WIJNHANDEL. BA SIDDRÉ, IK M KOKEN. Alweer wat mm toer Holland's jeugd. Delftsche Tegels maken met een houtje VOOR TAXATIEPRIJZEN Advertentie». Rijn- en Moezelwijnen. Madera, SHERRY en Portwijnen. Medicinal Mayer Ansbrncl" Langestraat 74. WEt)Ef*YEl*KOOt»EftS f 1.25 PER MAPPE. FORMAAT 44 X 33 C.M. Voorhanden in SLOTHOUWERS BOEKHANDEL. MET 60, 70, 80 EN 90% KORTING EN NOG MEER Boeken van f80.— voor f7.60, dus ruim 90%; van f74.30 voor f7.43, dus met 90%; van f 18.50 voor f4.37, dus circa 80%; van f2 90 voor 69 Cent! Enz. SPOEDIG ZAL ALLES UITVERKOCHT ZIJN. HAAST U DUS! ALLES MOET WEGvoor 10 Ct., 17 Ct., 22 Ct., enz. Werken van REÜTER. TEN BRINK, SUTTNER, ZOLA, MARLITT, SCOTT, DICKENS, enz. TTava+ionfiie gaat alles nu weg! Men moet spoedig bestellen, want deze aanbieding is heel gauw afgeloopen. Xw^ufl ICtAClllUjvi Ijb De boeken gaan weg voor ongekend lage prijzen, zooals deze annonce blijkt. B.v. No. 63. Wijde wijde wereld, gebonden v. sl 98 ct. Op den te zenden postwissel zette men: „Taxatieprijzen", benevens de verlangde nummers, en men ontvangt het franco door geheel Nederland. Voor minder dan fl.wordt niet geleverd. Bij GEBR. E. M. COHEN, lleeren- graclit 326, Amsterdam. (Voorheen te Arnhem en Nijmegen) Telef. Interc. 5775. Ook kan men het direct aan ons kantoor afhalen of per telefoon bestellen. groeten. Gebrul en gehuil van wilde dieren, paardengehinnik, hondengeblaf, kattengerniauw en slangengesis nooit hadden er zulke geluiden in het koninklijk park weer klgnken. Het was een wilde beweging, maar met zorg georganiseerd, en het was een indruk wekkend schouwspel, toen de knapen daar waren er ongeveer 35.000 op honderd meter afstand van den Koning stil bielden en een couplet van het vermaarde lied «Ingonyaman zongen, hetgeen gevolgd werd door het lied »Be prepared. De King's Scouts en een troep «Levensreddersï tezamen 200 knapen vormden een eerewacht voor den Koning. De inspectie, waarbij de Koning, met den bertog van Connaught, prins Christiaan, prins Alexander van Teek, lord Roberts, generaal French, veld maarschalk Sir W. Nicholson en den scouts-chef, luit.-gen. Sir R. S. Baden Powell, de rangen der in een halven cirkel opgestelde padvinders langs reed duurde ongeveer een uur. De Koningin, Prinses Christiaan, de Prins van Wales en Prinses Mary reden in een rijtuig achter den Koning en zijn stoet aan. Gedurende de inspectie gaven de Boy Scouts verschillende proeven van bedrevenheid in het aanleggen van kampvuren, het verleenen van eerste hulp enz. Aan het slot van de revue werd »stilte« gecommandeerd. Generaal Baden Powell floot, nam zijn steek af en steldo een driewei f ahoeraa voor den Koning Koningin en den Prins van Wales. Onmiddellijk ging er nu een bo--ch van staven omhoog; elke knaap stak zijn sonbrerohoed op zijn staf en hield dien zoo hoog mogelijk, en allen juichten lang en luid voor den Koning, die antwoordde door met de hand te groeten De padvinders waren uit alle oorden van het Vereenigd Koninkrijk samen gekomen voor den gi ooien dag en er waren deputaties bij van overzee, uit Australië, Canada, Gibraltar en Malta Duizenden hadden den nacht door gereisd en velen brachten twee nachten in den trein door. Ned. Bond van Lichamelijke Opvoeding. Afstandsritten voor wielrijders 1911. Vanwege den N.B.L.O is een