer VAN GESTEL gaat uit van de meening, dat de verlaging van de huren der huizen van de erlgooiers niet gelijken tred houden met deze woningen. De VOORZITTER zet uiteen, waarom de agenten deze woningen betrekken te gen deze huur. De politiedienst is zeer zwaar - bovendien. De heer DIAMANT: Die tijd is voorbij. De heer VAN GESTEL wenscht dit puint aan te houden tot de volgende vcfa*- .gadering. Er ontstaat daarover een discussie tot de voorzitter voorgoed afklopt. De heer VAN GESTEL echter vraagt nog even voor er gestemd zal worden, of de .huur niet van f6 op f7 kan worden gebracht en hoeveel de agent Preiten be taalt. De SECRETARIS: f2.75. De heer DIAMANT wil bepaald zien, dat de woningen door andere nienschcn als het politiepersoneel kunnen worden betrokken, welk voorstel door B. en W. wordt overgenomen. Het voorstel van B. en W. wordt daarna fn zijn geheel aange nomen. Tegen de hoeren v. Gestel en ten Kroode. Punt. 10 van de agenda luidt: Voorstel van B. en W. tot verkoop van een per gemeentegrond, gelegen aan het Mauve- zand. De heer DIAMANT wenscht te bepalen, dat de opbrengst zal dienen tot schuld dekking. Aangenomen z. h. s. Punt 11. Het Voorstel van B. on W. tot vergoeding van schade wegens geleden renteverlies wordt eveneens z. h. s. aange nomen. Wij moeten bet verslag thans onderbre- kèn, omdat het te groot is om in zijn ge heel op te nemen. Wij zullen het vervol gen in ons Vrijdagnummer. Tevoren willen wij echter vermelden, dat het voorstel vun B. en W. tot vast stelling van het heffingspercentagc der pl. inkomstenbelasting over het belasting jaar 1924-T925 is verworpen. Er werd een heffing voorgesteld van 5 pet. Na bestrijding van den heer Diamant word het heffingspercentage gehandhaafd op 4 pet. en wel met algemeene stemmen behalve die van B. en W. Men heeft echter nog druk gedebat teerd om 4/4 pet. te heffen. (Wordt vervolgd). Benoeming. Op de jaarvergadering van de Ned. Or- ganistenvereeniging, is in de vacature van 2den penningmeester gekozen de hoer Th. J. Holsteijn te Laren. Begrooting Gezondheidscommissie. Volgens dc raming van ontvangsten en uitgaven voor het jaar 1925 van de Gezond heids-Commissie, zetelende tc Bussum, moet onze gemeente bijdragen f 100.70. De Laiensche Harmonie. Zaterdagavond gaf onze Larensche Har monie alhier een concert op den Brink te Laren. Allereerst een opmerking. Het valt ons op. dat de concerten toenemen. Elke maand onge veer moet. nu eens door Sint Vitus, dan door de Harmonie, een stellage worden gebouwd wat veel kost aan materiaal en werkloon. Is het niet veel "eenvoudiger om een muziektent te bouwen, een vaste, een zeer eenvoudige maar? Wij hoorden dat dit wel bezwaren mee brengt en dat men vooral bang is voor het bederven van den Brink, Voor dit argument is vtfel te zeggen, maar er zijn dunkt ons nog wel eenige andere plaatsen, b.v. nabij het Kermisterrein of bij Oud-Laren. Intusschen zijn er reeds planner, om een wagen tc bou wen in den vorm van een tent. Dit zou inder daad het beste zijn en wie weet, kunnen we nog eens rijdende concerten te genieten krij gen en optochten door het dorp. Zouden we er dan maar geen motor in plaatsen, dan is er meteen een hoorn meer. Intusschen het concert Zaterdagavond was weer heel goed. Er werd ingezet met het uitstekend gespeelde „Wilhelmus", daarna volgden de nummers die we reeds vermeldden. Het dunkt ons. dat deze nummers toch wel hier en daar wat veel vergen van de krachten. Het Koninklijk bezoek. Zooals reeds