„HÉR l BINNENLAND. Wissel- en El Mevr. 1I| De bloedarmoede is genezen. Plaatselijk Nieuws. Ingezonden. Advertentiën. Mr „HET UT1j TOOflEEtGE VRIJDAG, 14 B| Bosch-| cn Jacl SAFE-DI Mejuffrouw A. |I AMERS alom beken! en fijne afwef Pril uitstellen, doch na dien tijd vervallen al zijne rechten voortspruitende uit het formulier, ongeacht de rechten der Bank den na'atigen betaler in rechten aan te spreken tot betaling der overblijvende termijnen. Eenmaal in rechten aangesproken, herkrijgt een nalatige betaler niet weder zijne rechten, dan nadat hij alles betaald heeft waarvoor hij vervolgd is, be nevens de daarop gevallen kosten, terwijl de Bank niet verplicht is bij schorsing het reeds betaalde geheel of gedeeltelijk terug te geven. Het is derhalve van het grootste belang, ten einde allerlei onaangenaamheden te voorkomen, om, wanneer men de premieaand. op termijn koopt, zorg te dragen dat de betalingen steeds regelmatig geschieden. De termijnbetalers hebben dezelfde rechten van hen, die volgestorte pre mieaand. koopen, derhalve hebben zij recht op de rente-uitkeeringen op hun premieaand. en krijgen eveneens ruilnummers gedurende de eerste vier klassen der Staatsloterij. Ook worden op volgestorte premieaand. desver- langd 50 pet. voorschot door de Bank verstrekt. Wij hebben deze zaak ernstig onderzocht en kwamen tot de con clusie dat men hier met eene zeer solide onderneming heeft te doen. Het is een soort spaarkas met dkt verschil, evenwel, dat men kans loopt op een extra'ije, dat menigeen op zijn tijd welkom zal zijn. Daarbij is de maatschappij solide, waarvoor ons de namen der commissarissen borg- staan, terwijl het op ons een zeer aangename indruk heeft gemaakt, dat er een tiu-tee bestaat, die de belangen der deelnemers behartigt en die zorg draagt dat de gelden bij de Nederlandsche Bank of eene andere goed bekend staande instelling worden gedeponeerd. Ten slotte nog de groote faciliteiten, die worden aangeboden, waardoor de premie-aandeelen voor houders een werkelijk aantrekkelijk papier. Wij schromen dan ook niet deze premie-aandeelen voor belegging met een zeer goede winst-kans aan te bevelen. MERCURIUS. t. iiiiiniii.il 'ui, «inunrri, ni 'if 'if-.'d'-u u r RECLAME. „DE PINK PILLEN GENEZEN DE BLOEDARMOEDE" „ZOOALS HET BROOD DEN HONGER GENEEST" De bloedarmoede komt voort uit een gebrek in de voeding veroorzaakt door maagstoringen of evenvoudig door gebrek aan levensvocht. De Pink Pillen ^even bij- iedere dosis bloed. Zij doon niets djm dat, maar zij doen het goed. Daar nu de zejtliwen haar voedsel onmiddellijk uit het bloed jutten, is de /werking dier pillen op het zenuwstelsel zeer dikwij Is merkwaardig, en zij hebben talrijke gevallen van zenuw storingen genezen die te xvoren aan gewone behandelingen hadden weerstand geboden. »lk heb veel geleden aan ernstige bloedar moede ipet bleekzucht gepaard, schrijft ons Mejuffropw Petronella Petersen te Dongen. Langen tijd had ik een buitengewoon bleeke kleur en was uiterst zvyak. Ik zag er heel slecht uit, at niet meer eh sliep niet meer. Ik ging ajlle dagen achteruit en ik weet niet wat er gebeurd zou zijn indien ik de Pink Pillen niet bad genomen. Ilj? heb alle soorten van middelen gebruikt oijf mij te genezen zonder eenige, verbetering tondervinden. Dank zij alleen de Pink Pille'n heb ik spoedig een uit muntende gezondheid weergekregen. Ik ben daarvoor zeer erkentelijk." Mejuffrouw Petronella Pietersen, geboren Bax, woont te Dongen bij Breda. De Pink Pillen ondersteunen de krachten der jonge meisjes en bevorderen