boekje verschenen, bevattende vooreerst een beschiijving der in 1910 gehouden afstandsritten met het resultaat daar van, tweedens allerlei reglementen in zake de van 26 tot 29 Juli te houden afstandsritten van dit jaar. Wij ontleenen daaraan de af te leggen ritten. De ritten duren vier dagen. Zij vangen aan 26 Juli en eindi gen 29 Juli. Voor parcours I wordt naar ver kiezing in Arnhem, Amsterdam, Den Helder of Lpiden afgeredenvoorpar- cours II in Breda, voor parcours III in Arnhem. Alen komt terug in de plaats van vertrek. Dagelijks woidt gemiddeld 120 K.M. afgelegd. Route I loopt van Arnhem, via Ede Putten, Nijkerk, Baarn, Blaricum, Naar- den, Amsterdam (le dag), Buiksloot Monnikkendam. Volendam, Edam, Hoorn, Enkhuizen, Medemblik, Den Helder, (2e dag). Petten, Bergen, Alk maar, Castricurn, Beverwijk. Bloemen- daal, Haarlem, Bennebroek, Noordtvijk- Binnen, Katwijk a Zee. de Vink, Leiden (3e dag), Alphen, Gouda, Üudewater Utrecht, de Bilt, Zeist. Driebergen, Doorn, de Grebbe, Wageningen, Ooster beek, naar Arnhem (4e dag). Route II loopt van Breda via Zun- dert, Antwerpen, Mechelen, Leuven, Tervueren, Quatre-Bras, Anderghem Brussel, (le dag), Waterloo, Mout-St Jean, Quatre-Bras, Charleroi, Philip- ville, Dinant, (2e da»), Namen, Huy, Seraing, Luik, Maastricht, (3e dag), Hasselt, Beverloo, Moll, Turnhout, Baarle Nassau, naar Breda (4e dag). Route III loopt van Arnhem via Velp, Ellekom, Doesburg,Doetinchem.Groen- lo. Ahaus, Burgsteinfurt, (le dag), Munster, Camen. Unna, Iserlohn, Dec- henhöhle, Hagen, (2e dag), Elberfeld- Barmen, Solingen, Alulbeim, Keulen, Neuss, Düsseldorf, (3e dag), Duisburg, Wesel, Emmerik. Zevenaar, naar Arn hem (4e dag). Het boekje is gratis verkrijgbaar. Vacantiekaiup van Volksweerbaarheid. De vacantia is in aantocht, de heer lijke tijd, dat onze jongens voor een wijle de schoolbanken vaarwel zeggen, om geest en lichaam op te frisschen in de vrije buitenlucht en in de zon, de nieuw leven brengende zon, die er voor zorgt, dat de min of meer bleeke schooltint verdrongen wordt door een gezonde gelaatskleur. Waar is voor onze jongens meer van al die natuur-heerii)kheid te ge nieten dan in een kamp op de hooge, droge heide, omringd van dennen- bosscben, nabij de zee, waar, onder goedo leiding en bij gezonde, dege lijke kost van alles gedaan woidt wat juist voor (linke, echte jongens zooveel aantrekkelijks biedt! Het kamp van Volksweerbaarheid komt dit jaar op de Veluwe nabij Harderwijk van 25 Juli tot 9 Augus tus. Velen hebben zich reeds aange meld, o. a. ook een tiental Belgische jongens, die met hun Noord-Neder- landsche kaïneraden kennis willen maken en vriendschap wenschen te sluiten voorwaar een aardige gedach te! Er is echter nog plaats, hoewel de beschikbare plaatsen nu dagelijks inkrimpen. Dat zij, die aan het kamp mede willen doen dus niet verzuimen zich ten spoedigste op te geven bij den heer W. Speerstra, 2e Constan- tijn Huygenstraat 67 te Amsterdam, waar ook alle inlichtingen te verkrij gen zijn. Vliegen. Het hoogte-record geslagen!! Loridan heeft te Mourmelon in een biplan het hoogte record verbeterd. Hij steeg 3280 meter hoog. Wij herinneren er aan. dat Legag- neux te Pau in zijn Bleriot-monoplan tot op 3200 M. gestegen was. De Amerikaan iloxsey steeg tot 3400 M. op; dit record werd echtei niet