Gemengd Niews. Officieele Publicaties BUITENLAND. Plaatselijke berichten. er zoo genadig te doen afkomen. Eigen lijk is die boete volstrekt geen strafaan zijn advocaat zal de heer Verstege heel wat meer betalen dan tweehonderd gulden, en het feit van de veroordeeling op zich zelve deert hem weinig, waar hij de publieke meening bijna onveroor- deeld voor zich heeft. De terechtstelling deed wel een genadige uitspraak ver wachten, want de beklaagde werd met vrij wat meer onderscheiding behandeld dan de getuige, zijn aanklager. Voor dezen was de behandeling der zaak een pijnlijke operatie, vooral omdat hem de gelegenheid ontbrak zich daar te ver dedigen tegen allerlei verwyten, die hij hooren moest. Deze omstandigheid heeft, naar ik vernam, den heer de Rochemont er toe geleid binnen enkele dagen eene brochure in het licht te geven, om zijne zaak te bepleiten. De zaak is derhalve nog niet van de baan, zeker niet als het waar is wat men vertelt, dat de heer de Rochemont een civiele actie tegen zijn tegenstander zal instellen. Dan krijgen wij de geheele geschiedenis nog eens opnieuw." Na het gebruik van krentenbrood deden zich in de Melm onder Renswoude in een gezin verschijnselen van vergifti ging voor, allen, die van liet brood ge bruikt hadden, werden ernstig onge- iteld gelukkig werd dadelijk geneeskun dige hulp ingeroepen en zijn de gebrui kers in het leven gebleven. Hetnogvooi» handen brood werd onderzocht. Bij gelegenheid var, het bezoek van den Duitschen Keizer aan koningin Vic toria, zal een groote revue over de vloot worden gehouden te Spilhead, den 16en Juli. Zij zal alles overtreffen, wat ooit op dit gebied is te zien geweest. Men verzekert, dat verscheidene leden van de Press Club te Londen geprotes teerd hebben legen de uilnoodiging aan Boulanger gedaan, om Zaterdag a. s. het jaarlijksch feestmaal bij te wonen. Zij hebben kennis gegeven, dat zij in dat geval ten teeken van afkeuring niet aan het maal zullen deelnemen. Het huis, dat Boulanger gehuurd heeft, is n". 91 Portland Place en werd vroeger bewoond door Lord Elphinstone. Hij zal het Dinsdag of Woensdag betrekken. De Jndependance merkt hierbij op, hoe de Boulangisten geschiedenis schrijven. De vorige week, zelfs toen het vertrek van den generaal reeds was vastgesteld, heette het nog! Welneen, de generaal was vol strekt niet verplicht België te verlaten; hij ging slechts voor een paar dagen naar Engeland, een paar vrienden de hand drukkenenz. En nu heeft hij zich al geïnstalleerd. DeSamoa-coDferentie hield gisterenmid dag te 2% uur hare eerste zitting in de congreszaal van het paleis van den Rijks kanselier. De bijeenkomst duurde tol kwart voor 4 uur. Op voorstel van de Duitsche vertegenwoordigers is besloten, aangaande het verhandelde stipte geheim houding in acht te nemen. Men verwacht in een dag of tien den terugkeer in Servië van den metiopoli- taan Michael, wiens herstel op den pa triarchalen zetel in beginsel is toegestaan. Als dit geschied is zal ook de koningin terugkeeren; zij heeft dit zoo geregeld, omdat zij niet in de kathedraal wil ont vangen worden, door den metropolitaari Theodosius, die de echtscheiding uitge sproken heeft en wiens ring zij vol gens het gebruik, moet kussen. Men ge looft niet, dat koning Milan, niettegen staande de plannen die hij koestert, den daturn van zijn komst in Belgrado zal vervroegen. In spijt van het afschuwelijke weer, wordt New-York overstroomd met vreem delingen, die uit alle oorden der wereld komen, om den honderdjarigen gedenk dag van de verkiezing van genet aal Washington tot president der Vereenigde Staten te vieren. Alle hotels, gemeube- leerde kamers zelfs publieke gebou wen en