IIIITE irillllll! Maison RUUSSENAARS Jongens oeraiü I KLOEKEN bij de kuikens f4,-- EXTRA. IliiEVEEI Boaz-Bank PrisaiteerlBi ZiiielsrilKieii I.J. v. d.Wal krnm fin Fa. l. G. ii. d. ueen Benauwd Miiiöpgil i lieilr Hip. Week i. li fiinesGii UERRICNTEII ALLE M- EU EFFEClEnZflHEK HONDERD GULDEN zegge f100 Johs. Vervat, Veenhuizerstr. 13 Tweede Blad lef zindelilH dagmeisje Dr. J. RUPERT Dr. v. Leeuwen Itefcwpeiftg 31, sa A. WINTER en G. H. G HOL Stersiiseerioestelien, inmaaKglazen enz. Prima Ochtenduoer Eiermeel en Entra groole AarüBeien J,A.Hornïs,llieumeg8l. BRAND-EN INBRAAKVRIJE KLUIS Soestdsjksche Rijwielhandel TE KOOP net Meisje, Dagmeisje GUMMI CAPES Rhode Island Reds Barnevelders Witte Leghorns Patrijs Leghorns Witte !nd. Loopeenden 15 ct, 50 ct. 15 50 50 uiiueü öüuerh. Te huur gevraagd HALT. Beukenlaan 27 - Engweg. Soest, Tel. 42 Hum in ie iuisMüi Meisje alleen REMBRANDTZAAL TE KOOP. KAMPEEREN! Pension aangeboden HOTEL „EEMLAND", CAFÉ Pracht aanbieding Bouwterreinen. Te koop RIJKS-VEEARTSEN R. K. Dagmeisje Waarschuwing Noodhulp keukenmeisje TE KOOP Banevelder kuikens Te koop flinke Dienstbode, Te koop P+ KUIPER BEHANGSELPAPIER uructiten Broentenüu/eekerij n Capucilners 18 cl. pep pond. Tuinhoonen 9 cl. pep pond. Bioemkoo! 11 cent. Doperwten 15 cl. pep pond. Het adres voor Uw wasch KMomwasch-enstrijkinr. Hesiiiateurs, Eiken KlOHKen, KOOKOOli- KS0HH6Ü, mm Nloien enz. KASSIERS EN COMMISSIONAIRS IN EFFECTEN Verstrekken Reischeques der Zwitsersche Postadmi nistratie welke betaalbaar zijn bij alle 3600 Zwit sersche Postkantoren. Het spreekt van zelf dat wanneer Uw lucht pijpen verstopt zijn, gij een gevoel van benauwdheid krijgt, gepaard gaand met hij gen en kortademigheid. Akker's Abdijsiroop bezit door haar slijmoplossende werking de eig.r.r.hap Uw luchtwegen te zuiveren van slijrn, die zich op Uw'borst heeft vast gezet. Aanbevolen en geroemd bij bronchitis, asthma, drogen, scherpen of kuchenden hoest. voor iedereen, die bij mij voor 1 Mei 1924 een Kinderwagen heeft gekocht en mij kan bewijzen in de stad of bij een ander voordeeliger had kunnen koopen. Daar durft geen concurrent zich aan te wagenwaarom dan gekocht buiten de plaats der inwoning? Dit geldt van voor 12 jaar terug, jtoolang ik wagens verkoop. Deze zijn 1ste klasse van de Kon. fabriek van Delft; reeds jaren bekend; prijzen vanaf f30,— tot f 125, Rijwielen eigen merk, prima, ruim 20 jaar in den handel, in alle maten, en prijzen, plus elk merk wordt geleverd. Prima eigennaam buitenbanden Supra, Parra rubber, volle twaalf maanden Garantie zonder bijbetaling f6. Miche- lin buitenbanden f2,—. Prima eigennaam binnenbanden f2, Binnenbanden vanaf f0.60. Kinderwagen Noordpoolband; gaan er nooit af; ijzersterk. Komt met uw wagen, wacht er even op en u rijdt prettig voor enkele centen weg. Alle onderdeelen. In elk opzicht uiterst concurreerend. van het van Soester 28 Nieuwsblad iUNI 1924. BINNENLAND. Reeds Zaterdag 21 dezer werd het bekend, dat de staking in Twente naar het einde liep. In de vergaderingen