Coöp. B&erenieen SSL Vioollessen H. o. Jlgsma J. v. Go wollen en Zij J.Th.A. Huis mei pi. ZAAGSEL Simplex Hioior Spereiefeoouep Mini Hl. IIEE1 De Zuiuelp A. n. B.Hraal,Drogist Mie uueh-rosieiein P.A. Endendijk Cpi,,. Dr.K.v. Dongen Dr.Rupert,Arts MM Ui MtalO. Zaagsel Zondags c n.u. de uwirsche Houthandel NahijPiinenhurg, soest. HALT F.C.MMr.1 Gramaphoon- liefhebbers. „EEM EI I GLAZEMYli Likdoorns en Eeltgezuieiien J. van zoete blauwe Druiven TE HUUR FRUIT Firma Vergeer, TE KOOP Dienstbode Boter, Kaas, Eieren NOACK's Koninklijke Fijne Vleesehwaren Verkade's Artikelen G. van Essen prima schoenwerk Middelwijk: Soestd Een luxe TE KOOP Dagmeisje gevraagd Huisnaaister. Verloren NAAIMACHINES W. PATER TE KOOP Braadkippen te koop a 40 cent per voer. Gep. Ambtenaar J. J. F. van Woudenberg H.S1 Krelis en Griet bij de Jubileum-feesten. B. 'T LAM Kerkstraat 51 - Soest. Middelwijksf LIKDOORNTINCTUUR TUINBOUW. dwc rubriek betreffende. te richten Kraaijenbrink. JuÜanastrant. Eenige laatbloeiende bloemheesters. Vrij algemeen bekend mag het heeten, dat in de voorzomer het grootste deel der heesters en struiken, welke ter versiering der tuin worden geplant, hunne bloementooi ten toon spreiden. De Meimaand, terecht dan ook de bloeimaand genaamd, is de maand waarop wel het grootste deel der bloemheesters bloeit. Sieringen, Meidoorns, Gouden regen, Magno lia's, Rhododendron's, Azalea mollis en Ponticum, Malus enz. zijn alle gewassen, welke in Mei, en dit jaar van wege het koude voorjaar in begin Juni bloeiden. Hierna volgen nog enkele soorten, o.a. de bekende welriekende Jasmijn, eenige Spiraea soorten enz., welke wat later in den zomer bloeien, doch de keuze is dan in de meeste tuinen niet groot meer, en gewoonlijk vertoonen de perken' en randen dan alleen groen en geen bloemen, Bovengenoemde soorten bloeien uit knoppen, welke reeds het vorig jaar gevormd zijn. Hieronder laat ik eenige soorten volgen, welke op z._ eenjarig hout bloeien, bloemen dus welke in dezelfde zomer bloeien, waarin de knoppen ontstonden. Als een der meest aanbevelens waardige bloemheesters voor den nazomer verdient m.i. de Budleya Veitchiana wel de aandacht. Het is een forsch groeiende struik, met mooi groen gebladerte, om dezen tijd aan het uiteinde der sierlijk gebogen takken prijkende met groo- te blauwe bloemtrossen. Het is een heester welke in een tuinbeplanting dikwijls zeer veel effect maakt. Een lief laag heestertje, ook dezen tijd bloeiende, is Potentilla fruticosa. De heester is dikwijl; overdekt met geele bloemjes, Indigo fera Dosia, (verwant aan de Indigo- fera tinctoria. welke de bekende verfstof van dien naam levert) is nu ook in vollen bloei, zoomede bloeien ook nog Colutea arborescens, het blaasboomje, met geheele bloemen, en Colutea purpurea met bruinroode bloemen, Hedysarum multijugum, een z.g halfheester met wijnroode bloemen, en Desmodium penduliflo rum. Laatstgenoemde plant komt met haar sierlijk hangende bloemtrossen het meest tot haar recht, als alleen staande in het gazon geplant. Hyd- rangea paniculata grandiflora is een heester welke zich in meer bekend heid mag verheugen; ze is dan ook ten volle een plaats in de tuin waardig. Het is wenschelijk deze heester tel kenjaren in den winter kort te snoei en, des te grooter wordt in den volgenden