Officieel© Publicatie. GEMENGD NIEUWS. Ad ver tent iën. J. MN RNfSWJJK DE JONG N IET-4e-e«TSuïteêren. CRMT-VMIGING PLAATSELIJKE BERICHTEN. Do verordening houdende bepalingen in acht te nemen bij het overdragen aan de Gemeente van straten of wegen, of gronden tot het aan leggen van straten of wegen besterad, luid, na de veranderingen daarin aangebracht in de raads vergadering van 22 Juni 1.1. thans als volgt De eigenaar van eene tot openbare straat of weg te bestemmen of reeds tot dat doel aange legde strook gronds, die verlangt dat deze door de gemeente in eigendom worde overgenomen, doet daartoe het verzoek aan de gemeenteraad. Wanneer de gemeenteraad do overneming in het algemeen belang wenschelijk acht besluit hij daartoe onder de navolgende voorwaarden a. de eigendom der gronden of straten of wegen moet aan de gemeente kosteloos wor den overgedragen vrij van alle lasten of erf dienstbaarheden en de gemeente moet ge vrijwaard worden voor alle kosten en schade welke uit het bestaan van zoodanige lasten of erfdienstbaarheden voor haar mochten voortvloeien. b. de grond moet vóór de overdracht door en voor rekening van den eigenaar worden ge bracht op het peil voor ieder geval in het bijzonder door Burgemeester en Wethou ders vasttestellen. Is ophooging noodig, dan mag daarvoor enkel grond gebezigd worden die door of van wege Burgemeester en Wethouders wordt goedgekeurd. c. de straten of wegen moeten worden of zijn aangelegd in eene richting door den Gemeenteraad goedgekeurd of goed te keu ren en op eene breedte door den ge meenteraad bij elke aanvrage tot overname afzonderlijk vasttestellen. d. door den gemeenteraad worden voor ieder geval in het bijzonder de materialen be paald waarmede de tot openbare straat of weg bestemde gronden zullen worden hard gemaakt. Wat de reeds tot straat of weg aangelegde gronden betreft bepaalt de Gemeenteraad voor ieder geval in het bijzonder of met de daarvoor toegepaste wijze Yan hardraaking zal worden genoe gen genomen. e. de hardmaking der overgenomen gronden geschiedt van wege de gemeente. De daarvoor te maken kosten alsmede die Yoor den aanleg van straatverlichting en indien de gemeenteraad rioleering en brandkranen noo dig oordeelt, ook de kosten daarvan, worden door den aanvrager gedragen overeenkomstig eene door den Gemeenteraad voor ieder geval in het bijzonder vasttestellen raming, ver meerderd met 5°/# van de kosten der hard making ter tegemoetkoming in de kosten van eerste onderhoud. Deze raming wordt vastgesteld tegelijk met het besluit tot overneming. Van dit besluit en deze raming wordt den aan vrager binnen 24 uren na de vaststelling een af schrift ter kennisname toegezonden. De Raad kan zulke afwijkingen van de in artikel 2 opgenoinene voorwaarden toe staan of daaraan zulke andere toevoegen, als hij met het oog op bijzondere omstandigheden noodig acht. Na de overname wordt de bestaande of aan te leg gen straat of weg, voor zooverre zulks niet reeds is geschied van gemeentewege a. hard gemaakten verlicht. b. van brandkranen voorzien en gerioleerd naarmate zulks bij hetbesluittot overname zal zijn bepaald, en voorts onderhouden volgens door Burgemeester en Wethouders te geven voorschriften. Het raadsbesluit waarbij tot overname en aanleg van straten of wegen wordt besloten treedt niet in werking voor en aleer de kosten door den aanvrager volgens deze verordening ver schuldigd doorhem bij den gemeente-ontvanger zijn gestort. Indien zulks niet is geschied binnen veertien dagen nadat door den geraeen- raad tot de overname is besloten, wordt dit