te Enschedé en andere plaatsen was Vrijdag 20 Juni reeds besloten de stakingen op te heffen. Zoo is ook geschied. Deze week bracht ons het einde van het Con flict, doordat de leden van „de Een dracht" zich weder aan de fabrieken hebben aangemeld. Het was te voorzien, dat alles niet zoo zou gaan als mogelijk was ge weest, indien door de moderne vak- vereenigings-leiders de strijd niet noodeloos was verlengd. Verschillende stakers zijn niet weer aangenomen. Onze ruimte laat het niet toe «11e beschouwingen in de pers weer te geven. De N. R. Courant gaat heftig te keer tegen den voorzitter van het N. V. V. den heer Stenhuis in een artikel getiteld „De Generaal in het zand", waarin deze vakvereenigings- leider wordt verweten als zoodanig ten eenenmale te hebben gefaald. Wij zullen op de zaak niet verder ingaan. De slachtoffers van dit roe keloos bedrijf zullen velen zijn en het ligt voor de hand, dat „Het Volk" enz. allerlei liefelijks aan het adres van de Chr. Vakbeweging uitbraken. Een ding steat echter wel vast, die Chr. vakbeweging is niet onder den voet geloopen, zooals wel de opzet scheen van de moderne leiders. Integendeel hebben hare leiders getoond inderdaad leiders te zijn, die de belangen van hun leden ter rech ter tijd hebben behartigd. Het doet vreemd aan dat een sta^ king, door de mannen van de Een dracht wordt beëindigd, zonder dat zelfs een poging wordt gedaan om behoorlijke voorwaarden voor de arbeiders te bedingen. Wanneer zullen toch de oogen open gaan van zoovele arbeiders in ons land, die zich nog steeds laten belezen door den grooten mond van hen die ze telkens weer op het kri tieke moment in den steek laten. Daartegen helpt geen schelden op de Christelijken. en de toekomst". Minister Colijn 9 uur aan. ing zijn rede om „Het Volk" meldt Naar aanleiding onzer medeuleelin- gen omtrent Tcoelsrra's voorgenomen aftreden als lid der Tweede Kamer, verzoekt deze ons bekend te maken, dat de publicatie zijner plannen in ons blad buiten zijn voorkennis heeft plaats gehad; dat onze mededeeling in het nummer van 7 Tuni ju'st is (het heengaan van Mr. Troelstra als Kamerlid einde van dit jaar. Red.) dat hem van verschillende zijden verzocht is tot het einde van de zitting 1924 '25 nog in de kamer te blijven, en dat de vraag, of en in hoeverre hij aan dien wensch kan voldoen, eerst na afloop van het Kamerreces kan worden beantwoord, Omtrent de a.s. komst naar Neder land van de Amerikaansche slagsche- pcxi W yuminy" en „Arkiinsas", vernemen wij dat deze schepen onder bevel zullen staan van den Viqe-Ad- miraal Mc. Cully. Het juiste getal der opvarenden is, dat zich op ieder der beide schepen bevinden 425 adelborsten, 800 man bemanning en ongeveer 50 officieren zoodat dus medel^omen 850 adelbors ten, 16000 man bemanning en onge veer 100 officieren. De schepen zullen den 19en Juli te Rotterdam aangenomen en aldaar verblijven tot 25 Juli. Het beoefenen van weldadigheid was niet een dienen van zich zeiven wat helaas ook zoo vaak plaats heeft, maar een lust hebben, een voldoening vinden in het helpen van minderbedeelden en hen te dienen met hun gaven. 