eerder gemeld, zal H. M. de Koningin a.s. Maandag 11 Augustus een officieel bezoek aan Hilversum bren gen. H. M. de Koningin arriveert van Soestdijk per auto om ongeveer half drie aan den Soestdijkerstraatweg en zal al daar aan de grens der gemeente door den burgemeester worden verwelkomd. Bij het binnentrokken der gemeente worden de klokken geluid en saluutschoten gelost. II. M. rijdt langs Soestdijkerstraatweg. Laapersweg, Ut rechtsobeweg, Emmastraat, Groest, Kerkstraat naar Kerkbrink. Op het gemeentehuis, dat voor deze ge legenheid fraai wordt versierd, vindt de offieieelc ontvangst plaats. Na het bin nentreden der raadszaal wordeu aan II. M. de wethouders en raadsleden voorgesteld, waarna de burgemeester H. M. zal toe spreken. Deze rede zal door de Koniugfin worden beantwoord. Hierna begeeft de Koningin zich naar bet bordes van het raadhuis om bet défilé der vereenigingen gade te slaan. Namens alle deelnemende vereenigingen zal H. M. de Koningin een bloemstuk vergezeld van oorkonde worden aangeboden. Na het gebruik van de thee zal een tocht door de goïheente worden gemaakt. Do stoet zal daarbij dc volgende route volgen: Kerkbrink, Langestraat, Groest, Leeuwenstraat, Stationsplein, Laardcrwcg. Cruquisstraat, Gcuzenweg, Huygenssfraat, llooge Laarderweg, Konin ginneweg, 's Gravelandschèweg, Boomberg laan, Vaartweg, Havenstraat, Boschdrift, Leliestraat, Hilvertsweg, Gijsbrecht van Amstelstraat, Hortensiastraat, Silenestraat, Frans Halslaan, Wernerlaan, Konings- strual. Emmastraat, Soestdijkerstraatweg, en Sportpark. In bet Sportpark zal TI. Al. oen zang- hulde worden gebracht door de kinderen der verschillende scholen, waarna H. AI. over het terrein zal rijden. Daarna keert II. M. naar Soestdijk terug. Des avonds. Do vereenigiug „Koninginnedag" heeft voor den avonclverschillende concerten georganiseerd en wel: Des namiddags van half 67 uur zal de Utrechtschc Postfanfare een concert geven bij den Wilhelminaboom en bet fan- fa rocorps Leo op den Kerkbrink. Des avonds van half acht"tot 10 uur /.al de Harmonie een uitvoering geven op don Kerkbrink .terwijl het muziekcorps „de Adelaar" uit Weosp conccrteord op de Groest tegenover de Heerenstraat. Dit concert wordt aangeboden door de veree nig i n „V ree m do 1 i nge n ve rkee r De fakkeloptocht. Des avonds 10 uur heeft een fakkelop tocht plaats met magnesiumverlichting. Dc stoet zal worden opgesteld op de 's Gravelandscheweg en dan de volgende weg nemen: Schoutenstraat, Kerkstraat, om het monument. Kerkbrink, langs ge meentehuis, Langestraat, Emmastraat. Wernerlaan, Rembrandtlaan Vermeerlaan, Frans Halslaan, Utrechtscheweg, Vijver park, Soestdijkerstraatweg, Emmastraat, Groest, Stationsstraat, Stationsplein, waar de stoet wordt ontbonden. Woensdagmorgen vertrokken ruim 600 leerlingen der Zondagscholen van hier met hunne geleiders per GooischeTram van het station Huizen, om te Muider- berg den jaarlijkschen Zendingsdag te vieren; de eerste groep ging 7.30 uur per extra-tram van 7 wagens, de tweede volgde op dezelfde wijze om 9 uur. Te Naarden voegden zich de leerlingen der Zondagschool bij hen, terwijl Muiden van den anderen kant kwam. Ruim 1000 kinderen waren voor dezen landdag bij een. Was het bij vertrek van de eerste Tram nog erg mistig, gaandeweg brak de zon door, zoodat deze openluchtbijeen komst bijzonder mooi weer trof Tal van ouders en familieleden waren bij het station aanwezig om deze schare te zien uittrekken en terugkomen. De eerste helft