Abdijsiroop Stop dien hoest... GOOISCHE APOTHEEK Kloosterbalsem T.O HET POSTKANTOOR LAREN TELEFOON 124 OPLEIDING VOOR APOTHEKERS-ASSISTENT OPENBARE LEESZAAL EN BIBLIOTHEEK LAREN BLARICUM. KLAASKAMPEN hoek BRINK LAREN Sinds het verschijnen van de gedrukte catalogus werden de volgende tijdschriften aangeschaft: De Bibliotheekgids - Haagsch Maandblad Nouvelle Revue Francaise - Opwaarlsche wegen - Velhagens und Klasings Monats- hef te - Vragen van den dag - De Tempel - De Kroniek (red. STERNHE1M) - Montes- sori-opvoeding - De Kinderkleeding - Scientific American - Het Tooneel - Tijdschr. v. Beeldende Kunst (red. V. HARPEN) - Droom en daad. Hen cij pijn in rug en lendenen Blijf daarmee toch niet loopen. Akker's Kloosterbalscm zal Uw pijn onmiddellijk tot bedaren brengen, U snel behaaglijke verlichting, kalmte en rust bezorgen. verdrijft de pijn Goolsche Agenda. Zondag 21 September. NAARDEN, 2.30 uur, Concert Joh. Schoon- derbeek, in de Groote K'erk. Dinsdag 23 September. BUSSUM, Concordia, 8 uur, Pisuisse. Dinsdag 30 September. BUSSUM, Novum, Tooneelvoorstelling. Donderdag 2 October. BUSSUM, aanvang Volksuniversiteit. Dinsdag 7 October. HILVERSUM, Concertbureau Reddingius, ie abünnements concert: Mia Peltcnburg cn Hendrik Andriessen. Vrijdag 10 October. NAARDEN, aanvang Volksuniversiteit. T entoonstellingen LAREN. 15 Aug.25 Sept. Tentoonstelling van werken door S. Garf in den Kunsthandel Rogmans en Vos. LAREN. Kunstzaal van Lier, 620 Sept., tentoonstelling Ernst Leyden. koude rillingen te krijgen, nog idem zoo veel belasting te voldoen. Hetgeen zij schrikbarend hoog te vinden. En derhalve besloten thans niet zooveel te koopen, ver mits de tijde ntc kwaad. Ik haar geraden heelemaal niets te koopen, vermits de tij den zeer kwaad. Hedenavond eerste winter-avond-spel met de Pietersens. En Bridge nog niet. verleerd, f 2.50 gewonnen, hetgeen voor mij aangenaam; doch Pietersen lichtelijk ontstemd. Ik uit beleefdheid hem ge offreerd, gewonnene in de spaarpot van zijn kinderen. E11 hij geaccepteerd. Waar op mijne vrouw ontstemd en zij te zeg gen, ik stapelgek. Hetgeen voor kennisgeving aangenomen. 17 September: Berliner bollen weer gear riveerd! Zoowel te Bussum als te Hilver sum goede zaken te maken. En de f 50. meel uit Dordt eveneens gearriveerd. Ma caroni, vermicelli, enz. enz. Zoodat den eersten tijd te wachten vermicelli-soep en macaroni-sehotel en omgekeerd. Eu het vooruitzicht niets aanlokkelijks, aangezien beide gerechten te melerig. Doch mijn vrouw beloofd kookboek aan te schaffen, hetgeen goed bedoeld, doch uitkomst een catastrofe te worden. De Larensche Harmonie. Naar wij vernemen zal de Larensche Harmonie eerstdaags omgedoopt worden iri een harmoniccorps. Dit klinkt vreemd, omdat de verceniging reeds in naam een harmoniecorps is, maar inderdaad is liet tot nog toe altijd een fanfarecorps ge weest. Dat men nu wil hervormen, komt doordat dezer dagen vier nieuwe leden tot de vereeniging zijn toegetreden. Ook eeni- ge personen-uit Hilversum hebben zich als lid opgegeven, w.o. een uitstekende busblazer. Maatregelen tot aanschaffing van de bo- roodigde instrumenten worden reeds ge troffen. De Larensche Burgerwacht. Door de Burgerwacht van Laren zijn op de te Overeem gehouden Provinciale Schietwedstrijden op 6, 7 en 8 September 1924 de volgende prijzen behaald. 3c Korpsprijs in Klasse B. Personeelc wedstrijd Klasse B. St. Willard, 2c prijs 46 punten; J. van Dijk, 6e prijs 44 punten; Gijs Majoor. 