hare ontwik keling en haar groei. Zij zyn ten allen tijde een uitmuntend nuttig middel voor de vrouw, van af hare eerste ..jeugd tot op den kritieken leeftijd. Zij zijn atëoo aangewezen voor moedei wier gezondheid is geschokt door veelvuldf bevallingen,' erf aan vrouwen die door zor/ en verdriet zijn uitgepul Zij zijn onovertroffen «egen bloedarrgjfeede, bleekzucht, neurasthenie,*v algemeene zwakte, maagkwalen, scheele hoobjipijn, zeniy^lijden, heupjicht, St. Vitus-dans. '-L jf Priys f 1.75 de doos, f doozen. Verkrijgbaar bij Snabilic, Steigél^^TTDotterdam, hoofddepothouder voor Nederland en Apotheken. Franco toezending tegen postwissel. Ook echt verkrijgbaar bij A. van dc Weg, drogist, Amersfoort, en A. de Vries, Kerkstraat 90, Hilversum. Ilerdenking-Dc Ruyter. De commissie voor de herdenking van den 300sten geboortedag van Michiel Adriaanz. de Ruyter, richt een verzoek om giften tot het Nederland sche publiek, omdat het iets blijvends wenscht tot stand te brengen, iets dat een mari als De Ruyter waardig mag heeten. In de eerste plaats zal gepoogd worden te Vlissingen aan de zich sterk ontwikkelende zeevaartschool, die zich tot nu toe moet behelpen met onvol doende en getiuurde lokalen, een eigen gebouw te scheuken, dat de naam van »De Rnytei" zal dragen. In de tweede plaats zal worden on derzocht of hot mogelijk is het uit geven van een levensbeschrijving van De Ruyter te bevorderen. Wel bezitten wij, zegt de commissie, in G. Brandt's boek een prachtig en waardevol ge schrift, maar het is reeds meer dan twee eeuwen oud en de schrijver heeft tal van bronnen niet kunnen benutten. In de archieven van Londen, Kopen hagen, Parijs, Madrid en in vele auto- graphenverzamelingen zijn gewichtige documenten te vinden, welke tot nu toe slechts gebrekkig of in het geheel niet hekend zijn. Hiermede zijn slechts (wee der ver schillende plannen aangestipt. Hoe meer bijdragen de commissie ontvangt, hoe meer zij tot stand zal kunnen brengen. Wij herinneren, dat de penning meester der commissie is de heer J. van der' Eist, oud-zeeolïicier, Dunck- lerstraat 2, Den Haag. Nader wordt uit Den Haag bericht Het Uitvoerend Comité ter hei den king van De Ruyter's geboortedag be sloot het daarvoor in te zamelen be drag te besteden tot stichting van een «De Ruyters-medaille", die uitgereikt zal worden aan hem of haar die zich bizonder verdienstelijk heeft gemaakt op het gebied van het zeewezen. Voorts is besloten tot een feest viering in alle plaatsen van ons land op Zaterdag 23 Maart 1907. De vereeniging «Handel en Nijverheid" zal a.s. Maandagavond haie gewone maandelijksche vergade ring houden. Op de agenda der te behandelen onderwerpen komto.m voor: Bespre king der middelen welke zijn aan te wenden om Amersfoort zoowel als woon- en industrieplaats meer bekend te maken. 2de Abonnenients-Concert in Aniicitia. Het tweede concert zal 11 December a.s. plaats hebben, solisten zijn Mej. Gabriielle Wybauw van den Munt, Schouwburg te Brussel en Matbieu Crickboom, violist eveneens uit Brussel. Mej Wijbauw ontving hare opleiding bij de bekende zangeres Cluysenaer, voltooide hare studie te Paiijs, bij den tenor Engel en is sinds korten tijd aan den Brusselschen Schouwburg verbonden. Matbieu Crickboom, elexe van Ysaye. behoort lot de beste violislen van den legenwoordigen tijd. Na zijn ver blijf te Brussel werd hij benoemd tot directeur van de Academie de Musique te Barcalone, weid daarna aangesteld als plaatsvervanger van Ysaye aan het conservatorium te Brussei, waar hij bij afwezigheid van den