BUITEMDSCH OVERZICHT. Gemengd Nieuws. Plaatselijke berichten. Het is met de werkstaking van het Londensche omnibus-personeel een vreem de geschiedenis; nu zij eenmaal gekomen is moet men er zich over verbazen, dat niet reeds veel vroeger een botsing is voorgevallen. De Engelschen worden ge woonlijk voor nogal practisch aangezien, maar onpractischer, ja zotter regeling dan de vroegere van den omnibus- en tramdienst der Britsche hoofdstad is nau welijks denkbaar. Het schijnt namelijk, want hoe het eigenlijk toeging is bij dit stelsel van volkomen stelselloosheid niet eens ge makkelijk uit te maken, dat de beide directies der voornaamste maatschappijen voor elk voertuig per dag een bepaalde opbrengst ontvingen, hetgeen meer werd geïnd verdeelden de geëmployeerden on der elkander, wat er aan de ontvangst te kort kwam werd bijgepast. Dat gaf aanleiding tot allerlei moeielijkheden, waaraan de directies nu een eind heb ben gemaakt door vaststelling van de bepaling dat zoowel het contröleerend personeel en de koetsiers, conducteurs en stal bedienden een vaste bezoldiging zullen hebben, terwijl er een nieuw systeem van controle is ingevoerd om te zorgen dat alle ontvangsten stipt zullen worden afgedragen. Deze nieuwigheid nu is een van de voornaamste oorzaken der ontevredenheid, omdat daardoor de gelegenheid lot het vei krijgen van on rechtmatige winsten is afgesneden. De werkstakers leggen evenwel den nadruk op hun eisch van verkorting van den werktijd. Aanvankelijk hadden de directies daar geen ooi er. naar; zij wei gerden alle onderhandeling en trachtten met nieuw personeel den dienst voort te zetten. Maar genen posteeiden zich aan de afrijdplaatsen en poogden deels door oveireding, deels door geweld, het doen vertrekken der omr.ibussen te beletten. Zaterdagavond werd in een vergadering, die ook door de bekende aanvoerders Tom Mann en John Burns werd bijge woond, besloten tot volhouden, in weer wil dat de directies nu hadden doen vragen nog geen besluit te nemen, doch den uitslag van onderhandelingen af te wachten. Dewijl tegenover de bekende voorstellen van het personeel geen andere werden gedaan, nam men van dezen on- bestemden wenk geen notitie. Zondag reeds reed geen enkele omnibus, maar op dien dag is de dienst steeds beperkt, zoodat men het gemis weinig gewaar werd; maar den volgenden dag konden de in grooten getale aanwezige cabs en transoms slechts gebrekkig in de behoefte vooizien. De leider der staking heet Sutherst^ hij had Maandag met de direc ties besprekingen, waarin wel van we- derzijdsche toenadering bleek, maar die nog tot geen resultaat voelden. John Burns is eenige uren in hechtenis ge weest omdat hij door middel van vrees- aanjaging sommige lui, die den dienst wilden voortzetten, daarvan afhield. De directies willen thans den werktijd, te beginnen met uiteilijk 15 Juli of zooveel spoediger zulks mogelijk zal blijken, tot 12 uur vermin.deien, maar weigeren een rustdag om de 14 dagen te verzekeren. Men verwacht echter dat zij zullen toe geven. De Fransche Afgevaardigde Millevoye verhaalde dezer dagen in de bladen dat nu wijlen Prins Napoleon hem heeft medegedeeld van Koning Humbert ver nomen te hebben dat Engeland zich ver bonden heeft in tijd van oorlog met zijn marine de havens van Italië te zullen beschermen. Naar aanleiding daarvan werd door den Britschen Afgevaardigde Labouchère in het Lageihuis een vraag tot den Minister Fergusson gericht. Deze staatsman liet zich zeer voorzichtig uit en ontkende het gezag van dergelijke bewering, maar voegde er toch deze woorden bij: De Italiaansche staatslieden weten, en de Engelsche Regeering is het op dit punt met hen eens, dal er geen nogtans wensckte bij zich geluk met zijn rustig levon eu wierp do denkbeelden, vau welke wij spraken, ver zeer