't Werd algemeen dan ook als een gemis gevoeld, toen de Heer Beckeringh, op betrekkelijk niet hoo- gen leeftijd, (66 jaar) aan zijn gezin en omgeving ontviel, want ook voor zijn ondergeschikten was hij n vriend als patroon. Gelukkig bleef de Weduwe het buiten bewonen en bleef de familie een der meest geziene families in de Gemeente Soest. Naast het jubileum der familie viert men op dien dag op „Eiken horst" nog een drievoudig jubileum. Mejuffrouw Duller, bij de familie in dienst gekomen voor de verzor ging van het eenigst kind en daarna met de leiding der huishoudelijke bezigheden belast, de heer A. Enden dijk, tuinbaas en H. Geitenbeek, onder-tuinbaas, zullen n. 1. ook op dien dag het feit hunner 25-jarige dienstvervulling herdenken. Door de familie B. zal deze dag tot een feestdag worden gemaakt. Op dien dag (30 Juni) zal des middags van 3-5 uur een receptie worden gehouden om dit julileerend drietal te complimenteeren. Naast de feestelijkheden op dien ig zal des middags de Soester Fanfare zich doen hooren. Aan de jubilarissen thans reeds onze hartelijke gelukwenschen. Hoog bezoek. De zuster van de Koningin-Moeder, de vorstin von Erbach—Schönberg en haar dochter, princes Hella, logee- ren bij H. M. op Soestdijk. Kerkberichten. Plaatselijk Nieuws. De oorlogs begrooting is door de •Eerste Kamer met 24 tegen 17 stem men aangenomen. Tegen stemden ook de leden van den V. B. in bond met de mannen van „geen man en geen cent", al deden zij het uit andere overweging. Goed spreker als hij is, heeft minister van Dijk in een goed gedo cumenteerde rede van een uur zijn beleid verdedigd. Hij staat zijn tegenstanders best. De Kon, Hollandsche Lloyd heeft de kasvoorschotten gekregen tot een totaal van 61f4 milloen gulden. Met 27 tegen 2 stemmen. In de Tweede Kamer verklaarden zich 8 sociaal democraten tegen en 6 voor. In de Eerste kamer was het omgekeerd, De heer Stenhuis verklaarde dat de grootst mogelijke meerderheid er voor was. Van hen stemde alleen heer van Kol tegen. Minister Aalberse had een gemakke lijke taak. Z.E.A. verklaarde, een .wakend oog op het verloop der zaken te zullen houden en de Staten generaal volledig op de hoogte te stellen. Gisteren (Vrijdagavond) heeft de Minister van Financiën, de heer H. Colijn voor den zender van de Hilversumsche seintoestellenfabriek een radio rede, gehouden over„De financieele toestand van Nederland Gevonden voorwerpen. Omtrent de volgende gevonden voorwerpen zijn inlichtingen te beko men bij de politie Huissleutel, Zilveren beursje. Kin derjasje, Gouden bril in een doos, Zak met lijnkoeken, Dameshand schoen, Damesportemonaie met inh.. Zweep. Nummerplaat, Ceintuur (beige kleur), Grijze pet, Notitieboekje, Huissleutel, en nieuw houten raamje zonder glas. Aangehouden. Door de politie te Soesterberg, in samenwerking met die van Zeist, is het mogen gelukken de daders aan te houden, die in den nacht van op 5 Juni 1. 