Kunsthandel en Portret-Atelier ESPERANTO-AVOND Bioscoopvoorstellingen GESLOTEN ZIJN. JACOB v. FAA88EN Gevraagd in Laren Zaterdag 21 September 1924, CINEMA CONCORDIA zullen wegens vacantie van 20 tot 29 September L. VERMAAS Drinkt ARDJA SARIE THEE 37 ct. p. ons in de vorige vergadering besloten was dit niet te doen. Spr. is tegen publicatie van intieme zaken. Bovendien, spr. wilde dan dc voltedige jpers tegenwoordig zienj en niet, zooals spr. dit zoo hoffelijk uitdrukte, „van één kleur" De andere bladen waren er niet. alleen de Blaricummer Courant. Spr. was er sterk tegen. De heer Veldhuis was er ook tegen. „Ik meen", zeide spr., „dat deze bijeenkomst een intiem karakter draagt en dragen moet". D'e heer Kakebeen was het niet eens met deze opvattingen. Spr. wil allereerst even op merken. dat die uitlating „van een kleur" zeer ongemotiveerd was Vterder meent spr., dat dit een algemecne vergadering is. De Blaiicummers mogen weten wat hier gebeurt, het is een zaak die hun allen aangaat. Boven dien. er zijn op d'e vorige vergaderingen harde woorden gesproken. Spr. vond het al prettig, dat de heer Klarenbeek nu presideerde, waar door de vergadering wellicht een kalm karak ter zou dragen. De heter KlarenbeekU bedoelt toch niet, dat ik een soort van rem zal zijn? Dc lieer Kakebeen vindt het toch prettig dat de pers er is, omdat men zich allicht wat zal beheerschen. Er zijn spr. dc vorige maal heel 'erge dingen naar het hoofd gegooid. Men zal zich daarvoor nu wachten, als men weet dat de krant het zal vermelden. De heer Piepers is er ook tegen. Iemand van de pers heeft spr. g'evraagd „mag ik er ko men?" Toen heeft spr. gezegd „nee, dat mag niet". Nu is er toch iemand van een ander blad. Ook dié motet niet toegelaten worden. De heer Klarenbeek meent, dat bij een vroegere vergadering van het geheele comité ook de pers niet tegenwoordig was. De secre taris heeft de pers toen inlichtingen verstrekt. Daar dc vergadering een eigenaardig intiem karakter draagt, meent ook spr. er tegen t'e moeten zijn. Men kan allicht de kleine ge prikkeldheden tot de spits drijven. Wel ver trouwt spr. in den verslaggever, maar hij vindt het toch beter, dat in 'een kleine plaats als Blaricurn zulke conflicten tot liet minste worden gereduceerd, ook in geschrift. De heer Kakebeen merkt op, dat er vroeger op de vergadering wel geen officieele pers was, maar dat d'e leden zelf als pers fungeer den, o.a. de heer Veldhuis. Nu is er een Blaricummer Courant, die belang stelt in d'e zaken van de gemeente en die natuurlijk tegenwoordig wil zijn. De VoorzitterNatuurlijk, als ik verslag gever was. zou ik ook trachten om binnen te komen. De heer KakebeenEr is altijd een pers aanwezig geweest, ofschoon niet officieel. Spr. vindt, dat alle Blaricuininers mogen we ten wat ter gebeurt. Spr. wcnscht in elk geval stemming. Deze werd gehouden. Dc uitslag was. dat onze aanwezige ver slaggever moest verdwijnen. De heeren Kakebeen, Koeman, Vos en Enslin stemden voor. D'e heer Klarenbeek meende den redacteur van dc Blaricumsche Courant, den heer Beversluis, te moeten danken voor zijn aan wezigheid. Het spijt spr., dat dc verslaggever thans al moet heengaan. De heer Beversluis vindt het jammer, maar heeft anders al stof genoteg. Daarna werden de deuren voor ons toe geschoven. Wij zijn helaas dus verhinderd, onze lezers een neutraal verslag te geven en moeten ons tevreden stellen om hier 'en daar eenige in lichtingen in te winnen. Wij deelen dan in het kort het navolgende mede Het voorstel om de gelden van het onaf- hankelijkhcidsfeest te besteden voor het ge deeltelijk dekken van het nadeelig saldo van het ('eest 1923 werd met meerderheid \an stemmen aangenomen. Tegen waren de heet en Kakebeen, Koeman. Enslin, Kots en Roosen daal. Uit de discussie kwam ons het navolgende ter oorc De heer Enslin brengt naar voren, dat het in elk geval een punt van overwteging is om die f 130.