schouwburgen zijn tot logemen- aan dat eindelijk gevoerd werd over dok toren en hunne wijze van behandeling. «Ge zijt dus vast overtuigd, dat dokter Braun te W.... een bekwaam arts is?" vroeg de vreemdeling aan den dokter, terwijl hij opnieuw zijn blik op dezen liet rusten. »Ik houd hem er voor!" antwoordde Marcuet. «Anders zou ook de hertog hem niet de betrekking van baddokter te W hebben gegeven I" «Ik houd hem er niet voor!" sprak de vreemdeling. «Hebt gij dan grond voor uwe mee ning?" «Welzeker! Ben ik dan niet ongeveer vier weken bij hem geweest, om leniging van mijn smart te verkrijgen, zonder dat het hem iets hoegenaamd gelukt is mij te herstellen." «Zijt gij ziek?" vroeg de dokter. De vreemdeling knikte toestemmend, plaatste zich naast den dokter en zeide; «Ik bert zeer ziek mogelijk wel ongeneeslijk ziek 1" «Ongeneeslijk?' herhaalde de dokter onwillekeurig. (Wordt vervolgd.) ten ingerichten toch zijn er nog rei zigers zonder dak. Langs de straten zijn groote estrades opgericht; de huizen zijn versierd ovetal prijken prachtige eerepoorten. Gisteren morgen kwam de president Harrison met een extra-trein te Elisabeth, op New- Jersey, aan. Daar ontbeet hij bij den gouverneur Green en, evenals Was hington het vóór honderd jaar deed, scheepte hij zich in en bereikte New- York, geëscorteerd door een vloot van ootlogsschepen, stoombooten, koopvaardij schepen en pleizierjachten, alles onder bevel van admiraal Porter. De president slapte aan wal aan Wallstreet op den oostelijken oever; hij werd daar ontvan gen door den gouverneur Hill en majoor Grant. Een korps vrijwilligers en vete ranen geleidde hem naar het raadhui", waar hij openbare receptie hield. Er was bepaald, dat op die receptie geen hand drukken zouden gewisseld worden een bepaling, waarvan iedereen het nut zal inzien. De feesten zullen drie dagen duren. Zondag 5 Mei zal bij de Vrije. Gei Gem. op de gewone uren gepredikt wor den door Ds. Versteeg van den Helder. Zondag e. k., 5 Mei, zal de gods dienstoefening in de Remonstrantsehe kerk alhier geleid worden door den heer Jo. de Vries, predikant te Haarlem. Door de Kiesvereeniging «Geloof en Liefde" zijn de navolgende candidaten gesteld voor het Kiescollege der Hervormde gemeente alhier; te weten: de Heeren Jhr. Mr. T. A. J. van Asclt van Wijck, C. Bauer, J. J. Berends, E. S. Bijlelaar, J. van Haselen, W. Kraaikamp Wz„ Jhr. Mr. A M, C. Sandberg, J. Zandijk Jr R. Cruyff, J. J. Kleber, C. Maas, Dr. A. van Ysendijk, (Conrector), J. Zandijk Sr. De heer H. J. Cruyff, mede-aftredend lid, verzocht wegens hoogen leeftijd niet meer in aanmerking te komen. Op het gefor meerd gros van Candidaten kwamen ver der nog voor: de heeren J. G, Kleber, J H. Kleber, Jacs Knoppers, G. van Nieuwen- huizen, Dr. H. J. Reynders, J. J. Spruit, C. Vlaanderen, en G. Wolbers. Het eere-voorzitterschap werd opge dragen aan den heer H. Versloot, terwijl de heeren J. C. van Eybergen en N. van Veen zijn benoemd tot leden van het be stuur. Gisteren, Dinsdagavond vergader den in het St. Agatha klooster de leden der kiesvereeniging tRecht voor Allen," na eenige huishoudelijke zaken te hebben afgedaan als het kiezen van bestuurs leden werd door den Voorzitter den heer Kamerbeek in het midden gebracht, dat hij wegens gevorderden leeftijd wenschte niet meer daaivoor in aanmerking te komen; de heer Laurens Luycx, mede ter vergadering tegenwoordig legde zijn mandaat als vice-voorzitter neder. Ir: plaats van beide genoemde heeren werden lot bestuurs-leden gekozen de Heeren D. P. Hamers en C. T. van Beek. Daarna was aan de orde de verkiezing van candidaten voor leden der prov. Staten, de aftredende leden HH. M. van Beek