zomer de ontwikkeling van tak en bloemtros. Uit de familie van onze brem, i: de Genista tinctoria, een late varië teit, welke ook nu nog bloeit. Ver geten we verder niet de rood wit bloeiende Spiraea struikjes, na melijk Ac Soiraea Bumalda Anthony Waterer en S. trallosa alba. beide laagblijvend, welke zoo aardig staan voor in een heesterand of'perk. Ten slotte dient nog vermeld de Hibiscus syriacus, waarvan verschillende soor ten bestaan, in kleuren van rozen rood, grootbloemig blauw, wit, vio letblauw, welke ook nu volop bloeien, Een belangrijk vraagstuk voor de Gemeente Soest. ii. Over bovengenoemd onderwerp gaf A. L. W. in het vorig nummer van het „Soester Nieuwsblad" zijn gedachten weer en niet te ontkennen valt, dat daarin waarschijnlijk ook goede idee's waren en zoo moeten wij er ook komen. Dat deze kwestie meermalen door vele inwoners be sproken wordt, en ook de wensch wordt geuit, dat eindelijk het gevaar lijke van de overwegen eens worden beperkt kunnen we de laatste weken in particuliere gesprekken dikwijls 'beluisteren. Het gaat hiermede, zooals het voor heen was en wel blijvend zal zijn, naar gelang men bij de zaak betrok ken is, gevoelt men er ook meer of minder voor. Om te discuseeren over de vraag, „bij wie de verantwoordelijkheid is" (zooals dit kort geleden gebeurde in het openbaar) mag niet het eerste zijn. Waar menschenlevens mede ge moeid kunnen zijn, moet steeds de hoofdvraag zijn, hoe beperken we dit. Om terug te kopien, op hetgeen den heer W. schreef, dan moet het duidelijk zijn, dat in ons eerste arti kel (S. N. no. 33 25 Aug. j.1.) alleen de hoofdlijnen zijn uitgestippeld en waarbij rekening is gehouden met de uitvoerbaarheid der details. Ten eerste het bezwaar, dat be diening van uit één punt onuitvoer baar zou zijn. Wanneer er verschil zou bestaan in het verkeer van de een of andere zijde, zou die, waar dit het meest is, het eerst gesloten moeten worden en gel ij kt ij dig voor de te bedienen overwegen. Dit zou electrisch kunnen en dan geen slagboomen, maar schuif bare afsluithekken. Tusschen het afsluiten van de een en andere zijde in dan voldoende tijd, om (mocht zich een auto of ander voertuig op de baan bevinden,) terug te gaan. Doordat dit sluiten in matig tempo geschied en vooraf moet worden aangekondigd door het luiden van een bel en bij avond tevens nog aangeduid kan worden met licht, zal dit weinig voorkomen. Dat dit gesloten zijn der overwegen iets lan ger zal duren dan gewoonlijk, is niet het grootste bezwaar, gezien de wacht tijden bij overwegen in andere plaat sen. Voor voetgangers en wielrijders zijn naast de groote doorgangen, kleine klaphekjes te maken, waardoor geregelde overgang verzekerd is, zij het dan, dat het rijwiel aan de hand moet worden' genomen. Men weet dan, dat er een trein in aantocht is en men is gewaarschuwd, terwijl nu menigmaal de baan gedachteloos daar omtrent wordt gepasseerd. Het tweede bezwaar zou zijn, dat de overwegen-wachter een neven beroep zou uitoefenen. Wij gelooven ook wel, dat het meest wenschelijke zou zijn, wanneer geen tweede betrekking vervuld werd, maar om te zeggen, dat dit absoluut onuitvoerbaar is, wil er bij ons niet in, gezien de practijk en ervaring elders. De woonruimte van een dergelijke woning moet gelijk met de begane grond zijn, terwijl