1. in de R. K. Militaire Vereen, en bij den heer Snoek onder Zeist hebben ingebroken en te Soes terberg sigaren en sigaretten en te Zeisttwee rijwielen hadden ontvreemd. De daders een tweetal Amsterdam mers zijn ter beschikking der Justitie gesteld. Maximum snelheid. Verschillende automobilisten zijn dezer dagen te Soesterberg weer bekeurd wegens te snel rijden, doch het schijnt niet te baten. Nauwelijks is de politie weg, of zij vliegen weer met groote snelheid door de kom onzer gemeente. Nog strenger maat delen nemen zou hier wel op zijn 1 zijn. Overtreding. Terzake overtreding der tabakswet, is procesverbaal opgemaakt tegen een drietal personenP. N., J. C. W. en C. v. d. H„ allen [uit Utrecht. Jubileum. Naar ons uit goede bron y&ordt medegedeeld, zal het Maandag 30 uni op het buitenverblijf „Eikenhorst", 3ij de famillie BeckeringjrFeest zijn. Op dien dag toch, zél het 25 jaar geleden zijn, dat bét buiten werd betrokken door d^familie, bestaande uit Mijnheer en Mevrouw met hun zoontje van 6.weken oud, thans de eigenaar van/het buiten. De fam.yo. is geen onbekende ge bleven iiyde Gemeente Soest. De gunstige- geruchten, die aan hunne komst/vooraf gingen, werden spoedig bevestigd. Niet alleen door de veel heid F hunner filantropische arbeid, maar méér nog door de wijze waar op zij werd beoefend. Raadsvergadering De Raad der gemeente Soest is bijeengeroepen in een openbare ver gadering, te houden op Maandag 30 Juni a.s., des avonds ten 8 ure, ter behandeling van de volgende agenda 1. Vaststelling van de notulen der vorige vergadering. 2. Vaststelling a. een besluit tot af- en overschrij ving op de begrooting 1923. b. een besluit tot beschikking uit den post „Onvoorziene uitgaven" der begrooting 1923. een besluit tot wijziging der be grooting 1923. 3. Vaststelling van een tweetal besluiten tot belegging van gelden. 4. Voorstel van B. en W. tot wij ziging van de regeling voor het be heer van de gelden der Bouwvereeni- gingen in de gemeente. 5. Opnieuw vastselling van de verordening, regelende het beheer van het wegenfonds, zulks in verband met een schrijven van Gedeputeerde Staten. 6. Vaststelling van een verordening tot wijziging der Bouwerordening in verband jjiet punt 5. 7. Vaststelling van een verordening als bedoeld in art. 114bis der Ge meentewet in verband met punt 5. 8. Opnieuw vaststelling van de verordening tot wijziging der Alge- meene Politieverordening in verband met een schrijven van Gedeputeerde Staten. 9. Vasteiling van een verordening regelende de persoonlijke diensten bij brand, ingeval van stagnatie in de regeling, getroffen met de vrijwillige brand weer vereenigingen (houdt ver band met punt 8). 10. Behandeling van een verzoek om ontheffing van een bepaling der Bouwverordening. 11. Voorstel van B. en W wijziging der verordening regelende het Grondbedrijf, indien het rechts kundig advies B. en W. bereikt. 12. Voorstel van B. en W. tot aankoop van de twee automobielen, afkomstig uit het trambedrijf, teneinde deze in te richten en te gebruiken voor den Keuringsdienst en voor zie- kenvervoer. 