Gemengd Nieuws. Qfficiëele Publicatie. ADVERTENTIËN. Men heeft den bruidegom gevonden: een prins uit hel huis Hohenzollernin deze familie, die zich wenscht uit te brei den, is steeds een prins, die den leeftijd heeft om te trouwen. Men heeft de voor- deelen gevonden, welke Duitschland uit zulk een vereeniging kon trekken; men heeft zelfs voordeelen voor de Hollanders uitgevonden en sedeit acht dagen spre ken de meest officieuse bladen slechts over dit plan. Het is waar, dat de Hol landers protesteeren en verklaren, dat zij niet dulden dat men nu reeds over het lot van hun kleine souvereine be schikt. Zij hebben gelijk, maar wat ba ten dergelijke argumenten tegen de trouw- woede, die aan het Duitsche hof heerschtl Als echte Duitsche huisvrouw houdt keizerin Victoria Augusta veel van huwelij ken klaar maken; dat van den prins van Hohenzollern en de prinses Marie van Edinburg, dat de keizer plechtig heeft aangekondigd, is haar niet voldoendezij zou omringd willen zijn met verloofd paartjes, die ronddoolen in de lanen van het park van Sans Souci. Zij den ken er reeds aan, paartjes voor de toe komst klaar te maken en daar de Duit sclie politiek zeer gelukkig zou zijn, wan neer zij een middel had om den vinger op Holïa»id te kunnen leggen (wanneer de vinger er is komen de hand en de armen) verspreidt rnen het gerucht om trent deze verloving, een gerucht dat in een der salons van hel kasteel te Potsdam is geboren. En ziedaar, waarom een arme kleine koningin van twaalf jaar niet het recht heeft om in vrijheid te spelen." De inspecteur der infanterie heeft de korpscommandanten machtiging ver leend om bij zeer warm weèr de oefe ningen op andere dan de vastgestelde uren te doen plaats hebben en wel zoo danig, dat zoo min mogelijk de troep van de warmte de nadeehge gevolge ondervindt. Te Keulen had Maandag jl. een internationale wielerwedstrijd plaats waarbij verscheidene hoogste prijzen ge wonnen zfjn door Nederlandsche rijdeis. De heer Koning uit Rotterdam won den eersten prijs bij den wedstrijd op den lagen tweewieler (afstand 4000 M.), den tweeden prijs bij dien op driewielers op gelijken afstand; bij dezen laatslen won de heer Raland uil Deventer den eersten prijs. De heer Bultman uit Haarlemmer meer won den eersten prijs op het hooge rijwiel, afstand eveneens 4000 M. Het Hdbl. komt de eer toe het komkommer-seizoen te hebben geopend met het uitzenden van de gebruikelijke zeeslang, ditmaal in den vorm van een geheimzinnig wezen, dat het blad gevon den heeft in de Rijks-werkinrichtingen Omtrent dit geheimzinnige wezen ver haalt het blad het volgende: «Voor enkele jaren werd door de Am- sterdamsche politie opgepakt een man, die zonder middel van bestaan langs de straat zwierf. Men meende, dal hij een vreemdeling was, die in de termen viel om over de grenzen gezet te worden, doch weldra bleek, dat dit niet zoo ge makkelijk zou gaan. Moest hij over de Duitsche of over de Belgische grenzen gezet worden? Ter beantwoording van die vragen diende men te weten tot welken landaard hij be hoorde en dit was onbekend en is on bekend gebleven. Papieren ontbraken geheel en de klan ken, die de man deed hooren, kon men nergens thuis brengen. Door de beste kenners van vreemde talen werd getracht een gesprek met hem uun te knoopen, doch de man bleef on verstaanbaar. Ook met de overzetting van het «Onze Vader" in 70 talen, hem voorgelegd, kwam men niet verder. Beduidde men hem door gebaren, dat men wenschte, dat hij zou schrijven, dan nam hij gewillig het podlood in zijne rechterhand en krabbelde er eenige grillige streepjes en haaltjes mee op het papier. eeuwen met bewondering worden uitgespro ken; maar