meester, diens lessen waarnam. Wij herinneren den lezers dat deze concerten ook toegankelijk zijn voor niet-geabonneerden op de 4 concerten die dit seizoen zullen worden gegeven. Het gerucht schijnt verspreid, dat het «Utrechtsche Stedelijk Orkest", hetwelk a.s. Dinsdagavond in de groote zaal van Amicitia een concei t geeft (abonnementsvoorstelling), niet in zijn geheel zal optreden. Ten einde dit praatje te logen- stralïen, verzoekt de secretaris van de sociëteit ons te willen mededeelen, dat wel degelijk het volle orkest komt en dit als volgt bezet is. 1 harpiste, 9 eerste violen, 10 tweede violen, (5 alten, 5 violoncels, 5 contra bassen, 2 fluiten 2 hobo's, 2 clarinet- ten, 2 fagotten, 4 hoorns,2 trompetten, 3 bazuinen, en slagwerk. Het aantal medewerkenden, mèt den directeur, den heer Wouter Hutschenruijter, bedraagt alzoo 57 personen. Is dit nu een vol orkest of niet? Hier volgt het programma: I. OnvoltooideSymphonie, Schubert. a. Allegro moderato, b. Andante con moto. 2. Andante Cantabile. L. van Beet hoven, uit het ballet »Din geschüpfe des Prornotheus.(Solo voor harp, mej. Houtgraaf: fluit, de heer Pool man; Clarinet, de lieor v. d. Blij, fagot, de heer Rood violoncel de heer Keereweer.j 3 Fragmenten uit de opéra Lohen grin. Rich. Wagner, a. Voorspel; b. Elsa's Braulzug; Festmusik (inlei ding tot liet 3de bedrijf.) 4. Cyrano de Bergeiac, concert- ouveiture, Joh. Wagenaar. 5. 1 Arlésienne, 1ste orkest suite, G. Bizet. Prelude-Menuet-Adagietio- Carillon. 6. Twee Hongaarsche Rhapsodieën, F. Liszt, no 4 no. 11. 7. Ouverture von Byron's Corsair, H. Berlios. Door the Continental Bo lega Company, agent de beer Ph. Smolders alhier, wordt eene sieilijke mappe verspreid, waann behalve eene prijs courant harer wijnen en een lijsl haier depots over de geheele wereld vei spreid, een maandolijksche kalen der over 1907 en oen practische vloeilegger. Een dure maar keurig veizorgde reclame, die op elke schrijf tafel welkom zal zijn. Onder de vele bezoeken door Sint Nicolaas jl. Donderdag hier ter stede gebracht, verdient vooral ver meld, dat aan de openbare school in de Koningstraat. De goede Sint werd bij zijne komst door de jeugd met loepasselijke liedjes verwelkomd het geen hem aanleiding gaf met ruime hand versnaperingen uit te deelen. Daar elke kleine bovendien nog het een of ander cadeauije ontving is het te begrijpen dat allen dankbaar en tevreden huiswaarts keerden. Het heerenhuis aan den Utrecht- schen weg no. 12, bewoond geweest door wijlen den heer W A. Croocke- wit, met tuin, stal en koetshuis enz., ter grootte van omstreeks 24 Aien, is bij de ten overstaan van notaris Joh. Knoppers gehouden openbare veiling verkocht voor f11 800 aan den heer P. N. Koppen. De heer J. W. Ensinck, thans diaken der Evang. Lutbersche gemeen te, is benoemd tot ouderling, in de plaats van den heer G. P. Iiimaiin Sr. Luitenant-Kolonel jhr. L A. P. Six is benoemd tot commandant van hel 3e i egnnent veld-ai lillei ie te Breda. Kapitein O. L. G. F. Aberson van het le regiment veld-artillerie is benoemd tot majoor en toegevoegd aan den inspecteur der artillerie te 's-Gravenhage. Na verstreken vei lof wordt de officier van gezondheid 2e kl. G. A. S Lijrikamp ingedeeld bij het militair hospitaal alhier. Het sloflelijk overschot van den kapitein adjudant van het 5e regiment infanterie A. A. van Scbilfgaarde werd j. I. Donderdagochtend1 per trein naar Buren vervoerd om daar in liet famipegraf te worden bijgezet. Be halve de officieren in het corps, waren vele kameraden van aiideie wapens en