ver van zich. Hij had zich aan de St. Bride's kerk voor drie maanden verbonden, en schoon hij wel dacht na verloop van dien tijd wel ergens anders eene goede betrekking te zullen vin den, toch was hij thans op rust, eu llpbain werd hem een dierbaar plekje, al was het oud en vervallen, een plekje dat hem juist paste. Bijna eiken morgen kwam hij gejaagd naar beneden om te ontbijtenzijn haar hing dan op de wijze der gonieen, die zich begees terd gevoelen, verward om zijne slapen, en hij hoopte de koffie gezet en de eiereu ge kookt te zullen vinden, want hem wachtte een geheele dag van studie op de piano, welke hij gehuurd had, en elk oogenblik was hem te kostbaar. Na de meid en Mrs. Sim- monds alleen gelaten te hebben om de tafel ledig to maken, kon men hom altijd vinden aan het eind van den havendam, waar hij de kleine knapen, die zich met visschen be zig hielden, hielp, hun meuigeu kostelijken raad gaf betrekkelijk het aas dat zij moesten gebruiken, waardoor hij zich een tal van vrienden onder de kinderen verwierf, maar mot zijne syiuhonie niet vorderde. liet was voor de tiende maal dat Delancy zoo gejaagd met zijn verwilderd haar bene den gekomen was, en zijne verwondering te verstoring van de thans bestaande machts verhouding in de Middellandsche Zee zal worden toegelaten. In Duitschland is de ontevredenheid over Caprivi's verklaring ten opzichte van de graanrechten nog niet geweken, integendeel, zij breidt zich, bij liet uit zicht op stijgende broodprijzen, steeds uit. Zaterdag hadden te Berlijn acht meetings plaats, waarin natuuilijk de sociaalde mocraten talrijk vertegenwoordigd waren, en waarin besloten werd bij de Regee ring aan te dringen op intrekking of verlaging der graanrechten, die, volgens Liebknecht en Bebel, de geheele Duit- sche natie dwingen haar brood duur te betalen, alleen ten bate van een klein getal grondbezitters. Zaterdag is het in de Fransche Kamer weer eens rumoerig geweest, doordien Dèroulède wien hel zeker verveelde dat hij in zoo'n langen tijd de aandacht niet tot zich had getrokken, aan het opspe len sloeg, eigenlijk zonder eenige reden. Minister Constans diende zijn ontwerp betrelfende de werklieden-pensioenkassen in. Déioulède stond op en vioeg de ur- gent-verklai ing van het ontwerp, er bij voegende, dat de Regeering misschien gaaine zou zien dat de senaat het ver wierp, daarom moest de Minister hem verzekeren dat luj van de aanneming des noods een Kabinets-quaestie zou maken hij, voor zich wilde niet mededoen aan een daad van kwakzalverij, Constans wilde na deze, met allerlei hatelijkheden door spekte rede untwooiden: men riep hem toe: Antwoord niet! »De bedienden van den Minister welen wel wat zij doen nu zij niet willen dat hij spreken zal 1" riep Dèroulède. »Gij zijt zelf de bediende van Boulanger!" werd hem toegevoegd. Nu begon het schelden over en weer en vroeg men eindelijk op Dèroulède de censuur toe Ie passen. Bij herhaalde stemming over het voorstel daartoe, met zitten en op staan, kon niet worden uitgemaakt wat de meerderheid besliste, zoodat de censuur achterwege bleef. Het voorstel tot urgentverklaring werd met 347 tegen 87 stemmen aangenomen. De Portugeesche Cortes keurden met 105 tegen 10 stemmen de overeenkomst met Engeland betreffende het Zambesi- gebied goed. Zondag is in het geheele koninkrijk Italië het nationale feest gevierd tol her denking van de stichting van Italië's eenheid. De Koning hield een wapen schouwing over het garnizoen te Rome en werd levendig toegejuicht. Des nachts werd in verschillende Ita liaansche steden een aardbeving gevoeld. Te Milaan en te Venetië was zij duide lijk merkbaar, maar veroorzaakte geen schade; te Verona heerschte een groote schrik. Te Marcenigo zijn veie slachtof fers, te Trequino vele huizen beschadigd. Volgens