Win uw abonnementsgeld terug: DONDERDAG 20 DECEMBER 1973 LEUSDER KRANT 7 Jaaroverzicht met prijsvraag! LEUSDEN - In dit extra dubbeldikke nummer van de Leusder Krant bieden wij onze trouwe lezers de kans om hun abonnementsgeld voor 1974 te ver dienen. Zoals elk jaar brengen wij ook nu weer een uitgebreid jaaroverzicht in foto's van de gebeurtenissen in de gemeente Leusden. Zij, die onze krant elke week zorgvuldig hebben doorgenomen, zitten goed, want tien foto's zul len geen onderschrift hebben. Het is de bedoeling, dat u die onderschriften maakt. In dit onderschrift moet worden vermeld a. de plaats waar de foto is genomen; b. de gebeurtenis waar op de foto betrekking heeft; Zij, die daarin feilloos slagen .naken kans op een gratis jaarabonnement voor 1974. Wij stellen TIEN jaarabonnementen a f 18,00 beschikbaar voor goede op lossers. Bij meerdere goede oplossingen beslist het lot. Voor hen, die in de donkere dagen voor en na Kerstmis wat creatiever aan het werk willen, stellen wij een boeken-, een platen- of een geschenken bon beschikbaar ter waarde van f25,00 voor de meest originele onderschriften. Oplossingen dient u vóór 14 januari a.s. te zenden aan de redaktie van de Leusder Krant, Postbus 11 Leusden/Centrum onder vermelding van Jaar overzicht". Wilt u een postzegel uitsparen, dan gooit u uw oplossing in de brievenbus van ons kantoor, Finnmark 3, Leusden/Centrum. Over deze prijsvraag kan niet worden gecorrespondeerd. Losse exemplaren van de Leusder Krant die verschenen in de maanden januari tot en met novem ber 1973 zijn niet meer verkrijgbaar. De redaktie wenst u veel succes toe met deze prijsvraag. Wellicht wordt hierdoor nog een briljante onderschriften-schrijver ontdekt, die zich ver dienstelijk kan maken voor onze krant. Redaktie. Ds Kooman en zijn echtgenote kwamen eind. januari naar Leusden. Zij werden hartelijk ontvangen Op de foto: een I welkom door burgemeester mr A H J van der Post. In januari organiseerde de biljart- dit uitstekend. Wethouder Van Zand- vereniging Leusden jeugdkampioen- brink reikte de prijzen uit. schappen. De jonge vereniging deed VAN BOVEN NAAR BENEDEN: Begin januari werd de bouw van de woningen in Alandsbeek/West stop gezet. omdat zonder toestemming van G.S. was begonnen Inmiddels is een groot deel van deze woningen bewoond Het jongerencentrum De Til heeft dit jaar heel wat disco-dancings binnen haar muren gehad Maar ook werd het vijfjarig bestaan van De Til gevierd Hier een beeld van die viering, eind januari Het groepsbureau van de rijkspolitie in Leusden/Zuid onderging een interne verbouwing Begin februari werd het officieel in gebruik gesteld. Ook in woners van Leusden waren welkom om deze metamorfose met eigen ogen te bekijken

Leusder Krant | 1973 | | pagina 27