(hetgeen nog resteerde in het nadeelig saldo 1923) op een andere manier bijeen tte brengen. Spr. gelooft, dat het best mogelijk is, die f 130— bijeen te krijgen. Men kan dan het saldo 1922, zijnde f 180. intact houden. De heer Kakebeen vindt dit een uitstekend idtec. De heer Klarenbeek vindt dit niet. De tijd is, volgens spr., er niet geschikt voor. Na eenige discussie over en weter werd, zooals we reeds meldden, het voorstel aan genomen. Resteerde dus nog f 50 a f 60.— pl.m. Deze wil men besteden voor volgende fees ten. De heer Koeman stelt voor, deze rest. wan neer men die toch voor volgende feesten wilde gebruiken, te besteden voor den aankoop van een schilderij. De heer Klarenbeek vraagt, of dit nitet een beetje beleedigend is. De heer Koeman vindt dit niet. Men kan ook een ets koopen. Mten praatte hier overheen. De heer RoosendaalIk zou de rest van deze dubbeltjes dan maar tegen dc straat smijten, dan hebben de keien ook nog wat. Dc heer Klarenbeek verzoekt den heer Roosendaal om ernstig te zijn, anders is het beter dat hij deze vergadering verlaat. De heer Kakebeen motiveert nogmaals, waarom hij tegen het opmaken van het batig saldo is. Spr. meent dat er met weinig piëteit omgesprongen is met de gelden, die de gemcentenaren destijds allen, en geen uit gezonderd, voor één bepaald doel hebben bij eengebracht. Men geeft het geld niet de be stemming. die men het had gegeven. Als het eene plan van herdenkingsmonument vervalt, dan is er nog wel een ander plan. Spr. vindt htet droevig, dat men er zoo over denkt en bedankt als voorzitter van de commissie De heer Klarenbeek drukt zijn spijt hier over uit. De heer Kakebeen is blij, dat hij nu weer wat wijzer is geworden ten dat deze zaak weer eens een klaren kijk heeft gegeven op som mige treurige toestanden hier. Spr. wil even in het midden brengen, dat men eens gejuicht heeft 0111 den burgemeester, toten deze hier kwam maar men juichte niet zoozeer om hem maar vooral om het feit dat Blaricurn onafhankelijk was geworden. De heer Klarenbeek weet dit best. Dc hcJer Kakebeen, hoorende dat men ook de rest van de gelden nog op wilde maken en dus niet aan het oorspronkelijk doel wilde laten beantwoorden, verlitet dc vergadering. Daarna kwam het voorstel in stemming om de gelden, die resteerden, dus circa f 60. voor volgende feesten te gebruiken (een voor ste! van den heter van Hoven), hetwelk met 8 tegen 7 stemmen werd aangenomen. Het spijt ons zeer, niet in de gelegenheid te zijn dc meeningen zoo neutraal ten volledig mogelijk te kunnen weergeven, maar de ver gadering heeft dit zelf gcwtnscht. P. v. d. Brul. Ter gelegenheid van de heropening van haar geheel herbouwd en uitgebreid modemagazijn op D'onderdag a.s. biedt de firma P. van den Brul des avonds aan de burgerij een concert aan doc-r de Ililver- sumsche Harmonie. De gevel zal clan met 1400 eleetrische lampen worden verlicht. Kanier van Koophandel voor Gooiland. In de laatst gehouden vergadering der Kamer werd een Ministeriëele mede- doeling ontvangen, dat Hilversum eerlang, waneer het openbaar slachthuis in wer king zal worden gesteld, als eerste kan toor, bedoeld bij art. 27.1 der Vleeschkeu- ringswet (invoer van bflïterüandfech vlecsch), zal worden aangewezen. Ingekomen is van het Hoofdbestuur der Posterijen en Telegrafie uc lijst van Te legramadressen in Nederland, verkrijgbaar ten