officieel opgenomen. De aviateur Lotidan behoorde ook tot de deelnemers der Europeesche Rondvlucht; bij vloog in een »Farman« biplan; ver braebt hij het echter niet. In September 1910 had deze vlieger zijn brevet gehaald. Opgave van de Vereeniging „IIANDEL en NIJVERHEID", van personen die zich in de Gemeente hebben gevestigd, of daaruit zijn vertrokken naar andere Gemeenten, met vermelding van woonplaats, van den 28 Juni tot en met den 4 Juli 1911. GEVESTIGD. C. A. Koppert v. Nijmegen n. H. v. Viandeotr. 17. A. C. Coenen van Utrecht naar Soeslerweg 308 A. van Veen van Meppel naar Soesterweg 182. P. J. Kaneman van A'dam naar Kt uiskauip 67. P. Lambrechts v. Keulen (Dutlecbl.) n. Helle.str.ii. B. Riksten van Gronmgin naar Soeslerweg 308. VV. E. Kamerbeek v.Leurden n Aldegondestr.68. M. Burgij van's Hage naar Ald-gondestraat 10. M. Febnuann wed. van D. F. J. Herman van Schagen naar Schimmelpenninckstraat i8. C. Kiaaij van Schagen naarSebimmelpstraat i8. J. J. van Etjkvan U.recht n. Aldegondestraat 85. J. Rietvrldt van Utrecht naar Koningstraat 115. J. Kuit van Cleveland (U.S.A.) n. Leusderweg 92. A. van Beek van Nijkerk tiaar Noordstaaal 13. C. van Boegen van Leusden n. Soeslerweg 297. VERTROKKEN. G. M. C, van Bekkum van Bolderstraat 29 naar Oldenzaal. J. H. Poort van Zand 22 naar Njjkerk. J, H. Roog van Zuidsingel 12 naar Den Haag. L. J. van Nieuwenhuizen van Westsingel 19 naar Leusden. I. Hoogendooro v. Krommestraat 8 n. Apeldoorn. G. Zekveld van Arnh.weg 54 naar Apeldoorn. J. Enkelaar van Arnh.weg 64 naar Hedel. H. A. van den Hoorn van Lavendelstiaat 3 naar Voorschoten. G. v. d. Burg van Arnh.str. 8 n. den Helder. P. v. Ejjkelenburg v. Soesterw. 35 n. den Haag. B. v. Huik van Bh cmend.str. 37 n. Hoogland. A. Bouwman van Soeslerweg 360 naar Baarn. P. Hofstede Crull v. Bergstr. 15 n. Paramaribo. H. v. Deutekom v. Vlasakkerw. 4 n. Utrecht. J. F. Klatte wedawe van Paul Fölkel van Schimmelp.kade 6 n. Bremen (Duitschland). J. A. Snijders van Soesterweg 115 n. Leiden. J. Alink van Brouwersstraat 14 naar Utrecht. J. J. de Vries van Westerstraat 1 naar Utrecht. A. C. Teringa v. Beekenstl. 10 n. Putten. G. Dieges v. Krommestr. 52 naar Montreal (U. S. A.) J. de Vrij v. Uirechtschew. 64 n. Nijmegen. W. Dijs v. Weversingel n. Watergraafsmeer. P. H. A. van Aelst v. Breedestr. 12 n. Deventer H. J. Gerritsen v. Aldeg.str. 86 n. Bennebroek. F. A. Frowijn v. Schimmelp.st. 4 n. Ootmarsum A. van de Water v. Utrechtschew. 71 n. Amsterd. D. Hofland van Langestr. 117 n. Beverwijk. M. v. Sloolen v. Kampstr. 18 n. Charlois(R'dam) W. van Eeden van ZuidsiDgel 9 n. Ouder Amstel. RECLAME. Met Aug. of later wordt door een juffrouw, b. b. h. hebbende, ge vraagd omtrek postkant, een kamer met pension en huiselijk verkeer a f35. p.m.; piaTiQ wensche^jt. Br. onder lelt. V. kant. Utr. Dagblad te Utrecht. kunnen in alle plaatsen NEDER LAND en BELGIE geplaatst worden voor onze bekende Oehteiidvoeders voor Hoenders, kuikenzaden, Kracbtvocder voor Duiven, Vogelzaden in pakken en Gekleurde Spiraal Voet ringen voor Pluimvee. Vraagt conditiën bij liet American Importing-Housc te MAASTRICHT. Geïll. Handboek Voor Nederland bewerkt door II. S. J. DE HOLL, Directrice der Industrie- en Huis houdschool te Amersfoort. 