19e prijs 41 punten. Vaste baan 2e klasse. J. van Dijk, 2e prijs 142 puntenJ. Spel ler, ge prijs 133 punten; St. Willard 10e prijs 132 punten. Geluksbaan. J. van Dijk, 4e prijs 35 punten. Personeele wedstrijd Klasse C. J. Prijkel, 8e prijs 43 punten; Jac. Schaap herder, lie prijs 42 punten. Vrije Baan 2e klasse. J. van Dijk, ie prijs 60 punten; G. Majoor, ne prijs 58 punten. De doodenweg. In de memorie van toelichting tot de Waterslaatsbegrooting zégt de minister: Verbetering wegen AmsterdamLaren en AmsterdamAbcoude. Voor den bouw van de Vinkeivbrug, waarvoor in 1923 reeds grond aankoop heeft plaats gehad en waarvoor in 19—4 indien de beschikbare fondsen zulks toelatende noodigc grondverbetering wordt gemaakt, wordt in 1925 e'en bedrag van 75.000 gewenscht. Van den weg AmsterdamLarenBaarn is het verbeteringsplan in beginsel zoodanig vastgesteld, dat een overzicht is verkregen van de voor de uitvoering benoodigde terrei nen. Teneinde den aankoop daarvan voor te bereiden, is het ontwerp van de onteigenings wet in behandeling, waartoe de eerste ter vi sie legging der onteigeningsbescheiden heeft plaats gehad. Nu liet verbeteringsplan meer algemeen bekend is geworden, komt het ge raden voor om mede ter voorkoming van prijsopdrijving voorenbedoelden grondaan koop spoedig tc doen geschieden. Voor 1925 is daartoe 25.000 uitgetrokken. Een ongeluk. Onze plaatsgenoot, de groentehandelaar Joh. Vos, wonende in dc Naarderstraat, heeft gisteravond een vrij ernstig ongeluk gehad. Toen hij in den namiddag bezig was in den boomgaard in één der kampen bij het Paviljoen Larenberg, appelen te plukken, viel bij bij het naar beneden klimmen plotseling naar beneden. De tak, waarop hij zat, brak, de tweede die hij greep in den val brak even eens en van de hoogte van ongeveer zes me ter plofte dc man naar beneden op den grond. Gelukkig kwam hij piet op het hoofd terecht. De knecht die er bij was, waarschuwde de vrouw van den heer Vos. Deze, geen gehoor krijgende bij de doktoren, 'belde de politie op, die onmiddellijk met een brancard aanwe zig was. Daar de heer Vos niet loopen of staan kon, werd hij vervoerd naar het R. K. Zie kenhuis alhier, waar hij direct werd onder zocht. Het geval liet zich niet ernstig aan zien, ofschoon de patiënt klaagde over pijn in den rug en in het been. Ook had hij een wond in het gezicht. In de afgeloopen nacht was de patiënt door hevige pijnen voortdu rend slapeloos. De doktoren hebben photo's genomen, doch konden geen breuk consta- teéren. Wc hopen spoedig een gunstiger be richt te kunnen mededeelen. Incasso-Bureau. Men verzoekt ons dc aandacht te wil len vestigen op het onlangs alhier opgerichte bureau voor incasseeringen. Dit bureau belast zich met het invorderen van quitanties van slechte betalers. Voor vele winkeliers en ne ringdoenden zal dit bureau welkom zijn. Men moest zich voorheen steeds wenden tot bu reaux in groot'e steden. Thans kan men in Laren terecht, een groot gemak dus. Het be doeld bureau is gevestigd in de Naarderstraat 588. Arbeidsbemiddeling Laren (N.II.) GEVRAAGDE arbeidskrachten: MannenEen petroleumventer, nadere in lichtingen bij den correspondent. Vrouwen: i dagnïeisje, 1 dagdienstbode, 3 dienstboden. AANGEBODEN arbeidskrachten Mannen1 boerenknecht, 2 elcctricicns, 6 grondwerkers, 2 houtbewerkers, 2 kantoor bedienden, 1 koetsier, 15 losse arbeiders, 2 metselaars 7 opperlieden, 1 schoenmaker, 4 timmerlieden, 2 tuinlieden, 1 voerman. 