het verblijf van de wachter daarboven gemaakt kan wor den, waar vanuit de afsluiting kan plaats hebben en waarin tevens een ander beroep kan worden uitgeoefend. De schelinrichting waarschuwt wan neer afgesloten moet worden. Dat evenwel over dit onderwerp het laatste woord gesproken of ge schreven zal zijn gelooven wij ook niet en het benoemen van een com missie, (waarin eenige deskundigen op dit gebied,) die dit nader bestu- deeren, zou een stap in de goede richting zijn. S. M. Plaatselijk Nieuws. HULDE LAND- EN ZEEMACHT aan H.M. de Koningin, op 17 Sep tember a.s. te houden te Soest. In ons vorig bericht omtrent het te houden défilé door de Land- en Zee macht, aan H.M. de Koningin, maak ten wij melding, dat nader zoude worden bekend gemaakt de regeling van het verkeer tijdens het brengen dezer hulde aan Hare Majesteit. Thans kunnen wij berichten, dat op dien dag tusschen 11 uur voor middag en 12.30 uur nam. het ver keer op den straatweg Utrecht-Amers- foort en aan weerszijden van den straatweg Soesterberg-Station Soest- duinen, Zuidelijk van de hoogterug „Soester-Berg" zooveel mogelijk moet worden beperkt. Aangezien vanaf 1 uur nam. aan vang van het défilé een volkomen ongestoord en regelmatig overgaan van den Kunstweg Soesterberg-Soest- duinen noodzakelijk is, zal het ver keer op het Zuidelijk gedeelte van dien kunstweg vanaf 1 uur nam. tot na afloop van het défilé, plm. 3 uur nam. moeten hebben opgehouden. De toeschouwers moeten zich op stellen ten Noorden van eene lijn, loopende plm. 6. a 700 M. Noord van en ongeveer evenwijdig aan den kunst weg Amersfoort-Utrecht (front Zuid). De opstellingsplaats van automo bielen, voertuigen, enz. van toeschou wers niet voorzien van een kaart, op het heide-perceel Oost van den kunstweg Soesterberg-Soestduinen en Zuid van den hoogterug Soester- (derhalve tegenover het buiten van den Heer Posthumus, nabij De Stom- pert op, plm, 20 M. achter de lijn der Het is verboden om met voertuigen, hierbij inbegrepen kramen en wagens van zoetelaars, slijters e. d. stil te blijven staan. op den kunstweg Utrecht-Amers- foort tusschen paal 82 en paal 82,5. b. op den kunstweg Het Kamp- Soesterberg, station Soestduinen. Het is verboden om tusschen 11 uur v.m. en 1,15 n.m. met automo bielen te rijden op den kunstweg Soesterberg-station Soestduinen in de richting Soesterberg-station Soest duinen. In verband hiermede zullen de au tomobielen die toeschouwers vervoe ren en die niet voorzien zijn van een kaart, over Soest moeten rijden. Daartoe zullen op den straatweg Amersfoort-Utrecht bij den Daam Fockemalaan en bij den Dolderschen- weg posten worden geplaatst; De automobielen van autoriteiten of die toeschouwers vervoeren, voor zien van een toegangskaart, stellen zich op op het heide-perceel plm. 200 M. oostelijk van de opstellings- 'aats van Hare Majesteit. Rijtuigen, voetgangers, wielrijders, enz. moeten zich op het gedeelte kunstweg Soesterberg-station Soest duinen Zuid van de lijn der toe schouwers vanaf 11 uur v.m. tot 12,30 n.m. alleen bewegen in de rich ting station Soestduinen. Vanaf 12,30 n.m. tot na afloop Van het défilé is alle verkeer op dit gedeelte van den weg verboden. Een ieder is gehouden de bevelen van de Koninklijke Marechaussee en de politie tot regeling van het ver keer onmiddellijk