13. Behandeling van het verzoek van het Bestuur der Nijverheidsschool om eene bijdrage in de kosten van verharding en beplanting der speel plaats in gebruik bij de Endaalschool. 14. Nader voorstel van B. en W. inzake ruiling van grond aan de To renstraat met den heer J. van alhier. 15. Uitloting van een gemeente- leening. ZONDAG A.S. SOEST. Ned. Herv. Kerk. Voorm. 10 uur Ds. D. P. Brans. Ned. Herv. Evang. Ver. De Nieuwerhoek. Geen opgaaf. Geref. Kerk. Voorm. 10 uur, en 6 uur Nam. Ds. J. Hoek. Chr. Geref. Kerk. Voorm. 10 en nam. 6 uur Gods dienstoefening. Woensdag 2 Juli, 's avonds 7.30 uur, Ds. Salomons uit Amersfoort. Roomsch Katholieke Kerk. Voorm. 7 en 9 uur H. Mis en te 10x/o uur Hoogmis. Nam. 2.30 uur lof. Geref. Bond Nam. 6 uur in de Rembrandzaal Ds. Kievit Baarn. Vereen, van Vrijz. Godsdienstigen. Rembrandtzaal. Geen dienst SOESTERBERG. Ned. Herv. Kerk. Voorm. 10 uur, Ds. J. A. Radix. Nam. 6 uur, Bijbellezing in de school aan den Postweg, door den Eer waarden heer P. v. Ginkel. uil Bilthoven. een gramafoon met 52 nummers f 25 een prachtige kinderwagen f 15. een zware tuinslang f5. W. Wolfsen, Torenstraat. Wegens ziekte der tegenwoordige vraagd Mevr. VAN DE MAN DELE, Julianastr. 11, terstond een liefst voor dag en nacht; kunnende werken en koken, v.g.g.v. Zich aan te melden vóór 12 uur of 's avonds na 7 uur. gevraagd tegen half Juli a.s. boven 16 jaar. van 8—5 uur. Adres, Amersf. straatweg 23, Soesterberg. prijs f 12, Moet iederen toerist bij zijn uitrusting hebben. „MYTVAL" Soest, Soesterbergschestr. 15a. Burgemeester Grothestraat 11. Broedeieren Kuikens. AGENDA. Onbestelbare stukken. De volgende onbestelbare stukken zijn terug ontvangen te Soest in de eerste helft van de maand Juni 1924 H. Hoogenkamp, Arnhem. G. G. de Vries, Baarn. Raad v. Arbeid, Utrecht. F. Gruss. Wien. Mej. D. Jaspers, Laren N.H. Marktkaarten. Vanaf heden (28 Juli) zullen door de spoorwegen alleen op Zaterdag worden verkrijgbaar gesteld z. g marktkaarten. Voor het traject Soestduinen- Utrecht en is de prijs vastgesteld op 60 cent (3e klas.) De beenrijs moet geschieden voor 12 uur aankomst te Utrecht en terug reis voor 6 uur nam. vertrek uit Utrecht. Na 35 jaar. Met ingang van 1 Juli a.s. hoopt onze plaatsgenoot H. Hinderiks, Rijksambtenaar bij de belastingen, na 35 jaar dienst, deze dienst met pensioen te verlaten. Wij wenschen hem een lang ver dienden rust. Schaak- en Damclub. Naar wij vernemen zal met ingang 1 Juli a.s. de Schaak- en Damclub worden overgebracht van Rembrandt zaal naar „Oranjehof", Spoorstraat 32. Beroepen. Tot predikant der Ned. Herv. Kerk te St. Philipsland is beroepen de heer J, F, Berkel, Cand. alhier. Ongeluk. Deze week had de 13-jarige zoon van den heer L. alhier het ongeluk bij de gymnastiekoefening zijn arm te breken. Brand. Zaterdagavond onstond een begin van brand ten huize van den heer Tobi alhier. Met behulp der buren slaagde men er in den brand te blusschen. Zaterdag. Chr. Gymn. Vereen, „Simson" in de