arriveerde om kwart voor zes weder per extra-tram alhier, de tweede groep kwam ruim 7 uur Zoowel de jeugdige deel nemers als de personeelen der Zondag school waren over den landdag zeer tevreden. Processen verbaal. Op het berijden van de buitenwegen wordt tegenwoordig scherp gelet, wat niet te verwonderen is, als men bedenkt, dat alleen de N. Bussummerweg behalve nog het teren f 55.000.gekost heeft. Gister werd o.a. J. M. de R. van A'dam geverbaliseerd wegens het berijden met een motorrijtuig, waarvoor geen ontheffing was verleend door den Commissaris der Koningin (gewicht boven 1700 K.G.). Ook het rijden op de mooie fietspaden, waarop Huizen in zijne omgeving trotsch mag zijn, blijft een voortdurend euvel De politie bekeurde deswege E. B die het pad voor zijn hondenkar gebruikte. Teren Nieuw-Bussuminerweg. Met het teren van den Nieuw-Bussum- merweg is j.l. Vrijdag weer begonnen. Bij goed weer zal men met 3 4 dagen klaar zijn. Vragen. De heeren Jac. Schaap Lz. en H. Teeuwissen Czn., raadsleden, hebben de volgende vragen tot het College van Burgemeester en Wethouders gericht, naar aanleiding van het gesprokene door den heer Van Capelle in de laatste Raadszitting bij het voorstel tot vergroo ting der zuiverkisten bij de gasfabriek. Vraag 1. Wat is de oorzaak, dat er in 1918 een man bij het schoonmaken der zuiverkisten flauw gevallen is Was het onvoorzichtigheid der werklieden of was de oorzaak dat de zuiverkisten te klein waren. Vraag 2. Als er grooter zuiverkisten zijn, kan dan zooiets ook gebeuren Vraag 3. Is zooiets meermalen ge beurd Vraag 4. Is er tusschen 1918 en 1922 een voorstel van den Directeur geweest om de zuiverkisten te vergrooten, zoo ja, is zulks dan in de bedrijven-commis- sie geweest en afgewezen Vraag 5. Zijn er vóór 1922 door de bedrijven-commissie ooit voorstellen tot verbetering, die door de Directie werden voorgesteld, afgewezen Herdenkings-samenkomst in de Ned. llcrv. Kerk. De Mobilisatie herdenkings-samen komst die zou plaats hebben, zooals overal in den lande is geschied, op j.l. Donderdagavond, kon door een samen loop van omstandigheden op dien datum niet plaats hebben. Deze samenkomst is nu bepaald op a.s. Dinsdag 5 Augustus des avonds half acht ure. Als sprekers hopen op te treden de beide plaatselijke predikanten Ds. Van Voorthuizen en Ds. Vonkenberg. Mocht Ds. Van Voorthuizen verhinderd zijn, dan zal Ds. Remme optreden. Ongesteldheid Ds. Voorthuizeii. Ds. Van Voorthuizen was sedert Dinsdag j.l ongesteld. Gelukkig is Z E. W. weer herstellende en zal waarschijnlijk in de middag godsdienstoefening van a s Zondag weer voor de gemeente kunnen optreden. Herdenking mobilisatie. Door een talrijke menigte werd Don derdagavond in de Groote Kerk een bij eenkomst gehouden ter herinnering aan de groote gebeurtenis van voor tien ja ren. Toen te half acht allen gezeten waren werd het samenzijn door den heer H. V P. Schoonderbeek met orgelspel geopend, waarna ds. A Luteijn van Muiden den kansel beklom om, naar aanleiding van het bijbelwoord „Mijn raad zal bestaan" er op te wijzen hoe het wereldbestuur in Gods hand is en wij in elk wereldgebeuren als het ware Gods stem hebben te beluisteren. Daar na zong Mej. A M Dudok vai. Heel onder fluit-begeleiding de Aria Höchster was ich habe". Vervolgens sprak de heer J. W. Jagers, hoofd der Katholieke School, herinnerend aan al de ellende, welke de oorlog over Europa bracht en daarbij uiting van dankbaarheid gevend daarvoor dat ons „gelukkig landje" ver