roemloos als slachtoffers van het verraad te sneuvelen, dat schrikte zelfs den dapperste af. Besluiteloos stonden allen daar, toen eensklaps eene diepe basstem deze woor den uitsprak„soldaten, laat u niet ontmoe digen. het verraad, dat u is vooruitgesneld, bereidt ziju eigen val en uwe overwinning. Slechts voortgegaan, gij zult zegevieren!" Van waar die stem Velen meenden, dat het eene hemelsche waarschuwiug was, om hen tot hunnen plicht te vermanen, allen gevoelden zich door die woorden gesterkt, er was geen sprake meer van terugkeereu de marsch werd voortgezet. Eu toeu de troepen den volgenden dag hun nachtverblijf verlieten, riep hun opper hoofd Eybergen allen te zameu om God eenparig om ZijDeu zegen to bidden. Het was een verbeven schouwspel, dat gebed onder den blooten hemel van krijgers in hunne nietigheid knielende voor het Opperwezen. Het gebed beurt den zwakke op, het ver meerdert de kracht van den sterke en scheukt hem bedaardheid tevensdaarom hieven allen het hoofd kalm en moedig op, alle hartstoch ten zwegen, vastberadenheid verving den teugeiloozeu overmoed, bet scheen hun, dat hunne onderneming door het gebed geheiligd, door God begunstigd zou worden. De plechtige stilte in de natuur stemde huu hart tot heiligen eerbied en zwijgend Het eenige wat men bij al deze proef nemingen kon ontdekken, was dat de man op een horloge kon kijken en dus bekend was met de beteekenis der Ro- meinsche cijfers, doch verder kwam men niet met hem. Tegelijkertijd werd door bemiddeling van het ministerie van justitie zijn por tret opgezonden naar de departementen van justitie in andere rijken met de vraa, of men ook eenige uitkomstomtrent den geheimzinnigen man wist, of zijn signale ment ook overeenkwam met dat van eenig misdadiger, naar wien te vergeefs ge zocht werd, doch van geen enkele zijde werd een bevredigend antwoord ontvan gen. En intusschen zit de rnan in de ge vangenis op de Schans, zijnen tijd door brengende met het verlezer, van koffie boonen en erwten, eten, drinken en sla pen, gehoorzaamd aan de met gebaren hein duidelijk gemaakte bevelen, en blijkbaar berustend in zijn lot. Wat zal men met hem aanvangen? Is het een vreemdeling, die in de ter men valt om over de grenzen gezet te worden? In welke richting moet dit dan gebeuren? Is het een Nederlander, die een loopj neemt met de autoriteiten en zich met ongewone volharding «van den domme" houdt? Moet men hem als landloope: beschouwen? Of heeft hij wellicht wat ergers op zijnen kerfstok Gedurende de drie of vier jaar, die hij in de gevange nis heeft doorgebracht, heeft men geen antwoord op die vragen kunnen vinden Moet hij daar nu maar blijven? Of be staan er termen om den man op vrije voeten te laten?" De mop is aardig bedacht; zoo op oog is het geheele verhaal van begin tot eind aan geen twijfel onderhevigalleen dat Onze Vader in 70 talen is wat kras Maar als men zich herinneren wil dat een dergelijk geheimzinnig wezen verle den zomer zwierf in de duinen bij Sche veningen, door de politie werd aange houden, om toen op eens weer te ver dwijnen, dan wordt het wat te gek dat hij nu al vier jaar op Staatskosten aan 't boonen uitzoeken is. Niettemin, 't Hdbl. heeft eer van dezen vondst; de zeeslang zal wel weer, als elk jaar, gansch de Hollandsche pers door kronkelen. De ministers van binnenl. zaken en van waterstaat begaven zich Donderdag naar Soestdijk, alwaar zij door H. M. de Koningin-regentes in audiëntie werden ontvangen. Plaatselijke berichten. Het programma van het concert, a. s Zondag 12 Juni, 's avonds om half acht, op het terras van Amicitia te geven door het Stafmnziekcorps v.in het 5e Reg. Infanterie, directeur de heer G. K. G. van Aken, luidt als volgt: 1. Marche sur des mo tifs de l'opérette „La Femme a Papa" van Aken. 2. Ouverture „Mignon" Amb. Thomas. 