dienstvakken aan het station aan wezig alsmede de vooimalige regi mentscommandant de generaal-ma- joor W. A. T. de Meester. De stat- muziek bracht eenige koralen ten ge- hoore. Generaal-majoor de Vlaming, schoonvader van den overledene, be dankte voor de betoonde belangstelling. Een deputatie van hel officierscorps van het 5e legiment infanterie, aan wier hoofd de regimentscommandant W L van Hoek, nam in denzelfdeii trein plaats om den ontslapen kame raad lot aan zijn laatste rustplaats te begeleiden. Op beleefd verzoek van den Keikeraad der Ned. Herv. Gemeente worden de predikbeurten in de St. Jonskeik niet door ons opgenomen De overige predikbeurten hij de kerk genootschappen zijn op Zondag 9 Dec. geregeld als volgt: Evang. Luth. Kerk. Voorm 10 uur, Ds. De Meijere. Renionstrantsche kerk. Voorm.-IO'/j uur, Ds. Hooykaas. Doopsgezinde Kring. in het Lo'jegebouw Van Persijnstraal No. I. Voorm. lO'/i uur, Ds. E. M. ten Cate, van Apeldoorn. Gereform. kerk (Langegracht). Voorm. 10 uur, Ds. Donner. 's Avonds 5'/j uur, Ds. Donner. Beide keeren collecte plaatselijke Em.-kas. Gereform. kerk (Zuidsingel). Voorm. 10 uur, Ds. Teerink. 's Avonds 5uur, Ds. Teerink. Vrije Gereform. Gemeente. Voorm. 9'/i uur, de lieer Boogaard, van Sliedrecht. 's Av. 5 uur, de Heer Boogaard. Chr. Gereform. Gein. Lokaal «de Zaaier". Voorm. 93/t uur, Godsdienstoefening, 's Avonds 5'/t uur, Godsdienstoefening. UITLOTINGEN. Trekking van 6 December 1906 der 3°/« Deposito-Bewijzen teD overstaan van Notaris Stoop, gehouden in het Venduhiiis der Notarissen te 's Gra- venhage. f50.000 No. 7671 f25.000 No. 23614 f 10.000 No. 17833 f 5.000 No. 7673 f3000 No. 39066. De volgende nummers elk met f 1000. 10874 14620 18737 26890 46771. De volgende nummers elk met f 500. 1006 2504 3766 11851 29732 32718 32837 44607 45492 49423. De volgende nummers elk met f 250. 124 3367 4166 4497 8632 12046 13147 13175 14181 15359 16897 16988 21079 23170 24947 25006 25305 25678 26316 27069 27768 35867 36359 36986 37199 37874 39441 46621 47191 49518. Goede Lijnkoek heeft als krachtvoeder groote waarde, maar men legge dan ook den nadruk op goede Als zoodanig mogen met vol vertrouwen worden aanbevolen de Murwe Lijnkoeken van Claas Honig Zoon, Koog a/d Zaan, welke volgens attesten der gebruikers de melkproductie doen iijzen en het vetgehalte der melk tevens doen stijgen Ze zijn gemerkt met een kroon. Aan den lieer Redacteur der Amers- foortsche Courantden Heer Slothouwer. M! Namens de timmerliedeuvereeniging S. N. V. afd. van den Alg. Ned. Tim- merliedenbond, St. Jozef, onderafd. van der. R. K. Volkshond en der Prot, Christel. Timmeil.vereeniging verzoek ik u beleefd een plaatsje in uw blad voor het ondervolgende ingezonden stuk. Bij voorbaat dank zeggende, namens de bovengen, vereenigingen, (iu. g.J G. v. WIJLAND, Secr., Monnikenpad 7'. Aan II. II. patroons en gezellen in het timmervak te Amers/oort! Namens de liinmerliedenver. S. N V. afd. Ned. Timmerliedenbond, St. Jozef, onderald. der R. K. Volksbond en de Protest. Christ. Timmerliedenvereeni- ging verzoeken wij H. 11. patroons en gezellen in het timmervak, met hei oog op de groote werkloosheid in liet bouwvak, dezen winter niot langer dan hoogstens 10 (tien) uur per dag te doen werken. Wij doen dit verzoek ten le om onze werklooze kameraden le helpen, ten 2de omdat ons gebleken is, dal ei' van 12 tot 16 uur per dag getim- mert wordt, o. a. aan een weik in de Pieler Bolbstraat, waar eenige personen 's avonds na a/loop van hel werk bij hun patroons nog eenige uren (n b. tot etuur!) gaan