GEBROEDERS LEVY, Verkoop a Contact. Maandag 5 Januari begint de groote halfjaarlijksche ®®©©®©©©®©®©®©®©®©®©©®®®©®®®©®®®®®®e®©©©©®®®©©©©® Amersfoort, Langestraat 40. 1000 lappen BORDUURSEL om uit te zoeken a 15 cent per lap. l)oor zelf grossiers te zijn ep daardoor 20 a 30 percent goedkooper in te koopen dan de grootste concurrentie, wordt in onze winkels goedkooper verkocht dan iemand anders kan inkoopen, zijn onze prijzendus, door welke concurrentie ook, eenvoudig onnavolgbaar. Alle artikelen, waaronder de laatste Nouveautés van het winterseizoen, zul len gedurende de opruiming door ons tot Zichtzendingen worden gedurende de opruiming.-iiet gezonden. Onze magazijnen zijn van 's ochtends 8' VöC 's avonds 9 uur GEOPEND. Zondags gesloten. m I 1 Mooie Bonten van af 30 eent. Sterke Moffen 50 Duizenden paren Handschoenen S Geheel wollen gebreide Dameskousen per paar 29 cent. 12 klossen Machine- en Handgaren slechts 9 cent. Fluweel in alle kleuren van af 29 cent. Onderrokken flink wijd en sterk SO Bovenrokken extra wijd f 1.Ö5. Flanel- en Satijn-Blouses - 1.20. Meer dan 5000 Heerendassen 11 cent. Goedkoope Fantasieknoopen, Perl d'Amourknoo- pen per dozijn van af 1 cent. Fransche Corsets, ijzersterk 38 Beste Zijde voor Blouses en gar neering 30 Werkmanden, Papiermanden enz. 40 »- Linnen Ileeren Fronts, alle facons van af 19 cent. Handwerk kleedjes en Loopers 25 Voile Tulle, zwart, wit en met moesjes 9 Glacé Handschoenen met drukknoopen, per paar 68 cent. Astrakan Handschoenen per paar van af 38 cent. 25 duim breede Lampenkapkant, alle kleuren, 9f, cent. Soliede Taillebaleinen per dozijn 5 Haken en Oogen, beste kwal. per óns 31|2 VVaschechte Huishoudschortjes met mooie schou derbanden 44 cent. kinderschorten, blauw en rood gestreept, van af 10 cent. Een partij Glacé Handschoenen met kleine fou- /fen per paar 25 cent. enz., enz., onmogelijk alles op te noemen. A UITVERKOOP BIJ SPOTPRIJZEN uitverkocht worden. Gebroeders LEVY.

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1903 | | pagina 4