3. „Sirenenzauber" VVal- zerWaldteufel. 4. Grande Fantaisie sur des motifs do l'opcra „Les Dragons de Mil lars" de.Maillartvan Aken. Ouverture„GuilIaume Teil'Rossini. 6. „Ave Maria" Lied Fr. Schubert. 7. „Invitation a la valse" Introduction et Rondo C. M. von Weber. 8. Grande Fantaisie de l'opera „Carmen" de Bizet Joh. M. Coenen. Vergadering van den Raad der ge meente Amersfoort op Dinsdag, den 14. Juni 1892, des namiddags ten Eén ure. Punten van behandeling: 1. Voorstel van Burg. en Weth. naar aanleiding der missieve van Heeren Gede gingen allen verder. Men vernam niets dan het trappelen der paarden en de geregelde stap pen der troepen. Ondertusschen hadden de overloopers reeds een goed eind weegs afgelegd. Een van hen begaf zich naar de Nieuwe Schans, maar de drie anderen gingen rechtstreeks naar Coevor den. Zij hadden zich ia der haast zoo goed mogelijk vermomd, eeu lomp bocrengewaad bedekte hunne monteering' Zij giDgeu steeds sluipend verder aan den kant van den weg, om aan alle nasporingeu te ontsnappen. Eindelijk bereikten zij Coevorden, het was laat in deu avond van den 28 December. Op de wallen weerklonk de eentonige stap der schildwachten; overigens was het stil in de stad, de burgerij bad zieli ter rust be geven. De commandant Jan Mooy bad eenige officieren bij zich genoodigd en nog zaten zij onder luidruchtige gesprekken bij den warmen haard, toen de gastheer naar buiten werd geroepen, daar er drie vreemdelingen waren, die belangrijke tijdingen hadden mede- tedeeleu. Verstoord door dit late bezoek, dat hem aan den gezelligen kring ontrukte, vroeg Jan Mooy den drie boeren nog al barscli wat zij wilden. Twee zwegen, onthutst door dien strengen toon, maar de derde, die nog al moedig was, gaf ten antwoord Heer commandant, wij komen u een gewichtig geheim openbaren. Laai hooren wat zulke lompe puteerde Staten der provincie Utrecht betrekkelijk de grensregeling tusschen Leusden en Amersfoort. 2. Voorstel van Burg. en Wetli. ten aanzien van den schoolbotiw naar aan leiding var, de rapporten der afdeelingen. 3. Idem tot liet verstrekken van eene gratificatie aan de wed. van Mill. 4. Idem tot verdeeling van een ge deelte der jaarwedde van den leeraar in de Engelsche taal aan het gymnasium en de Hoogere burgerschool onder de leeraren die in de lesuren hebben vooizien. 5. Idem tot tijdelijke afwijking van art. 8 van het reglement op liet middel baar onderwijs. 6. Idem tot verkoop van eene balans, schalen, enz. 7. Onlwerp-besluit tot af- en over schrijving van posten op de gemeente- begrooting dienst 1891. 8. Idem op de begiooling der schut terij van 1891. 9. Verzoek van Mej. F. J. Dclinceé om eervol ontslag als hoafd van de open bare meisjesschool. 10. Benoeming van twee adviseerende leden der commissie voor de gemeente reiniging. 11. Benoeming van een leeraar inde Fransche taal aan het gymnasium en de Hoogere burgerschool. Na de vermoeiende gouden bruilofts feesten hebben de Deeosche koninklijke familie en hare gasten hunne eenvoudige levenswijs hervat. Allen genieten de beste gezondheid, 's Moigens staat men vroeg op en woidt het programma van den dag opgemaakt: de een stelt een bezoek voor aan de museums, de ander verkiest een uitstapje naar een der koninklijke kas- teelen van den omtrek of wel een be zoek aan den dierentuin. Gewoonlijk doet men 's morgens incognito een uit stapje door de stad, te voet of in een huurrijtuig, uilslapjes die vooral voor de jongere leden der keizerlijke en konink lijke familie zeer vermakelijk