500 bladzijden met 271 afbeeldingen. PRIJS Ingenaaid ƒ2.Geb. f2A0. Voorhanden bij den boekhan delaar G. J. SLOTHOUWER Tegclontwerpen van DAAN HOEKEMA. Zooeven verschenen in 12 verschillende 50 cents mappen. Formaat 17 X 15 c.M. Elke mappe bevat 12 Tegenvoorbeelden, 12 Tegelcartons, 12 vel blauw carbonic papier, 12 vel gelatinepapier. Mede z(jn verkrijgbaar: 2 zeer fraai uitgevoerde mappen, elk inhoudende 30 Tegelvoorbeelden niet al liet toebchooren. Men betaalt de prijzen die achteraan staan. Voor minder dan fl.wordt niet geleverd. Franco zending. 1. Dickens. Londen en Parijs, volled. uitg., geïll., in fr. stempelb. Vr. f3.90, nu taxatieprijs 74 cent. 2. Goevernenr. Frits Scharn- horst in Amerika. Buitengewoon jongensboek vol avonturen en jacht- tafereelen. Geïll. In fr. stempelb. Vr. f3.90, nu taxatieprijs 84 cent. 3. Suttncr. De roman van een schrijver. Zeer boeiende sensatie roman. Vr. f 1.90, nu taxatieprijs 62 cent. 4. Walter Scott. Guy Manne ring, de Sterrenwichelaar. Groote, beroemde roman, bew. d. Keiler, fraai geïll., in stempelb. Vr. f 3.40, nu taxatieprijs 83 cent. 5. Farrar. Een Student, of een loopbaan met hindernissen. Zeer interessant boek, door den schrijver van „Een Schooljongen", rijk geïll., in stemp.b. Vr. f3.40, tax.pr. 77 ct. 6. Fransclie Conversatie of de kunst om gemakkelijk gesprek ken te voerenvooralle voorkomende gevallen op reis. Taxatiepr. 26 cent. 7. Findel. Leer- en Grondstell. der Vrijmetselarij. "Wezen, instel lingen, werkzaamheden, symboliek, ritualen enz. Vr.f 1.90, tax.pr. 54 ct. 8. Aiiuard. De Rancho van den Lianenbrug. Taxatieprijs 24 cent. 9. Conscience. De omwenteling van 1830. Boeiend verhaal. Taxatie prijs 26 cent. 10. Conscience. De plaag der dorpen. Schoon, mooi verhaal. Taxatieprijs 26 cent. 11. Conscience. De Gierigaard. Een zeer treffend verhaal. Taxatie prijs 26 cent. 12. Dr. J. ten Brink. De schoon zoon van Mevrouw de Roggeveen. Boeiende groote roman, 2 deelen. Taxatieprijs 73 cent. 13. Lion. Genealogische kwar tierstaten van Nederl. geslachten, verzameld door Rhede v. d. Kloot en Bar. 150 groot folio platen, waarop 1300' afbeeld, v. Familie wapens. Vr. f 49. Tax.pr. f 7.40. 14. Inmaken van Vruchten, enz. Honderd beproefde, beste recep ten, Confituren, moezen, geleien, marmelades, enz. Tax.prijs 23 cent. 15. Lettervoorbeehlen voor zelfonderricht, steilschrift, schoon schrift, krulletters, cijfers, 2 dln., 4S gr. bladen, nu 22 cent. 16. Aardrijkskundig Woorden boek voor geheel Nederland. Alle steden, dorpen en gehuchten met zielental. Zeer practisch, nu slechts 17'/i cent. 17. Ileudr. v. Balen. De Noor- sche Wolf. Oorspr. Verhaal uit de middeleeuwen, nu 10 cent. 18. Dr. Blink. Nederland en zijne bewoners, kolossaal uitgebreid werk, 1700 bladz. met afb. en kaarten, in 3fl. prachtb. Vr. f24.75, nu f5.28. 19. Het Uloeddrama. De Com mune van Parijs in 1871. Historie- studie. Nu 17 cent, 20. Serv. de Bruin. Practische Encyclopedie, 1000 kolommen druks. Verklaring van meer dan 10,000 woorden. In fraaien stemp.b. Taxatieprijs 73 cent. 21. Caliseh. Groot viertallig Woordenboek v. de Nederlandsche, Fransche, Duitsche en Engelsche talen. Uitgebr. werk, in stevigen 9tempelb. Inpl. f 17.50, sl. f2.79. 22. Felix Daim. Een strijd om Rome. Groote, boeiende roman, complete editie, 2 flinke deelen. Vroeger f 14.90, thans in twee fraaie stempelbanden f3.77. 