rnededeeling van den Italiaan- schen Minister van Financiën bij de voort gezette beraadslaging over de begrooting is, dank zij de bezuinigingen, het tekort, aanvankelijk op 36 millioen lire geraamd, tot op 5 millioen teruggebracht. Niette min is in een volgende vergadering van de Kamer het voorstel van den Minister van Ooilog, om op de buitengewone be grooting ruim 8'/2 millioen lire uit Ie trekken voor den aanmaak van nieuwe geweren, na levendige discussie met 165 tegen 52 stemmen aangenomen. O, die negentiende eeuw van vrede en bescha ving Bij de gisteren gebonden verkiezing voor een lid van de Tweede Kauier voor bet distriet Amersfoort zijn uitgebracht 2156 stemmen, waarvan 4 van on waarde, zoodat de volstrekte meerderheid 1077 bedraagt. Hiervan verkregen J. E. II. BA- KON SCHIM MEE PEN NINCK VAN BEK OYE 901, Mr. W. H. J. BOTAARDS 709, M. BE BAS 522, kenueu gaf dat Mrs. Simmons uiet meer acht gaf op zijn tijd want tijd was geld voor hem en zoolang met bet ontbijt talmde. „Wat moet daarvan worden? op deze wijze word ik geheel gernineerd," zeide bij tol de oude vrouw, die zoo snel hare zwaar lijvigheid het gedoogde uit de keuken geko- mon was, om hen te herinneren dat hij een half uur vroeger dan naar gewoonte w as op gestaan en dat zij altijd nauwkeurig op ha ren tijd paste. „Ik bad zulk een verrassend idee in mijn hoofd en het minste uitstel doet het mij geheel verliezen." „Het spijt mij Mr. Delancy, en zoo gij u slechts een kwartiertje op de piano kondet bezighouden ,,Zijn er geen brieven gekomen?" „Neen, mijnheer." ,,Dnu ga ik eea kwartier wandelen, maar bedenk wel dat stiptheid eene der voor naamste deugden is. Zijn mijne laarzen gis teren verzoold?" „De schoenmaker heeft ze nog uiet terug gebracht, mijnheer." „Zeg ook hem, wat ik u daar zoo even omtrent stiptheid gezegd heb," zeide Ned. „Zeg hem dat ik mijne beste laarzen verslijt, terwijl bij mijn belang uit liet oog verliest en daarbij het zijne. Ik kan niet begrijpen, hoe ik mijne laarzen verslijten kau. Ik zit altijd in huis te studeeren. Binnen een Mr. TKEIJB II, terwijl mede enkele stemmen wareu uitge bracht o|> Baron Van Boetzclacr van Oosterliont, Jhr. Mr. v. Asch v. II'ijok Ie Utrecht, Mr. Godiu de Beaufort, Mr. IV. If. de Beau fort, Tindall, Domein Nieuwen- hnys enz. Zoodat HERSTEMMING moet plaats hebben tussclien de liee- reu J. E. N. Baron Scliimuiel- peunluck van der Oye en Mr. IV. H. J. Royaards. Het zeer oimunstige weder had er zeker veel toe bijgedragen, dat de belang stelling bij het vertiek van den gouver neur van Suriname, jhr. mr. T. A J. van Asch van Wijck, gisteren niet groot was. Even vóór tienen kwamen de gou verneur en zijn echtgenoote per vigilant aan het gebouw van den W. I. Mail dienst, vergezeld door den minister Keuche- nius, een paar familieleden van den gou verneur en baron G. A. Tindal, een der directeuren van genoemde stoomvaait- maatschappij, die het gezelschap naar den salon geleidde. Hier ondei hield de gouverneur zich met eenige heeren zoo als den minister Keuchenius, kolonel Muschart, kapt. adj. van Wijk, den heer Schuiten, directeur van den W. I Mail dienst en pater Wulfingh, den bekenden missionaris, terwijl het muziekkorps van het 7e reg. onder leiding van Joh. Zaag- mans eenige marschen uitvoerde. Ten half elf vertrok de Fredcrik Hen drik, geheel gepavoiseerd, onder de tonen van het Wien Nèerlandsch Bloed, waar op een luid hoera volgde. Nog lang werden de reizigers toege wuifd, tot het statige stoomschip, door twee booten gesleept, uit het gezicht verdwenen was. Aan boord, tusschen Amsterdam en IJmuiden, werd den gouverneur en zijne familie, waarvan er een paar de reis naar IJmuiden medemaken, door de direc tie van den W.