1 wever. Vrouwen: 1 werkster. Inlichtingen zijn dagelijks gratis te ver krijgen bij den Correspondent der Intercom munale Arbeidsbemiddeling ten Gemeente huize, telefoon 25. Bezoek aan de Groote Kerk. Donderdagmorgen hielden een drietal autobussen voor de Groot'e Kerk stil, waar van de inzittenden een bezoek gingen bren gen aan dit eerbiedwaardig gebouw. Het waren schilderspatroons, die te Hilversum hun jaarvergadering hadden gehouden en, zooals de gewoonte onder hen is, elk vijfde jaar een uitstapje ondernemen tot besluit der beraadslagingen, aan welke excursie dan ook sommige gezinsleden deeln'emen.. De heer H. V. P. Schoonderbeek was zoo welwillend de schoonheid van bet orgel en dan ook van zijn spel te laten hooren, terwijl een der léden van het gezelschap, de heer V. Kampen van Hilversum een lied ten gchoore bracht, door 't orgel geaccompagneerd. Het Witte Kruis. Het Plandclsblad wist dezer dagen tc melden, dat de afdeeling Naarden van de Ver. Het. Witte Kruis a.s. Maandag haar 25-jarig bestaan herdenkt. Dit bericht is in zooverre juist, dat bet gelijk wij reeds in een vorig nummer mededeelden a.s. Maandag 22 September 25 jaar gel'eden zal zijn, dat de af deeling werd opgericht. De herdenking zal evenwel door samenloop van omstandigheden een paar weken later, op 11a te melden datum plaats vinden. Intusschen kunnen wij reeds berichten, dat de heer Ad. ter Cock te Amers foort bereid is gevonden een feestrede uit te spreken op den herdenkingsavond, terwijl voor het muzikale deel van den avond wel willend medewerking werd toegezegd door onzen gc-achten stadgenoot ren héér H. V. P. Schoonderbeek, alsmede door diens kinde ren, mej. V. P. Schoonderbeek. Wie zich ver der dien avond nog zal laten hooren moet voorloopig nog een verrassing blijven! I)e gemartelde mensck. De afdeeling Hilversum van het Re ligieus Socialistisch verhond verzoekt ons mede te willen Ueelcn, dat Zondag a.s., den 21 September e.k., de heer Dc Ligt. predikant te 's Gravenhage, in de kiunst- zaal Brok te Hilversum een lezing zal houden over het onderwerp: De gemartel de Mensch. Muziek zal gegeven worden door Beb cn Di na Rohde, cello en piano. Tui»wedstrjjd Ons Ideaal. Dinsdagavond li-s. zal te 8 uur in de Karseboom de prijsuitreiking plaats heb ben van den tui 11 wedstrijd der Arbeiders Bouwvereeniging Ons Ideaal, waarhij als spreker zal optreden de heer Drcves Uit- trdijk, lid van het tuincomité, met het onderwerp: Onze oudere zusters de plan ten. De 10 uitgeloofde prijzen vielen ten deel aan de mededingers: W. A. J. v. Beei J. Wjestbrook, N. W. v. d. PI a zei, M. B. v. d. Ilazel, Dorland, J. H. Kuipers.? Inenting (Lceuwr.str. 119), 1'. Vermeulen, A. Waasdijk, H. II. Bannink eu A. Kamp horst. Tusschen beide laatsten, die 't zelf de aantal punten verwierven, zal het lot wel moeten heslissen. INGEZONDEN Eemnes, 14 September 1924. M. de Red., Naar aanleiding van uw artikel „Wa terschapslasten" in het blad van Vrijdag j.L, verzoek ik u beleefd hot navolgende te plaatsen. liet is mijn bedoeling te wijzen op en kele grove onbillijkheden in dc belasting heffing door het Waterschap. Om te beginnen dan met dc bepaling „ieder draagt bij tot de waterschapslas ten, enz." Men zou nu denken dat die „ieder" nu ook behoorlijk z'n vertegenwoordiging vindt in het Waterschapsbestuur, dat die belastingbepalingen