besluit als niet genomen beschouwd en vervalt de aanvrage. De gemeente behoudt zich het recht voor, eerst zes maanden na de storting in art. 5 bedoeld met de verschillende werken een aanvang te maken en de straat verlichting niet aan te leggen alvorens de aan te leggen straat of weg voor minstens tweederde ge deelte is bebouwd. Vergadering van den Raad der gemeente Amersfoort op Maandag, den 9 Juli 1900, des namiddags ten 8 ure. Punten van behandeling: 1. Voorstel tot wijziging van liet reglement op het Middelbaar onder wijs betreffende lesuren. 2. Advies inzake het toezicht op het onderwijs in nuttige handwerken. 3. Ontwerp-verordening regelende de voorwaarden waarop inde gemeente Amersfoort gas uit de gemeente-gas fabriek wordt verstrekt. 4. Voorstel tot vaststelling van den gasprijs op 9 cents perM'. en 7 cents voor kookgas. 5 Voorstel tot ontheffing van den heer W. H. Kam van zijn werkzaam heden als leeraar bij het M. O. 6. Voorstel tot overname van een gedeelte van den Vlasakkerweg. 7. Verzoek van de onderwijzeres C. H. F. van Nouhuijs om eervol ontslag, met advies. 8. Voorstel tot regeling van de be noeming en het ontslag van het per soneel der gasfabriek. Aan het postkantoor Amersfooi t en de, daaronder rossorteerende, hulp kantoren werd gedurende de maand Juni ingelegd f20244,79; terugbetaald f 9276,27. Het laatste, door dat kantoor uit gegeven, boekje draagt het nummer 7748. De Tweede Luitenant-Kwartier meester J. W. Henderson van het 5e Regiment Infanterie is dooi den Gene- raal-M.joor Hoofd-lntendaiit aange wezen om tijdelijk te worden gede tacheerd bij het 3e Regiment Huzaren te 's Gravenhage. De Reserve-Sergeant J. H. W. Nicolai van liet 5e Regiment Infan terie heeft met gunstigen uitslag het examen afgelegd voor eene bevorde ring tot den graad van vaandrig. De Sergeant B. van den Belt van het 5e Regiment Infanterie die voor 4 jaren is gedetacheerd geweest bij het Oost-Indische Leger, is hier te lande aangekomen en weder bij zijn korps teruggekeerd. Aan de Sergeanten J. W. K. Korlf en A. van Vuuren van het 5e Regiment Infanterie die respectievelijk wegens ziels- en lichaamsgebreken voor den dienst ongeschikt zijn be vonden, is bij Koninklijk Besluit een voortdurend pensioen toegekend, voor ieder hunner, van f324 'sjaars. De Sergeant M. J. Stork van het 5e Regiment Infanterie heeft ten gevolge zijner benoeming in eene be trekking bij den Rijks-Waterstaat den dienst met paspoort verlaten. De Cadetten-Sergeant W. C. C van Strijen en L V Ledeboer van de Koninklijke Militaire Academie, zijn alsnog met ingang van 6 Juli bij het 5e Regiment Infanterie gedetacheerd, teil einde tot medio September a.s. aan al de practische oefeningen van genoemd regiment deel te nemen. De Korporaal J. Ruward van de 2e Compagnie Hospitaal-Soldaten, ge detacheerd hij het Militair Hospitaal alhier is bevorderd tot Sergeant bij de 3e Compagnie Hospitaal Soldaten, en wordt in verband daarmede ge detacheerd bij het Militair Hospitaal te Bergen op Zoom. Programma der muziekuitvoe ring bij gunstig weder Zondagavond te half acht op het terras van »Amicitia" te geven door de kapel van het 5e regiment infanterie, onder directie aan den heer G. K. G. van Aaken 1. ïEntre-nous", marche militaire Van Aaken. 2. Ouverture «Die lustigen Weiber von Windsor" O. Nicolaj. 3. »Künstler Traume", Concert- Wal zer Rob. Volstedt. 4. Grande fantaisie de l'opéra •Carmen" Bizet. 5. Ouverture »Eurjanthe" C. M. von Weber. a. »AbendIied" Rob Schumann. 6. b. «Toreador et Andalouse" du »Bal costume" A. Rubinstein. 