-I. Maildienst een déjeuner aangeboden. Zondag e. k., 14 Juni, zal in de godsdienstige samenkomst der Remon- strantsche gemeente alhier als voorgan ger optreden Dr. P. 11. Ritter, Emeritus predikant te Amsterdam. Tot ouderlingen bij de Nedeil. Herv. gemeente alhier zijn herkozen de heeren A. J. Bos, J. H. van Mill Ez. en D. v. d. Werf, allen aftredende leden terwijl voor de vacature, ontstaan door het overlijden van den heer A. M. Slothouwer werd gekozen de heer W. van Zalingen. Tot diakenen werden herkozen de heeren W. van Esveld Rz. en I. W. Fröger. Bij Kon. besluit van 3 Juni No. 37 zijn benoemd: tot hoogheemraad (le district) van het hoogheemraadschap De Bunschoter Veen- en Veldendijk de hqgr E. van de Kolk, Ezn. tot hoogheemraad (2e district) van dat hoogheemraadschap de heer Mr. A. J. de Beaufort. De le Luitenant II. Croockewit van het 6e reg. Infanterie uit Breda wordt van 15 Juli tot 15 Augustus a. s. gede tacheerd bij de 6e batterij van het le regiment veldartillerie alhier in garni zoen. Bij de j.l. Zondag te Sclieveningen gehouden wielerwedstrijd werd door den heer J. D. Rolandus Hagedoorn in den wedstrijd op hooge tweewielers over eene afstand van Eng. mijl een derde prijs behaald. De baan werd door hem afgelegd in 1 minuut 21V5 sec., terwijl de heer Ott Bultman met slechts s'5 sec. korter tijd den len prijs behaalde. Ook in den wedstrijd over een afstand van 20 K. M. was de heer Hagedoorn in 45 min. 46Vs sec. de derde bij aan komst. Op het terrein aan de Van der Lindelaan te Hilversum werd Zondag een kwartier ben ik terug, Mrs. Sinimonds."' En voor de goede vrouw van hare ver bazing was bekomen wandelde Edmund De lancy reeds met snelle schreden langs de klip- peu. Het was een heerlijke morgen voor eene groote wandeling, want de lucht was helder eu zuiver en hot geheele landschap baadde zich in zonneschijn. De wandeling scheen dan ook onzen held zeer goed te bevallen, want eerst kort bij twaalveu keerde hij naar Prospect Terrace terug en zeide Mrs. Sim- monds dat hij in eene herberg van een na burig dorp had ontbeten, en het hem aan genaam zijn zou de tafel spoedig afgenomen en de kamer opgeruimd te zien, ten einde des te beter te kuunon werken. „En nu aan het werk," zeide hij, de piano openslaande; „nu den gebeelen dag gewijd aan de harmonie, pen en inkt. Op mijn woord Edmund," hij sprak zich zelf altijd met dien naam aan, wanneer hij ernstig ge stemd was „gij verdient uw zout niet te Ilphain." En zoo als hij daar nu ijf minuten later zat was het nog zeer te betwijfelen of bij zijn zout verdienen zou, «ant wel zweefden zijne viugers over de toetsen, en wat hij speelde was wel schoon en liefelijk te noe men, doch het was niets meer dan om zich in de vereischte stemming te brengen. Het is moeielijk te zeggen hoe lang hij daar zou gezeten hebben, want zijn spel hield hem ge- cricketmatch gehouden tusschen de Amers- foortsche en de Hilversumsche club. Hilversum behaalde in de le inning 69 runs. waartegen Amersfoort in de le inning 45 en in de 2e inning 12 runs maakte. Hilveisum trad dus als overwin naar uit het strijdperk met 1 inning en 12 runs. Topscorer van Amersfoort was dr. Gor ter rnet 16 runs, terwyl Hilversums tops corer, de heer A. Kiipfer, 41 runs be haalde. In den loop dezer maand zal eene stafoeteningsreis plaats hebben van eenige officieren van den generalen staf, onder leiding van den kolonel A. Kool. Behalve de 14 stafofficieren, die de reis zullen medemaken, is een detache ment aan deze officieren toegevoegd ter sterkte van 1 wachtmeester, 26 korpo raals en minderen en 49 paarden. In verschillende gemeenten dezer provin cie zal de bedoelde groep inkwartiering erlangen. Lijst van brieven, geadresseerd aan onbekenden, verzonden van het postkan toor te Amersfooit over de le helft der maand Mei '91 1. M. C. Goed raad Amsterdam. 2. Leimkamp Arnhem. 3. Berk Borkeloo. 