bureele der Kamer. De toestand van den telefoondienst in Bussum zal verbeterd worden en ver wacht mag worden, dat binnen afzienba- ren tijd die dienst aan redelijke eöschen zal voldoen. Besloten werd tot het instellen van een Arbitrage bij de Kamer, zoodat de Kamer bereid is op daartoe baar gedaan verzoek, arbiters te benoemen, ter beslissing van geschillen, voortvloeiende uit handelstrans acties, hieronder begrepen de vordering tot betaling van den koopprijs. Het des betreffend reglement ligt ten bureele der Kamer ter inzage. Naar het Middenstandscongres op 24 en 25 September as. wordt namens de Kamer afgevaardigd de lieer B. Valk. Bij den Minister van "Waterstaat zal worden aangedrongen op een verruiming van liet postkantoor te Bussum. Terug in de Heimat. Na een i anderhalf jaar op rijkskos ten elders hebben gelogeerd, zijn deze week weder een paar befaamde typen naar onze Heimat wedergekeerd; roods dadelijk doen zij op de bekende wijze van zich spreken, de offeranden aan Baclius, waarvan men zich in het rijkslogies nu eenmaal moet onthouden, werden met be kwamen spoed hervat. Eén hunner kroeg het- al spoedig met schoonpapa zoodanig aan den stok, dat de laatste op straat ge smeten werd, de ander geraakte in minder prettige verhouding tot een paar stevige boeren, aan wier vuisten hij 't maar gera den achtte voorshands te ontgaan. Daarop werd een rijwiel van één onzer ingezetenen, als ontvreemd opgegeven, heel eigenaardig vlak achter dc woning van één der kwanten, S. gehecten, aangetrof fen, waarin do politie aanleiding vond dezen voorloopig in één der eellen op te bergen. Gemengd Nieuws Een kever als malariabestrijder. Aan de goudkust van Afrika komt een keversoort voor, die zich bij voorkeur voedt met de larven van de muskiet, wel ke de overbrenger is van malaria. Deze kever, een tijger-kever, met den wetcn- schappelijken naam van Cicindela Oetogut- ta aangeduid, houdt zich op aan de kan ten van de plassen, waarop de muskieten- larven drijven, en vischt deze uit het wa ter. Op deze wijze draagt de kever zeer veel bij tot de vermindering van het aan tal muskieten, overal waar hij aan werk is. Een van de grootste problemen der medici van den tegenwoordigen tijd in de tropen is, hoe deze larven te ver nietigen en daarmede de ziekte-brengende muggen uit te roeien. Dientengevolge is het zeer waarschijnlijk, dat men zal trach ten de tijger-kevers in grooten getale aan te kweeken. Ook in andore tropische landen bezigt men een soortgelijke methode bij dc be strijding van de malaria. Deze bestaat in bet plaatsen van hecle scholen kleine vischjes, welke „millions" genoemd wor den in de plassen, waar de muskieten broe den. De „millions" voeden zich namle u met de larven der muskieten. De wetenschap zoo zegt de „Daily Chronicle" begint een groot belang te stellen in deze „evenwiclits-methode van de natuur", want het is waarschijnlijk,dat wij, door een uitgebreide toepassing daar van., zoowel onze gezondheid als onze oogsten ten zeerste zullen bevorderen. •Zoo worden bijvoorbeeld in sommige landen de verwoestingen van de groene vlieg in toom gehouden door een kever soort, welke „lady-bird" wordt genoemd. I11 jaren waarin dc „lady-birds" weinig in aantal zijn, zooals bijv. dit jaar tot Juli het geval was, is de groene vlieg een ware plaag. BOEK EN TIJDSCHRIFT Een prachtuitgave. Du bekende Maastrichtscbe uitgever Charles Nijpels zond ons dezer dagen één zijner prachtuitgaven, ditmaal twee boe ken „les sonnets pour Helene" van den Franslien dichter lionsard en diens Elegie d Janet peintre du Roy. Reeds het vorige jaar maakte deze maitre imprimeur reeds naam door zijn