Calkoen, Mr. Richelle, D. H. Hamers werden bij acclamatie tot candidaten ge steld. De Kiesvereeniging «De Grondwet" heeft voor de verkiezing van drie leden voor de Prov. Staten van Utrecht voor het hoofdkiesdistrict Amersfoort, met bijna algemeene stemmen tot candidaten gekozen de heeren Mr. H. J. H. baron van Boetzelaer van Oosterhout, burge meester van Leusden en Stouten burg, wien gevraagd zal worden, zijnde thans buitenlands, of hij de candidatuur aan neemt; Jhr. Mr. B. Ph. de Beaufort, burgemeester van Baarn en Eemnes en Mr. C. J. W. Loten van Doelen Grothe, burgemeester van Soest, die de candida tuur uannamen. Bij de j 1. Zaterdag alhier gehou den herstemming ter verkiezing van een Hoofdingeland voor het Heemraadschap de rivier de Eem, Beken, enz. werden 436 stemmen uitgebracht en is gekozen de heer A. M. Tromp «van Holst met 231 stemmen. De heer G. van den Hengel Mzn. verkreeg 205 stemmen. Wij vestigen den aandacht onzer lezers op achterstaande advertentie waar in eene oproeping gedaan wordt om al hier een Roei en Zeilvereeniging op te richten. Wij vertrouwen dat de verga dering, uitgeschreven op 15 Mei, door vele belangstellende stadgenooten zal worden bezocht. Later zal tijd en plaats worden medegedeeld. Vrijdag is de volgende order aan het corps dd. Ainersf. Schutterij bekend gemaakt: De Majoor Commandant, en de le Luit. Adjudant der dd. Schutterij brengen bij dezen ter kennis van het Corps, dat de Administrateur van het mil. hospitaal J. Busquet, Adjudant-Onderoffi. Instructeur bij de dd. Schutterij, H. van Gelder, Adjudant Onderotli. Titulair, H. Kroes, Sergeant-majoor 2e Comp., en Ant. Mol, Sergeant le Comp. eervol zullen worden vermeld voor hunne belanglooze zorgen en moeiten, door hen besteed aan de opleiding van militieplichtigen van 1889. Zij hebben zich beijverd die personen zoo goed mogelijk te onderrichten, met dat gevolg dat de 7 militieplichtigen zul len kunnen deelen in de voorrechten, bepaald bij art. 2 en 5 van de aanschrij ving van het Ministerie van Oorlog dd. 6 Febr. 1889. Moge die lust en ijver blijven bestaan orn op het ingeslagen voetspoor te blijven doorgaan. De Majoor-Commandant, (get.) A. M. Tromp van Hoi.st Met den bouw van het kinderzie kenhuis, voor rekening van mr. H. J. II. baron van Boetzelaer van Oosterhont al hier, is men druk bezig. Van een gedeelte er van verrijst den bouw reeds boven den grond en op het terrein worden voortdurend materialen aangebracht, wat met de andere werkzaamheden op den anders zoo stillen Arnhemschen straat weg, een buitengewone levendigheid te weegbrengt. Voor het ziekenhuis, dat een prachtvol gebouw belooft te worden, en waarvan wij ons voorstellen later eene uitvoerige beschrijving te geven, ook wat het innerlijke betreft, heeft de onooge- lijke verzameling huisjes, «de dwarsfluit" genaamd, nagenoeg reeds geheel plaats gemaakt; een drietal staan er nog, die met nog andere, dezer dagen door den heer v. Boetzelaer aangekocht, weldra ook tot de geschiedenis zullen behooren. De werkzaamheden op het kazerneter rein aan den Leusderweg zijn thans af- geloopen. Het majestueuse hek, dat het omgeeft, is, om den anderen pilaster, versierd met de wapenschilden van Ne derland en Amersfoort. Aan de verdieping en verbreeding van de westelijke buiten singelgracht, welk werk zijne voltooiing nadert, is men nog druk bezig. Nog een vak, van de meisjesschool tot aan den Kleinen Haag, en de verdieping en vei- broeding zijn volbracht; waarna nog de vernieuwing van de schotbalksluis aan den Kleinen Koppel moet geschieden om het werk te beëindigen. En nu dit wa tervak weldra voltooid zal zijn, is er reeds een ander in 't verschiet nl. de ver nieuwing van de