samenstelt. Niet aldus in Eemnes, want in het Wa terschapsbestuur komen alleen zij die minstens 3 IT.A. polderland bezitten. Zoo iemand zou belasting betalen voor 3 II.A. (volgens den heer G. Plagen in den raad voor 500 M. f 0.60) dat is per A. .12 cent, 3 PI.A. dus f 36. Iemand, eigenaar van een huis, dat ook f 36.of meer aan belasting op zou moe ien bréngen, heeft niets te vertellen, wordt ook niet vertegenwoordigd en de hoeren landeigenaars kunnen nu rustig de kosten voor een groot deel door de Huis eigenaars laten betalen. 1 Dut zulks nu reeds werkelijk plaats vindt, kan men nagaan, a's men ziet dat die hoeren landeigenaars dc belastinghef fing in 3 klassen hebben verdeeld, voor de huiseigenaren een speciale klasse. Waarom dit onderscheid? Worden de kosten voor het Waterschap grooter als ik op mijn stukje grond een huis laat bouwen? Natuurlijk niet. Waarom moet ik dan meer betalen? De grond moet tegen het Water beschermd worden en in die kosten moet. naar even redigheid bijgedragen worden. Thans doet zich het feit voor, dat degeen die het minst belang bij het Waterschap heeft, en dat is de huiseigenaar, liet meest betaalt dank zij de heeren Landeigenaars, die het te vertellen hebben. Want wat heeft een bewoner van den Laarder weg voor belang bij waterafvoer en electrische bemaling of aan Windmo- toren voor Waterloozmg van den polder. Toch betaalt hij hiervoor in verhouding het meest. Zelfs heeft hij weinig aan de zeewering, want voor, dc hoogst enkele keer dat et eens een voet water op den straatweg mocht komen te staan kan hij den grond van zijn huis ophoogen cn een paar wa terlaarzen aanschaffen, een uitgaaf voor één keer. Een tweede onjuistheid is dat de hef fing gedaan wordt naar de Huurwaarde der huizen, vastgesteld door do schatters voor de grondbelasting. Hebben dus die schatters een fout ge maakt, dan wordt die fout nog eens ver dubbeld door het. Waterschap. E11 dat dit werkelijk geschiedt is te concludeeren uit het feit, dat alhier de verschillen in do grondbelasting van huizen van ongeveer gelijke waarde en gelijken kostprijs zich soms verhouden als 3 1. Ik moet o.a. betalen aan Grond en Wa- tersch. belasting pl.m. 10 pCt. van de Waarde van den grond, over 10 jaar heb ik dus den grond nog eens betaald alleen aan belasting. Vindt u dit ook niet een beetje veel. M. de lied.? Als ik Waterschapsbelasting moet beta len voor bet huis wat op mijn grond staat, waarom betalen dan de landeige naars geen extra belasting voor het gras wat op hun grond! staat en de koeien die er op loopen. Dat. zich de verhouding in opbrengst voor Bebouwd en Onbebouwd bevindt als 1 19 is een schande als men de onmete lijke polders vergelijk bij de paar Hui zen hier in Eemnes. Als in de ecrstvolgen- di? jaren hier eens een beetje meer g<^- bouwd wordt, brengen dc huizen zooveel aan belasting op, dat II.PI. Gronddige- naars iu 't. geheel niets meer te betalen hebben voor hun groote landerijen, maar dan misschien nog geld toekrijgen. Reclameeren over zooicts helpt ook niet, mijn reclame is zoowel door Waterschap als Ged. Staten afgewezen, met de dood doener: „de aanslag is geheel volgens de reglementen gedaan." Ik hoor in m'n ver beelding b.v. daar aan Ged. Staten een of andere mijnheer mot een gezicht waar jc de officieelerigheid en liet bureaucra tie met een suikcrlepeltje af kunt scheppen, al zeggen: De aanslag heeft, ge- h'del Volgens do reglementen plaatjs