op te volgen. Op de opstellingsplaats der auto mobielen en voertuigen wordt aan deze een plaats aangewezen na ge lang zij na afloop van het défilé in de richting Soest, dan wel in de richting Soesterberg (Amersfoort of Utrecht) moeten vertrekken, zoo, dat het afrijden in beide richtingen zonder kruising kan plaats vinden. Het Zui delijk gedeelte van den kunstweg Soesterberg-Soestduinen mag na af loop van het defileeren alleen in Z. richting, het N. gedeelte in N. rich ting bereden worden tot een uur, aan te geven door de ter plaatse aan wezige politie. Ten slotte kan nog worden medegedeeld, dat vanwege het Gemeentebestuur zal worden zorg gedragen, dat eene behoorlijke rij wielbewaarplaats op het terrein aan wezig is. Omtrent de hulde van de Neder- landsche Weermacht aan onze Konin gin, op 17 dezer, welke zooals men weet niet het karakter mag dragen eener revue en ook geen kosten voor den Staat mag medebrengen, vernemen wij thans een aantal vast staande bijzonderheden. Het wordt naar men weet een groot défilé. De Koningin. Prins en Prinses zullen in den ochtend van den 17 ten 10.24 per 'Staatsspoor uit Den Haag vertrekken naar Amersfoort. Vandaar zal de Koninklijke Fami lie zich per auto begeven tot op eenigen afstand van het terrein, waar de voorbijmarsch zal plaats hebben. Op dat punt zal de Koninklijke Familie plaats nemen in een galarij tuig la Deaumont bespannnn en achter hetwelk zich zal aansluiten het geheele Militaire Huis der Kon., te paard, terwijl ditmaal mede tot het gevol zullen behooren, gezeten in rijtuigen, de Prinsen van Solo en Djocfakarta en Sultan van Boeloengan. Het défilé zal te ongeveer 1 uur aanvangen en een tijdsuur hebben van anderhalf twee uur. Er zal een oefening plaats hebben in de nabijheid Amersfoort op de Leusden- sche heide, nabij het Lange Bosch, waaraan zullen deelnemen de Vlle en VlIIe Infanterie-Brigade het le en 5e regiment Veldartillerie en een gevormde lichte brigade. Deze troepen en het regiment ge nietroepen en een detachement ves ting-artillerie zullen aan het défilé deelnemen, terwijl ook deputatiën van de overige legeronderdeelen te genwoordig zullen zijn, die deels zul len mede-defileren, deels bij de Ko ningin zullen worden opgesteld. Vliegtuigen van de luchtvaartaf- deeling, escadrilles van te zamen een dertigtal vliegtuigen, naar we meenen te weten, zullen zich in de lucht be vinden. De deputaties zullen bestaan uit: van elk regiment Infantrie (Grenadiers en Jagers inbegrepen) den regiments commandant, 1 kapitein, 1 luitenant, 3 onderofficieren met vaandelvoorts afvaardigingen uithet bataljon wiel rijders, het 2e half-regiment Huzaren; van elk regiment Veld-artillerie den regiments-commandant, 1 kapitein, 1 luitenant, 2 onderofficieren en 2 korporaals en (of) soldaten; van de treinafdeelingen van de artilleriebri gades van het regiment vesting artillerie en het regiment kust-artillerie: van het korps pontonniers en torpe- disten; van het korps luchtdoelartil lerie van het cavelerie- en artillerie- paardenpepötvan het Instructieba taljon van de Stormscholenvan de Schoolcompagnie van den Motor- dienst; van het Remonte-depótvan de Rijschoolvan de Hoefsmidschool van het Artillerie-Schietkampvan de Luchtvaartafdeelingvan het Wapen der Koninklijke Marechaussee; van het korps