7. Grande scène des nonnes et Ballet du 2e acte de l'opéra Robert le Diable" Mejjerbeer. 8. Grosze Fantaisie aus der Oper •Tannhauser" Rich. Wagner. Tot de 86 gasten, die Dinsdag met HH. MM. aanzaten aan den maaltijd, HH. MM. aangeboden dooi de provincie Utrecht, behoorden de volgende stadgenootenjhr. mr. T. A. J. van Ascli van Wijck, Burge meester van Amersfoort; majoor H. F. D. Braams, Directeur der Rij- en HoefsmidschooiD. P. Hamers en C. Th. van Beek. leden van de Pio- vinciale Staten; kolonel J. van Wijk, garnizoens-comiTiandant van Amers foort; majoor A. M, Tromp van Holst, commandant dor dd. Schutterij le Amersfoort; en mr. J. van der Leeuw, deken der orde van advocaten bij de Rechtbank te Utrecht. Naar de Amersf. Crl. verneemt, is door het Bestuur der sVereeniging tot Bevordering van het Vreemde lingenverkeer" een verzoek ingediend om op de Oude Vischmarkt een bloem perk te mogen aanleggen. Bij de ten Raadliuize gehouden verpachting van standplaatsen op de kermis werden doze gegund aan de hoogste inschrijvers, en wel aanden heer Benner, met bioscope, voor f 451 G. Wolfs, met hippodróme voor f 309 A. P. A. Bongers en W. Dekkers, voor polferkramen, resp.voorf 117.60; en f160 50; H. Hommersom-, met luclitscliommel, voor f 125.65; en I M. Vermolen, met carroussel voor f 333.35. Voor de standplaats voor stoom- carroussel, die volgens de gestelde voorwaarden niet beneden de f2200 zou worden verpacht, was alleen de heer Tewe te Dordrecht, die volgens zijn mededeeling nog te elfder ure door zijn zoon was iri kennis gesteld met de verpachting en daarvoor expres uit Parijs was overgekomen, en heeft ingeschreven voor flOOO.Burgemeester en Wethouders iiebben deze stand plaats gegund, hoewel Tewe in 1899 voor dezelfde standplaats f 2575 gaf. Op uitnoodigmg van de Tim merliedenvereeniging «Streven naar Verbetering" had Vrijdagavond in «Ons Huis" een gecombineerde be stuursvergadering plaats, aan welke de volgende vereenigingen hadden gehoor gegeven: Patrimonium, R. K. Volksbond, Sehildersvereeniging, S. D. A. P., Sigarenmakersvereeniging, Typografenvereeniging en Metaalbe werkers vereen iging. Het doel dezer vergadering was om gehoor te geven aan het Landelijk Comité, inzake de ongevallenwet, welke door de Eerste Kamer is verworpen, om op een nader te bepalen datum eene openbare vergadering te beleg gen, ten gunste van de opnieuwsamen- gestelde wet, welke dezelfde voordeelen zouden opleveren, zoo niet meer. Om de zaken verder te regelen werd tot voorloopig comité gevormd J. v. d. Brink, J. J. v Beek en B. v. Keulen. Tegen de varkensslager van Nieuwenhuizen alhier werd Donderdag voor de Rechtbank te Utrecht 2 maan den gev. geeisclit, beklaagd wegens mishandeling van de Wed. v. B. Zondagochtend 8 Juli a.s zal de godsdienstoefening in de Remon- slrantsche Kerk geleid worden door Dr. H. Oort hoogleeraar te Leiden. De overgangsexamens aan de hoogere burgerschool alhier zijn den 6en Juli geëindigd. De uitslag is ge weest. dat bevorderd werden uit de eerste naar de tweede klasse: Met lof, Joha. M. van Helsdingen G. Dorrestein, Anton Schimmel, J. H. Hartog, Johanna B H. Bake, R. L E. de Bruyn, H. G. Boks, H. Riedel, Anna Westerling en A. Schut. Voorts nog: Albert H Schimmel, D. H. van den Bosch, Johanna C. Matlliijsen, W. H. van Helsdingen, H. Jolles, H. P Titsingh. P. J Boogaert, Albertus Schimmel, E van Beusekom, D. L. Hoes, H. Bi van der Zoo de Jong, J. J. Pels Rijcken, J. Heydanus, M. D. J Gerritsen, N. A. A. van de Roe mer, J Post, P. J. Zondervan, J. Ente, J. H. H Ittmann, Aletta E. van Laa- ren, R. G. van Essen. M. Wolff, C. van