turnzaal Chr. U.L.O. School, Spoorstraat, voor jongens 6x/o8 uur n.m. voor heeren 8 10 uur n.m. R. K. Bouwvakarbeidersbond. Contributieafdracht van half 6 tot half 7 in 't St. Joseph-gebouw. Laatste Zaterdag van de maand vergadering. Zondag Chr. Jongel. Vereen. „Samuël" in de consistoriekamer der Ned. Herv. Kerk aanvang 7 uur n.m^-" R.K, Bibliotheek, in de R. K. Zus terschool Steenhofstraat, van 12 tot 12.30 uur. R.K. Werkl, Vereen, St. Joseph. Ie Zondag van de maand verga dering. Ned. Herv. Kerk. Zondagsschool der Ned. Herv. Gemeente, van 12 1 uur, n.m. Openbare school. Beetzlaan, Zon dagsschool der Ned. Herv. gemeen te van 12.30—1,30 uur n.m. Maandag. Jongelincsvereen op Geief. Grondslag „Spreuken 2:3 26a" in de consistoriekamer der Geref. Kerk, aanvang*8 uur n.m. De Soester Schaak en Damclub in „Oranjehof", aanvang half i n.m, Dinsdag. Chr. Gymn. Vereen. „Simson' in de turnzaal Chr. U. L. O. School, Spoorstraat, voor Dames en meisjes 67a8 uur n.m., voor heeren 8 10 uur n.m. Woensdag. Ned. Herv. Zang- vereen. „Soli Deo Gloria" in de Ned. Herv. Kerk, aanvang 8 n.m. R.K. Zangkoor „Cecilia in het St. Joseph-gebouw, aanvang half 8 uur n.m. Chr. ïVnaperi vereen. „David' Kerkstraat 13, aanvang 7 uur n.m Donderdag Chr. Zangvereen. „Crescrendo" in de Chr, U.L.O' school, Spoorstraat, aanvang half 8 uur n.m. R.K. Dameszangvereen. in het St. Joseph-gebouw, aanvang half f n.m. Mann mzangvereen. Apollo' in Hotel „De Gouden Ploeg", aan vang 8 uur n.m. V r ij d a g. Soester Fanfare in het gebouw aan den Bakkersweg, aan vang 8 uur n.m. R.K. Muziekvereen. „De Sym- phonie" in het St. Joseph-gebouw. aanvang 8 uur n.m. Radio Club „Soest en Omstre ken" (R. S. O.) in de bovenzaal van Maison Okhuysen, aanvang 8 uur n.m. beneden de 16 jaar. Begin- loon f5,per week. „Anker" Emaille fabrieken Soestduinen. gevraagd. Adres te vernemen bur. van dit blad. huis met grond of tuin. Br. met op gaaf van- prijs onder No. 363 bur. van dit blad. Van mijn bekroonde en op hoogen leg gefokte toornenMaakt gebruik van deze aanbieding I Het is de laatste kans voor dit jaar om voor weinig geld aan besle kippen te komen I Zie de advertentie vorige week, wat mijn afne- mers schrijven. AANBEVELEND. Prima volvette Meikaas a 60 ct. per pond. Bij de heele kaas 55 cent. G. van Vliet, Laanstraat 22, Aan hetzelfde adres staat ter dek king Stamboek-beer Duitsch Edel- zwijn. Dekgeld f2,50. 366 bur gevraagd. Br. onder No. van dit blad. gevraagd tegen half Juli of 1 Aug. in klein gezin bij Baarn. P. G. Loon f300.—. Br. onder No. 364 bur. van dit blad. Advertentiën. ZONDAG 29 JUNI AANWEZIG ZONDAG 29 JUNI AANWEZIG Hiermede zeggen wij hartelijk dank aan allen, die den dag van ons 40- jarig huwelijksfeest tot een onverge- telijken dag hebben gemaakt, in het bijzonder mijnheer en mevrouw In- singer, mevr. Beckeringh en anderen. J. VAN DEN BRINK en kinderen. Soest, 28 Juni 1924. Veenhuizerstraat 66. Alleen de Zaal met aangren zende voorzaal (thans werk plaats). De gunning blijft vrij van den eigenaar aan de Zaal. Tenten (sterk, waterdicht, licht) in diverse maten. Plunje-zakjes met ko peren ringen, gummi-waschbakjes, grondzeilen enz. „MYTV AL" Soesl Soesterbergschestr. 