politietroepenvan de on derwij s-inrichting, inbegrepen de scho len voor verlofs-officierenvan de Kon. Millitaire Academie; van den Generalen Staf; van de Intendance; van de Militaire Administratie; van den Militairen Geneeskundigen Dienst van den Militairen Veterinairendienst; van den Militairen Pharmaceutischen Dienst; van de Normaalschietschool en de Militaire Gymnastiek- en Sport school van de Commissie van proef neming; van de Militaire Verken ningen; van den Vrij willigen Land storm van den Plaatselijken Staf en van de Hoogere Krijgsschool. Verder zullen tegenwoordig zijn:i ,d&. chof £j/>neral»n. staf. JÉ tfnJa commandant van de vestig Hollanc^ de divisie-commandanten, de inspec teur en chef van wapens en dienst vakken, allen met hunne adjudanten of toegevoegde officierende sous chef van den generalen staf, de brigade-commandanten; de comman dant van het 2e regiment huzaren; de commandanten van de genie-com- mandementen; de directeur van het artillerie-materieelde directeur van Hoogere Krijgsschoolde gouverneur der Kon. Mil. Academie; de com mandant van het 3e half-regiment huzarende leger en vlootpredikan- ten in algemeenen dienst en de hoofd aalmoezenier van Leger en Vloot. Het geheel zal staan onder com mando van den commandant van het veldleger. Detachementen van de Zeemacht en van de koloniale reserve zullen eveneens aan het difileeren deelne men. Na afloop van het difilé zal de calèche mee de Koninklijke familie weer terugkeeren naar het punt van uitgang, waarna per auto naar Utrecht zal worden vertrokken om daar om streeks 4 uur van Utrecht naar den Haag te kunnen terugkeeren. Gevondan voorwerpen terug te be komen bij de politieStoffer. Schroef- sleutel, R. K. gebedenboekje, Hon denpenning, Pakket verzonden per Van Gend en Loos, gouden Broche en een paar dames-handschoenen. Aangeloopen een hond. Woensdag is hier opgericht een Anti-Militairistische vereeniging op den grondslag: „Geen man en geen cent voor het Militairisme". Een twin tigtal personen traden als lid toe. Burgerlijke Stand. Geboren. Hendrikus Johannes z. v. W. Kok en C. M. Hilhorst. Maurits Maria Gijsbertus, z. v. J. J. H. Smulders en H. de Groen. Elisabeth Maria Johanna, d. v. G. J. Hofstee en M. A. Oremus. Daniël Arie Cornelis. z. v. A. C. v. der Graaf en P. C. Leeflang. Ondertrouwd. J. Meerveld en J. M. Groeneweg. C. Hellingman en S. Sandvoort. A. v. Werven en G. Nijeboer. P. W. Wijsman en J. J. Trommel. A. Westerbeek en G. Hasselbach. Getrouwd. Ch. P. G. Gorissen en Wilhelmina Johanna Thole. Pieter Jacob v. der Bilt en Catharina Anna Stroink. «Aart Roest en Mijntje Epskamp. Wilhelmus Franciscus Mulders Maria Hubertina v. d. Akker. Hendrik Arend Hoonhorst en Bartha Vonk. Kerkberichten. In den nacht van 29 op 3o Aug., omstreeks een uur, wilde een zekere J. C. K. uit Soesterberg het café van den heer W. aldaar binnen om nog iets te gebruiken. Doordat hem dit werd geweigerd, nam hij zijn mes en stak daarmede W. door de onder lip en in het tandvieesch van zijn onderkaak. Dr. O' Breen, die onmid dellijk ter plaatse was, verleende hulp, doch achtte het den volgenden dag noodig, dat W. naar de Rijksklinieken te Utrecht werd overgebracht. De politie, die ook onmiddellijk ter plaatse was, heeft van een en ander proces verbaal opgemaakt. De politie