sluisdeuren op het Spui en aan den Turftonbrug, waarvan de aanbesteding voor het gemeentebestuur op den 6. Mei a. s. geschiedt. In het bouwvak gaat hier momenteel weinig om, althans weinig van aanbelang. De in de naaste toekomst in uitzicht ge stelde bouw van een deel der infanterie- kazernen is dus voor velen alhier eene aangename omstandigheid die de vele alhier wonende werklieden, naar zij hopen na afloop van de voormelde waterwerken, gedurende geruimen tijd werk zal ver schaffen. Men make zich buiten deze ge meente dus geene illusie hier, waar werkkrachten in overvloed zijn. werk te zullen vinden. Utr. Ct. Maandagavond vernam de politie dat in den Grooten Haag alhier, een tiental personen ziek lagen, lijdende aan krampen, enz. Bij onderzoek bleek, dat die peisonen allen gegeten hadden van worst, die zij tegen den prijs van 4 centen 't hectogram bij zekere weduwe van 't W. in de Koesteeg Zaterdagavond hadden gekocht. Onmiddelijk werd één der stads- geneesheeren gerequireerd, die nog den zelfden avond de zieken bezocht, en de medicamenten voorschreef. Het is der politie gebleken dal de worst, die waar schijnlijk vergiftige, althans voor de ge zondheid schadelijke bestanddeelen be vatte, Vrijdag door eene vrouw van E uit Scherpenzeel is ingevoerd, en het niet verkochte overschot Maandagmorgen naar Scherpenzeel is teruggestuurd. Een streng onderzoek wordt voortgezet, waar toe zich gisteren de inspecteur van politie vergezeld vari den brigade-kommandant der rijksveldwacht naar Schei penzeel hebben begeven, ten einde de noodige opsporingen, ten dienste der justitie, te verrichten. Zoowel zij die de worst in voerde, als de verkoopster, worden aan geklaagd wegens misdrijf waardoor de algemeene veiligheid van personen is in gevaar gebracht. Naar wij vernemen zijn sommige ver bruikers herstellende, doch moeten er ook nog zijn, waar omtrent men niet gerust is. Gisterenmiddag werd door den gemeentekeurmeester L. Kames eene partij schol, aangevoerd door een Enk- huizer visscher, voor de consumptie af gekeurd en aan den directeur der gemeente reiniging gezonden ten einde ze verder onschadelijk te maken. Bij koninkl. besluit is benoemd tot le luit. kwartierm. de heer D. A. L. van Andel thans 2e luit. kwartierm. bij de Ilde Afd le Reg. Veld-Artillerie, alhier in garnizoen. De bevolking dezer provincie bedroeg op 1 Januari 1889: 108.332 mannen, 110.306 vrouwen, totaal 218.638. De gemeenteraad hield Maandag na middag eene korte zitting. Daarin werd op voorstel van B. en W. besloten tot verkoop van het voormalige schoolge bouw aan het Havik aan de commissie van de muziekschool der afdeeling van «Toonkunst". De koopprijs is bepaald op f3400, zijnde de publiek-verkoopwaarde, getaxeerd door twee deskundigen, waar van een aangewezen door de commissie. Een voordracht tot wijziging van de begrooting van de dienstdoende schutterij, werd aangenomen. De strekking van die voordracht was, eene toelage te verleenen van f200 aan de schuttersraad, om daar uit de kosten te kunnen vinden van ver voer per centraalspoor der manschappen naar en van het schietoefeningsterrein op de Vlasakkers. De toelage is berekend naar een vervoer, driemaal per week, telkens dertig man. Ieder man zal dan van Mei tot September omstreeks 10 oefeningen in het naar de schijfschieten hebben. Eene voordracht lot af- en overschrij ving op de begrooting der dd. schutterij van 1888 van f52.10, werd aangenomen, evenals twee voordrachten om op de gemeentebegrooting van dat jaar afschrij vingen te doen gezamenlijk bedragende f2249.655 en 3516.71». Aan mej. M. J. Roux is op haar ver zoek, eervol ontslag verleend als onder wijzeres aan de meisjesschool, wegens