zeer fijn en artistiek verzorgde uitgave van Vondels Adam in Ballingschap, Luci fer, la Prophetic do Joel en zijn gedicht De Zeven Broeders, door Mathias Kemp, verlucht door houtsneden van Jonas. Thans hebben de Parijsche uitgevers firma „La Connaissance" en de Maas- trichtsche uitgever Nijpels samen deze uitgave van Kousard verzorgd, ter gele genheid van diens 400sten geboortedag. De rood genummerde sonnetten met de lichtblauwe aamangsletters in de Erasmus Mediaeval komen zeer fijn uit op het geel-witte oud Ilollandsch papier. Het sier lijk vignet van Nijpels en la Connaissance, beiden zijn op voor- en achterzijde krach tig contrasteerend aangebracht. Behalve het feit, dat hier een boek is uitgegeven dat aan alle eischen van boekdrukkunst voldoet, is het ook zeker een heugelijke gebeurtenis, dat de wonderlijk-schoone son netten van den oudenRousard weer eens opnieuw onder den aandacht van het Hol- landsche en buitenlandsche publiek komen. Nieuwe geluiden. Wij ontvingen van de uitgeversfirma van Loghum Visser en Slaterus te Arn hem een bloemlezing van de Ilollandsehei dichters na den oorlog, getiteld „Nieuwe Geluiden". De bekende Stemredactcur, Dirk Coster, die de vorsen met de uiterste zorg heeft verzameld, geeft hierbij een zeer interessante inleiding, een inzicht en overzicht van wat in dc litteratuur de laatste decennia domineert. Wjj komen op dit werk nader terug. De Wereldpost van 18 September bevat: Een lieve dahlia, titelplaat. Waar verhaal uit den crisistijd. Het 50-jarig bestaan der Amsterdamsche brandweer, plaat. De Ilondentcntoonstelling te Haarlem, 10 opnamen. Allerlei nieuws, 6 kieken. Het verloren evangelie, met 5 kiekjes. Dwars door de Dobroedsja, met 1 opname. Een chic avondtoilcv, plaat. Koninklijk bezoek aan den Ach terhoek, 8 foto's. Langs de Engelsche zuidkust, plaat. Oesters en champagne. Dc ontrouwe echtgenoot, 5 kiekjes. Juffrouw Charlotte. Het Brandweer jubileum, 1 opnamen. Vervulde plich- len, roman. Voor do vrouw. Schaak- rubriek. ONZE NATUURRUBRIEK Heel tevreden: erg teleurgesteld. De broedperiode is alweer voorbij. We maken balans. We gaan onze resultaten na, tellen onze hennetjes, houden rekening mot onze haantjes. Onder de liefhebbers zijn van die geluksvogels, die een minimum kraaiertjes hebben, dat zijn boffers. Ande ren zoeken met een lantarentje naar de hennetjes. Bij de moesten is het echter zoowat om liet halfje. De voorgroeiers on der de hanen houden we aan en nemen daaruit zoo uoodig den beste als aanslaan de sultan in de harem. Een paar dagen geleden was ik bij iemand, die den sukke- ligstc, den kleinste, een achterlijk diertje had uitverkoren, omdat de man zich door de cene of andere eerbare baker had laten wijsmaken, dat later zulk een dier in de nakomelingschap altijd hennetjes ei» geen haantjes gaf! Ik hoop dat hij van idee is veranderd en dat geprotegeerde exemplaar in den pot zal stoppen. (Jit zoo'11 achterblijver komen niets dan pie pers! Met grootc voldoening zien velen onzer op hun nabroed neer. Fraaie hennen, die nu in September bijna afgeruid zijn en al beginnen te kleuren in hun gezicht, wier kammen al gaan zwellen; dieren, die nu en dan reeds een bezoek brengen aan het legnest en dat wat onderste boven halen. Een goed tecken! Hanen vol sprankelen den levensmoed in de kleinere en vol lura- meligkcid in de zwaardere rassen. De eer sten met al de onderseheidingsteekenen van hun geslacht, de laatsten lang zoo ver nog niet, omclat die meer kracht aan hun zwaarder lichaam moeten besteden en wier veerentooi dus nog in ontwikkeling is. De eersten, die bij de menschen van het kraaiverbod de toornaders op