schoond mocht blijven van den geesel des oorlogs Nadat de heer Schoonderbeek een fluit-solo ten gehoore had gebracht, sprak ds. F. W. Drijver een korte rede uit - iedere spreker mocht over tien minu ten beschikken - als uitgangspunt kie zend een Arabische legende volgens wel ke de beide deugden weldadigheid en dankbaarheid, eikander op een hemel- feest ontmoetend, voor 't eerst kennis maakten, daar zij elkaar op aarde nooit hadden gezien. Spreker wekt zijn toe hoorders en niet in de laatste plaats zijn toehoorderessen op, deel te nemen aan de vredes-mobilisatie, het kwaad van den oorlog in den wortel aantastend en verhaastend den dag, op welken in ver vulling zal gaan de schoone profetie van het omsmeden der zwaarden in ploegscharen, of. gelijk de groote vredes apostel Antoine Wiertz het uitdrukte in de voortreffelijke beeldengroep op een van de pleinen staande van het door de Duitschers verwoeste Dinant „La Vic- toire de la Lumière". Vervolgens zong Mej. v. Heel nog twee liederen O Heer, die daar des Hemels tente spreidt" en „Gelukkig Vaderland", waarna ds. F. W. Drijver met hartelijke woorden van dank aan allen, die het hunne hadden bijge dragen tot het welslagen van dezen herinneringsavond, de bijeenkomst sloot nadat hij de aanwezigen nog verzocht had het „Mijn Schilt ende Betrouwen" te zingen De zwanen. Naar wij vernemen worden onze zwa nen nog al eens door jongens met stee- nen bekogeld. Het leek ons daarom niet ondienstig, in deze de medewerking van ouders en School-Hoofden te vragen, opdat dit euvel spoedig worde verholpen. GEMENGD NIEUWS. Het stei'ili&eeien (in de Weck inmaken, enz.). Eén van de middelen, om onze levens middelen te verduurzamen, is het sterili seer en, dat o.a. wordt toegepast op: ■groenten, vruchten, vleeseh, worst enz. Up deze manier bewaart men de groen ten en vi uclnen op de beste en smake lijkste wijze. 'De smaak verander:, niet meer dan bij het gewone 'koken het .geval is en een eenmaal gesloten fleseh kan men jaren bewaren. Dit 'Steriliseeren berust op: a. Het verhitten tot. een Ihooge tempe ratuur, waaidoor alle levende organis men gedood werden. (In ons vorig artikel hebben wo gezegd, dat .'bacteriën een be paalde temperatuur noodig hadden, om te kunnen leven). b. Afsluiting der lucht, waardoor er geen nieuwe «bacteriën meer kunnen toe treden. We kunnen de Levensmiddelen sterili seeren in: blikken, potten en glazen of flesscihen. Blikken. Vroeger verden deze veel ■gebruikt, .ze waren wel sterk, maar wer den, indien ze gingen roesten, gauw lek. Ze moeten van binnen gevernist zijn. IFlcsschen. Deze zijn het allerbeste, men kan de levensmiddelen daarin .zien en dus nagaan, of er al dan niet bederf optreed-t. Ook zijn ze veel beter schoon te houden dan blikken en potten. Bij 't aanschaffen zijn flesschen wel duurder, maar als men ze eenmaal heefts kan men ze ook jaren gebruiken. SPORT Korfbal. Actief (H'suin)IN Gcoieix (Laren) 4—10. Op het terrein der Korfbal Club „Excel sior". op de Schut tershei te Hilversum, vond een ontmoeting voor d'e zomer-competitie plaats, tusschen Actief versum De Gooiers. De Gooiers stellen als volgt op Verdediging Herman Kots, Wim Kots. Grietje Kots. Gonda v. Tinteren. Dick Selj'ee,, Udo Darlang. Afej. Udo de H-aes. Marthe Roelof Hevmans, Maarten Kokje. A. Veldhuizen. Mej. R. Veldhuizen. Anny Slikker. Aanval. Als het leder wordt ingespeeld, zit Actief direct flink op den bal en is iets in de meer de heid. De Gooiers nemen het wat kalm