zijn. Eenige dagen geleden brachten al de koninklijke gasten een bezoek aan het bekende mu seum van wassenbeelden te Kopenhagen, en ,daar had de hertog van Cumberland den jeugdigen prinsen en prinsessen eene aardige verrassing bereid. Er is in 't museum eerie zaal, waar zich 25 tot 30 wassenbeelden bevinden, die op allerge trouwste wijze de leden der Deeusche koningsfamilie voorstellen. De hertog van Cumberland, zoon van den koning van Hannover en echtgenoot van Prinses Thyra van Denemaiken, is er afgebeeld, zittende in eenen zetel, in gesprek met andere leden der koninklijke familie. De her tog was met den directeur van het mu seum overeengekomen zelf de plaats van zijn wassenbeeld in te nemen, eenige minuten voor dat de bezoekers de zaal binnenkwamen. De directeur leidde de hooge gasten rond, en toen zij ernstig stonden te kijken naar de groep, waar van de hertog van Cumberland deel uit maakte, stond deze eensklaps op, en groette hen. Men begrijpt de verrassing en het gelach der jonge prinsen en prin sessen. Uit Rotterdam wordt aan de Haarl. Ct. gemeld, dat de voormalige Millioenen- julfrouw Jannetje Stiuijk, daar in de Nadorststraat in een onooglijk beneden- huisje een bierhuisje geopend heeft. Mat glazen ruiten beletten den nieuwsgieri gen naar binnen te gluren, terwijl op een biljet te lezen staat: «Het koffiehuis van Jannetje Struijk, de zoogenaamde Mil- lioenenjulïrouw." Daarbinnen vindt men niets dan eene ongeverfde tafel en een paar dito stoelen. Aan een bediende, die zich vertoont bestelt rnen een half Qeschje Posthoorn- bier, dat extia wordt aanbevolen, en be taalt daarvoor 20 cents. Een oogenblik later vertoont zich Jannetje Struijk zelf, laat zich bekijken, neemt aan het tafel tje plaats en vertelt aan de gasten het een en ander uil haren levensloop, na tuurlijk niet meer dan zij noodig vindt. Maakt men de opmerking, dat 20 cents voor een hall fleschje bier wel wat duur is, dan is zij dadelijk met haar antwoord gereed«dat men ook niet alleen voor het bier betaalt, maar levens voor de eer haar van aangezicht tot aangezicht te mogen aanschouwen, daar zij zeer goed weet, dat het alleen daarvoor is, dat men komt!" Zij heeft het beuedenhulsje voorloopig voor 3 maanden gehuurd, daar zij eerst eens wil zien of het zaakje opneemt. Aan het Tijdschrift voor geneeskunde wordt uit Shanghai geschreven, dat ook daar een sSequah" zijn intocht heeft gedaan. Hij verkoopt eveneens olie tegen rheu- matiek en cholera. Eiken dag trekt Sequah, lot groot vermaak van de straatjeugd, in een vergulden wagen, met een electrisch van boeren mij te zeggen bebbeu, antwoordde hij norsch. Op dien toon is niets inet ons aante- vangeu, hernam de eerste sprekeris u niets aan de veiligheid dezer vesting gelegen, dan zullen wij maar zwijgen. Wordt vervolgd) lampje voor zijn voorhoofd, en een orgel als orkest, naar zijne spreekplaats. Daar worden de patiënten onder de oogen van het publiek door hem behandeld, en worden dagelijks een duizendtal fleschjes door hem verkocht, hetgeen aan de Se- quah-maatschappij een bedrag van circa 2000 gulden per dag oplevert, Voedingswaarde van gekookte melk in vergelijking met ongekookte. De vraag of de gekookte melk een voldoende voe dingswaarde bezit, is vooral met het oog op de voeding van zuigelingen van hel hoogste gewicht, zegt het Mdbl. van Lr. Hamel Roos. Vroeger was men algemeen van ge voelen, dat de melk zooveel mogelijk in een de moedermelk nabij komenden toe stand gebruikt moest worden en gaf men daarom den zuigelingen uitsluitend onge kookte melk; thans evenwel nu het be wezen is, dat ile melk in staat is, ver schillende ziekten over te brengen, vooral