te Soesterberg maakte proces-verbaal op tegen J. C. A., die tien dagen te laat aangifie deed bij den Ambtenaar van den Burgelijken stand dezer gemeente, van de ge boorte van een zoon. Tegen den kruideniersbediende S. in dienst bij H. T. te Soesterberg werd proces-verbaal opgemaakt ter zake verduistering van eenig geld. Tegen Mej. H. W. te Soesterberg is procesverbaal op gemaakt wegens verduistering van verschillende goe deren in dienstbetrekking gepleegd. Verschillende voorwerpen zijn in haar huis in beslag genomen. Op 11 Augustus werden bekeurd een tweetal militairen wegens rijden zonder licht. Daar het wapennummer bekend was, mocht het de politie ge lukken hun thans te vinden om tevens proces-verbaal op te maken wegens het opgeven van een valschen naam. SOEST. Zondag 16 Sept. Roomsch Katholieke Kerk. Voorm. 7 en 9 uur H. Mis en te \0l/2 uur Hoogmis. Nam. 2.30 lof. In de week s'morgens om 7 uur en 8.15 uur H. Mis. Ned. Herv. Kerk. Voorm. 10 uur Ds. D. P. Brans. Nam. 2.30 (Hees) Ds. D. P. Brans. Geref. Kerjc. Voorm. half 10 Ds. Mijnen, Baarn. Nam. half 6 Ds. Hoeneveld, Nijkerk. Vereen, van Vrijz. Godsdienstigen. Rembrandtzaal. Geen dienst. Geref. Bond (Rembtandzaal). Geen dienst. SOESTERBERG. Ned. Herv. Kerk. Geen opgave. Chr. School, Postweg. Geen opgave. Roomsch Katholieke Kerk. Voorm. 7.30 en 10.30 uur H. Mis. Nam. 4 uur Lof. 'c morgons 8.15 uur H, Mis. „ERRATA" In het raadsverslag opgenomen in ons vorig nummer zijn eenige zin storende fouten blijven staan. Voor het „Cherchez ed fenume", in den kop, heeft de welwillende le zer wel gelezen „cherchez la femme". In de tiende regel van achteraf staat: "heeft zij nu evenmin geen bevoegdheid", wat moet zijn „heeft zij nu eenmaal geen bevoegdheid". Nog steeds voorhanden de bekende tegen 50 ct. per pond, per K.G. 95 ct. Appelen 25 cent per K.G. gezellig gemeubileerde Kamers, met of zonder pension. Prijs billijk. in verschillende soorten en prijzen. Zeer fijne hand- en moesappelen ook uitstekende soorten zoete appelen om te stoven en te drogen. H. W. WESTENENG, Eigendom weg, Soest. (droog) te koop aangeboden a 25 ct. per voer. ZAGERIJ, HOUTHANDEL, Soesterberg. Kweekerij v.h. „ZUIDERENG" Heden, Maandag en Dindag Poste lein te verkrijgen tegen 20 ct. p. K.G. Verder in voorraad, ijzersterke biezen- Matten, maat 1.40 x 2.00 M. 60 cent per mat. Prijs 12 hennen met haan (Witte Leghorn) le leg. Rembrandtlaan 18. gevraagd v. d. e. n„ als meisje alleen. Niet beneden 20 jaar. Aanmelden: Mevrouw Wüst, Villa Carina, Mo lenstraat 8, Soest. Bij dezen wordt door het Bestuur herinnerd aan de jaarlij ksche aflos sing welke voor 1 November a.s. moet plaats hebben. P. v. d. BREMER, Gzn. voor beginnenden en gevorderden. Zeer billijke conditiën. KERKPAD Z.Z. 19b, SOEST enz. gedurende de wintermaan den, aanvangende 15 Sept. Nadere inlichtingen verstrekt de Directeur. Room- en Yoghurt-Karnemelk enz. DIABETES-ARTIKELEN. Fijne FRIESCHE ORANJE KOEK per stuk 20 cent. SOESTDIJK - TEL. 122 Het aangewezen adres voor is bij Speciaal Tabak en Siga retten, Pi Wijnen- en I Tegen billijk tarief Een 4 pers* en voor 18 pei Nieuwste mot dessin: Speciale aanbieding H*0 ED Briktstraat 24 Burgem. Grothestr. 14 -SOESTDIJK UCUI 1 Burgem. Grothestr. 