op. Daardoor krijgt de Gooi-verdediging volop werk, doch zij laat haar tegenpartij niet los. Nauwelijks is 1 minuut nog slechts gespeeld, of Chr. Delcour weet in gedektcn stand het ic doelpunt voor Actief te forceeren. Dit spoort de zwart-groenen aan tot heter aanpakken. Allen werken hard en nemen het spel meer en meer in hander. Het vak-Kots verdedigt taai. dat van Seljee werkt enthou siast en hard. Maarten Kokje is overal dc Veldhuizcns spelen een keurig sluitend aan- valsspel. Dc gelijkmaker kan niet uitblijven. Als mej. Veldhuizen over schiet, slaat Kokje d"en bal terug door de mand. Met dezen stand wordt gewisseld, komt vak- Seljce in den aanval. Kokje-Veldhuizen ver dediging en het vak Kots in het middenvak. Ook nu blijven de Gooiers aanpakken en hebben een zeker overwicht op de Hilversum mers. Na 8 minuten verhoogt Udo Darlang zeer gelukkig den stand voor zijne club. Drie minuten later weet Dick na keurig samenspel eveneens dc mand te vinden. Stand 31. Vak-Kots komt nu in den aanval, dat van Selj'ee in de verdediging. Kokje-Veldhuizen midden. Dc verdediging der Gooiers is nu wel in handen van het zwakke vak Evenwel kan Actief den bal niet to dc paal opbrengen c-n probeert Sieverts het met verre schoten. De gebroeders Kots. geholpen door hunne zuster, spelen een kort en vlug spel. Vooral Wim blinkt hierin uit. Schot op schot wordt door de Gooiers gelost. Een bal van Wim even over den rand van de mand vliegt weer er uit. E'en prachtschot van Herman eveneens. Vrij onverwacht weet Sieverts met een af standschot den stand op 32 tc brengen. Even later verhoogt Grietje Kots dc score voor de Gooiers op 42. Ten derde male wordt g'ewisseld en staan de spelers in bcgin-opstelling. Nauwelijks is de bal goed in het aanvalsvak van Actief., of Chr. Dclcour jaagt het leder voor de tweede maal door de mand. bijna onmiddellijk ge volgd door afstandschot van Veldhuizen voor de Gooiers. Stand 53. Vak-Seljce is nu weer in den aanval. Na 32 minuten maakt Dick zich vlug vrij en schiet succesvol in. Rust treedt in het 63 voor de Gooiers. Na de thec(?) zijn beide partijen weer in den aanval. Seljee werkt hard om eene vrije kans te scheppen, 't geen hem niet gelukt. Als 14 minuten gespeeld is, weet Martha Roelof Heytnans van onder dc paal in tc schieten. Daarna krijgen wij een periode, .dat dc Gooiers hun beste spel laten zien. De Ivotsjes in den aanval spelen "een schitterend vlug en sluitend spel, zooals wc in langen tijd niet van hen zagen. Met het schieten hebben ze echter pech Zeer lang blijft het leder in hun vak. Eindelijk 11a 21 minuten spelens schiet Herman Kots succesvol in. na 36 nunutcn nog maals met een afstandschot. Stand 93. Het vak Kokje-Veldhuizen is nu in d:n aan val. Maarten is schier overal. Reeds na 1 mi nuut, dat de bal in hun vak is, maakt Anny Slikker 103. Kort voor het einde schiet Chr. Delcour, doch mist. Dc bal stuit terug en dezelfde speler deponeert het leder wederom door de mand. Hiermede komt het einde. Af et deze 104 overwinning hebben de Gooiers getoond, dat zc buitengewoon in vorm zijn. Jammer, dat een paar reserves met het spel geen gelijken tred kunnen houdtn. KUNST Muziekcouferentie te Arnhem. Van 29 Augustus1 September zal te Arnhem do 2de Muziekconferentie gehou den worden, uitgaande van het genoot schap „Muziek en R».T7gie". Op Zaterdag 30 Augustus zal de heer Willem v. Warmelo sjircken over Geestelijke gronden van de herleving der muziek uit dc 17e en 18e eeuw. Muzikale medewerking