werken I Wij achten deze handelwijze aller minst bevordelijk voor de weikloozen, Uie gaarne iets le doen zouden hebben, en er nu naar kunnen kijken, hoe anderen overmatig lang werken Wij viagen de vakgenooten, die zicli hieraan schuldig maken, zich te denken in den toestand eens weik loozen. Wellicht dat gij dan (met ons) tol de overluiging komt, dat uwe handel wijze ten zeerste de haat en nijd op moet wekken Men moet nu niet 'zeggen «Wat kan mij dat schelen!' of «Ben ik mijn broeders hoeder?" Neen! allen de handen in een geslagen, en elkander geholpen, dan behoeft de geesel der werkloosheid niet zoo scherp te woiden. Bedenkt wat het zeggen wil, als men 's Zaterdagsavonds met ledige handen thuis komt. Wat gij niet wilt, dat u geschiedt, doel dat dan ook aan andeien met. Vei trouwende op de medewerking van alle patroons en gezellen. De gecombineerde besturen der voornoemde vereenigingen. BURGERLIJKE STANDEN. Amersfoort. van 28 November tot 5 December 1906. Geboren: Gerard Evert, z. van Jan Boshuizen en Geertruida Helena Kwast. Dirk, z. van Dirk Noordewier en Geli- Da Homan. Henri George, z. van Marinus van den Berg en Maria Koole. George Philip Teunis Jan, z. van George Philip Ittmann en Wilhelmina Louisa van As. Wilhelmus Willem, z. van Tieleman Willem de Wilde en Jansje Antoinette van Eist. Cornelia, d. van Piet Pothoven en Gerritje van de Water. Maria, d. van Evert Jagtenberg en Alyda Maria Barbara Maijer. Gerarilus Louwinus, z. van Louwinus Maas en Gerritje Fitskie. Johanna Elisabeth, d. van Adrianus Cornelis Buvelot en Johanna Elisabeth Bockkum. Maria Hendrika, d. van Arnoldus Batavier en Fennetje Blooi. - Margrietha Gerarda Marianna, d. van Jan van Keulen en Maria Overdijk. Aleida, d. van Hendrikus Voskuilen en Anna Verheuvel. Gerrit, z. van Johannes de Jager en Woutje Arlar. Thom Johan, z. van Marie' Christiaan Houtman en Rinske Geiharda Fredenka Hendrika van Veen. - Willemina, d. van Gerhardus van der Horst en Jitske Mie- dema. Btriha Johanna, d. van Gerar- dus Rommers en Dirkje Pommer. Cornelis, z. van Adrianus van der Wiel en Willemijntje van Zeldert. Gradina Berendina, d. van Henderikus Smeman en Johanna Hermina Noordink. Ar- nolda, d. van Johannes Apeldoorn en Wjjnanda Zevenboom. Een nat. kind vr. gesl. Ondertrouwd: Johannes Stoffen en Geertruida van Deventer. Andries Hermanus Koene en Maria Hammer. - Gerrit Frederik Nijland en Anna Cornelia Maria Jacobs Duijster. Getrouwd: Philip Veenendaal en Geer truida van Kommer. Gijsbertus van de ICraats en Cornelia van Beekhoven. Cornelis van de Kooij en Colletta Descans. Teunis Wijnands en Jannetje Bosch. Overleden: Johannes Coendert Zwan, 9 mnd. Douwe Boterhoek, 21 j., ongeh. Janna Pol, lj. Elisabeth Verdaas donk, 71 j., echtg. van Wouter de Lang. Jan Oven, 17 mnd. Andries Adri anus van Scbilfgaarde, 46 j., echtg. van Nikolina Diederika Marianne de Vlaming. levenl. kind vr. gesl- van Hendrik Elzenaar en Jacoba de Ros. Leusden. 3 Nov. tot 7 Dec- 1906. Geboren: Dirkje, dochter van Gerard van den Berg en Willemina Vetkamp. Stoutenburg. Overleden: Jannetje van Vaneveld oud 1 jaar, 10 maanden. Woudenberg. Geboren: 4 Dec. Marinus, zoon van Jan Jetten en Elizabeth van der Wiel. Gehuwd: 6 Dec. Hendrik Heij, 24 jaren en Aaltje Meerveld, 17 jaren. MAKKTBEKll'HT. AMERSFOORT, 7 December I90G. Tarwe f 0.Rogge f 0.Boekweit f0.— ippélen 14a 18—, Peren f5.a 18..Klei- tardapp. f 0.0U a 1 0 Zandaardapp. 