het voor hoofd bijna doen harsten, daar tegenover de grooto lummels, die zwijgen als een doofpot en nog niet tot de kennis des on derscheids gekomen zijn en alleen nog maar rekening houden met hun maag. Maar dc medaille heeft nog een ande ren kant ook. Niet altijd beantwoorden de uitkomsten aan de verwachtingen. Menig een zag van zijn fokkerij weinig goeds opgroeien als gevolg van niet voldoende verzorging, van overbevolking, van zwak te in den fokstam, enz. Weer anderen had den zich dure, heel dure broedeieren go- kocht, waarop zij al hun hoop gevestigd hadden, maar de uitkomsten waren go- ring en weer anderen kregen heel andere kleuren en modellen die niet aan de stan- daardeischen beantwoordden. Hier was het das geen eigen onhandigheid, geen gebrek aan de noodige ervaring, maar een gevolg van de slordige, soms van de minder eerlijke praktijken van de leveran ciers «lor broedeieren. Maar hoe gaat het dan ook! Een pluimveeman zoekt in De cember of Januari uit zijn koppel een paar bekransde exemplaar weer in den toom. mooie dieren of een enkelen haan, zendt en wordt, dank zij de geringe concurren- die in op een of meer tentoonstellingen tic met een prijs bekroond. Na afloop van het exposeeren komt het gelauwerde en De eigenaar kondigt na eenige weken aan, dat hij tegen zooveel en zooveel per stuk, broedeieren heeft af t? geven van zijn be kroonde, ja hoogbekroonde en zelfs hoogst- bekroonde dieren. De eieren zijn natuur lijk van den hooien toom, waaronder zelfs zeer onvoldoende dieren kunnen loopen; alleen de haan of misschien een paar hen nen waren bekroond. Het is dan te begrij pen, dat dc kuikens niet beantwoorden aan de eischen, zoowel van raszuiverheid als van stamina. Er komt nog iets bij. De bewuste, bekroonde dieren, aangenomen, dat ze werkelijk overal hun eersten of ©ereprijs waardig zijn, blijken nog niet altijd geschikt als fokdier. Soms zijn ze door inteelt verkregen, ja er zijn geval len, dat het toevalsproducten waren. Juist als de fok-krachten zich het meeste ont wikkelen werden deze tentoonstellings- dieren van de eene stad naar de andere gezeuld en raakten wel geheel buiten con ditie, zoodat ze heel wat tijd noodig had den om weer op hun verhaal te komen. Zoo ziet men, dat het altijd nog geen wijze politiek is broedeieren van dergelijke be kroonde dieren te koopen. Daarmee is nog niet bedoeld, dat liet betrekken van broodeieren buiten de stad altijd teleurstelling zou geven. Zoowel ©endagskuikens als broedeieren worden door goedbekendstaandc hoenderparken met succes geleverd en als ze dan goed werden behandeld bij den opfok en bij het bebroeden, dan zal van beide kanten te vredenheid volgen. Meestal is het voordec- liger van een eigen foktoom eieren te ge bruiken. Zelfs van één hen kan men fokken. Men verkrijgt dan kuikens, die doorgaans één zijn van vorm en van kleur. Voor menigeen heeft dat fokken met één hen geleid tot uitbreiding van zijn kennis en ervaring op het gebied van de erfelijk heid. Zoo. wisselen dan in de liefhebberij voor spoed en tegenslag elkander af. Maar ieder tracht steeds vooruit te gaan in het ras, dat. hij zich heeft uitgekozen. Tn het bijzonder geldt voor den stads- liefhebber, voor wien wij het bovenstaande schreven, als allereerste regel. Gebruik nooit anders dan volkomen gezonde exem plaren in uw foktoom. Begin ook niet met dieren, die de eene of andere ziekte zooge naamd goed doorgemaakt hebben. Maak ook uw foktoom niet te groot, integen deel werk voor u zelf met een zeer beperk ten toom, dio uit weinige, maar prima die ren bestaat. De grootste fout, de steen des aanstoots, de oorzaak van de meeste