zullen verleenen het Klein Orkest onder directie van Wil lem van Warmelo, jonlcvr. .Tac. Repelaer van Di iel, alt, V illem Andriessen, piano, Theo Ilnnncma. tenor. Max Kloos bariton, Francis Koene viool en Willem van War melo, cembalo. AANBESTEDINGEN Door den architect .Tan Rebel te Laren is Lij onderhandsche aanbesteding aan de aannemersfirma Van Zeggelaar en Van Mourik Ie Naarden opgedragen liet aau- en 'verbouwen van een landhuis met bij gebouw (aan den Bikbergcnveg-Oud-Büs- suin) te Naarden terwijl hot schilderwerk hiervan is opgedragen aan den schilder W. Ooms te Hilversum. Rechtszaken Kantongerecht Hilversum. Smakelijk eten. Het knech je van sjager P te Bussum was te Huizen door Veldwachter Marinus aangehouden met 70 pond vleeseh, waar van 15 pond geheel bedorven. Plet ergste daarvan mocht de jongen voor zich zelf meenemen, maar dat stonk dan ook bepaald, die varkenspootjes en -ooren en niertjes zagen groen van bederf. Ei ch f 100.—, 20 d. Woningwet. E. B vischventer te Huizen, had zijn 2 woningen aan de Lindelaan nog nooit aan de waterleiding aangesloten. Hij kan 't niet betalen, hoewel veldwachter H. geduld genoeg heeft gehad en hij 't op afbetaling voorgeschoten had kunnen krijgen. Eisch f 30.—. 15 d. evenals tegen A d. L en A Kr. Verzet tegen de politie. Koopman A. J. .1. d. K. te Eemnes- binnen. had na de .paardenmarkt t" sGra- veland bij een drarikflauwte van zijn com pagnon P. uit Wc esp eerst hot bevel zich uit een volksoploop terug trekken opge volgd, toen veldwachter v. d. AI., togen wien hij dreigend zijn zweep ophief, hem een slag met zijn guminiestok op den schouder gaf. Eisch f 20 of 20 d. Verzetzaakjes. Dl- wegens een Br.oeklui ij zen-loterij tot f 600 boete of 2 maanden hechtenis ver oordeelde architect .1. Chr. Ar. D.. vroe ger te BI ai i cu 111 directeur der zoogenaam de Obligatieleeningloterij der Alg. Ned. Kleinvee-Associatie was tegen dit vonnis in verzet gekomen. Deze zaak, waarhij prijzen als broed machines, postduiven, fietsen enz. werden niet altijd grif •uitbe taald, tot do directeur 1111 de veroorde ling van Broekhuis nattigheid begon te. voelen en verdween, zoodat notaris B. te Utrecht lucht van zwendel kreeg. Als ge tuigen traden weer op: H. _C. Gr., hij wien 10.000 stortingsbewijzen ter drukkerij v. Gestel werden afgeleverd, hoo.'dagent ,T. G. T. K. te Schooten. D. v. D. te MaaAs sen en .1. C. A. 8111. t" Wcesp. D'ezp het- nieuwe instructie, destijds uitvoerig door 011; meegedeeld, eindigde mét den eisch tot. bevestiging van bovengenoemd vonnis. Gok het vonnis tegen de vrachtauto van I). V\ Al. te Muiden, die bij Naarden niet w ou wijken voor de auto van- den fa brikant v. II te Hilversum, werd bekrach tigd. BURGERLIJKE STAND NAARDEN. GEBOREN: Frans Iluibert, z. v. F. W. .1. AI. Peters en A. Schipper; Engbcrtina Wilhelm inn, d. v. A. Jongbloed en M. P. Post. OVERLEDEN: Willem Jan Klinken berg, oud 7 weken. GEHUWD: C. Verhaar en E. C. Oos- terhuis. ONDERTROUWD: A. v. d. Bilt en A. Maas. nri7j:\. GETROUWD Iiarmen Kruijniug. 25 j. en Trijntje Slokker, 25 j. GEBOREN: Gerritje, d. v. Hendrik Teeu wissen en Afarretje Bout: Pieter. z. v. Pie- ter Wouda en Beertje Lindeboom; Mari nus, z. v. Antonie Veerman en Pietcrtje Bout. Advcrtentiën. Gevraagd zoo spoedig mogelijk een nette die koken kan. Zich aan te melden Huizcrwcg 211 U, Blaricum. Gevraagd v.g.g.v bij mevr Menssink Thie- renstraat 9, Bussum Zich aan te melden 's avonds na 8 uur.

Eemnesser Courant | 1924 | | pagina 3