15a. bij alleenwonende dame te Soester berg, liefst met huiselijk verkeer. Brieven onder No. 350, bureau van dit blad. SOESTDIJK. Vanaf heden zijn de bierprijzen weder teruggebracht op 25 ct. per groot glas. Ueinekens Bieren. Aanbevelend, L. VAN VUGT, Van Weedsstr. 11 - Tel. 88 VAN Hoekperceel aan straatweg te Soest dijk groot 450 M2 Prijs f1200.—. Een dito groot 475 M2. Prijs f800—. Beiden met inbegrip van premie en bouwplan. Brieven onder No. 361 bur. van dit blad. een jonge trekhond, tevens waak hond. hoogte 50 c.M. Te bevragen Beetzlaan 61. Gep. fl. melk Volle melk Karnemelk Gortepap Slagroom Koffieroom Gep. Roomboter 14 cent per Liter 12 7 14 50 x/4 40 V voor marktprijs. BOODSCHAPPEN Hotel J. 37ALENHGEF, Soest, Maison GOKHUIZEN, Soestdijk. Hotel PUTMAN, Soesterberg, Politieposten of Tel. 584, Anb.weg 20, A'foort Middeiwijkstraat 26 - Soest gevraagd, niet beneden 16 jaar. Adres te vernemen bur. van dit blad. Vorig jaar kwam U toen mijn boer- koolplanten op waren. Kom nu en poot vroeg, dan krijgt U prachtige, looge, zware kronen, waarin de kippen niet pikkèn. Adres Veenhuizerstraat 46. Uw adres voor het koopen, in ruilen, slachten en opmaken van kip pen, hazen en konijnen. Hoogste waarde voor alle soorten huiden. gevraagd van 6-31 Augustus, genegen eenig huiswerk te verrichten tot hulp van de dienstbode. Aanmelden Mo lenstraat O.Z. 8, des avonds na 7 uur. een goed beklante, ruim 15 jaren bestaande Kruidenierszaak met dubbel woon- en winkelhuis, flink pakhuis en groote tuin (ook geschikt voor bouwterrein.) Gelegen op goeden stand en in drukke volksbuurt. Br. onder 1 No. 360 bur, vjm dit blad- te koop 40 cent per stuk. BEETZLAAN 89. 10 kippen van den eersten leg en 35 acht daagsche kuikens (Wit Leg horn), Adres Molenstraat 27. Mevrouw WOUTERLOOD-Blaisse vraagt zoo spoedig mogelijk een kunnende koken en netjes werken. Aanb. 7-9 's avonds Soesterbergsche- straatweg 65. een Simplex en een F. N. Motor beide prima loopend tegen elk aan nemelijk bod, Nieuwstraat No. 24a Soestdijk, Alleenverkoop voor SOEST en omstreken Middeiwijkstraat 1, Soest. Huis- en kachelsmederij BEHANGER - STOFFEERDER BEETZLAAN 106, OESTDIJK einde Waldeck Pyrmontlaan. Adres voor Bedden Gordijnen Linoleums De nieuwste stalen Gehalte 30°/o eiwit en vet SAMENSTELLING: Vleeschmeel (Liebigs), Gerstemeel. Maiskiemmeel, Garnalenmeel, Rijst- meel, Sesammeel, Tarwegrit (Wit). Groene erwtenmeel. Grondnotenmeel. Havermeel en Phosphorzure kalk. Per 27a K.G. 45 cent Per 50 K.G. f 8,75 7 cent per pond Lange Brinkweg 29, Soest EIGENDOMSWEG Woonhuis (waar ook bestellingen kunnen worden aangenomen) NIEUWE WEG 28, Telefoon 144. PRIJZEN OP HEDEN 22 cent per pond. Bij afname van 10 pond 20 cent. VOOR DE WECK: Accacialaan 20, Baarn, T ei. 474 Verschillende mode'len Lage prijzen. Reparatiën aan alle uur werken.

Soester Courant | 1924 | | pagina 8