hare benoeming tot eerste onderwijzeres aan eene meisjesschool te Rotterdam. Het ontslag gaat in met 10 Juni a.s. Tot leden van de commissie, bedoeld bij artt. 11 en 15 der wet op de schut terijen, zijn benoemd de heeren M. L. Celosse en W. A. Croockewit tot plaats vervangende leden de heeren mr. J. G. A. van Zijst en E. L. Visser. Van Ged. Staten is ingekomen hun besluit tot goedkeuring van het raadsbe sluit tot het verleenen van concessie aan de (Jtrechtsche waterleidingmaatschappij voor den aanleg en de exploitatie van een drinkwaterleiding in deze gemeente, alsmede van de besluiten van den raad, tot ondershandsche aanbesteding van den aanleg van een riool in den Naarder- struatweg aan J. van den Berg en tot vaststelling van het tractement van mej. J. B. Bruijnjes. Het gemeenteverslag en de verslagen der verschillende commissiën, die als bijlagen bij dit verslag zijn gevoegd, werden door B. en W. ingebracht. Be sloten werd deze stukken te doen drukken. Het proces-verbaal der opname van kasboeken van den gemeente-ontvanger op 18 April, is ter secretarie nederge- legd. Er bleek toer. in de kas te zijn f29,030.46. Een verzoek van H. J. Reems om een stukje gemeentegrond aan te koopen, is om advies aan B. en W. gezonden. Ter secretarie werden nedergelegd om later behandeld te worden, een voorstel van B. en W. tot het aanleggen van een klinkervoetpad aan de zuidzijde van den Utrechtschen straatweg, van het Beukenlaantje tot de Bergstraateen voorstel van B. en YV. om bij de ver- strating in den verbindingsweg van den Arnhemschen straatweg met den Leus derweg de daar aanwezige veldkeien door klinkers te vervangen en het preadvies van B. en W. op een rekest van J. Sin- nige en G. A. Kamp, tot aankoop van een stukje grond van 6 MJ, gelegen achter den eigendom van laatstgenoemde en ter zijde van dat van eerstgenoemde. Utr. Dgbl. RSOste STA.1TSLOTEKIJ. Vierde klasse. Trekking van 29 en 30 April (1000 loten.) Ten kantore van den Collecteur te Amersfoort zijn aan de navolgende num mers te beurt gevallen Prijzen van f65, 128, 134, 142, 205, 212, 222, 240, 250, 256, 263, 272. 285, 2021, 2027, 2036, 2048, 3621, 3675, 3678, 3690, 5707, 5713, 5721, 5769, 5784, 5795, 5796, 8607, 8611, 8630, 8662, 8671, 9707, 8710, 9727, 9733, 975-7, 9760, 9791, 9798, 10915, 12928, 11706, 11757, 11759, 11785, 11791, 11796, 17103, 17108, 17168, 17184, 18010, 18080, 18808, 18890, 18917, 20028, 20042, 20048, 20049, 20051, 20058, 20059, 20068, 20099, 20721, 20730, 20760, 20772, 20783, 20821, 20830, 20889, 20940 en 20949. Te tamen 76 prijzen. Volgende trekkingen geschieden 1, 2, 13-16, 21—24, 27—29, 31 Mei en 48 Juni. Jan. Wat zijn de dienstboden een boel beter dan vroeger I Piet. Hoe kom je daar zoo bij? J. Wel, alle waar is immers naar zijn geld. P. Dat zegt men ten minste. J. Welnu, terwijl een dienstmeid vroe ger van f3Ó tot f50 verdiende, krijgt ze tegenwoordig van f60 tot f100. P. Bedoel je 'tzoo? Nu, daar is wel wat tegen in te brengen. Veel dienstbo den hollen tegenwoordig van den eenen dienst naar den anderen. Menigeen ver huurt zich als keukenmeid en schiet te kort, als zy een burgerpot moet koken, terwijl sommige werkmeiden, algaan zij op den uitgaansdag nog zoo mooi gekleed niet eens behoorlijk stof kunnen afnemen. J. Maar, vriend, zulke dienstboden krij gen immers geen goeden dienst meer. Je vergeet, dat er bij het huren van dienst boden om getuige wordt gevraagd. P. Neen, dat vergeet ik niet; maar ik weet, dat soms uit louter goedhartigheid of onverschilligheid iemand door zulke getuige met eene onbekwame of onwillige of minder streng zedelijke dienstbode wordt opgescheept, zoo het heet, om deze niet ongelukkig