4. M. de Jong Hage. van Hoevelaken. 5. A. Bees Schagenbrug. Briefkaarten. 1, W. Fiyling Amersfoort. Brieven Amerika. 1. J. London Waterloo. Belgie. Van Soesterberg. 2. de Kweeker Westmolle. Engeland. 3. Thomas Epson. 336ste STAATSEOTEKIJ Vijfde klasse, vierde of laatste week. Trekking van de laatste 100 loten op 6 Juni. Ten kantore van den Collecteur te Amersfoort zijn aan de navolgende num mers te beurt gevallen Zonder prijs zijn uitgetrokken 910 6842 10612 14861 15254 en 15275. De Iiaagsche correspondent van de Midd. Ct. schrijft: aBinnen enkele weken zullen wij den afgetreden Gouverneur van Suriname, den broeder van den Minister, weer in het land zien. Zijne familie schijnt ech ter niet geheel met hem te zullen terug- keereneen zoon en een dochter hebben het voornemen althans voorloopig in Paramaribo te blijven wonen. Op zich zelf is dit feit niet van belang voor het publiek, maar daaiaan moet toch een ge wichtige beteekenis worden toegekend als men weet, dat de bedoelde freule Lohman in vele onaangename voorvallen tusschen haar vader en andeie aanzien lijke personen in de kolonie de hand heeft gehad, zelfs dikwijls daarvan de oorzaak was. Zij voelde zich steeds boven alle andere stervelingen verheven en gaf dit menig maal zoo duidelijk mogelijk te kennen, wat niet naliet kwaad bloed te zetten. Zij gaf telkens onverholen blijken van jaloezie, wanneer aan andere dames we gens de positie barer echtgenooten de voorrang werd toegekend boven de onge huwde dochter van den Gouverneur en vervreemdde op die wijze velen van het paleis van 's Konings vertegenwoordiger. En waar het haur noodig scheen, ontzag zij zich zelfs niet aan dezen of genen kortweg hel huis haars vaders te ont zeggen. Voor den nieuwen Gouverneur is hier- lieel bezig on de kring zijner gedachten breidde zich meer en meer uit, zoodat de trekken op zijn gelaat al ernstiger en ernsti ger worden, en hij niet eens bemerkte dat de deur zijner kamer was opengegaan en eene dame van eene middelbare gestalte met zilver grijze haren was binnongcslopen, eene dame wier gelaatstrekken geheel de zijnen waren, in weerwil van liet verschil in leef tijd. En eerst toen twee banden hem zacht op de oogen werden gedrukt en hij zich ge heel in het duister bevond hield gij op met spelen. „Wie is hot?" klonk oene zachte stem m zijne ooren. „Mijne moeder!" riep Delancy op eens uit, on op hetzelfde oogenblik lagen moeder en zoon in elkanders armen en de tranen stonden in beider oogen. „Dat is eene verrassing, moeder!" zeide hij, „waut ik bad alle hoop opgegeven, nadat gij mijne beleefde uitnoodiging vriendolijk hadt afgeslagen." „Om de kosten, mijn jongen, om de kos ten," zeide Mrs. Delancy, „en uw ondeugend boog hart hetwelk niet duldde tot ik mijn aandeel in de huur betalen zou." „Gij hebt dus berouw, welnu, dan ver geef ik u," zoide Ned; „kies nu maar spoe dig een makkelijk plaatsje uit, zet uw hoed af en die kanten muts op, zonder welke gij maar eene halve moeder zijt eu deze in een bron van vele onaangenaamheden gelegen. Natuurlijk kan hij bezwaarlijk nalaten aan freule Lohman, als de doch ter van zijn voorganger, beleefdheden te bewijzen, doch dan stoot Hij willens en wetens velen van zich af, zoodat de twee partijen vóór en tegen den Gou verneur vermoedelijk onder den lieer van Asch van Wijck zullen blijven be staan in denzelfden vorm als zij thans zich vertoonen, en dat wel zonder dat hij nog eenige regeeringsdaad heeft ver richt. Waar de afgetreden Gouverneur zal geborgen worden is nog niet bekend; vreemd is het, dat de anti-revolutionaire partij hein geen Kamerzetel reserveert misschien wacht men tot een district vacant komt door de verkiezing van een afgevaardigde tevens in een ander district." Nu het Czaar-Peierhuisje te Zaandam hersteld en weer