Lennep, Nelly M. Burgers, W. Munnix, F. van der Eist, C. J. Erd- brink, L. H. F. van Driul, A. Corna van Doorn, C. Sevenhuysen, I). N. Zijlstra, H. G. F. Veenhuyzen, Jean- nette van Veen, J. A Kleber, W. F. C. Hardeman. J. II. H Heymar.n, C. J. Rüsclie, B R. Riedel, A. G. Delerts en de toelioorderes Wilhelmina G. Dreritli. Niet bevorderd werden 6 van de 56 leerlingen der eerste klasse. Uit ile tweede klasse werden be vorderd naar de deide: Met tuf, A. H. van Rood, A. E. van Marie, W. C. Korthals Alles, Elisabeth vair Goor, J. L. Avis, A. F Meyer, G. C van Burken, G W. Beer- nink en J. W. B. Everts. Voorts nog: T. van Daal, D. H. M. Hartiug, H M. Andrée Wiltons, A Jnrrissen, J. W. G. Pels Rijcken. C. Yskes, Willa. J. F. Rost, J. van Dorssen, .VI van Gel der, J. C. de Neve, Sabina H. Bastert. W. Goedkoop, J. Hamburger, Jolis. Raebel, M. H van Eek, N. S. Blom, A. C. F. van Kuyk, J. Ph. van Goethem, G. Verdonk, J. F. C. Bau ling. J. G. G. Taets van Ainerongen, H. W. Coenen, J. van de Stadt, C. A. Rieber en met herexamen Max Kloos. Tevens werd bevorderd de toelioorderes G. K. G. van Aaken, terwijl 2 van de 37 leerlingen der tweede klasse niet bevorderd zijn. Uit de derde werden naar de vierde klasse bevorderd Met lof, D. J Boks, A. G. vanDaa- len, Aug. Tromp van Holst en Corns. Tromp van Holst Voorts nog: Th. J. M Hoogenboom, G. van Loon, M. L. O. Verkerk, J. W. D. van Eek, W. Hulsebos, G. Wijnaendts P. H. Burgers, J. H. Mpltzer, Gerarda van der Eist, H. Molhuysen, P. C. van Steeden, J, H. Ihle, J A Kievits, Paulino J. f. de Pauw en met her examen H W. Zeiler. Bevorderd werden ook de toehoorderessen Joh». Ch. Yperlaan. B H. L. van Goethem, C. L. van Aaken, H. M. Hartingen Herma. W. D van Leeuwen Niet bevorderd werden 4 van de 28 leerlingen dezer klasse. Uit de vierde klasse weiden bevor derd naar de vijfde: Met lofL. Bakker, A. Jansen, H. J. J. Weurman, C. Meijer, J. A. van Daalen en H. J. D. van Wessum. Verder nog: A. van Gelder, J. van de Kamp, J. W. G. de Bruyn, W. A. Zelle, J. W. H. Adam, G B. van Leeuwen, R. Berns, A. de Stoppelaar, W. Th. Holtappel, Th. Sanders, J Schefielaar Klots, J. W. Putman Cra mer, M. Kool, Josir.e J. Buys, P. N. van Bavel, A. C. de Beaufort, J. J. Peck, L R Doorman, Anna Schel- tema, J. Tliooft, A. Pliester, Joh* M. van Hulsteyn; met nader examen (wegens ziekte) C. J. H. van Eek en met herexamen M. C. Kroon en A. van Helsdingen. Nog werden bevor derd naar kl. V de toehoorderessen: Dorothea Buys, Herma W. D. van Leeuwen, C. A. Sinnige en de toe hoorder A. H. Mooy. Van de 43 leer lingen der vierde klasse werden 8 niet bevorderd. Van de 184 leerlingen der school zijn derhalve 20 niet bevorderd, ter wijl er 20 nog aan het eindexamen deelnemen. De herexamens hebben plaats op Zaterdag 1 en Maandag 3 September e.k., aanvangende telkens des morgens om negen uur; de lessen van den nieuwen cursus beginnen op Dinsdag 4 September. Kennisgeving. Burgemeester en Wethouders van Amersfoort brengen ter algemeene kennis, dat zij voornemens zijn aan don gemeenteraad voor te stellen een strook gronds, uitmakende een ge deelte van het plantsoen, kad. bekend gemeente Amersfoort sectie E no. 4274 nabij de Kleine Haag. overeen komstig eene situatieteekening, welke ter Secretarie ter inzage ligt, aan den openbaren dienst te ontrekken. Zij die daartegen bezwaren wen- schen in te brengen worden uitge- noodigd deze schriftelijk ter Secretarie in te dienen vóór 9 Juli 1900. Amersfoort, 2 Juli 1900. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Burgemeester, T. A. J. VAN ASCH VAN WIJCK. De Sercetaris, B. W. Th. SANDBERG. Kostelooze waarschuwing. Inkomsten-belasting. De gemeente-ontvanger van Amers foort brengt ter kennis van de be lastingschuldigen, die de eerste helft van hunnen aanslag over het dienst jaar 1900 nog niet betaald hebben, dat na verloop van de eerste helft dezer maand tot eene vervolging moet worden overgegaan. Amersfoort, den 7 Juli 1900. De Ontvanger voornoemd, J. C. LEINWEBER. Over de ontvangst van prof. Nicolaas Beets op Paushuize vernam liet Ulr. Dgbl. nog eene bijzonderheid 11. M. was aanvankelijk voornemens geweest den eerwaardigen grijsaard zelve le bezoeken. Maar de 86-jarige wilde 't zich niet laten ontnemen aan de Koningin zijn hulde te komen brengen. I lij verscheen met zijn dochter die mede werd loegelaten, hij II M. Ouk de Koningin-moeder kwam van hare zitkamer naar beneden, om prof. Beets te begroeten. Bij liet afscheid gaf de Koningin Wilhelmina hem Haar portret, voorzien van liet eigen handige onderschrift: «Hulde aan professor Boets". Een nieuw Ilogerhuis-proccs. Onder dit opschrift lezen we in het Volksdagblad: «Naar wij vernemen, heeft mr. Z. v. d. Berg, die voor korten tijd een langdurig onderhoud heeft gehad mei de minister van justitie over de zaak-Hogerhuis, bij den officier van justitie te 's-Hage een aanklacht inge diend wegens meineed tegen Ringia, een der hoofdgetuigen in het proces tegen mr. Troelstra. «Is het gewaagd te ondeistellen, dat er tusschen dezen aanklacht en het onderhoud met den minister eenig verband bestaat Valsche munters. De politie in Den Haag heeft pro cesverbaal opgemaakt tegen een los werkman, zekeren K., wonende aan den Z. O. Buitensingel, die verdacht wordt zieti te hebben schuldig ge maakt aan liet vervaardigen en uit geven van valscli geld. De man is overgebracht naar de strafgevangenis. Zijne vrouw wordt verdacht van mede plichtigheid. In de laatste dagen waren in Den Haag in verschillende deelen der stad nagemaakte kwartjes in be taling gegeven. Een hengelaar, die te Dryburgh forellen vischte aan de Tweed, heeft een wonderlijke vangst gedaan. Hij haalde namelijk in éen slag niet alleen een forel op, maar ook een waterhoen dat op de een of andere wijze door een van zijn haken was aangeslagen. Het waterhoen, dat door duiken trachtte vrij te komen, maakte liet ophalen nog al moeilijk, maarde hen gelaar kreeg ten slotte vogel en visch behoorlijk op het droge. BURGERLIJKE STANDEN. Amersfoort. van 28 Juni tot en met 4 Juli. Geboren: Gerardus Adrianus, z. van G. Mostertman en W. van Koot. Anna, d. van A. Fennis en M. Rouwendal. Evert Jan, z. van E. Stoffels en G. Hemink. Everardus, z. van C. Wijnen en J. Klaassen. Juda Lammerdina Dirkje, d. van B. Welmers en J. Smith, Cor nelia, d. van H. Veenendaal en A. Haze laar. Evertje, d. van A. Brondijk en M. W. Hendriks. Coenraad, z. van C. Eikelboom en E. de Graaf. Goordina Dirkje, d. van A. van Lujjtelaar en G. van Hamersveld. Evertje, d. van R. van der Velden en A. van de Bunt. Jan, z. van J. Tiggelaven en M. Plag- genhoef. Getrouwd: H. van Baren en H. van Beek. OverledenAnna Clara Rosbach 74 j. wed. van J. van den Bosch. - Ettje Alida de Haan 2 j. Jacoba Arlar 1 d. Een levenl. aang. kd. vr. g. van P. Geurtsen en A. van Nijkerk. Een levenl. aang. kd. m. g. van W. te Beek en J. Gouw. Lcusden. Geboren: 5 Juli. Margaretha Lammer dina, dochter van Hendrik Fliek en Hen- drika Lammerdina van Harten. Woudenberg. Geboren: 30 Juni. Elizabeth, d. van Hendrik van Bruggen en Elizabeth Maria Bender. 3 Juli. Gerard, z. van Willem Kolfschoten en Arrisje van Eeden. 