Een BELLETJE in ons blad heeft steeds SUCCES HET GOOI IN BEELD LAARDER COURANT DE BEL Een groep uit don optocht voor versie rdc wagens en sportkarren te Laren. De praalwagen van de tooncelvereeniging Ken der deelneemsters aan den optocht voor versierde fietsen Foto Faassen. „.Scorpio" in den optocht te Laren, foto Faassen. te Laren. foto Faassen, Het portret van den lieer A. C' K. Dreesmann. iïy gelegenheid van den "listen verjaardag van den vice-voorzitter A. C. K. Dreesmann, is door diens familie aan de St. Gerardus Majella Stichting te Bussiuii een prachtige zieken-auto ten geschenke gegeven l)e keurige wagen kan aan den achterkant geheel worden opengeslagen en plaats bieden aan 2 boven elkaar liggende zieken met ge leiders Nagenoeg geen schokken worden bij het vervoer gevoeld. De achterdeuren dragen de wapens van Bussum en N. Holland. foto Gooisch Fotobureau De heer Floris Aros die zijn mandaat als afgevaardigde van de stad Naarden in het bestuur van Stad en Lande van Gooiland ter beschikking heeft gesteld. Het kranige troepje jongelui, dat met een orgel op Koninginnedag te Laren gelden Vreemdelingen te Laren, gearmd met Larensche boerendochters en boerenjongens. inzamelde ten bate van de plaatselijke vereeuiging „Armenzorg" Een allercharmantst troepje in den Larenschen optocht, samengesteld op initiatief foto Faassen. van de plaatselijke Vereeuiging voor Vreemdelingenverkeer. (Foto Jac. Faassen) De Bussumsche Politiehonden Drcsseerclub heeft te Huizen op het terrein aan', de De eerste prijswinnaar van de versierde Haven eeu demonstratie gegeven. Hierboven een kiek van de deelnemers. fietsen, n.l. de jongeheer 11. te Jvolsté Foto GooTsch fotobureau. te Naarden foto Gooisch Fotobureau in een der vorige nummers hebben wij een foto gegeven van de militaire oefeningen met tractors op de Larensche Heide. Hierbij nog een opname van een tractor in actie. Men kan duidelijk zien dat de tractor-weg niet altijd even vlak behoeft te zijn.

Eemnesser Courant | 1924 | | pagina 4