de tnberculose, zijn bijna alle genees kundigen het eens, dat men zich slechts van gekookte melk moet bedienen. Dit is voorzeker een uitstekend voorbehoedmid del tegen besmettelijke ziekten, maar een andere vraag is of gekookte melk de voor kinderen vereischte voedingswaarde bezit. Om daaromtrent een beslissend antwoord te kunnen geven, heeft Heniy Drouet alle gegevens ondei zocht, die hij zich kon verschaffen. Zijne onderzoekin gen weiden gedaan uit het oogpunt der physiologic, der gezondheidsleer en der bacteriologie, waardoor hij de overtui ging kreeg, dat het koken der melk in geenen deele de ver leefbaarheid vermin der t, en dus evenmin hare voedingswaarde. Men kan veeleer uil de meeste physiolo- gische proefnemingen opmaken, dat ge kookte melk gemakkelijker verteert dan ongekookte, en dat kinderen, die laatst genoemde melk beter verteren, tot de uilzonderingen beboeren. De sterlte der kunstmatig gevoede kinderen is sedert eenige jaren aanmer kelijk afgenomen, hetgeen ten deele is toe te schrijven aan het toenemend ge bruik maken van ongekookte melk ten behoeve der zuigelingen. Het eenige geval, dut men met eenig recht zou kunnen laten gelden, de melk niet te koken, doet zich voor, wanneer- men weet, dat de melk afkomstig is vari een, voor zoover dit uiterlijk te beoor- deelen, gezonde koe. Maar ook dan kan rnen dwalen, daar het gebeurd is, dat bij een wedstrijd van gemest vee, aan tu- berculeuse koeien een premie werd toe gekend, terwijl de diagnose der tubercu lose, die tot de organen der melkafschei ding beperkt is, zeer moeilijk is. Hieruit volgt dat de voor voeding die nende melk steeds gekookt behoort te worden, zonder dat voor een verminde ring ten opzichte der voedingswaarde ge vreesd behoeft te worden. Met 1 Juli treedt te Neureuberg (Beieren) eene gemeentelijke verordering in werking, welke op Zondag de sluiting gebiedt van alle winkels eu magazijnen, met uitzondering van bakkers-, slagers- en tabakswinkels. Kantoren mogen ge opend blijven van 's morgens 7 -9 en 1112 uur. De publieke opinie verzet zich niet tegen deze verordening. Een vermakelijk voorval deed zich de vorige week te Vlijmen voor. Het was heet en de visch was aan 't «rijden" Eenige liefhebbers zouden van de gelegenheid gebruik maken en een portie zien machtig te worden. Zij togen gewapend met het noodige materieel naar het «Ven" aldaar. Hunne vangst was uitmuntend, de visch was maar voor 'i scheppen. Eenige vrouwen aan den «Venkanl" hadden dit tooneel geruimer. tijd gade geslagen en zonnen op middelen om den liefhebbers den visch afhandig te maken. Eindelijk was het gevonden. Twee vrou wen, groot en sterk c.a. 1,80 M. lang trokken broek en blauwe kiel aan en slappen met stokken gewapend op onze visscbers af. Weldra wordt hun bedijf gestaakt, zij keken een oogenblik en een algemeene vlucht is het gevolg van hun onderzoek. De pseudo-politieageriten ne men den schoonen voorraad visch mee huiswaarts. De visch wordt onder de buurt verdeeld en toen onze visschers huiswaarts keerden kwam hun de geut van gebraden visch tegemoet. Ze wisten nu, wie de politie-agenten geweest waren I Een schatrijk heer te Leeuwarden aldus wordt van geloofwaardige zijde aan de N. Pr. Gr. Ct. bericht die zoo erg aan rheumatiek lijdt, dat hij de ra deren van zijn rijiuig van guttapercha heeft voorzien, om minder pijn bij het rijden te hebben, ontbood Sequah (Daven port) bij zich en vroeg, of deze kans zag hem te genezen en zoo ja, welke be looning bij eischte. Na den lijder on derzocht te hebben, gaf Sequah te ken nen hem wel te kunnen genezen, doch dat hij daarvoor niet de minste belooning voor zich eischte. Evenwel vorderde