23. Darwin's reis om de wereld. Studiën over Natuurlijke geschie denis, ontstaan der soorten, afstam ming, dieren, planten, delfstoffen, etc. Circa 600 bladz. met vele platen en register. Vroeger f3.90, nu 95 cent. 24. Dickens. Nieolaas Nickleby. v. d. jeugd bewerkt door Andries- sen met platen, in fraaien stemp.b., slechts 97 cent. 25. Justus v. Effen. Do Hol- landsche Spectator, met biografie en aanteekeningen van Stelwagen, Vroeger f2.90, nu 69 cent. 26. Voor Schilders. FLEURY. Groote practische leercursus voor het hout- en marmerschilderen, collectie zeer mooie platen op ear- ton, in portef. vroeger f27.50, taxatieprijs f 4.98. 27. Geslachtslijst. Een gemak kelijke Geslachtslijst van alle zelf standige naamwoorden, c.a. 200 kol., bew. d. De Vries en Te Winkel, 19 cent. 28. Goupil. Het schilderen door amateurs, aanmaken dor verf, kleuren van hout, behangen, lak ken, kleuren van letters. In pl. f 1.25, taxatieprijs 49 cent. 29. Joh. Gram. Verhalen voor de jeugd. Boeiend en aangenaam. Een flink boek met mooie gekleurde platen. In stempelband. Inpl. f2.25 slechts 78 cent. 30. Hellwald. Groote natuur! gesch. van alle menschenrassen, levenswijze, godsd., zeden enz., rijk geïllustreerd, 2 zware dl. met vele platen. In plaats f 18.50 voor slechts f 4.37. 31. IlillernBirch. Een oude strijd door de schrijfster van „Geyer Wally". Een buitengewoon mooie roman, in stempelband. Vroeger f3.75, nu 75 cent. 32. Jonathan. Waarheid en Droomen. Mooie, geïllustr. uitgave in half leer geb., verguld op snee, nu taxatieprijs f3.18. 33. Junghans. In het licht en donker. Groote roman uit het mid den der 17e eeuw, 2 zware dl. Vroeger f5.90 nu slechts f 1.26. 34. Gerard Keller. Groot prachtwerk. Amerika in woord en beeld, met 500 fr., artistieke platen, met boeieuden tekst, 4 groot folio dln. Vroeger f33.60, in 4 zeer fraaie prachtbanden, nu f 6.12. 35. Van Koetsveld. Nieuwe Schetsen, vervolg op „De Pastorie te Mastland", in p! f 2.90 sl. 62 ct. 36. Liederenschat. 18 Deelen vol bekende café-chantant-, studen ten-, volks- en feestliederen, ruim 1000 verschillende. Vroeger f2.75 taxatieprijs 54 ct. 37. Van Loon. 5 gr. folio deelen. Ned. Historie-penningen, geslagen in 1776 tot 1806. 54 gr. platen met 500 afbeeldingen en uitgebrei- den tekst. In pl. f74.30. slechts f 7.43. 38. Marlitt. Het Uilenhuis, bew. door Ger. Keiler. Fraaie geil! uit gave in prachtband. In pl f 4.25 nu slechts 94 cent. 39. Marlitt. De meid van den Schout, bew. d. Ger. Keiler, geïll. uitgave in fraaien prachtband. In pl. f2.90 slechts 87 cent. 40. Marlitt. De Rijksgravin Gi- sela, bewerkt door Ger. Keiler. Nieuwe mooie geïll. ed. in lraaien prachtband. In pl. f 3.90 nu 93 cent. 41. Marlitt. In den Schillingshof, geïll in fraaien stempelband, vr. f 3.90, nu sl 93 cent. 42. Marlitt. Het Heideprinsesje. Nieuwe geïll. editie. In stempelb., vr. f 4.25 nu sl 93 cent. 43. Multatuli's Meesterwerken: Millioenen Studiën. 1001 hoofdst. over specialiteiten. Nog eens vrije arbeid, Bio- en bibliografie, 4 dln. in 4 stempelb. Vr. f9.Nu f4.03. 44. Napoleon De Groote en Mad. Sans-Gêne, de piquante hist, roman, door Lepelletier en Sardou zeer inter, roman uit het intieme leven van Napoleon I en zijn Hof, met 100 prachtige platen, 3 flinke deelen, nu f2.55. 