4. Antonia Wilhelmina, d. van Gerardus Kerpensteijn en Wilhelmina van Woer- dekorn. Overleden: 2 Juli. Cornelis Schimmel, 4 maanden. Stoutenburg. Overleden: 3 Juli. Evertje Boersen, oud 63 j. echtge. van Theodoras van Hamers veld. MARKTBERICHT. AMERSFOORT, 6 Juli 1900. Tarwe f 0.Rogge f 0.Boekweit f 0. Appelen f0afO.Peren f0.afO. Nieuwe aardapp. f3. a f4 Zandaardapp. f3.00 a f 00 Hoendereieren f 3.30 a f 3.G0 per 100 st. Eenden f 0.a f 0,Boter f 1.40 a f 1.40 per kilo. Mar garine f0a f0.Zoetem. kaas f0. Kippen f0.60 a f 1.90 Kuikens f080afl.Piep kuikens f0 30 a f 0.80 Ganzen f00 f00.Eenden fO.GO a f 0.00 p. st. Jonge fO.OO af 0 00 Hazen l 0.a f 0 Wilde konijnen f 0 00 a f 0.00. Tamme f 0.30 a f 0.90 Duiven f 0.30 a f 0.50 paar. Magere varkens f 14 a f 20.Varkens voor export f a fZeugen f30.f 50.Biggen f7.a f 14.00 Schrammen 1 00.a f00Vette koeien f 000.a f 000.Guste koeien f 00. a f 000.Kalfkoeien f 000 a f 000.Kalf- vaarzen f 00.a f 00.Os f 000.a f 000. Pinkstieren f 000,f 000. Aangevoerd waren ongeveer heet. Tarwe, heet. Rogge; heet. Boekweit; 00 heet. Appelen; heet. Peren; 0 heet. Kleiaardappe- len70 heet. Zandaardappelen 50000 stuks Hoen dereieren; stuks Eendeneieren; 1400 kilo Grasbo- ter kilo Margarine; kilo Kaas: stuks Vee: 30 magere varkens, varkens voor exportslagerijen 300 bi-jgen en 30 zeugen. RECLAMES. Voor lien die niet eten. Ontzaggelijk groot is hetaantal personen wier maag slecht werkt en de spijsverteering gestoord wordt. In deze omstandigheden is de eetlus snel verloren en alleen met geweld kan men de spijzen inslikken die niet verteerd worden. Wat is wel de oorzaak dezer slechte werking van dit teergevoelig orgaan Zulks issued te weten en tevens het mid del der genezing. De slechte' toestand van het bloed, zijne sléchte doorstraling zijn de hoofdoor zaken dezer storing. Zij kunneu eveneens voortko men uit de zwakte of storing van het zenuwstelsel De genezing is mogelijk op voorwaarde de verdwe nen hoedanigheden van het bloed te herstellen en de zenuwen te versterken. De Pink Pillen van Dr. Williams? die reeds zoo veel geschokte gezondhe den hersteld hebben, zyn deze uitkomsten ver schuldigd aan de herstellende en veerkrachtige eigenschappen die zij bezitten. Zij moeten aange wend wórden. Zy geven kracht en eetlust terug en doen maagzwaarten en maagzuur verdwijnen die die zichjna iederen maaltijd voordoen, die zich bij slechte spijsvertering voordoen, alsmede, steken in de zijde^ ingewand ontsteking en vooral bloedar moede noodlottig gevolg der uitputting der krach ten. De Heer Piet van Herwaarden te Alem, (Noord- Brabant) bevestigt wat wij hierboven aange ven. Ik had geen eetlust meer, Yeel last van maagzuur en kon niet het geringste voedsel ver dragen. Alle geneesmiddelen die ik tot nog toe ge nomen heb deden mijn toestand eerder verergeren dan verbeteren. Alleeh de Pink Pillen hebben mij den eetlust terug gegeven,de spijs vertering bevor derd en mij nieuwekfachten gegeven. Ik kan thans alles verdragen en gejoel me uiterst wel. Het is in alle gevallen van verzwakking bloedar moede rhumatismus, 'zenuwpijn dat mende Pink Pillen moet gebruikeri-ora met zekenlieid de beste resultaten te bekomen. Verkrijgbaar a 1.75 Gld. de doos en 9. Gld de 6 doozen. bij J. H. I.Snabiliê, 27 Steiger Rotterdam hoofddepothouder voor Nederland en apotheken. Franco toezending tegen postwissel. is van 10 tot 19 deier TE AMSTERDAM. Correspondentschap te Amers- foort?H. J. JjJk&O C K E WIT, Kassier,"Conunissiormair in Effec ten, Langhstraat 5.

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1900 | | pagina 2