te maken. J. Ja, in zoo'n geval zit iemand er maar nree. KERKNIEUWS. Ned. Herv. Kerk. Beroepen: naar Geesteren J. Steeubeek, te Nieuw-Leusden; naar Woudsend L. Balk, te Sebaldeburennaar Katwijk a. Zee W. Gerritsen, te Wierlen; naar Sleen, (toez.) J. H. Tijl, te Terheijden bij Breda. Bedankt: voor Tul en 't Waal A. J. van Wijngaarden, te Mijdrethtvoor Lutkewierum (toez.) S G. Geertsema Bac- keringb, te Schooudijke. Drietal: te Garnwerd ei. Oostum A. Adeina, te Nijenhorne; J. C. Boog, te Let- telbert, en A. Tousbeek, te Koham. Tot organist bij de Herv. Gèm. te Goor is benoemd de Heer J. Jochems, te Rotter dam. Ned. Ger. Kerk. Doleertnde Bedankt: voor Vlaardingen, ran Lummel te Waarder c. a. Drietal te Groningen: K. 'r'eruhout te ZwartsluisW. Rinhnalde, te Hirmeleu J. J. Westerheek van Eerten, te Mjdreclit. Waalsclie Kerk. Beroepen: naar Broda G. Dupont, cand. St. Etienne (Frankrijk.) Het stadje Alleyan (Michijan) telde onder haar inwoners een zeerl misdadig echtgenoot. Bij de minste gelegenheid ranselde hij zijne vrouw naar hartelust niet alleen, doch volgde de leir dér Mor monen na en hield steeds liedesbetrek- kingen met een jonge vrouw uitKalamazo. Ongestoord had de ontrouwe Hurlbut zijn vrouw geslagen, zijn liefd. verklaard, tot eindelijk ook de straffende hand der wrake hem bereikte. Een tiental vrouwen trad o een goe den nacht zijne woning binnet Zij had den zich niet eens de moeite geroost om, wetende met welk een veroveringzuchtig man zij te doen hadden, zich tt maske ren en zagen er met de lange itokken, waarmede zij gewapend waren, veeselijk bloeddorstig en wraakzuchtig ui, Hurlbut werd uit het bed oigelicht, naar buiten gesleurd, waar zich e dames kostelijk vermaakten met den ngeluk- kige in nachtcostuum. Op een jegeven oogenblik rezen plotseling allestokken omhoog, daalden in sierlijke bonten tot ze een steunpunt hadden gevoden op den rug van den ontrouwen echgenoot. Weer rezen de knuppels, weer laaiden ze, zich niet bekommerende om e jam merklachten, welke ten hemel verden gezonden, tot eindelijk de gernselde ineen zonk, het schreeuwen vergs en.... toen namen ook de stokken rut. De dames vertrokken met van heldomoed stralend aangezicht, overtuigd haa plicht naar behooren te hebben vervuld De handelsbediende Jean T. leParijs, wandelde Maandagavond in de straat Grange-aux-Belle, toen hij zich plcseling bevond tegenover een groote envloppe, met vijf groote roode lakken vorzien, en het uiterlijk dragende van een aan- geteekenden brief. Het opschrift lldde Den heer M. handelaar in wijiln te Bordeaux. Aangegeven waarde 100 frs. De bediende holde wat hij holleikon naar den commissaris van politie, om dezen met zijn belangrijke vondf in kennis te stellen. De brief werd oen gebroken en de gelukkige handelsbedinde las het volgende briefje «Gij, goede lieden, of wie ook,die dezen brief opraapt in de hoop eeniar- dig fortuintje te vinden, wanhoopt nii en laadt uw vloek niet op mijn schuldloos hoofd. Ik heb u eenige gelukkige ooen- blikken bezorgd en de heilige overtuiing draag ik met mij mede, dat gijmij daarvoor hiernamaals zult bedanken' Op een onlangs te Londen gehoien weldadigheidsfeest verkocht een Engekh- man een aantal door hem te San R«io gekochte blaadjes papier, waarvan keer Frederik zich gedurende zijne ziekte e- diend had om aan zijne omgeving meée deelen wat hij te zeggen had. Veertia van die gedeeltelijk door den Keizer b- schreven blaadjes brachten hem te zami L 290 (f 3480) op. Se li o uw. De BURGEMEESTER en WETHU- DERS van AMERSFOORT, Gezien art. 22 van het reglemenbp het onderhoud en gebruik der wegel n

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1889 | | pagina 2