45. Oltiuans. Het slot Loeve- stein. Het huis v. h. Zeewijf en andere verhalen. Groot kwarto werk, met vele groote platen. Vr. f 17.90, nu slechts f2.78. 46. v. d. Palm. Wijsbegeerte, Welsprekendheid, Opstellen, Stu diën, Schetsen, Redevoeringen, Ver handelingen, enz. Vijf dln. Vroe gere ed. f 17.90, nu slechts f 1.57'/i. 47. Reuter. Gedroögde Krui den, Mijne leerjaren op het Land, in 3 fraaie stempelbanden. Woeger f 11.40, nu slechts f3.6^ 48. Reuter. De reis van Mon- tecchi en Capuletti naar Constan- tinopel. Vroolijke avonturen, ty pische lotgevallen. Bew. d. Lau- rillard. In stempelband. In plaats f2.75 slechts 83 cent. 49. Reuter. Zijn Doorluchtig- heidje, zeer boeiende roman, geïll. editie, in stempelb., vroeger f 3.40, nn slechts 93 cent. 50. Gedichten van den School meester. Vol! authentieke uitg. met complete geïllustreerde editie. Alle gedichten v. d. Schoolmees ter, in stempelband. nu slechts 55 cent. 51. Walter Scott, .Robbert Roodhaar. Hoogst boeiende histo rische roman, bewerkt d. KELLER geïllustr. In stempelband. Vroeger f 3.90, nu slechts 89 cent. 52. W. Scolt. De Oudheid kenner. Mooie, boeiende en be langrijke roman. Een meesterwerk van Scott, bew. door Keiler. Inpl. f 3.75 in fr. stempelb., slechts 83 cent. 53. Het Staatsblad v. h. Ko ninkrijk der Nederlanden van af 18131895 door De Savornio Lohman, 7 groote zware dln. In pl f 80.slechts f 7.60. 54. Stinde. De familie Buchholz in Berlijn. Beroemd humoristisch werk. Mooie uitg.V r. f3.90, nu 68 ct. 55. J. Stinde. De familie Buch holz in Berlijn. Nieuwe 2e serie humorist, schetsen. Vroeger f 3.60, nu slechts 67 cent. 56. J. Stinde. Mevrouw Wilhel mina's gedenkschriften. Humor, roman. Vr. f 3.25, nu 68 cent. 57. J. Stinde. Mevrouw Wilhel- mina Buchholz. Humor, roman. Vroeger f3.40 nu 68 cent. 58. J. Stinde. Do familie Buch holz in Italië. Hum. roman nu 67 ct. 59. Thackeray. De kermis der IJdelheid, het beroemde boek, flinke druk, 2 dln. in stempelb. Vroeger f 7.90, nu f 1.63. 60. Vlerk. Zonderlinge reisont moetingen en lotgevallen van Joa chim Polsbrsekerwoud en zijne vrienden, Studententypen en-leven. Buitengew. humoristisch, typisch geïllustreerd. In fraaien stempelb. Vroeger f 5.40, nu slechts f 1.79. 61. Voordrachtenboek. 48 aar dige, geestige voordrachten voor alle gelegenheden, alles m. muziek. Vroeger f 1.40 nu 27 cent. 62. Dr. G. J. Vos. Het Nieuwe Testament, 500 bladz. met zeer vele belangr. aanteekeningen en nieuwe vertaling. In pl. f 3.30, nu 42 cent. *63. Wctherell De Wijde, Wijde Wereld. Mooie voll, geïll editie. Vr. f3.90, nu in stemp.b. 98 ct. 64 Van Zeggelen'» volledige Dichtwerken, onovertroffen luimige, geestige Gedichten en Voordrach ten van Van Zeggelen, geheel compleet in fraaie stempelband. Vroeger f7.90, nu slechts 93 ct. 65. Zola. Het Land. Grooto real, roman, 2 deelen, in fr. stemp.b. Slechts f 0.99. 66. Zola. Levensvreugde, roman vol hartstocht, in stemp.b. Sl. 89 ct 67. Zola. Liefdesavonturen van Octave Mouret. Spannende roman, 2 dln. in stempelb. Slechts f0.99. 68. Zola. Germinal. Real roman, 2 dln. in stempelb. Slechts f 0.99. 69. Zola. Merliers molen, of de Fransch-Duitsche oorlog. Realist, novelle voor slechts 13 cent. 70. Zola. De overstrooming en De lange Michu. Real, novellen. Taxatieprijs 13 cent.

Nieuwe Amersfoortsche Courant | 1911 | | pagina 3