gek had". Uit!.... Of nu zoo'n reglement deugt of niet, ligt. buiten gozichtsbereik, als maar aan de letter voldaan wordt, op de exorbitante toepassingen zal minder gelet worden. U, M. de Red., dankend voor de plaats ruimte, A. VENEMA. i KUNST Kerkconcert. I11 aansluiting met het bericht in het vorig nummer kunnen we nog berichten, dat Jacoba Repelaer van Driel, behalve een oud, bekend lied van Ahle cn een arioso van Bach, het onvolpr'ezen „Bist du bei tnir" van Bach zal zingen, en verder twee Bretonsche volkslie deren en het ontroerend eenvoudige „het kleine Kérksken". Tot slot van het programma zal een pompeus werk van Sigtenhorst Meyer klin ken, waarvan de begeleiding speciaal voor 'het Naarder orgel geschreven is. Dc woorden van dit werk aan „dc Wijsheid", zijn door den zanger van Santen zelf genomen uit de Spreuken van Salomo. Het zal niet nalaten een overweldigenden indruk te maken. Dc begeleiding is wéér in de banden van Johan Schoonderbeek, die zelf het programma zal openen met koraal voorspelen van Bach. Het programma a f 0.20 is voor eiken be zoeker verplichtend. SPORT Voetbal. Officieel. L.F.C. Aangenomen als werkende leden J. K. van Velsen en H. Ruitenbeek, beiden te Hilversum. Voorgesteld als nieuw lid J. Bus tc Laren. Bezwaren tegen aanneming van dit lid moeten bin tién 8 dagen worden ingediend bij den secretaris J. Maas. De 3 elftallen zijn opgegeven aan den N.V.B. Het eerste elftal luidt: Doel: H. Ruitenbeek: achter J. Maas en J. K. van Velsen; mid den: J. Kok, P. Wijnschenk en A. Kok; voor; H. Schaapherd'er, F. Willard, P. van Oost, C. de Leeuw en C. H. de Rijk. Aanvoerder: J. Maas. 2e elftal: Doel: Willi. Bakker; Achter: K. Majoor en J. Bakker; midden: M. J. v. d. Puyl, K. Schaapherder, G. Bleyerveldvoor; C. Bijl, J. Bus, J. F. L. v. d. Puyl, L. J. Metilcnkamp én Th. v. d. Water. 3e elftal: Doel: L. Bouwman; achter: G. Wortel, H. Majoor; midden: H. Hilhorst, G. Kok, E. E. Greefkes; voor: C. Grob, L. A. Baylé, L. Bayjé, W. Kaarsgaven en Jan Maas. De competitie rooster voor liet 2c en 3e elftal in d"e reserve 2e klasse U.P.V.B. zijn bekend gemaakt. L.F.C. II heeft volgende wedstrijden te spelen 28 Sept.: Laren 2Donar 2; 12 Oct.: Laren 2A.P.W.C. 2; 19 't Gooi 4Laren 2; 26 Laren 2Baarn 3; 2 Nov.: Laren 2B.V.C. 2; 9 Laren 2Tabor 2; 16 Laren 2B.F.C. 2; 30 Donar 2Laren 2. L.F.C. 3. spelende in de reserve 3e klasse. B U.P.V.B. speelt als volgt: 28 Sept.Hjlvert 2Laren 3 J2 Oct.: 's-Graveland 2Laren 3; 26 Naarden 2Laren 3; 9 Nov.Victoria 2Laren 3 23 Laren 3's-Graveland 2. Van waarde voor Laren 2 is het feit, dat dé clubs Baarn en A.P.W.C. wegens wanbe taling geschorst zijn. Korfbal. Algemeen overzicht. „Dc Gooiérs" te Laren spelen a.s Zondag hunnen eersten competitie-wedstrijd tegen Amersfoort I. waarvan we verwachten, dat de gasten met eenc overwinning terug komen Scheidsrechter van Geelen. „De Hindé" te Laren speelt op haar terrein aan de Drift in de 2e klasse A van de G.E.K.B. den eersten competitie-wedstrijd tegen V.I.O.S. uit Bussum. Ze zal zich danig moeten inspannen om het tot eene overwin ning té brengen in deze ontmoeting. Officieel. „Dc Gooiers" hebben hunne beide compe titie twaalftallen vastgesteld en respectievelijk laten inschrijven in den N.K.B. en den G.E.K.B. Het eerste 12-tal luidt als volgt: dames: M. Udo de Haes, G. Kots, M. Roelof Iléyermans, A, van 't Hoenderdaal, B. van Velthuyzen, A. Slikker; ie invalster: H. Wenkoop, 2e invalster; G. van Tintéren. Heeren: W. Kots. H. Kots, D. Seljee (aan voerder), N. Bakker, A. van Velthuyzen, M. Kokje; ie invaller F. Zwaan; 2c invaller P. Lcnsselink. 