hij, dat de millionair, indien hij werd gene zen, vijf en twintig duizend gulden aan de armen van Leeuwarden zou geven, terwijl Sequah er bijvoegde: «als ik u niet genees, geef ik de f25,000 aan de armen." Deze eisch was den millionair te hoog, hy had er echter f 10,000 voor over. Sequah bleef evenwel op zijn stuk staan en verwijderde zich, den patiënt aan z'n rheumatiek overlatende. Wel een bewijs, dat «het geld" den rijke meer te pakken heeft dan de rheumatiek I BURGERLIJKE STANDEN. Amersfoort. GEBOREN2 Juni Petrus, z. van Jan Leonards en Maria van den Ham 3 Juni Wilhelmus en Alijda, z. en d. van Johannes Beijer en Geertruida Rosier. Jan Jakob, z. van Jan Jakob Berends en Sijsje van der Neut. Hendrikus Petrus, z. van Johannes Leijenkorst en Mechteld Bliekendaal. 5 Juni Elisabeth, d. van Levy Frank en Anna Katharina Janssen. 6 Juni Sara, d. van Hendrik Johan Croockewit en Charlotte Frederique Schroder. Rika, d. van Matthijs van Colmjon en Leentje van Dijkhuizen. Arnoldus Johannes z. van Joannes Wilhelmus Worsteling en Geer- dina van Doorn. 7 Juni Gerarda Her- mina Wilhelmina. d. van Andreas Hendrikus Worffel en Louisa Stoll. GETROUWD: 8 Juni Johan Diederik Hajen en Lammigje Vreemeijer. Gerrit Henzen eu Dirkje Musman Wouterus Antonius van Mierlo en Gertruida Huurder man. 9 Juni Franciscu8 Wilhelmus van Grasboek en Alijda Agatha van deu Berg. Josephus Petrus Cornelissen en] Mina Hamers. OVERLEDEN: 2 Juni Christina de Heus, 67 j. ongeh. 3 Juni Johannes Antonius Bonsel, 7 m. Matje van Beek, 44 j. ongeh. Gerardus Josephus Rieff 8 w. 4 Juni Een levenl. aang. kd v. g. van Ma- rinus van Eijkelenburg en Autonia Schuuring. Petroueila van Grol, 38 j. echtg. van Jan Vierivind. 5 Juni Gerardus Ruiten berg, 14 m. 7 Juni Hermanus Tiggelaven, 4 m. 8 Juni Petroueila van der Veen, 8 m. Hoogland. GEBOREN3 Juni Hendrika dochter van Jacobus van den Tiveel en Maria Wilhorst. OMDERTWOUWD 9 Juni Coruelis de Troc eu Theodora Elizabeth de Vos. Lensden. GEBOREN: 3 Juni Leentje d. van Hen drik Arnoldus Smith eu Trijntje Posthumus. OVERLEDEN: 8 Juni Een levenloos aangegeven kind van Willem Westorbeek en Bartba Steenbeek. Stouteuburg. GEBOREN5 Juni Hendrik, z. van Wil lem Kollor eu van Stijntje Kleinveld. De BURGEMEESTER van AMERS FOORT, Gezien artikel 41 der gemeentewet. Brengt ter kennis van de ingezetenen, dal de Raad dezer gemeente zal verga deren op Dinsdag, den 14 Juni aanstaande, des namiddags te één ure. Amersfoort, den 9 Juni 1892. De Burgemeester voornoemd, F. D. SCllIMMELPENNINCK. MARKTBERICHT. AMERSFOORT, 10 Juni 1892. 0.— a f 0— 0.,i - 0— n - 0-- O - 2.— - Tarwe Rogge Uien Appelen Peren kleiaard app. Zand lloendcreiercn Poter Margarine Zoetein. kaas Kippen Kuikeus Piepkuikens Ganzen Eenden Jonge lazen Wilde konijnen Tamme Duiven Biggen Zeugen Schrammen Guste koeien Kalf Kalf vaarzen Pinken Pinkstieren 3—, 1.05 0— 0.- 0.80 0.50 0.50 0.- 0.— o.— 0- 0.— 0.30 0.40 7- 25. 14.— 0.-, °-i 0.- 0.- 0.— 0.-- 0.— 0.— 0.— 0.— 3.— 3.— 4.p. lOOst. 1.25 p. P P per hecto liter. kilo. 50 0.— 0.— 1.20 1.— 0.80 0.— 0.— 0.— 0.— 0.— 1.— 0.70 per paar. per stuk. per stuk. 10.— 45.— 22.— 0.— 0.— 0.— 0.— 0.— Aangevoerd waren ongeveer 120 heet. aardappelen; 14000 stuks Hoendereieren; stuks Eendeneieren; 1100 kilo Boter; kilo Margarine; kilo Kaas; Vette varkeus - 0.- 0.kilo. stuks; vee 200 Biggen; 30 Zeugen, 15 Schrammen. Gevonden te Amersfoort. Een gouden ring, Een muntstukje. Een hoed. Rechthebbenden vervoegen ztch aan het bureau van politie. y Vo^spoedig tevillen van eene DOCHTER J.'ti.jW&GEWERFF— Su Elink Schuurman. amersfoorï^dtflJuni 1892.

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1892 | | pagina 2