voor het publiek geo pend is, wordt het gedurig door vele vreemdelingen bezocht. Zoo heeft verl. week Dinsdag de Russische zaakgelastigde, de heer Berends, vergezeld van den ar chitect Salm uit Amsterdam, onder wiens toezicht de restauratie plaats gehad heeft, aldaar een bezoek aan dit merkwaardige monument bracht. Men schrijft uit 's-Hage aan de ïPr. Gr. Ct. Als men hoort hoe het departement van Marine nu in rep en roer is, om den Keizer van Duitschland op 30 Juni a. s. toch maar een vloot te kunnen vertoo- nen die wat om het lijf heeft, dan zou men bijna medelijden krijgen met die arme ambtenaren. Den een loopt den ander tegen 't lijf. Mag ik eens de retro-acte van stuk no. 1219 hebben Daar kan ik u niet aan helpen Na den 30en Juni asjeblieft Zou u me eens willen inlichten omtrent het pensioen van matroos A. of Z. 1" Geene mogelijkheid 1 Na den 30sten Juni Iedereen houdt er zich mee bezig om den Keizer hazenpeper zonder haas voor te zetten en een vernuftig ambtenaar moet zelfs op het denkbeeld gekomen zijn, om het voorbeeld te volgen van de optochten op liet tooneel, waar de zelfde groep, die aan de linkerzijde achter de schermen verdwijnt, weer aan de rech terzijde als iets geheel nieuws voor den dag komt. Om zeer grondige redenen is echter van dit denkbeeld afgezten. In meerdere steden van Italië is in den nacht van Zaterdag op Zondag een aard beving gevoeld. Te Venetië en te Milaan werd geen ernstige schade veroorzaakt. Te Verona ontstond groote ontsteltenis, te Marcenigo werden eenige inwoners ge dood en te Treguano werden vele huizen beschadigd. Werkstaking. Londen moet er Maan dagmorgen vreemd hebben uitgezien. De groote stad was kalm en rustig als was 't een Zondagmorgen. De treinen, die de groote wereldstad doorkruisen ontlasten zich aan de perrons van hun passagiers, die daar alleen blij ven slaan, gedoemd hun eigen bagage te torsen naar 't hotel. De cabs zijn onvol doende. Met echt Engelsche rust schijnt men zich echter vrij wel in den toestand te schikken met een ongelooflijke filosofie beredeneert men de waarheid van 't feit dat men niet rijden kan waar geen rij tuigen zijn en wie niet kan rijden moet loopen, dat is nu eenmaal de wet der natuur. Met het stilstaan der omnibussen is de opperheerschappij der vélocipedisten ge boren. Zij moeten er volgens berichten dubbel vergenoegd uitzien, nu zij on gestoord kunnen rijdennu zij heeren en meesters zijn op houten plaveisel en asphalt. Tot een overeenkomst zijn de maat schappijen nog niet gekomen. De Duitsche keizer heeft, na van het oöiciëele verslag over liet spoorwegonge luk bij Kirclilengern kennis genomen te hebben, door tusschenkomst der konink lijke spoorwegdirectie te Hanover den woning maar half onze woning zal schij nen." „Mijn beste jongen, ik blijf maar een oogenblik hier." „Maar een oogenblik bier!" riep haar zoon; „wat meent gij daarmede?" „Mr. Ayuard, die daar reeds den trap op komt, zal u bet geheele raadsel oplos sen." „Mr. Aynard?" „Ja, en ik hoop dat gij blijde zijt hem te ontmoeten, Ned," zeide Hugh Aynard, toen bij de kamor binnentrad en zijn vriond zoo hartelijk de band drukte, dat Delancy dacbt dat hij ze niet weder zou loslaten. „Ik ben blijde u te zien," hernam De lancy „en ook dat gij er zoo goed uit ziet." „Ja, dat is wat vreemds, nietwaar?" vraagde Hugh Aynard lachende. En hel was zooHugh Aynard van Thir- by Cros zag er beter uit dan ooit; zijne wangen hadden haar akelig bleek verloren, in zijne oogen was die rusteloosheid niet meer te zien, welke Delancy vroeger had op gemerkt. Of zijn rechtsgeding te Londen ging zeker naar wensch, of het vooruitzicht van welhaast zijne verloofde te zien hadden hem in- en uitwendig veranderd. Wordt vervolgd).

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1891 | | pagina 2