11.80 a f 2 Hoendereieren 17.50 a l 8.per 100 st. Eenden 1 U.a f U.Boter 11.15 a f 1.30 per kilo. Mar garine f 0 al 0.00 Zoetem. kaas f Kippen 10 80 a fl.10 Kuikens f 1.a f 1.20 Piep kuikens!0.40 a 10.70 Ganzen f0.f0.Eenden fl.a l 1 20 p. st. Jonge f 0.00 a f 0 00. Hazen 1150 a f2.Wilde konijnen f 0.40 a f 0.50 Tamme fl.a 11.40 Duiven f 0.50 a f 0.70 paar. "TIË'CLAM'É" N [EU WS V AN BELANG VOOR AMERSFOORT. Wanneer het schip gezonken is, weet ieder een U te vertellen, hoe het gered had kunnen worden. Hoeveel waarheid is er niet in dit oude gezegde. De eenige raad, die waarde voor ons heell, is diegene welke ons bijtijds gegeven wordt. Dit is juist tvhfrrvin een Bussumsche raadgeving zoo goed en waande vol voor ons is, want zij geelj-hoop en moed'aan ieder nier lijder. Zij zegt hoe ge weder gezond kunt wor den, doch gjj moet dezen raad tijdig opvolgen. De Heer-H. Leebeek, wonende,Landslraat 49 le Bussuroj rneldt ons: Het is thans reeds zes maanden,.dat ik niet geweten heb wat hel be- teekent hpvnjd ie zijn van een Slijmende pijn in den rug en in de lendenen, Voortdurend had ik ,'daar last van, ook had- ik immer een koud, huiverig gevoel in den rug; menigmaal kreeg ik duizelingen, waarbij mij alies vuor de oogen-schemerde. -Mijn slaap .was zeer onrustig en ik. droomde veel, 's avonds waren mijn tieenetf dik opgezwollen en ik was ten einde raad, 'toen men mij sprak over Uw Foster's ltugpgn Nieren Pillen, ik begon hier gebruik van lè maken «en ik kan U openhartig zeggen, dat ik reeds ha een paar dagen de gunstige werkifcg dezer pitten kon waarnemen en loen ik een doosje gebruik! had, was mijn toestand beduidend beier geworden. Ik zal thans nog een tijdje met Uw geneesmiddel doorgaan en zal dit steeds gaarne aan merljjders aanbevelen. ik ondergeleekende verklaar dat tiet boven staande waar is en machtig U het -publiek te maken-op elke wijze die V goeddiirikt. Hebt gij ooit getwijfeld dat Uft nieren de oorzaak Uwer., ziekte waren? Hebt gij pijn in den rug, in het hoofd of in de leden? Lijdt gij aan rheumatiek, zwakte vpn het hart of waterzucht? Is Uw unnel^ozitfg te weinig ol te veelvuldig en is Uw water vermengd met steen of bezinksel? Gevoelt'gij U immer ver moeid, terneergeslagen en prikkelbaar? Denk er eens over na. Verzeker U dat men U de échte Foster's Rugpjjn Nieren Pillen geeft, dezelfde die de Heer Leebeek gehad heelt. WIJ WAARSCHU WEN TEGEN NAMAAK en maken kooperser op attent, dat op iedere doos de handteekening van James Foster voorkomt. Zij zyn te Amers foort verkrijgbaar bij den heer A. v. d. Weg. Toezending geschiedt franco na ontvangst van postwissel a f 1. /5 voor één- of f 10.— voor zes doozen. De Utrechtscfie "Waterleiding- ^Maatschappij maakt by* deze haren ahónné's bekend, dat de Waterleiding MAANDAGMID DAG tfm 2, uur zal wzlrden afgesloten wegen! reparatie. De vertegenwoprtiiger der TÜJtrechtsche Wateidfdding-Maatschappij le Amersfoort, J-J^TAS HOOQEVEST. .onyme. AC FINS BOIS dc Liter icmando flesch GTzioii van hot F- van HAMEL Alom veijJ tl 15 ct. Exportkantool Interw.TelelKb. Verkrijgbaar Auieri (goedgek. bij Kon. Bi No. 8 uur in Ie Socii tooneelapel in Hermann Groot j succes Utrecht, (Groni: Prijzen f 1 50,ft Loting plaats dag, half een. Door een Ma: bovengenoemd" gevraagd. Br. fr. letter I Bureau D. Y. AL| W armoesstraatJ Iff Koeteqi] Effecten peolongifcc Aenh.weö Dip Toojjkunst beveelt Vich van PI4 voorheen W. CROj KORTE koopt en ver! Effecten, Coupol Neemt gelden Incasseert Sluit prolq Snelle uifvoel latieorders. Plancctlezferes is te consulteer Oudeïijds Voort| Stadhuis, bove: Amsterdam.

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1906 | | pagina 2