teleurstellingen is overbevolking. BURGERLIJKE STAMP NAARDEN. GEBOREN: Johannes, 7. v. D. van dei- Wal en E. T. Geel. ONDERTROUWD G J. Wiesnekker en Th. E. Teering. GETROUWD: G. C. van Hannelen en J. M. W. de Bruijn. OVERLEDENJohannes Philippus de Groot, oud 69 jaren, weduwn. van E H. de Bruijn. HUIZEN. GEBOREN: Dirk, z. v Jan de Lange en Geertje Das; Jacobus Hcndricus Willem, z. v. Pieter Coenraad Bakker en Alijda Lijdia Geelkerken Jan. z. v. Jakob Bakker en Griet je Hcinen ONDERTROUWD: Marie Willem Treur niet en Margaretha Cornelia Hendrika \an Ei jk. GETROUWD: Jokob Mulder, 29 j. en Mar- retje Bakker, 26 j. OVERLEDEN: Jannetje Muldter, echtgen. van Marten Schaap, 75 jarenEvert, z. v. Hendrik Spilt en Elandia Ides, 14 jaren. BUSSUM. GEBOREN: Hendrik Pieter, z. v. A. v. d. Burch en W. Hendriks; Elisabeth Ro salie, d. v. N. O. Koelink en E. R. v. Poe- cke; Alida Elisabeth, d. v. G. A. Schmidt en M Elsendoorn; Catharina Johanna, d. J. Tromp en J. G. Damen; Aldert Jilkc, z. v. A. Meyer en N. J M Visser; Geertje Annie Elisabeth, d. v. J. W. van Driest en E. W. Jansen; Leendert, z. v. C. G. Hasselaar en E. Schaapherder. ONDERTROUWD: A. Koteris met C. A. M. v. Harmeien; J, Th. Giesen met P. E. Salm GEHUWD: G. Rigler met J. J. Drcu- mer; G. W. M ten Bokum met G. J. Hen- sen; W. Sloothaak met W. Balder. MARKTBERICHTEN UITHOORN. 18 Sept. Op de kaasmarkt waren aangevoerd 105 partijen. Prijs Goud- sche kaas le srt. f 7275, J2de srt. f 6771, zwaardere f 7680, rijksmerk f 7078. Handel matig. GOUDA, 18 Sept. Kaas. Aanvoer 184 partijen. Prima qual. f 7174, mindere qual. f 6670, rijksmerk f 7275, dito mindere f 6871 Handel flauw. UTRECHT, 19 Sept. Kaas. Aangevoerd 191 wagens, 58.480 kg. Prijzen 1ste kwal. I 6769, 2de kwal. f 6466, rijklsmerk f 6573. Handel traag. BREUKELEN, 19 Sept. Kaas. Aange voerd 172 wagens met 6650 stuks, gewicht 4646.550 kg. I'iijs le siort f 7275, 2e soort f 67-71, gestempelde f 7078 per 50 kg. ALKMAAR, 19 Sept. Aanvoer 187 sta pels, wegende 165.000 kg. Fabriekskaas, kleine met rijksmerk f 62.50, zonder f 59; commissie mot rijksmerk f 66; boerenkaas kleine met rijksmerk f 63, zonder f 60; commissie mot rijksmerk f 67. Handel stug. Advertentiën voor hel plaatsen van een Zomerhuisje 100 M-. grond, tegen fl. 3y2 fl. 4,de Meter. B ieven letter H. bur. Laarder Crt „De Bel", Stationsweg 4il d, Laren. KUNSTZAAL BROK Van Lenneplaan, Hilversum Aanvang 8 uur precies - Entree f 0.50 PROGRAMMA 1. Esperanto-Zang en Muziek. 2. Propaganda-Rede van Prof. Dr. J. VAN REES. 3. Openbare les door den Heer DREVES UITTERDIJK. PAUZE 4. Esperanto-Zang en Muziek. 5. Esperanto-Voordrachten door den Heer J. J. B. DUFRENNE, Voorzitter der Eerste Amster damsche Esperantisten-Veree- nigmg. 6. Lezing met Lichtbeelden over het Esperanto-Congres te Neu renberg, door den Heer J. L. MAST Annex HOTEL HAMOORFF NIEUWE WEG LAREN lederen Vrijdag, Zaterdag en Zondag Entree Vrijdags fl. 1.00 Zaterdags en Zondags fl. 0.75 Kinderen beneden 15 jaar hebben tot de avondvooisiellingen geen toegang ZIE RECLAMEBILJETTEN van NIEUWE WEG - LAREN FRUIT- EN DELICATESSENHANDEL Brink b/d Eemnesserweg, LAREN, Tel. 230. Stationsplein 14, HILVERSUM. Nieuwe Fleurvijgen30 cent per pond Prima Speculaas 50 cl. p. pond, per blik van 3 pond f 140 SporlbefChuit45 cent per blik Heerlijkee gerookle Paling fl 50- 1 80 per pond Mooie S'okvisch80100 c'. per pond Wordt ook geweekl en op rollen geleverd zonder prijsverh. Prachtige blanke Zoutevisch 4060 cl. per pond Rolmops 12 d. Gem. Haring 10 ct. Groole Augurken 10 cl. Gepelde Garnalen20 cl. per ons VAN HOUTEN'S CACAO f 1.25 p. Kilo

Eemnesser Courant | 1924 | | pagina 3