2C twaalftal: voordat Uw verkoudheid ontaardt in een ernstige en moeilijk te genezen borstaandoening. Neem de kleine oorzaken wegen voorkom al dus de groote gevolgen met de ver zachtende en genezende Akker's Overal per koker Dames: M. Harff, R. Snitslaar, G. van Tin- terén, A. v. d. Vliet, H. v. d. Tonge, R. Delvendiep. HeerenU. Darlang (aanvoerder). F. Dar- lang, H. Soer, Fr. Schuurman, G. v. d. Ven. N. N. „De Hinde". Voor „de Hinde" kan men als lid zich opgeven bij de heeren Schoonderbeek, Naarderstraat; Engelen, kapper, Naarder straat van Arnhem, secretaris, Naarder straat 587, en Jansen, Barbierstecg, allen te Laren. Predikbeurten. LAREN. Zondag 21 September. Ned. Herv. Kerk geen opgaaf ontvangen. Gercf. Kerk. Pijlsteeg, voorm. 10 uur en nam. 5 uur: Ds. J. H. Sillevis Smitt. Gemeentewoning, 10 uur: Kinderkerk. 11 uur: Jeugddienst, 2 uur: Zondagsschool. Eemnes-Binnoa. Ned. Herv. Kerk voorm. 10 uur Ds. H. H Ynzonides. Eemne«-Buiten. Ned. Herv. Kerk voorm. half 10 uur en nam. 2 uur Ds. W. J. Kolkert. Eemnes Buiten. Maandag 22 September. Evangelisatie in „de Lindéboom", nam. 7 uur, spreker de héér J. W. Hagen, Gods dienstonderwijzer. HILVERSUM Vereeniging tot Evangélisatie, Alb. Perk- straat, voorm. kwart voor elf Prof. Dr. J A. Cramer, van Utrecht. Ned. Protestantenbond, Gebouw „de Ver eeniging", O. Enghweg. voorm. 10.30: Ds. W. Mackenzié, van Utrecht. Doopsgezinde gemeente, voorm. 10.30: Ds. P. Oosterbaan. Bussum. Ned. Herv. Kerk, voorm. 10 uur en nam. 6 uur: Ds. B. J. van Heijningen. Ned. Protestantenbond, voorm. 10.30 uur: Ds. A. R. de Jong. Ver. tot Evangelisatie, Groote zaal Con cordia. voorm. half 11 uur: Ds. van Brug- gelen, Em. Pred. te Utrecht. Geref. Kerk, Iepenlaan, voorm. 10 uur Pi;of. Dr. G. Cli. Aalders en nam 5.30 uur: Ds. A. J. Mulder. Geref. Kerk, Parallelweg, voorm. 10 uur: D's. A. J. Mulder. Chr. Geref. Kerk, voorm. kwart voor 10: Ds. J. B. G. Croes. Nam, 5 uur dezelfde, Evang. Luth. Gemeente, voorm. half 11 uur: Ds. G. J. Duyvendak van Purmercnd. Doopsgezinde Gemeente, Wladimirlaan, geen dienst.. Naarden. Ned. Herv. Gemeente, voorm. 10 uur: Ds. F W. Drijver. Eangelisalie, voorm. kwart voor tien uur: Ds. J. P. van Bruggen, en 's avonds 6 uur: Bvs. W. A. Hoek, Pred. te Amster dam. BURGERLIJKE STAND LAREN. ONDERTROUWD: G. J. Abels en .TM. Ba nis. GETROUWD: G. M. Mensing van Cha- rante en E. S. M. Boer: J. A. N. Pat.ijn en Jkvr. E. W. M. de Brauw; A. W. van Ivwawegen en S. H. E. J. Westerling. OVERLEDEN: Willem de Jong. oud 84 jaar, echtgenoot van G. Gieskens. BLARICUM. GEBOREN: Lammert Rebel, z. v. Lam mert Rebel en van Jannetje Groothuis. GETROUWD: Cornelis Johannes Vos en Elisabeth Klaver. ONDERTROUWD: Gerardus Adrianus Papenburg en Margaretha Nijhof. EEMNES. GEBOREN: Gerrit Jan, z. v. Florus Rust en Dirkje van Haarlem; Gerardus Th 00- dorus, z. v. P. J. Vos en A. Calis. MARKTBERICHTEN HILVERSUM, 17 September 192-1. Boter f2.60—2.70 p. K.G.; 1600 eieren Hl—IC! 30 koeien; 50 biggen f 1014; 2 schram men f2040. Handel in vee redelijk. Oude kippen f 0.751.25 p. st.; jonge kippen f24 p. st.; tainme konijnen f 0.401.25 p. st.; duiven 20 ct. p. paar. Aanstaande Woensdag 24 Sept. maande- 1 ijkscbe paardenmarkt.

Eemnesser Courant | 1924 | | pagina 2