14 - SOESTDIJK Ie klas reparatie-inrichting. Specialiteit in maatwerk. Heuvelweg 8 - In de omgeving van of te Soestdijk, flinke Burgerwoning met 1 H.A. uitmuntende grond te koop gevraagd. Inlichtingen en uiterste prijsopgaaf worden ingewacht, J. WOLFF, SOEST. Koudhoomweg 4. einde Boschstraat. beste zware Schrammen bij Stuivenberg, Nieuweweg 49a. A. Advertentiën. ZONDAG 16 SEPT. IS AANWEZIG hervat WOENSDAG 19 SEPT. e.k. zijn praktijk. Martinus Smit Johanna Wilhelmina Vree hebben de eer U kennis te geven van hun voorgenomen Huwelijk waarvan de voltrekking D.V. zal plaats hebben op Woensdag 26 September a.s. Soest, Beukenlaan 14. 's-Graveland, Koninginneweg 277. 11 September 1923. Huwelijksinzegening D.V. des na middags een uur, in de Geref. Kerk te 's-Graveland. Thui» te Soest Dinsdag 18 Sept. a.s. Eenige algemeene kennisgeving. Brummer, Soesterbergschestraat 13a. Er biedt zich aan een Brieven onder No. 132, bur. Soester Nieuwsblad. een wollen Sjaal, gestreept grijs met bruin, op de Tempellaan. De eerlij ke vinder wordt beleefd verzocht deze tegen belooning terug te be zorgen: Mevr. Leguit, Tempellaan, Soesterberg. VAKKUNDIGE REPARATIE INRICHTING IN ALLE SOORTEN MACHINES Gemakkelijke betalingscondities BRINKSTRAAT 15, TEL. 224 BAARN Meubelm, Matrasseni Stoffeer Meubileerir alle soorten tuingrind en zand elke hoeveelheid tegen concurreerende prijs. Te bevr. bij G. Tammer, Post weg 5, Soesterberg. panklaar en versche eieren worden dagelijks aan huis bezorgd tegen lage prijzen door D. SNOECK, Dijkhuisstraat 20, Soesterberg. Kweekerij v.h. „ZUIDERENG" eerste kwaliteit f 0.60 per K.G. Verder alle gewenschte soorten hout geschikt voor de boerderij. vraagt lichte bezigheden, onverschil lig wat. Br, onder No. 133, bureau Soester Nieuwsblad, Veenhuizerstraat 80, Soesldijk Schoenmakerij Maat- en Reparatie-Inrichting te koop voor elk aannemelijk bod. 3 P.K. 2 cyl. met volledig motorpak, winter en zomerkap, stofbril, enz. Uitstekend onderhouden en volledig toegerust. Te bezien bij P. A. van Hengstum, Kerkpad Z.Z. af te geven, speciaal voor de wek en inmaak. Dunne boonen, (eerste kwaliteit), 22 cent per pond. Dikke boonen, eerste kwaliteit, 18 cent per pond. Alles versch geplukt. Bestelling aan de kweekerij v. h. „ZUIDERENG," Eigendomweg en Koudhoornweg 4, Telefoon 144. J. WOLFF, Bedrijfsleider Heden ontvangen tegen verlaagde prijzen, prima Willegen en Peppelen klompen zeer, goede pasvorm. Beleefd aanbevelend. Levering van Tapijte Bergplaats voo Verhuizingen, Me Eerste week in begin Aanmelden voor 2f Gediplomeerd Aangesloten bij de dering van Modev Rotterdam. (Goedgel Besluit d.d. Juni OpleidingvoorCo peuse en Ak Handwe Soesterbergschestraat 8 Handel in: Aardappelen, Groenten Binnen en Buitenlandsch fruit. Aanbevelend. Zoekt U een mooie plaat ter aan vulling van Uw collectie? Komt dan eens beluisteren Aanbevelend, De vorige partij ka verko Thans weer p G0UDSCHE KA, en gaat weer we reerende Doe thans uw inl uw kaas voor c Het adres is de Boi Wilt gij net en d te duur en vlug Dan is Uw ju verdwijnen radicaal binnen 3 a 4 dagen door te penceelen met ons Prijs per flesch met pen seel en gebruiksaanwij zing f 0.45. v.h. H. GEUBBELS Soest - Telefoon 121. Kampstraat 6, Zeer veel goede 23 jaar oud, getui oude standplaats i in zijn vak KERKPAD Z.Z., Handel in a Opslagplaats Gl

Soester Courant | 1923 | | pagina 2